To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Hania-17
Hej dziewczyny.

dziś humor lepszy, mam nadzieje że się juz nie załamię. Chyba za bardzo pragnę tego dzidziusia. Muszę wyluzować!!!!

Goralka wszystkiego naj naj naj impreza.gif

Dziewczyny a gdzie macie paseczki ciążowe?? Co to za leniuchowanie. Do roboty!! I to już!
klekotka
Witam piÄ…tkowo.
Ja tylko na chwilÄ™, bo na 13 idziemy z NadiÄ… na wizytÄ™ kontrolnÄ™ do lekarza.
A na poprawienie nastroju zamówiłam właśnie na Allegro czapę dla mnie i M. - takie fajne uszatki "z kłakami" 06.gif 03.gif 04.gif
buniaaa
Prosimy fotę w tej czapce no i tej nowej fryzury, bo przecież byłaś u fryzjera tak? Obcięłaś się tak jak chciałaś?
agnieszka 1108
goralka - wszystkiego naj naj naj ..........

Hania 17 - super że humorek dzisiaj dopisuje, trzymaj tak dalej
buniaaa
CYTAT(Hania-17 @ Fri, 05 Feb 2010 - 11:18) *
...
Dziewczyny a gdzie macie paseczki ciążowe?? Co to za leniuchowanie. Do roboty!! I to już!


ProszÄ™ bardzo icon_wink.gif
antolka
imieninowe życzonka dla goralki przytul.gif


buniaaa ładny ten suwaczek icon_smile.gif teraz reszta niech dołączy takowe icon_smile.gif a ja sobie jeszcze o takim pomarzę-i niech się spełni!!

Å‚apiÄ™ i Å‚apiÄ™ fluidki!
Hania-17
CYTAT(buniaaa @ Fri, 05 Feb 2010 - 12:01) *
ProszÄ™ bardzo icon_wink.gif


No prosze jaka posłuszna

Reszta dziewczyn prosze brac przykład z Buniii
Gosia2406
To ja również witam się piątkowo-weekendowo wave.gif

Ale się dzieje na tym watku 10.gif ! Normalnie szczena mi opadła, wiedziałam, że ten wątek będzie wyjątkowy, ale aż sama nie sądziłam, że się tak pięknie zacznie balety.gif !

Gabiuszczu, Ptasia SERDECZNE GRATUALCJE i najwspanialszych 9miesięcy!

Gorolka Najlepsze Życzenia impreza.gif impreza.gif impreza.gif !

A ile tu fluidków i jakie piękne - to ja tym razem łapię ile wleźie, a co 08.gif !
Ale jak nas tak dalej będziecie nimi obsypywać to zaczną się bliźniaki i trojaczki rodzić (co mi akurat bardzo pasuje 06.gif ).

Ja wczoraj byłam na wizycie (ostatniej w tym cyklu), na USG zobaczyłam bardzo duży o nierównych kształtach 'balonik' na co lekarz, cytuję "wygląda jakby właśnie trwała owulacja, bo pęcherzyk się robi sflaczały"?. Powiedział aby jeszcze wczoraj podziałać - więc działaliśmy 01.gif .
Ale mam mieszane uczucia co do pęknięcia mojego pęcherzyka icon_sad.gif. Bo jak wcześniej chodziłam do innego lekarza to jak coś takiego się pojawiało na usg jak wczoraj to mówił, że z tego już nic nie będzie?. I sama nie wiem co o tym myśleć. No ale cóż teraz już mi tylko pozostaje czekanie na @, a dokładnie żeby nie przyszła, żeby nie przyszła, żeby nie przyszła...!
buniaaa
Gosia2406 &&& za pęknięcie pęcherzyka i za brak małpiszona.
zuza1313
Witajcie dziewczyny icon_smile.gif

Góralka, wszystkiego najlepszego z okazji imienin icon_smile.gif

Haniu, cieszę się ,ze Ci się humorek poprawił icon_smile.gif

Agnieszka1108, to teraz czekamy na efekty icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gosiu
, myślę ,ze zaczynasz panikować icon_smile.gif w końcu lekarz zna się lepiej i potrafi odczytać usg icon_smile.gif trzymam mocno kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

bunia, Gabiszczu,
Å‚apiÄ™ fluidki icon_smile.gif
Hania-17
Za pęknięcie pęcherzyka &&&&&&&
Ola81
gosia żeby Ci się w końcu udało. I żebyś musiała czekać na @ 9 miesięcy a nawet i dłużęj.
Gosia2406
Dziękuję Bardzo! Ach, jakby było fajnie 43.gif , no ale cóż poczekamy zobaczymy, jeszcze 2 tygodnie (żeby nie przyszła, żeby nie przyszła, ...)
A ja jutro jadę na weekend do rodziców więc dopiero w niedzielę będe mogła do Was zajrzeć. Mam nadzieję, że będzie się tu działo 02.gif
Życzę wszystkim miłego weekendu.
milutka
Dziewczynki ja tak na chwilkę, dziękuję za kciuki i za Was wszystkie też trzymam icon_smile.gif
Dzisiaj zakupiłam net z cyfrowego polsatu, jutro powinnam mieć już aktywny, to będę już z Wami częściej icon_smile.gif

Iwonko ja mam do Ciebie pytanie, bo widzę że jesteś, kiedy coś już czułaś po inseminacji, szybko jakieś objawy miałas ? icon_wink.gif
84lela
Witam jeszcze piatkowo.

Widze ze fluidkow u nas co nie miara, spokojnie starczy dla wszystkich. 03.gif



Gabiszczu, Ptasia - jaka swietna wiadomosc. Bezstresowych 9 miesiecy zycze brawo_bis.gif
Milutka- jak inseminacja ?Napisz nam cos wiecej.
Gosia 2406- trzymam kciuki za pekniecie pecherzyka.




Mialam dzis wizyte w bocianie. Wczesniej jak juz pisalam zrobilam kilka badan . Okazalo sie wszystko dobrze.Gin zlecil mi jeszcze do zrobienia progesteron i TSH. Mam sie zglosic do 10 dnia cyklu na monitoring. Dajemy sobie ze miesiace a pozniej byc moze inseminacja.
słoneczko182
bunia, Gabiszczu, łapię fluidki ,bunia, Gabiszczu, łapię fluidki bunia, Gabiszczu, łapię fluidki brawo_bis.gif Spokojnych 9 miesięcy
Ja właśnie wyruszam do pracy
Pozdrawiam
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Ja tylko na chwilkę zobaczyć co słychać i zmykam z młodym znowu do lekarza 21.gif całą noc kaszlał aż się dusił a miało być lekkie zapalenie gardła... które chyba przekształciło się w zapalenie oskrzeli. Zobaczymy co powie pani dr.

Miłej soboty życzę.
Papużka
Oj oj oj tyle cudownych wieści icon_smile.gif Gratulacje, Gratulacje!

Ja niestety mam podwójnie złe - małpa przyszła wczoraj i dodatkowo ... rozstaliśmy się po 3 latach bycia ze sobą. Dlatego Olu muszę poprosić żebyś usunęła mnie w ogóle z tematu. Niestety decyzja zapadła i jest nie odwracalna.

Dziękuję ze pomoc i wsparcie i życzę wszystkim staraczkom o niebo więcej szczęścia oraz wytrwania w związku zbudowanym na prawdziwej miłości icon_smile.gif
alona24
Papużkatak mi przykro trzymaj się... przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
gravida
Papuzko, przykro mi.
Anecznik
Papużko współczuję 32.gif Trzymaj się cieplutko przytul.gif
Hania-17
Witam weekendowo!

Ja na momencik bo dziś idziemy na 55 lat do teścia na ur do restauracji więc bedziemy jeść wielka łyżką 04.gif

Gosia 2406 trzymam Å‚apki i nie puszczam &&&&&&&&&

buniaaa zdrówka dla twojego synka!

Papużko strasznie mi przykro. Trzymaj się dzielnie.
Ola81
Witam,
Papużko bardzo mi przykro przytulam...
agnieszzka
poprosze aktualizację 9cykl staran @ przyszła dzis
Agnieszka_82
Papużko, nie wiem co powiedzieć, bardzo mi przykro icon_sad.gif
buniaaa
Papużka tak mi przykro przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Życzę ci żebyś szybciutko znazła miłość swojego życia i wpisała się na ten wątek ponownie ale szybciej przeniosła się z niego na ciążaróweczki...

agnieszzka przytul.gif

Hania-17 dziękuję
zuza1313
Papużko icon_sad.gif tak mi przykro przytul.gif Może już niedługo się okaże ,ze to była dla Was najwłaściwsza decyzja...


Agnieszzka
, przytul.gif , a już myślałam ,ze tak się nie pokazujesz i wpadniesz do nas z dobrymi wiadomościami...
agnieszzka
taki miałam plan ale nie wyszło... mysle, że jeszcze dlugo sie nie doczekamy... nie wypowiadam sie na forum bo takei nakrecanie sie nawzajem jest bardzo ale to bardzo zle... wtedy nam wsyztskim psychika siada albo jest zbyt duze parcie stad duzo problemów...
bobi
Papużko bardzo mi przykro przytul.gif
Agnieszka wielka szkoda, że przylazła przytul.gif
słoneczko182
Gosia 2406 trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczam &&&&&&&&&

buniaaa zdrówka dla twojego synka! przytul.gif

Papużko strasznie mi przykro. Trzymaj się przytul.gif przytul.gif
buniaaa
Witam niedzielnie wave.gif

Młody już w nocy się nie dusił ale jutro jedziemy na kontrol i zobaczymy czy są jeszcze świsty w oskrzelach. Dostał wczoraj dwa zastrzyki rozkurczające oskrzela i wziewy no i ja widzę lekką poprawę ale czy faktycznie tak jest dr oceni.

Miłego dnia.
iwonadancer
CYTAT(milutka @ Fri, 05 Feb 2010 - 20:00) *
Iwonko ja mam do Ciebie pytanie, bo widzę że jesteś, kiedy coś już czułaś po inseminacji, szybko jakieś objawy miałas ? icon_wink.gif


hej milutka sorki że dopiero odpisuję dopiero zobaczyłm posta 29.gif no więc u mnie to było tak dosłownie tego samego dnia po inseminacji miałam takie kłucia i kolki w podbrzuszu , ale to mogło być spowodowane jajeczkowaniem bo insemkę miałam robioną w dniu owulacji, ale jeszcze na niepęknietym pęcherzyku moim zdaniem pękł tego samego dnia wieczorem icon_smile.gif te kłucia i takie ciągniecie w dole brzucha utrzymywały się do kilku dni po zabiegu. W pierwszym tygodniu po zabiegu miałam icon_redface.gif to trochę śmieszne i wstydliwe ale tak było, wzdęcia i gazy icon_redface.gif i to był pierwszy objaw icon_smile.gif oczywiście jeszcze nie wiedziałam, że to może być to 29.gif
potem, jakoś tydzień po zabiegu pojawił się ból piersi tylko troche inny niz zawsze przed @ stały się takie b.tkliwe i pojawił się wstret do papierosów, które popalałam przed ciażą zaczęły mi na maksa smierdzieć i niedobrze mi sie i słabo robiło po nich. W 10 dniu po zrobiłam badanie bHCG z krwi i wyszło 20 icon_smile.gif potem w okolicy terminu @ czyli w 12/13 niu po IUI pojwiły się bóle jak na @ ale juz nie przyszła a bóle ustały i potem pojawiały się sporadycznie. Objawy takie jak: mdłości, nudności, powieksznie piersi pojawiły sie ok 5 tyg.

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz. Mam nadzieję że choć troche pomogłam icon_smile.gif Trzymam za Ciebie kciuki icon_smile.gif A ty juz po czy jeszcze przed zabiegiem?
iza1982
iwonka to jeszcze ja mam pytanko icon_smile.gif

czy ja dobrze rozumiem cennik invimedu? ocena cyklu to jest monitoring inaczej? wynikaloby, ze monitoring biora 150pln niezaleznie od ilosci wizyt?
Hania-17
Witam niedzielnie.

A ja mam dzisiaj luz, obiad mam ze wczoraj z urodzin więc gotowac nie trzeba zaraz podgrzeje mięsko i sałatki wyciągne zjemy obiad i kulam się do łózka.

Agnieszka przytul.gif

milutka &&&&&&&

Miłej niedzieli!
zuza1313
Hej icon_smile.gif wpadłam tylko się przywitać icon_smile.gif

a tu cichutko dzisiaj... icon_smile.gif

buniaaa
Hania-17 Ja też poszłam dziś na łatwiznę z obiadkiem i poszliśmy do rodziców icon_smile.gif
iwonadancer
CYTAT(iza1982 @ Sun, 07 Feb 2010 - 11:38) *
iwonka to jeszcze ja mam pytanko icon_smile.gif

czy ja dobrze rozumiem cennik invimedu? ocena cyklu to jest monitoring inaczej? wynikaloby, ze monitoring biora 150pln niezaleznie od ilosci wizyt?


iza niestety cena za jedną wizyte to 150 zł, a nie za całą ocenę cyklu, chyba że się podchodzi do inseminacji to wtedy monitoring przygotowujacy do zbiegu / niezależnie od ilości wizyt/ jest w jego cenie
84lela
Faktycznie dzis nas malutko. My zmezem poszalelismy wczoraj . Kulig ognisko w mojich rodzinnych stronach.Fajnie sie odstresowalismy od tego calego tygodnia pracy. Jednak trzeba wracac do rzeczywistosci. Hmm a tak sie nie chce.




Szkoda ze niektore z was nawiedzila @ - Kolejny miesiac bedzie lepszy. Ja tez 10 dostane na bank.
Buniaaa- duzo zdrowka synkowi.
Tak mi przykro z powodu papuzki.
milutka
CYTAT(iwonadancer @ Sun, 07 Feb 2010 - 10:03) *
te kłucia i takie ciągniecie w dole brzucha utrzymywały się do kilku dni po zabiegu.


U mnie też są takie bóle, trochę tak pobolewa jak na @.
IUI miałam w środę, trochę się martwię, bo chyba TEN dzień był w piątek, miałam okropne bóle w prawym jajniku.
Mam nadzieję, że plemniki przeżyły do piątku, ale tak na wszelki wypadek przytulamy się codziennie od IUI.
Wydaje mi się, że mam tak jakby pełniejsze piersi, ale nie szukam sobie na siłę objawów, nie napalam się aby rozczarowanie mniej bolało.
Nawet mówię sobie, że pewnie i tak się nie udało, bo mało kiedy udaje się pierwsze IUI, wolę mieć takie nastawienie aby później było miłe zaskoczenie icon_smile.gif
Ale oczywiście staram się lepiej odżywiać, bo zawsze było u mnie z tym kiepsko.
Od wczoraj biorę duphaston, jedną tabletkę przez 12 dni mam brać, no chyba że jak się uda to cały czas brać.

Dziewczyny a w invimedzie to IUI pewnie gdzieś około 1000zł? bo ja u zwykłego gina płaciłam 400zł + jedna wizyta monitoringu 50zł.

Papużka strasznie mi przykro, że Twój związek się rozpadł, ale pewnie szybko znajdziesz
nową miłość i do nas wrócisz na staraczki, a może wskoczysz od razu na ciężaróweczki icon_wink.gif przytul.gif
84lela
Milutka- wiesz masz dobre podejscie.Czasem jak sie czegos pragnie to nie mozna tego osiagnac a tak jak nastawiasz sie ze nic nie wyjdzie.To wyjdzie, okaze sie szybciej niz myslisz . Ja trzymam ksikasy za ciebie i za wszystkie babeczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gabiszczu widze Cie - co slychac?
Gabiszczu
Witam dziewczynki

zaglądam ale niestety brak mi czasu na odpisanie ... wizyta dopiero 22 lut zastanawiam się czy jest sens powtarzać test ... chyba poczekam do wizyty w przyszłym tygodniu jadę na tydzień do Krakowa na zjazd .. trochę odpocznę od pracy... a w poniedziałek po Krakowie idę do lekarza to poproszę o zwolnienie nie chcę tak w tej chemii siedzieć i narażać maleństwo... nie wiem jak sobie poradzą beze mnie ale trudno są rzeczy ważniejsze icon_smile.gif

milutka nie nakręcaj się będzie dobrze musi icon_smile.gif

papużko tak mi przykro icon_sad.gif

poza tym troszkę pobolewa mnie podbrzusze ale w sobotę był termin @ i chyba w tak wczesnej ciązy to normalne....
suwaczek dodam po wizycie icon_smile.gif
buniaaa
Gabiszczu A już się o Ciebie martwiłam ale dobrze że jesteś. Ból podbrzusza też miałam i to na początku bardzo mocny ale obyło się bez nospy. Potem się uspokoiło a teraz czasami mnie zakłuje i pomuli.
84lela
Gabiszczu nie obejzysz sie a 22 luty juz blisko, czekamy na dobre wiesci z wizyty icon_biggrin.gif
Buniaaa - bol podbrzusza to chyba oznaka ze macica rosnie i przygotowuje domek dla lokatora, mam racje?
Hania-17
milutka uda się, musi się udać &&&&&&&

84lela tak dokładnie macica się przygotowuje do ważnej roli.
klekotka
papużka strasznie mi przykro przytul.gif. Mam nadzieję, że niebawem zawitasz do nas znowu już jako cieżarówka

buniaa tak obciełam włosy, choć standardowo fryzura nieco odbiega od oryginału icon_wink.gif Jak się zmobilizuję to zrobię i wstawię fotki

milutka z całych sił zaciskam kciuki za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&

We wtoprek idziemy ponownie na kontrol, choć pewnie do końca tygodnia podiedzę z Nadią w domku. Krosteczki już są zasuszone i jeszcze dosłownie kilka po ospie zostało. Od dzisiaj jestem słomianą wdową do wtorku/środu

Ola prosze o aktualizacjÄ™ - ost. @ 05.02.2010
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

84lela tak masz racje.

milutka cały czas trzymam &&&&&

klekotka no to teraz jak jesteś słomiana to będziesz miała troszkę więcej czasu wolnego aby zrobić fotę icon_wink.gif
&&& za nowy cykl

Miłego dnia
Ola81
Hej dziewczynki. Witam w poniedziałek.

Ptasia
Gabiszczu też mam ból w podbrzuszu ale z tego co pamietam za pierwszym razem tez tak było. Kilka dni temu bolało mnie tak bardzo, że musiałam wziąść nospe. A takpoza tym to idziemy równo bo ja tez miałam termin @ na sobotę 03.gif

dziewczynki spinajcie się czekamy żeby większa grupą otworzyć wątek październikowy 06.gif

milutka trzymam kciuki za Ciebie 2pliz.gif oby się udało.

no i dla chetnych fluidki
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
Gosia2406
I ja witam się poniedziałkowo,

Papużko 41.gif strasznie mi przykro, nie napisze, że wiem co czujesz bo nie wiem, ale życzę Ci z całego serca, abyś jak najszybciej odnalazła swoją miłość aby te ciężki chwile jak najszybciej odeszły w niepamięć. przytul.gif

Agnieszzka, Klekotka przytul.gif ach ta @, ale już trzymam za następy cykl &&&&&&&&&&&&

Haniu-17, Słoneczko182 dziękuję, tzn, nie dziękuję 08.gif ale to jeszcze ponad tydzień czekania, alez się ten czas wlecze 21.gif .

Buniaaa i jak tam po wizycie, mam nadzieję, że leki zadziałały i już niedługo synek znowu będzie mógł się cieszyć z uroków zimy.

Milutka to ja nadal trzymam &&&&&&&&&&&&& i nie puszczam dopóki nie zamieścisz nam tu fotki z II krechami 43.gif !
Gosia2406
Ptasia ja jestem oczywiście chętna, takich fluidków to ja nie odmawia 06.gif!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.