To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
kinia 26
Ola moje gratulacje!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Teraz wysyłaj nam fluidki i zabieraj ze sobą 06.gif blagam.gif
Hania-17



Każdy już czym prędzej bieży
By dołączyć do pasterzy
I ja śpieszę z życzeniami
Bo nie mogę być tam z Wami
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
I niech dobroć wśród Was gości
I niech Boga wielka moc
Na was spłynie
W świętą noc




Kochane życzę wam oby taki Króliczek niebawem do Was wszystkich zagościł.
Macio
Olu gratulacje!
Cathee
Dziewczyny Wesołych Świat 04.gif , wklejam wam Wielkanocnego fluidka icon_wink.gif


buniaaa
WESOŁYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA !
komunikacja
Dziewczyny......spokojnych świąt i rodzinnych..
A u mnie znów szwagierka z miesiecznym dzidziusiem.....chca mi dac namiary do tego potwornie drogiego gina co pisałam i podpytuja dlaczego nie chce...hihi....muszę kłamać,a to za drogi,a to znalazłam innego lekarza-masakra....GDYBY TYLKO WIEDZIELI... icon_rolleyes.gif normalnie opanowac się nie moge...grrrr...
asiaaa
Widzę, że długo mnie nie było...
Nie umiem się powstrzymać, żeby nie podskoczyć z radości brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Olu, Haniu, LillAnn bardzo serdecznie Wam gratuluję i życzę wspaniałych 9 miesięcy.
Olu nie ukrywam... też mi się łezka w oku zakręciła. Kochana byłaś cudowną gospodynią. Byłaś z nami cały czas, dzielnie wspierałaś duchowo i zawsze dawałaś dobre pocieszające słowo, choć Tobie samej nie było łatwo... Przeszłaś już tak długą drogę. Teraz tylko cieszyć się, dużo odpoczywać i nie ściągać uśmiechu z twarzy.
Ola81
Asiuu a ja wierzę że Tobie się uda tym razem. Ty jesteś dopiero dzielna i wytrwała. Ale zobacz po mnie opłaca się. Życzę Ci abyś i Ty wkońcu zobaczyła II kreseczki i miała okruszka pod serduszkiem. Ja mocno zaciskam za Ciebie kciuki &&&&&& Bo to już coraz bliżej...
Hania-17
CYTAT(LillAnn1 @ Fri, 02 Apr 2010 - 16:29) *
Dziewczyny......spokojnych świąt i rodzinnych..
A u mnie znów szwagierka z miesiecznym dzidziusiem.....chca mi dac namiary do tego potwornie drogiego gina co pisałam i podpytuja dlaczego nie chce...hihi....muszę kłamać,a to za drogi,a to znalazłam innego lekarza-masakra....GDYBY TYLKO WIEDZIELI... icon_rolleyes.gif normalnie opanowac się nie moge...grrrr...


Jakoś wytrzymasz do pierwszej wizyty. My też jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Wiemy tylko ja, mój K i Daria.
milutka
Dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa icon_smile.gif

Jutro idę na ślub , więc już nie zajrzę na forum przed świętami, buziaki.
Ola81
Dziewczynki życzę Wam:
Wesołych Świat Wielkanocnych,
pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi.
Umiejętności dostrzegania piękna tego świata
i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości.
komunikacja
https://img15.imageshack.us/img15/2401/sdc10009w.jpg
test robiony dzisiaj rano i zdjęcie też....(środa i sobota)
Dużo wyraźniejsza kreska od poprzedniej,a tak się bałam,że to tylko piekny sen....
Modlę się codziennie,żeby wszystko było dobrze i aby ten czas przeleciał jak z bicza strzelił abym mogła cieszyc się moją kruszynką...
Nie wierzę w to normalnie bo udało się w 2 cyklu starań...a myślałam,że cały rok lub 2 nie będzie wychodzić....
29.gif icon20.gif tup_tup.gif rollbaby.gif ciaza.gif
z tej euorii od 5 jestem na nogach i nie moge juz spaćicon_smile.gif
przynajmniej porobie sobie wszystko.....
słoneczko182
Dziękuje dziewczyny ale u mnie to pewnie nic nie wyjdzie i chyba nigdy już nie pójdę do wróżki...

Milutka jak byś mogła mi podać namiary na tego profesora była bym bardzo wdzięczna jestem z poznania więc warto spróbować




[/size[size="4"]]A wszystkim dziewczyną życzę Wesołych Świąt oraz mokrego Dyngusa
wiolka272


Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
Hania-17
LillAnn1 Piękny teścik. No to teraz jestes juz pewna.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
iwona987
Idę dzisiaj do pracy a jutro pewnie nie będę miała czasu tutaj zajrzeć więc już teraz składam WSZYSTKIM życzenia

Niech te Święta sprawią, że wraz ze zmartwychwstałym Chrystusem wskrzeszone zostaną wiara, nadzieja i miłość!!!
WESOŁEGO ALLELUJA
bobi
Pogody, słońca, radości,
W niedzielę dużo gości,
W poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych, oraz zdrowych!


zuza1313
Hej, dorwałam sie do kopa w gościach i czytam takie wspaniałe wieści.

Olu
gratuluje z całego serca, Twój plan był doskonały i sie powiódł , nawet nie wiesz jak sie cieszę. Co prawda będzie brakowało takiej wspaniałej gospogyni, ale aż mam łzy w oczach. Jeszcze raz ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



LillAnn, Tobie również składam wielkie gratulacje!!!! przemknęłaś przez wątek piorunem, super!!!
MoniZ
staraczkom też życzę:
[b]Każdy już czym prędzej bieży
By dołączyć do pasterzy
I ja śpieszę z życzeniami
Bo nie mogę być tam z Wami
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
I niech dobroć wśród Was gości
I niech Boga wielka moc
Na was spłynie
W świętą noc

[/b]
kasiaaa82
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każda z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
milutka
CYTAT(słoneczko182 @ Sat, 03 Apr 2010 - 10:09) *
Milutka jak byś mogła mi podać namiary na tego profesora była bym bardzo wdzięczna jestem z poznania więc warto spróbować


Ale do którego?

Prof. Pawelczyk :

MEDIC
ul. Grochowska 50 Poznań
tel. 61 662 44 77; 61 662 44 66
Rejestracja telefoniczna lub osobista:
od poniedziałku do piątku 13-20


Prof. Kurpisz:
Invimed
ul. Szelągowska 29/4 Poznań
+48 (0–61) 826 70 44

+48 (0–61) 826 70 40


słoneczko182
Milutka i Rosa bardzo dziękuje za namiary Teraz tyko dzwonić umawiać się i czekać jakieś 3 miesiące na wizytę....
Nowa nadzieja...




Pozdrawiam
Hania-17
Ale tu pustki icon_eek.gif Dziewczyny powyjeżdżały, albo rodzinnie siedzą sobie.

Mój K poszedł lać, bo u nas tradycja musi być, Daria śpi a ja się nudzę.

Po południu pewnie pójdziemy gdzies na kawunie ale zobaczymy jak bedzie. Na dworze zimno i cały czas leje deszcz.
zuza1313
Haniu, widzę już wstawiłaś paseczek ciążowy icon_smile.gif cudownie icon_smile.gif

Dziewczyny zakończyłam czas użalania nad sobą i jak tylko dostanę @ to umawiam się na HSG. Dosyć marnowania czasu icon_smile.gif od dwóch dni znowu mam plamienia i czekam aż się rozwiną i dzwonie do mojego gina. Olu, Twoja dobra wiadomość dała mi kopniaka do działania icon_smile.gif
zuza1313
.
Ola81
Zuza no i to się nazywa postawa godna pochwały. Tak trzymaj icon_smile.gif icon_smile.gif Ja tu zaciskam za Ciebie kciuki &&&&&
klekotka
Wita się (jeszcze) świątecznie. Niestety nie zdąrzyłam Wam złożyć życzeń świątecznych, a teraz to juz ..... "po ptokach" 43.gif 37.gif
W sobotę się nasprzątałam do 2.30 w nocy, potem święta, spotkania z rodzinką, itp. Z resztą - co Wam będe tłumaczyć...
Olu poprosze o aktualizację - ostatnia @ 02.04.2010.

Dodatkowo jakiegoś doła wyłapałam przed dwiema godzianmi i nawet weny nie mam 13.gif
Hania-17
zuzia, klekotka strasznie mi przykro przytul.gif

A mnie coś brzuch pobolewa i to dość mocno.
Wzięłam duphaston i no spe i zmykam do łózka.
słoneczko182
Cześć dziewczyny !!!
Trzymajcie kciuki za mnie...
Dzisiaj wielkie testowanie jadę do szpitala na B-HCG tak jak kazał lekarz oby były dobre wieści inaczej się rycze.gif
Zuza jak ja się ciesz że znowu masz siłę do działania mi też czasami brak sił trzymam za Ciebie mocno &&&& icon_wink.gif
Basik82
Witajcie dziewczyny po świętach.

słoneczko182 trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& mocno trzymam.

klekotka przytul.gif

zuza1313 za efekty i siły w działaniu &&&&&&&&&&&&

Hania-17 odpoczywaj. 06.gif
matylda315
Witam się poświątecznie icon_smile.gif

Olu proszę o aktualizację : @ 31.03.2010 41.gif



słoneczko182 trzymam kciuki za wielkie testowanie 43.gif

Haniu dbajcie o siebie.

zuzia1313 za 100% wykonanie planu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

przytul.gifklekotka
zuza1313
Witajcie dziewczynki icon_smile.gif

Klekotko przytul.gif przykro mi ,ze ta wredziocha znowu przylazła. Wierze Ci ,ze nie masz weny, bo ja tak miałam ostatnio i długo mi się to trzymało. Mam nadzieję ,ze szybko poczujesz się lepiej i nabierzesz sił przytulam mocno przytul.gif

Słoneczko, kciuki mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Haniu, jak Cie pobolewa, to lepiej się rzeczywiście połoz, lepiej uważać i chuchać na zimne.

matylda, przykro mi ,ze i do Ciebie przylazła icon_sad.gif przytul.gif

Dziewczyny dziękuję za dodawanie sił kiedy ich brakuje icon_smile.gif


agnieszka 1108
Witam dziewczynki poświątecznie.
Przepraszam że nie zdążyłam złożyć Wam życzeń świątecznych, ale pierwszy raz od tygodnia siedzę przy kompie.

Te super wiadomości, które mnie tu przywitały przyprawiły mnie o łzy szczęścia.
Olu, Haniu, LillAnn - gratulacje.
Olu dla Ciebie szczególne życzenia i podziękowania - jesteś super. Pamiętasz jak niedawno pisałaś że mam na Ciebie nie czekać 06.gif No proszę a to Ty mni teraz uciekasz 06.gif . Zmykaj Zmykaj na grudnióweczki, za długo tu już siedziałaś.

Klekotka - przytul.gif trzymaj się.

Zuza1313 - do dzieła 06.gif

słoneczko182 - trzymam kciuki

A ja już dzisiaj szykuję się do jutrzejszej wizyty w klinice. To będzie bardzo ważny dzień i strasznie się denerwuję.
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 06 Apr 2010 - 11:45) *
A ja już dzisiaj szykuję się do jutrzejszej wizyty w klinice. To będzie bardzo ważny dzień i strasznie się denerwuję.



Do Invimedu idziesz? jeśli tak to do kogo? powodzenia icon_smile.gif

Dziewczynki przykro mi, że Was @ nawiedziły icon_sad.gif
agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Tue, 06 Apr 2010 - 11:59) *
Do Invimedu idziesz? jeśli tak to do kogo? powodzenia icon_smile.gif

Dziewczynki przykro mi, że Was @ nawiedziły icon_sad.gif


Tak jedziemy do Invimedu, ale przyznam się że nawet nie wiem do jakiego lekarza. Pani zapisała mnie poprostu na pierwszy wolny termin. Jutro się wszystkiego dowiem. Jak wrócę to dam znać.
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 06 Apr 2010 - 12:02) *
Tak jedziemy do Invimedu, ale przyznam się że nawet nie wiem do jakiego lekarza. Pani zapisała mnie poprostu na pierwszy wolny termin. Jutro się wszystkiego dowiem. Jak wrócę to dam znać.


trzymam kciuki icon_smile.gif
bobi
Klekotka, Matylda przytul.gif
Zuza tak trzymaj
Agnieszka1108 trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę.
agnieszzka
witam ja mam pytanie na które pewnie odp zna Rosa icon_smile.gif pisze tu bo może komus też przyda sie taka info icon_smile.gif
wszyscy juz wiemy że druga faza po owulacji wynosi ok 14 dni ale jesli ni ebylo owulacji a pecherzyk sie wchłonoł (skok temp sie pojawił) to wyzsza temp tez bedzie koło 14 dni?? pytam bo ten skok miałam dopiero 22dc wiec cykl by mi sie zapowiadał na 36 dni?:(dzis jest 30dc... mam nerwa jak pomysle ze jeszcze 6 dni :/
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Agnieszka1108 &&& za wizytę

Przytulaski przytul.gif dla wszystkich, których niestety odwiedziła @ i podsyłam troszkę fluidków na nowy cykl starań

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agnieszka 1108
Dzięki dziewczynki za kciuki

milutka - podpowiedz mi co powinnam wziąć na pierwszą wizytę, oprócz kasy oczywiście 06.gif . Nie mam zawiele swoich badań.
kasiaaa82
dziewczyny przytul.gif po świętach, jak ten czas szybko zleciał

w niedzielę odstawiłam duphaston i dziś tak mnie brzuch bolii 13.gif i piersi, więc ta wredna @ pewno zaraz przyjdzie, a spodziewałam się dopiero w czwartek, w poprzednim miesiącu po odstawieniu tabletek nic mnie nie bolało, ale jak widać każdy cykl jest inny
w związku z tym chyba idę spać, bo oprócz tego jestem przeziebiona, gardło pali, głosu brak, chyba nie pójdę jutro do pracy
jakoś brak mi sił

Ola81
agnieszzka ja nawet jak miałam skok tempki bez owulacji to druga faza zawsze u mnie trwała 13 dni. Dwa cykle wstecz tempka skoczyła mi 27 dnia cyklu i cykl miałam 41 dni. A i tempka utrzymywała mi się cały czas wysoka, mimo braku owulki.
zuza1313
Agnieszka1108, trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak było icon_smile.gif

Słoneczko jak wyniki bety?
iza1982
agnieszka1108 &&&&&&&& kciukaski za wizytę

zuza cieszę się, jak czytam takie posty, taki power do działania musi przynieść efekt icon_smile.gif

milutka a jaki jest teraz plan działania u Ciebie?

kasia trzymaj się dzielnie, może wredota nie przylezie, a jak przylezie to zybko sobie pojdzie i tak!

do mnie też zawitała @, ale planowanie i nie była zaskoczeniem. Oleńka jeszcze na koniec proszę o ostatnią aktualizację, ostatnia @ 3.04.2010 zaczynam 10 cykl starań

jestem pozytywnie nastawiona, bo mam wrażenie że moje jajniki ruszyły, tempa już 14dc była wysoka, wcześniej nie miezyłam. aktualna @ obfita i jest nadzieja, że polipy si złuszczyły, 10go ide po skierowanie na kolejne usg... może uda mi się gdzieś wcisnąć jeszcze tego samego dnia. Tak czy siak ja tez jestem pozytywnie nastawiona icon_smile.gif

zwierzyłam się teściowej o moich problemach, pocieszyła mnie, porozmawiałyśmy szczerze, okazało się, że ona miała jakiś niedorozwój macicy i całą ciążę przeleżała, oprócz tej jednej jeszcze 3 straciła... ale dała mi siłę, żeby wierzyć... Mój M. ma cudowną rodzinę...

pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
kasiaaa82
iza przytul.gif , szkoda ze do Ciebie przylazła. 13.gif

ola czekamy na fluidki...... blagam.gif
Ola81
dziewczynki ja jestem po wizycie. Mój Okruszek ma 5,7 mm. Zdjęcie na grudnióweczkach. Jak narazie wszystko ok. Następna wizyta za tydzień. Fluidki będą za chwilę. icon_smile.gif
Ola81
klekotko te dla Ciebie:
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Agnieszka1108 ta porcja dla Ciebie:
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif

A te dla reszty dziewczynek:

ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif
Hania-17
Przytulam wszystkie dziewczyny do których przywitała @ przytul.gif

zuziu za ciebie trzymam łapki i idę za toba murem więc POWODZENIA i wiary oraz siły życzę

Olu zaraz lecę na grudnióweczki ale tu też ci pogratuluję jeszcze raz fasolinki.

słoneczko kochana gdzie sie podziewasz????

agnieszka 1108
trzymam łapki za wizytę
Basik82
Ola81 No to super. Byle tak dalej 06.gif

iza1982, matylda przytul.gif

Słoneczko jaki wynik 43.gif

agnieszka 1108&&&&&&&&&&&&&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.