To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
okruszek
Kontynuacja wątku dla wszystkich starających się o dzidzię. Jest mi przyjemnie kontynuować funkcję gospodyni. Oczywiście bardzo bym chciała, aby ten wątek był bardzo udany, czego życzę kochane Wam i sobie.






STARACZKI






Okruszek

Annie

Tigerek-10 cykl starań-staranka od sierpnia 2011

CZARNA863

milutka

keira

katherinnn-staranka od sierpinia 2011

atrixa

pipistrellus

hogata

ania makowska

dorsim

annad

perelka






NASZE PRZYSZŁE MAMUSIE



Endi, Asas, Majka, Madziara., Malinka




NASZE MAMUSIE-SERDECZNIE GRATULUJEMY

Zuza-synek



Milutka bardzo chciałybyśmy Ci podziękować za prowadzenie poprzedniego wątku! Prosimy abyś nas odwiedzała tutaj!!!!!!!


Dziewczyny nie chcę nikomu narzucać, więc decyzja należy do Was jakie informacje mają być umieszczone o na pierwszej stronce. Proponuje aby przy każdej z Was była informacja który to cykl starań i krótka informacja, ale jak wcześniej napisałam decyzja należy do każdej Forumki icon_smile.gif.
AKTUALIZACJĘ PROSZĘ NA PRIVA!!!
[size="6"][/size]
chyka
Życzę wszystkim starającym się szybkiego zafasolkowania, pięknych brzuszków i aby zbyt długo nie gościły na tym wątku icon_smile.gif
zuza1313
Melduje sie na nowym wątku. Gratulacje dla nowej gospodyni icon_smile.gif

Dziewczyny ,zeby ten nowy wątek, był dla nas wszystkich szczęśliwy icon_smile.gif
Madziara.
Również się melduje i życzę samych ciąż w jak najkrutszym czasie.
agniesia :)
I ja się melduję icon_smile.gif
Mamy tu super atmosferę i miłe towarzystwo ale mam nadzieję, że wszystkie szybko stąd uciekniemy na wątki ciążowe icon_wink.gif
okruszek
CYTAT(agniesia :) @ Sun, 22 Jan 2012 - 19:28) *
I ja się melduję icon_smile.gif
Mamy tu super atmosferę i miłe towarzystwo ale mam nadzieję, że wszystkie szybko stąd uciekniemy na wątki ciążowe icon_wink.gif

też mam taką nadzieję icon_smile.gif.

Dziewczyny wszystkie uwagi dotyczące stronki proszę też pisać na priva.
Tośka
No to podrzucam pierwsza pozytywne fluidki &&&&&&&&&&&&
Tigerek
Melduję się w czwartym cyklu starań icon_smile.gif
CZARNA863
Witam na nowym wąteczku oby był baaardzo owocny 06.gif
@ miałam dostać 04.01 a dostałam z mega opóźnieniem wczoraj.Jak byłam u gina to wysłał mnie na betę dla pewności przed wzięciem leków,byłam i wynik 1,20 32.gif ,poprostu po moim chorobowym z anybiotykami itd wszystko mi się rozregulowało i zgubiłam @.
Fiefiora
Życzę szczęśliwego wątku byście prędko przenosiły się na wątki ciążowe!
menenka
To i ja sie melduje - od razu z pytaniem...

Bo ja mam ten duphaston od 17 do 25 d.c. co teoretycznie (i mam nadzieje okaze sie, ze w praktyce tez) ma skrocic moje cykle do max trzydziestu kilku dni. I teraz: jesli zakladajac, ze w tych moich dlugich cyklach (50+) wystepowala owuacja, to w tym pierwszym cyklu z duphastonem jest szansa, ze ona sie nie pojawi wcale? No bo moje cykle, zyly sobie swoim zyciem, to moj organim teraz moze zdurniec. Czy duphaston moja teoretyczna owulacje przyspieszy? Czy ja w ogole zadaje sensowne pytania? Bo boje sie, ze niestety nie. Sporo mi brakuje do Waszej wiedzy, wiec poradzcie, poratujcie.
okruszek
menenka nie mam pojęcia. Duphaston na pewno skróci cykle, ja co prawda biorę luteinę też 16-25 to już 27 dostaje okres. Myślę że ten pierwszy cykl z lekiem może być bez owulacji, zakładając że miałaś cykle 50 dniowe to owulka była 36 dnia, więc organizm pewnie nie zdąży icon_smile.gif w tym cyklu. Ale to jest moje zdanie.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Nerpa
Madziara przywołała mnie do raportu, więc wpadam gościnnie - ale narazie nie dopiszę się do Was...
Końcówka zeszłego roku była dla mnie mega dołująca - problemy finansowe, nieporozumienia z partnerem, mega frustracja w pracy, do tego zachorował i odszedł mój piesek, który był z nami 14 lat i jakoś tak wpadłam w niezłą depresję. Połykałam trochę deprim i obyło się bez poważniejszych kroków leczniczych. Teraz już mi lepiej, ale niezbyt wiem czego tak naprawdę chcę. Skupiłam się na odchudzaniu (grasuje na wątku Dukanowym) a od kilku dni nie mogę przestać myśleć o malutkiej córeczcę mojej przyjaciółki, która urodziłą się w 26 tygodniu....

Za Was wszystkie trzymam kciuki i życzę zdrowych ciąż!!!
kasiaaa82
życzę Wam, dziewczyny cudownej ,nowej odsłony bardzo, bardzo owocnej i oby mało z Was dotrwało do końca, wszak wątki ciążowe czekają 06.gif
słoneczko82
Dziewczyny życze wam aby ta odsłona była owocna w ciążach...

Trzymam za was kciuki bardzo mocno

ps. Fiefiora Wielkie gratulacje Spokojnych 9 miesięcy
Nerpa
Słoneczko - a ja Tobie gratuluje Maluszka! Pojawiaj się tu częściej, jako nadzieja dla wszystkcih tracących nadzieję!!!
milutka
Okruszku , nawet nie wiesz jak mnie wzruszyło to zdanie skierowanie do mnie na pierwszej stronce 41.gif dziękuję bardzo przytul.gif

Chciałam tylko napisać, że ja poproszę na pierwszej stronce tylko mój nick, chociaż możesz dopisać , że 1 marca wizyta u endokrynologa.

I życzę aby jak najszybciej każdej z nas się udało , no i powodzenia dla gospodyni wątku icon_smile.gif

Jeszcze mam prośbę, Okruszku czy byś mogła przenieść na pierwszą stronkę informację o Mence?
keira
jestem i ja chociaz miałam juz sie poddac
okruszek
Dziewczyny jutro jedziemy z mężem na badania kariotypu i mutacji, trzymajcie kciuki żeby mąż nie zemdlał icon_smile.gif
milutka
CYTAT(okruszek @ Mon, 23 Jan 2012 - 19:18) *
Dziewczyny jutro jedziemy z mężem na badania kariotypu i mutacji, trzymajcie kciuki żeby mąż nie zemdlał icon_smile.gif


trzymam icon_wink.gif &&&
słoneczko82
Okruszku trzymam mardzo mocno &&&&&&&&&&&
Fiefiora
Słoneczko dziękuję!

Okruszku trzymam kciuki!
okruszek
dziękuje dziewczyny- jesteście kochane przytul.gif
Nerpa
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&
za męża i za wyniki!!!!!
keira
dzien dobry wszystkim
zuza1313
Hej, hej icon_smile.gif

Okruszku, trzymam kciuki, daj znać jak było icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Odebrałam w końcu wyniki, tomo i napisali. że mózgowie w normie icon_razz.gif no to chyba nie jest ze mną źle 29.gif
agniesia :)
Zuza super że wyniki w normie icon_smile.gif
okruszek
zuza dobra wiadomość- więc spokojnie możecie się starać icon_smile.gif
Byliśmy wczoraj na badaniach. wyniki kariotypu za 4 tyg, a mutacje za 2, ale odbierzemy wszystko razem. Mąż spisał się bardzo dzielnie. Właśnie wróciłam od przyjaciółki ma 5 dniowego synka. Spał u mnie na rączkach mały aniołek.
menenka
CYTAT(zuza1313 @ Wed, 25 Jan 2012 - 09:33) *
Odebrałam w końcu wyniki, tomo i napisali. że mózgowie w normie icon_razz.gif no to chyba nie jest ze mną źle 29.gif


Bardzo dobre wiesci. icon_smile.gif brawo_bis.gif

Okruszku - taki malutki Czlowiek w dodatku na rekach jest po prostu rozbrajajacy, wiem cos o tym. Mnie ogolnie rozczulaja takie Dzieciaczki do 1,5 roku. icon_smile.gif Potem juz robia sie malutcy Dorosli - przynajmniej jak patrze na Piotrka odnosze takie wrazenie. icon_biggrin.gif
okruszek
słodziaki malutkie icon_smile.gif
okruszek
trochę mało nas na tym wątku staraczkowym, widzę dużo nowych dziewczyn które nas podczytują ale nikt nie chce się przyłączyć... mam nadzieję że zrobi nas się więcej i wątek się rozkręci
Ola81
Dziewczynki tez kiedyś byłam tu staraczką dość długo. Życzę Wam abyście jak najszybciej stąd uciekły na wątek ciążowy. Przesyłam fluidy łapcie kochane:
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
katherinnn
No to i ja dołączam icon_biggrin.gif
okruszku już Ci napisałam stosowną wiadomość na priv
Trzymam kciuki za wszystkie starające&&&&&& Jestem z Wami od kilku miesięcy, chociaż rzadko pisuję. Poprzedni wątek nie przyniósł mi szczęścia, więc może teraz...
okruszek
katherinnn witaj na nowym wątku. Obyś nie zasiedziała się za długo:-)
zuza1313
Ola, łapię co żywo fluidki na ten cykl icon_smile.gif podrzucaj nam więcej icon_smile.gif

katherinnn witaj znowu icon_smile.gif
keira
cześc dziewczyny jestem juz troche zrezygnowana bo chyba tylko ja jeszcze mam nadzieje ze bede matką mój partner juz sie poddał co mnie zabolało bo liczyłam na jego wsparcie
matylda315
Okruszku &&&&&

Życzę wszystkim Staraczkom stosunkowo udanych i owocnych starań icon_smile.gif Szybko pomykajcie na wątki ciążowe icon_smile.gif

Staraczka - szczęśliwa odsłona XXIV icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(keira @ Thu, 26 Jan 2012 - 15:41) *
cześc dziewczyny jestem juz troche zrezygnowana bo chyba tylko ja jeszcze mam nadzieje ze bede matką mój partner juz sie poddał co mnie zabolało bo liczyłam na jego wsparcie


Keira, niestety takie wzloty i upadki optymizmu często nas dopadają. Trzymaj się dzielnie.
keira
ja to chyba za bardzo chce tego dziecka
nulek27
Keria,każda z Nas ma upadki ,ja mam je zawsze jak przychodzi @ a potem podnoszę się i walczę dalej z Tobą mam nadzieję że też tak będzie ,partner pewnie się po prostu broni obojętnością .
słoneczko82
Dziewczyn bardzo mocno za was trzymam &&&&&&&&&&&&&&&
Troszkę fluidów od mojej kruszynki przesyłam rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
katherinnn
słoneczko82, pozytywne fluidki zawsze mile widziane...
okruszek
co Wy dziewczynki? po weekendzie taka cisza...
Tigerek
Jakoś zrobiłam sobie urlop od neta na kilka dni - porządkuję skrzynkę z przepisami kulinarnymi icon_biggrin.gif

A postanowiliśmy sobie - jeśli teraz nie wyjdzie - od przyszłego cyklu popróbować z testami owulacyjnymi, żeby nie było więcej tej takiej.... presji? bo u mnie ta pierwsza faza potrafi być paskudnie długa icon_smile.gif
okruszek
ale wątek ma powodzenie...........................
menenka
Melduje sie.

U mnie srednio wesoly okres - tak ogolnie. Na dodatek po tym duphastonie boli mnie ciagle podbrzusze jak w pierwszy dzien okreu. To normalne? Bo mi sie odechciewa wszystkiego w zwiazku z tym.

Testy owulacyjne zakupilam i zostawilam na przyszly cykl, no bo jesli tej owulacji moglo nie byc, to szkoda wydawac pieniadze, a jesli byla (w co bardzo watpie) i sie udalo, to bedzie bardzo mila niespodzianka.
katherinnn
menenka, mnie po duphastonie też ciągle podbrzusze boli i też się właśnie zastanawiałam, czy to normalne. Dodatkowo w tym cyklu dostałam pregnyl i miałam wrażenie, że kiepsko się po nim czułam... Czy któraś z was miała może podobnie?
okruszek
menenka mnie też, czy to luteina czy duphaston to podbrzusze pobolewa więc to chyba normalne.
iwona987
dziewczyny w tej nowej odsłonie życzę wszystkim starającym jak najszybszej fasolki z sentymentu podczytuję cały czas co się u Was dzieje............ przechodziłam to tak jak wy ponad 2 lata starań ale teraz mam synka i od niego dla Was fludki przesyłam rollbaby.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.