To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
zuza1313
CYTAT(milutka @ Thu, 08 Apr 2010 - 12:49) *
A już wiesz jak nazywa się lekarz? Co do badań to tam niewiele się różnią od tych w zwykłych laboratoriach , oczywiście mam na myśli jeśli robisz prywatnie.

Co do HSG histeroskopii to masz może możliwość aby pójść do jakiegoś gina i żeby zrobił Ci to badanie na NFZ? bo w klinice histeroskopia kosztuje 1500zł a HSG chyba podobnie.



To jest dobry pomysł, ja teraz tez specjalnie wybrałam lekarza, który pracuje w szpitalu, żeby nie płacić za HSG, mimo ,ze chodzę do niego prywatnie, to tego typu badania roi na NFZet
klekotka
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 08 Apr 2010 - 11:50) *
SÅ‚oneczko, a pewnie ,ze teraz siÄ™ uda icon_smile.gif

Klekotko, mierze tempkę i dwa dni temu miałam 36,93 wczoraj spadła 36,6 a dziś znowu spadła 36,41 więc nie liczę na nic. Co prawda przytulanki były w okolicy owulki, a właściwie przed nią, bo potem już się nawet nie staraliśmy. Miałam odrobinką nadzieje ,ze z tego dziwnego cyklu coś będzie. bo podobny bardzo miałam jak byłam w ciąży, też ciągle plamiłam i w ogóle mi w tedy do głowy nie przyszło ,ze to ciąża. Ale teraz temperatura i test wykluczyły ciąże. A co słychać u Ciebie?

A nic ciekawego. Do owu jeszcze jakiś tydzień z małym kawałeczkiem. Liczę, że może ten cykl będzie dla mnie szczęśliwy: łykam Castagnus i wiesiołek, no i ida do mnie medżik testy 08.gif 03.gif
W sobote jedziemy na działeczkę i zrobimy sobie ognisko z kiełbaskami 06.gif Juz się nie mogę doczekać
słoneczko182
Ja też chodzę do prywatnego lekarza ale on pracuję w szpitalu na polnej w poznaniu i wszystkie badania mam robione na NFZ...
Zuza musimy teraz trzymać się razem mi też spadła temp. do 36,6 pewnie jutro będzie okres...
klekotka my tydzień po tobie więc trzymajmy się razem a na pewno nam się uda Trzymam za nas &&&&&
agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Thu, 08 Apr 2010 - 12:49) *
A już wiesz jak nazywa się lekarz? Co do badań to tam niewiele się różnią od tych w zwykłych laboratoriach , oczywiście mam na myśli jeśli robisz prywatnie.

Co do HSG histeroskopii to masz może możliwość aby pójść do jakiegoś gina i żeby zrobił Ci to badanie na NFZ? bo w klinice histeroskopia kosztuje 1500zł a HSG chyba podobnie.


Wojmir Ziętkowiak
Co do badań, to wątpię abym u siebie znalazła lekarza który wykonuje te badania (histerioskopia i HSG) i pewnie przyjdzie mi za nie zapłacić. Wybieram się jutro do mojego miejscowego gina i zapytam no i poproszę go o skierowanie chociaż na część badań krwi i moczu, może da, zawsze trochę zaoszczędzę. Nawet nie liczyłam ale jakbym miała zrobić wszystko prywatnie to za te zwykła badania zapłaciłabym ok 1000 koszmar.
bobi
CYTAT(milutka @ Thu, 08 Apr 2010 - 11:49) *
A już wiesz jak nazywa się lekarz? Co do badań to tam niewiele się różnią od tych w zwykłych laboratoriach , oczywiście mam na myśli jeśli robisz prywatnie.

Co do HSG histeroskopii to masz może możliwość aby pójść do jakiegoś gina i żeby zrobił Ci to badanie na NFZ? bo w klinice histeroskopia kosztuje 1500zł a HSG chyba podobnie.

Co do Histero to cena się zgadza, kosztuje 1200-1500, ale ja za HSG płaciłam 300zł ze znieczuleniem a Histero zrobili mi na NFZ, więc wszystko zależy od lekarza, bo ja byłam w Gamecie prywatnie, ale oni też mają podpisane z NFZ i w sumie w życiu nie myślałm, że zrobią mi coś tak od ręki na NFZ, bo Histero nie było w ogóle w planie, ja jechałam tylko na HSG.
słoneczko182
agnieszka 1108 coś mi mówi to nazwisko ten lekarz nie jest przypadkiem z Poznania??
zuza1313
Klekotka, jak dostaniesz magic testy to nie ma siły ,żebyś nie zaciążyła icon_smile.gif Super ,ze się trochę relaksujesz, przyda Ci się po tych wszystkich zawirowaniach. A ja w sobotę jadę na panieńskie do kuzynki icon_smile.gif to trochę poszaleję, w babskim gronie icon_smile.gif

Słoneczko, przykro mi ,ze i Tobie spada, ale wiesz skoro nie ma fasolki, to lepiej ,żeby @ przyszła jak najszybciej, bo to zawsze bliżej do staranek icon_smile.gif
słoneczko182
Ja badanie miałam robioną w szpitalu na NFZ miała być tylko Histeroskopia ale dr. stwierdził że przy okazji zrobi mi HSG i tak mi się udało zrobić wszystko....
agnieszka 1108
CYTAT(słoneczko182 @ Thu, 08 Apr 2010 - 13:03) *
agnieszka 1108 coś mi mówi to nazwisko ten lekarz nie jest przypadkiem z Poznania??

Tak z Poznania - klinika InviMed
słoneczko182
Słyszałam o tym lekarzu dobre opinie...
On ma swój gabinet na ul. Litewskiej
Ale nie wiem ile kosztuje u niego wizyta...
agnieszka 1108
Słoneczko - na stronie www.invimed.pl jest cały cenniczek.
Ja za pierwszą wizytę związaną z niepłodnością zapłaciłam 140 zł
zuza1313
CYTAT(agnieszka 1108 @ Thu, 08 Apr 2010 - 13:15) *
Słoneczko - na stronie www.invimed.pl jest cały cenniczek.
Ja za pierwszą wizytę związaną z niepłodnością zapłaciłam 140 zł



Ja tyle płaciłam za pierwszą wizytę u prywatnego ginekologa, wiec chyba jak na klinikę, to niedużo.
słoneczko182
dziękuje za namiary...
ja u swojego ginekologa płacę 150zł za wizytę wiec jesteśmy przyzwyczajeni do wydawania pieniędzy...
Muszę z mężulkiem porozmawiać może spróbujemy kliniki...
matylda315
Dziewczyny a zaglądałyście na "Fasolkowe przygody ciężarówek?" Nie wiem o co kaman? 29.gif
zuza1313
CYTAT(matylda315 @ Thu, 08 Apr 2010 - 13:33) *
Dziewczyny a zaglądałyście na "Fasolkowe przygody ciężarówek?" Nie wiem o co kaman? 29.gif



To chyba dziewczyny zmówiły sie i uciekły z innego forum przed jakąś "bardzo miłą" koleżanką
.
bobi
.
bobi
CYTAT(matylda315 @ Thu, 08 Apr 2010 - 12:33) *
Dziewczyny a zaglądałyście na "Fasolkowe przygody ciężarówek?" Nie wiem o co kaman? 29.gif

CYTAT(zuza1313 @ Thu, 08 Apr 2010 - 12:39) *
To chyba dziewczyny zmówiły sie i uciekły z innego forum przed jakąś "bardzo miłą" koleżanką
.

A gdzie tego szukać, bo jakoś nie mogę znaleźć, może link podrzucicie
zuza1313
CYTAT(bobi @ Thu, 08 Apr 2010 - 13:45) *
A gdzie tego szukać, bo jakoś nie mogę znaleźć, może link podrzucicie



https://www.maluchy.pl/forum/Fasolkowe-przy...wek-t70730.html
zuza1313
No i się doczekałam, narzekałam ,ze @ się słabo rozkręca, no to chlusnęła krwią.
kasiaaa82
zuza przytul.gif i coś czuję że zaraz do Ciebie dołączę 13.gif
Ola81
Dziewczynki doszła nam jeszcze jedna Ciężaróweczka andzia79 . Wielkie gratulacje.
klekotka
Oj pamiętam Andzię79 icon_mrgreen.gif Wreszcie i on asię doczekała. Gratulacje
użytkownik usunięty
[post usunięty]
matylda315
Olu na jedyneczce jestem Matylda345 a ja jestem Matylda315 08.gif 06.gif ,,, jakbyś mogła zmienić? 02.gif dzięki

Ja Andzi79 nie znam , ale szczerze gratulujÄ™ brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
zuza1313

Dziewczyny, tak sobie pomyślałam , że skoro nie ma chętnych na prowadzenie nowego wątku, to ja bym mogła spróbować, jeżeli oczywiście nie macie nic przeciwko, chyba, że któraś z bardziej doświadczonych staraczek chciałaby pełnić tę funkcję.
kasiaaa82
droga zuziu ja jak najbardziej będę Ci kibicować jako gospodyni icon_biggrin.gif
kasiaaa82
no i mam pytanie do pań, które brały duphaston :ile po nim dostaliście @, bo ja odstawiłam go w niedzielę, trzeci dzień brzuch mnie boli (chwilami kuje mocno), szczególnie rano, a na dole susza, ile będę czekać bo w mojej sytuacji ciąża chyba jest mało prawdo podobna, czasami przez głowe mi przejdzie,że jak nie dostane do jutra to zrobię test, ale nie wiem czy to ma sens... icon_confused.gif
a i ostatnio po odstawieniu dostałam na 3 dzień, więc powinien juz być
matylda315
kasiaaa ja w pierszym cylku z clo i duphastonem dostałam @ na 6 dzień po odstawieniu a teraz po 9 dniach.Oba cykle dość wyraźnie się wydłużyły.

kasiaaa82
matylda dzieki za odpowiedź icon_neutral.gif a brzuch też Cię bolał no i piersi icon_sad.gif

sorrki że tak marudzę, ale to bolące "wszystko" mnie denerwuje icon_evil.gif
Ola81
matylda przepraszam juz poprawiłam icon_smile.gif
Basik82
No dziewczyny.
Tak naskrobałyście od rana, że dwa dni chyba będę nadrabiać 06.gif

CYTAT(agnieszka 1108 @ Thu, 08 Apr 2010 - 11:02) *
A teraz opowiem Wam o mojej wizycie. W sumie nie dowiedziałam się jeszcze nic nowego ale i tak jestem zadowolona. Lekarz wyjaśnił Nam wszystko powoli i spokojnie. Przedstawił cały plan działania. Na początek dał mi do wykonania mnóstwo badań, na szczęście część z nich mogę zrobić u siebie, część nieteety będę miała zrobione u nich w klinice. Oczywiście równocześnie mąż musi powtórzyć badanie nasienia w klinice. Nietety nie zdążył zrobić tego wczoraj. Dalej z wszystkimi wynikami do lekarza, ocena cyklu, HSG i Histerioskopia ze względu na to że miałam cesarskie cięcie. Także do dzieła i na badania.


agnieszka 1108 No to chyba dobrze. Plan już macie. Teraz tylko go realizować. Mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&.

CYTAT(agnieszka 1108)
A tak na marginesie mój obecny cykl też jest dziwny. Jak pamiętać w 10dc nie było widać pęcherzyka i gin nie umiał stwierdzić, czy owu była czy nie było. Ja jestem za ty że raczej nie było. Dziś mój 20 dc i nie mam żadnych objawów. Piersi nie bolą i brzuch też nie. A przy moich krótkich cyklach zawsze zaczynał pobolewać mnie brzuszek i zaczynałam nawet plamić. Teraz nic tylko dość obfity biały śluz, ale ja te dziwne objawy a raczej ich brak przepisuję temu że jednak był to cykl bezowulacyjny.


Wiesz te dziwne cykle są przeważnie tymi skutecznymi.

CYTAT(agnieszka 1108)
Słuchajcie a wiecie coś o zrostach po cesarskim cięciu, czy one całkowicie wykluczają naturalne zajście w ciążę.


Moja siostra miała zrosty po pierwszej cesarce i nie było przeszkód, zaszła w ciąże normalnie i przy drugiej cesarce usunęli jej część zrostów.

CYTAT([b]słoneczko182[/b] @ Thu, 08 Apr 2010 - 11:21) *

OLIbg już ci odpowiadam...
Miałam w zeszłym miesiącu ocenę owulacji od 14dnia cyklu brałam duphaston 3*1 oraz kwas foliowy 5mg 3*1
po dziesięciu dniach miałam zrobić badanie b-hcg dlatego tak ponieważ biorę lek na prolaktynę mam podwyższoną PARLODEL 2*1
tak mnie lekarz nakręcił że się uda dlatego tak to niepowodzenie przeżyłam

słoneczko182 Przykro mi, ale że lekarz taki pewny był że się uda to dziwne. Następnym razem się pewnie uda 03.gif

LillAnn1 śliczne zdjęcie. A tak bardzo testu nie chciałaś zrobić 04.gif 48.gif

matylda315To dobrze wspieracie się z M. To bardzo ważne. Trzymam &&&&&&&&&&&& za wyniki.

zuza1313 Faktycznie dziwne te Twoje plamienia. Ja nigdy tak nie miałam.........

andzia79 GRATULACJE

A ja mam 17 dc . Na razie temperaturka wysoka i czekam do 18 kwietnia czy @ przyjdzie czy nie. Oby nie 06.gif .
matylda315
kasiaaa bolały mnie jak diabli 29.gif 29.gif . W nocy spać nie mogłam. Nakręciłam się , że to Fasolka , bo rok temu , jak byłam w ciąży to mnie bardzo piersi tak bolały.

Dzięki 06.gifOlu

OLIbg nadrabiaj 06.gif trzymam kciuki ,żeby @ nie przylazła do Ciebie.

Ps. to prawda, że dziwne cykle to te trafione , hi hi 43.gif
iwona987
mówi się że nadzieja umiera ostatnia... i tak też było w tym cyklu u mnie. Plemniki bez ruchu ale na supermena liczyłam i miałam nadzieję do dzisiaj jak przyszła @ <przedwcześnie o dwa dni>. Teraz musimy podjąć decyzje IUI czy czekamy? Chyba zanim podejmiemy decyzję jeszcze porozmawiamy z lekarzem ponieważ boję się że mojej jajowody są niedrożne i może lepiej byłoby zrobić najpierw HSG. Zaczynam 8 cykl starań z leczeniem i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej wątpię czy się uda? ALE MUSI bo tak CHCEMY!

kasiaaa82 ja co prawda brałam luteinę ale też tak miałam 1cylk przesunął się o 6 dni a a następny o 5 dni. Objawy miałam na okres tylko nie mogłam się doczekać kiedy przyjdzie @
Hania-17
agnieszka 1108 polecam mierzenie tempki, ja przy tempce wiedziałam kiedy mam owu a gdybym jej nie mierzyła to pewnie by plusika nie było bo bym nie wiedziała że owu sie przesunęła i była szybciej.

klekotka kochan ata twoja córunia 04.gif

zuza1313 fajnie że się zdecydowałas poprowadzić ten wątek brawo_bis.gif

OLIbg oby @ nie przyszła &&&&&&&&&&&&

matylda315 prawda, prawda

kasiaaa82
iwona musi się udać, z całego serducha tego Tobie życzę przytul.gif
komunikacja
CYTAT(matylda315 @ Thu, 08 Apr 2010 - 20:55) *
kasiaaa bolały mnie jak diabli 29.gif 29.gif . W nocy spać nie mogłam. Nakręciłam się , że to Fasolka , bo rok temu , jak byłam w ciąży to mnie bardzo piersi tak bolały.

Dzięki 06.gifOlu

OLIbg nadrabiaj 06.gif trzymam kciuki ,żeby @ nie przylazła do Ciebie.

Ps. to prawda, że dziwne cykle to te trafione , hi hi 43.gif



Fakt,wiem po sobie...okazuje się,że zaszłam w ciążę około tygodnia po @ a jak byłam u gina 12 dnia cyklu to mi mówił,że pęcherzyk ma dopiero 16mm i mamy działac w niedzielę czyli 14dc....
bo wtedy powinien już dojrzeć i wypuścić to "skrywane" jajeczko 06.gif
teraz jak pójde już do swojego gina to dokładnie mi powie co i kiedy było....

Kochane staraczki-wysyłam ogrom fluidków,łapcie mocno w łapki i nie wypuszczajcie
milutka
Mnie bolÄ… piersi po duphastonie, to jest normalne.

Kurczę, tyle napisałyście że zapomniałam komu co mam napisać .

Aha, Zuza ja jestem ZA icon_smile.gif

milutka
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 08 Apr 2010 - 13:58) *


Link nie działa, chyba wywalili ten temat z forum.


Hania-17
Milutka ja już brok biorę duphaston i piersi bolały mnie dość mocno i sutki ale przed duphastonem też mnie bolały więc za bardzo nie pomogę czy tak ma być czy nie.
Hania-17
No i wychylę za mój 5 tydzień pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Podsyłam fluidki od mojego dzidziolka w 16tc

iza1982
zuzka ja oczywiście jestem ZA, zebys została gospodynia nowego wątku icon_smile.gif
koniec 21-ki zbliża się nieubłaganie, a może jeszcze jakaś staraczka sie załapie, bo tym razem było baaaaardzo owocnie icon_smile.gif

Basik82
zuza Ja też jestem za. 06.gif

iwona987 Musi, musi być dobrze. A to dlatego, że w to wierzycie i bardzo tego pragniecie przytul.gif
komunikacja
Ola81-zmień mi jesli możesz na 1szej stronie...PTP mam na 6 grudnia 2010
Dziekuję z góry....
słoneczko182
Zuza jestem jak najbardziej za 02.gif
U mnie wczoraj zaczęły się plamienia
Poproszę o aktualizację 09.04.2010@ 4 cykl starań
agnieszka 1108
Witam dziewczynki

Zuza - mój głos też masz 06.gif

Mnie po duphastonie piersi jakoś specjalnie nie bolą. Na przykład teraz nie bolą wcale, może troszkę urosły ale nie bolą wcale. Ale ja jeszcze tak spokojnego cyklu jak ten nie miałam. Po prostu nie dzieje się nic. Także coraz bardziej się upewniam w przekonaniu że owulacji nie było. Jeszcze do wtorku biorę duphaston i czekam na @, a potem na badania. O rety policzyłam sobie wczoraj że za komplet badań które zalecił mi lekarz, jak nie uda mi się załatwić jakiegoś skierowanka, zapłacę bagatela 1300 zł. 29.gif Jadę dzisiaj do swojego rodzinnego lekarza, może coś da no i odwiedzę jeszcze mojego gina niech też coś wypisze.
kasiaaa82
kochane witam Was piÄ…tkowo 06.gif
komunikacja
Przesyłam Wam moc fluidków,oby @ już nie przychodziły i pojawiały się dwie krechy....
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agnieszka 1108
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 09 Apr 2010 - 12:35) *
cytowany post usunięto


Rosa - zgadzam siÄ™ z TobÄ… w 100%.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.