To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
matylda315
Ola najwyższatemp. to 37,4 (dwa dni ) i potem równiutko 37,1 przez 5 kolejnych. Wiesz , ja nie potrafię określić terminu owu (brak śluzu, brak pomiaru tem.,tylko ból jajników (kilka dni 37.gif )- a teraz cycuchy szaleją , ale brzuch boli jak na @ i test w 27 dc wyszedł negatywny 32.gif . Chyba pogodziłam się z tym, że ten cykl poszedł na straty. 41.gif . Ostatni cykl po clo i duphastonie to było 32 dni.
Ola81
matylda u mnie w dniu @ zawsze spada tempka. Nie wiem jak u Ciebie. Teraz niestety nie wiem jak z nią u mnie bo w tym cyklu nie mierzę. No to więc czekamy obie hehe icon_smile.gif
iza1982
agnieszka 1108 z tego co widzę jest za mało plemn ików o rucu A i B, ale oim zdaniem nie ma tragedii, za mało żywych plemników, ale za to jest ich dużo w ejakulacie, więc też bym się nie załamywała. a co do budowy, to jak mój M. robił badanie, to za dobry wynik uznano >15% plemników o prawidłowej budowie, więc u Was uznałabym to za dobry wynik. Jak iedyś Rosa powiedziała: może być nawet jeden prawidłowy plemnik, byle się ruszał i dotarł do celu...... Moim laickim zdaniem e wyniki są troche poniżej norm, ale na prawde nie sa złe i nie skreślają waszych szans. Natomiast może w związku z małą ruchliościa pomyślicie o inseminacji?

Z tego, co pamiętam nasza koleżanka iwonka miała podobne wyniki męża, dużo plemników, ale mała ruhlwość i oni się od razu zdecydowali na isemke i to był strzał w 10tke icon_smile.gif

iwonka popraw mnie jesli sie myle z tymi wynikami Twojego M., jak to bylo....

tak czy siak widywałam na forum o wiele gorsze wyniki, tak czy siak do kazdych trzeba podejsc kreatywnie i szukac najlepszego rozwiązania.

Pzdrawiam porannie
iza1982
co do innych zalecanych badań to się nie wypowiem, bo nie wiem. Przepraszam, że ne pamietam, ale czy po Twojej stronie agnieszka jest wszystko ok, badalas sie?
matylda315
CYTAT(Ola81 @ Fri, 26 Mar 2010 - 09:09) *
matylda u mnie w dniu @ zawsze spada tempka. Nie wiem jak u Ciebie. Teraz niestety nie wiem jak z nią u mnie bo w tym cyklu nie mierzę. No to więc czekamy obie hehe icon_smile.gif



Ja jeszcze nie wiem, to mój pierwszy cykl , w którym mierzę tempkę icon_rolleyes.gif
komunikacja
Witajcie.
Jedna nocka i juz tyle tu napisane.
A w ta nockę małe zawirowanie:
otóż tak mnie zaczął kłuć prawy jajnik mocno,że już myslałam,że @ przyjdzie lada chwilkę(zazwyczaj dostaje rano lub w nocy)więc pobiegłam predziuteńko po ta "panią" ze skrzydełkami..trochę sie też zaniepokoiłam bo to dopiero był przełom 25-26 dc....no normalnie bym dała sobie reke obciąć,że to już@ a tu nic,ani plameczki.
Wróciłam do domu 15 min temu i nadal nic.Normalnie mnie w konia robi ta wstrętna @!!!!!
W dodatku nie mogę sobie zmierzyc temperatury bo mam przeciez nie przespana noc a teraz zamiast iść spać to ja czytam i pisze do Was 06.gif
matylda315
LillAnn1 a ile u Ciebie zazwyczaj trwa cykl? Napisz szybciutko i idź odsypiać nockę 06.gif
komunikacja
CYTAT(matylda315 @ Fri, 26 Mar 2010 - 09:45) *
LillAnn1 a ile u Ciebie zazwyczaj trwa cykl? Napisz szybciutko i idź odsypiać nockę 06.gif


wiesz co zwykle były nieregularne bo nie miałam owulacji (jak się okazało),więc dokładnie niewiem.
Ale teraz odkąd się leczę to 27 dni cyklu i @ wstrętna.Ale po takich objawach jak dzisiaj BANKOWO przyłaziła!!!!!!
Basik82
truskaplamienie implementacyjne raczej nie wchodzi w gre. Test zrobiłam tak na wszelki wypadek. Jest negatywny.

Teraz nowy cykl, nowa szansa, wiosna za oknem też sprzyja nam staraczkom.

LillAnn1A może jednak marzec.......


wiolka272
witam
ja temperatury wcale nie mierzę i nie mierzyłam,teraz cykle mam rozregulowane,więc w sumie nie wiadomo kiedy wypada owulka i kiedy mam dni płodne,więc u nas przydało by się codziennie,a to wcale nie jest takie proste bo mąż jest tylko na weekend...
matylda315
CYTAT(OLIbg @ Fri, 26 Mar 2010 - 10:57) *
truskaplamienie implementacyjne raczej nie wchodzi w gre. Test zrobiłam tak na wszelki wypadek. Jest negatywny.

Teraz nowy cykl, nowa szansa, wiosna za oknem też sprzyja nam staraczkom.

LillAnn1A może jednak marzec.......



LillAnn1 &&&&&&&&&&&&&&&&&

Wiolka272 to faktycznie możliwości trochę okrojone 29.gif
Mijka
LillAnn1 a może icon_wink.gif ciaza.gif trzymam kciuki, wyluzuj, a wszystko się ułoży
wiolka272
zobaczymy jak to będzie....
agnieszka 1108
CYTAT(iza1982 @ Fri, 26 Mar 2010 - 09:14) *
co do innych zalecanych badań to się nie wypowiem, bo nie wiem. Przepraszam, że ne pamietam, ale czy po Twojej stronie agnieszka jest wszystko ok, badalas sie?


iza1982 badania hormonów miałam i były ok. Monitoring miałam przez kilka cykli no i nie zawsze samoistnie pęka pęcherzyk, ale jestem podatna na pregnyl i wtedy pięknie pęka. Nie miałam HSG.
klekotka
LillAnn1 moze jednak 02.gif 43.gif

U mnie @ planowo powinna pojawić się za tydzień w piątek/sobotę 29.gif
wiolka272
u mnie ostatnio @ skradała się 7 dni zanim przyszła,mąż był pełen nadzei ale po 2 testach negatywnych rozwiało się wszystko...

LillAnn1 a może jednak się nie @ pojawi
klekotka oby nie przyszła
kasiaaa82
dziewczyny a czy po clo bolały was piersi, bo mnie dzisiaj bolą, od wczoraj wieczora, stanik mnie drażni(ostatnią tabl brałam 19 marca), no i podbrzusze pobolewa - nie wiadomo po co i na co 13.gif
moze to po tabletkach icon_question.gif
a i jeszcze od rana mąż mnie tak denerwuje, że go chyba dzisiaj zastrzelę icon_evil.gif
pozdrawiam
wiolka272
CYTAT(kasiaaa82 @ Fri, 26 Mar 2010 - 11:56) *
dziewczyny a czy po clo bolały was piersi, bo mnie dzisiaj bolą, od wczoraj wieczora, stanik mnie drażni(ostatnią tabl brałam 19 marca), no i podbrzusze pobolewa - nie wiadomo po co i na co 13.gif
moze to po tabletkach icon_question.gif
a i jeszcze od rana mąż mnie tak denerwuje, że go chyba dzisiaj zastrzelę icon_evil.gif
pozdrawiam


ja Ci nic nie poradze bo żadnych tabletek nie brałam...

kurka ale mnie jajniki nawalajÄ…,normalnie raz jeden raz drugi...
zuza1313
Witajcire dziewczynki w tak piękny słoneczny dzień icon_smile.gif


CYTAT(kasiaaa82 @ Fri, 26 Mar 2010 - 11:56) *
dziewczyny a czy po clo bolały was piersi, bo mnie dzisiaj bolą, od wczoraj wieczora, stanik mnie drażni(ostatnią tabl brałam 19 marca), no i podbrzusze pobolewa - nie wiadomo po co i na co 13.gif
moze to po tabletkach icon_question.gif
a i jeszcze od rana mąż mnie tak denerwuje, że go chyba dzisiaj zastrzelę icon_evil.gif
pozdrawiam


Tak ,ja tez po clo tak mam. Właściwie, kiedy biorę hormony to piersi mnie bolę przed owu, w trakcie owu i przed @ ,a wcześniej tak nie miałam.


Pozdrowionka i miłego dnia icon_smile.gif
matylda315
Właśnie kończę drugi cykl z clo i duphastonem - i nie daję rady z cycuchami 37.gif , ostatnio też tak było 23.gif bolą jak diabli...Nie jesteś sama Kasiaaa82 06.gif
kasiaaa82
bolą ch...nie, byle efekt był icon_smile.gif
a bolą Was cały cykl???
zuza1313
CYTAT(kasiaaa82 @ Fri, 26 Mar 2010 - 12:41) *
bolą ch...nie, byle efekt był icon_smile.gif
a bolą Was cały cykl???


prawie cały. a teraz akurat nie biorę niczego ,to mnie tak nie bolą.
matylda315
Mnie nie cały... teraz zaczęły dwa dni po odstawieniu duphastonu 23.gif
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Fri, 26 Mar 2010 - 10:57) *
truskaplamienie implementacyjne raczej nie wchodzi w gre. Test zrobiłam tak na wszelki wypadek. Jest negatywny.

Teraz nowy cykl, nowa szansa, wiosna za oknem też sprzyja nam staraczkom.

LillAnn1A może jednak marzec.......


wiesz co jakos się nie łudzę....piersi bolą mnie jedynie jak ich dotknę czy lekko nacisnę a tak nie,a poza tym to nie czuję żadnych objawów ciąży.Do przed wczoraj to jeszcze i zapachy mi przeszkadzały i piersi potwornie bolały i mdliło mnie lekko jak długo jechałam autobusem albo jak czułam gdy ktos pali(bo ja nie palę w ogóle)a teraz no nic.Żadnych objawów nic!!!
Poprostu czekam na @ i tyle 29.gif
komunikacja
CYTAT(matylda315 @ Fri, 26 Mar 2010 - 11:13) *
LillAnn1 &&&&&&&&&&&&&&&&&

Wiolka272 to faktycznie możliwości trochę okrojone 29.gif

komunikacja
CYTAT(Mijka @ Fri, 26 Mar 2010 - 11:29) *
LillAnn1 a może icon_wink.gif ciaza.gif trzymam kciuki, wyluzuj, a wszystko się ułoży




Dzieki dziewczyny,że Wy jesteście takie miłe i,że wierzycie w to bo ja kompletnie nie wierzę...jakoś niewierzę...
kasiaaa82
LillAnn1 skoro tyle osób Ci kibicuje to może jednak... 48.gif

a i wiecie co jeszcze dziwnego, skoro "pęcherzyk 29mm i raczej nie pęknie" to skąd skok temperatury, z 36,6 na 37 icon_question.gif
człowiek wpierw się łudzi, a potem przezywa icon_confused.gif i tak miesiąc po miesiącu
Aguś24
byłam na USG wszystko jest o.k malec zdrów rośnie ma 7mm to przeło 7/8 tygodnia aktualny termin na 13 lutego icon_smile.gif moje skoki cisniena się uspokoiły , bóle głowy to dość normalne zresztą każdy inaczej przchodzi ciąże ,ja w 6 tygodniu wymiotowałam codziennie rano , a teraz po 6 dniach dziś wymiotowałam w południe migdałami widocznie mi zaszkodziły,tylko te potworne kwaszności , staram się nic niejesc słodkiego , kwaśniego, pic niegazowaną wode i powolutku sobie jakoś radzę pocieszam się ze jeszcze kilka tygodni i że może po 12 tygodniu będzie lepiej:)

a ja nikomu nie polecam i nie zazdroszczę wymiotów kwaszności bo to naprawdę bardzo nie przyjemne icon_sad.gif kasiaaa82
kasiaaa82
Aguś zazdroszczę Ci tych dolegliwości icon_biggrin.gif
niedługo miną, a Ty będziesz miała kochanego, najlepszego dzidziola 08.gif
pozdrawiam
LidkaM
CYTAT(Aguś24 @ Fri, 26 Mar 2010 - 19:01) *
byłam na USG wszystko jest o.k malec zdrów rośnie ma 7mm to przeło 7/8 tygodnia aktualny termin na 13 lutego icon_smile.gif


Ludzka ciąża trwa na ogół 9 miesięcy.
bobi
CYTAT(agnieszka 1108 @ Thu, 25 Mar 2010 - 15:59) *
Cześć dziewczyny
Ale forum dzisiaj ruszyło. To dobrze bo ostatniu zastój tu jakiś się zrobił.

Odebrałam wyniki mężą i chyba są nienajlepsze 32.gif
Czy mogę prosić o pomoc w ich interpretacji. Do lekarza idę dopiero w poniedziałe a chciałabym już dziś coś wiedzieć.

Objętość próbki - 4,4 ml
Kolor - prawidłowy
Lepkość - Prawidłowa
pH - 8.2
Czas upłynnienia - 10 minut

Ruchliwość
Ruch typu A - 15%
Ruch typu B - 10%
Ruch typu C - 5%
Brak ruchu - 70%

Liczba plemników
53 mln/ml

Żywotność
Plemniki żywe - 35%
Plemniki martwe - 65%

Morfologia
Plemniki o prawidłowej budowie - 30%
Plemniki nieprawidłowe 70%
defekt główki - 40%
defekt wstawki - 10%
defekt witki - 20%

Diagnoza seminologiczna - Asthenozoospermia

Pomóżcie mi proszę bo zwariuję


Agnieszka też nie potrafię ci pomóc, bo się nie znam, ale możesz napisać na Naszym Bocianie do experta i tam ci odpowie jak to wszystko wygląda, ja tak zrobiłam i tak wyglądają wyniki i tak mi odpowiedział expert-odpowiedz jest po wynikami.
Tu masz link w razie co do Naszego Bociana https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...pic&t=68264


Staramy się od 13 miesięcy o drugie dziecko po 10 latach przerwy, przy pierwszym nie było problemów. Zrobiliśmy badania męża i oto wyniki, a w nawiasie wartości referencyjne.

Abstynencja płciowa: 4 dni
Barwa: szara (szara/opalizujÄ…ca)
Objętość: 4 (2-6)
Ciągliwość: 0 (<2)
ph: 7,8 (7,5-8,1)
Koncentracja (mln/ml): 60 (20-200)
Ruch typu A %: 10
Ruch typu B %: 15 (A+B >50)
Ruch typu C %: 25
Ruch typu D %: 50
Całk. liczba pl. (mln): 240 (>40)
WBC (mln/ml): 0,5 (<1)
Morfologia %: 15 (>15)
Test eozynowy %: 10 (<25 plemn. martwych)
Aglutynacja (0,1,2,3): 0 (0)

To jest odpowiedz experta:
Szanowna Pani
Sporo plemników więc mimo obniżonej ruchliwosci nasienie nie jest złe
iza1982
agnieszka 1108 a gin nie sugerował Ci HSG? skoro plemniki całkiem calkiem, owulka tez pod kontrola, to moze warto o tym pomyslec? ile masz lat? czy masz juz dziecko? slyszalam, ze to badanie pomaga wielu parom, patrz: bobi icon_smile.gif
milutka
CYTAT(iza1982 @ Fri, 26 Mar 2010 - 20:46) *
agnieszka 1108 a gin nie sugerował Ci HSG? skoro plemniki całkiem calkiem, owulka tez pod kontrola, to moze warto o tym pomyslec? ile masz lat? czy masz juz dziecko? slyszalam, ze to badanie pomaga wielu parom, patrz: bobi icon_smile.gif


Agnieszka ma córeczkę icon_wink.gif
kasiaaa82
droga AguÅ›,
dla osoby która pragnie dziecka, dolegliwości spadają na drugi plan, ważne jest by mieć malutką istotkę pod sercem, a potem przy sobie
i właśnie o to mi chodziło
pozdrawiam
inka-24
CYTAT(iza1982 @ Wed, 24 Mar 2010 - 20:58) *
chwilami mam ochote iść do jakiejś super mega wypas kliniki i powiedzieć: zróbcie mi dziecko i wystawcie rachunek. i nie chce tu obrazac nikogo i niczego, sama bylam i bede pacjentem kliniki, ale juz mam dosyc tej walkio naturalne poczęcie icon_sad.gif


Dobrze że rozważasz leczenie w klinice.
Ale leczenie niepłodności nie wygląda tak jak napisałaś.
To długa i skomplikowana droga, w wypaśnej i drogiej klinice również.
moko.
agnieszka 1108 nie wariuj !
Mój mąż też ma zdiagnozowaną asthenozoospermię i miał dużo gorsze* wyniki niż Wasze a zaszłam w ciążę naturalnie.
* gorsze pod wględem liczby plemników
Pokażę Ci nasze wyniki - wpisze je obok waszych.
Objętość próbki - 4,4 ml - My 2,1
Kolor - prawidłowy
Lepkość - Prawidłowa
pH - 8.2 - My 8,2
Czas upłynnienia - 10 minut, My 45 minut

Ruchliwość
Ruch typu A - 15% - My 14%
Ruch typu B - 10% - My 22%
Ruch typu C - 5% - My 16 %
Brak ruchu - 70% - My 48%
Liczba plemników
53 mln/ml - My 21 mln

Żywotność
Plemniki żywe - 35% - My 35%
Plemniki martwe - 65% - My 65%
Morfologia
Plemniki o prawidłowej budowie - 30% - My 32%
Plemniki nieprawidłowe 70% - My 68%
defekt główki - 40%
defekt wstawki - 10%
defekt witki - 20%


Zaszłam w ciążę dzięki stymulacji Clo, bromegreronu, (obniżeniem prolaktyny) i monitoringom - dzięki temu mogliśmy dość precyzyjnie określić kiedy możemy działać i działaliśmy tylko w te dni, wczesniej abstynencja. Mąż po odebraniu wyników nasienia miał wizytę u urologa-androloga w celu diagnozy czy czasem mąż nie ma żylaków powrózka nasiennego. Nie ma.
W marcu wykonaliśmy badania męża a w lipcu ujrzałam dwie kreski na teście. Gdyby się nam nie udało w lipcu miałam mieć wykonane HSG - uciekłam przed tym .... Staraliśmy się o dziecko 10 m-cy icon_smile.gif
Więc agnieszko1108 ciąża u Ciebie jest mozliwa - ciąża "naturalna"
Powodzenia!
Hania-17
Witam weekendowo.

Szwagierka moja jest od wczoraj w szpitalu, krwawi i ma ból podbrzusza. Wczoraj na USG nic juz nie było widać, dziś wyniki bety potwierdziły że szwagierka jeszcze jest w ciąży ale nadal nie widac zarodka icon_sad.gif

Oby wszystko się dobrze skończyło &&&&&&&&&&

Ja ja się czuje cholernie wzdęta tak jakbym zaraz miała pęknąć albo tak przejedzona a ja jeszcze nic nie jadłam, ogólnie czuje się źle!
Basik82
Witam siÄ™ w weekend icon_cool.gif

No widziszagnieszka 1108 może nie jest tak źle przytul.gif

Hania-17 przytul.gif Cię bardzo mocno. Mam nadzieję, że będzie ok u Was obu.

bobi to kiedy pierwsza wizyta? Trzymam mocno &&&&&&&&&& żeby było wszytko super.

Aguś24 A nie machnęłaś się z tym terminem? 13 luty czy 13 listopad? Dolegliwości miną szybko........ Ale później te małe stópki, paluszki, uśmiech. Dbaj o Was icon_wink.gif




iza1982
inka myślisz, że ja nie wiem, że dziecka nie zamawia sie jak tortu urodzinowego? napisalam tak, bo chwilami chciałabym, żeby tak było można, bo mam dosyć tego tematu. I nawet liczyłam się z tym, że podniosą się głosy tych, które o dziecko starają się dłużej, no bo jak to? bezczelna, kilka miesięcy starań i marudzi, użala sie nad sobą. No cóż, tak. Po 10 cyklach mam już dość.
matylda315
Witam siÄ™ deszczowo icon_rolleyes.gif

Aguś24 ja mam do Ciebie taką prośbę : wyjaśnij mi proszę co to są kwaszności , bo ja dwie ciąże przeżylam i z takim zjawiskiem się nie spotkałam ( chyba ) 23.gif

Iza1982 masz prawo tak się czuć. To normalne, każda z nas ma takie dni. Ale uwierz mi : warto walczyć. Bezcennym jest trzymać w ramionach swoje dziecko, czuć jego ciepło i zapach , czuć bezmiar miłości , i wiedzieć , że za to małe Cudo życie by się oddało. Walcz dziewczyno, walcz a zobaczysz , że gdy będziesz trzymać w rękach Cudeńko będziesz dumna, że się podniosłaś i zawalczyłaś. Trzymam kciuki za Ciebie i za nas wszystkie. 43.gif

przytul.gifHania-17
milutka
CYTAT(iza1982 @ Sat, 27 Mar 2010 - 16:52) *
inka myślisz, że ja nie wiem, że dziecka nie zamawia sie jak tortu urodzinowego? napisalam tak, bo chwilami chciałabym, żeby tak było można, bo mam dosyć tego tematu. I nawet liczyłam się z tym, że podniosą się głosy tych, które o dziecko starają się dłużej, no bo jak to? bezczelna, kilka miesięcy starań i marudzi, użala sie nad sobą. No cóż, tak. Po 10 cyklach mam już dość.


Iza, 10 cykli to jest już długi czas starań i to nie jest użalanie się icon_wink.gif

Jeśli pieniążki nie są przeszkodą, to radzę jak najszybciej udać się do kliniki, po co czekać.
milutka
CYTAT(Aguś24 @ Fri, 26 Mar 2010 - 19:01) *
a ja nikomu nie polecam i nie zazdroszczę wymiotów kwaszności bo to naprawdę bardzo nie przyjemne icon_sad.gif kasiaaa82



Zastanów się co piszesz, wpadasz na staraczki i piszesz , że nikomu nie polecasz wymiotów, czy Ty wiesz co to za temat? my wprost marzymy o wymiotach, zgagach itd, bo walczymy o DZIECKO i też pragniemy ciąży.
matylda315
CYTAT(milutka @ Sun, 28 Mar 2010 - 01:30) *
Zastanów się co piszesz, wpadasz na staraczki i piszesz , że nikomu nie polecasz wymiotów, czy Ty wiesz co to za temat? my wprost marzymy o wymiotach, zgagach itd, bo walczymy o DZIECKO i też pragniemy ciąży.



Milutka ma racjÄ™ !!!

I zastanawiam się skąd ten dziwny dopisek , że post jest do Kasi82 ? Złośliwości ci się włączyły Aguś? nienie.gif nienie.gif 21.gif

Kasia pisała dokładnie to , co każda z nas miała na myśli.
Basik82
To prawda. Bo niby po co walczyć. Parę tygodni ciążowych dolegliwości mija szybko, a walka miesiącami, latami trwa długo.
Ja co prawda nie wymiotowałam w ciąży, ale inne dolegliwości ciążowe miałam i krwotok przy porodzie, i gdybym miała znosić to jeszcze raz dla Oliwii bez mrugnięcia bym się zdecydowała. Jakoś mnie to nie zraziło i znów się staram icon_smile.gif
Nie denerwujcie się dziewczyny, Wy musicie być teraz zrelaksowane 06.gif
A dopisek faktycznie jak do kasiaaa82
Hania-17
Witam niedzielnie.

Nie mam weny do pisania, u szwagierki raczej po wszystkim, dwa skrzepy jej chlusnęły icon_sad.gif W poniedziałek jeszcze jedną betę jej zrobią dla upewnienia i chyba wypuszczą do domu.
matylda315
Hania17 przytul.gif przytul.gif przytul.gif dla Ciebie i dla Szwagierki przytul.gif przytul.gif przytul.gif

OLIbg pewnie ,że musimy być zrelaksowane... jesteśmy 06.gif , ale na bezsensowne docinki i wypisywanie głupot reagujemy 02.gif
Basik82
Pewnie, pewnie. Nie po to ten temat jest żeby wpaść pochwalić się a potem docinać tym, którym się jeszcze nie udało. 41.gif Ale nam też się uda i będziemy dziękować za każdą dolegliwość 02.gif
komunikacja
Cześc dziewczynki:D
U mnie zaczął się 28 dc i @ jak narazie nie widać.Cycuchy bolą ale jedynie przy dotknięciu(jak nastolatce,której zaczynają rosnąć i bola nawet jak obcisłą bluzeczkę nosi)ani się nie powiększyły,ani nie nabrzmiały-jedynie bolą trochę...
Czuję się dobrze żadnych objawów ewentualnej ciąży:( a szkoda.....
Od dzisiaj wieczór cały tydzień znów mam nocki.....zejdę dopiero w piątek rano i już będzie wolne aż do poniedziałku wielkanocnego...Haniu tak mi przykro,że szwagierka.... przytul.gif 32.gif .To takie smutne....
Acha -temperaturka dzisiaj-37,2
Basik82
Hania przytul.gif

LillAnn1 Trzymam mocno &&&&&&&&&&&& żeby @ jednak nie przylazła 02.gif
zuza1313
CYTAT(iza1982 @ Sat, 27 Mar 2010 - 17:52) *
inka myślisz, że ja nie wiem, że dziecka nie zamawia sie jak tortu urodzinowego? napisalam tak, bo chwilami chciałabym, żeby tak było można, bo mam dosyć tego tematu. I nawet liczyłam się z tym, że podniosą się głosy tych, które o dziecko starają się dłużej, no bo jak to? bezczelna, kilka miesięcy starań i marudzi, użala sie nad sobą. No cóż, tak. Po 10 cyklach mam już dość.



Iza, ja doskonale wiem jak się czujesz. Mi tez już opadł cały entuzjazm ze starań, czekanie na owu, mierzenie tempki , robienie testów, przytulanie na zawołanie itp. I sadzę ,ze mamy prawo sobie pomarudzić. Ja sie staram 3,5 roku, a od poronienia to mój 8 cykl. 8 cykl brania hormonów, monitoringów, badań i celowania w owu bez powodzenia. I wiem ,ze powinnyśmy wziąć się w garść i przestać użalać, bo są osoby ,które próbuję nawet 10 lat, ale kiedy brakuje siły, to ciężko wziąć się w garść.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.