To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Ola81
Asiuu to już zleciało ??????????????? icon_smile.gif No widzisz jak szybko i z jakim dobrym efektem:-) Kilka kg zgubione, samopoczucie dużo lepsze i zdrowsza jesteś??? Ja juz zaczynam trzymac kciuki za Wasze przygotowania &&&&&&&&
Cathee
Banykale duża już ta twoja fasolka icon_smile.gif superaśnie że wszystko oki icon_smile.gif

Chciałam jeszcze przytulić Agnieszkę przytul.gif bo wiem że jej ciężko, ściskam mocno i ślę fluidki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Haniu oby ta wredota nie dotarła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Olu kiedy masz ten zabieg? trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&& bądź dzielna

A ja byłam wczoraj na kontroli u lekarza prowadzącego i mam założoną kartę ciąży icon_smile.gif i termin wyznaczony na 27.09.2010 brawo_bis.gif brawo_bis.gif
buniaaa
Cathee super i na wrześniówki zapraszam 03.gif

A fluidki i ja podsyłam, może towarzystwo rozkręcimy nimi 29.gif

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Ola81
cathe laparke mam 4 marca , jeżeli dzis @ przyjdzie. Ale cholercia tempka nie spadła i juz siedze i jestem zła. Modlę sie żeby przylazła , żebym nie musiała zabiegu znowu przesuwać, bo teraz podejrzewam byłoby przesunięcie juz o miesiąc icon_sad.gif Cholera myślałam że coś będe do przodu a tu wredna krowa @ nie przychodzi. Płakac mi się chce.
goralka
Olu, a może ta temp już nie spadnie? icon_biggrin.gif
tego Ci życzę &&&&&&&&&&
i przesyłam fluidki od Adasia rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Ola81
goralka w tym cyklu to nawet na to szans nie ma. Bo praktycznie przytulanek nie było icon_sad.gif Aż wstyd sie do tego przyznać icon_redface.gif icon_redface.gif
asiaaa
Olu może faktycznie tempka nie spadnie... ??? 43.gif Ale nie martw się na zapas. Albo tempka nie spadnie i będziemy tu gratulować, albo @ przyjdzie jak należy i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Innej możliwości nie ma icon_smile.gif przytul.gif
Cathee no to pięknie, że karta założona. Niech będą w niej same dobre wpisy icon_smile.gif
Ale się fluidkowo zrobiło icon_smile.gif Cathee, buniaa, goralka łapię

Ola teraz doczytałam o braku przytulanek. Tak więc trzymam kciuki, żeby @ przylazła migusiem icon_smile.gif
buniaaa
Olu81 może spróbuj się wyciszyć, ciapła kąpiel itp. Jeśli się stresujesz to małpiszon może się opóźnić a tego i Ty i my nie chcemy.
klekotka
Ale tu fluidków naslałyście dziewczynki. Łapię, choć ten cykl i tak spisałam na straty, bo w czasie owu było baaaaaaaaaardzo mało przytulanek.

banyk faktycznie duża juz ta Twoja fasolinka. Ciesz sie urokami ciąży

Cathee no to teraz jesteś już "pełnoprawną" ciężarówką 03.gif

Ola może faktycznie proponowana przez dziewczyny kapiel zdziała cuda. I oczywiście pozytywne myślenie

A ja od wczoraj znowu jestem słomianą wdową 0 gdzies do soboty w nocy albo do niedzieli icon_rolleyes.gif
klekotka
Dziewczyny co tak wszystkie wywiało?

Taki mnie dołek dopadł, bo uświadomiłam sobie, że właśnie dzisiaj bym rodziła... 32.gif 41.gif rycze.gif
zuza1313
Dziewczynki, ja tylko tak na szybko wpadłam sie przywitać icon_smile.gif

Łapię fluidki, bo może się przydadzą icon_smile.gif


Klekotko przytul.gif

pozdrawiam wszystkie staraczki i ciężarówki icon_smile.gif
truska
Trzymam kciukaski za wwszytskie dziewczyny.
Ja jak zwykle nie wiem jak długi bede miała cykl
Pewnie jeszcze musze poczekac z 2 tyg na @
bo ostanio dostałam po 45 dniach.
Ale juz się nie nakręcam bo teraz terminy ciązowe będą wypadały na zimę
Juz trzeci poród to wolałbym mieć na wiosnę .
Bo z tymi chorobami to zwariowac mozna .
Niby w tym roku dzieciaczki mi o wiele mniej chorowały
ale własnie Wiktora dopadł kaszel
i kiedy wkoncu jest słonko na zewnątrz
my siedzimy w domciu
Anecznik
Banyk super dzidzol, aż taki wielki...hehe. Spokojnej ciąży icon_wink.gif.

Klekotka uszy do góry. Wiem, że jest Ci ciężko, ale nie warto patrzeć w ten sposób bo tylko psujesz sobie humor. Ja tez przez pierwszy rok ciągle myślałam, a jak tylko przyszedł termin porodu to zalewałam sie łzami. Teraz patrzę na to zupełnie inaczej. Czasami wspominam, ale staram się tym tak nie dołować. Masz Nadie i przypuszczam, ze ona w pełni Ci rekompensuje krzywdę jaka Cię spotkała mimo, iż czasem myślisz zupełnie inaczej. Trzymaj się przytul.gif

Dziewczyny a co to za podłe nastroje, uszy do góry będzie dobrze. I właściwie co to znaczy, ze "przytulanek było mało"? Ola, Klekotka a co Wy gapami karmione, ze nie wiecie, iż nawet od jednego najdrobniejszego seksiku są szanse na zajście w ciążę?. Wiem, że to może i zbyt banalnie brzmi, ale...z własnego doświadczenia wiem co mówię. Nie pamiętacie jak pisałam, że u mnie jest wręcz niemożliwe bym zaszła w ciąże bo seksu praktycznie nie było. Praktycznie nie było oznaczało razy dwa...a jednak zaszłam w ciąże. Za Was również trzymam kciuki...za Was wszystkie bardzo gorąco.
Hania-17
Cathe no to gratuluję, i oby były same dobre wpisy.

Klekotka ściskam cię mocno.

klekotka
CYTAT(Anecznik @ Fri, 26 Feb 2010 - 13:25) *
Klekotka uszy do góry. Wiem, że jest Ci ciężko, ale nie warto patrzeć w ten sposób bo tylko psujesz sobie humor. Ja tez przez pierwszy rok ciągle myślałam, a jak tylko przyszedł termin porodu to zalewałam sie łzami. Teraz patrzę na to zupełnie inaczej. Czasami wspominam, ale staram się tym tak nie dołować. Masz Nadie i przypuszczam, ze ona w pełni Ci rekompensuje krzywdę jaka Cię spotkała mimo, iż czasem myślisz zupełnie inaczej. Trzymaj się przytul.gif

Dzięki Anecznik. Faktycznie dużo mi dało do myślenia to co napisałas
alona24
CYTAT(klekotka @ Fri, 26 Feb 2010 - 12:19) *
Dziewczyny co tak wszystkie wywiało?

Taki mnie dołek dopadł, bo uświadomiłam sobie, że właśnie dzisiaj bym rodziła... 32.gif 41.gif rycze.gif



Klekotko rozumiem Cię ja bym rodziła 23.03 i nie wiem jak tę datę zniosę...ale uszy do góry...i łap się za staranka...przytulanki są w końcu takie miłe...
Ola81
klekotko przykro mi. Ale tak jak napisała Anecznik nie możesz się sama dołować. Ja już ten dzień mam za sobą. Mimo że łężka mi poleciła , to sobie jednak wytłumaczyłam że to dzieciątko które straciłam będzie w jakiejś części w tym dzieciątku które do mnie niedługo przyjdzie na początku w postaci fasoleczki icon_smile.gif . Główka do góry... Ten Aniołeczek tam z góry na Ciebie patrzy i napewno nie chciałby chwalić się wśród innych Aniołków mamusia która jest zapłakana , zasmarkana i ma czerwone oczka oraz która jest smutna. Ono napewno chce Cię widzieć usmiechniętą. Tak samo jak i Nadusia chce mieć mamusię szczęśliwą. Trzymaj sie słońce.
~anula~
Witam dziewczyny!

Dziś wróciłam ze szpitala po laparce. Usunięta torbiel, reszta OK, wszystko drożne. Jeszcze tylko dla pewności wysłany wycinek do badania histopatologicznego, mam nadzieję, że będzie w porządku.

Olu, mi też się @ przesunęła, bałam się, że mnie nie przyjmą, bo plamiłam jeszcze ale lekarz powiedział, że nie ma to znaczenia. Teraz już jestem cwana bo jestem po, ale nie ma się co bać. Chociaż ten gaz jeszcze we mnie siedzi i mi rozsadza, to przeponą, to obojczyki, zależy jaką pozycję przybieram. Ale się teraz przynajmniej pobyczę na zwolnieniu dwa tygodnie. Jakbyś coś się chciała dowiedzieć więcej o zabiegu, pisz tu albo na priw, jak chcesz.

Ola81
~anula~ to Ty cwaniara teraz jesteś icon_smile.gif Masz to za sobą... Ja już miałam jedną laparkę. tak że wiem juz jak to wygląda. Ale dzięki za chęci. Więc teraz ja następna icon_smile.gif
buniaaa
klekotka Anecznik i Ola pięknie to ujęły więc ja tylko wirtualnie przytulę przytul.gif przytul.gif przytul.gif

~anula~ super, że już masz to za sobą i wszystko ok, bycz się i wypoczywaj icon_wink.gif
matylda315
klekotka przytul.gif przytul.gif przytul.gif wiem co przeżywasz...

a do mnie @ przylazła dziś rano rycze.gif rycze.gif rycze.gif

odliczam do 5 dc i biorę clo...
klekotka
CYTAT(buniaaa @ Fri, 26 Feb 2010 - 19:13) *
klekotka Anecznik i Ola pięknie to ujęły więc ja tylko wirtualnie przytulę przytul.gif przytul.gif przytul.gif

~anula~ super, że już masz to za sobą i wszystko ok, bycz się i wypoczywaj icon_wink.gif

Dzięki buniaa i wszystkim pozostałym. Poryczałam się
gravida
~anula~, no to teraz szybka rekonwalescencja i bierzcie sie do pracy icon_smile.gif Swietnie, ze wszystko gladko poszlo.

Olu, to Ty nastepna i to juz niebawem, trzymam juz kciuki.

A u mnie dziwnego cyklu ciag dalszy, wczoraj mialam spadek temperatury ponizej linii podstawowej (5dpo), dzisiaj skoczyla znowu w gore, choc nie jest wysoko (36.6). Czegos takiego jeszcze nie mialam, oczywiscie przez glupi leb mkna mysli o 'implantation dip" i innych cudach, nie mowiac, ze sobie i inne objawy wmawiam, az mi sie samej z siebie smiac chce icon_lol.gif idiot.gif
Hania-17
Witam weekendowo i życze miłego dzionka.

matylda ściskam cie mocno.
Ola81
gravida ale by było fajnie jakby wam się w pierwszym cyklu udało icon_smile.gif

Ja dziś dostałam @ , czyli laparka będzie terminowo icon_smile.gif Bardzo dobrze....
gravida
Ja naprawde nie sadze... ale glupie mysli kielkuja.

Ola, jakkolwiek dziwnie to brzmi na tym watku, to jednak ciesze sie, ze dostalas @ i ze laparo bedzie w terminie, to was tylko przybliza do II na tescie icon_smile.gif
GOCHA1978
Klekotko glowa do gory wiem ze to trudne ale trzymie kciuki za Ciebie caly czas (za reszte staraczek rowniez!!) ...wiem ze to ciezki czas ale ten czas leczy rany chociaz na zawsze zostanie blizna niestety 32.gif
~anula~
gravida, popracować to możemy, tylko raczej efektów za szybko nie będzie. Mąż jest teraz leczony a efekty będą, mam nadzieję, za jakieś 2 miesiące dopiero... a na razie to raczej przyjemnościowo!

zaczynam się dopiero jakoś lepiej czuć, ten gaz cały czas mi rozpiera przeponę i obojczyki... ale to dziś 4 doba dopiero, także mam nadzieję, przejdzie może jutro.

klekotka
gravida po ty, co napisałaś to też się zastanawiam nad tą implantacją u Ciebie. Pamiętam, że moko dokładnie tak miała, ale wtedy nawet nie sądziła że to implantacja 43.gif

Gocha dziękuję. Ty już widzę na końcóweczce.... Spokojnego porodu życzę

Ola widzisz? wszystko sie planowo odbędzie 02.gif
buniaaa
Olu trudno w to uwierzyć ale jak już przyszła to cieszę się że jest małpiszon chociaż nie pokrzyżował ci planów icon_wink.gif
teraz tylko &&& za 4 marca to już bliziutko...

gravida &&&&

matylda315 przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Pozdrawiam i zmykam bo jestem wykończona - nic nie robieniem 37.gif - zrobiłam tylko zapiekanki na obiad i wyczyściłam szafy bo panowie montowali mi w zabudowie trzy sztuki...

matylda315
[b]gravida trzymam &&&&&&&&&&&&

ola 81[/b] super , że wszystko w terminie. Będziesz spokojniejsza icon_lol.gif

Hania17 i buniuuu dziękuję.

dziwna ta małpa : wczoraj leciało , dziś prawie nic... a to drugi dzień ... icon_question.gif

Gocha trzymam &&&&&&&&& i powodzenia 43.gif

~anula~ mam nadzieję ,że poczujesz się lepiej 43.gif trzymam &&&&&&&&&&

... a w ogóle jest mi tudno i smutno... 41.gif
Ola81
Dziewczyny jesteście wspaniałe przytul.gif Co ja bym bez Was zrobiła....???
Hania-17
Ola jak na razie wszystko z planem idzie. @ jest potem laparo... a potem to już II krechy na teście ciażyowym &&&&&&&&&

Gravida &&&&&&&&&
buniaaa
matylda315 nie smuć się proszę, będzie dobrze i tylko tak myśl nienie.gif

Olu Nie daj długo na siebie czekać 43.gif trzymam mocno &&& aby wszystko szybko i łatwo poszło. Czuje, że szczęście już coraz bliżej Ciebie...
gravida
~anula~, to za kolejny szczesliwy etap leczenia && a z przyjemnosci moze wyjdzie niespodzianka i radosc icon_biggrin.gif
matylda, co sie dzieje? Czemu smutek? Nowy cykl, to nowe nadzieje.

Haniu, czy ty nie testujesz jakos niedlugo?
Ola81
Witam dziewczynki,

Gravida a Ty kiedy masz (nie) mieć @ ??

buniaa
oj schwytam te szczęście żeby nie uciekło hehe... Jak Ty się czujesz?????
gravida
Do calkowitego zwariowania mam jakis tydzien icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jagoda07
Witajcie dziewczyny!!!!

Nie było mnie chyba tydzień, bo przyjechała do mnie mama i chciałam się nią trochę nacieszyć. Trochę podczytywałam, ale muszę przejrzeć jeszcze raz co się wydarzyło...
Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ola81 4 marca już niedługo!Cieszę się, że @ przyszła w terminie i badanie się nie przesunie.

Matylda bardzo mi przykro z powodu @. Naprawdę liczyłam, że ci się udało... Ale nie poddawaj się! Będę dalej ci kibicować. A jak @? Bo piszesz, że jakaś dziwna?

gravida cykl wygląda obiecująco! icon_biggrin.gif I rozumiem z tym wariowaniem 29.gif





Ola81
Hej Jagoda . Nadrabiaj nas nadrabiaj hehe

gravida tydzień mówisz.... To zdąże wrócić już do domku żeby być na bieżąco co u Ciebie... A jak nie to czmychnę oknem icon_smile.gif
gravida
Jagoda, to mialas mila odskocznie icon_smile.gif

Olu, Ty juz bedziesz po, ja albo bede wiedziec, albo zaczynac nowy cykl i nowe nadzieje. Ze szpitala sie nie urywaj icon_smile.gif

Poza tym wiosna za pasem, od razu sie tu weselej zrobi icon_smile.gif
zuza1313
hej dziewczyny icon_smile.gif

Olu, wychodzi na to ,ze Twój super plan, będzie zrealizowany icon_smile.gif teraz musi się udać icon_smile.gif

Gravida, trzymam kciuki ,żeby to była implantacja icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&

matylda , a Ty test robiłaś, bo może to nie @?

Klekotko, mam nadzieję ,ze czujesz się już lepiej przytul.gif


Wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam cień kreseczki i mój mąż tez widział i już powoli się nakręciliśmy. A dziś dwa rożne testy pokazały zdecydowany negatyw icon_sad.gif. Żałuję ,ze nigdy nie mogę wytrzymać do dnia @. Piersi mnie strasznie bolą, na razie nie mam żadnych plamień, tempka jeszcze nie spadła, i dużo, dużo śluzu. Czekam... najgorsze jest to ,ze tym razem mąż mnie nakręca, on jakoś wierzy że może się uda.
gravida
Zuza, trzymam kciuki &&&&&& niech to jednak bedzie To
bobi
matylda przykro mi, że przylazła @ przytul.gif przytul.gif, ale dziś piszesz, że jakaś dziwna, a temp. mierzysz, bo to byś wiedziała czy to @ czy nie.
Olu tobie, by też się chciało napisać przykro mi, ale u ciebie sytuacja taka, że bardzo dobrze że przyszła na czas, choć raz się spisała wredna @ icon_biggrin.gif
Zuza trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby nie przyszła.
Gravida oby to była implantacja &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

A ja jestem w samym centrum staranek, tylko jakoś chęci mi brakuje, ale mąż nie odpuszcza, więc ok i jakoś dajemy radę. Mam nadzieję, że dziś będzie dużo lepiej, muszę się trochę ponakręcać 08.gif , bo się jeszcze na mnie pogniewa, że nie mam ochoty, może wcielić się w jakiegoś diabła 01.gif diabel.gif, a może sobie coś walnąć 02.gif pijak.gif
Ola81
bobi no co TY????????? Z księżyca spadłaś????????????????? Nie masz ochoty na przytulanki nienie.gif 23.gif Dobrze że mąż staje na wysokości zadania hehe icon_smile.gif Kciukaski na staranka &&&&&&&&&&&&&&
słoneczko182
Cześć nie odzywałam się bo chorowałam... Już jest troszkę lepiej...
Ale się fluidkowo zrobiło Cathee, buniaa, goralka łapię 06.gif
W czwartek byłam u lekarza zobaczyć czy jest owulacja
Był pęcherzyk dominujący 20milimetrów oraz endometrium 1 stopnia,( to był 11 dzień cyklu) kazał przyjść jutro na kontrole czy jest ciałko żółte oby było może będzie ciąża???
Zobaczymy nie nakręcam się jak na razie to strasznie mnie bolą jajniki...
Jak wszystko będzie porządku to 9 marca mam robiony zabieg histeroskopię i HsG ....
Zuza czy mam mocno &&&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam was serdecznie
Hania-17
Witam się niedzielnym wieczorkiem.

Maz poszedł do pracy, Daria zasnęła i mam trochę spokoju.

gravida jak @ się nie pojawi do 6 marca to testuję.dziś mam 29dc, trochę sutki mnie bolą, i jajniki. Cykle mam 32-34 dniowe więc staram się nie nakręcać, tempka nie jest zadowalająco wyskoa więc muszę mieć nerwy na wodzy.

Zuzia1313 kochana trzymam łapki cały czas i nie puszczam &&&&&&&&& Kiedy znów testujesz??
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Olu Dziękuje, czuję się dobrze. Tzn. nie czuję, że jestem w ciąży, tylko męcze się strasznie szybko i ciągle ziewam i po południu wymiękam i muszę się położyć spać, poprostu nie daje rady. Choć ostatnio jakoś nie spałam a teraz znowu senność powróciła. Nie mogę się napracować bo siły brakuje i brzuch zaczyna pobolewać więc się lenię. Odkurzać też za bardzo nie mogę bo w głowie mi się kręci i takie tam. Próbuje po mału te czynności robić bo nie bede siedziała cały dzień a potem męża ganiała ale jak nie daje rady to nic się nie stanie jak on odkurzy.

zuza1313 ja trzymam mocno &&& póki nie ma @ jest nadzieja

bobi 03.gif &&&&&&&&&&&& za owocne staranka 29.gif

słoneczko182 dobrze, że już choróbko odpuszcza. Trzymam &&&

Hania_17;gravida nadal mocno ściskam &&&

My wczoraj zrobiliśmy sobie wypad nad morze, było przepięknie, tak cieplutko. Mąż oczywiście mnie zdenerwował tzn. ja się na niego wkurzyłam bo wziął wędkę na rybki choć się tak umawialiśmy i poszedł na śledzika porzucać (oczywiście nic nie złowił) a ja musiałam szarpać się z psem i Bartoszowi tłumaczyć że jeszcze kawałek bo on wymięka na spacerach. Chyba od tego chorowania i siedzenia w domu kondycji nie ma. Luny nie mogłam spóścić ze smyczy bo dużo ludzi i psów a ona biega gdzie chce więc się tak szarpałam. Wkońcu wymyśliłam żeby zejść na plażę no i tam Bartosz kopał sobie łopatką w piasku a ja z psiną stałam i patrzyłam. Oczywiście pogoniłam zaraz męża przez telefon bo mnie nogi bolały, stałam jak głupia na tej plaży godzinę a mały jeszcze by tam siedział... Ale pogoda była super, morze spokojne - rewelacja. Jak zasnęłam po południu to normalnie mąż mówił że chrapałam ale jemu też się wcześniej przysnęło i też zapodawał tylko młody wytrwały.

Miłego dnia
Ola81
buniuu uroki bycia w ciąży. Spacer mieliście udany, bardzo fajnie, popatrzeć sobie na morze.

słoneczko jak będziesz po wizycie to daj znac czy pęcherzyk pękł.

klekotko hop hop..... Kochana co u Ciebie???

Agnieszka1108 napisz cokolwiek...

Czarna2402 Ciebie też gdzieś wywiało... WRóć , pisz co u Ciebie...

Gosia2406 Ciebie też przywołuje do porządku, prosze o odezwanie się...icon_smile.gif
Cathee
Ja tylko pomacham że Was odwiedzam wave.gif
niestety u mnie gorzej niż u Bunii męczą mnie mdłości ,okropny niesmak w ustach. Po 10 min prac domowych się kładę bo na nogach nie mogę ustać icon_sad.gif Wczoraj miałam totalny kryzys, po wymiotach ryczałam z pół godziny do męża że jak mi się nie poprawi to zwariuję... Dobrze że wiosna idzie może z nią przyjdzie lepsze samopoczucie:)

Zuza oby była fasolka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
buniaaa
Cathee już bliżej niż dalej do pożegnania tych wstrętnych mdłości i wymiotów, dasz radę. Niedługo fasolcia odwdzięczy ci się i będzie pukać to nóżką to rączką do Ciebie przez brzuszek icon_smile.gif A i wiosna też niedługo to i humorek będzie lepszy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.