To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Hania-17
Cathe no i fajny ciazowy paseczek!
milutka
Cathe cieszę się, że wszystko jest w porządku, oby tak już do końca, no oprócz tych mdłości icon_wink.gif

Dziewczyny ja jutro o 9 jadę na betę a chyba wynik będzie gdzieś 12/13 .
Ariannae
milutka trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
matylda315
CYTAT(milutka @ Sun, 14 Feb 2010 - 17:44) *
Cathe cieszę się, że wszystko jest w porządku, oby tak już do końca, no oprócz tych mdłości icon_wink.gif

Dziewczyny ja jutro o 9 jadę na betę a chyba wynik będzie gdzieś 12/13 .

milutka - jestem tu nowa , ale trzymam kciuki bardzo mocno icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . pozdrawiam serdecznie !!!!
Gabiszczu
Witam wieczornie icon_smile.gif

Jutro z rana jadę do Krakowa na tydzień na zajęcia... troszkę odpocznę od pracy i od tej bieganiny nie będę miala na mieszkaniu dostępu do internetu więc zajrzę tu dopiero 21 w niedziele icon_smile.gif Ściskam was mocno wszystkim testującym, betującym życzę radości z poztywnych wyników, starającym - owocnych staranek a reszcie cierpliwości i duuuzo siły icon_smile.gif

goralka
Milutka, zaciskam mocno kciuki i przesyłam fluidki od Adasia rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Oby beta była wyyyyyyssssssooooooooooooooookkkkaaaaaaaaa (na bliźniaki) 06.gif
zuza1313
Haniu, to prawda, wszystko zależy co komu pasuje. Najważniejsze, żeby obie strony to akceptowały. Trzymam kciuki, za Twoje staranka icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&

Antolka
, moze Cie bolą bo rosną pęcherzyki icon_smile.gif Mnie na początku jak brałam clo tak bolało przez tydzień. A staranka są przecież miłe icon_smile.gif wiec na wszelki wypadek ,żeby nie przegapić momentu działajcie icon_smile.gif Za Ciebie tez zaciskam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&

My dziś mamy zupełny relaks, mąż zaczął ferie, a ja tez akurat mam wolne przez tydzień, więc dziś znowu się obijamy. Zaliczyliśmy basen i knajpę z szarlotką icon_smile.gif a jutro jak tylko monterzy skończą instalować szafę wyjeżdżamy do rodziców. Jak ja lobię ferie icon_smile.gif
słoneczko182
Witajcie dziewczyny!!!!
Cathee wiem że to uciążliwe przeżycia z mdłościami itp, ale mimo to zazdroszczę
oczywiście fluidki łapię i nie oddammmoże się szczęście do nas uśmiechnie

Milutka &&&&&& za jutrzejsze testowanie!

Olu oby temp. nie spadła&&&&

Jeśli chodzi o mnie to @ jak na razie do mnie nie przyszła(termin na 13.02) jak byłam na wizycie u gin.01.02 to powiedział nam dr. że ten cykl jest stracony jajeczka nie pękają...
Więc dlatego uważam że nic z tego nie będzie,
Jutro z rana robię teścik i zobaczymy...Mama opowiadała że też jej kiedyś tak powiedział i była wielka niespodzianka...
Zobaczymy jak będzie
Pozdrawiam i Dobranoc
Hania-17
Ja też trzymam łapki za wszystkie testujące i betujące &&&&&&&&&&&&

A wy dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro mam wizytę u gina na 8:00. Więc sie wszystko wyjaśni czy pęcherzyk urósł i czy coś z tego będzie.

Zmykam do mężusia, trochę go pomęczę i pomolestuję icon_wink.gif
milutka
CYTAT(matylda315 @ Sun, 14 Feb 2010 - 18:05) *
milutka - jestem tu nowa , ale trzymam kciuki bardzo mocno icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . pozdrawiam serdecznie !!!!


O jaki miło, że pierwszy post jest przeznaczony na kciuki dla mnie icon_smile.gif

I miło, że też jesteś z Lubuskiego icon_smile.gif


Słoneczko wiesz wszystko możliwe, przecież w tamtym cyklu mogły nie pęknąć a w tym czemu nie icon_wink.gif trzymam kciuki &&&

Haniu trzymam kciuki za rosnące pęcherzyki &&&

Gabiszczu no to miłego wypoczynku w Krakowie,jest taki piękny icon_smile.gif

Zuza no to zapowiada się przyjemny tydzień icon_smile.gif

goralka Å‚apiÄ™ fluidki od Adasia icon_smile.gif

Arianna dzięki za kciuki, a jak Ty się czujesz?

Dziewczyny kupiłam sobie nowy termometr elektroniczny firmy braun, no i on taki dziwny jest bo tą końcówkę ma giętką, z początku jak przeczytałam ulotkę to myślałam, że on to tylko doodbytniczy jest, bo tak jest coś tam napisane.
Kurcze ale człowiek ciemny jest hehe
A w ogóle elektronicznym można mierzyć tempkę pod pachą?


I powiem Wam, że mam nowego członka rodziny,małego słodkiego chomiczka icon_smile.gif
buniaaa
Cathee bardzo się cieszę że wszystko dobrze, tylko te mdłości akysz akysz...

antolka &&& za nieustanne przytulanki 29.gif

Hania-17 ; zuza &&& za staranka

milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no to super że chomiczek zamieszkał z Wami icon_smile.gif
Nam ostatnio zdechła koszatniczka i też myślimy nad jakimś zwierzaczkiem choć mamy pieska i rybki ale klatka pusta stoi a młody się opomina...

zuza1313 przyjemnego wypoczynku

słoneczko182 pomimo opini lekarza ja trzymam mocno &&&

A ja jestem wykończona na maksa ciągłym kaszlem mojego dziecka (jutro kolejna kontrol) i swoimi dolegliwościami. Wczoraj nasiliło się jakieś swędzące zapalenie icon_sad.gif byłam dziś w szpitalu bo zauważyłam upławy w kolorze ciemno pomarańczowym ale lekarz odmówił przyjęcia... kuruje się maścią i tantum rosa, mam nadzeje że chociaż troszkę to złagodzi... maskra...
Tak siÄ™ bojÄ™ o fasolkÄ™ icon_sad.gif oby do czwartku...

Dobranoc, zmykam spać bo jestem tym wszystkim wymęczona...
goralka
Bunia, spróbuj Lactacyd płyn (nie żel). Mam nadzieję, że pomoże.
matylda315
CYTAT(milutka @ Sun, 14 Feb 2010 - 22:39) *
O jaki miło, że pierwszy post jest przeznaczony na kciuki dla mnie icon_smile.gif

I miło, że też jesteś z Lubuskiego icon_smile.gif
Słoneczko wiesz wszystko możliwe, przecież w tamtym cyklu mogły nie pęknąć a w tym czemu nie icon_wink.gif trzymam kciuki &&&

Haniu trzymam kciuki za rosnące pęcherzyki &&&

Gabiszczu no to miłego wypoczynku w Krakowie,jest taki piękny icon_smile.gif

Zuza no to zapowiada się przyjemny tydzień icon_smile.gif

goralka Å‚apiÄ™ fluidki od Adasia icon_smile.gif

Arianna dzięki za kciuki, a jak Ty się czujesz?

Dziewczyny kupiłam sobie nowy termometr elektroniczny firmy braun, no i on taki dziwny jest bo tą końcówkę ma giętką, z początku jak przeczytałam ulotkę to myślałam, że on to tylko doodbytniczy jest, bo tak jest coś tam napisane.
Kurcze ale człowiek ciemny jest hehe
A w ogóle elektronicznym można mierzyć tempkę pod pachą?
I powiem Wam, że mam nowego członka rodziny,małego słodkiego chomiczka icon_smile.gif

A teraz chcę się oficjalnie przywitać ze wszystkimi staraczkami. Do niedawna nawet nie wiedziałam ,że tak sę nazywamy. 06.gif to mój pierwszy cykl z clo. dziś mam 21 dc i biorę duphaston. W marcu zeszłego roku sraciłam Aniołka w 11 tc. Moja historia jest trochę dziwna , ponieważ mam już dwa dzieciaczki (10 i 14 lat ). od 6 lat jestem w związku i coś nie moę doczekać dzidzi. 32.gif . Mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie do swojego grona, bo dzieki Wam człowiekowi chce się walczyć. Czytając niektóre posty to miałam wrażenie , że sama je napisałam.Ale się rozpisałam... Życzę nam wszystkim dwóch grubych kreseczek - oby jak najszybciej. Miłego dnia !!!!! icon_biggrin.gif A TERAZ POMYKAM DO PRACY ! DO ZOBACZENIA WIECZOREM
agnieszzka
CYTAT(buniaaa @ Sun, 14 Feb 2010 - 23:09) *
milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no to super że chomiczek zamieszkał z Wami icon_smile.gif
Nam ostatnio zdechła koszatniczka i też myślimy nad jakimś zwierzaczkiem choć mamy pieska i rybki ale klatka pusta stoi a młody się opomina...


polecam świnke peruwianke icon_smile.gif sa nieco wieksze od chomika a sa naprawde słodkie icon_smile.gif

a ja moze jeszcze szybko dodam, że mąż dostał leki za 500zł icon_sad.gif i musimy czekac 2 miesiace zeby sprawdzic czy zadziałaja jesli nie to bedzie insemka..
nie wiem dlaczego sa takei narzekania na maciezynstwo... ja tam uslyszałam tekst "Pani am byc w ciazy w pol roku tylko zobaczymy jak to zrobimy"
uslyszalam tez ze raczej zrobimy to naturalnie ale insemki nie mzona wykluczyc wiec jestem mega pozytywnie nastawiona tylko te 2 meisiace czekania mnie wnerwiaja...
słoneczko182
Cześć dzisiaj robiłam teścik o 5:00 i wyszedł negatywny
Obudziłam się o 8:00 a tutaj na mnie czekała niespodzianka dostałam miesiączkę 37.gif
Wczoraj z mężem na allegro kupiliśmy testy owulacyjne i będziemy ładnie na nie czekać
Dziękuje za trzymanie &&&&&
Pozdrawiam i do usłyszenia wieczorkiem.


Ps. Olu poproszę o aktualizację 2 cykl starań @15.02.2010
niuniunia23
Dziewczyny ile wy tu możecie siedzieć icon_question.gif 06.gif
Przenoście się na zaciązone 06.gif
No niestety tak patrzÄ™ po nikach to wielu was nie znam i nie znam waszych historii, ale mam coÅ› dla was :

Patrzcie i do roboty 37.gif 04.gif
goralka
Niuniunia, nie chcę dziewczynom wątku zaśmiecać, ale Zuza jest cudna icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

goralka dzięki, nie pomyślałam o tym. Od jakiegoś czasu używam inny płyn do higieny intymnej ale musze chyba do niego powrócić bo był niezawodny.

matylda315 Witaj i obyś szybciutko doczekała się upragnionych dwóch grubaśnych kresek.

agnieszzka a jak wygląda ta świnka? a gryzie?
Rewelacyjna wiadomość, a te dwa miesiące miną bardzo szybko zabaczysz.

słoneczko przytul.gif

niuniunia22 jaka słodycz :* piękna jest icon_smile.gif

Miłego dnia

edit:agnieszzka już znalazłam te świnki jak wyglądają ale niestety za dużo pilęgnacji przynich a już mam psa sznaucerka, który wymaga czesania, częstego kąpania itp...
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki
Witam po weekendzie i od razu przechodzę do sedna. Nadal nic nie wiem. Zrobiłam test wczoraj pokazała się druga kreseczka ake taka słabiutka. Powtórzyłam test dzisiaj i znowu jest bardzo słaba kreseczka. Dodam tylko że nie pojawiają się one od razu tylko po krótkiej chwili. Ja osobiście uważam że jest to zasługa Pregnylu jeszcze choć dzisiaj jest to już 14 doba od podania. Poza tym mam plamienia i bardzo źle się czuję. Boli mnie brzuch i od trzech dni głowa. Jestem załamana i nie wiem już co robić. Duphaston powinnam jutro brać ostatni dzień, ale w takiej sytuacji to już nic nie wiem.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ola81
Anecznik WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUUUUUUUUŻO POCIECHY , UCIECHY I RADOŚCI Z MALEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!





Dziewczynki później doczytam co u Was i poodpisuje. icon_smile.gif

milutka jak teścik????????????????
milutka
Matylda powodzenia icon_smile.gif

Agnieszka zrób tak jak napisała Rosa icon_wink.gif


Ja po wynik bety mam dzwonić między 16 a 17, ale nadal uważam, że wynik będzie negatywny, bo nic nie czuję oprócz tych mdłości.

Zrobiłam sobie od razu prolaktynę i anty TPO, no i 100 zł zostawiłam tam.

W ogóle jak to jest z tą prolaktyną, panie w labku powiedziały, że prolaktynę robi się po przebudzeniu, między 8 a 9 i na czczo.

Powiedziałam im, że mówiono mi, że prolaktynę robi się o każdej porze i że chcę ją zrobić. Zresztą ja codziennie wstaję o 10 , więc jakby nie było, to zrobiłam prolaktynę nawet przed przebudzeniem hehe
buniaaa
Milutka no to czekamy po południu na wynik, nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hania-17
niuniunia cudna ta Twoja córcia.

buniaaa a dlaczego lekarz odmówił zbadania? Co za bałwan icon_confused.gif
Może posmaruj się clotrimazolum kremem.

słoneczko tak mi przykro icon_sad.gif

agnieszzka cena leków zwala z nóg ale coś za coś. I dobre wieści od lekarza, trzymam łapki żebyś do pół roku zaciążyła, nieważne jak ważne żeby była zdrowa fasolinka! &&&&&&&&&&

Ja też dziś fajna sumke zostawłam w aptece 140 zł icon_confused.gif
U gina nie za ciekawiejestem załamana. Na usg bardzo mało pęcherzyków, zero dominującego, bardzo małe i na dodatek mam jakieś cholerne bakterie LACTOBACILLUS VAGINALIS i CANDIDA ALBICANS icon_sad.gif Ten cykl najprawdopodobniej stracony ale mamy dalej próbować, niby po dniach płodnych mam zacząć brać Natamycynę i za miesiąc do kontroli. icon_sad.gif
agnieszzka
Leki dla męza to Tamofixen, prostamol uno, 3rózne suplementy dla mezczyzn i to co kosztowało ponad 400zł to żel Androtop - testosteron... Lekarz powiedział, że trzeba mu pobudzic przysadke mózgową... Jak sama Rosa mowilas niebardzo tez wierze w poprawe nasienia ale zobaczymy, mój mąż wierzy bardzo... chyba za bardzo icon_razz.gif
Ja byłam bardzo zaskoczona tym, że w macierzynstwie 1 raz usłyszałam jakie mogłybyc przyczyny poronienia i Pani gin zaleciła sprawdzenei wsyztskich mozliwosc zeby 2 raz sie to nie powtórzyło... a poniewaz mam zrobionych duzo badan to zleciła jeszcze monitoring wzrostu progesteronu który musze zbadac 3 razy w ciagu 2 fazy cyklu bo powiedziała, że czesto jest tak, że pod koniec cyklu kobieta ma za mało progesteronu dlatego tez dostaje sie duphason lub luteine.. Była tez w szoku, że przy 1 ciazy nic z takich leków nie dostałam... sprawdzi mi tez czy pecherzyk peka no i czekamy na wyniki meza za 2 meisiace... w ogóle było mega miło mega profesjonalnie .. moglismy zadac milion pytan i na kazde byla odpowiedz... Pani dr tez zatrszczyla sie o moja psychike bo zauwazyla ze powoli wysiadam icon_smile.gif
aha leki po to, że urolog powiedział, że mimo że LH miesci sie w normie to jest zbyt niskie bo u facetów powinien byc ok 15 a nie 1,7 jak u mojego meza i głównie to chce podniesc

a co do swinki peruwianki
my jej nei czeszemy bo tego nieznosi
kapie raz na 2 meisiace
wymieniam kamyki raz na 2 tyg
no i karma i sianko raz na kilka dni... roboty mniej niz przy kocie icon_smile.gif
mamy ja prawie 2 lata i jestesmy mega zadowoleni icon_smile.gif
do tego jest bardzo inteligentna
PS nie ugryzła jeszcze nikogo... zanim wezmie cos do buzi wącha nieraz obwachiwala nasze palce i nei gryzła icon_smile.gif
Hania-17
Agnieszzka no to trafiłaś na super lekarza, teraz na pewno sie uda !
goralka
CYTAT(milutka @ Mon, 15 Feb 2010 - 10:47) *
Ja po wynik bety mam dzwonić między 16 a 17, ale nadal uważam, że wynik będzie negatywny, bo nic nie czuję oprócz tych mdłości.

Milutka, u mnie też nie było żadnych objawów. Test zrobiłam tylko i wyłącznie dlatego, że wypadało z obliczeń, że to już trzeba icon_wink.gif I co - Adasio w brzuszku siedzi. Więc głowa do góry, każda babeczka jest inna, ma inne odczucia. A beta cichaczem rośnie icon_smile.gif
Trzymam kciuki niezmiennie!
Agnieszka_82
Milutka trzymam mocno kciuki !!! &&&&&&&&&
iwonadancer
Milutka dziś wielki dzień! nic nie mówię tylko z całych sił zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hania-17
milutka trzymam Å‚apki &&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
Dziewczyny dzięki za kciuki i słowa otuchy icon_smile.gif

Niuniunia Zuzia jet cudowna, taka do wycałowania icon_smile.gif

goralka bo ja w poprzednich ciążach zawsze miałam te same objawy a teraz nic .

No i nie wiem jak temperaturę się liczy, mierząc dowcipnie, bo mam jedynie 37 a za drugim razem 36,8, w ogóle dałam 26zł za ten termometr a on jakiś dziwny, tempkę wymierza w ciągu 3 sekund.

Anecznik wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin , spełnienia wszystkich marzeń icon_smile.gif
milutka
CYTAT(Hania-17 @ Mon, 15 Feb 2010 - 10:55) *
Na usg bardzo mało pęcherzyków, zero dominującego, bardzo małe i na dodatek mam jakieś cholerne bakterie LACTOBACILLUS VAGINALIS i CANDIDA ALBICANS icon_sad.gif Ten cykl najprawdopodobniej stracony ale mamy dalej próbować, niby po dniach płodnych mam zacząć brać Natamycynę i za miesiąc do kontroli. icon_sad.gif


Haniu a który to dzień cyklu i co to znaczy mało pęcherzyków? mi się wydawało, że jak jest kilka to lekarzy to przeraża.
U mnie były dwa i gin mnie ostrzegł że mogą być dwojaczki.
A jaki rozmiar majÄ…?

ps. przepraszam za post pod postem .
Hania-17
milutka u mnie to 16 dc

Tak mi powiedział że za mało pęcherzyków graffa.

A wielkości nawet m nie powiedział tylko stwierdził że sa bardzo malutkie i nie ma dominujacego. W zeszłym miesiącu był jeden i miał tylko 13mm.
Hania-17
Nawet nie dopytywałam się ile mają mm pęcherzyki bo zcięło mnie z nóg jak powiedział że ckl stracony i do tego te bakterie a raczej grzyb.

Kurcze nie mam żadnych dolegliwości, i zapalenie miałam jedynie w ciąży jak byla ale to podobnoć norma bo kobietom w ciąży spada PH w pochwie.
milutka
Haniu no to może lepiej, że ten cykl stracony, bo tak chociaż się przeleczysz przytul.gif
Hania-17
icon_sad.gif
milutka
Haniu nie smutaj siÄ™ przytul.gif
Weźmiesz leki i następny cykl będzie należał do Ciebie icon_smile.gif
Hania-17
z moja owulacjÄ… - wÄ…tpiÄ™.

Już straciłam nadzieję icon_sad.gif
milutka
Haniu przepraszam, ale zapomniałam a ten cykl był wspomagany clo?
asiaaa
milutka czekam z niecierpliwością.... &&&&&&&&&&&
Rosa dziękuję Ci za kolejną dawkę informacji o nasieniu. kurcze, tak wiele jeszcze nie wiem icon_smile.gif Ale dobrze, że jesteś!
Matylda witaj wśród staraczek icon_smile.gif powodzenia!

Ola81
milutka skarbie kciuki moje masz zawsze Ty wiesz o tym... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& No proszę chomiczek... małe futrzane cudo icon_smile.gif

Gabiszczu to czekamy na Ciebie z niecierpliwością...

Haniu kurczę może w nastepnym cyklu pęcherzyki będą lepsze... Trzymaj sie cieplutko icon_smile.gif

matylda315 witamy i zapraszamy do nas icon_smile.gif I powodzenia w szybkim ujrzeniu II kreseczek. U NAS sa same wspaniałe dziewczyny.

buniaa wszysto będzie dobrze. Tylko się nie denerwuj. A mały synuś szkoda że tak sie męczy biedaczek..

słoneczko przykro mi że jednak przylazła...

agnieszka1108 bierz dalej duphaston i jutro idź na bete.
agnieszka 1108
Tak też zrobię - decyzja podjęta jutro jadę na betkę. Co ma być to będzie. 37.gif
Ola81
Agnieszka1108 no i bardzo mądra i słuszna decyzja icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
antolka
Agnieszzko trzymam &&&&&&& za terapię męża, miejmy nadzieję że po 2 miesiącach będzie poprawa icon_smile.gif
a ceny leków-no cóż...nic nie jest tanie, my tez nastawiliśmy się już na dość spore wydatki icon_smile.gif
napisz proszę nazwisko Pani doktor z Macierzyństwa...My 17 marca mamy wizytę w klinice Janeczki, właśnie dlatego że Macierzyństwo mi odradziło parę osób. A może jest inaczej? skoro mówisz że jesteś bardzo zadowolona...

agnieszka 1108 &&&&&&&& za badanie

Matylda witaj wśród staraczek, i obyś nie zagrzała tu miejsca na dłużej icon_smile.gif

Haniu myślę że rozsądnym jest podleczyć to i owo, i potem konkretnie zająć się zafasolkowywaniem.
Wiem że każda z nas patrzy z niecierpliwością, bo chciałybyśmy już teraz, w tym momencie! ale niestety w staraniach trzeba uzbroić się w cierpliwość, nauczyć się troszkę pokory icon_smile.gif ja też nad tym pracuję icon_smile.gif podobnie jak wiele z Was, pewnie Agnieszzka również...skoro mają 2 miesiące poczekać na dalsze działania. A ja- jak dowiedziałam sie że dostanę się odrazu do kliniki, i że musze poczekać 1,5 miesiąca-w pierwszym momencie-wielka tragedia, ale potem oswoiłam się z myślą i teraz odliczam dni icon_smile.gif

milutka zaciskam &&&&&&

Niuniunia gratuluję prześlicznej córci!! niech rośnie zdrowa! icon_smile.gif

buniaa też pewnie na Twoim miejscu byłabym zdenerwowana, tu przyjąć nie chcą, a wizyta w czwartek! ale o ile to możliwe podejdź spokojnie!! czas leci jak oszalały, nim się spostrzeżesz będzie planowana wizyta!! trzymam kciuki &&&&& by wszystko było dobrze icon_smile.gif
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Mon, 15 Feb 2010 - 13:32) *
Tak też zrobię - decyzja podjęta jutro jadę na betkę. Co ma być to będzie. 37.gif


Trzymam kciuki icon_smile.gif &&&


Olu wiem wiem przytul.gif

Co do chomika to kurcze 30 lat na karku a cieszy mnie ten chomik icon_lol.gif icon_redface.gif
A moja Sara zazdrosna, tylko podejdę do chomika to ona zaraz podbiega i "woła" mnie, że mam się z nią bawić icon_lol.gif
agnieszka 1108
milutka - ja również trzymam kciuki za Twoją betkę.

Postanowiłam że jeszcze dzisiaj zadzwonię do mojego gina może on mi coś doradzi. A betkę tak czy tak jutro robię.
Ola81
milutka jak wynik bety????????????????
milutka
Dziewczyny jednak przeczucie mnie nie myliło, bo to niemożliwe abym przy 4 ciżach miała objawy ciążowe zawsze takie same, a teraz by miało być inaczej.

Beta hcg <1,7

No nic , chyba trzeba odstawić duphaston i czekać na następny cykl i druga inseminacja
Ola81
milutka przykro mi przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.