To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
buniaaa
Gosia; OLIbg przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Przesyłam fluidki na nowy cykl dla tych, których @ nawiedziła

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
Buniaaa-dziękuje Ci bardzo ślicznie za te fluidki.
Mam nadzieję,że zadziałają.
A ja spisałam sobie wszystkie podstawowe hormony jakie powinnam zbadac i zamierzam to zrobić jak najszybciej.Wkurza mnie to czekanie i bezskuteczne leczenie lekarza.Możliwe,że za wczesnie jeszcze na takie badania ale chcę je zrobić na początku starań aby potem miec pewnośc,że zrobiłam wszystko co mogłam..
Uciekam do pracy...
Basik82
bunia Dziękuje.
Fluidka Å‚apiÄ™ na nowy cykl rollbaby.gif
kasiaaa82
dziękuję za miłe przyjęcie brawo_bis.gif
dziś byłam na monitoringu i jest - jeden dominujący 22mm (w ostatnim miesiącu wyglądały jak przy pco, mimo hormonów dobrych), gin powiedział, że mamy działać 08.gif , a w czwartek kolejna wizyta, tylko endo słabe 5 mm i mało śluzu 32.gif , ale gin stwierdził, że damy temu radę, bo to dopiero pierwsza stymulacja
pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna przytul.gif
Cathee
Witajcie dziewczynki icon_smile.gif

przesylam fluidki od mojego 13 tygodniowego maluszka który ma już 7,22cm 29.gif



rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
Cześć dziewczyny.
Ja już nie wiem z tymi temperaturami.
Jak mój "m" wstawał do pracy to o 6:00 zmierzyłam sobie tak z ciekawości-36,7.
A o 8:00(czyli o której mierze codziennie)już było 37,1
zwariować można!!!

Dziś 24 dc i coraz bliżej do @ ;(
Miałąm sobie dzisiaj zrobić HCG ale jakoś nie mogłam w stać-chyba zwyczajnie się bałam
a na wynik i tak chyba czekałabym do następnego dnia,jutro może pójdę.
Mijka
bobi hop hop na listopadówki proszę lecieć 08.gif nie ociągaj się
Joka
BOBI - ogromnie gratuluję i życzę spokojnych 9 m-cy

Cathee - fajny ten Twój maluszek

A ja już się trochę otrząsnęłam. Mam już naszkicowany jakiś plan działania, który trzeba pomału zacząć realizować.
A tak poza tym dziś i jutro mam wolne ( myję okna), a w piątek jadę na trzydniowe szkolenie do Wisły.
zuza1313
Gosia, OLIbg przytul.gif


LillAnn1, może to jeszcze za wcześnie, ja wiem ,ze chciałabyś już wiedzieć, doskonale to rozumiem, ale może zaczekaj jeszcze 2 dni i wtedy idź. Lekarz mi mówił ,ze czasami nawet do 12 dpo moze beta nie wykazać ciąży.

kasiaaa82, no to trzeba działać icon_smile.gif
klekotka
Witam siÄ™ przy porannej kawce

kasiaa82 dzialajcie, dzialajcie...i oby pęcherzyk pękl a żolnierzyki zrobiły swoje 08.gif

LillAnn1 temperaturę należy mierzyc o stalej porze i tym samym termometrem. Zasada jest taka, ze jeśli mierzysz później to za każde pół godziny opóźnienia odejmujesz 1 kreskę. Czyli u Cibie temperatuira prawidlowa: o 6 - 36,7, a o 8.00 (2 godziny później) - 37,1 - tempka wzrosła o 4 kreski. Ponadto nie należy dokonywac późniejszego pomiaru (w sensie jest niewiarygodny) jesli o tej 6.00 wstawałaś z lóżka

A mnie coś gardło zaczyna drapać 21.gif 29.gif Obym się nie rozchorowala

zuza widze CiÄ™ - skrobnij co tam u Ciebie

Ola gdzie siÄ™ podzialas nasza gospodynio?

Cathee malusek przesłodki. Głaszczę wirtualnie Twój brzusio - może się zarażę? 02.gif
komunikacja
KLEKOTKA-o 6 nie wstawałam z łóżka,jedynie łapką sięgnęłam po termometr i za każdym razem jest ten sam bo leży koło łóżka.
Codziennie mierze temperature o 8:00!!! a dzisiaj chciałam jedynie z ciekawości zobaczyc jaka wyjdzie o 6:00.

Mówicie,że jeszcze nie pora na HCG?a ja już chciałabym wiedzieć 41.gif
agnieszka 1108
bobi -jupiiii. Uwielbiam takie wiadomości. Gratuluję z całego serducha Mieszkasz niedaleko mnie więc mam nadzieję że się zarażę od Ciebie 06.gif

kasiaa82 - witaj i zmykaj na ciężaróweczki w trybie ekspresowym.

LillAnn1 - doskonale CIę rozumiem ale ja przekonałam się na własnej skórze że wcześniejsze testowanie może tylko namieszać w głowie.
Co do testów z czułością 10 zgadzam się że mogą dać błędny pozytywny wynik. U mnie też często pojawiała się słaba druga linia a ciąży nie było.

A mnie wczoraj złapała jelitówka - koszmar. Cały dzień przesiedziałam w toalecie. Dzisiaj czuję się już dobrze. Na szczęście Michasia nic nie złapała.
BiorÄ™ siÄ™ za okna 29.gif
zuza1313
U mnie tak nieciekawie. Czuję sie zniechęcona, ale od 13dc zaczęłam mierzyć tempkę, i okazało się, że to tej pory nie było skoku ,temperatura nie wyższa jak 36,51, wiec pewnie będzie cykl bezowulacyjny. Mimo,ze że w 15i16 dniu miałam plamienia, myślałam że okołoowulacyjne, test owu tez pokazał plus, a jednak nie było. Dziś co prawda dziś temperatura skoczyła, ale wczoraj mieliśmy imprezkę i wypiłam kilka kieliszków wina, wiec pewnie ten skok to po alkoholu. Śluz już jest niepłodny, wiec nawet jakby skok był nie po alkoholu to gdyby dziś były przytulanki, to pewnie i tak nic z tego. A poprzednie były kilka dni temu i nie wiem czy to by wystarczyło.
komunikacja
Ja ma w domku Amil test,ma czułość 20mlU/ml.Ale macie racje-poczekam do piątku albo nawet do niedzieli.
Hania-17
Carhee maluszek kochaniutki!

A ja dzis nie popisze za bardzo z wami bo nie mam weny icon_sad.gif
klekotka
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 24 Mar 2010 - 09:38) *
KLEKOTKA-o 6 nie wstawałam z łóżka,jedynie łapką sięgnęłam po termometr i za każdym razem jest ten sam bo leży koło łóżka.
Codziennie mierze temperature o 8:00!!! a dzisiaj chciałam jedynie z ciekawości zobaczyc jaka wyjdzie o 6:00.

Mimo to, uważam, że tempka jest prawidłowa. Jeśli standardowo mierzysz tempkę o 8 i masz 37,1 to 2 godziny wcześniej powinno być o 4 kreski mniej. Wszystko gra. Zawsze przeciez możesz dla porównania przez kolejny cykl mierzyc o dwóch porach
Acha - i z testem lepiej sie wstrzymaj do niedzieli. Zawsze lepiej miło sie rozczarować

Tak do mnie dotarło, że nmam jeszcze 10 dni zaległego urlopu i 26 dni obecnego + 2 dni opieki 37.gif I w momencie, gdy chcialabym częśc wybrać, to będe miała "gorący okres" w pracy 21.gif A tez bym musiała pomyć okna i posprzątac lazienke po remoncie 29.gif
agnieszka 1108
Hania, Zuza - co to za smutasy. Wiosna za oknem i bociany lecą. Dziewczyny nie ma nic gorszego nic poddawanie się. Przywołuję do porządku i o uśmiechy proszę.
zuza1313
agnieszka, dla Ciebie : 06.gif

Dziewczynki, mam pytanie, czy czytałyście gdzieś o tym, że skok temperatury może być nawet 4 po owulacji? Albo 4 dni przed? bo ja to wyczytałam na jakiejś stronie internetowej i nie wiem co o tym myśleć.
matylda315
Witam wiosennie 06.gif


...ale nie jest mi do smiechu... 27dc- temp.37,1 a Amil test negatywny, plecy i brzuch bolą... cycuchy też...@ się zbliża wielkimi krokami 32.gif

Cathee piękniutkie maleństwo brawo_bis.gif

Klekotko z tymi urlopami tak zawsze : zostają a potem nie można ich odebrać 29.gif

Hania głowa do góry nienie.gif

Agnieszka1108 powiedz tym bocianom, żeby juz przyleciały i "zrobiły" swoje &&&&&&&&&&&

Zuza1313 wiesz ...czasmi jedna przytul.gif czyni cuda &&&&&&&&&&&&&&&&

LillAnn trzymam kciuki , z całego serca i poczekaj z tym testem ( wiem... łatwo powiedzieć 02.gif )

Gosia i OLIbg przytul.gif przytul.gif przytul.gif za chwil parę do was dołączę 41.gif

Kasia82 &&&&&&&&&&&&& za przytul.gif





komunikacja

Poczekam,poczekam do niedzieli,no chyba,że wcześniej ta wstretna @ przylezie..




agnieszka 1108
CYTAT(matylda315 @ Wed, 24 Mar 2010 - 11:32) *
Agnieszka1108 powiedz tym bocianom, żeby juz przyleciały i "zrobiły" swoje &&&&&&&&&&&


Robi się - mieszkam na wsi więc mi bliżej do nich. Zaczynam nawoływać żeby odwiedziły każdą z Was. Ale jak się woła na bociany ???? Cip, cip.cip jak na kury????? 06.gif
Ja naprawdę uwielbiam wiosnę i taki dzień jak dzisiaj napawa mnie otymizmem. @ powoli się kończy więc wiosenne staranka czas zacząć.
kasiaaa82
cathee nie mogę się napatrzeć na Twoje maleństwo

dziewczny idzie wiosna głowy do góry!! 04.gif
Basik82
CYTAT(zuza1313 @ Wed, 24 Mar 2010 - 11:09) *
agnieszka, dla Ciebie : 06.gif

Dziewczynki, mam pytanie, czy czytałyście gdzieś o tym, że skok temperatury może być nawet 4 po owulacji? Albo 4 dni przed? bo ja to wyczytałam na jakiejś stronie internetowej i nie wiem co o tym myśleć.


Też to czytałam: https://wiki.28dni.pl/wiki:abc_temperatury

i cyt: 8. „DzieÅ„ skoku” nie musi oznaczać dnia owulacji (i najczęściej nie oznacza!).

Czytając tę stronkę można wnioskować, że czekając na owulację przytul.gif powinny być przez 3-4 dni od skoku temperatury, tak dla pewności 02.gif . No ale jest jeszcze śluz, szyjka, ból jajników, tkliwość piersi.
Ola81
Witam siÄ™ i ja icon_smile.gif
Cathe dzidziol przesłodziutki icon_smile.gif

LillAnn dlatego temperaturę mierzy się codziennie o tej samej porze żeby nie mieć własnie takich skoków..

Joka dobrze że wiesz jak chcesz już działać. Według mnie plan to podstawa hehe.... icon_smile.gif Ja tez mam plan...

klekotko jestem , jestem icon_smile.gif

zuza pierwsze słysze o skoku tempki 4 dni po owu. Nie znam się aż tak na tym..

matylda może jednak się nie zbliża @. Nie trac wiary. A jak przyjdzie to następny cykl przed Tobą i nowe nadzieje...
wiolka272
witam serdecznie icon_smile.gif
mogę do Was dołączyć icon_smile.gif
pozdrawiam
agnieszka 1108
wiolka272 - jasne że możesz tylko nie zasiedź się zbyt długo 06.gif
Basik82
wiolka272Witaj. I pisz dużo 06.gif
wiolka272
dziękuję za przyjęcie icon_smile.gif
zuza1313
CYTAT(OLIbg @ Wed, 24 Mar 2010 - 12:01) *
Też to czytałam: https://wiki.28dni.pl/wiki:abc_temperatury

i cyt: 8. „DzieÅ„ skoku” nie musi oznaczać dnia owulacji (i najczęściej nie oznacza!).

Czytając tę stronkę można wnioskować, że czekając na owulację przytul.gif powinny być przez 3-4 dni od skoku temperatury, tak dla pewności 02.gif . No ale jest jeszcze śluz, szyjka, ból jajników, tkliwość piersi.


Dzięki icon_smile.gif no własnie doczytałam :

Uwaga badania pokazują, że pierwszy znamienny wzrost poziomu progesteronu może nastąpić w okresie od trzeciego dnia przed do trzeciego dnia po owulacji.

to może jednak ta owu u mnie była? bo czułam ból owulacyjny 2 dni temu, a dziś był skok. Jutro się okaże czy to skok po alkoholu czy nie.

wiolka272, witaj i uciekaj szybciutko icon_smile.gif
klekotka
CYTAT(zuza1313 @ Wed, 24 Mar 2010 - 13:39) *
to może jednak ta owu u mnie była? bo czułam ból owulacyjny 2 dni temu, a dziś był skok. Jutro się okaże czy to skok po alkoholu czy nie.

Oczywiście z przytulanek nie rezygnuj

wiolka272 witaj i pisz jak najcześciej, bo cos nam ostatnio wątek zamiera 43.gif
Mijka
Dziewczyny nową porcję fluidków przesyłam w ten piękny wiosenny dzień icon_smile.gif
tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
Lapcie i dołączajcie piętro niżej 08.gif
milutka
CYTAT(Gosia2406 @ Tue, 23 Mar 2010 - 07:33) *
(p.s. wczoraj @ do mnie przylazła więc nie musiałam testować 21.gif )



icon_sad.gif przykro mi przytul.gif
wiolka272
postaram się nie za długo posiedzieć 08.gif

na razie tak poobserwujÄ™,bo nie wiem co do czego...
kto się stara kto już zafasolkowany....
wiolka272
CYTAT(Mijka @ Wed, 24 Mar 2010 - 15:08) *
Dziewczyny nową porcję fluidków przesyłam w ten piękny wiosenny dzień icon_smile.gif
tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
Lapcie i dołączajcie piętro niżej 08.gif


ja złapałam 02.gif oby szybko poskutkowały
matylda315
Witaj Wiolka272 pisz dużo , ciesz się z nami i płacz z nami 06.gif i szybko zmykaj na ciężaróweczki &&&&&& !!!!

Ola @ nadchodzi ,ale masz racjÄ™ : nowy cykl , nowe nadzieje 43.gif

Mijka ja łapię w dwie ręce i do torby i w kieszenie : taka zachłanna jestem 37.gif , dla dziewczyn też zostawiłam 04.gif
agnieszka 1108
a mój mężulek poszedł dzisiaj do lekarza, ciekawe kiedy będą wyniki.
Ola81
wiolka witaj. I tak jak Ci dziewczynki pisały nie zasiedź się tutaj tak jak ja na przykład hehe icon_smile.gif

Agnieszka no to kroczek następny do przodu. Bardzo fajnie.

matylda to chyba razem będziemy przechodziły @. Bo u mnie też wszystkie objawy już są icon_wink.gif
bobi
Kasiaaa82 witaj i nie zasiedz się tutaj zbyt długo tylko zmykaj na ciężaróweczki.
Gosiu tak mi przykro, a tak liczyłam na ciebie, że sobie razem zaciążymy przytul.gif
Olibg przytul.gif
LillAnn z tym mierzeniem widzę, że klekotka wyjaśniła, ale jeszcze jedno jest dość istotne, sama to stwierdziłam na sobie, że jeśli np jak obudziłas się o tej 6 i zmierzyłaś a póżniej np. byś nie mogła zaraz zasnąć i lekko np. spała do 8 to wtedy temp. też wyjdzie wyższa. Ja np. mierzę o 6 a nieraz zdażyło mi się przebudzić np. o 4 lub 5 to zaraz mierzyłam, (bo nie zawsze zasnęłam i potem sobie korygowałam temp) a jeśli zasnęłam to później mierzyłam o stałej porze. Zobacz sobie tutaj https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=38235&st=0
Wiolka witaj

Dziękuję wam wszystkim za gratulacje i czekam na kolejne dobre wieści, proszę się nie ociągać
agnieszka 1108
Wyniki jutro - trzymajcie kciuki. Oby wyszły dobrze blagam.gif
wiolka272
CYTAT(matylda315 @ Wed, 24 Mar 2010 - 15:53) *
Witaj Wiolka272 pisz dużo , ciesz się z nami i płacz z nami 06.gif i szybko zmykaj na ciężaróweczki &&&&&& !!!!

Ola @ nadchodzi ,ale masz racjÄ™ : nowy cykl , nowe nadzieje 43.gif

Mijka ja łapię w dwie ręce i do torby i w kieszenie : taka zachłanna jestem 37.gif , dla dziewczyn też zostawiłam 04.gif


postaram siÄ™ 06.gif

CYTAT
Wyniki jutro - trzymajcie kciuki. Oby wyszły dobrze blagam.gif

to ja również trzymam kciuki za dobre wyniki

CYTAT
wiolka witaj. I tak jak Ci dziewczynki pisały nie zasiedź się tutaj tak jak ja na przykład hehe icon_smile.gif

Agnieszka no to kroczek następny do przodu. Bardzo fajnie.

matylda to chyba razem będziemy przechodziły @. Bo u mnie też wszystkie objawy już są icon_wink.gif


oj nigdy nic nie wiadomo 02.gif

CYTAT
Kasiaaa82 witaj i nie zasiedz się tutaj zbyt długo tylko zmykaj na ciężaróweczki.
Gosiu tak mi przykro, a tak liczyłam na ciebie, że sobie razem zaciążymy przytul.gif
Olibg przytul.gif
LillAnn z tym mierzeniem widzę, że klekotka wyjaśniła, ale jeszcze jedno jest dość istotne, sama to stwierdziłam na sobie, że jeśli np jak obudziłas się o tej 6 i zmierzyłaś a póżniej np. byś nie mogła zaraz zasnąć i lekko np. spała do 8 to wtedy temp. też wyjdzie wyższa. Ja np. mierzę o 6 a nieraz zdażyło mi się przebudzić np. o 4 lub 5 to zaraz mierzyłam, (bo nie zawsze zasnęłam i potem sobie korygowałam temp) a jeśli zasnęłam to później mierzyłam o stałej porze. Zobacz sobie tutaj https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=38235&st=0
Wiolka witaj

Dziękuję wam wszystkim za gratulacje i czekam na kolejne dobre wieści, proszę się nie ociąga


ja również gratuluję
Ola81
agnieszka1108 kciuki za wyniczki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Basik82
Dzięki dziewczyny za wsparcie 03.gif

agnieszka 1108 No to mocno &&&&&&&&&&&&& trzymam 06.gif
kasiaaa82
wiolka witaj impreza.gif
oj, jak dziś mnie boli podbrzusze, bardziej z prawej, choć tam pęcherzyk mniejszy, jutro znów idę na usg, ciekawe co tam się dzieje, a chyba się dzieje bo takiego bólu dawno nie czułam (albo nie pamientam, bo nie zwracałam uwagi, albo nie niałam owulacji jak w poprzednim cyklu), a gin powiedział że jutro powinien peknąć
no i nie wiem dlaczego ale znowu się na jutrzejszy dzień denerwuję 41.gif
kasiaaa82
agnieszka1108 dołączam się z &&&&&&&&&&
Wiewi
hej dziewuszki icon_smile.gif daawno mnie tu nie było. dziś obchodzę 100dniówkę! nie wiem kiedy to zleciało icon_smile.gif jeszcze niedawno pisałam z Wami a dziś weszłam na odliczanie. 100 dni do porodu icon_biggrin.gif
z tej okazji przesyłam Wam fluidki prosto z brzucha od mojego drugiego synka icon_wink.gif

bobi
wiewi to aż się wierzyć nie chce, że tak zleciało.
agnieszka1108 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Mam nadzieję, że się zarazisz, bo niedaleko siebie mieszkamy, więc czekam na ciebie i II kreseczki.
kasia skoro cię tak boli, to może to dziś pęka. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
iza1982
dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam weny choć podgladam ten nasz wysyp ciężarówek icon_smile.gif

a teraz napisze coś brzydkiego: juz mi się nie chce starać. Nie chodzi o to, że nie chce mieć dziecka, bo chce. Ale mam juz dosyć tego ciągłego myślenia o tym, martwienia się, reagowania na kazdy sygnal z wnetrza, tego sexu na zawolanie, tych prochow ohydnych, mam tego wszystkiego po dziurki w nosie icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif i nawet sie nie mam na kogo obrazic za to wszystko, chyba tylko na Pana Boga icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

chwilami mam ochote iść do jakiejś super mega wypas kliniki i powiedzieć: zróbcie mi dziecko i wystawcie rachunek. i nie chce tu obrazac nikogo i niczego, sama bylam i bede pacjentem kliniki, ale juz mam dosyc tej walkio naturalne poczęcie icon_sad.gif
iza1982
ps. witam nowe staraczki, to bardzo dobrze, ze sklad na forum się tak zmienia, za kilka miesięcy tez będzie inaczej, wszystko idzie do przodu
Hania-17
wiewi wow to już tylko 100dni, szok jak ten czas szybko leci.

A mnie Daria flegmą wymiotowała, ale dobrze bo przynajmniej pozbyła sie tego świństwa. Strasznie przeszkadza jej ten katar.

No i dziś dowiedziałam się że moja przyjaciółka spodziewa się dzieciątka.
kasiaaa82
iza czy nie jest tak, że masz gorszy okres, a "jutro" inaczej podejdziesz do sprawy?
każda z nas ma gorsze dni, a forum jest po to aby się wygadać,
życie za oknem się rodzi i my też wkońcu zaciążymy
pozdrawiam Cię gorąco, przytul.gif nie martw się, będzie dobrze - MUSI!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.