To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
antolka
wiem Hania-17 że pisałaś-dokładnie na 13 str, i właśnie zgodnie z tym przepisem próbowałam dodać...ale niestety icon_sad.gif

Ola81 cieszę się z Twoich dobrych wyników! oby tak dalej!!

agnieszka 1108 musi być dobrze! wszystkie trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
w niedzielÄ™ robisz test?

asiaaa to się rozumiemy icon_smile.gif mój m jest słodki i empatyczny, ale czasem mnie drażni, bo nie robi tego-co sobie wyobrażam że powinien icon_smile.gif też uważa że po co-skoro ja już wszystko wiem i on jest spokojny icon_smile.gif a przecież należałoby nam się wsparcie? co nie?
buniaaa
antolka ja wstawiam przez tÄ… stronkÄ™ https://www.imageshack.us/
wybieram zdjęcie z komputera, następnie wybieram rozmiar zdjęcia z listy i klikam prześlij teraz. Wyskakują linki do skopiowania i wybierasz że do wstawienia na forum.
antolka
buniaaa dziękuję...musze popróbować icon_smile.gif
tak patrzę na Twój suwaczek-boziu to już 8 tydzień!! patrz jak ten czas leci!!!

nie wiem dlaczego mam takie skojarzenia, że jakby te wszystkie dolegliwości które mam teraz (ból jajników i rwanie, mdłości, jadłowstęt, zmęczenie) były spowodowane ciążą-łatwiej byłoby mi je przetwać icon_smile.gif i cierpiałabym z przyjemnością, hahaha
agnieszka 1108
Tak antolka testuję w niedzielę myślę że wynik powinien już być wiarygodny. Będzie to już 13 doba od podania Pregnylu - słuchajcie a może to jeszcze za wcześnie?
Ola81
Gabiszczu Ty nam tu pisz jak siÄ™ czujesz????

Klekotko Ciebie tez jeszcze dzis nie było...
antolka
a powiedzcie-macie jakieś wieści od czarnej ?? gdzież ona przepadła?? 32.gif
Gabiszczu
cześć u mnie wszystko dobrze.... tylko cyce tak strasznie bolą i miewam lekusieńkie mdłości... do lekarza dopiero za tydzień wiec zobaczymy... no i czuje perfum każdego klienta i spać mi się chce strasznie

jak dokładnie liczy się tydzień ciąży od pierwszego dnia ostatniej @ czy od "planowanej "owulacji ?

pozdrawiam
Ola81
Gabiszczu ciąże liczy się od ostatniej miesiączki.
Anecznik
Hania bułeczki wyglądają przepysznie. Jak będziesz miała chwilkę czasu będę wdzięczna za przepis...proszę na priv icon_wink.gif

Antolka mam nadzieję, że humorek już lepszy?

Słoneczko chyba nas pomyliłaą, ja już mam brzuchol a Agnieszka niedługo się dorobi icon_wink.gif

Olu świetnie, że wyniki w normie 06.gif

Przede wszystkim dziękuję za wychwalanie mojego brzuchola choć zdjęcie jest mierne. Chciałam Was wstawić takie nagie, ale niestety zbyt wyraźnie widać moje defekty skórne po pierwszej ciąży i po operacjach.

Co do awantur, to i ja w ostatnim czasie mężowi takową urządziłam...i to nie jedną 29.gif Pomijając wczorajszą...ostatnio miałam do D. ogromne pretensje, że nie rwie się sam na usg, ze nie dotyka brzuchola itp. Nawet nie wiedział dokładnie który tydzień ciąży mam 21.gif Ostatnio zapytany który to t.c. udało mu się strzelić w dziesiątkę bo tego samego dnia podsłyszał jak rozmawiam z ekspedientkami mówiąc, który to tc (pytały z ciekawości icon_wink.gif). NA usg małż już był, ale dopiero jak ja się go zapytałam czy ma zamiar iść, ajak pytałam pretensjonalnie dlaczego sam sie nie pyta czy może mi towarzyszyć podczas badania to odpowiedział "bo nie wiedziałem czy mogę"....normalnie słabo mi się zrobiło. "Kto pyta nie błądzi..." to była moja odpowiedź. Pierwsze ciąże przechodziliśmy razem teraz wygląda to trochę inaczej aczkolwiek nie jest małż tak znowu obojętny. Dzisiaj rano np obudził mnie dotyk jego dłoni na brzuchu...to było bardzo miłe 06.gif

Natomiast co do testów owulacyjnych to mojemu mężowi one wogóle nie przeszkadzały. Po prostu kupiłam testy, sprawdzałam temperaturę a on mi w tym pomagał. Nawet "konsumował" wszelkie witaminy jakie mu podawałam 29.gif Czasami napomni9ał, ze chyba przesadzam, że powinnam wyluzować itp, ale mimo to nie przeszkadzało mu to tak bardzo. A pozycję poseksualne też różne przyjmowaliśmy by żołnierzyki udały się w przeznaczone dla nich miejsce 06.gif. To było przy pierwszym dziecku.
agnieszka 1108
Anecznik - patrzę na Twój paseczek i to juz 17 tydzień 06.gif . Matko ale ten czas zap.......

Brzuch boli mnie dosyć mocno i na prawdę nie wiem co o tym mysleć.
agnieszka 1108
Spadam - pewnie uda mi się zajrzeć już dzisiaj do Was i pewnie przez cały weekend również. Także do usłyszenia w poniedziałek i trzymajcie mocno kciuki.

Pa, pa.
banyk
Cześć Dziewczynki!

Haniu ależ te twoje bułeczki smakowicie wyglądają! Zjadłabym mimo moich mdłości po słodyczach icon_wink.gif

Olu super że wyniki dobre! Wszystko idzie zgodnie z planem. Trzymam kciuki &&&

Anecznik brzusio śliczny icon_smile.gif Mój też już sie nieźle zaokrąglił chociaż jeszcze nie powinien 37.gif

Agnieszka 1108 trzymam mocno zaciśnięte kciuki żeby w niedziele na teście ukazały sie dwie grube krechy &&&&&&

milutka tobie oczywiście też cały czas kibicuję i czekam na dobre wieści &&&&& icon_smile.gif
zuza1313
Witajcie kochane prawieweekendowo icon_smile.gif

Agnieszka
, mocno ściskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Antolka, sama sie zastanawiam co sie dzieje z Czarną, mam nadzieję ,ze wszystko ok. Może musiała zrobić sobie przerwę od nas.

Olu, super ,ze wyniczki ok icon_smile.gif

Anecznik, wiesz faceci tak mają ,zazwyczaj nie domyślają sie, co my chciałybyśmy ,żeby robili. Ja juz odpuściłam i nie wymagam ,żeby mój się domyślała, po prostu mówię mu czego oczekuję, bo inaczej tylko niepotrzebnie nerwy tracę.

A ja dziś mam wizytę wieczorem u lekarza. Zobaczymy co się dzieje z moim pęcherzykiem icon_smile.gif mam nadzieję ,ze urósł.
Hania-17
Zuziu1313 trzymam łaki za duży pęcherzyk &&&&&&&&&&&&

bunia ja też wklejam z tej stronki, i tą stronke właśnie podawałam tutaj.

Anecznik zaraz ci poślę przepis tych bułeczek.

Agnieszka mocno trzymam kciukasy &&&&&&&&

A ja sobie dziś posprzatałam wszystko, poprasowałam ciuchy, i jutro mam luz
Hania-17
Ten przepis na te bułeczki to od dziewczyny z która iszemy na innym forum. Ostatnio nam go podała i wypróbowałam go w tłust czwartek icon_smile.gif
klekotka
Ja tylko na sekundę i z góry przepraszam, że nie odniose się do wszystkich

Anecznik brzusio przepiękny i jaki juz okazały icon_eek.gif No i serdecznie Ci dziękuję, że wstawiłaś go dla mnie 03.gif 08.gif

Ola dziękuję, że o mnie pytasz. Ach, zakręcona jestem i mam ciągle jakieś stersy. Dzisiaj się dowiedziałam, że mój ojciec ma zapalenie żył i załatwiałam mu po znajomości szpital od rana. Strasznie sie boję, bo jest schorowany i jednocześnie uparty. Z typu: "a po co ja pójde do lekarza?", ale narzekać będzie że go boli 21.gif Jutro go mój brat zawiezie
Ola81
klekotko to niedobrze że tata chory no i do tego uparty. najważniejsze że jednak pójdzie w końcu do tego szpitala. Trzymam kciuki żeby mu szybko tam pomogli i wrócił do domu.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Hania-17
Klekotka w takim razie życzę zdrówka dla taty i oby nie był taki uparty!
słoneczko182
Olu bardzo się ciesze że wyniki są dobre

Zuza Trzymam kciuki &&&&&&&& za pęcherzyki

Ja oczekuje na @ A wiem że zołza przyjdzie.


Pozdrawiam was serdecznie
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

klekotka &&& za zdrówko taty

banyk mój brzusio też się zaokrągla, moja siostra powiedziała wczoraj "ale Cię wydęło" 37.gif

A ja od wczoraj mam mdłości icon_sad.gif ale przypuszczam że to od tego gardła i bioparoxu bo on wysusza śluzówki, apetytu brak, zjadłabym wszystko oczami ale jak pomyślę że zrobie sobie coś do jedzenia to ochota odchodzi...
Gardełko już troszkę lepiej, mogę w miarę swobodnie przełykać ślinkę, martwię się teraz o młodego bo on kolejne dwa syropy dostał i dalej kaszle 37.gif masakra. Już powiedziałam lekarce, że mam nadzieje że we wtorek bedzie mógł iść na bal do przedszkola no to potwierdziła- choć z tym mi ulżyło...

Miłego dnia
Ola81
Witam dziewczynki,
Miłego dnia życzę.

Milutka jeszcze dwa dni &&&&&&&
Gabiszczu
Witam cieplutko:)

u mnie mdłości rozkręcają się na całego icon_wink.gif a tak się martwiłam :/

pozdrawiam i miłej sobótki życzę
Hania-17
Witam weekendowo!

Soneczko a może jednak małpiszon nie przylezie &&&&&&&&


Gabiszczu, buniaaa oby was te mdłości szybko opuściły

A mój organizm przygotowuje sie do owulki, tempka ładnie spada w dół
Ola81
U mnie tempka podniosla się z 36,4 do 37,1. Też ładnie tylko żeby jeszcze to cos dało. No nic musze czekać.

klekotko jak tatuÅ›? jest juz w szpitalu??

Cathe jak będziesz to się odezwij i napisz co u Ciebie i jak się czujesz???
asiaaa
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 12 Feb 2010 - 21:25) *
cytowany post usunięto

hmm, ciekawe... nasza lekarka z provity po obejrzeniu wyników nasienia powiedziała przy morfologi 3%, że mamy powtórzyć tylko właśnie morfologię i na tej podstawie będziemy decydować co dalej... Ilość była ok, ruchliwość i żywotność poniżej normy, ale "do przeżycia". Najważniejsza była dla niej ta morfologia. Powtórne badania pokazały 5% i wtedy padła decyzja o in vitro. Faktem jest też, że lekarka nie mówiła nam, że już teraz koniecznie musimy się decydować, ale mamy przyjść, kiedy uznamy, że bedziemy gotowi, bo przy takich wynikach to spokojnie moglibyśmy jeszcze trochę poczekać, ale my psychicznie już nie byliśmy w stanie, więc po 2 miesiącach od tej wizyty wiedzielismy już, że in vitro i już. Lekarka mówiła też, że ma wśród swoich pacjentów pary, które zaszły w ciążę naturalnie i przy morfologii 1-2%...

klekotka dużo zdrówka dla taty &&&
Gabiszczu, Bunia wysyłam Wasze mdłości w kosmos. Asiooooo... icon_wink.gif
Ola no to trzymamy kciuki za utrzymanie siÄ™ wysokiej tempki conajmniej przez 16 dni icon_smile.gif
Hania-17
CYTAT(Ola81 @ Sat, 13 Feb 2010 - 12:11) *
U mnie tempka podniosla się z 36,4 do 37,1. Też ładnie tylko żeby jeszcze to cos dało. No nic musze czekać.


Oby to zwiastowało cos dobrego blagam.gif
Hania-17
asiaa i oby wam sie udało naturalnie zajść w ciażę blagam.gif
Anecznik
Klekotka zdrówka dla taty. Moja mam ma dopiero na 30 czerwca miejsce w szpitalu ( z guzem nadnercza) więc uzmysłów tacie, ze ma ogromne szczęście.

Olu nie tempka nie spada.

Milutka cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&&&

Asia życzę Wam tego samego co Hania przytul.gif

Haniu jeszcze raz dzięki za przepis. Na dniach postaram sie znaleźć czas by go wypróbować...ślina już mi cieknie 29.gif

użytkownik usunięty
[post usunięty]
pipistrellus
Rosa Bardzo mnie zaskoczyła wiadomość, że plemnik o ruchu B nigdy do celu nie dotrze. Nie zastanawiałam się nad tym nigdy szczególnie, ale zawsze przyjmowałam, że skoro >50% plemników w ruchu A + B to wg norm dobry wynik, to i plemniki B mogą zapłodnić.
I czy nie jest tak, że wadliwy plemnik powoduje wadliwy rozwój zarodka i w konsekwencji poronienie?
84lela
Witam sie . Melduje ze jeszcze @ - brak.Pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
zuza1313
Cześć icon_smile.gif

Klekotko, Anecznik, mam nadzieję ,ze z Waszymi rodzicami będzie wszystko dobrze, przykro mi ,ze macie takie zmartwienia.

84lela, zaciskam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ola, oby tempka nie nie spadła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Hania pijak.gif za staranka icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Byłam wczoraj na wizycie, są 2 pęcherzyki wczoraj miały po 19mm, więc dziś lub jutro będą pękać icon_smile.gif Mieliśmy z mężem romantyczne plany, ale wczoraj trochę zabalowaliśmy i dziś mam totalnego lenia wiec zostajemy w domu i delektujemy się tym lenistwem icon_smile.gif
84lela
Zuza1313 - dziekuje i owocnych przedwalentynek. My tez juz wychodzimy na imprezke . Wszystkim staraczkom udanego wekendu.
Hania-17
84lela zaciskam mocno kciuki żeby się udało &&&&&&&&&

zuzia1313 no to owocnych starań, a pęcherzyki masz dorodne.
Gabiszczu
hania, zuza i reszta stosunkowo udanych staranek icon_smile.gif
zuza1313
Dziękuję ,dziewczyny, czekam jeszcze aż Małysz skoczy i będę molestować mojego M icon_smile.gif
zuza1313
Ale mi jajniki, dają czadu icon_smile.gif z każdą chwilą coraz bardziej
Hania-17
zuzia zazdroszczę ci tego bólu, bo ja jakoś dziwnie nic nie czuję.
Ja juz swojego K pomolestowałam po południu, teraz niestety pracuje na chlebek i na nas.

Gabiszczu dzięki za kciuki, przydadza się.
milutka
CYTAT(zuza1313 @ Sat, 13 Feb 2010 - 20:40) *
Ale mi jajniki, dają czadu icon_smile.gif z każdą chwilą coraz bardziej



To niech ten Małysz szybciej skacze, bo mąż Ci potrzebny icon_smile.gif

Owocnego przytulanka icon_wink.gif

Hania-17
milutka kiedy testujesz? Jutro?
milutka
Haniu ja testuję w poniedziałek i robię test z krwi, czyli B hcg, z moczu nie wyjdzie, jest za wcześnie.
milutka
Ale się wkurzyłam na męża, siedzi obok mnie i nagle wypala "jakie masz hasło na NK?" a ja że po co mu, że chyba mogę mieć jakąś prywatność a on wielce się obraził, że bez sensu gadam.
Gdy weszłam na swoją NK i mu chciałam podać kompa, to jak dziecko obrażony i już nie chciał.
No sorry ale chyba można mieć jakąś prywatność? czy on ma rację? bo już zgłupiałam.
Hania-17
Milutka no to powodzenia, obyś jutro przyniosła nam dobre wieści &&&&&&&&&&&&&&&&&

Co do haseł my z K raczej wiemy o wszystkich hasłach i przeważnie dajemy jedno i to samo hasło żeby w razie co jeden z nas mógł wejść na kogoś. Nawet zna z maluchów hasło ale wiem że mi tu wcale nie wchodzi. Kilka razy go o to poprosiłam ale jak byłam w ciąży to żeby dziewczynom przekazał że jestem w szpitalu.
A jednak nie wie o jednym haśle z forum prywatnego na którym przeniosłyśmy się z dziewczynami z maluchów na prywatne. Piszemy tam o różnych naszych prywatnych sprawach i jest ono zablokowane i tylko my sierpniówki możemy czytać. To jedyne hasło jakiego K nie zna. No i ten mały spisek z testami owualacyjnymi. Ale wiem że i to kiedyś wyjdzie bo każde kłamstwo kiedyś na jaw wyjdzie.
Cathee
Witajcie Dziewczyny icon_smile.gif wave.gif
Dawno mnie nie było ale walczę z dolegliwościami ciążowymi i ciężko sięgnąć po komputer icon_sad.gif
Ale z najważniejszych wiadomości 09.02 byłam na USG i serduszko bije 136 u/min i nasz maluszek ma 8,1 mm 04.gif
Słyszeliśmy to bicie serducha ja się oczywiście od razu rozczuliłam 41.gif Może później postaram się wstawić nasze pierwsze zdjątko.
Wracając do dolegliwości to jest nie za dobrze. Nic nie mogę jeść bo od razu mi się cofa, najgorzej rano i w nocy. Zaliczyłam też już pierwsze wymioty, okropieństwo wrrr Więc teraz mogę powiedzieć że jestem oficjalną ciaza.gif ciężarówką icon_smile.gif

milutkai agnieszka trzymam kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

anecznik cudny brzuszek też bym już taki chciała icon_wink.gif

Pozdrawiam was wszystkie i dla potrzebujących ślę fluidki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
zuza1313
Dzieki dziewczyny za kciuki icon_smile.gif

Catee, super icon_smile.gif wspaniale zobaczyć serduszko maluszka icon_smile.gif

i Å‚apie fluidki"Å‚apu capu" icon20.gif bo mi dziÅ› sie bardzo przydadzÄ… icon_smile.gif

Milutka, Hania
, my mamy z M rożne hasła, uważamy ,ze każdy powinien mieć coś swojego, prywatnego , nawet jakąś tajemnicę i szanujemy to.

Haniu
, nie martw się, możesz mieć bezbolesną owulację, a poza tym ból owulacyjny jeszcze o niczym nie świadczy.
zuza1313
Milutka, trzymam kciuki za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
antolka
Cathee wiem że to uciążliwe przeżycia z mdłościami itp, ale mimo to zazdroszczę icon_smile.gif
oczywiście fluidki łapię i nie oddam icon_smile.gif może się szczęście do nas uśmiechnie

Milutka &&&&&& za testowanie!
my z m mamy swoje hasła i tz "prywatność". każdy swoje konto i maila i jakoś sobie nie wchodzimy w paradę icon_smile.gif myślę, że każdy człowiek potrzebuje takie małej enklawy prywatności...

miłego walentynkowego przytulania icon_smile.gif tym-które się starają, i tym drugim-co to tylko dla przyjemności icon_smile.gif

zuza1313 mnie też jajniki bolą jak cholera-jakby mi ktoś wyrywał ...ale u mnie to się już ciągnie od ponad tygodnia, a wykres narazie płaski i nie wskazuje na skok icon_sad.gif buu!
ale i tak siÄ™ przytulamy:)
Hania-17
A my mamy jedna GG jednego meila, te same hasła i jakos nam to nie przeszkadza. Każdy ma swoje zdanie.

Cathee no to super że oprócz dolegliwości ciązowych u was wszystko ok brawo_bis.gif
No i oczywiście tez łapie fluidki, dzis mi się przydadza tak jak i zuzi icon_wink.gif Tempka ładnie mi spada więc trzeba działać icon_biggrin.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.