To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Hania-17
Witam,

Co do zmiany gina to nie bardzo mam iść do kogo. Chodziłam do jednego to ten w ogóle olał sprawę, ten przynajmniej dał jakieś leki i raz w miesiącu jestem monitorowana. Pójdę jeszcze z 2 razy do gina a potem odpuszczę sobie wizyty. Wyluzuje trochę, co ma być to bedzie. Przy Darii nigrzie nie chodziłam @ miałam co 3-4 miesiące i jakoś Daria znalazła sie u nas i jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Słoneczko To są zioła Ojca Grzegorza Sroki:

lebiodka
koszyczek rumianku
macierzanka
pokrzywa
dziurawiec
rdest ptasi
ruta
nagietek
nostrzyk

Ja do tego będe brała jeszcze wit B6 i wit E oraz magnez

no i zastanawiam się nad casagnusem.
Do tego wiesiołek i siemie lniane.

Hania-17
Mnie po CLO tylko strasznie głowa boli ale potem już jest ok.
A piersi bola mnie dopiero tydzień przed okresem.
MoniZ
hejka
milutka bardzo mi przykro 32.gif mam nadzieje ze następnym razem się uda i bardzo mocno zaciskam kciuki za staranka &&&&&&.
ola i za ciebie też bardzo mocno trzymam kciuki &&&&&.

i przesyłam wam wszystkim fluidki od mojego Maksia icon_smile.gif
Hania-17
łapię tyle ile się da i zmykam na zakupy.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
słoneczko182
Dziękuje Haniu rozumiem że każde pijemy osobno??

Olu trzymam mocno za Cibie&&&&&
Moniz łapię i nie puszczam może przyniesie nam szczęście....

Wyniki mojego męża:

Upłynnianie 15 >60
objętość 6 2-6
Ciągliwość 0 >2
pH 7,8 7.5-8.1
Koncentracja(mln\ml) 20 20-200
Ruchliwość A (%) 5 A+B>50
Ruchliwość B(%) 10
Ruchliwość C(%) 15
Ruchliwość D(%) 70
Całk.liczba pl.(ml) 120 >40
WBC(mln\ml) 0,5 <1
Morfologia (%) 10 >15
Test eozynowy (%) 15 <25 plemn.martwych
Aglutynacja (0,1,2,3) 0 0
Badanie po 20 godz.
NE...5% zwykła
AIH 20% przygotowana


Czy ktośc pomoże mi je zinterpretować ????
Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
agnieszka 1108
Cześć dziewczyny

84lela moje gratulacje i spokojnych 9 miesięcy.
moniz - ślyczny synuś

A z mojej dzisiejszej bety nici. U mnie w przychodni nie wykonują tego badania, co za dziura. Do najbliższej mam 35 km a zostałam na ten tydzień bez auta no i kicha. 32.gif
Ale zadzwoniłam wczoraj do mojego lekarza i zaprosił mnie do siebie na 20.00, zrobił mi USG i powiedział że to prawdopodobnie wczesna ciąża, endometrium 18,5 mm i rozpulchniona macica 06.gif . Zwiększył mi dawkę duphastonu do 3xdziennie. Jadę do niego w piątek na kolejną wizytę. Tak bardzo boję się zacząć cieszyć chyba zwiariuje. Trzymajcie kciuki.
Joka
Agnieszka1108 - trzymam kciuki i po cichu cieszę się razem z Tobą icon_biggrin.gif
Ola81
Agnieszka Masz moje mocno zacisnięte kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
agnieszka 1108
Dzięki dziewczyny jesteście kochane. Po tylu miesiącach nie mogę uwierzyć w to że w końcu mogło się udać. Nie wytrzymam do piątku, tak się boję że wszystko okarze się tylko złudzeniem. Kiedy wczoraj pokazałam ginowi ostatni test, powiedział że to raczej nie możliwe by to Pregnyl spowodował.
Chyba wezmę się za jakąś pracę żeby mi czas szybciej zleciał.
klekotka
Tyle naskrobalyście, że chyba nie jestem w stanie nadrobić. Od wczoraj wróciłam do pracy po blisko 2-tygiodniowym pobycie w domu i nie wiem, gdzie mam ręce włożyć 29.gif

milutka przytul.gif nastepnym razem się uda

agnieszka1108 trzymam kciuki za piękna betkę&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie zbliża się owu - tylko wkurzam się na M. bo od 3 dni mi wieczorami zasypia 21.gif ni mogę go zmolestować 29.gif
klekotka
agnieszka1108 właśnie doczytałam - już po cichu gratuluję balety.gif balety.gif
agnieszka 1108
CYTAT(klekotka @ Tue, 16 Feb 2010 - 11:04) *
U mnie zbliża się owu - tylko wkurzam się na M. bo od 3 dni mi wieczorami zasypia 21.gif ni mogę go zmolestować 29.gif


Kochanie jest wiele sposobów żeby go skutecznie obudzić 08.gif , no chyba nie muszę Ci podpowiadać, przecież jesteś kobietą 06.gif
&&&&& za owocne staranka
Hania-17
słoneczko wszystkie te zioła razem mieszasz i łyżkę dziennie zaparzasz i pijesz sobie, najlepiej wieczorem.

Rosa wiem że masz rację, i dlatego więcej nic nie napiszę.
Na prywatne leczenie na razie mnie nie stac, bynajmniej na w najblizszym czasie bo kupiliśmy mieszkanie i trochę trzeba się otrząsnąć. Ale potem to na pewno skorzystam.

agnieszka1108 ja tez po cichu gratuluje ale czekam na kolejną relacje po wizycie od gina.

A ja już nic nie rozumie. Zrobiłam test owu i testowa od kontrolnej bardz mało sie rózni kolorem, prawie takie same, a tempka mi się podniosła o nicałe 0,40 stopnia.
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

MoniZ Śliczny ten Wasz Maksiu icon_smile.gif

agnieszka1108 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 43.gif i po cichutku gratuluje...

klekotka bierz się za męża na śpiocha 37.gif obudzi się napewno 29.gif

Miłego dnia
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
Moni śliczny Maksymilian jest icon_smile.gif

Hania a masz zamiar dalej faszerować się CLO?

Agneszka to ja tak po cichutku gratuluję icon_wink.gif i trzymam kciuki &&&

Słoneczko te zioła ojca sroki nie bierze się każde z osobna
Trzeba zrobić mieszankę
CYTAT
ZIOŁA O. SROKI pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych.

Skład:
lebiodka - 50gr
koszyczek rumianku - 50gr
macierzanka - 50gr
pokrzywa - 50gr
dziurawiec - 50gr
rdest ptasi - 50gr
ruta - 20gr
nagietek - 20gr
nostrzyk - 20gr

Dawkowanie:

Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem.



Matylda a z jakiej części lubuskiego jesteś? aha i nie pisz caps lockiem icon_wink.gif


Dziewczyny oglądam teraz program w obiektywie Justyny Steczkowskiej i tam będzie para miała zdjęcia, której powiedziano, że mąż po przeszczepie szpiku jest bezpłodny a jednak udało im się zajść w ciążę, ehhh Ci lekarze.
antolka
od wszoraj mnie tylko nie było-i tyle przybyło stron!!

nadrobiłam!!a teraz pokolei!
Hania-17 jak przeczytałam o Twojej terapii to mnie zmroziło!! na szczęście Rosa dokładnie i wyczerpująco powiedziała wszystko to co ja chciałam!!
tak długa i mocna stymulacja clo?masakra!, ja stosowałam do 5 cyklu, owu miałam tylko 2 na 4 cykle, w piątym cyklu-tak jak pisałam kiedyś zagubili mój pęcherzyk-i nie wiem cczy było czy nie było owu...clo brałam od5-9dc 2*1t.
zmykaj kochana do innego lekarza!! trzymam kciuki&&&

agnieszka 1108 po cichutku gratuluję! i zaciskam za piątek i potwierdzenie!!

milutka przytul.gif bardzo mi sie podoba Twoje podejście!!!co nas nie zabije to nas wzmocni!! i mam nadzieję że nadchodzący cykl będzie sukcesem!

84lela cudowne wieści!!! GRATULUJĘ!! POCIĄGNIJ TERAZ PARĘ DZIEWCZĄT ZA SOBĄ!!!
Ola81
antolka ale Ty nic nie napisałas co u Ciebie się dzieje??
Hania-17
Rosa nie, nie uraziłaś mnie, piszesz prawdę.

Milutka, kolejny cykl będzie jeszcze z clo a potem wywalam resztę tabletek.
antolka
ja dziś mam USG jamy brzusznej, bo cierpię niestety od dłuższego czasu na "niewiadomo co". próby wątrobowe wyszły trochę źle-więc wybieram sie sprawdzić czy z moimi narządami jest wszystko ok. icon_smile.gif

dziś u mnie 19dc, wykres płaski, jajniki napiep... rwącym bólem, no zobaczymy. odliczam dni do 17 marca i wizyty w klinice.
trochę mnie martwi brak skoku temp-bo wyznaję zasadę brania duphastonu od skoku - a tu 19 dc i nic-i przedłużam sobie niepotrzebnie cykl...choć stwierdzone owulacje w cyklach w których one występowały-to były w 18 i 19 dc właśnie.

antolka
Olu a Ty może masz jakieś wieści od Czarnej2402? gdzie nam zginęła?
Ola81
a ona gdzieś nie miał wyjechać???Ale chyba to nie ona, bo sprawdziłam wczoraj się logowała na maluchy. Więc nie wiem co się z nia dzieje..
antolka
hmmm...poszperam i sie dowiem icon_smile.gif

mam pytanko Dziewczynki, a szczególnie do Rosy:
Wspomniałaś w jednej z wypowiedzi do Hani o drugim etapie-czyli gonadotropinach-powiedz proszę jakiego rzędu są to wydatki( w przybliżeniu oczywiście-bo wiadomo istnieją różnice) i co sie na to składa? pewnie mnie to czeka niebawem.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Hania-17
Rosa wystraszyłaś mnie tym rakiem jajników icon_sad.gif
pipistrellus
Miałam dzisiaj ogłosić dobrą nowinę, ale chyba nic z tego.
W czwartek zobaczyłam dwie cudne tłuste krechy na teście ciążowym icon_smile.gif Dzisiaj poszłam zrobić hcg (tutaj nigdzie nie robią bety, a jak robią to próbki wysyłają do Krakowa i czeka się na wyniki 3 dni). Właśnie odebrałam wyniki i poziom hcg to 2225, podczas gdy norma dla 4-5 tygodnia to min. 2400... Już mi oczy zapuchły od płaczu, nie wiem co robić (pewnie trzeba czekać) a do mojej gin najwcześniej jak się uda to na czwartek mogę się umówić. Tak mi smutno icon_sad.gif
Ola81
pipistrellus ale czego Ty płaczesz?? A skąd wiesz że jesteś czwarty czy piaty tydzień w ciąży?? czegoś może ja nie rozumiem...
mała zuzi
Hej staraczki,

84lela i agnieszka - gratuluję!

pipistrellus - może nie powinnaś się martwić na zapas - może miałaś owu później niż myślisz?

A ja czuje dziś mocne kłócie w okolicy jajników, więc zastanawiam się czy jest szansa, ze mam owu - 8 dni temu lekarz powiedział, ze nie zapowiada się na owu, bo pęcherzyki mają do max. 6mm a endo ma 3mm. No ale to było 8 dni temu, więc może...
Gosia2406
Och, trochę mnie nie było a tu takie wieści! z_choinka.gif

84lela serdeczne gratulacje i szczęśliwych 9m-cy życzę.

Agnieszka1108 ja coraz mocniej zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczam, tym bardziej, że obiecałaś że weźmiesz mnie ze sobą na ciężarowki!

Anecznik super brzusio, też by się chciało taki mieć, mam nadzieję, że kiedyś się doczekam, ah icon_rolleyes.gif !

MoniZ ale słodziutki ten Twój Maksiu To ja sobie jeden fluidek z chęcią wezmę.

Zuza1313, Olu, Klekotka za Wasze staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Milutka, Bobi przytul.gif strasznie mi przykro mam nadzieję, że następny cykl będzie to właśnie ten!

Pipistrellus ja też nie bardzo rozumiem? Skoro zobaczyłaś piękne II krechy i masz taki wysoko poziom hcg to raczej się cieszyć a nie martwić nienie.gif !

Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, ale chyba nie dam rady wszystkiego nadrobić.
A u mnie dziś 28dc, czekam do piątku jak nie przyjdzie to w sobotę testuje. Ale moja nadzieja niestety maleje, bo już mnie strasznie piersi bolą, niestety tak jak przed każdą małpą 21.gif . No ale czekam.
Ola81
Gosiu to ja czekam razem z Tobą. &&&&&&&&&&&&&

milutka
CYTAT(pipistrellus @ Tue, 16 Feb 2010 - 17:31) *
Miałam dzisiaj ogłosić dobrą nowinę, ale chyba nic z tego.
W czwartek zobaczyłam dwie cudne tłuste krechy na teście ciążowym icon_smile.gif Dzisiaj poszłam zrobić hcg (tutaj nigdzie nie robią bety, a jak robią to próbki wysyłają do Krakowa i czeka się na wyniki 3 dni). Właśnie odebrałam wyniki i poziom hcg to 2225, podczas gdy norma dla 4-5 tygodnia to min. 2400... Już mi oczy zapuchły od płaczu, nie wiem co robić (pewnie trzeba czekać) a do mojej gin najwcześniej jak się uda to na czwartek mogę się umówić. Tak mi smutno icon_sad.gif


Dziewczyno Ty się nie zamartwiaj, przecież nie ustalisz dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia, tylko pogratulować Ci ciąży, piękne hcg icon_smile.gif
matylda315
Tośka --bardzo dziękuję za informację.

milutka--- widzę ,że jesteś ... To super. Jestem z okolic Głogowa. A Ty ? To moje pierwsze kroki na forum 29.gif . czemu nie wolno pisać na capslocku ? Nie umiem jeszcze pogrubiać literek. Jakieś cuda mi sę tu tworzą.

Agnieszka1108- trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!



a w ogóle to dziś ciężki dzień 32.gif . straciłam pracę 32.gif .
matylda315



pipistrellus - gratulacje !!!!!!!!!!! piękne hcg brawo_bis.gif . Ja w zeszłym roku byłam zafasolkowana , ale hcg miałam dużo niższe. będzie ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& !!!!
Gosia2406
Olu dziękuję, albo nie żeby nie 43.gif

Matylda bardzo mi przykro przytul.gif mam nadzieję, że uda Ci się szybko znaleźć nową, dużo lepszą.
P.S. Na forach jak ktoś pisze dużymi literami tzn. że krzyczy dlatego lepiej nie używać capslock'a; jak chcesz coś pogrubić to zaznaczasz to - cały wyraz lub zdanie i naciskasz b icon_wink.gif
matylda315
dzięki Gosia 2406 - ja na nikogo nie chciałam krzyczeć, nie wiedziałam, że to tak znaczy - to moje pierwsze forum icon_rolleyes.gif
Hania-17
Matylda przykro mi z powodu twojej racy, ale to nie jedyna praca więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

pipistrellus kochana ty się nie zamartwiaj tylko się ciesz. I zero smutków.

Gosia2406, Olu trzymam za wasze sobotne testowanie &&&&&&&&&&&&

A ja jestem głupia z mojego organizmu. Zalewa mnie śluz gęsty, ciągnący się i bezbarwny, do tego pobolewaja mnie jajniki. Na teście owu dwie kreski, może jedna ciut ale to ciut jasniejsza, a lekarz twierdzi że owu nie będzie. Albo to konował albo mój organizm płata figle.
Gosia2406
Matylda nie ma problemu myśle, że nikt tak tego nie odebrał, a poza tym każda z nas też kiedyś zaczynała więc dobrze wiemy jakie są ciężkie początki icon_smile.gif

CYTAT(Hania-17 @ Tue, 16 Feb 2010 - 20:17) *
A ja jestem głupia z mojego organizmu. Zalewa mnie śluz gęsty, ciągnący się i bezbarwny, do tego pobolewaja mnie jajniki. Na teście owu dwie kreski, może jedna ciut ale to ciut jasniejsza, a lekarz twierdzi że owu nie będzie. Albo to konował albo mój organizm płata figle.

Haniu czytając w jaki sposób Cię Twój lekarz 'traktuje' to raczej to pierwsze. Lekarz, lekarzem ale powinnyśmy też się wsłuchiwać w nasz organizm, więc może jeszcze nie wszystko stracone &&&&&&&&&&&&&&&&.
Hania-17
Tylko tempka dzis sporo do góry wskoczyła, więc nie wiem co jest grane.

Ale i tak się nie poddamy tylko musze przestac o tym tak myśleć.
Ola81
Haniu skarbie ja w sobote nie testuje. Tylko trzymam kciuki za Gosię. A Ty może faktycznie troszeczkę wyluzuj i się uda. Trzymam kciuki.
alona24
pipistrellus ja w 5 tyg ciąży miałam 1200 a jestem już w 18 tygodniu.....gratuluję serdecznie....a ps w niektórych laboratoriach podają 5 tydzień od zapłodnienia a nie ostatniej miesiączki....hahah sprawdź lepiej 3 czy się mieścisz;) piękna betka GRATULUJĘ głuptasie!!!!!!!!
MoniZ
dziekuje dziewczyny icon_biggrin.gif

tak was zaczelam podczytywac icon_smile.gif

i tak mi zal, ze nie ktore z was maja pod gorke 13.gif mam nadzieję, że szybciutko skończą się wasze problemy i będziecie szczęśliwe jak ujrzycie przepiękne dwie kreski na teście ciążowym przytul.gif
MoniZ
pipistrellus ja już ci gratuluję brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
matylda315
Hania- 17 dziękuję za słowa otuchy icon_smile.gif... smutno mi z powodu tej pracy.Może teraz będę spokojniejsza , mniej stresu (mam nadzieję ) , poukładam sobie wszysko , wyluzuję i może się uda zafasolkować 43.gif .Dziś jest 21 dc - piersi szaleją ( bolą jak diabli i urosły? 23.gif ).Którego dc wyjdzie mi wiarygodny test ? Za szybko chyba nie? A tak mnie korci , że nie wiem...
LidkaM
CYTAT(pipistrellus @ Tue, 16 Feb 2010 - 17:31) *
Miałam dzisiaj ogłosić dobrą nowinę, ale chyba nic z tego.
W czwartek zobaczyłam dwie cudne tłuste krechy na teście ciążowym icon_smile.gif Dzisiaj poszłam zrobić hcg (tutaj nigdzie nie robią bety, a jak robią to próbki wysyłają do Krakowa i czeka się na wyniki 3 dni). Właśnie odebrałam wyniki i poziom hcg to 2225, podczas gdy norma dla 4-5 tygodnia to min. 2400... Już mi oczy zapuchły od płaczu, nie wiem co robić (pewnie trzeba czekać) a do mojej gin najwcześniej jak się uda to na czwartek mogę się umówić. Tak mi smutno icon_sad.gif


Chrzanić te normy, nie do końca są słuszne, prawdopodobnie są liczone dla tygodni ciąży od owulacji a nie od ostatniej miesiączki (czyli dwa tygodnie pomyłki).
Tutaj masz normy hcg dla poszczególnych tygodni ciąży:
https://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bocia...tal-i-bhcg.html

i tymi się raczej kieruj.
słoneczko182
Rosa może ty mi pomożesz zinterpretować wyniki mojego Męża???
milutka
Dziewczyny test ciążowy z krwi to jest HCG lub B-HCG, tak jak Lidzia wkleiła icon_smile.gif

Matylda ja mieszkam w Z.G. icon_wink.gif
gravida
84lela, gratuluje icon_biggrin.gif

agnieszka1108, Tobie po cichu rowniez i trzymam &&&&

Pipistrellus, dziewczyny juz napisaly, przeciez taka beta wskazuje ciaze icon20.gif

My nadal na wakacjach, ale mamy dostepo do internetu i podczytuje regularnie. Ile to juz ciezarowek mamy w tej odslonie? impreza.gif Oby tak dalej icon_smile.gif
Ola81
Witam dziewczynki.

Gravida ile Ci jeszcze tych wakacji zostało??? A może wrócicie juz w trójeczkę icon_smile.gif ??
asiaaa
Witajcie środowo icon_smile.gif
Haniu wygląda to jakbyś była w trakcie, albo tuż po owulce... zaciskam kciuki więc &&&&&
agnieszka1108 trzymam kciuki, żeby wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to,na co czekasz icon_smile.gif ale już po cichu chyba można gratulować? icon_smile.gif
pipistrellus kochana Ty się nie zamartwiaj. beta jest piękna, więc gratuluję!
matylda oby ta zmiana w życiu przyniosła Ci również szereg innych radosnych zmian icon_smile.gif Będzie dobrze przytul.gif
MoniZ ale cudne fluidki. A Maksiu równie słodki jak Michaś. Super chłopaki icon_biggrin.gif a tak swoją drogą to niesamowite jak ten czas leci... dopiero co byłyśmy razem na staraczkach a tu proszę... ciąża przebyta, dzidziolek na świecie i ile z nas tkwi tu bez zmian... Ehhh, ale grunt, że mamy nadzieję, że w koncu na nas przyjdzie pora. Dobre nastawienie to podstawa. Gdyby nie to to np. milutka by się załamywała, a tu proszę jaka dzielna dziewczyna icon_smile.gif
Ja też jestem dobrej myśli. Wiem, że trochę to potrwa, ale w koncu się doczekam, prawda?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.