To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ola81
Bobi no to się u Ciebie choc troszkę wyjaśniło. A mąż miał robione jakies badania??
zuza1313
Bobi, to przynajmniej masz już to za sobą, na szczęście jajowody drożne icon_smile.gif Może u Ciebie ,to jakaś blokada psychiczna i dzidziuś jest tylko kwestią czasu icon_smile.gif

Lela, trzymaj siÄ™ kochana i niech mÄ…z szybko wraca do zdrowia icon_smile.gif
agnieszka 1108
Witam kochane
Przepraszam ale nie byłam w stanie napisać nic wcześniej 41.gif
Fasolki nie ma 32.gif . Dziękuję Wam bardzo za to że cały czas trzymałyście kciuki.
Napiszę coś więcej jak dojdę do siebie jestem załamana. Przepraszam że nie odzywałam się tak długo.
zuza1313
Agnieszka, tak mi przykro icon_sad.gif przytul.gif , obawiałam się trochę tego ,ze skoro się nie odzywasz, to coś jest nie tak. Eh, nie dziwię się ,ze się teraz tak strasznie czujesz, bo przecież widziałaś już na teście II kreseczki, a to jednak nakręca icon_sad.gif Przytulam Cie wirtualnie i życzę siły w dalszych staraniach przytul.gif
Ola81
Agnieszka bardzo mi przykro. Ja naprawde wierzyłam że to Fasolka. Przytulam Cię bardzo mocno...
iza1982
och Agniesia przytulamy Cię mocno, marne to pocieszenie, ale rozumiemy, co teraz przeżywasz... Niech Cię mąż mocno wyprzytula i doda sił.
Na szczęście czas leczy rany i ciągle upadamy i podnosimy się, aby walczyć dalej... Trzymaj się dzielnie!

I napisz coś więcej jak będziesz czuła się na siłach...

milutka
Agnieszka bardzo mi przykro przytul.gif a jeszcze gin dał Ci nadzieję, bo mówił, że macica rozpulchniona icon_sad.gif

Dziewczyny teraz widzicie, aby robić test ciążowy najwcześniej po 14 dniach od podania pregnylu !

Bobi cieszę się, że masz drożne jajowody i też czekam na odpowiedź odnośnie Twojego męża icon_smile.gif
buniaaa
Agnieszka1108 przytul.gif przytul.gif przytul.gif
gravida
Bobi, super, ze jajowody drozne. Trzymam kciuki, zeby dzis juz nic Cie nie bolalo.

Agnieszko1108, tak mi przykro icon_sad.gif



A u mnie taki dziwny cykl, ze chyba nie ma szans, zeby cos z tego wyszlo. Owulacja o tyle dni wczesniej, niz zwykle i do tego dzisiaj, trzy dni po mialam plamienie pierwszy raz w zyciu. Niby wiem, ze moze byc okoloowulacyjne, ale nigdy przedtem nie mialam. Te wakacje niezle mi wszystko poprzestawialy...
agnieszzka
hej mam pytanie, ile dni po pęknięciu pęcherzyka można to jeszcze zauważyć na usg? Pytam ponieważ byłam w piatek na usg pecherzyk mial 20mm i gin powiedziała, że nie ma potrzeby bym przychodziła w poniedzialek tylko zebym przyszła we środe (ona tak przyjmuje, w pon musiałabym isc do innego gina) natomiast wg temp pecherzyk pekł w sobote i sie zastanawiam czy ona dzis cokolwiek zobaczy???!!! pozatym chyba sie pecherzyk zluteinizował ponieważ nie było wyraźnego skoku temp tylko od soboty rosnie mi temp o 0,1st dzis juz jest 36,7 w sobote byla 36.3...
Hania-17
Witam!

Bobi to dobrze że te badania masz juz za sobią, teraz wyniki męża i potem działajcie.

Agnieszka1108 kochana tak mi strasznie przykro ;( Trzymaj się kochana musisz wziąść sie w garść bo kolejna fasolinka czeka w kolejce.

A mnie coś tempka figluje icon_mad.gif Fakt ten tydzień mierzę o 30 min szybciej bo szybciej z męzem wstajemy ale o 7:00 wyniosła 36,51 a o stałej porze 7:30 (dodam że już wstałam) 37,15. Wielka różnica i nie wiem co zaznaczyć. Co wy o tym sądzicie? Może pośrodkową tempkę zaznaczyć?
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

bobi teraz jak okazało się że jest z Tobą ok, to może uda się od tak... tego ci życzę i mocno ściskam &&& żeby się udało

gravida jak już nie raz pisałyśmy, nie jedna na tym forum taki "dziwny cykl" miała jako ostatni.
Ja w swoim ostatnim też miałam plamienie, takie mocne że myślałam że mam dodatkowo @ tylko krócej trwało, robiłam testy owu i staraliśmy się z mężulkiem przytulać co jeden-dwa dni i udało się a że byliśmy stęsknieni za sobą po długiej nieobecności jego to nic nie było na siłę i się udało - choć nadal nie mogę w to uwierzyć 29.gif
A takiego plamienia też nigdy nie miałam...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Hania-17 w poprzednim wątku chyba klekotka jak się nie mylę wstawiała link do reguł mierzenia temp i odczytywania wyników właśnie w takim przypadku, może poczekaj aż jakaś mądra główka tu zajrzy i wstawi jeszcze raz albo przeszukaj wątek icon_wink.gif

Miłego dnia
słoneczko182
Agnieszko tam bi bardzo przykro jestem z TobÄ… wiem co czujeszKochana przytul.gif
milutka powiedz mi ile kosztuje IUI??
Mój mąż nie chce o tym słyszeć i co ja biedna mam zrobić???
Bobi super że masz drożne jajowody
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ola81
Witam dziewczynki.

ja juz po wizycie u endo. I chyba nie jest źle. Bynajmniej hormon tarczycy w porządku.
bobi
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 23 Feb 2010 - 19:25) *
cytowany post usunięto

Mąż miał robione badanie nasienia jeszcze przed tym wszystkim zanim mnie zaczęli faszerować clostilbegytem, może nie jest idealna ruchliwość, ale tam w Gamecie lekarz nie czepiał się tego (poprzednio jak byłam u innego gina w Gamecie to też nie czepiał się wyników męża), bo mówi, że mieści się w jakieś tam normie, a poza tym ma tych plemników dużo, więc tu stwierdził, że powinno dość do zapłodnienia. Zobaczymy co będzie dalej, ale jak nie uda się ok 3,4 miesięcy to pojedziemy na inseminacje.
A co mi się jeszcze podobało jak lekarz się do nas zwracał, np jak nie zajdziemy w ciążę, jak nam się uda zajść w ciążę, itp, to jest fajne, że mówi o nas a nie tylko o mnie, bo przecież to wspólny problem.

A to badanie śluzu to nie miałam robione, a na czym to polega i kiedy się je robi i w jakim celu, bo może było by warto zrobić i czy jak staram się o drugie to też jest istotne to badanie?

Też tam lekarze (bo z dwoma miałam do czynienia w poniedziałek), to też troszeczkę myślą, że po tym przepłukaniu jajowodów, mimo że były drożne, to czasem może się udać zajść, ale nie myślę o tym, bo po co się łudzić. Teraz zaczynam trochę myśleć już o inseminacji i mój mąż też. Bo stwierdziliśmy, że tego clo nie biorę, bo mi to nic nie dawało, a po drugie pregnylu nie idzie dostać a ovitrellle kosztuje ok 150 żł, a miałabym clo i ovitrelle brać przez 2 miesiące, a to już będzie kwota połowy insemki i chcemy tak w ogóle spróbować jechać na naturalnym cyklu, ale to jeszcze jest czas do zastanowienia .

Agnieszka1108 przykro mi przytul.gif
Milutka mnie w Gamecie powiedzieli, że u nich kosztuje to 600zł, więc wydaje mi się, że wcale nie tak dużo w porównaniu z innymi, bo słyszałam o kwocie 1000zł w innych klinikach.
antolka
Agnieszka1108 przytul.gif współczuję tej straty...wiem, musi Ci być ciężko...ale czasem niewiadomo dlaczego niestety nas los tak doświadcza... trzymam &&&&&za nadchodzące starania.

bobi super wieści! Twoje badania ok, a mąż? hmmm, jego upartość i niechęć to pewnie nic innego niż męska duma. Utarło się-tak jak Rosa pisała zresztą, że niepłodność jest winą kobiet-a tu niespodzianka. Boi sie że właśnie z nim może być coś nie tak...Mój M tez to przeżywa, ale przemyślał sprawę-no i jak trzeba to trzeba, myślę że każdy dojrzewa do pewnych decyzji w swoim czasie.
I jeśli to potrzebne Wam, to życzę by mąż dał się przekonać jak najszybciej icon_smile.gif trzymam kciuki



ja mam stracony cykl, wiem to już od ponad tygodnia... dziś 27dc, 3dzień duphastonu, a skoku temperatury żadnego!!! nawet po progesteronie!! cały czas 36,6!!! wykres płaski, pierwszy raz mam coś takiego
gravida
Bobi, to teraz nic tylko trzymac kciuki za 'naturalsowe' cykle. A moze wlasnie sie uda? icon_smile.gif

Sloneczko, moze z czasem sie przekona.

Antolka, a nie jest tak, ze te leki maja taki efekt? Moze to to (nie wiem, szukam tylko wyjasnienia). Poza tym u mnie np. 36.6 to typowa temperatura po owulacji, nie wiem, jak u Ciebie.

Olu, swietnie, ze wyniki sa dobre icon_smile.gif

Buniaa, tak wiem, pamietam, ze czesto te dziwne cykle koncza sie tu ciazami, ale jakos wiesz, jak chodzi o siebie to jestem dosyc sceptyczna. Jakies to dziwne bylo, nawet w internecie nie moge znalezc za duzo informacji o podobnych przypadkach tak krotko po owulacji. Nie nakrecam sie, ani nie rozpaczam, raczej martwie sie, czy na wakacjach jakies paskudztwo mi sie nie przyplatalo (ot, obsesja icon_wink.gif ).
zuza1313
Słoneczko, Rosa ma rację, nic na siłę tylko powoli przekazywać mężowi informacje i niech ma czas na przemyślenie icon_smile.gif Mój pierwszy raz jak usłyszał o inseminacji, to kojarzyło się mu tylko z zapłodnieniem byków. Teraz już oswoił się z myślą, ze być może inseminacja tez nas czeka.

antolka, a może masz zepsuty termometr?

Jeżeli chodzi o zasady mierzenia temp. to podaje link: https://www.maluchy.pl/forum/ZASADY-MIERZEN...NPR-t38235.html
bobi
antolka ja nie do końca rozumiem co napisałaś o moim mężu, bo badnia zrobił zaraz na początku a teraz jedyne co, to chciałby na naturalnym cyklu, ja zresztą też, jechać na inseminację. Nie bardzo też rozumiem do czego ma się przekonywać. Wydaje mi się, że chyba nie do końca dobrze przeczytałaś to co ja wcześniej pisałam lub mnie nie zrozumiałaś. icon_wink.gif
klekotka
gravida a może to było u Ciebie plamienie implantacyjne? 08.gif

agnieszka1108 przytul.gif Brakuje i slów aby Cie pocieszyć, ale wiem co czujesz

Hania-17 widzę, że zuza juz mnie wyręczyła i wkleiła link. Moi zdaniem powinnaś wziąć pod uwage pierwszy wynik temeratury i ewentualnie skorygować zgodnie z zaleceniami z linku

A ja jestem zawalona - katar od wczoraj, psikam i łzy mi z oczu ciekną 29.gif . Do tego mam remont łazienki i wczoraj do wpół do dwunastej sprzątałam łazieke z pyłu po cięciu ściany gumówką 37.gif
Anecznik
Agnieszka1108 tak mi przykro, trzymaj siÄ™ przytul.gif

Bobi super, że jajowody drożne.

Słoneczko trzymam kciuki by mężuś się w końcu przekonał &&&&

Klekotka szybkiego powrotu do zdrowia.
Hania-17
Oj Klekotka współczuję choróbska.

zuziu dzięki za link, już zrobiłam tak jak pisało w tych korektach icon_smile.gif
antolka
przepraszam Bobi poplątało mi się... Tobie chciałam napisac że cieszę się z wyników badania że wszytko dobrze, a reszta o mężu-to miało być do Słoneczka182 !!

jakaÅ› jestem dziÅ› nieprzytomna...jeszcze raz przepraszam.

termometr mam działający, ale chyba od nowego cyklu sie przestawię na elektroniczny...możecie coś doradzić? jakiej firmy się sprawdza??

miłego popołudnia
milutka
CYTAT(antolka @ Wed, 24 Feb 2010 - 11:55) *
Agnieszka1108 przytul.gif współczuję tej straty...wiem, musi Ci być ciężko...ale czasem niewiadomo dlaczego niestety nas los tak doświadcza... trzymam &&&&&za nadchodzące starania.


Antolka wydaje mi się, że Agnieszka nie była w ogóle w ciąży a jedynie test pokazał dwie kreski, bo miała podany pregnyl , który fałszuje wyniki.
Agnieszce pewnie jest tak przykro, bo lekarz dał jej nadzieję, że to chyba ciąża icon_sad.gif


Słoneczko ja u zwykłego gina płacę za IUI 400zł+zakup CLO+monitoring 50zł jedna wizyta(mi wystarczyła wizyta jedna) no i teraz będzie plus ppregnyl.

A więc u mnie wygląda to tak, od wczoraj biorę CLO, 3 marca mam monitorowanie a 4 marca jedziemy do Poznania na drugą serię szczepień, ehh znów 1000zł trzeba wydać icon_sad.gif
bobi
antolka nie musisz przepraszać, bo przecież się nic nie stało. icon_razz.gif
Ola81
antolka ja juz Ci pisałam że kiedys też miałam taki cykl jak Ty teraz masz. Nawet ostatni taki miałam. Zero skoku tempki. Ale w tym już tempka pięknie skoczyła icon_smile.gif Tak że nastepny cykl będzie ze skaczącą tempką icon_smile.gif

klekotko Ty nasza kochana, niedobrze że przeziębienie złapało. Odemnie dopiero poszło. I jeszcze do tego ten Remoncik u Ciebie. Biedactwo nasze przytul.gif

milutka więc ja już zaczynam znów za Was trzymać kciukasy &&&&&&&&&&&&&&
milutka
Klekotka to może to uczulenie na kurz?

Dzwoniła moja szwagierka i jej córeczka ma szkarlatynę i nie będę ryzykować i spotykać się z nimi, przykro mi, bo nie widziałam ich tydzień temu a tutaj kolejny się zapowiada icon_sad.gif
klekotka
No i super bobi, że u Ciebie jajowody drożne. Ja miałam HSG niecałe 4 lata temu i wspominam fatalnie 29.gif 37.gif Mój poród w porównaniu z HSG to pikuś 04.gif

milutka katar mam od wczoraj rana -więc to raczej nie na tle alergicznym. Dziś wpadłam na to, że w niedzielę rano umyłam włosy, wysuszyłam i wyszliśmty z M. i z Nadią na spacerek. No i się zaprawiłam, choć teraz jest już dużo lepiej
milutka
CYTAT(klekotka @ Wed, 24 Feb 2010 - 22:05) *
rano umyłam włosy, wysuszyłam i wyszliśmty z M. i z Nadią na spacerek


No normalnie tylko pasa wziąć icon_wink.gif, no wiesz co, w takie zimno zaraz po suszeniu włosów, wyjść na dwór nienie.gif
banyk
Cześć Dziewczynki!
Dawno mnie u Was nie było. To znaczy podczytuję, Ale jakoś za Wami nie nadążam a na pisanie jakoś brakuje mi czasu.

Aniaim GRATULUJĘ!

Pipistrellus Tobie również gratuluję bo wynik tego Hcg nie pozostawia wątpliwości. No i kciuki za wizytę bo to chyba jutro, tak?

Olu cieszę się że Twoje hormonki w porządku i trzymam kciuki za 4 marca &&&&&

Bobi no to kolejny krok do przodu icon_smile.gif A może akurat Wam się uda naturalnie jeszcze przed insemką. Trzymam kciuki&&&&

Milutka Tobie też bardzo kibicuję! Bardzo podoba mi się Twoje pozytywne podejście do dalszych działań. icon_smile.gif

Asiaa no to na prawdę możesz być z siebie dumna. Jak widać odpowiednia motywacja dużo daje icon_smile.gif Gratuluję!

Klekotko zdrówka życzę!

Zuza, Hania i inne niebawem testujące życzę cierpliwości i dwóch kresek oczywiście!

A ja stwierdziłam że nie doczekam się do tej wizyty w przychodni 18 marca i idę jutro prywatnie. Mam nadzieje że zobaczę moją fasolinkę i że będzie ok.

Pozdrawiam wave.gif
milutka
Banyk to trzymam kciuki za wizytÄ™ &&&
aniaim
KOchane!

Jestem po wczorajszej wizycie. icon_smile.gif Serduszko bije, dzidzia ma już 10,5 mm i wszystko jest w porządku.

icon_smile.gif icon_wink.gif

Wiek ciąży to mniej wiecej 8 tydzień icon_smile.gif

PTP to 5 październik.

Olu Kochana możesz mnie więc wpisać na pierwszą stronę icon_smile.gif

Mężowi mam zamiar powiedzieć w sobotę icon_smile.gif, zrobie mu prezencik icon_smile.gif
Hania-17
Ale tu dobre wieści, kolejna październikówka si super.

A mnie jest jakoś niedobrze, bolą mnie jajniki i głowa pobolewa. Ogólnie źle się czuję.
Ola81
Aniaim rewelacyjne wiadomości... Ale będzie miał super niespodziankę mąż hehe icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zaraz będziesz na jedyneczce...icon_smile.gif

banyk jak będziesz po wizycie to daj znać...

Agnieszko1108 słońce jak sie trzymasz????
matylda315
Witam serdecznie ,

aniaim bardzo się cieszę i gratuluję brawo_bis.gif ale mąż będzie miał surprica 06.gif

agnieszka bardzo mi przykro przytul.gif

banyk trzymam &&&&&&&&&&&&&

Pipistrelus oby wszystko było ok &&&&&&&&&&&&&&&

milutka zaczynamy nowe cykle 06.gif ... i dalej walczymy

ola dobre wieści 06.gif

Asiaaa świetny wynik - gratuluję

Klekotko nie choruj 32.gif dużo zdrówka

A za wszystkie testujÄ…ce trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

Mnie się w tym cyklu nie udało 41.gif piersi już prawie nie bolą , zaczynam brudzić 41.gif to 32 dc jeszcze mi się nigdy tak nie poprzestawiało. To pewnie po lekach. Smutno mi , bo naprawdę wierzyłam ,że się udało. Naiwność- chciałam tak w pierwszym wspomaganym cyklu. Cóż... zaczynam walczyć od nowa 43.gif znowu clo od 5 dc. ale przecież w końcu mi się uda.Chyba...



klekotka
aniaim serdecznie gratuluję. Cóż za niesamowite uczucie usłyszeć bicie serduszka takiego maleństwa. Ech... rozmarzylam się

milutka wiem - głupotę zrobiłam z tym myciem włosów przed wyjściem. Nauczka na przyszłość

banyk daj znac po wizycie. Toz to już 10 tc, więc dużo bedzie widać i ....słychać

matylda zobaczysz, że się uda w najmniej spodziewanym momencie przytul.gif
Hania-17
Ale tu pusto icon_eek.gif

A mnie brzuch coÅ› pobolewa , czuje siÄ™ przed @ icon_confused.gif
matylda315
Hania-17 a w którym dniu cyklu ty jesteś? icon_wink.gif
Hania-17
Matylda dzis mam 26 dc.
Anecznik
Dziewczyny co u Was tak puściutko. Czyżbyście czas poświęcały tylko na łóżkowe przyjemności 29.gif 04.gif ?

Aniaim super, że dzidziolek zdrowy. spokojnych już 7 miesięcy ciąży 06.gif

Banyk daj znać jak po wizycie.

Za wszystkie testujce trzymam kciuki. Hania17 pozytywne mylenie prosze wlaczyc icon_smile.gif.

banyk
Cześć!

Jestem po wizycie. Wszystko jest ok. Dzidziol ma 3.5 cm. Widziałam na USG serduszko i maleńkie łapki icon_smile.gif
Odebrałam też dzisiaj wyniki badań, wszystko ok.

Pozdrawiam i zmykam bo jestem w pracy icon_wink.gif
Hania-17
banyk super wieści, brawo_bis.gif
gravida
Banyk, swietnie. Dobrze, ze poszlas jednak prywatnie, oszczedzilas sobie pare tygodni niepokoju icon_smile.gif


Wlasnie, co tu taka cisza? Mam nadzieje, ze to tak przed 'wybuchem' dobrych wiadomosci.
Ola81
Witam dziewczynki.

banyk świetnie że wszystko w porządku. To teraz spokojnie czerp radość z tego dzieciątka co go masz pod serduszkiem.

gravida pusto, pusto. Też się zastanawiam dlaczego hmmmm???
asiaaa
banyk super wieści icon_smile.gif Cieszę się razem z Tobą! brawo_bis.gif
a faktycznie pusto na forum. Ale ja sama tez mało się udzielam ostatnio. Nie wiem, może to brak czasu, może brak weny, może brak sama nie wiem czego 29.gif
u mnie 27dc. czekam na @z niecierpliwością, żeby zacząć juz te antyki. Ma przyjść w poniedziałe/wtorek, ale już od tygodnia mnie pobolewa brzunio.
pisałam też z naszą dr. w trzecim tygodniu brania antyków idziemy na wizytę, jak na usg będzie wszytko ok to robimy konieczne badania i zaczynamy przygotowanka icon_smile.gif ależ się cieszę. A tyak w ogole to szybko zleciały te dwa miesiące. Na wizycie w styczniu jak usłyszelismy, ze spotkamy się z Provicie w drugiej połowie marca to wydawało mi się to taaaaak daleko. A tu proszę zleciało szybko. Przez ten czas miałam czas dla siebie, więcej fitnessu, lepsze samopoczucie, bo mam nadzieję, że będzie dobrze... oby mnie tylko te nadzieje nie zawiodły...

Miłego piąteczku Kochane i zaczynającego się weekendu przytul.gif
Hania-17
Witam prawie weekendowo.

asiaa
idziemy łeb w łeb. Ja tez dziś mam 27dc, temperatura spada więc pewnie wrednota przylezie, więc już się nastawiam na nie bo przynajmniej mniej bedzie bolało.
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

&&& za wszystkie oczekujące @ aby nie przyszła akysz akysz wredota

Asiaaa tak, czas bardzo szybko leci jak burza, mam nadzieję że i mi tak szybko zleci chociaż ten pierwszy trymestr...

banyk 06.gif

Miłego piątku.
asiaaa
Haniu i takie nastawienie jest ok icon_smile.gif zawsze lepiej miło się zaskoczyć niż przykro rozczarować, prawda? icon_smile.gif
buniaaa zleci szybciej niż myślisz icon_smile.gif Wlasnie przed chwilą spojrzałam na suwaczek Anecznika i patrz, to już piąte okienko,a dopiero co była wiadomość o teście : I trymestr szybko zleci a potem już z górki jak nic icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.