To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
alona24
Gabiszczu i Ptasiu moje gratulacje...spokojnych 9 miesięcy...

a o to kolejna porcja fluidków może i te kogoś pociągną...
zuza1313
Ojoj dziewczyny zalewacie nas fluidkami icon_smile.gif i dobrymi wiadomościami, nie nadążam łapać icon_smile.gif Super!

Anecznki , Alona icon20.gif złapałam dzięki icon_smile.gif
goralka
i kolejne fliudki na dobrą odsłonę icon_smile.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agnieszka 1108
Łapu capu - mam dzięki dziewczyny. Porcja świerzych fluidków zawsze się przyda
Gabiszczu
bunia gdzie jesteś icon_smile.gif
asiaaa
Gabiszczu, Ptasia Ogromne gratulacje!!!!!!!!! brawo_bis.gif Tak pięknie zaczął się wątek, więc nie może być teraz długiej przerwy. Wskakiwac mi tu dziewczyny na ciężarówki. Musimy pobić rekord w długości listy cieżarówek na pierwszej stronie. A co 06.gif Taki jest plan tego wątku, oki? icon_smile.gif
No i oczywiscie dziekuję za masę fluidków od naszych brzuchatek: Dziękuję Anecznik, Alona, goralka i rozan icon_smile.gif ja złapałam od każdej po jednej. Wiem, że w najbliższym czasie się nie przydadzą, ale zbieram wielki wór fluidków dla powodzenia in vitro icon_smile.gif tak więc ślijcie dużo, żeby zapełnić wór icon_smile.gif
adonisek
Gratuluje bardzo serdecznie! Gabiszczu i Ptasia - spokojnych i bezproblemowych 9-ciu miesięcy!!!!!!!! ciaza.gif No to zaczął się wątek bombowo!!!!!!!!!!
Ja zaczęłam łykać folik, bo wiosna tuż tuż......Za wszystkie trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!
Hania-17
Witam!

A ja jakaś dziś zdoowana. dziewczynom się udało a ja nadal nic buuu icon_sad.gif

Zuziu super że wyniki męża ok brawo_bis.gif

CYTAT(buniaaa @ Wed, 03 Feb 2010 - 21:41) *
Hania-17 Który to Twój dc?



Buniaaa to mój 5 dc.

Gabiszczu, Ptasiu GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA!
Ptasiu a tobie zazdroszczę że za pierwszym razem się udało, i troszkę mi smutno icon_sad.gif

klekotka
Gabiszczu, Ptasia balety.gif balety.gif balety.gif Nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam i rozryczałam z radości jednoczesnie

Olu też czuję, że ta odsłona będzie szzczególnie magiczna. Mam nadzieję, że będzie to nasza odstatnia odsłona icon_wink.gif

Zuza u Ciebie tez całkiem pozytywne wieści. Jak już lekarz zazdrości Twojemu m. wyników... icon_lol.gif

Hania przytul.gif Przytulam CIę gorąco. Zobaczysz że i na nas przyjdzie pora
klekotka
Ide sobie walnąć kawkę, bo mi łeb pęka 29.gif
Hania-17
Ja tez się popłakałam.
Za mocno przeżywam wszystko.
Cathee
Olu wspaniała odsłona icon_wink.gif Jesteś Wielka !

Gabiszczu Co za wspaniałe wieści!!!!!!!!!!!!!!!:) Cudownie rozpoczęłaś nowy wątek 04.gif GRATULACJE!!! A dwie II na pewno nie znikną icon_wink.gif pojawią się za to paskudne mdłości ....fujj

Dziewczyny nowy rok przynosi same dzidziole, zobaczycie dla każdego starczy miejsca. Aż nie bedzie komu na wątku staraczkowym pisać 06.gif

Buniuu pytałaś o brzuszek....zawsze miałam wystający pomimo szczupłej budowy ale teraz mam wielki brzuchol! Mąż mówi że to już na 3 miesiąc wygląda 37.gif W niektóre spodnie się nie dopinam i wyglądam jakbym się nieźle podpasła 43.gif Powiem wam że coraz bardziej mnie mdłości dopadają. W nocy i nad ranem, przez to nie mam apetytu a ciągle czuję się głodna. Oby do drugiego trymestru...
asiaaa
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 04 Feb 2010 - 13:29) *
A ja jakaś dziś zdoowana. dziewczynom się udało a ja nadal nic buuu icon_sad.gif
Ptasiu a tobie zazdroszczę że za pierwszym razem się udało, i troszkę mi smutno icon_sad.gif

Haniu główka do góry. Tak to już jest, że jednym się udaje, a drugim... też, ale później icon_smile.gif I na nas przyjdzie pora.
Spójrz też na to z innej strony. Ty masz już ten mały skarb - Darię, a np. dla Gabiszczu to pierwsza fasolka. I w ogóle ile z nas tu tak długo wyczekuje tego pierwszego dzieciątka i nie są to już miesiące a lata oczekiwania (np. nasza droga matka założycielka Ola, czy też milutka).
Nie chodzi mi absolutnie o to, że staraczki będące już mamusiami mają mniej przejmować się niepowodzeniami w staraniach, ale o to, by dostrzegać to, co dobrego zostało nam już dane.
Pamiętam, jak kiedyś powiedziałam pewnemu księdzu, że zazdroszcze mojej szwagierce, że zaszła w ciążę po 40-tce bez żadnych problemów i ciąża przebiegała wzorcowo to usłyszałam od niego, że każdy ma swój krzyż z którym musi iść przez życie i nie ma co komu zazdrościć, bo nie wiadomo ile ktoś w życiu musiał cierpieć. No i tak mi się głupio zrobiło, jak pomyślalam sobie, że przecież ta moja szwagierka została wdową mając 35 lat. Fakt, że później szczęśliwie wyszła za mąż i urodziła dziecko, ale jednak wczesniej spotkała ją wielka tragedia...
Z resztą życie to przecież takie wielkie koło, na ktorym się kręcimy. Raz jesteśmy na górze, raz na dole i tak w kółko.
Teraz trochę smutku i łzy, by za chwilę była radość i łzy szczęścia icon_smile.gif
Ola81
Gabiszczu REWELACJA. SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!!!!

Ale nam się super wątek rozpoczął.
Teraz Agnieszka1108 czekamy na Twoje dwie piekne kreseczki i na naszej milutkiej też dwie kreseczki czekamy.


Ja wróciłam ze szpitala. Laparkę mam 2 marca. icon_smile.gif
banyk
Ale niespodzianka na sam początek tej odsłony! Szczęśliwe oczko icon_smile.gif

Gabiszczu wielkie GRATULACJE!!![color="#00FF00"][/color] Strasznie się cieszę icon20.gif icon20.gif icon20.gif

Ptasia Tobie również gratuluję, pięknych 9 miesięcy dziewczyny!

Moja siostra wreszcie urodziła. Namęczyła się trochę. Wczoraj cały dzień skurcze co 7-10 minut, i chodzenie po korytarzach, o 1 w nocy odzeszły jej wody, całą noc silne skurcze i skakanie na piłce a rano stwierdzili że brak postępu porodu i dali jej oxytocynę, ale za chwilkę małemu zaczęło spadać tętno i w końcu zrobili cesarkę. No ale wszystko dobrze się skończyło, mały jest śliczny, zdrowy no i nie taki mały icon_wink.gif 60cm 4kg

buniaaa
Gabiszczu GRATUALCJE KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To moje fluidki przesłane z testami owu brawo_bis.gif
icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif balety.gif balety.gif balety.gif

agnieszka 1108 &&&&&&&&&&&&&& za żołnierzyki nadal

Ptasia Tobie również gratuluje !!!

rozan szczęśliwego i szybciutkiego rozwiązania życzę

Anecznik chyba cię przewiało, leż i kuruj się dpmowymi sposobami i żeby obyło się bez doktora, zdrówka...

asiaaai masz rację, zbieraj wszystkie fluidki do wielkiego wora - będą jak znalazł i napewno pomogą...

Hania-17 więc sam początek cyklu, głowa do góry w tym miesiącu już niedostaniesz @ tego ci życzę... i wierzę że tak będzie.

Cathee; banyk ja też miałam "tendencje brzuszkową" a teraz mam straszny brzuchol, ludzie patrzą ale nie pytają bo nie są pewni czy to sadełko czy to ciąża 37.gif

banyk Gratulacje dla siostry no i faktycznie niemały bąbel...

Ja dzisiaj wkońcu byłam na pobraniu krwi, całą wielką strzykawkę mi upuścili 37.gif aż potem pani pielęgniarka musiała plastrem zalepić bo krew nadal leciała, aż mam gólę... ale co tam...
Zrobiłam sobie to badanie na toksoplazmozę, 2 x 31zł mnie kosztowało ale czego się nie robi dla zdrówia fasolki i spokoju chociaż w pewnym stopniu będąc w ciąży.
Anecznik
CYTAT(buniaaa @ Thu, 04 Feb 2010 - 15:39) *
Gabiszczu GRATUALCJE KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anecznik chyba cię przewiało, leż i kuruj się dpmowymi sposobami i żeby obyło się bez doktora, zdrówka...


Dziękuję Ci bardzo przytul.gif Po domu chodzę w szaliku a w uchu trzymam kompres...grrr.

Asia zgadzam się z Tobą w 100 procentach a właściwie z tym księdzem...każdy nosi swój krzyż. Czasami jednak mimo woli budzi sie w nas ludzka zazdrość...czasami nie koniecznie musi przez nią przemawiać jakaś "wrogość", jednak w takich przypadkach jak poczęcie często pojawia się smutek....jeśli "plan" ciągle "nie wypala". Ja doskonale rozumiem pary, które mają problemy z płodnością....przynajmniej staram sie zrozumieć i bardzo im współczuję. Jednocześnie jednak wierzę, że w końcu się uda, dlatego cały czas bardzo mocno zaciskam za Was wszystkie kciuki. I modlę sie gorąco, wiem że On wysłucha... icon_wink.gif

Banyk gratulacje dla siostry 06.gif Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło, ale biedna sie trochę nacierpiała...za kilka dni zapomni o ile już nie zapomniała kiedy zobaczyła przesłodką twarz swojego dzieciątka icon_wink.gif
Hania-17
Asiaaa dziękuję ci za to co mi napisałaś. Jesteś super babką! Mam już szczęście które ma 2latai 5 miesięcy i powinno mi to wystarczyć. Ale tak bardzo pragnę rodzeństwa dla Darii.


No muszę się pozbierać i jakoś kroczyc dalej z nadzieją że może kiedyś nam się uda.

banyk gratulacje dla twojej siostry.
buniaaa
CYTAT(Gabiszczu @ Thu, 04 Feb 2010 - 12:55) *
bunia gdzie jesteś icon_smile.gif


Byłam na zakupach a mały szalał w kulkach, wyciągnęłam mężusia do galerii 03.gif
pipistrellus
Gabiszczu cóż za wejście smoka!!! Piękne otwarcie icon_smile.gif Bardzo Ci gratuluję i nie zaczynaj się niepotrzebnie zamartwiać!

zuza świetnie, że wyniki męża wyszły tak dobrze! Skoro z jego strony wszystko ok, to twoje dwie kreseczki to tylko kwestia czasu. Oby jak najkrótszego!

Hania a cóż to znaczy, że twoje trochę ponad 2-letnie szczęście powinno ci wystarczyć? Pragnienie kolejnego dziecka to chyba zupełne naturalne. A smutek, nerwy, gdy starania nie wychodzą są takie same jak za pierwszym razem zapewne.


asiaaa
CYTAT(Hania-17 @ Thu, 04 Feb 2010 - 15:58) *
Asiaaa dziękuję ci za to co mi napisałaś. Jesteś super babką! Mam już szczęście które ma 2latai 5 miesięcy i powinno mi to wystarczyć. Ale tak bardzo pragnę rodzeństwa dla Darii.
No muszę się pozbierać i jakoś kroczyc dalej z nadzieją że może kiedyś nam się uda.

Haniu nie o to chodziło, że Daria powinna Ci wystarczyć, ale wlasnie może świadomość tego, że ona jest przy Tobie i cieszy Twoje serducho pomoże przetrwać ten jakby nie było ciężki dla duszy okres starań o rodzeństwo. Będzie dobrze, zobaczysz przytul.gif
banyk gratulacje dla siostry brawo_bis.gif
Olu no to już niecały miesiąc został icon_smile.gif
Hania-17
pipistrellus dokładnie stres jak za pierwszym razem.

Asiaaa wiem kochana co mi chciałas przekazać, nie gniewam się na ciebie tylko tak jakoś pdły nastrój, złe samopoczucie wprawiają mnie w takie głupie pisanie. jutro bedzie lepszy dzień. Musi być.
klekotka
Popieram opinię aasi - każdy ma swój krzyż i wszystko jest "tam do góry" zapisane..... Na każda z nas przyjdzie pora

Anecznik współcuję fatalnego samopoczucia. Pochwal się nam tu swoim brzuszkiem ciążowym. Chociaż wirtualnie pogłaszczę 06.gif

banyk gratulacje dla siosytry. A mały faktycznie nie taki mały. Fajnie, ze będziecie mieć dzieciątka z niewielką różnica wieku

Ola swój plan chyba wykonasz prędzej niż sądziłaś icon_biggrin.gif
Anecznik
CYTAT(klekotka @ Thu, 04 Feb 2010 - 17:08) *
Popieram opinię aasi - każdy ma swój krzyż i wszystko jest "tam do góry" zapisane..... Na każda z nas przyjdzie pora

Anecznik współcuję fatalnego samopoczucia. Pochwal się nam tu swoim brzuszkiem ciążowym. Chociaż wirtualnie pogłaszczę 06.gif

banyk gratulacje dla siosytry. A mały faktycznie nie taki mały. Fajnie, ze będziecie mieć dzieciątka z niewielką różnica wieku

Ola swój plan chyba wykonasz prędzej niż sądziłaś icon_biggrin.gif


Postaram się zrobić jutro jakieś foto bo za chwilę gości dostanę icon_wink.gif
klekotka
CYTAT(Anecznik @ Thu, 04 Feb 2010 - 17:13) *
Postaram się zrobić jutro jakieś foto bo za chwilę gości dostanę icon_wink.gif

Ok. Trzymam za słowo 08.gif
iwonadancer
Gabiszczu GRATULACJE!!!!!

A wszystkim staraczkom na nowa odsłonę watku slę masę fluidków od mojego Frania icon_smile.gif Oby ten wątek okazał się dla was wszytkich szczęśliwy wub.gif życzę wub.gif Wam tego z całego serca wub.gif
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

bobi
Gabiszczu, Ptasia Wielkie Gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Ola81
klekotko mam tylko nadzieję że w tym czasie mnie @ nie nawiedzi, bo trzeba będzie przekładać. A teraz one mi się tak porozstrajały te cykle że sama nie wiem kiedy przylezie. A laparkę trzeba zrobić zaraz po @.
zuza1313
Banyk, to gratulacje dla szczęśliwej cioci icon_smile.gif

Haniu, każda z nas ma lepsze i gorsze dni, i czasami wątpi, że zobaczy II kreski, ale nam się tez uda ,zobaczysz przytul.gif

Olu, no to pierwszy krok planu wykonany icon_smile.gif

Anecznik , współczuję z powodu choroby icon_sad.gif

Iwona, dzięki i łapie franusiowe fluidki icon_smile.gif icon20.gif

Ale się dziś fluidków nałapałam icon_smile.gif jak nigdy
Ola81
No zuza juz prawie prawie wykonany. Mam takie odczucie że juz prawie to mam , dzieli mnie od tego jakaś cieniuteńka linia i boję sie żeby ona się nie urwała. Żeby mi coś nie wyskoczyło. Ale jestem pełna wiary i optymizmu że wszystko pójdzie zgodnie z planem. icon_smile.gif icon_smile.gif
Hania-17
Dzięki dziewczyny!

Dość tego użalania się nad sobą.

@ się kończy, więc trzeba ruszać do dzieła icon_biggrin.gif
buniaaa
Olu Napewno się uda. Ja bardzo mocno ściskam za Ciebie kciuki &&&
Hania-17
Ja też dołączam do trzymających kciuki &&&&&&&&&&&&&
iza1982
Gabiszczu ogromne gratulacje!!!!!!, teraz musicie sybko skonczyc domek icon_smile.gif

Olu proszę o aktualizację: ostatnia @ 04.02.2010 zaczynam 8 cykl

Przeziębiłam się, padnięta jestem...

Haniu przytulam Cie mocno, oby zły nastrój szybko minął
bobi
Olu ja również trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczę dopóki nie będzie po wszystkim, życzę ci z całego serca aby wszystko poszło po twojej myśli. icon_razz.gif
słoneczko182
Ale dziewczyny popisałyście !!!!!Fajnie icon_smile.gif)))
Jakie rewelacyjne wieści od samego początku i tak trzymać Oby ta 21 odsłona była dla nas wszystkich ostatnią osłoną blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif Gabiszczu ogromne gratulacje!!!!!!
Olu więc już ci został nie cały miesiąc trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja po miesiące będę miała robione badanie HSG już się boję ale czego nie zrobi się dla upragnionej fasolki icon_wink.gif)))


Ps.oczywiście łapię cudowne fluidki od wszystkich które sympatycznie je rozdają icon_razz.gif i oby tak dalej!!!!
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Wczoraj miałam przygodę jak szłam na wyniki, włożyłam pojemniczek z moczem do torebki niby pionowo ale podczas jazdy autem przewrócił mi się i część wylała się 37.gif miałam mokrą torbę i trochę rzeczy icon_redface.gif Dobrze, że dokumenty suche, masakra... Ale już wyprałam torebkę, wysuszyłam i sytuacja opanowana ale jak mi było wstyd, mąż się śmiał ze mnie pół dnia 37.gif

Miłego dnia życzę...
asiaaa
witam dziewczynki!
Ale fajnie, już piątek icon_smile.gif

buniaaa nie martw się, mi się kiedyś też coś takiego przydarzyło. Tylko, że ja nie patrząc na pojemniczek, położyłam go szybko na skierowaniu. Po wykonaniu innych badań jak wychodziłam zobaczyłam, że w miejscu mojego pojemniczka jest ładna "kałuża", a było to na biurku pani laboratorantki... 37.gif oczywiście migusiem wyszłam z pokoju... icon_wink.gif
buniaaa
no to widzę, że nie tylko ja jestem taka roztrzepana icon_wink.gif
Gabiszczu
witam z rana icon_smile.gif


dziękuję wszystkim za gratulacje icon_smile.gif

oczywiście przesyłam filudki *******************************************************************
dziewczyny dożo siły Wam życzę w staraniach

i dziękuję za wsparcie icon_smile.gif
agnieszka 1108
Cześć dziewczyny
Za kilka godzin zaczynamy weekend, na dworze pięknie świeci słoneczko a więc i nastrój mam znakomity.

Olu - to już niecały miesiąc, trzymam mocno kciuki. Realizację plany czas zacząć.

U mnie na razie cisza, zresztą nie mogłoby być inaczej 06.gif Mężowi też dałam wczoraj już odpocząć icon_redface.gif Teraz zostało mi tylko czekanie a czas się strasznie dłuży w takich sytuacjach, zresztą same doskonale o tym wiecie. Kupiłam już nawet testy, które się tak ładnie teraz uśmiechają do mnie z półeczki.
Ola81
Agnieszka1108 zleci Ci ten czas, zobaczysz jak zaraz testy będziesz robiła icon_smile.gif

Dziewczynki Wszystkim Agatkom (goralka) Życzę Zdrowia , uśmiechów i wszystkiego najlepszego z okazji imienin. balety.gif impreza.gif brawo_bis.gif
buniaaa
Gabiszczu Jak śmiało już z fluidkami a ja się ociągam, chyba muszę się poprawić...
antolka
witam w piątkowe przedpołudnie!
normalnie wizyta na poprzednich stronach to jak polowanie icon_smile.gif na cudowne fluidki!!!! no i sobie nałapałam icon_smile.gif w nich nadzieja i siła!!
na 13:30 idę dziś do gina, powiem jej że jest beznadziejna i że wybrałam już klinikę...mam dość marnowania mojego czasu i jej nieprofesjonalnego podejścia!!
wrr, jestem bojowo nastawiona icon_smile.gif

Ola81
ANTOLKA nie wiem czy da Ci coś to denerwowanie się, Tylko sobie dzień zepsujesz... A pamiętaj złośc urodzie szkodzi icon_wink.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif
goralka
CYTAT(Ola81 @ Fri, 05 Feb 2010 - 09:45) *
Dziewczynki Wszystkim Agatkom (goralka) Życzę Zdrowia , uśmiechów i wszystkiego najlepszego z okazji imienin. balety.gif impreza.gif brawo_bis.gif


Dziękuję Olu za pamięć 02.gif
Z tej okazji stawiam soczki albo i coś mocniejszego - na co która ma ochotę impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Trzymam kciuki za Twoje badania. Pamiętaj, że jesteś bliżej niż dalej! bliziutko!!!
buniaaa
goralka
antolka
icon_smile.gif dzień mam cudowny! słonko świeci, nastrój ok...a to nastawienie-to z tego że uświadomołam sobie w końcu jak ta kobieta mi szkodzi-i mm zamiar z tym skończyć icon_smile.gif
Ola81
A no chyba że tak icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
buniaaa
Przesyłam fluidki od mojej fasolki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.