To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Basik82
Ola, milutka mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&

Teraz nie mam czasu popisać. Kciuki mnie bolą icon_lol.gif icon_lol.gif
Ola81
milutka ja tu czekam na Twoją betkę....&&&&&&&&&&&&&
matylda315
no Milutka ja też 06.gif
06.gif 43.gif


Ola zobacz , jak te kciukasy działają ( hi hi hi) . To teraz poczekamy blagam.gif blagam.gif


Joka &&&&&&&&&&& za wyniki Mężowskie 43.gif
bobi
U mnie temp. jednak nie spadła i wychodzi na to, że ta z dwóch ostatnich dni była jednak wysoka, no u mnie ta wysoka to w okolicach 36,9 i tak sobie jest na tym poziomie. Jutro jak nie spadnie to zatestuję, bo to przecież już jutro będzie 35dc, więc licząc nawet termin przesunięcia owulki to raczej najpóźniej powinna dziś przyjść, ale zobaczę co będzie jutro.
A ta betka ile kosztuje?
bobi
A co jeszcze nie mam żadnych objawów na ciążę, piersi mam wiotkie jak wata, a zawsze bolały przed okresem, mniej kub więcej ale bolały i były nabrzmiałe, więc nie wiem co ze mną, a może jednak się spóźnia, sama już nie wiem Ach
matylda315
bobi brzmi obiecująco &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& .A swoją drogą długo wytrzymałaś z tym testowaniem blagam.gif .....


Z tymi "dziwnymi " cyklami to jest numer... przynoszą najwięcej niespodzianek. przytul.gif
słoneczko182
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę...
W sobotę napiszę co i jak ze mną mam wizytę u gin. będą już ostateczne wyniki....Samopoczucie jest beznadziejne chcę się poddać...
Wczoraj dostałam wiadomość że moja ciocia 44lata nie żyje coś strasznego rycze.gif

Przepraszam że ostatnio się nie udzielam ALE chyba mam depresję
Jeszcze gardło mnie boli na dodatek...
Trzymam za wszystkie kciukasy
milutka
Beta poniżej 1,2 , nie udało się icon_sad.gif
Basik82
milutka Tak mi przykro. Trzymaj się cieplutko i mocno Cię przytulam przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ola81
milutka przytul.gif

bobi oj oj .... pachnie mi fasolką....&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsze testowanie.... ale bym się cieszyła....

słoneczko mam nadzieję że wszystko sie poukłada...
goralka
Milutka przytul.gif
milutka
Bobi no to teraz ja trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie icon_smile.gif &&&


Ja byłam przygotowana na to, że będzie ujemna, ale jestem wściekła na lekarza, że aby tylko wziąć kasę i źle wykonać IUI.
buniaaa
Milutka przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Gosia A Ty kiedy testujesz? trzymam &&&

Olu icon20.gif brawo dla pęcherzyka i mocno zaciskam za ten cykl &&& co by wzmocnić wasze staranka przesyłam fluidki od mojego 13tygodniowego maluszka rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

słoneczko182 przytul.gif wirtualnie przytulam i głowa do góry, czekamy na wyniki ale co by nie było to napewno nie wolno ci się poddawać nienie.gif trzymam &&&

Witam nowe staraczki i obyście szybciutko przeniosły się na wątek ciążowy.

Ja już po wizycie icon_smile.gif widziałam swojego szkraba icon_smile.gif Pani dr go obejrzała, potem przesunęła monitor w moją stronę a on dalej spał, popukała głowicą w brzuszek no to raczył się obudzić i pokręcić się troszkę.
Postraszyła mnie też mówiąc: "wie pani czym grożą takie przeziębienia" bo ja kolejną wizytę jestem chora...
Zwolnienie dostanę za tydzień bez problemu bo stwierdziła, że bez sensu teraz przerywać wychowawczy to da jak się będzie kończył.
Dostałam znowu skierowanie żeby zrobić wyniki, no i tak się boją ciągle o to moje ciśnienie ale jeszcze mieści się w granicach.
Zapytałam także czy na następnej wizycie będzie widać co między nogami się kryje a pani dr się zaśmiała i mówi że jeszcze za wcześnie ach ta moja ciekawość...
milutka
Buniaaa cieszę się że wizyta udana i że wszystko dobrze icon_smile.gif

A przeziębienia niech uciekają, a sioooo icon_wink.gif
matylda315
Milutka przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Buniaaa cieszę się , że wszystko dobrze brawo_bis.gif

Słoneczko182 przytul.gif
Gosia2406
Milutka przytul.gif przytul.gif przytul.gif strasznie mi przykro, jakoś tak mi sie wydawało że to jednak będzie Twój cykl.

Buniaaa
super, że u Twojego Maleństwa wszystko dobrze, teraz musisz zadbać jeszcze o siebie.
Ja najwcześniej we wtorek, ale coś mi się wydaje, że nie zdążę zatestowac bo chyba wcześniej przylezie ;(.

Olu to ja za Ciebie teraz mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bo jakby nie było masz magic testy więc wiesz .... 43.gif

Bobi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekamy na wynik jutrzejszego testu!
Basik82
bobi Trzymam mocno &&&&&&&&&&&& za jutrzejsze testowanko. Coś tu pachnie II kreskami.

Olu81 Jak to super, że pęcherzyk pękł. To teraz czekamy na efekty - żeby się udało, żeby się udało &&&&&&&&&&&&&

kinia 26 Witaj u nas i pisz, pisz, pisz.

MoniZ dzięki za wsparcie przytul.gif

Gabiszczu śliczy maluszek, no i fluidki łapię - jeden dla mnie rollbaby.gif

asiaaa Powodzenia z IMSI &&&&&&&&&&&&&&&&&&&6

Mijka super, że wszystko jest OK. Łapię jednego fluidka rollbaby.gif

LillAnn1 Twoje objawy w 18dc wyglądają raczej na owulację, więc do dzieła 06.gif

matylda315 Mocno zaciskam &&&&&&& żeby tempka już nie spadła

Joka Mocno zaciskam za wyniki męża &&&&&&&&&&&&&&&&&

słoneczko182 Przytulam Cię mocno przytul.gif Wszystko się na pewno ułoży.

bunia super że wizyta się udała. Łapię fluidka rollbaby.gif

milutka to teraz za następny cykl &&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
buniaaa
Dziękuję dziewczyny icon_smile.gif i bardzo Wam kibicuję

Dla Was wszystkich na szczęście

Gosia póki @ nie ma jest nadzieja
Ola81
buniaa rewelacja że wizyta udana. Przyjdzie czas że się dowiesz co sie kryje w brzuszku. icon_smile.gif Cierpliwości...hehe
bobi
Milutka przytul.gif
Bunia super, że wizyta się udała icon_razz.gif
Gosiu nie trać wiary i nadzieji nienie.gif Musi się w końcu udać, życzę ci tego z całego serca.
Olu ja mam nadzieję, że tobie w końcu się uda po tej laparce i zobaczysz II kreseczki icon_razz.gif

Sama już jestem ciekawa czy zatestuje jutro, bo jak temp. spadnie to ani się nie biorę za testowanie. Ale i tak jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby się udało, bo myśmy bardzo malutko się starali, bo tylko 2 dni przed tym jak mnie bolał jajnik i w dniu bólu a później już nic, choć może powinniśmy jeszcze na drugi dzień, ale nam się nie chciało. Bo ja w ogóle ten cykl miałam taki dziwny, bo po tych badaniach HSG i Histero to długo nic, bo mnie 3 dni prawie bolało, a potem już stwierdziłam, że mam cykl bezowulacyjny, bo temp. długo była niska, żadnego skoku nie było, dopiero po kilku dnich coś się ruszyło i ten ból się pojawił w jajniku, no i dziś upłynął termin od czasu bólu, który był 2 tyg. temu.
buniaaa
bobi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Joka
Milutka - przykro mi bardzo przytul.gif

Niestety u mnie tez porażka. Mąż ma takie wyniki, że aż nie chce mi sie pisać 13.gif
starajaca


Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje waszych porad. Staramy sie z męzem o dzidzi, to bedzie nasze pierwsze dziecko i nie bardzo jeszcze wiem co i jak. Clostilbegyt bralam juz 2 cykle i nic. Mam noieregularne okresy i pani dr mi przypisala luteine na wywolanie mam brac ja 3x1 przez 14dni, i pozniej czekac na okres, nastepnie od 5 dnia cyklu przez 5 dni clostilbegyt najpierw bralam po 1 tabletce a teraz mi kazala 2x1 brac. Bylam na monitoringu na poczatku marca w 12dc no i powiedziala mi ze pecherzyk jest ładny po prawej stronie no ale nic sie nie dzieje znowu dostlam okres i nie ujzalam 2 kresek na tescie:( dzis mam 1 dc od niedzieli zaczne brac clo jak myslicie kiedy najbardzij zaczac starania bo jak ostatnio od 16dc zaczelam robic testy owulacyjne to nigdy mi nie wychodzil pozytywny i juz sama niewiem co mam myslec!!! Kiedy rozpoczynac starania. Prosze was dziewczyny o porade
banyk
Cześć Dziewczyny!

Milutka przykro mi bardzo przytul.gif ale Ty jesteś bardzo dzielna i masz super podejście do sprawy. Następnym razem musi się udać!

Olu Twój pęcherzyk świetnie się spisał icon_smile.gif Trzymam kciuki żeby to był ten szczęśliwy cykl! &&&&&&&

Bobi, Gosia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Joka przytul.gif

A ja byłam dzisiaj na wizycie. Pooglądałam sobie maleństwo na USG icon_smile.gif a wierciło się strasznie i machało łapkami. Wyglądana to, że wszystko ok. icon_smile.gif

No to fluidki dla wszystkich starających się i oczekujących:

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
gravida
Milutka przytul.gif Trzymam kciuki za nastepny cykl, teraz idziesz do innego lekarza, czy po prostu bedziesz 'krocej trzymac' obecnego?

Joka, przytul.gif Wiem, ze zalamujace sa takie wiesci, ale moze wyniki meza da sie 'podkrecic'?

Bobi
, za utrzymanie temperatury i II &&&&

Olu, to u Ciebie zaczynamy dwutygodniowe zaciskanie kciukow &&&

Gosiu, asiu &&& za Was rowniez!
Ola81
bobi pisz tutaj czy robiłas test. Bo ja niecierpliwa jestem...

Joka przykro mi...

Banyk fluidki łapię.... I fajnie że wszystko w porządku...
Ola81
Kurcze nie mogę zrobić aktualizacji. Czy WY tez nie możecie edytować swojego postu i dopisywać do niego??
Mijka
CYTAT(Ola81 @ Thu, 18 Mar 2010 - 14:05) *
Dziewczyny dziekuję Wam bardzo. I działamy oj działamy od kliku dni hehe


Olu polecam poranne przytulanki, bo nasza kruszynka chyba tak się poczęła icon_smile.gif

i kolejna porcja fluidków dla staraczek icon_smile.gif Olu łap jak najwięcej icon_smile.gif

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif

bobi jak test?

gravida trzymam kciuki, ale uwierz mi, jak zobaczysz serduszko, to znowu będziesz się martwić czy na kolejnym usg będzie wszystko ok i tak już będzie zawsze icon_smile.gif

Milutka przytul.gif

Olu mi się udało może to było chwilowe
Cathee
Olu wierzę że ten cykl może być dla ciebie szczęśliwy 06.gif Pracujcie z mężem bo jest NADZIEJA icon_wink.gif trzymam kciuki START&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

milutka przytul.gif

bobi czekamy na wieści &&&&&&&&&&&&&&

U mnie coraz lepiej icon_smile.gif wreszcie kończy się okres niemiłych objawów, właściwie już odeszły 04.gif Brzuszek się pomalutku zaokrągla a we wtorek kolejne badanie usg. Trzymajcie kciuki bo to będzie pierwsze genetyczne z wszystkimi pomiarami. Oczywiście już mam stracha 37.gif

Ale na nowe wiosenne cykle zapas fluidków rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Basik82
CYTAT(Gosia2406 @ Thu, 18 Mar 2010 - 18:53) *

Buniaaa
super, że u Twojego Maleństwa wszystko dobrze, teraz musisz zadbać jeszcze o siebie.
Ja najwcześniej we wtorek, ale coś mi się wydaje, że nie zdążę zatestowac bo chyba wcześniej przylezie ;(.


Ja chyba też do wtorku się wykruszę. Brzuch i plecy mnie bolą od dwóch dni. Temperatura niby stoi w miejscu ale zbyt wysoka też nie jest. Poza tym 3 lata temu zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży to 3 razy miałam zawroty głowy, na nogach nie mogłam się utrzymać a teraz nic tylko zmęczenie. Porażka. 21.gif
No nic 13 kwietnia mam wizytę. Poczekamy zobaczymy

Joka Może te wyniki da się jeszcze poprawić przytul.gif

bobi Czekamy na wieści

Cathee, bunia, banyk, Mijka, gravida Jak to dobrze, że u Was wszystko OK.

przytul.gif Was mocno dziewczyny. Wracam do pracy z_choinka.gif


edyt: Gdzie jest bobi?
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki

Bobi - czekamy na wieści
Banyk, bunia, Cathe i Mijka - jak miło czytać takie wieści. Cały czas trzymam kciuki za Wasze piękne brzuszki
Olu - zagadzam się z dziewczynami ten cykl należy do Ciebie 06.gif
Ola81
Oj dziewczynki nie dziekuję Wam żeby nie zapeszyć... icon_smile.gif

Gdzie ta bobi ?????
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

bobi gdzie jesteś?

joka może nie jest aż tak źle? głowa do góry, nie poddawaj się...

Trzymam mocno &&& za nie-oczekujące na @ w najbliższym czasie aby nie pojawiła się u Was przez najbliższe 9m-cy.
Hania-17
Ja sime tylko przwitam, ale nie popiszę. Jakos weny mi brak i jakos tak mi smutno icon_sad.gif
MoniZ
milutka 41.gif 41.gif jesteś wielka pamietaj o tym przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

ola trzymam mocno kciuki za staranka &&&& a sicgalas nowego firefoxa bo ja tak jest masakryczny 21.gif

dziewczyny goraco tu u was 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
agnieszka 1108
Dziewczyny - wiosna idzie brawo_bis.gif głowy do góru
Haniu szczególnie Ty, uśmiechnij się a poczujesz się lepiej.

Bobi - hop, hop
zyziak82
CYTAT(starajaca @ Thu, 18 Mar 2010 - 23:36) *
Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje waszych porad. Staramy sie z męzem o dzidzi, to bedzie nasze pierwsze dziecko i nie bardzo jeszcze wiem co i jak. Clostilbegyt bralam juz 2 cykle i nic. Mam noieregularne okresy i pani dr mi przypisala luteine na wywolanie mam brac ja 3x1 przez 14dni, i pozniej czekac na okres, nastepnie od 5 dnia cyklu przez 5 dni clostilbegyt najpierw bralam po 1 tabletce a teraz mi kazala 2x1 brac. Bylam na monitoringu na poczatku marca w 12dc no i powiedziala mi ze pecherzyk jest ładny po prawej stronie no ale nic sie nie dzieje znowu dostlam okres i nie ujzalam 2 kresek na tescie:( dzis mam 1 dc od niedzieli zaczne brac clo jak myslicie kiedy najbardzij zaczac starania bo jak ostatnio od 16dc zaczelam robic testy owulacyjne to nigdy mi nie wychodzil pozytywny i juz sama niewiem co mam myslec!!! Kiedy rozpoczynac starania. Prosze was dziewczyny o porade


Hej dziewczyny chciałabym was bardzo powitac;-)))))
Starajaca. Wspieram sie jak moge myslami. ja mam podobnie jak Ty... jestem po pierwszej dawce clo od 3 dnia cylku przez 5 dni, i od 17 dnia cylku luteina przez 10 dni... okres do dzis sie nie, pojawił juz 7 dzien. Test robiłam w srode ale wyszedł negatywny, jutro znowu powtorze... boje sie jak diabli. Nie wiem czy przez te tabletki tak sie moze zatrzymac... bo jak to nie ciaza to boje sie ze cos sie dzieje....
alona24
CYTAT(zyziak82 @ Fri, 19 Mar 2010 - 11:06) *
Hej dziewczyny chciałabym was bardzo powitac;-)))))
Starajaca. Wspieram sie jak moge myslami. ja mam podobnie jak Ty... jestem po pierwszej dawce clo od 3 dnia cylku przez 5 dni, i od 17 dnia cylku luteina przez 10 dni... okres do dzis sie nie, pojawił juz 7 dzien. Test robiłam w srode ale wyszedł negatywny, jutro znowu powtorze... boje sie jak diabli. Nie wiem czy przez te tabletki tak sie moze zatrzymac... bo jak to nie ciaza to boje sie ze cos sie dzieje....



zyziak powtórz test mi dopiero za 3 razem wyszła bladziutka kreseczka...może przesunęla Ci się owulacja...trzymam kciuki
Bobi &&&&&&&&&&
zyziak82
alona24 och.... byłoby wspaniale.... boje sie jak diabli.
ciesze sie że znalazałm te forum;-))))
dziekuje za odpowiedz. Zapaliła mi sie lampka nadzieji...heheheheh
komunikacja
Milutka ściskam Cie mocno i wierzę,że w końcu się uda.MUSI:)
A u mnie to jakies dziwne objawy 14 dnia cyklu lekarz kazał nam działaćicon_smile.gif w tym dniu bolały mnie piersi i kuło w prawym jajniku.
Dziś jest 19 dzień cyklu i co noc od tamtego dnia mega bolą mnie piersi,normalnie czuję jakby nie były moje,są nabrzmiałe i przez ten ól nie moge w nocy spać.Do @ zostało jakieś 8-9 dni i juz nie wiem czy to od zbliżającej się @ a jednocześnie nie chcę się nakręcać....
agnieszka 1108
zyziak82 - nadzieja zwsze jest i nigdy jej nie trać. Czymże byśmy były gdyby nie było nadzieji. Powodzenia icon_smile.gif

Ale bobi nasz przetrzymuje. Napięcie sięga zenitu.
klekotka
Melduje się i ja wave.gif
Na początku witam nowe staraczki: LillAnn1, jinia 26, zyziak82, starajaca obyście jak najszybciej ujrzały II i przeniosły się na ciężarówki icon_wink.gif

Ola super wieści o pęcherzyku balety.gif balety.gif Coś czuję, że ten cykl będzie Twój icon_biggrin.gif I pociągniesz mnie za sobą

Cathee - mowiłam, że niedlugo zaczniesz cieszyć się z uroków ciąży. Z Nadią miałam niemalże identycznie

zyziak 82 powtórz test, albo idź na betę

milutka przytul.gif A tak liczyłam, że jednak się uda. Ech. A tego innego lekarza masz juz wybranego? Jeśli chcesz mogę Ci polecić mojego gina - juz kilka moich koleżanek (w tym też moja siostra) zaciążyły dzięki niemu icon_lol.gif

bobi ciekawość nas zżera . pisz jak tam testowanie
A ja wczoraj z M. byłam w Warszawie po autko. Jupppiiii balety.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
komunikacja
co to jest ta beta?bo ja nie w temacie:(
Basik82
beta hcg - test z krwi. Jest pewniejszy niż testy z apteki i szybciej wykrywa ciążę. Można ją zrobić chyba w każdym laboratorium. Wyniki około 24 godzin.

Edyt:
No i cena chyba około 25 złotych. Choć to różnie....
komunikacja
Dziękuję za odpowiedźicon_smile.gif
Mijka
Kurcze nie ma jeszcze założonych listopadówek, a może ja nie widzę? 29.gif
milutka
CYTAT(Mijka @ Fri, 19 Mar 2010 - 12:25) *
Kurcze nie ma jeszcze założonych listopadówek, a może ja nie widzę? 29.gif



No właśnie ostatnio o tym pisałam, nie ma odważnej do założenia icon_wink.gif , to może Ty Mijka icon_wink.gif


Gravida chcę się zapisać do nowego gina na IUI, najchętniej bym pojechała do invimedu do Poznania, ale bym musiała tam jeździć 3 razy w ciągu tygodnia na monitorowanie.

Joka a może nie jest tak źle? napisz nam tutaj wyniki albo napisz na priv do Rosy to Ci powie icon_wink.gif
komunikacja


LillAnn1 Twoje objawy w 18dc wyglądają raczej na owulację, więc do dzieła 06.gif

Tak sądzisz?czy to możliwe?Dzisiaj jest 19 dzień cyklu bo miałam @ 1 marca a przecież na monitoringu 12 marca było jajeczko 16mmkazał nam działać 14 popołudniu...no to teraz ja juz sama nie wiem...
Mijka
Milutka chodzi o to, że nie wiem czy będę miała na tyle czasu, by ten wątek dobrze prowadzić, kończę podyplomówkę i na zwolnieniu zamierzam raczej sporadycznie bywać, dobrze się czuję, więc będę chodzić do pracy a od czasu do czasu odpoczywać na zwolnieniu 06.gif Jak narazie to nie mogę sobie miejsca znaleźć w domu, a to dopiero 2 dzień zwolnienia, a mam 10 37.gif

bobi odezwij się wkońcu nienie.gif

Joka żadne wyniki nie są aż tak złe, by nie można ich było poprawić, zawsze też zostaje IUI. Mój m rok temu miał tragiczne wyniki - tylko 5% prawidłowych, tylko 3 mln i upłynnienie po 120 min - strasznie nas to przybiło, ale zmienił pracę, dietę, no i mnóstwo witamin łykał. Zobacz, a teraz mam kruszynkę i wszystko jak narazie jest ok icon_smile.gif Zawsze znajdzie się ten mocny, który dojdzie do celu 29.gif . Pędźcie do lekarza, trzymam kciuki
zyziak82
Dziewczyny zrobiła test bo nie wytrzymałam i znowu negatywny... masakra jakas... zdołowałam sie ze hej... no ale cóz tak jak piszecie trzeba wierzyc... w poneidzaiłek ide do gin.wiec sie dowiem co i jak.... boje sie ze cos sie znowu dzieje... oj oj..... raczej by juz test wykrył co.... nie wiem ....
jak co to w poniedziałek zrobie bete...
kurcze robic jeszcze te testy??? bo nie wiem czy jest sens... na nich pisze ze wykrywa 6 dniowa ciaze... wiec chyba juz bybyła kreska...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.