To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
buniaaa
CYTAT(milutka @ Sat, 20 Mar 2010 - 23:37) *
wiesz, mąż może bardzo kochać ale może i zrobić skok w bok hehe

nie , żartuję, mąż mnie na pewno nie zdradza, ale kurczę, te sny takie prawdziwe, no i jeszcze żadnej skruchy ten mój mąż w tych snach nie ma icon_wink.gif

W moim wczorajszym śnie było tak samo, jeszcze mi opowiadał ile razy itp... 37.gif

Hania-17 przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Olu tak szybko pobolewa cię brzuch to może coś tam dojrzewa? Trzymam &&&&&&&&& bardzo bardzo mocno

Za Was wszystkie trzymam &&&
bobi
Haniu przykro jest jak ktoś obok nas zachodzi a my nie, ale nie trać wiary, bo ty będziesz następna &&&&&&&&&&&&&& przytul.gif

LillAnn nie radzę ci wcześniej robić testu niż w dniu spodziewanej, ja widzisz termin miałam na tydzień temu sobotę lub niedzielę, ale wiedziałam że owulka się przesunęła, więc kolejny termin wychodził mi środa, czwartek a test zrobiłam w piątek, który pokazał ledwo widoczną drugą kreskę, więc nie warto robić wcześniej.

Olu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif

Jak tak czytam jak piszecie o swoich snach, to muszę się przyznać choć to nie jest miłe i nie chciałam tego pisać, ale po tym jak zrobiłam test w piątek to potem w nocy mi się śniło, że krwawiłam niesamowicie, same skrzepy szły 23.gif . Ale nie myślę o tym, bo to tylko sen.

A teraz coś na rozweselenie, prezencik który dałam mężowi - same zobaczcie


Basik82
LButterflyA jak Twoje wczorajsze testowanie?

bobi Super prezent

Haniu Ty będziesz następna. Już niedługo..... przytul.gif




komunikacja
Bobi-a skąd wiedziałas,że Ci się owulka przesunęła i dlaczego tak się dzieje?

A u nas dzisiaj znów "szwagierka z noworodkiem była...nosiłam maluszka na rękach i patrzyłam jak go karmi cycuchem:(kiedy ja tak będę? 32.gif 13.gif icon_cry.gif
matylda315
LillAnn1 będziesz, zobaczysz... szybciej niż myślisz 43.gif 43.gif 43.gif

No właśnie Bobi skąd wiedziałaś z tą owulką ? A prezent - super ! Ja widziałam takie malusie skarpeteczki w pudełku w kształcie serca - różowe albo niebieskie ... cudaśne . Na pewno kiedyś takie kupię 08.gif Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie ( to tylko formalność brawo_bis.gif ) mi zostały jakieś 4 dni...
LButterfly
Dziewczyny, ja wpadam na chwilę, obiecuję, że jutro wpadnę na dłużej i nadrobię zaległości w czytaniu i pisaniu.
Miałam dołka przez kilka dni, koszmar, z nikim nie chciało mi sie rozmawiać, mąż za mną chodził i pytał co mnie ugryzło, a ja nie potrafiłam mu nawet odpowiedzieć na pytanie, po prostu sie nie odzywałam...
Na szczęście jakoś to minęło, nie wiem, może dlatego, że wreszcie mamy wiosnę i jakoś gęba sama sie cieszy...icon_smile.gif.
Testowałam już w piątek. To był 10dpo, ale kupiłam sobie czułe testy strumieniowe, a poza tym i bez testu wiedziałam, że kolejny cykl będzie do tyłu.
@ jeszcze nie dostałam, planowo ma przyjść w środę. Temperatura mi spada, już od kilku ładnych dni mam tak niską, że wiadomo było, że nic z tego...
Krótko mówiąc, przede mną 6-ty cykl starań. Po nim lekarz proponuje mi zrobienie badań, bo miałam cesarke przy I ciąży i warto sprawdzić, czy tam nic złego sie nie stało, a chcę sie wyrobić z II ciążą jeszcze w dość "młodym" wieku 06.gif.

Szkoda, ale mam nadzieję, że to widmo badań w szpitalu podziała na mnie odpowiednio i ze strachu zajdę za miesiąc 43.gif 03.gif

Jutro siÄ™ odezwÄ™ !

Pozdrawiam Was Wszystkie !!!
Ola81
Witam dziewczynki.

bobi ja tu czekam na potwierdzenie dwóch kreseczek.

klekotko Ciebie przywołuje po weekendzie.
Basik82
Witajcie dziewczyny po weekendzie!

U mnie 26dc. Bóle na @ zaczęły się w środę a w niedzielę już ich nie było. W niedzielę temperatura mi spadła a dziś znowu 2 kreski większa. Z mojego mierzenia i tak pewnie nic nie wyjdzie, bo jak wstaję do małej około 5 rano to zawsze wtedy wynik mierzenia mam niższy nawet o 3 kreski. Do kitu.
Jutro miałam testować ale sama nie wiem, może poczekam do czwartku. 29dc wynik jest bardziej pewny, ale i tak @ pewnie jutro przylezie 29.gif

LButterflyTo trzymam &&&&&&&&&& za TwojÄ… mobilizacjÄ™ 06.gif

matylda315na pewno 4 dni? A może 8,5 miesiąca. Temperaturka wysoka, obiecująca 03.gif

Mam nadzieję, że bobi nas nie przetrzyma tak długo jak ostatnio, choć to już i tak tylko formalność ciaza.gif
agnieszka 1108
Witam dziewczynki po weekendzie

Bobi - czekam z niecierpliwością na te dwie piękne kreseczki.

Spojrzałam dzisiaj na naszą piękną pierwszą stronkę. Jestem tam coraz wyżej 32.gif . Trochę zrobiło mi się smutno że zawędrowałam już tak wysoko. Ale co tam rozpoczełam właśnie nowy cykl a wraz z nim przyszły nowe nadzieje. No i w końcu mamy wiosnę 06.gif
gravida
Bobi, czekam razem z reszta dziewczyn na dobre wiesci icon_smile.gif
Bylam dzisiaj na pierwszej wizycie u ginekologa 06.gif  Widzielismy malenstwo i bijace serduszko, niesamowite - caly ludek ma 3mm, a serce juz bije icon_smile.gif

Oficjalnie wiec sle fluidy

buniaaa
Dzień dobry wave.gif

gravida super, że zobaczyliście serduszko i wszystko wporządku icon_smile.gif

bobi czekamy
Ola81
gravida rewelacja. Więc oficjalnie wpisuję Cie na pierwszą stronkę jako naszą kolejną ciężaróweczkę.

Agnieszka1108 czy ty miałaś robione jakieś badania?? Albo HSG?
Mijka
gravida gratulacje icon_smile.gif to niesamowite, prawda?
polecam film o ciąży tydzień po tygodniu https://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pie.../tydzien-6.aspx

olu trzymam kciuki, mnie też brzuch bolał jak na @, masz wkońcu magiczne testy 08.gif
agnieszka 1108
Olu - badania hormonów miałam i chyba było wszystko w normie
w 3 dc -
LH - 10,03
Estradiol - 102,4
TSH - 2,73
Prolaktyna - 11,63
Niestety nie pamiętam poziomu FSH a nie zapisałam sobie

HSG - nie miałam ale zamierzam się wybrać dopiero jak mój mąż zrobi badanie, ma wybrać się w tym tygodniu, niestety do zwykłego labolatorium bo u nas nie ma żadnej kliniki.
Ola81
Mój tez miał robione badanie nasienia w laboratorium, bo blisko kliniki nie ma. Mam nadzieję że okaże się wszystko w porządku.
agnieszka 1108
CYTAT(Ola81 @ Mon, 22 Mar 2010 - 11:05) *
Mój tez miał robione badanie nasienia w laboratorium, bo blisko kliniki nie ma. Mam nadzieję że okaże się wszystko w porządku.

Ja też mam taką nadzieję 06.gif
Dzisiaj ma urodzinki więc odpuszczę mu pytania typu - umówiłeś się z lekarzem, ale jutro już nie.
W Następny poniedziałek idę do mojego gina i mam nadzieję że będą już wyniki męża. Będzie to mój 10dc, podejrzymy moje pęcherzyki i zobaczymy co dalej.
zuza1313
gravida, gratulacje icon_smile.gif

Bobi zaciskam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści icon_smile.gif

Pozdrowionka dla wszystkich icon_smile.gif
zuza1313
Olu, czy mogę prosić Cie o aktualizację, bo zapomniałam to zrobić wcześniej: 8 cykl @ 03.03.2010
klekotka
Ola melduję się. I bardzo Ci dziękuję za przesylkę - w piątek dotarła icon_biggrin.gif

bobi nam tu wstystkim już poziom adrenaliny podniosl się do granic możliwości...

agus podpiszę się pod dziewczynami. Pędź do lekarza!!!!

84lela jasne, że Cie pamiętamy. spokojnych jeszcze 8 a może 7,5 miesiąca

U mnie nic ciekawegoowu miałam piatek/sobota albo w sobotę, ale nie byo przytulanek bo M. mnie standardowo wkurzył 32.gif - jak zwykle w czasie owulacji. No nic - pewnie trzeba będzie się nastawić na kolejny cykl, o ile nie spasuję...
Hania-17
Klekotka co do przytulanek to w tym cyklu miałam tak samo, K mnie wkurzał i przez to było bardzo mało przytulanek, cykl pewnie bedzie stracony, i nie nastawiam się za bardzo.

Daria mi rano dostała kataru, nie wiem od czego, może to przez te pogody, bo tu jest ciepło a wiatr jeszcze zimny. Oby tylko się nic więcej nie rozwinęło bo Daria mi potem nie je, a juz tak jest chudziuteńka a do tego nie chce w ogóle przyjmować antybiotyków i każda próba podania go kończy sie wymiotami.

A mnie coś w gardle zalegoa, czuje sie jakby w środku było spuchnięte, jak społykam to tak śmiesznie mnie boli, ale nie drapie jak przy standardowym bólu gardła. Do tego tak strasznie mnie sutki bolą że chodzę po domu bez stanika. dziś mam 20dc i temperatura 37,06 mierzona o 7:00 rano.

Bobi czekam z niecierpliwościa na kolejne testowanie &&&&&&&&&&&&&&&&&
gravida
Olu, dziekuje za wpisanie na 1 strone icon_smile.gif
Mijka, dziekuje za linka. Zdecydowalam sie zalozyc watek listopadowy, zapraszam icon_smile.gif

Dziewczyny, nie wiem, czy ktoras z Was moze sie jeszcze zalapac na listopad, ale zapraszam icon_smile.gif a jak zalapiecie sie na grudzien to tez bedzie swietnie icon_smile.gif
agnieszka 1108
Ale ta bobi lubi utrzymywać napięcie 06.gif
Hania-17
gravida no to teraz paseczkek ciążowy prosze zrobić icon_wink.gif

I zaraz lecę zobaczyć listopadówki.
Mijka
gravida dołączyłam do ciebie na listopadówkach, żebyś samotna nie była 08.gif

No i świeża porcja fluidków dla starczek i testujących
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
asiaaa
Witajcie w nowym tygodniu icon_smile.gif
ja od wczoraj się kłuję, więc na dobre czuję, że IMSI coraz bliżej. A pamiętam jak w styczniu wydawało mi się to za sto lat icon_wink.gif
Dzisiaj przy robieniu zastrzyku o mało co nie zemdlałam. pierwszy raz robiłam sobie sama... w pewnym momencie zrobiło się ciemno przed oczami i oblały mnie poty. Dobrze, że mężuś dzielnie uczestniczy we wszystkim icon_smile.gif z jego pomocą powinnam dać radę.

milutka przypomniało mi się Twoje pytanie o koszty.
Póki co ciężko powiedzieć, ale myslę, że wyjdzie nas to ok 11tys. 37.gif
bobi
CYTAT(LillAnn1 @ Sun, 21 Mar 2010 - 19:57) *
Bobi-a skąd wiedziałas,że Ci się owulka przesunęła i dlaczego tak się dzieje?

Ja wiedziałam, bo znam bardzo dobrze swoje ciało, obserwuję od kiedy pamiętam śluz i to właściwie mi prawie wystaracza, ale dodatkowo boli mnie jajnik i dlatego wiedziałam, że się przesunęła, bo bolał mnie później i śluz owulacyjny też nie znikał a temp też była niska, a potem sobie wzrosła po owulce i stąd to wszystko wiadomo.

No a teraz dobre wieści, SĄ II KRESECZKI HURA icon20.gif icon20.gif icon20.gif Nie wiecie jak się cieszę, po tylu staraniach wreszcie są. A jeszcze tydzień temu obdzwoniłam wszystkie apteki w mojej miejscowośći i w miejscowościach niedaleko za pregnylem, bo przygotowywałam się na IUI

Ola81
BOBI WIELKIE GRATULACJE!!!!!!! SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!!!!!!!!!!!
Agnieszka_82
Bobi - ogromne gratulacje !!! icon_biggrin.gif
Cathee
bobi wspaniała wiadomość 04.gif GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piękne dwie kreseczki 06.gif
buniaaa
bobi Åšwietnie !!! GRATULACJE JUÅ» OFICJALNE !!! BRAWO !!!

Ale siÄ™ cieszÄ™ balety.gif balety.gif balety.gif

Czy ty będziesz już grudniówką?
bobi
CYTAT(buniaaa @ Mon, 22 Mar 2010 - 16:52) *
Czy ty będziesz już grudniówką?

Tego własnie nie wiem, ale może się łapnę na listopad. Ostatnia moja @ to 13 luty.
A powiedzcie mi kiedy gin zobaczy coś na USG, bo chciałabym na święta oznajmić rodzince, ale pewnie za szybko na fotkę z USG.

Gravida super usłyszeć serduszko icon_razz.gif A po jakim czasie od II kreseczek ta pierwsza wizyta była?
asiaaa
bobi super super super brawo_bis.gif GRATULUJĘ i spokojnej ciąży życzę brawo_bis.gif
Ola81
bobi według kalkulatora internetowego termin wypada Ci na 20 listopada. icon_smile.gif
Mijka
CYTAT(bobi @ Mon, 22 Mar 2010 - 17:15) *
A po jakim czasie od II kreseczek ta pierwsza wizyta była?


bobi ja byłam na przełomie 6/7 tygodnia licząc od pierwszego dnia ostatniej @, czyli jakieś 2-3 tygodnie po teście
a nie mówiłam 08.gif Jeszcze raz gratuluję i chodź do nas na listopadówki brawo_bis.gif
Basik82
CYTAT(bobi @ Mon, 22 Mar 2010 - 17:15) *
Tego własnie nie wiem, ale może się łapnę na listopad. Ostatnia moja @ to 13 luty.
A powiedzcie mi kiedy gin zobaczy coś na USG, bo chciałabym na święta oznajmić rodzince, ale pewnie za szybko na fotkę z USG.



No to teraz oficjalnie WIELKIE GRATULACJE
A z tego co pamiętam to z końcem marca powinno być u Ciebie widać już fasolkę - dosłownie. Ja w ciąży miałam problemy od początku więc bardzo wcześnie miałam zrobione usg. W 28 dniu cyklu-28 marzec -robiłam test i była druga blada kreska. Natomiast usg z powodu plamienia miałam robione 07 kwietnia(mam zdjęcie), czyli jakieś 3,5 tygodnia po owulacji. Tydzień później biło już serduszko.
A Tobie życzę dużo radości i spokojnych już tylko 8 miesięcy.
84lela


Dziendoberek Wszystkim paniom.


Ola81- Dziękuje na razie wszystko jest oki mam nadzieje ze już tak pozostanie.A jak Tobie udało się przeżyć laparoskopię?
Haniu , LillAnn1-Wytrwałości i cierpliwości. Ja też trochę czekałam na tę cudowną chwile.Jak pisałam już kiedyś.Ten wątek ma być szczęśliwy dla nas Wszystkich.
Agnieszko1108-Tak właśnie trzeba pozytywnie myśleć.wiosna się rozpoczęła na dobre i bociany zaczną przylatywać hehehe 02.gif
Grawida- To wspaniałe uczucie widzieć jak bije serduszko pod większym serduchem. Też widziałam i nawet słyszałam.
Bobi - No w końcu możemy śmiało Ci gratulować- super-Mamy taki sam termin porodu .Tylko ja miesiąc wcześniej hehehe
LButterfly
Bobi, jaka cudowna wiadomość ! Wielkie Gratulacje i życzę spokojnej ciąży icon_biggrin.gif

Gravida, Gratuluję cudnych widoków na USG !

Aguś, bezwzględnie jest to wskazanie do natychmiastowego kontaktu z lekarzem ! Powinnaś mieć możliwość kontaktu ze swoim ginekologiem przez cały czas, szczególnie w początkowym etapie ciąży. Kontrolowanie poziomu cukru i pozostałych objawów jest bardzo ważne w Twoim przypadku. Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko jest dobrze, chociaż sie nie odzywasz przytul.gif

Agnieszko, trzymam kciuki za piękne pęcherzyki i dobre wyniki męża !

Klekotko przytul.gif , ach ci faceci, no szkoda, że tak wyszło

Haniu, no piękna ta temperatura 43.gif , oby nie zapeszyć. Z gardłem już pewnie OK ? - też tak czasem mam.

Asiaaa, to podziwiam, dzielna kobitka z Ciebie, ja nie dałabym rady sobie sama zrobić zastrzyku icon_smile.gif. Trzymam kciuki !

LillAnn, dzisiaj wychodziłoby 8 dpo u Ciebie w takim razie. To za wczesnie na test, najwczesniej można próbować 10dpo, choć i to jest ryzykowne, bo sie można nakręcić za bardzo 1 krechą i niepotrzebnie zestresować icon_smile.gif. Jak już koniecznie musisz wcześniej, kup sobie jakiś czuły test, nie 25tkę, a 10tkę - np. bobo-test strumieniowy taki jest. Tylko trzeba na niego uważać. Ja co miesiąc mam deilkatną drugą kreseczkę, widzialną tak pod światło, taka mgiełeczka, pojawiająca sie dość szybko. Oby Was Dziewczyny ta krecha nigdy nie zmyliła. Na tym teście musi być wyraźna, żeby była wiarygodna.

A ja durna baba jestem, wiecie ? Od kilki dni mam już takie niskie temperatury, że naprawdę zero szans na ciążę. @ powinnam dostać planowo w środę. No i dzisiaj mnie cycki bolały, jakoś mi słabo było momentami, więc poleciałam do apteki i zatestowałam, nie wiem po co :/

Pozdrawiam Was Wszystkie !!!
zuza1313
Bobi ogromniaste gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiaaa82
:grin:witam
czytam Wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu bo ten temat też mnie dotyczy, otóż o dziecko staramy się z mężem od 10 miesięcy, a teraz jest pierwszy cykl z clo, 12 d.c. i jutro idę na monitorimg, nigdy nie miałam problemów z pójściem do gina ale na jutrzejszy dzień się boję (mam złe przeczucia), musiałam się gdzieś wygadać, bo M śpi, a ja nie mogę..
pozdrawiam, gratuluję bobi -cieszę się że Ci się wkońcu udało icon_biggrin.gif
ps. przyjmiecie mnie do swojego grona? blagam.gif
gravida
Bobi, gratuluje icon_biggrin.gif
Bylam w 6 tygodniu ciazy, a wedlug usg 5t5d. Od testowania to bylo 2.5 tygodnia, ale ja testowalam wczesnie (11 dpo).
Ola81
Witam,
Kasiaa82 pewnie że Cie przyjmiemy, I życzę bardzo szybko ujrzenia dwóch kreseczek.

84lela o laparoskopii już nie pamiętam hehe icon_smile.gif Dobrze jest, zobaczymy co ona pomoże....
matylda315
Kasiaa82 witaj na stareczkach i obyś się u nas nie zasiedziała &&&&&&&&&&

LButterfly a ja jestem taka sama , jak ty 02.gif wczoraj 25dc tempka 37,1 ( a była 37,4 wcześniej ) cycuchy bolące coraz bardziej , wiesz zmęczenie ,zachcianki itd- poleciałam ,zatestowałam i...jedna krecha jak byk 32.gif .


Dziś tempka 37,1, ale coś mi się wiara skończyła. Wiecie , byłam pewna, że to mój cykl, a teraz zastanawiam się ile jeszcze razy tak powiem ? Co prawda mam juz plan : badania M. i zmiana lekarza. No i może coś się ruszy 43.gif


Bobi jeszcze raz oficjalnie :wielkie gratulacje !!!!


Gravida super wizyta brawo_bis.gif

Asiaaa zuch dziewczyna &&&&&&&&

Klekotka a widzisz ...z tymi naszymi M. to tak jest...

Haniu trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&




Gosia2406
Ja tylko na chwilkÄ™.

Bobi ogromiaste gratulacje! Najmliszych i Najwspanialszych 9m-cy!

(p.s. wczoraj @ do mnie przylazła więc nie musiałam testować 21.gif )
Hania-17
Bobi wiedziałam, wiedziałam, hura
Hania-17
Gosiu strasznie mi przykro
agnieszzka
hej
Bobi i Gravidia moje gratulacje icon_smile.gif

Mi niestety znów przesuneła sie owulacja chyba ze w ogóle jej nie bedzie..... Dzis 15dc a temperatura wciaz niska ale jajnik boli wiec mam nadzieje... zwłaszcza, że na 85% nasienie męża sie bardzo poprawiło a przynajmniej lepkość co da sie już zauważyc gołym okiem.. no nic bedzie co ma byc icon_smile.gif

czy może mi ktos dac znać ile czasu trwa przygotowanie do inseminacji?
komunikacja
a mi wczoraj internet się popsuł i cały dzień wczorajszy do tyłu jestem grrrrr.... 21.gif a tu proszę-takie niespodzianki.
Bobi serce Ty nasze ale superaśna wiadomość!!!!
A u mnie tempka 37,10.36,9.36.9 no i dzisiaj 37 znowu.cycuchy to mnie bola jak cholera i sporadycznie w dole brzucha-jakby małpa miała przyjść,
tylko,że jest za wcześnie przecież i na @ i na testowanie bo to 23 dc dopiero więc jestem taka zawieszona w próżni...grrrr
Acha zapomniałam powiedziec też,że wczoraj czułam dziwne zapachy,prawie zwymiotowałam na zapach kremu d rak mojej koleżanki,który zwykle mi się bardzo podobał i w nocy jak wracałam z pracy tez mnie mdliło jak na chorobę lokomocyjna za dziecka..hehe ale nie myslę o tym bo pewnie @ i tak przyjdzie.Nawet jesli to i tak musze zrobic test dla pewności(zalecenia lekarza)bo potem znów CLO.
Basik82
Witajcie dziewczyny!

Ja podobnie jak gosia nie zatestowałam. @ dzisiaj przylazła. 32.gif

Olu proszÄ™ o aktualizacjÄ™ 5 cykl 23.03.2010

Kasiaa82 Witaj u nas. Obyś szybko przeniosła się na wątek ciążowy.

gosiaprzykro mi bardzo.Mocno przytul.gif
komunikacja
[quote name='LButterfly' date='Mon, 22 Mar 2010 - 22:25' post='8335827']


LillAnn, dzisiaj wychodziłoby 8 dpo u Ciebie w takim razie. To za wczesnie na test, najwczesniej można próbować 10dpo, choć i to jest ryzykowne, bo sie można nakręcić za bardzo 1 krechą i niepotrzebnie zestresować icon_smile.gif. Jak już koniecznie musisz wcześniej, kup sobie jakiś czuły test, nie 25tkę, a 10tkę - np. bobo-test strumieniowy taki jest. Tylko trzeba na niego uważać. Ja co miesiąc mam deilkatną drugą kreseczkę, widzialną tak pod światło, taka mgiełeczka, pojawiająca sie dość szybko. Oby Was Dziewczyny ta krecha nigdy nie zmyliła. Na tym teście musi być wyraźna, żeby była wiarygodna.

LButterfly- masz rację-trzeba poczekać...bardziej czekam na @ niz na te 2 krechy...jakos wątpię czy się udało.
Ale na pewno zmienię lekarza bo ten ma jakieś takie olewające podejście...
klekotka
bobi pędze dolączyc się do gratulacji. Spokojnych (jeszcze) 8 miesięcy brawo_bis.gif brawo_bis.gif ciaza.gif ciaza.gif

Kasiaa82 pewnie, że Cie przyjmiemy, tylko nie zasiedź się tutaj zbyt długo i zmykaj na ciężarówki jak najprędzej 06.gif

No, to którą bobi pociągnie za sobą? Ja jestem chętna 08.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.