To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Wed, 31 Mar 2010 - 09:33) *
LillAnn1 I będziesz nas w niepewności trzymać jeszcze tydzień? 48.gif


Was ale przede wszystkim siebie....No nie chce sie spieszyć.....ja cały czas czekam na @
Basik82
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 31 Mar 2010 - 10:38) *
Was ale przede wszystkim siebie....No nie chce sie spieszyć.....ja cały czas czekam na @


Wiem, wiem. W każdym razie &&&&&&&&&&& cały czas zaciśnięte.

bobi za Twoją wizytę &&&&&&&&&&&&&&&7.
Hania-17
LillAnn1 mi się coś tu zdaje że to ciąża.
A co do owulacji lub jej braku, to popatrz na mnie. Przez całe życie miałam @ co 3-6 miesięcy, lekarz dawał tylko luteinę. W pewnym momencie przestałam chodzic do ginów bo nie miałam cierpliwości i co po 22miesiącach pojawiła sie Daria, bez niczyjej pomocy, bez obserwowania siebie i śluzu, bez mierzenia tempki.
Po ciazy przez 6 miesięcy miała regularne @ a potem co znów to samo, co 3 miesiące @. Zaczęłam chodzić do innego gina zeby wyregulować je. Żadnych badań hormonalnych. Nic kompletnie nic. Dał mi Duphaston na wyregulowanie i clo przez ponad 6 miesięcy. Monitoring tylko raz w miesiącu, w połowie cyklu bo wtedy powinny być owulacje, co z tego jak owulacje się przesuwała a ja słyszałam że juz powinno być więcej pęcherzyków, że nie ma dominującego i pewnie cykl stracony bo owulki nie będzie ale mamy działać i sie nie załamywać. W ostatnim cyklu olałam wszystko na własna rękę zaczęłam łykac ziółka, castagnus, wiesiołek, len, wit b i e oraz magnez. I co ku mojemu zaskoczeniu sa II kreseczki.

Zuzia1313
mi zostało kilka testów owu i ciążowych, oraz castagnus mi został, i wiesiołek. poczekam jeszcze z jakis miesiac i jak z moją fasolinka bedzie wszystko ok to podasz mi na pv adres i ci prześlę wszystko.
agnieszka 1108
Cześć dziewczyny?

LillAnn1 - słuchaj według mnie to powinnaś zrobić test. Jeżeli jesteś w ciąży, a tego Ci życzę to bierz luteinkę dalej. Jeżeli jednak nie - to właśnie luteina może powodować że nie masz okresu. Ona wywołuje miesiączkę ale dopiero po odstawieniu. Z całego serca życzę Ci dwóch kreseczek.
Dziewczyny poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Haniu-17 - a jak ty się czujesz mamusiu 06.gif. Jakieś objawy ciążowe nasiliły się. No i kiedy wybierasz się do gina.

Dzwoniłam do Invimedu w Poznaniu ku mojemu zaskoczeniu wizytę mamy już 07.04. 06.gif.
Olu - jedziesz ze mną mam rozumieć 06.gif chociaż tak wirtualnie.

Pozdrawiam.
Hania-17
CYTAT(agnieszka 1108 @ Wed, 31 Mar 2010 - 09:39) *
Haniu-17 - a jak ty się czujesz mamusiu 06.gif. Jakieś objawy ciążowe nasiliły się. No i kiedy wybierasz się do gina.


Ogólnie czuje się dobrze, trochę mam mdłości, kawa od rana stoi nietknięta, a tak to już druga była wypita, otworzyłam jogurt i zjadłam tylko 2 łyżeczki.

Ale najbardziej męczą mnie wzdęcia i zaparcia, przy pierwszej ciąży tego nie miałam. chyba miałam większe mdłości ale to chyba tez byłam już wyżej w ciązy jak się dowiedziałam. Mam takie wzdęcia że az ciężko mi się oddycha, mam brzuch jakbym była w 5 miesiacu ciąży, trudno mi sie funkcjonuje.

Do lekarza idę za jakieś dwa tygodnie. chyba że nie wytrzymam i szybciej ale chciałabym widzieć juz serduszko.
kinia 26
Cześć dziewczyny

Do mnie @ wczoraj przyszła więc dzisiaj umieram drugi dzień, wolne z pracy wziełam bo bym nie wyrobiła 12 godz. Po świętach do lekarza ide niech mi daje skierowanie na hormony teraz już tak szybko nie odpuszcze. Nie dam sobie wmówić że wszystko jest ok i wypisać luteiny... Musze wiedzieć co mi jest i dlaczego...
Hania-17
Kinia oj przykro mi.
I lekarzowi nie odpuszczaj!
agnieszka 1108
Kinia 26 - przytul.gif
milutka
CYTAT(OLIbg @ Wed, 31 Mar 2010 - 10:24) *
LillAnn1Słuchaj ja nie wiem czy dobrze robisz łykając luteinę. Z tego co wiem to w ciąży nie wolno łykać nawet witamin z luteiną żeby właśnie nie wywołać krwawień. Chociaż sama nie wiem niektórzy lekarze przepisują ją też na podtrzymanie.
Powinnaś chyba zrobić ten test lub iść na betę i to jak najszybciej

Poszukałam. Jeśli się nie jest w ciąży to luteina wywoła @. Jeśli się jest to utrzyma ciąże.


No właśnie luteina jest na podtrzymanie ciąży, ale lekarze każą brać luteinę czy duphaston np od 16dc przez 12 dni, tak jak ja miałam i po odstawieniu zrobić test ciążowy, gdy będzie pozytywny dalej brać a jak nie to @ powinna przyjść do 6 dni po odstawieniu.

Mnie się wydaje że póki bierze się czy luteinę czy duphaston to @ nie przyjdzie, jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
komunikacja
CYTAT(milutka @ Wed, 31 Mar 2010 - 11:38) *
No właśnie luteina jest na podtrzymanie ciąży, ale lekarze każą brać luteinę czy duphaston np od 16dc przez 12 dni, tak jak ja miałam i po odstawieniu zrobić test ciążowy, gdy będzie pozytywny dalej brać a jak nie to @ powinna przyjść do 6 dni po odstawieniu.

Mnie się wydaje że póki bierze się czy luteinę czy duphaston to @ nie przyjdzie, jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.




Dobra.Wystraszyłyscie mnie juz wystarczająco-nie długo na pewno zrobie test..
Faktycznie moze to dlatego,że ja cioagle łykam takie objawy.
agnieszka 1108
LillAnn1 - spokojnie, poprostu zrób test i jeżeli to ciążą to łykaj dalej luteinkę i idź do lekarza, a jeżeli nie to ją odstaw.
milutka
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 31 Mar 2010 - 12:45) *
Dobra.Wystraszyłyscie mnie juz wystarczająco-nie długo na pewno zrobie test..
Faktycznie moze to dlatego,że ja cioagle łykam takie objawy.



Pewnie gdzieś już pisałaś, ale ja mam krótką pamięć icon_wink.gif jak długie masz cykle i w którym teraz jesteś dniu?
matylda315
Witam i ja !

@ pzylazła dziś. Kinia to my razem cierpimy 29.gif

LillAnn trzymam kciuki ! Szybciutko , jak zrobisz test to daj znać 43.gif

Agnieszka1108 &&&&&&&&&&&&& za wizytę 43.gif

Hania ciesz się tymi objawami. Wszystkie na takie czekamy blagam.gif
Agnieszka_82
Coś mi się wydaje że potrzebne wsparcie od ciężarówek !!!
Tutaj "mały króliczek" specjalnie dla Was !!!



klekotka
milutka mnie sie wydaję, że masz rację z ta luteiną i duphastonem.

Ja brałam luteine w ciązy z Nadią (ale to dopiero jak się dowiedziałam, że w ciąży jestem) i brałam jakoś do 12-14 tc. Mdliło mnie po niej strasznie, żygałam dalej niż widziałm (sorki za szczegóły)
buniaaa
CYTAT(klekotka @ Wed, 31 Mar 2010 - 02:44) *
Ja czekam na testy z utęsknieniem 06.gif

CYTAT(zuza1313 @ Wed, 31 Mar 2010 - 10:19) *
A po kim miała być Buniaa? bo ja byłam po Buni , a jej to chyba już niepotrzebne 06.gif

Ja byłam po klekotce więc wskakujesz na moje miejsce w kolejce icon_smile.gif -może szczęśliwe miejsce 43.gif

a tutaj wspomagacze na nowy cykl, których odwiedziła @
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
Dziewczyny właśnie zrobiłam test.....
2 KRECHY!!!!!!!!!! tA JEDNA DELIKATNIEJSZA..ALE WIDOCZNA JAK BYK.....TERAZ NIE MAM CZASU NA ZDJĘCIE I NIE UMIEM GO TU WSTAWIĆ.....(PODPOWIEDZCIE MI JAK WSTAWIC TU FOTKE A NA PEWNO TO ZROBIĘ)
agnieszka 1108
LillAnn1 - wiedziałam moje gratulacje teraz grzecznie łykaj Luteinkę dalej i do lekarza
buniaaa
LillAnn1 Gratulacje !
Ja wstawiam zdjęcia przez stronę https://www.imageshack.us/ wybieram zdjęcie z komputera, ustawiam wielkość i przetworzą się linki, kopiujesz cały link forum i wklejasz go nam.
matylda315
LillAnn gratulacje !!!! , ale mamy wysyp brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


no i szybciutko tu fotkę wklejaj !!!!!!!!!!!!!!1
komunikacja
nie udaje się wstawienie tej fotki.....wyskakuje mi,że nie mozna używać plików graf.o takim rozszerzeniu:(
ale cos wyombinuje
Ola81
agnieszzka pisz co u Cebie. Wogóle sie nie odzywasz
komunikacja
https://img709.imageshack.us/img709/4634/krechy.jpg
nie wiem jak dodac to fotke a jaka rozdzielczosc musi miec fotka?
agnieszzka
CYTAT(Ola81 @ Wed, 31 Mar 2010 - 18:06) *
agnieszzka pisz co u Cebie. Wogóle sie nie odzywasz



do mnie to pytanie???

jesli tak to u mnie nic... 2 lekarzy kazało czekać na koniec leczenia męża czyli jeszcze ok 2,5tyg.. potem prawdopodobnie inseminacja... wydalismy juz ok 2000zł icon_sad.gif zaczyna byc krucho ale cóz...

a w tym miesiącu dzieją sie u mnei cuda których nei rozumiem, a lekarze mi nei odpowiedzieli co jest grane... Mianowicie nie było owulacji tzn pecherzyk nie pękną albo w ogóle go nei było. W czasie gdy powinien peknac brzuch bolał mnie jak nigdy dotąd przez 3 dni prawie nie mogłam sie ruszać... po tygoidniu bólów przeszło i temp skoczyła o 0,2kreski wiec to pewnie w wyniku wchłonięcia niepeknietego pecherzyka ale na 2 dzien po skoku byłam u gina i powiedział że na usg totalnie nic nie ma.. śladu po niczym... mineły 3 dni i temp skoczyła o 0.15... teraz mam 36.75 nie mam pojecia co sie dzieje i mnie to mega wnerwia icon_smile.gif ale mam od dzis swieta wiec luzzz jutro biore sie za okna icon_smile.gif
Basik82
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 31 Mar 2010 - 18:57) *
https://img709.imageshack.us/img709/4634/krechy.jpg
nie wiem jak dodac to fotke a jaka rozdzielczosc musi miec fotka?


SUPER WIELKIE GRATULACJEKreski widoczne. No widzisz czasem warto nas słuchać. spokojnych 9 miesięcy.

kinia 26, matylda 315 przytul.gif
bobi
LillAnn WIELKIE GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Kinia, Matylda przytul.gif
kinia 26
LillyAnn moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :przytuam
Ola81
agnieszzka kurczę z tymi bólami to nie wiem co to może być. Najgorsze te pieniadze gdy jest z nimi krucho. Ja wierzę że i Wam się w końcu uda. Słońce nie może być inaczej.
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Wed, 31 Mar 2010 - 18:57) *
SUPER WIELKIE GRATULACJEKreski widoczne. No widzisz czasem warto nas słuchać. spokojnych 9 miesięcy.

kinia 26, matylda 315 przytul.gif



Dzięki dziewczyny......test robiłam popołudniu jak wstałam(bo przecie z mam nadal nocki)
Nie moge uwierzyc w to bo nie czuje kompletnie nic-rzadnych objawów....nawet mnie cycuchy już nie bolą.....
Na dnaich powtórze test ale rano...
a teraz zmykam na nockę.papa
wiolka272
Witam kreseczki,
ja tylko podczytuje.dzisiaj cały dzien sprzatałam,troszke podchorowałam więc mam zaleglosci i trzeba teraz biegusiem żeby sie wyrobic,duzo szykowac nie bede,ale troszke trzeba,przy okazji uczcimy nasza rocznice slubu....


LilliAnn Ogromne gratulacje
Zuza odpoczywaj,spokojnych i słonecznych świąt,dobrych wyników zycze
bobi trzymam kciuki za wizytę...
Agnieszka 1108 fajnie że tak szybko bedziecie mieli wizytę,trzymam mocno kciuki za szybkie zafasolkowanie
Kinia26,matylda przytul.gif mocno
bunia dziękujemy za fluidki

jakoś paskudnie się czuję teraz kręci mi się w głowie i boli mnie okropnie brzuch 32.gif ....aj zawsze cos

pozdrawiam wszystkie serdecznie 02.gif
Hania-17
LillAnn1 Wiedziałem, wiedziałam, a nie mówiłam? Na poprzedniej stronie napisałam że mi to na ciążę wygląda brawo_bis.gif Ogromne gratulacje, teraz dbaj o siebie i fasolinkę, tym bardziej że masz nocki!
Kolejna grudniówka JUPI!!!! Kiedy miałaś ostatnia @??
Basik82
bobi Jak Twoja wizyta?
Cathee
LillAnn1 gratulacje dla kolejnej zaciążonej staraczki icon_smile.gif tak trzymać

A dla pozostałych przesyłam troszkę fluidków rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
milutka
LillAnn1 gratulacje, dobrze mówiłyśmy, że trzeba teścik zrobić icon_wink.gif
A objawy, może już przyzwyczaiłaś się do tych bolących piersi icon_wink.gif

A więc w marcu kogo mamy? LillAnnn1, Hania kto jeszcze ? icon_smile.gif

kasiaaa82
LillAnn1 gratulację, ale się cieszę impreza.gif
jesteś kolejną, która dodaje nam skrzydeł aniolek.gif
zabierz nas ze sobą... blagam.gif
Hania-17
Ta odsłona zasypie nas ciężaróweczkami JUPIIIIIIII
komunikacja
CYTAT(Hania-17 @ Wed, 31 Mar 2010 - 21:47) *
LillAnn1 Wiedziałem, wiedziałam, a nie mówiłam? Na poprzedniej stronie napisałam że mi to na ciążę wygląda brawo_bis.gif Ogromne gratulacje, teraz dbaj o siebie i fasolinkę, tym bardziej że masz nocki!
Kolejna grudniówka JUPI!!!! Kiedy miałaś ostatnia @??



Ostatnia @ była 1 marca.czyli dziś jest 32 dc..właśnie dlatego tak się nie nakręcałam bo przesunęłaby się dosłownie o kilka dni....
Ale dziewczyny mnie namawiały:)Postraszyły,pokrzyczały troszku:)i zrobiłam...ale w niedzielę powtórzę juz z porannego oczu..do soboty rana mam nocki jeszcze więc nie ma jak...
Wiecie co....tak strasznie się boję,ciągle zerkam na ten test(mam go w torebce)i sprawdzam czy mi się z ta kreska coś nie przywidziało(takie małe schizo)
tylko boję się,czy po tych CLO,które brałam nie będzie ciąża pozamaciczna i całe moje szczęście legnie w gruzach....bo naczytałam się na tej ulotce niepotrzebnie,że jest zwiększone ryzyko właśnie...grrrr idiot.gif wallbash.gif

Kurcze a powiedzcie mi kiedy powinnam iść do lekarza?Bo nie wiem....jak najszybciej,za tydzień,za dwa?
Chciałabym czuć jakieś objawy(moja mama ponoc ze mna jak chodziła w ciąży to dłuuuuugo nic nie czuła...ani piersi,ani siku,ani wymiotów no nic..jedynie w 6 tygodniu zaczęła mieć większy apetyt troszkę)ale ja marzę o tych typowych objawach...chciałabym wymiotować itp...przynajmniej dotarłoby do mnie ,że moge byc w ciąży bo teraz to nie dociera ni w ząb....
Jedynie w pracy kilka razy bolał mnie brzuch na dole,cos jakbym miała tam magnes i ciągnęło mi w dół...chwilowo pobolewało podobnie jak na @ ale trochę inaczej....
komunikacja
HE he tak mi się przypomniało,że niedawno narzekałam,że wróżba się nie spełniła..miała byc ciąża w marcu i dowiedziałam się ostatniego dnia marca.. wychodzi na to,że jednak:D
Hania-17
Mi się wróżba tez sprawdziła brawo_bis.gif
LillAnn1 masz bardzo bliski termin mnie. Ja @ miałam 3 marca.
Co do clo t ja tez się właśnie tej pozamacicznej obawiam, tym bardziej ze clo brałam juz z 8 miesięcy i końskie dawki.
Oby wszystko było dobrze 43.gif
klekotka
LillAnn1 ogromniaste gratulacje. Ja tez czułam, że to ciąża.
Dokładnie 3 lata temu 31 marca dowiedziałam się, że jestem w ciąży z Nadią icon_wink.gif
A grudniowe dzieci sa fajne

Łapię fluidki, choć może na przyszły cykl sie przydadzą. @ ma planowo przyjść w piątek/sobotę, ale dziś tempka 36,87, więc idzie w dół. Choć jeszcze się troszkę łudzę, bo wczoraj (a właściwie dzisiaj) do 2.30 sprzątałam a przed 7 juz byłam na nogach
Hania-17
Trzymam łapunie Klekotka &&&&&&&&&&&&&&&&&
komunikacja
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 01 Apr 2010 - 09:38) *
Mi się wróżba tez sprawdziła brawo_bis.gif
LillAnn1 masz bardzo bliski termin mnie. Ja @ miałam 3 marca.
Co do clo t ja tez się właśnie tej pozamacicznej obawiam, tym bardziej ze clo brałam juz z 8 miesięcy i końskie dawki.
Oby wszystko było dobrze 43.gif


własnie dzwoniłam do mojego gina i pani połozna(strasznie miła pani:) powiedział,że ten zarodeczek tak sobie krąży i najszycbicej bedzie coś widac po 21 dniach od zapłodnienia...
Tak więc mam wizytę na 14 kwietnia......Wtedy się okarze wszystko.....
Hania-17
To ja tez szybciej nie mam po co iść do gina. To ja sie umówie na 19tego kwietnia najprawdopodobniej.
MoniZ
LillAnn1, Hania-17 gratulacje wielkie brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif to wy grudniusie? dzieciaczki z grudnia sa kochane icon_biggrin.gif (wlasnie mi nadaje taki grudniowek olbrzym) 08.gif
moko.
LillAnn1 Ty lepiej przyczytaj na ulotce Clo, że może być ciąża bliźniacza icon_smile.gif a nie od razu czarne mysli.
Ja po Clo mam cudownego Olafka icon_smile.gif
Grudniowe dzieciaczki są fajne - wiem coś o tym icon_smile.gif

Nie śpieszcie się z wizytami - poczekajcie do minimum 6 tygodnia.
Gratuluje dziewczyny !
Hania-17
To lepiej iść juz koło 7 tyg to juz będzie pewniej. Zobacze jak sie to wszystko potoczy.
bobi
Pewnie, że grudniowe dzieciaczki są fajne, sama jestem z grudnia 01.gif
Byłam wczoraj wieczorem na wizycie, no i nic jeszcze nie widać, jest pęcherzyk ale zarodka nie widać, jest coś w środku, ale jak to gin powiedział, że ciałko żółte czy pęcherzy żółtkowy, coś takiego, nie pamiętam bo zarodka jeszcze nie ma. To jeszcze chyba za wcześnie, bo niby 6/7 tc, ale ja jednak wiem, że owulka się przesunęła ok 5dni, więc mi może brakło tygodnia a wtedy było by coś widać, bo gin chciał zaraz po świętach żebym przyszła, ale ja chciałam wcześniej, bo na święta chciałam oznajmić rodzince i tak nie wiem, ale chyba powiem, mam fotkę z USG, bo ciąża jest na pewno, tylko czy prawidłowa. Powiem wszyskim, a póżniej co ma być to będzie, myślę że będzie ok. Kolejna wizyta za 2 tyg. PTP to 20 listopad wg miesiączki.
Gin przepisał mi Duphaston i biorę go 2x1
gravida
Bobi, na pewno wszystko jest db, tylko albo sprzet za slaby, albo faktycznie za wczesnie przez te owulacje. Chodz do nas na listopadowki icon_smile.gif
Ola81
Dziewczyny chciałam Wam oznajmić żebyście sobie szukały nowej gospodyni na następną odsłonę staraczek , ja spadam na grudniówki icon_smile.gif Wczoraj wyszedł mi test DWIE KRECHY a dziś beta potwierdzająca ciąże.icon_smile.gif icon_smile.gif
Bardzo było mi miło prowadził wszystkie części Starań w tak doborowym towarzystwie. icon_smile.gif icon_smile.gif
klekotka
Oluś ja Ci jeszcze raz Kochana gratuluję. Bezproblemowych 8 miesięcy (bo u Ciebie to już 4-5 tydzień będzie wg bety). Normalnie rycze w pracy do monitora.

Oj posypal się woreczek z ciężarówkami, posypał.... Ja tez chcę!!!!!!!!!!!!

Ślij czym prędzej te medżik testy do mnie - a nóż się jeszcze zalapię na grudniówki 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.