To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
bobi
Witaj OLIbg i życzę szybkiego przeniesienia na wątek ciążowy.
Zuza trzymaj siÄ™ przytul.gif
Sloneczko nie bardzo mogę ci pomóc, bo nie wiem jak to jest z tymi badaniami, ale betka chyba pokaże tydzień przed terminem, ale myślę że inne koleżanki wiedzą jak to jest i ci podpowiedzą.
Matylda a niby dlaczego lekarz zabrania przytul.gif w czasie brania clo, nie bardzo rozumiem, przecież clo to wspomagacz w zaciążeniu.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
matylda315
OLIbg dzięki za wskazówki z tymi suwaczkami : 06.gif jak widać podołałam ( hi hi)

bobi ginka powiedziała , że to pomoże uniknąć ciaży pozamacicznej ( w jajowodzie ) , ale ja nie wiem czy to do końca tak jest ?

Rosa a moglabyÅ› coÅ› jeszcze na temat zakazu przytul.gif w czasie brania clo blagam.gif

matylda315
hej hej milutka co tam u ciebie ? jak nastrój ?
milutka
Na poczÄ…tek witam nowe dziewczyny icon_smile.gif

Haniu no już z tak ludźmi jest, że interesują się nie tym czym powinni icon_evil.gif

Matylda mnie lekarz nie zabronił przytulanek podczas brania CLO.

Dzisiaj byłam na podglądzie, są dwa pęcherzyki, mają po 20mm, ale co mnie zadziwiło, że jeden jest na lewym jajniku, drugi na prawym? ja myślałam , że owulkę ma się raz na jednym raz na drugim icon_rolleyes.gif
Jutro o 18 mam IUI, szkoda tylko, że pregnylu nie można dostać u nas nigdzie icon_sad.gif mam nadzieję, że popękają same &&&
matylda315
milutka będziemy trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&& oby się udało blagam.gif !!!!! Będziemy z tobą wirtualnie 06.gif
klekotka
milutka zaciskam kciuki za jutro&&&&&&&&&& A ze szpitala/od lekarza pregnylu nie wydębisz?
milutka
No ponoć nigdzie nie ma, trudno, najwyżej następnym razem będę miała CLO, no chyba, że tym razem się uda icon_wink.gif

Aha i jeszcze podejrzałam na monitorze usg, że jak mierzył endometrium to coś tam było 8,8, czy to nie za mało?

I wiecie co przy wychodzeniu gin mi powiedział, "jak pani poroni to skieruję panią do profesora do Poznania", no sorry, ale ja jeszcze w ciąże nie zaszłam a on taki czarny scenariusz 37.gif
Ale wiecie, mnie to nie wkurzyło a rozśmieszyło, dziwne ma on te teksty ale jest taki fajny, życzliwy, że mu wybaczam icon_wink.gif

~anula~
Słoneczko, Rosa ma rację, jak zwykle. Dlatego mój ginekolog umawia się na przykład na zabiegi bezpośrednio po okresie pacjentki, żeby mieć pewność, że ciąży nie ma. Nie poszłabym na zabieg, jeśli miałabym jakikolwiek cień szansy bycia we wczesnej ciąży. Przesunęłabym laparkę. Ale to ja.

Milutka, trzymam kciuki za powodzenie jutrzejszej akcji. Ale ten tekst lekarza to jednak poniżej pasa.... sory... 37.gif

asiaaa
milutka no to dziś wszystkie tu stajemy w szeregu i popychamy chłopaczków, żeby trafiły gdzie trzeba icon_smile.gif &&&&&&&&&&&& Wierze, ze sie uda icon_smile.gif
Ja tam się ciągle trzymam tego, że któraś kiedyś powiedziała, że widzi mnie i Ciebie na wspólnym wątku ciążowym. Może na wspólnym się nie uda, ale sąsiedzkie to już całkiem realny plan icon_smile.gif nie wiem co mnie taki przypływ optymizmu ogarnął. Wierzę, że dzisiejsza IUI przyniesie Tobie fasolinkę i tak samo wierzę, że u mnie też obejdzie się bez komplikacji i w przyszłym miesiącu podejsce do IMSI i też będzie ok icon_smile.gif Grunt to dobre nastawienie!
buniaaa
Witam icon_smile.gif

matylda315 &&& za owocne staranka
Jak już wspominała chyba kiedyś, mój brat ma dwie dziewczynki jako rodzina zastępcza, a moja babcia mówi do mojej mamy: po co im dzieci, ludzie na stanowiskach, wszystko mają po co im te dzieci... Moja mama próbowała jej coś wytłumaczyć ale bez skutku więc dała sobie spokój... Koszmar, że mówi to kobieta, która ma swoje dzieci (3) i w dodatku moja mama na zmianę z ciotką opiekują się nią bo leży już tylko... Powaliło mnie to z nóg...

Mijka betka piękna i &&& oby przyrastała pięknie icon_smile.gif

iza1982 no to w takim razie gratuluje dobrych wyników męża no i musisz się postarać 29.gif aby mąż chociaż zmniejszył ilość wypalonych papierosków w ciągu dnia...

milutka może wyślij mężusia do miasta obok po ten pregnyl ale oczywiście trzymam mocno &&& za IUI i pęknięcie pęcherzyków.
Lekarza nie skomentuje choć wybaczamy im różne rzeczy jeśli się nami dobrze opiekują...

asiaaa i bardzo dobrze, że masz taki humorek icon_smile.gif oby tak trzymać icon_smile.gif

Miłego dnia
goralka
Dzisiejsze fluidki Adaś przesyła szczególnie dla Milutkiej i Oli.
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Asiu, przytulam Cię mocno. Dla Ciebie specjalne fluidki nadciągają. Muszą nabrać mocy, żeby za 1. razem się udało przytul.gif
Cathee
milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& to za zabieg icon_smile.gif aby plemniczki dotarły tam gdzie trzeba

Mijka gratulujÄ™ !!! a betka faktycznie sporawa icon_wink.gif

Witam też nowe osoby oby szybko opuściły wątek z brzucholami ciążowymi 04.gif

A ja się pochwalę że jestem mega szczęśliwa 03.gif byliśmy wczoraj na kontrolnym usg i maluch pięknie urósł i nadgonił termin. Ma 34mm a serducho bije aż 174u/min. Już się rusza, ma nóżki i rączki ładnie widoczne. Na początku sobie leżał i lekarz (co mnie niezmiernie rozśmieszyło) zaczął pukać mnie po brzuchu i mówi "no mały obudź się i nam pomachaj" 06.gif na co nasz gumiś odtańczył taniec brzucha. Wyglądało to super, uśmiałam się do łez. Powiedzcie przez jaką stronę wklejacie zdjęcia? Wkleiłam bym wam moją kruszynkę. Mamy też filmik icon_smile.gif Następne usg za 3 tyg już genetyczne i możliwe że poznamy płeć hihi

No i tak myślę że wreszcie powinnam pokazać się na wątku ciążowym bo na razie ciągle jestem przywiązana do Was icon_wink.gif
Cathee
No właśnie nowe fluidki się przydadzą balety.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
buniaaa
Cathee ja wklejam zdjęcia za pomocą https://www.imageshack.us/
Cathee
[IMG]https://img689.imageshack.us/img689/6017/dsc07878v.jpg" border="0" class="linked-image" />[/img]
Cathee
[/URL][/img]

Buniuuu help który link mam wkleić
Cathee
[/URL][/img]
klekotka
Cathee wklejasz cały "kod forum" icon_wink.gif

milutka gorąco o Tobie myśle i wierzę, że tym razem się uda&&&&&&&&&&&
buniaaa
Cathee skopiuj cały link w okienki "kod forum" i wklej go może poprzez edycję poprzednich Twoich postów icon_wink.gif
MoniZ
milutka kciuki zaciśnięte &&&&&&& szczery ten lekarz 29.gif

i za wszystkie staraczki zaciskam też mocno ręce aż mnie bolą icon_biggrin.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

wiosna się zbliża dużymi krokami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif oj będzie wysyp icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
zuza1313
Hej dziewczyny, ja znowu na chwilÄ™.

Szybko starałam się przeczytać, te kilka stron, ale chyba już mi się pomieszało.

Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim za przytulańce i słowa pocieszenia. Tez myślałam ,ze się udało w tym cyklu, a jednak wyszło inaczej. Już nawet nie chce sie zastanawiać czy te cienie kresek coś znaczyły czy nie. Nie ma i już. Trochę jestem skołowana, bo najlepiej odpuściałbym wszystko i dała sobie spokój, z badaniami i mierzeniem. Zaczynam coraz bardziej wierzyć, ze chyba mój problem tkwi w psychice i i potrzebuje urlopu od myślenia o ciąży. A drugiej strony to chyba powinnam jeszcze zrobić to HSG.

Milutka, trzymam kciuki za udanÄ… inseminacje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

i witam nowe dziewczyny, żebyście były tu jak najkrócej.

Dobra lecę ,bo spóźnię się do pracy.

Milego dnia dziewczyny icon_smile.gif

Hania-17
Heloł stareczki icon_wink.gif

OLIbg witajna stareczkach i pisz często z nami.

mała zuzi ja ostatnio tez miałam takie plamienie ale 2 dni i po wszystkim, a może to ciąża i za wcześnie zatestowałaś? Ja przy Darii tak miałam, że w dniu spodziewanej @ miałam plamienia i tak koło miesiąca. gdyby nie mdłości to pewnie mbym myślała że to taka@.

Mijka Å‚apiÄ™ Å‚apiÄ™...
No i jescze raz ci mocno gratuluje!

milutka &&&&&&&&&&&&&&&

Cathee no to super wieści brawo_bis.gif

A ja siedze i popijam len, ale niby nie można go gotowac i zalałam tylko wrzatkiem, i nie jest ślimaty a chyba powinien. Jutro wezme i zrobie go tak jak ja zawsze robiłam i go pogotuje przez kilka minut.
Hania-17
zuziu1313 kochana trzymaj się, wiesz że o tym samym pomyślałam? Wyluzować, nie mierzyć tempki, nie pisac na żadnym forum. Ale jakoś mi nie wychodzi i nadal jestem z wami icon_smile.gif
klekotka
No i zapomniałam złapać fluidki od mijki choć pewnie dopiero na nastepny cykl mi sie przydadzą 11.gif
agnieszka 1108
Witam w piękne czwartkowe południe.

Olu - &&&&&&& wracaj już do nas.
Cathe - super wieści i czas najwyższy na ciężaróweczki zmykać. 06.gif
zuza1313 przytul.gif

Milutka - za Ciebie dziÅ› najmocniej trzymam kciuki &&&&&&&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Basik82
Witajcie.
Tylko siÄ™ przywitam.
Trochę poczytałam, żeby się nie zgubić.
W domu popiszÄ™. Na razie milutka &&&&&&&&&&&&&&&& o 18.
Teraz kończę bo w pracy jestem.
gravida
Dziewczyny, zrobilam glupote tysiaclecia icon_wink.gif Po powrocie z pracy, po poludniu zrobilam test owu, wyszedl pozytywny, drugi wyszedl negatywny. Potem clearblue test - cien cienia. A w koncu zrobilam clearblue digital test, o taki i wyszedl wynik: "pregnant".

I teraz zamiast sie cieszyc, ja miejsca sobie znalezc nie moge, bo to jest 11 dpo, po poludniu, a nie z rana... Wygooglalam, ze zdarzaja sie (rzadko) falszywe pozytywne. Nie pozostaje nic innego niz czekac do rana i zatestowac znowu, maz mnie odwiodl od wycieczki do apteki po inne testy (mam jeszcze jeden z kazdych, ktore robilam dzis). wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif Alez jestem wsciekla, ze nie poczekalam do rana...
agnieszka 1108
Gravida - 43.gif czekamy do rana ale &&&&&&&&&&&&&&&&&&
LButterfly
Witam Was icon_smile.gif

Zarejestrowałam się na tym Forum dość dawno, ale jakoś po kilku wpisach zniknęłam. Teraz mam nadzieję, że będzie inaczej.

Jestem mamą Córci lat 3 i 8 miesięcy. Od kilku miesięcy staramy się o rodzeństwo dla Niej.
Starania zaczęliśmy krótko po tym, jak dowiedziałam się, że mogę być chora na SM. Właściwie to jedna lekarka już taką diagnozę postawiła.
Ale potem udałam się do specjalisty, który oddalił ode mnie te czarne wizje. To był bardzo ciężki dla mnie okres : stres, strach przed przyszłością...
Wtedy zmieniły mi sie miesiączki, miałam bardzo krótkie i delikatne (zawsze było wprost przeciwnie).
Zrobiłam badania. USG w porządku, cytologia też, zrobiłam monitoring cyklu, owulacja jest. Nieco inaczej ma sie sprawa z hormonami. Miesiąc temu miałam zbyt niski progesteron. Teraz, na piąty cykl, dostałam duphaston.
Podejrzewam, że co najmniej w dwóch poprzednich cyklach do ciąży dochodziło, ale nie mogła sie utrzymać. Miałam dość wyraźne objawy, itd.
Teraz czekam na owulację icon_smile.gif. Ale pojawił sie znowu problem. Mąż przeszedł ok 3 tygodni temu na dietę i postanowił zrobić sobie badania. Wyszły dobrze z wyjątkiem kilku parametrów ze sobą powiązanych, przede wszystkim chodzi o zbyt wysoką lepkość i upłynnienie. Zarzucił więc dietę, katuję go mucosolvanem i wodą mineralną icon_smile.gif, mam nadzieję, że to "tylko" o dietę chodzi, bo wczesniej nie zauważyliśmy niczego nienormalnego, teraz owszem.

No to o sobie nieco napisałam, teraz będzie mi łatwiej sie udzielać icon_smile.gif.

Pozdrawiam Was !

Gravida, ja swoje II 4 lata temu zobaczyłam w 10dpo. I mam teraz Córcię. Będzie dobrze, a jutro tylko sie przekonasz o swojej ciąży, zobacysz ! icon_smile.gif
klekotka
gravida trzymam kciuki za jutrzejsze poranne testowanko&&&&&&&&&&&

LButterfly witaj na wątku staraczkowym. Obyś niebawem mogła przenieść sie na ciężarówki icon_wink.gif
Hania-17
LButterfly kochana witaj wśród nas.

Gravida za jutrzejszy ranny teścior i dwię dłusie krechy &&&&&&&&&&&&&&&

Wybywam do mamy na kawkę, dwa piętra wyżej icon_biggrin.gif
Basik82
GravidaJa przy pierwszej ciąży II kreski zobaczyłam w 13dpo też popołudniu. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&.
LButterflyWitaj. Obyś szybko ujrzała II kreski.

Coś mnie chyba łapie. Mój mały zakatarzony skarb podzielił się z mamą lokatorem.

buniaaa
gravida to teraz nas już rozumiesz w 100% dlaczego my takie niecierpliwe byłyśmy przez ten czas co Ty jeszcze czekałaś ze starankami...
Zrób jutro test z rana jak nie wytrzymasz dłużej a ja trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

LButterfly Witaj i obyś szybciutko miała drugą pociechę...

OLIbg kurujcie się i nie daj się rozłożyć chorobie.
bobi
LButterfly witaj na staraczkach.
Gravida za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Matylda ja nie do końca rozumiem myślenia twojej gin, bo po co brać clo (wspomagacz w zaciążeniu), jak miałabyś się nie starać, bez sensu.
Cathee
chyba zdjęcia nie będzie wklejam cały link ale i tak nie wychodzi icon_sad.gif
Cathee
gravida oby testy się nie myliły icon_smile.gif
antolka
gravida za testowanie poranne zaciskam &&&&&

LButterfly witamy w naszym gronie icon_smile.gif

iwonadancer
milutka ty juz pewnie po zabiegu bedę trzymać kciuki aby tym razem się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mała zuzi
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 04 Mar 2010 - 10:26) *
mała zuzi ja ostatnio tez miałam takie plamienie ale 2 dni i po wszystkim, a może to ciąża i za wcześnie zatestowałaś? Ja przy Darii tak miałam, że w dniu spodziewanej @ miałam plamienia i tak koło miesiąca. gdyby nie mdłości to pewnie mbym myślała że to taka@.


No niestety - dziś plamienie się rozkręciło i teraz to już jest na pewno @ - problem w tym, że plamienie trwało aż 9 dni! Obawiam się, że coś jest u mnie niezbyt dobrze z hormonami, ale jutro idę poskarżyć się do gina i niech on mi coś poradzi.
A póki co będę miała 2 miesiące przerwy w staraniach, bo mój mąż wyjeżdża za tydzień (więc pewnie przed owu), a wraca po 11 dniach (więc po owu raczej). A w kwietniu odpuszczam chyba, bo całą rodzinę i najbliższych znajomych mam ze stycznia, więc już zbyt tłoczny to miesiąc;) Odstresuję się może przez ten czas, bo to testowanie co miesiąc wykańcza...

LButterfly - witaj icon_smile.gif
Gravida - &&&
Basik82
mała zuziPrzykro mi, że to jednak@. icon_sad.gif .
LButterfly
mała zuzi, plamienia są najczęściej wynikiem niskiego progesteronu. No ale skoro idziesz do lekarza, to na pewno coś Ci poradzi, pewnie trzeba będzie sprawdzić hormonki.

OLIbg, zdrówka, nie daj sie chorobie ! Niedługo wiosna, może czas wstrętnych wirusów i bakterii sie skończy ! przytul.gif

Hania-17, ja mam mamę za ścianą 03.gif . Razem nie mieszkamy, ale całkiem blisko icon_smile.gif

Gravida, trzymam mocno kciuki za teścik ! przytul.gif

Ja już zaczynam nieco sie niecierpliwić. 4 cykle to nie jest dużo, wiadomo. Ale jak na nienawidzę tego tłumaczenia lekarzy : ma pani czas, zdrowe pary starają sie tyle i tyle, 21.gif . Ja o tym wszystkim wiem ! Ale kurka, no jak widzę, że coś dzieje sie nie tak jak powinno, to chcę wiedzieć o co chodzi !
Ostatnią @ miałam już na szczęście taką, jak zwykle. Mam nadzieję, że to dobry znak, że wszystko wraca do normy.
Zastanawiam się jeszcze nad wynikami mężusia. Napisałam prośbę o interpretację na bocianie, ekspert napisał, że wszystko jest OK, inni twierdzą coś zupełnie przeciwnego. Osiwieć można i jak tu sie wyluzować przed owu, no jak ? 08.gif
Aa, jeszcze nie napisałam, że doktorek dał mi jeszcze 2 cykle na zajście, a potem zrobi mi badanko w celu sprawdzenia drożności jajowodów. Miałam cesarke, a moja skłonność do tworzenia sie zrostów może coś namieszała. Póki co nie myślę o tym, wiosna idzie, jestem wyluzowana jak nigdy i mam nadzieję na szybkie zaciążenie, może już w ten wtorek sie uda ? 02.gif

Trzymajcie sie i dzięki za miłe przyjęcie icon_biggrin.gif
milutka
CYTAT(Cathee @ Thu, 04 Mar 2010 - 18:03) *
chyba zdjęcia nie będzie wklejam cały link ale i tak nie wychodzi icon_sad.gif


kochana ja robię to tak , wchodzisz na www.imageshack.us , ładujesz zdjęcie i kopiujesz cały link :link bezpośredni a później wklejasz go pomiędzy i już icon_smile.gif
milutka
Dziewczyny ja tak szybko Wam opiszę dzisiejszy mój dzień icon_wink.gif

A więc najpierw na 11 do Poznania i okazało się, że teraz wystarczy tylko jedna szczepionka i działa ona przez kolejne 3 miesiące icon_smile.gif

Profesor zrobił wielkie oczy jak powiedziałam mu o tym poronieniu co gadał gin, powiedziałam też że gin nie chciał mi dać pregnylu, że pęcherzyki same pękną, też zrobił wielkie oczy i poprosiłam go i przepisał mi 3 ampułki ovitrelle(swoją drogą jedna ampułka 69 zł icon_eek.gif )

Więc jak tylko wróciliśmy, to moja siostra ukłuła mnie w brzuch tym ovitrelle icon_wink.gif

O 18 pojechaliśmy na IUI i dzisiaj nie za dobrze ją zniosłam, pani chciała dać mi nospę a ja nie, że tak bardzo nie boli, ale tylko ledwo wsiedliśmy do auta i całą drogę miałam straszny ból brzucha, w domu wzięłam na raz aż trzy nospy i jeden ibuprom i ból przeszedł. Tylko czasami mnie coś tam zakłuje, po podaniu nasienia musiałam leżeć na fotelu z nogami przechylonymi na bok i trochę do góry przez 15 minut. W tym czasie gin pokazał mojemu mężowi jego żołnierzyki, ale mąż mówił, że niewyraźnie widział.
W domu też kazano mi się położyć i za szybko nie iść do wc, więc jak widać co lekarz to inaczej icon_wink.gif

Powiedział, też że jak się nie uda, to wyśle mnie do Poznania do Profesora na polną, bo tam mają większe możliwości i jest taniej.

Ja mam nadzieję, że się uda, w końcu tyle osób trzyma za mnie kciuki icon_smile.gif

Oczywiście przez kolejne trzy dni mamy poprawić IUI icon_wink.gif zastosuję też ten żel preseed bo jeszcze mi został icon_smile.gif


Dziewczyny, trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście i wybaczcie moje dzisiejsze lenistwo, ale nie mam siły odnieść się do każdej z Was, ale o wszystkich Was pamiętam i czytam na bieżąco co u Was przytul.gif
matylda315
CYTAT(bobi @ Thu, 04 Mar 2010 - 17:05) *
LButterfly witaj na staraczkach.
Gravida za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Matylda ja nie do końca rozumiem myślenia twojej gin, bo po co brać clo (wspomagacz w zaciążeniu), jak miałabyś się nie starać, bez sensu.



bobi chodzi o to , żeby było trochę" postu ". To odnośnie M. A także , żeby zacząć od11 dc staranka. Wyraźnie powiedziała : w ciągu 5 dni CLO zero przytul.gif . a od 16 dc duphaston. ten sam schemat co w zeszłym cyklu 37.gif
matylda315
A teraz witam LButterfly witaj u nas !!!!!!!!!!! obyś szybko zmykała na ciężaróweczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gravida trzymam kciukasy za jutrzejsze testowanko 43.gif

milutka będzie ok blagam.gif
LButterfly
CYTAT(matylda315 @ Thu, 04 Mar 2010 - 22:23) *
A teraz witam LButterfly witaj u nas !!!!!!!!!!! obyś szybko zmykała na ciężaróweczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&


To umówmy sie tak :
ja wkrótce zmykam i zabieram Was Wszystkie ze sobą,
albo
Wy zmykacie Wszystkie i zabieracie mnie !
06.gif

Dzięki !


Milutka, mocno zaciskam kciuki ! przytul.gif

A ja tymczasem jutro idę na podglądanko pęcherzyków i namierzenie owulacji, co by wiedzieć od kiedy ten duphaston brać.
milutka
Dzięki za kciuki icon_smile.gif

No i zapomniałam o najważniejszym napisać, o naszej Oli , więc pisała mi, że zabieg dobrze zniosła, więc teraz czekamy na wyniki i szerszą relację Oli na forum icon_smile.gif
iriss
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie do grona icon_smile.gif Mam nadzieję, że jak zacznę starania za te 3m-ce to przynajmniej część z Was będzie już w upragnionej ciąży.

milutka - trzymam kciuki za to by się Wam udało i by ta IUI zakończyła się powodzeniem icon_biggrin.gif

Gravida - icon_eek.gif ale byłoby fajnie jakby tak szybko się Wam udało. Trzymam &&&. Szkoda, że mam czas na neta dopiero wieczorem bo będę ciekawa jaki będzie wynik testu (w pracy nie mam możliwości podglądania - zablokowali nam dostęp 21.gif )

LButterfly
- jeśli zamierzasz zmykać w czerwcu to ja się chętnie zabiorę. Już rezerwuję miejsce icon_wink.gif

Olu - dobrze, że już jesteś po zabiegu, wracaj i napisz nam co i jak icon_smile.gif

A teraz już zmykam do spania, rano do pracy, ale zaraz potem weeeeeeeeekend icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.