To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Annie*
ania.m GRATULACJE !!!! Jak miło się czyta takie wieści icon_smile.gif Dobrze, że szybko Wam poszło.
Życzę spokojnych 9 miesięcy icon_smile.gif

Endi super, że stawiacie własne gniazdko, pozwoli Ci to rzeczyiście skierować myśli na inne tory i może to własnie będzie kluczem do sukcesu, czego Ci życzę z całego serca icon_smile.gif

Tigerek ja też co roku robię taką wstążkową bombkę icon_smile.gif Dla mnie święta bez takiej dłubaniny to nie święta. Dziergam również bombki na szydełku, robię lampion roratni dla syna, wtedy właśnie czuję ten okres przedświąteczny wszystkimi zmysłami.

lecę zaraz do przeszkola, bo jest Dzień Edukacji Narodowej, muszę wygłosić małe przemówienie 29.gif

Miłego dnia, może któraś z Was zobaczy dzisiaj II kreseczki (czego życzę icon_smile.gif)
Tigerek
malinko - dla mnie te bombki to taki uspokajacz, kiedy późno wieczorem późną jesienią lub zimą czekam na męża aż przyjedzie z pracy, bo jedzie przez lasy, gdzie śnieg jest bardzo niebezpieczny.

Ja za to słomiana wdowa minimum do jutra , a prawdopodobnie od wieczoru poniedziałkowego, bo autko się zepsuło gdy małż pojechał do pracy (miejscowość, z której pochodzi). I stoi u mechanika (auto, nie mąż) a dojazdu tutaj pks albo pkp nie ma, tak, żeby jeszcze do pracy iść.

Miała przyjść moja przyjaciółka dziś, ale skoro nie będzie jak jej odwieźć to czeka mnie samotny wieczór. Z kotem.
Aylin
Owe bombki są prześliczne icon_smile.gif Potwierdzam-jestem szczęśliwą posiadaczką icon_wink.gif
malinka1978
czesc, wczoraj pojawil sie maż na horyzoncie, dzis jest 11 dc icon_smile.gif

ale niestety zatoki i infekcja oslabiły mnie
malinka1978
sliczne te bÄ…bki sÄ… zwlaszcza szyszki
malinka1978
no i choroba jeszcze bardziej mnie rozlozyla i synka ;(

Jutro musimy wybrac sie do lekarza.

Jak ja powiem lekarzowi ze planuje dziecko i nie wiem czy bede w ciazy to moze dac mi cos mocniejszego np antybiotyk?w sumie dzis jest 12 dc. no ale nie wiem czy nie bede w ciazy.
Tigerek
Ja za to słomiana wdowa znowu - auto w remoncie u teściów icon_razz.gif - na dziś pożyczyliśmy samochód teścia, ale jutro rano oddajemy i jeśli naszego autuśka nie naprawią to mój małż nocuje u teściów znowu. Oby naprawili icon_smile.gif
annad
Tigerek czy można zakupic u Ciebie owe cudne bombeczki?
U mnie dzis 15dc, od 3 dni sluz wyglądał mi na płodny. Wczoraj sie kochaliśmy więć zobaczymy, niby owy dzis wypada ale u mnie z każdym miesiącem wszystko inaczej więc może 14dc będzie szczęśliwy.
Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę...może któraś wpadnie dzis z wieściami i pochwali się kreskami na teście icon_smile.gif
malinka1978
czesc, jestem zla jak nie wiem co; bylam u gina nie zrobil mi dopochwowo, bo mial zepsuta glowice, wiec tylko po brzuchu mi zrobil icon_sad.gif.

i tak nie widzial dokladnie.

dal mi jeszcze globulki gdyby infekcvja dokuczala.

mam sie zglosic w kolejnym cyklu za miesiac na monitoring 21.gif

lekarz rodzinny nie dal mi antybiotyku tylko erdomed i bidacyne krople do nosa. bo gdy powiedzialam mu ze planuje ciaze to bal sie dac antybiotyku.
Tigerek
malinka - przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

annad
- jeśli obie panie się zdecydują, to kto wie icon_wink.gif - zawsze kilka więcej da się zrobić icon_biggrin.gif
malinka1978
kolezanka urodzila dzis synka 3455 i 55 cm Ignacy icon_smile.gif
Tigerek
Ale fajne imiÄ™ icon_biggrin.gif

Super, że wracają staropolskie icon_smile.gif
Endi
Czuję się dzisiaj jakbym miała podwyzszona tempetature - to chyba jakis znak icon_smile.gif co prawda nie mierze sobie tempki, ale ostatnio w ciazy mialam podobny stan, tylko teraz pytanie czy czasem sie nie przeziebilam, bo troche fatalnie sie czuje..
malinka1978
czesc!

a ja wczoraj zasne;lam z dzieckiem o 21 i maz czekal na mecz i na mnie i sie nie doczekal ani na to ani na to icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

u mnie 15 dc, wiec polowa cyklu, ale temperatura wskazuje ze jeszcze nie bylo woulacji, chociaz dzis jajaniki mnie klujÄ…...
Endi
Jutro jade na bete, bo mam jakies przeczucie icon_biggrin.gif
okruszek
Endi a kiedy ma przyjść @?
Annie*
Cześć kobitki icon_smile.gif

malinka1978 gratulacje dla kolezanki. Moja szwagierka tydzień temu urodziła córcię - Lenkę. Waga 4100 i 59 cm

Endi trzymam mocno kciuki !!!!! Oby to było to icon_smile.gif

Endi
Okruszek tak naprawde to dokladnie nie wiem w ktorym dniu byla owu miedzy 19-21dc napewno wiec podejrzewam ze do soboty -niedzieli jak ma przyjsc to przyjdzie, ale dzisiaj robilam testa sobie, bo wczoraj czulam sie fatalnie i wyszly II kreski ale ta druga to cień cienia z cienia, dlatego chce miec pewnosc i jade na bete. Mam nadzieje, ze to ciąża icon_smile.gif

ania.m
Endi no to trzymam kciuki, aby się udało. Ja pewnie bym nie wytrzymała i kupiła test z innej firmy...
U mnie też przed miesiączką pojawiała się bladziutka druga kreska i zawsze okazywało się, że jestem w ciąży icon_smile.gif
Annie*
Endi icon_smile.gif kurcze no ... ależ się już cieszę. Skoro druga krecha jest, nawet bladziutka to ... nie chce "mówić głośno" więc poczekam do jutra ....
Majka 82
To jest moj 1.000 post na tym forum brawo_bis.gif

Chcialam to jakos nalezycie uczcic!!! icon_wink.gif

Wiec oto oficjalnie chcialabym dolaczyc do grona staraczek, mam nadzieje sie nie zasiedziec i Was wszystkie zabrac ze soba 03.gif

Powodzenia, trzymam kciuki, dajcie mi chwile na rozczytanie sie tutaj, dlatego nie odpowiadam Wam kazdej z osobna.

Ale za Endi trzymam kciuki! Za jutrzejsza bete!
Cynia
Endi trzymam kciuki kochana icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
malinka1978
hey, teraz zrobilam test owulacyjny i wychodzi pozytywny, wiec czekam na meza bangin.gif , wczoraj zasnelam i nic nie bylo wiec jak przegapie owulacje to juz nie weim co bangin.gif

endijak blada kreska to juz cos oznacza, czekam do jutra niecierpliwie icon_smile.gif ja pewnie bym robila test innej firmy aby jeszcze przed betÄ… cos wiedziec icon_smile.gif
pipistrellus
Endi ale rozgrzałaś atmosferę icon_smile.gif Skoro jest druga kreska, to mam nadzieję, że jutrzejsza beta to tylko formalność. Żałuję, że wyjeżdżam na szkolenie i dopiero w piątek przeczytam co i jak icon_smile.gif

Majka 82 witaj wśród staraczek i szybko uciekaj

Tigerek całkiem ładne te bombki icon_smile.gif Ile mniej więcej schodzi czasu na zrobienie jednego takiego cudeńka?

U mnie zapowiada się długi cykl, bo owulacja wypadła gdzieś ok 20 dnia (tak mi się wydaje, bo w tym miesiącu odpuściłam temperaturę i tylko po płodnym śluzie się domyślam). A już tak się przyzwyczaiłam do 28 dni icon_smile.gif Ani się człowiek obejrzy, a już nowy cykl...
malinka1978
czesc, a ja jestem zla, bo maz przyjechal zmeczony i najpierw czekal na mnie a potem juz zasypial ze przestal miec ochote na sex i nic nie bylo 21.gif 21.gif 21.gif wiec nie wiem jakim cudem moge byc w c iazy i mu to powiedzialam. klotnia.gif
malinka1978
majka czesc! abys za dlugo nie byla na tym temacie 02.gif
okruszek
Endi czekamy na dobre wieści!!!!
annad
Endi kciuki zaciśnięte...życzę z całego serca oby ta kreska cień z cienia była tą właściwą druga kreską!!!
Tigerek
pipi - na jednÄ… schodzi mi ok 3 h icon_smile.gif

Endi - będzie dobrze icon_biggrin.gif
Endi
No to dziewczyny ja juz dawno po badaniu, ale teraz czekam na wyniki, strasznie sie boję, bo nastawiona jestem, ze to ciąża, a nie ma podstaw zeby tak twierdzic. Jeszcze ok 2 h i juz bede miala czarno na bialym co i jak... Od razu napisze jak otrzymam wynik icon_smile.gif

Cynia
Endi czekam na wieści od ciebie, wiesz, że trzymam za Ciebie mocnoooooo kciuki icon_smile.gif
okruszek
czekamy.....
Endi
Udało sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! impreza.gif beta 48,950 5 tydzien ciazy. Ale sie ciesze, oby tylko bylo teraz wszystko dobrze, bo juz marcowa strate mam za soba
Cynia
Endi gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif

ania.m
Endi Wielkie gratulacje! Super wieści.
Trzymam kciuki abym tym razem wszystko było dobrze. Mam nadzieję, że spotkamy się na wątku rówieśniczym icon_wink.gif
Endi
podejrzewam, ze termin bede miala napewno na czerwiec, wiec czekam az ktos zalozy dla nas taki wÄ…tek czerwcowych ciezarowek
ania.m
Tylko narazie nie ma odważnych i siedzimy na kwietniowo-majowych icon_wink.gif
kasiaaa82
Endi GRATULUJĘ!!! 06.gif
agniesia :)
Endi gratuluję!!!!!!!!!!!! Niech teraz będzie tylko idealnie!!!!!!! icon_biggrin.gif
Annie*
Endi wiedziałam:) Gratuluję z całego serca!!!! Spokojnych 9 miesięcy.

Śmiało dziewczyny, zakładajcie czerwcowy wątek, będę go śledziła icon_smile.gif
Majka 82
Endi- brawo_bis.gif wow ale sie ciesze;)

To moje pierwsze kciuki w tym watku i juz trafione;)

A masz jeszcze ten test, moze wstawisz zdjecie dla motywacji, bo jestem ciekawa jak wyglada taki cien cienia cienia 06.gif
malinka1978
endi super wiadomosci! zycze wszystkiego dobrego! balety.gif balety.gif ;


A ja jestem zła na mojego meza, dzis tez poszedl spac a byla dopiero 20. stwierdzil ze jak mnie prosil juz dluzszy czas o drugie dziecko i mialam wahania to on teraz ma, co za dziecinne zachowanie bangin.gif bangin.gif bangin.gif
Tigerek
Endi wielkie gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
annad
Endi oby ten test cień cienia był zarazliwy...tez taki poproszę...GRATULACJE
malinka1978
dzis rano mnie maz obudzil aniolek.gif
Endi
Majka niestety testu juz nie mam, ale wydaje mi sie, ze i tak by nic nie zobaczylas, bo aparat tez mam niskiej jakosci a takie cien cienia z cienia ciezko by bylo wychwycic, mam jeszcze 1 tescik i zrobie sobie jutro tak z ciekawosci czy II kreska juz jest bardziej widoczna, a w poniedzialek ide na bete jeszcze raz, sprawdzic czy dobrze rosnie no a do lekarza umowie sie dopiero na 29 pazdziernika zeby juz sie zaczal 7 tydzien i zebym mogla uslyszec bicie serduszka
Endi
Ania.m chyba bedziemy tylko my na czerwcowkach, ja sie nie znam dokladnie na zakladaniu watkow jak rowniez na jego prowadzeniu i nie mam odwagi tego zrobic, cos czuje, ze nasz watek nie powstanie icon_smile.gif A powiedz mi bylas juz u lekarza? masz juz pierwszy termin wyznaczony?
nulek27
Endi serdeczne gratulacje .
słoneczko82
Endi Gratulacje
Ja myślę że powstanie za kilka dni 08.gif
ania.m
Endi Nie byłam jeszcze u lekarza. To jest moja trzecia ciąża (niestety pierwsza zakończyła się poronieniem) i zawsze lekarz prosił, aby poczekać do 8tc. Także czekam. Umawiać się nie umawiałam, bo chodzę prywatnie i w zasadzie z dnia na dzień na wizytę mogę się umówić. A jakby coś się działo, to zawsze przyjmie poza kolejką. I na pewno nie będziemy same - bo na kwietniowo-majowych 2013 widziałam bodajże jeszcze ze 3 dziewczyny z terminem na czerwiec. U mnie z ostatniej miesiączki termin wypada na 17 czerwca, jednakże podejrzewam, że ciąża jest starsza mniej więcej o tydzień, bo tylko wówczas kochaliśmy się z mężem (tak celowaliśmy, aby dzidzi nie było akurat w tamtym cyklu ze względu na wypad do Zakopanego). A wątek to może i bym założyła, ale przed pierwszą wizytą nie chcę zapeszać. A po drugie nie wiem czy będę miała czas, aby dopilnować odliczania - mam jeszcze na głowie córeczkę i narazie nie mam zamiaru rezygnować z pracy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.