To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
iza1982
iwonka normalnie nie mogę się napatrzeć, jakby to powiedział mój M.: straszny słodziak z Ciebie!!!!
Basik82
CYTAT(iza1982 @ Sat, 06 Mar 2010 - 17:03) *
Gosieńka nie dawaj się smutkom i zcarnym myślom, mnie też długo dręczyły obawy, że nigdy mi się nie uda... Ale dopóki nie skorzystasz ze wsystich możliwości, zeby pomóc Wam zajść w ciążę, poprostu działaj! Nie ma na co czekać, jest IUI, są inne możliwości i nie możemy się poddawać, muśimy wierzyć. Ja wierzę, od niedawna tak szczerze, może dlatego, że wiem w czym problem i jak moge sobie pomóc. I Tobie też zyczę nieustającej chęci do działania! Jest wiele osób, które przeszły dłuższą drogę do rodzicielstwa, ale doszły do celu i my też dojdziemy!!!


iza1982 Masz super podejście. Teraz tylko czekać na efekty. 01.gif
buniaaa
Anecznik wiesz, że jak wylanie żalu ci pomoże to pisz tu nam ile chcesz. Nie martw się napewno będzie dobrze i lekarz szybciutko zareaguje z przepisaniem lekarstw jakby była taka potrzeba.

Iwonadancer piękne zdjątka 03.gif ślicznie wyglądasz, brzuszek okrąglutki icon_smile.gif i psinka jaka już duża.

Ola81 teraz tylko pozostało nam trzymać &&& za żołnierzyki męża, a czy on jest? Bo miał gdzieś wyjechać.\
Fluidki zbieraj do wora a potem je wysyp w okolicach owulki do tego masz magic testy przecież icon_wink.gif więc napewno się uda jak tylko będziecie się przytulać icon_smile.gif

Gosia2406 przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytulam wirtualnie na poprawę choć troszkę humorku

iwonadancer
dziewczynki dziękuję za komplementy bardzo m miło i zyczę Wam wszystkim takich brzuszków! Strasznie mocno Was sciskam wszystkie!!!! nie poddawajcie się a jestem pewna ze niebawem się uda icon_smile.gif

Przesyłam fluidki
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
LButterfly
iwonadancer, wyglądasz prześlicznie ! Rozumiem, że w tym pięknym brzuszku rośnie Córeczka ? icon_smile.gif

Gosia2406, trzymam kciuki za niedzielę, nie trać nadziei, zawsze jest szansa przytul.gif

Olu, to teraz już z górki będzie icon_smile.gif Myśl pozytywnie, teraz musi sie udać.

Nie mogę się połapać w tych maluchowych emotikonkach icon_smile.gif. Nie ma kciuków, kwiatuszków...
A do kogo trzeba sie zwrócić z prośbą o dopisanie do listy staraczek na I stronie ? icon_smile.gif

Mijka
Graida wielkie gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Jednak ta zima na coś się przydała, worek z ciężarówkami się powoli otwiera 08.gif
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki, obyście jak najszybciej ujrzały II na teście icon_smile.gif
Iwonadancer śliczny brzuszek, już nie mogę się takiego doczekać icon_smile.gif
ewik.
o rety Mijka zaglądam i co widzę?? pięęęęęękny suwaczek ciążowy - tak mi się micha cieszy 06.gif Gratulacje wielkie i spokojnych 9 miesięcy 06.gif

za pozostałe staraczki trzymam wielkie kciuki &&&&&&&
Mijka
Dzięki ewik, jestem przeszczęśliwa, no i na razie czuję się świetnie icon_smile.gif
Hania-17
Witam niedzielny poranek.

Anecznik może żelaz w codziennej diecie pomoże poprawic wyniki

iwonadancer piękny brzuszek i mamusia. Po prostu ślicznie wyglądasz i jeszcze raz gratuluję chłopaczka.

Olu fajnie że juz jesteś z nami, i że juz wszystko po. No to ja trzymam kciukasy za następny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&

gravida oficjalnie ci pogratuluję ciąży i bezproblemowych 9 miesięcy
No i łapie ten magiczny sznur icon_smile.gif

OLIbg humor? Hmm raz lepiej raz gorzej. teraz lepiej bo @ sie skończyła, clo zażywam (OSTATNI CYKL) do tego witaminki, castagnus wiesiołek i len. Pewnie pod koniec znów humor bedzie paskudny ale tym sie nie przejmujcie, ja tak to ju mam.

Gosia2406 kochana mocno cie przytulam

Mijka gratulacje, bezproblemowych 9 miesięcy.

A ja zmykam po Darię bo mały łobuz uparła sie że chce spac u babci (teściowej) i za żadne skarby nie chciała iść do domu. Zostawiłam ją i mała nawet nie wspomniała o mamusi i tatusiu. Wieczorkiem porozmawiałam z nia jeszcze na skype a rano już o 7:00 do mnie zadzwoniła że już sie wyspała icon_smile.gif

Życzę spokojnej i miłej niedzieli buźka.
Basik82
Witam się w niedzielę przy porannej kawusi.

Trzymam mocno kciuki oby nowy tydzień był dla wielu z nas owocny&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif

Ja czuję się lepiej. Najważniejsze, że ból głowy bangin.gif już minął. 06.gif

Łapię fluidki od Iwonki ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif Przydadzą się w nowym tygodniu balety.gif
iza1982
LButterfly pierwzą tronkę aktualizuje Ola81 icon_smile.gif

Olu pls o aktualizację, data otatniej @ 7.03.2010. jeszcze tylko jeden cykl z uteina i ide na podejrzenie polipa, czy sie wyniol czy trzeba go bedize ekmitowac przy uzyciu sily icon_wink.gif

pozdrawiam niedzielnie
LButterfly
Olu, to w takim razie proszę o dopisanie mnie do listy :
5 cykl starań, data @ 22 luty icon_smile.gif
Dzięki
klekotka
Gosia mocno przytulam przytul.gif

gravida ale mieliście szczęście - za I razem.... Tylko pozazdrościć. Teraz to już pełnoprawną ciężarówką jesteś, ale nie zapominaj nam tu fluidków ciążowych podsyłać

iwonka ślicznie wyglądasz. Taka szczuplutka, zgrabniutka "dziewczynka" ze ślicznym brzusiem. Oj służy Ci ciąża, służy

Anecznik u nas zawsze możesz się wyżalić jak Ci źle. Na pewno wesprzemy - przynajmniej duchowo

Ola No to teraz z medżik testami zawojój świat i ogłoś niebawem II.
No iprosze o aktualizację - ost. @ 06.03.2010 (paskudna na dodatek 29.gif )

Zuza a gdzie Ty się kochana podziewasz? Takaś zapracowana? 08.gif
Gosia2406
Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy, za wsparcie i za to że jesteście. Jesteście KOCHANE icon20.gif !

Sama się na siebie wkurzam za to, ale wiecie, że czasami takie dni przychodzą i poprostu jakoś trzeba to przetrwać 29.gif .
Najbardziej wkurza mnie to, że właśnie nie do końca wiem co jest nie tak! Jakby było coś konkretnego i pewnego to przynajmniej wiedziałabym co daleje robić?. A tu HSG zrobione i jajowody drożne, podstawowe hormony w normie, większośc wyników ok, mężulka nie są najlepsze, ale u jakiego lekarza bym nie była to słyszałam, że z takimi można naturalnie zajśc w ciążę. Tylko ta owulacja, jak chodziłam do jednego lekarza to niby pęcherzyki rosły, ale nie pękały, przy stosowaniu CLO to samo (tak było przez pół roku). Teraz mam nowego lekarza i nagle pęcherzyki rosną i pękają i tego nie rozumiem?. Zwłaszcza, że nadal nic 21.gif .
Ale byłam dzisiaj na USG i na szczęście okazało się, że jednak pęcherzyk urósł i ma 20mm więc powróciła malutka iskierka nadziei i we wtorek idę na IUI. Więc teraz byle do wtorku.
Basik82
No widzisz Gosia2406 zawsze jest nadzieja. trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wtorek. 06.gif
milutka
CYTAT(LButterfly @ Sun, 07 Mar 2010 - 11:56) *
Olu, to w takim razie proszę o dopisanie mnie do listy :
5 cykl starań, data @ 22 luty icon_smile.gif
Dzięki


O mamy ten sam dzień cyklu icon_wink.gif

Iwonka ślicznie wyglądasz, zgadzam się z tym że bardzo słodko wyszłaś icon_smile.gif
gravida
Gosiu, za wtorek &&&&&&

No i za Was wszystkie, ktore zaczynaja nowy cykl tez &&&& Na fluidki ode mnie to chyba jednak za wczesnie, ale kciuki sa icon_smile.gif
buniaaa
Witam poniedziałkowo wave.gif

Milutka ja nadal ściskam &&&

Gosia2406 &&& za wtorek, taki jeden mały berbeć dla Ciebie specjalnie rollbaby.gif

Przesyłam fluidki dla tych, które w tym tygodniu tego najbardziej potrzebują icon_wink.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
MoniZ
gravida GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
iwona śliczny brzuszek i przyszla mamusia wyglada kwitnaco icon_smile.gif i gratulacje synusia brawo_bis.gif
olu super wiesci teraz tylko przytulanki, przytulanki i jeszcze raz przytulanki i 2 kreseczki ci zycze z calego serca przytul.gif przytul.gif przytul.gif
klekotka przytul.gif przytul.gif
anecznik nie denerwuj sie bo maluszkowi szkodzisz jak pojdziesz do gina to ci przepisze zelazo i wyrownasz poziom zelaza w organizmie przytul.gif

ale was przybywa icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

i trzymam kciuki za was wszystkie &&&&&
klekotka
Witam się przy poniedziałkowej kawce wave.gif

I wszystkiego najlepszego, upragnionych II kreseczek z okazji naszego święta icon_lol.gif
Hania-17
Witam

Wszystkiego Dobrego z Naszego Święta !

agnieszka 1108
Witam
Wszystkim paniom życzę takiego pięknego brzuszka jak u Iwonki

Olu cieszę się że jesteś już z nami i że zabieg skończył się pomyślnie. Czekamy teraz na efekty&&&&&.

Gravida - łoł super wieści. Moje gratulacje i spokojnych 9 miesięcy.
Milutka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

truska
Ja tez z kawką
Zycze nam wszystkiego naj naj icon_biggrin.gif
Moze ten marzec będzie dla nas szczesliwy!!!!!

Ja 6 marca dostałam @
ale w sumie się nie dziwie
bo w dni płodne mój Michał był w pracy

iwonadancer Sliczna z Ciebie dziewczyna !!!
matylda315
Witam we wtorek !!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta icon_smile.gif))))

Nie było mnie kilka dni , a wy naskrobałyście, że hej ! 06.gif

Powiedzcie mi coś... do tej pory nie myślałam o wyglądzie śluzu. Ale jak tak myślę, to już dawno ( bardzo dawno ) nie miałam takiego płodnego. W czasie cyklu , tak w połowie coś się dzieje, ale do takiego jaki powinien być ten śluz to.....daleko icon_sad.gif(((

Nawet teraz na clo nie zauważam większej różnicy icon_sad.gif((

Napiszcie coś o tym blagam.gif

Póki co zaczęły się przytul.gif , pobolewa mnie lewy jajniki ( w zeszłym cyklu to mi się "gotowały" te jajniki ) i od tego myślenia to już wariuję. Przepraszam za nastrój... tak mnie dopadło 32.gif

Gravida - gratulowałam ci po cichu a teraz mogę głośno : GRATULACJE !!!!!

OLA Teraz to już do przodu !&&&&&&&&&

milutka trzymam kciukasy

iwonadancer Slicznie ci z brzuszkiem icon_smile.gif)))


agnieszka 1108
Mamy dzisiaj święto a ja zamiast świętować mam bardzo napięty plan 29.gif . Niby pracuję w domu i wydawałoby się że ze wszystkim powinnam zdążyć na czas a tu guzik z niczym nie mogę się wyrobić. Tak więc dzisiaj nie świętuję tylko ostro biorę się do pracy. No i jeszcze mama Michasię w domu bo się zaziębiła - o zgrozo.

A Wy planujecie dzisiaj coś specjalnego z okazji Naszego święta.
milutka
Agneszka dużo zdrówka dla Michasi icon_smile.gif

Matylda najlepiej mieć chyba podgląd na usg, czy jest owulacja a z śluzem to chyba różnie bywa icon_wink.gif więc się nie zamartwiaj icon_smile.gif

Co do dzisiejszego święta, to wszystkiego dobrego dla nas kobietek brawo_bis.gif

Ja dzisiaj normalny dzień mam, pewnie coś dostanę od chłopaków po południu, w końcu mam trzech facetów w domu icon_smile.gif
No i od tatusia dostanę coś słodkiego albo kwiatka, On zawsze dba o swoje kobiety icon_smile.gif
Co do męża, to nie zapomniał o dzisiejszym dniu, dostałam od niego smska z "ludzikiem" tylko ponoć miał być z kwiatkiem a przysłał jakiegoś ze smutną minką i rozkładającego bezradnie ręce, ale pomyłka hihi

A ja Wam powiem, że mnie bolą po bokach piersi, chyba po tym ovitrelle tak mam, albo po CLO icon_rolleyes.gif
Ola81
Dziewczynki Życzę Wam wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta...

Ponadrabiam później. Coś mi wena uciekła....
antolka
boziu! stronek przybywa i przybywa!! i niebawem skończy się 21 odsłona, z którą wiązałam taaaaakie nadzieje:(
WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ! Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!

iwonadancer piękna kobieta z Ciebie...a brzuszka-to pozazdrościć icon_smile.gif

matylda315 co do tego nieszczęsnego śluzu płodnego...hmmm, ja np wogóle go nie mam. Ogólnie śluz występuje u mnie przez większość cyklu, ale typowo płodny-raczej wcale icon_sad.gif tez się nad tym zastanowiłam ostatnio-dlatego też pytałam o to badanie na wrogość śluzu... nie wiem czy to ma ze sobą coś wspólnego...

buniaaa łapię fluidki!! a jak Ty się czujesz?


u mnie 39dc, 5d po duphastonie i czekam na @. brzuch mnie boli od wczoraj i piersi od jakiegos czasu, więc @ się zbliża pewnie!...już tylko 9 dni i mamy wizytę w klinice!!!już nie mogę się doczekać.
buniaaa
antolka Dziękuje, czuję się dobrze, żeby nie zapeszyć. Jedyna rzecz jaka mnie martwi i z którą muszę się teraz pożegnać to z pozycją spania na brzuchu 41.gif dla mnie to jest tragedia icon_sad.gif ale teraz to chociaż dobrze że śpie ale potem to będzie z boku na bok bo tej pozycji mi brakuje bardzo... Teraz jestem ciągle senna więc sen jest na zawołanie.
Trzymam &&& aby klinika nie była potrzebna icon_wink.gif

Byłam właśnie na marcówkach i Moko urodziła dziś Olafka icon_smile.gif piękny prezent dostała na dzień kobiet icon_smile.gif
Ola81
Gosiu2406 za jutrzejszą IUI trzymam bardzo mocno kciuki &&&&&&

klekotko no mam nadzieję że teraz to już się uda. Jutro jadę po wypis ze szpitala. Mam nadzieję że nic nowego nie odkryją...

antolka mam nadzieję że nie bedzie Tobie potrzebna klinika, ale jeżeli juz będziesz musiała z niej skorzystać , to zyczę Ci szybkich efektów w niej leczenia.
Jagoda07
Witajcie!!!!

W dniu naszego święta kochane kobietki życzę spełnienia wszystkich marzeń!!!!! icon_wink.gif

A jeśli chodzi o prezenty na dzień kobiet... to do mnie zawitała dziś @ 29.gif Nie powiem przyszła jak w zegarku na czas ale śmiesznie się złożyło że akurat 8 marca 06.gif

Ja też coś ostatnio bez weny do pisania... czekam i czekam na tą wiosnę...

Matylda jeśli chodzi o śluz to pomaga olej z wiesiołka, bierze się go od 1 dnia chyba do owulacji. Może dziewczyny będą bardziej w temacie... Ja go brałam jak staraliśmy się o 1 dziecko i efekty z tego co pamiętam były. Śluzu było więcej i taki ,,ładny" był icon_smile.gif Teraz chyba też będę brała profilaktycznie zaszkodzić nie zaszkodzi zresztą działa ogólnie dobrze na organizm icon_smile.gif Słyszałam też, że sok ze świeżej marchwi może być ten jednodniowy do kupienia w sklepach poprawia śluz. Też popijałam 03.gif
Jagoda07
Ola81 trzyma mocno kciuki aby teraz udało się szybciutko i bez kliniki &&&&&&&&&&&&& Abyś jak najszybciej zobaczyła II tłuste krechy na teście! icon_biggrin.gif
Basik82
Hej dziewczyny

Z okazji naszego święta życzę nam wszystkim osiągnięcia tego czego tak bardzo pragniemy II kresek

Matyldajeżeli chodzi o śluz to u mnie też jest nie za dużo ale to mi nie przeszkodziło zajść w ciąże, choć nie wiem może opóźniło 23.gif

Ola81 mam nadzieję, że Twój wypis będzie ok&&&&&&&&&&&&&

Dziś moi panowie zasypali mnie kwiatami. Najpierw mężuś, potem koledzy w pracy i teraz tato.

Wszystkie z Was, które mają @ przytul.gif

U mnie owu dziś lub jutro. Mąż w romantycznym nastroju. Zobaczymy jakie będą efekty 43.gif

P.S. Z choroby już się wyleczyłam. 4 dni i po sprawie. W szoku jestem jak też motywacja czyni cuda. 06.gif
asiaaa
Witam w dniu naszego święta icon_smile.gif WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO brawo_bis.gif

mi też wena uciekła. nawet z nadrobieniem postów mam problem.
Tylko wyrywkowo napiszę (wybaczcie)

gravida gratuluję!!!! brawo_bis.gif i zabieraj nas za sobą icon_smile.gif
Ola cieszę się, że już po wszystkim i wiadomo co i jak. Oby teraz było w górki icon_smile.gif
iwonka no nie mogę się napatrzeć. Ty masz taką promienną buźkę, a z tym brzuszkiem to już w ogole... Ach, no pięknie pięknie icon_smile.gif
milutka za Ciebie nieustannie zaciskam kciuki... dzień testowanka nadciąga wielkimi krokami. A może ten ból piersi po bokach to nie po żadym clo ani ovitrelle...? 43.gif ja w ciąży miałam takie bolesne piersi po bokach. Normalnie przed @ bolą całe, a w ciąży niby też bolały całe, ale jakos tak szczególnie nieprzyjemnie było po bokach... &&&&&

a co do dnia kobiet nie mam specjalnych planów. Rano dostałam od męża ślicznego storczyka do kolekcji, w pracy od szefa duuuuuużo ciekawych czekoladek (hmm, to nic, że staram się dięty trzymać icon_wink.gif a wczoraj już od taty dostałam kwiatuszki, bo dziś nie ma jak się do mnie dostać, a i tak z pracy wracam po 19.
A powiem Wam, że tak jak się cieszyłam, że waga spada i spada tak odkąd biorę te antyki to apetyt mam taki, że wszystko bym jadła... no i waga, albo stoi w miejscu, albo ciut w górę idzie... narazie jest 0,7kg na plusie od najniższej uzyskanej wagi. ale co tam, i tak jest ok icon_smile.gif
milutka
Asiu to na pewno nie ciąża, bo ja w zasadzie jeszcze w ciąży nie jestem, jeśli udała się IUI to dopiero coś tam się utworzy w czwartek icon_wink.gif

Wow Moko już urodziła, super icon_smile.gif
agnieszzka
poprosze o aktualizacje 8.03 @ 10cykl staran...
milutka
CYTAT(Gosia2406 @ Sun, 07 Mar 2010 - 16:17) *
Ale byłam dzisiaj na USG i na szczęście okazało się, że jednak pęcherzyk urósł i ma 20mm więc powróciła malutka iskierka nadziei i we wtorek idę na IUI. Więc teraz byle do wtorku.



Powodzenia jutro na IUI &&&

Widzisz u Ciebie 7 marca pęcherzyk 20mm i IUI 9 marca, a mnie zrobili po jednym dniu iui i uważam że to za wcześnie 21.gif
gravida
Olu, mam nadzieje, ze humor juz lepszy i ze wypis ze szpitala bez przykrych niespodzianek.
Matylda, tak jak dziewczyny pisaly - wiesiolek pomaga. Pomaga tez picie zielonej herbaty, co wyprobowalam z db efektem u siebie. Tylko nie nalezy jej pic w drugiej fazie cyklu, bo podobno powoduje lekkie skurcze macicy. Podobno dziala tez picie soku z grejpfruta, ale na mnie nie dzialalo. A moze za krotko probowalam?
OLibg, trzymam kciuki za starania i owulacje icon_smile.gif &&&&
Asiaa, to 0.7 kg to takie male wahniecie, moze zwiazane z faza cyklu?
Milutka, nadal trzymam &&&&
Gosia, to powodzenia dzisiaj!! &&&&
No i nosy do gory te, u ktorych ojawila sie @, z nowym cyklem nowe szanse.


Ja sie stresuje, czy wszystko w porzadku, czy beta narasta itd. Dzisiaj ide do mojego lekarza (nie ginekologa) i powtorze pewnie bete. Zapytam sie tez go, kiedy do ginekologa powinnam isc. Nie wiem, czy nie za wczesnie...
milutka
A który to wychodzi tydzień ciąży?
Aguś24
hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie ale jakiś czas temu pisałam ze chcę zajść w ciąże , ze mam różne objawy , potem okazywało się ze mój organizm mi sprawiał figla................. a dziś szok szok szok po 4 latach ujrzałam 2 kreseczki na teście już mam spore mdłości i bóle piersi od 3 tyg , tempka 37,1 , teraz idę na potwierdzenie do gina pozdrawiam
asiaaa
aguś no jasne, że Cię pamiętamy icon_smile.gif długo Cię tu nie było i proszę z jaką wiadomością przychodzisz brawo_bis.gif GRATULUJĘ!!!! brawo_bis.gif
Gosia powodzenia &&&&&&
Ola81
Aguś GRATULACJE!!!!!!

Ja dziś niestety nie pojadę po wypis. M zabrał samochód. Będę musiała jechać jutro... wrrrr icon_neutral.gif

Gosia2406 trzymam kciuki za dziś &&&&&&&&&&&&&&&
klekotka
Aguś24 pewnie że Cie pamiętamy,. Serdecznie gratuluję!!!!!

Gosia zaciskam kciuki za dzisiejszą IUI&&&&&&&&&&&&&&&
LButterfly
Aguś, Wielkie Gratulacje ! icon_biggrin.gif

Gosia, powodzenia ! przytul.gif

Gravida, do ginekologa na zwykłe badanie możesz iść, ale to trochę za wcześnie, nic raczej ciekawego nie powie.
W 5/6tc można iść na USG, żeby zobaczyć pęcherzyk, a serduszko dopiero w 6/7tc widać. Łykaj folik i poczekaj jeszcze kilka dni chyba - tak myślę.

A ja byłam wczoraj na USG, pęcherzyk nie urósł za dużo, ale zrobił sie piękny, okrąglutki (w piątek był strasznie płaski).
No to zaatakowaliśmy wczoraj, a dzisiaj pewnie będzie poprawka 06.gif .
Test owu też pokazał dzisiaj II krechy, a za każdym razem jak go robię przed samą owu, marzę, żeby za te 10 dni znowu ujrzeć taki sam widok 43.gif
Moje dziecko z pełną stanowczością mówi, że chce dzidziusia, obiecuje, że będzie sie nim opiekować. Oczywiście woli siostrę 03.gif

Miłego dzionka dziewczyny !
agnieszka 1108
Aguś - gratulacje!!!!!

Olu - co się odwlecze to nie uciecze 06.gif
Gosia - trzymam kciuki &&&&&&&&
Gravida - za piękną bete

Jutro wyjeżdżam do zakopanego. Mąż jedzie na jakieś szkolenie i zafundował mi i Michasi pobyt w jakim fajnym hotelu niedaleko miejsca gdzie będzie się szkolił. Przyda mi się odrobina relaksu bo napraqwdę czuję się zmęczona. To chyba przesilenie zimowe.
klekotka
Oj tez by mi sie przydal taki wypoczynek.

A tak w ogóle - to co tu taka cisza? icon_eek.gif jawdrop.gif Przed burzą? icon_lol.gif 02.gif
Basik82
Witajcie wave.gif

Gosia Za dzisiaj &&&&&&&&&&&&&&&&&&

agnieszka 1108 Też bym chciała. A odpoczynek należy Ci się...

Gravida Mówi się, że do lekarza należy iść do 10 tygodnia i to nie ma nic wspólnego z becikowym. Wielu lekarzy uważa, że najlepszy czas to 6-8 tydzień. W tych tygodniach robi się też pierwsze badania.

Aguś24 WIELKIE GRATULACJE!!!!!!! I zdjęcie testu poprosimy.... 06.gif

Ola81 skoro nie dziś to palców nie puszczam i dalej kciuki trzymam &&&&&&&&&&...

Milutka za Ciebie szczególnie &&&&&&&&&&&&&&&&. II tłuste &&&&&&&&&&&&&&&&&&.....


buniaaa
agnieszka1108 super taki niespodziewany wyjazd icon_smile.gif wypoczywaj ile tylko dasz radę icon_smile.gif

Aguś24 GRATULACJE !!!

Gosia2406 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
agnieszka 1108
Ale tu cisza

Czy Któraś wie co dzieje się z Zuzą - dawno do nas nie zaglądała i trochę się martwię.

Aguś a teścik też bym chciała zobaczyć to taka nasza mała tradycja.
Bunia - dlaczego nie ma Cię na pierwszej stronce to już 11 tydzień ale ten czas leci.

Wiecie co bardzo się cieszę na ten wyjazd. Zabieram komputer ze sobą więc jak tylko będę miała dostęp do internetu to do Was napiszę.
buniaaa
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 09 Mar 2010 - 15:27) *
Ale tu cisza

Czy Któraś wie co dzieje się z Zuzą - dawno do nas nie zaglądała i trochę się martwię.

Aguś a teścik też bym chciała zobaczyć to taka nasza mała tradycja.
Bunia - dlaczego nie ma Cię na pierwszej stronce to już 11 tydzień ale ten czas leci.

Wiecie co bardzo się cieszę na ten wyjazd. Zabieram komputer ze sobą więc jak tylko będę miała dostęp do internetu to do Was napiszę.

Ja chyba na poprzedniej części byłam razem z Cathee, mon1k@ i banyk
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.