To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
goralka
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OOOOOOLLLLLLLAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CUDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ola81
Klekotko wyślę tak jak obiecałam.

a tu tradycyjnie :

https://img256.imageshack.us/img256/661/imag0008n.jpg
bobi
Olu tak wierzyłam w ciebie i jest wreszcie udało się OGROMNE GRATULACJE bardzo się cieszę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
klekotka
CYTAT(Ola81 @ Thu, 01 Apr 2010 - 13:44) *
Klekotko wyślę tak jak obiecałam.

a tu tradycyjnie :

https://img256.imageshack.us/img256/661/imag0008n.jpg


Identyczny obraz testu miałam 3 latat temu z Nadią. Nawet męża budzilam, bo wydawało mi się, że te druga kreskę tylko ja widzę. Dbaj teraz o siebie i o Maluszka.
Jakie bombowe wieści na wiosnę 03.gif

PS. A mój adres jeszce masz, czy Ci wysłać jeszcze raz?
Ola81
MAM
biedronka83
O rany co zajrzę to nowa ciężarna 37.gif

Ola wierzyłam że się w końcu uda!!!!! Gratuluję z całego serca!!!
buniaaa
Olu GRATULACJE !!!
icon20.gif balety.gif
aż się popłakałam ze szczęścia
komunikacja
Olu to mnie pocieszyłas troche-ja ciągle mysle,że nie jestem w ciąży a tymczasem widze,że moja krecha jest mocniejsza więc chyba jednak:)

GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA ALE NIE UCIEKAJ OD NAS...
a KIEDY MIAŁAS OSTATNIA @?BO NIE PAMIETAM...

ciaza.gif jawdrop.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif tup_tup.gif rollbaby.gif
komunikacja
DZIEWCZYNKI...chciałabym brac jakies witaminki dla kobiet zanim pójde do lekarza i mi cos przepisze to miną dwa tygodnie a witaminy trzeba brac przeciez,które najczęściej lekarze przepisuja?
Bo kwas foliowy biore od 3 miesiecy już i 3 razy dziennie luteine...
dzis temp.37,0 ale mierzyłam zwykłym termometrem i 1 raz od kupienia.
Ola81
LillAnn ostatnią @ miałam 27 lutego.
Hania-17
Jacie Ola ale się cieszę





Kochana OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
goralka
LillAnn1, ale w gorącej wodzie jesteś kąpana icon_smile.gif
W pierwszym trymestrze zazwyczaj tylko kwas foliowy wystarczy. Nie ma potrzeby łykać nadmiernej ilości tabletek. Gin zleci ci pewnie na pierwszej wizycie morfologię i dopiero okaże się, czy jakieś witaminki są ci już potrzebne. A do wizyty: wyluzuj, odżywiaj się zdrowo i wszystko będzie dobrze icon_smile.gif
Powodzenia!
Hania-17
A ja się przyznam że przed chwilą zrobiłam test ciążowy allegrowy bo nadal nie mam konkretnych ciązowych oznak icon_redface.gif i ciągle myślę ze coś jest nie tak. Wiem wiem schizuję i tyle ale taka juz jestem.
Dirty Diana
Dziewczyny, wchodzę tu i patrzę, ile nam nowych cię żaróweczek w kwietniu przybyło. Oby były następne. Grudzień to super miesiąc.
Była staraczka i grudniówka 2009
komunikacja
CYTAT(goralka @ Thu, 01 Apr 2010 - 15:01) *
LillAnn1, ale w gorącej wodzie jesteś kąpana icon_smile.gif
W pierwszym trymestrze zazwyczaj tylko kwas foliowy wystarczy. Nie ma potrzeby łykać nadmiernej ilości tabletek. Gin zleci ci pewnie na pierwszej wizycie morfologię i dopiero okaże się, czy jakieś witaminki są ci już potrzebne. A do wizyty: wyluzuj, odżywiaj się zdrowo i wszystko będzie dobrze icon_smile.gif
Powodzenia!



No wiem,ze panikuję ale to w końcu moja pierwsza ciąża:)
komunikacja
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 01 Apr 2010 - 15:06) *
A ja się przyznam że przed chwilą zrobiłam test ciążowy allegrowy bo nadal nie mam konkretnych ciązowych oznak icon_redface.gif i ciągle myślę ze coś jest nie tak. Wiem wiem schizuję i tyle ale taka juz jestem.



Haniu..ja też nie mam żadnych oznak ciąży..no brak @ to pierwsze(ale z tym to nigdy nie wiadomo)i te pobolewania brzucha...a ja pragne tych typowych-wymiotowania,prykania,zgagi itp.
Dzisiaj jak jechałam z pracy widziałam bociana w gnieździe,pierwszy bociek,którego widze w tym roku:D to dobry znak....

wiecie moze czy bete moge zrobic rano po nocce?bo jak wysiadam z autobusu to mam obok moją przychodnie.....
a chcę sie upewnic.....
alona24
OLA gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!bezproblemowej ciąży Ci życzę!!!!!!!!!!!!!! suuuuuuuuuuuuper
Hania-17
LillAnn1 kochana wskakuj na grudniówki
Hania-17
Dobra zmykam sobie pospacerować i ochłonąć od tych super wieści
daria już mnie ciagnie że chce na dwór.

JUPI JAK SIĘ CIESZĘ
Agnieszka_82
Ola, z całego serca mocno gratuluję !
Widzę że medżik testy i nasze fluidki/kciuki działają cuda !!!
komunikacja
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 01 Apr 2010 - 15:14) *
LillAnn1 kochana wskakuj na grudniówki

A gdzie?,jak?
iwonadancer
OLA !!!!!!!!!!! MOJE OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!! NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZĘ!!!!!!! AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM ZE WSZRUSZENIA!!!!!!!!!!!! OLU ŻYCZĘ CI Z CAŁEGO SERDUCHA CUDOWNEJ, BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY!!!!!!

NO I PRZY OKAZJI - DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁE PROWADZENIE WĄTKU BYŁAŚ FANTASTYCZNĄ GOSPODYNIA, WSPANIALE PROWADZIŁAŚ WĄTEK I NAS WSZYSTKIE WSPIERAŁAŚ CHOĆ CZĘSTO BYŁO CI BARDZO CIĘŻKO....


P.S. Magiczne testy znów zadziałały icon_smile.gif icon_wink.gif
Ola81
Dziękuję Wam bardzo dzieczyny. A i chciałam napisać że to żart Prima Aprilisowy


Nie nie, tym razem nie żart. Ciąża jest hehe.
iza1982
Oleńka cudowna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to hop i siup na grudnióweczki icon_smile.gif

ja również dziękuję, że tak nam ładnie prowadziłaś staraczki, wszystkie nas wspierałaś! Pewnie Twój ostatni wątek zakończy dłuuugą listą gratulacji i podziękowań jakże zasłużonych. Życzę Ci też, abyś szła za ciosem i może już następnej wiosny powróciła jako ponowna staraczka icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ach mi też serce zadrżało, tak bardzo się ucieszyłam icon_smile.gif
Basik82
SUPER OLU OGROMNIE CI GRATULUJEPamiętam jak niedawno ci życzyłam żebyś jeszcze w marcu zobaczyła II kreski. Aż mnie zatkało jak wątek otworzyłam. Nasza gospodyni odchodzi. Super bardzo się cieszę impreza.gif
Basik82
Ja też chcę na grudnióweczki. Sama jestem z grudnia i grudnióweczka 2007.
komunikacja
https://img87.imageshack.us/img87/374/sdc10004s.jpg
teraz widać lepiej mój teścik:D
Ola81
LillAnn zapraszamy do nas na grudnióweczki. Dwie krechy jak się patrzy.
komunikacja
CYTAT(Ola81 @ Thu, 01 Apr 2010 - 17:35) *
LillAnn zapraszamy do nas na grudnióweczki. Dwie krechy jak się patrzy.



Ale nie wiem gdzie?Jak sie tam do grudnióweczek "dostać"?
Ola81
LillAnn tu https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...20&start=20
iza1982
Ola a powiedz... nic a nic nie czulas, nie podejrzewalas? Z tego, co pamietam, pisalas, ze czujeszsie jak na @... no ale moze jednak cos tam z tylu glowy Ci ćmiło... icon_smile.gif no i w ogole teraz JAK SIE CZUJESZ?
ps. mąż już wie? powiedzcie dziś teściowej, pomyśli, że sobie z niej jaja robicie icon_wink.gif

LillyAnn no Twoja druga krecha wypasiona, sio na grudnióweczki! icon_smile.gif

klektka farciaro, już pewnie łapki zacierasz na magic testy icon_smile.gif
Ola81
iza nic a nic nie miałam żadnych objawów. Nic nie czułam. Mąż wie , moja mama i brat też. A teściowa nie dowie się do dnia porodu , nawet nie ma o tym mowy. Wolę dmuchać na zimne.
komunikacja
CYTAT(Ola81 @ Thu, 01 Apr 2010 - 18:16) *
iza nic a nic nie miałam żadnych objawów. Nic nie czułam. Mąż wie , moja mama i brat też. A teściowa nie dowie się do dnia porodu , nawet nie ma o tym mowy. Wolę dmuchać na zimne.



do dnia porodu?to strasznie dłuuuugo.....

ja nie moge sie doczekać za dwa tygodnie...kiedy lekarz mi powie,w którym jestem tygodniu,da karte ciąży i bede mogła oficjalnie ogłosić to rodzinie.....
Ola81
LillAnn może masz inną teściową niż moja.
Mijka
CYTAT(LillAnn1 @ Thu, 01 Apr 2010 - 10:24) *
Kurcze a powiedzcie mi kiedy powinnam iść do lekarza?Bo nie wiem....jak najszybciej,za tydzień,za dwa?
Chciałabym czuć jakieś objawy(moja mama ponoc ze mna jak chodziła w ciąży to dłuuuuugo nic nie czuła...ani piersi,ani siku,ani wymiotów no nic..jedynie w 6 tygodniu zaczęła mieć większy apetyt troszkę)ale ja marzę o tych typowych objawach...chciałabym wymiotować itp...przynajmniej dotarłoby do mnie ,że moge byc w ciąży bo teraz to nie dociera ni w ząb....
Jedynie w pracy kilka razy bolał mnie brzuch na dole,cos jakbym miała tam magnes i ciągnęło mi w dół...chwilowo pobolewało podobnie jak na @ ale trochę inaczej....


LillAnnn1 Olu Haniu ogromne gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif i bezproblemowych ciąż balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif ; nie zaglądałam troszkę, a tu proszę jaki wysyp 08.gif Dziewczyny wy już grudniówki czy dołączacie do listopada?
Do lekarza najlepiej ok. 6 tygodnia, to od razu zobaczysz serduszko icon_smile.gif a możesz i wcześniej, nikt cię nie wyśmieje.
Ból brzucha jest normalny, bo musi się tam wszystko porozciągać, mnie już boli coraz mniej, a brzunio się zaokrągla 37.gif i wydyma go po jedzeniu lub piciu 03.gif
Co do ciąży, to do mnie nawet jak serduszko zobaczyłam, to jeszcze nie docierało, bo tyle miesięcy starań i nic, a tu ni z tego ni z owego ciąża i to jak narazie bez problemów i bez większych uciążliwości 48.gif Ja też kiedyś mówiłam, że co tam mogę wymiotować cały czas byle tylko być wciąży, guzik prawda, teraz jak mnie dopadają mdłości, to są tak uciążliwe, że wolałabym 450[1].gif , a nie męczyć się, bo jak narazie jeszcze nie wymiotowałam i według mojej mamy i lekarza już raczej nie będę. Za to śledzie jem namiętnie i po ciąży chyba na nie nie spojrzę 29.gif

Dziewczynki dla testujących i starających się nowa porcja fluidków rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
iwona987
Hello!! Dziewczyny czytam wasz temat od kilku dni i dzisiaj postanowiłam wyjść z ukrycia bo widzę że u Was tutaj szczęście bardzo dopisuje.
GRATULACJE dla wszystkich którym się udało. Ja dotychczas byłam na temacie Clostilbegyt. O dziecko staramy się z mężem od maja 2009r, od września chodzę do lekarza a w grudniu gin kazała nam iść do androloga ponieważ nie chciała zgadywać co jest nie tak. Tak więc od stycznia leczymy się z mężem u androloga-ginekologa i początkowo mieliśmy plemniki "o ruchu miejscowym" a niestety w marcu test śluzu wskazał plemniki "bez ruchu" 13.gif starania były jednak nadzieja z nas uciekła. Czekam na @ i będziemy myśleć o IUI

P.S. podnosi mnie na duchu to że innym po długim czekaniu się udaje
Basik82
Witaj iwona987 wśród nas 06.gif
Hania-17
Witam nową stareczkę i zyczę żebyś nałapała się fluidków i długo tu nie zagościła.
bobi
Olu możesz mi na pierwszej str wpisać PTP 20 listopad

Iwona987 witaj na staraczkach
Hania-17
Olu no to przy mnie możesz napisać na razie że PTP to 10 grudnia
Ola81
Dziewczynki spojrzałam na pierwszą stronkę i zostawiam Was z pieknym wysypem ciężaróweczek. Życzę kolejnej gospodyni równiez tak owocnych Odsłon. Ale się z Wami zrzyłam.
wiolka272
Ola wielkie gratulacje spokojnych 9 miesięcy
Iwona987 witaj serdecznie


ja umęczona troszke,a jeszcze troszke z moim m sie starłam...przyjechał do domu umył się i śpi...no i tyle a mi rycze.gif troszkę.....jutro pewnie wstanie i będzie się zachowywał jakby nic sie nie stało...
Basik82
CYTAT(Ola81 @ Thu, 01 Apr 2010 - 22:52) *
Dziewczynki spojrzałam na pierwszą stronkę i zostawiam Was z pieknym wysypem ciężaróweczek. Życzę kolejnej gospodyni równiez tak owocnych Odsłon. Ale się z Wami zrzyłam.


7 grudzień to super data. Ja urodziłam tego dnia Oliwkę 06.gif
gravida
Olu, ogromniaste gratulacje icon_biggrin.gif To co to bylo w niedziele? Plamienie?
Alez sie ciesze, ze sie udalo!!!
Cathee
Oleńko moje najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic wspanialszego nie mogłaś nam dać niż te dwie kreseczki icon_smile.gif Normalnie łzy szczęścia napływają do oczu 41.gif Byłaś dzielna i wytrwała, zawsze wspierałaś te z nas które miały upadki i brak wiary. Tobie jej nie zabrakło i dzięki dobrej diagnozie i odpowiednim zabiegom UDAŁO SIĘ! Wspaniała wiadomość

Będę kibicować Ci na grudniówkach 06.gif
słoneczko182
OLU gratulację a myślałam że razem się wybierzemy na ciężarówki....
Ja mam testować 6 kwietnia ale wszystko wskazuję na @....
W styczniu byłam u wróżki sprawdzonej moja mama chodzi do niej...Przepowiedziała mi ciążę na koniec marca początek kwietnia ale jak znać życie to się nie spełni...
Przytulanek prawie nie było wiec nie ma na co liczyć...
Pozdrawiam
Jeszcze raz gratuluje wszystkim ciężarówką
komunikacja
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 02 Apr 2010 - 09:00) *
OLU gratulację a myślałam że razem się wybierzemy na ciężarówki....
Ja mam testować 6 kwietnia ale wszystko wskazuję na @....
W styczniu byłam u wróżki sprawdzonej moja mama chodzi do niej...Przepowiedziała mi ciążę na koniec marca początek kwietnia ale jak znać życie to się nie spełni...
Przytulanek prawie nie było wiec nie ma na co liczyć...
Pozdrawiam
Jeszcze raz gratuluje wszystkim ciężarówką


Mi też wróżka 6 miesięcy temu przepowiedziała na marzec tego roku ciążę....tez na forum narzekałam,że to jakiś kit i,że te wróżki oszukują...itp
A 31 marca zrobiłam test bo @ nie było i co? 2 KRECHY!!!!
Nic nie wsazywało na to i robiąc test dosłownie mogłabym się z kimś załozyć,że wyjdzie jedna bo zawsze wychodziła.....
komunikacja
Dziewczyny ale mnie korci żeby powiedzieć o tym mojemu "m" i całej rodzinie..
No normalnie masakra..tak sie hamuję i pilnuję....


Chciałabym im to powiedziec na święta ale jest za wcześnie....Z drugiej strony nie chcę zapeszać i wole dopiero po wizycie u gina-czyli za12 dni grrrrr.....
Hania-17
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 02 Apr 2010 - 08:00) *
.
Przytulanek prawie nie było wiec nie ma na co liczyć...


Słoneczko, u mnie też prawie przytulanek nie było i co, dwie piękne kreseczki 06.gif
bobi
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 02 Apr 2010 - 09:00) *
Przytulanek prawie nie było wiec nie ma na co liczyć...

U mnie też było bardzo skromnie z przytulankami i w życiu bym nie pomyślała, że może się udać, więc zawsze jest szansa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.