To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki
Z góry przepraszam że nie odniosę się do wszystkich postów ale tyle naskrobałyście że nie dam rady nadrobić.

Zuza1313 - przytul.gif doskonale rozumiem co teraz czujesz

Olu - za pęcherzyk &&&&&&&&&&
milutka - za czwartowe testowanko impreza.gif

Ja wypoczełam psychicznie i fizycznie. Mąż zaundował nam wspaniały wypoczynek. Ekstra hotel, basen, grota solna i wiele innych atrakcji. No i oczywiście długie spacery po Zakopanym. Super szkoda tylko że tak krótko.
Basik82
Witajcie po weekendzie!

LButterfly A co to za dołek? W sobotę testowanko a my &&&&&&&&&&6 za II kreski trzymamy. przytul.gif

milutka to już tylko trzy dni &&&&&&&&&&&&

Ola81 a co u Ciebie. Trzymam mocno kciuki za pęcherzyki&&&&&&&&&&&&&&&

zuza1313 Przykro mi, wracaj do nas szybko .........
milutka
Dziewczyny dzięki za kciuki icon_smile.gif

OLIbg usuń jeden paseczek, można mieć tyko dwa w podpisie icon_wink.gif

Agnieszka no to niezły wypoczynek miałaś, zadraszczam 06.gif
A wiesz, że szwagierka chce mi ukraść imię Misia 21.gif

agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Mon, 15 Mar 2010 - 11:50) *
A wiesz, że szwagierka chce mi ukraść imię Misia 21.gif


Nie daj siÄ™ 06.gif
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Mon, 15 Mar 2010 - 11:54) *
Nie daj siÄ™ 06.gif


Będę walczyć 06.gif , mąz powiedział najwyżej będą dwie Michasie hehe
Ola81
Klekotko wysłane, tylko cholercia zapomniałam priorytetem icon_redface.gif Ale i tak dojdzie.

milutka walcz i nie daj siÄ™.icon_smile.gif
Basik82
CYTAT(milutka @ Mon, 15 Mar 2010 - 11:50) *
OLIbg usuń jeden paseczek, można mieć tyko dwa w podpisie icon_wink.gif


Nie spotkałam się z takim punktem w regulaminie a oczywiście czytałam regulamin. Wiele innych dziewczyn- również w tym temacie - ma po 3 paski w podpisie. Ale jeden pasek usunęłam...............
milutka
CYTAT(OLIbg @ Mon, 15 Mar 2010 - 16:02) *
również w tym temacie - ma po 3 paski w podpisie.


rzeczywiście icon_redface.gif to trzeba było nie usuwać icon_wink.gif
Tusia8
Jeśli chodzi o paseczki-nie można powielać paseczka na ten sam temat icon_wink.gif
Joka
Witam.

Ale mam mętlik w głowie. Odebrałam właśnie wyniki prolaktyny i tsh.
Po miesiącu brania norprolacu i jodu moje wyniki kształtują się następująco:
prolaktyna - 1,07 ng/ml (wcześniej 29,44)
tsh - 3,75 uIU/ml.(wcześniej 3,47).
Dawka norprolacu napewno do skorygowania, bo prolaktyna spadła dość drastycznie.
Martwi mnie to tsh, w internecie czytam, że optymalnie tsh powinno wynosić do 2 przy staraniach o dziecko, a pani endokrynolog dała mi tylko jod i stwierdziła, że niedoczynnosci nie mam, bo norma jest do 4,2.
I bądź tu człowieku mądry, nie wiem, czy mam szukac innej endokrynolog, czy co.
Wieczorem idę podglądnąć pecherzyk, czy pękł, ale jakoś z pesymistycznym nastawieniem.
Wieczorem skrobnÄ™.
Ola81
Joka ja nie wiem ile powinno wynosic tsh więc nie pomogę. Daj znać jak bedziesz po wizycie.
słoneczko182
Witajcie!

przyszłam na chwilkę muszę co nieco nadrobić....
Olu proszę o aktualizację 13.o3.2010@ 3 cykl starań
Jestem załamana badaniem wyniki są złe...
Nawet nie wiem jak ja mam to wam napisać...
Potrzebuje jeszcze troszkÄ™ czasu wybaczcie mi...
milutka
CYTAT(Joka @ Mon, 15 Mar 2010 - 17:51) *
Dawka norprolacu napewno do skorygowania, bo prolaktyna spadła dość drastycznie.


Dobrze kojarzę że norprolac to ten co kosztuje ponad 100zł?

Trzymam kciuki za pęknięty pęcherzyk icon_smile.gif &&&
Ola81
joka gdzie jesteś??? Ja zaraz musze spadać a jestem ciekawa jak Twój pęcherzyk...
bobi
CYTAT(Ola81 @ Sun, 14 Mar 2010 - 20:55) *
bobi znalazłam w necie przetłumaczenie tego :
endometrium w fazie proliferacji. Wiesz co jeszcze doczytałam że to dobrze. tylko w którym dniu cyklu miałas robiony. To niby namnażanie sie komórek czy czegoś tam. I to dobrze bo przygotowuje się wtedy do przyjęcia zapłodnionej komórki. Mam nadzieje że nic nie namieszałam. icon_smile.gif

Nie wiem czy Ci coś pomogłam.

Dzięki Ola, bardzo pomogłaś, ale napisałam na Naszym Bocianie i też mi lekarz odpowiedział, że endometrium w fazie wzrostu i że jest w porządku.
Miałam robione w 10 dc.
A teraz czekam czy przylezie, bo na razie temp. rośnie, ale po tym co zaobserwowałam jak owulka się spóźniała to termin wyjdzie mi ok środy, czwartku, więc jeszcze jest czas, a mi się już tak zdarzało, że temp. spadła dopiero w dniu przyjścia lub dzień przed.
Joka
Olu - juz jestem ,wizytę miałam dopiero na 20.00.
Pękerzyk pękł. icon_biggrin.gif Prawdopodobnie wczoraj.

Milutka - tak, norprolac kosztuje tyle. Niestety. Dawkę mam zmniejszoną do pół tabletki co wieczór.
Co do Tsh mój lekarz też stwierdził, że nie ma się co czepiać, jest w normie i tyle. icon_rolleyes.gif
Teraz czekam na badanie męża w środę.

Słoneczko182 - ściskam Cię, trzymaj się, podziel się swoimi wynikami, może coś doradzimy
~anula~
Witam wieczorowo,

Wróciłam dziś do pracy po 3-tyg zwolnieniu, ale było hardkorowo, wymęczona jestem straszliwie...

Byłam na wizycie kontrolnej po laparo, robiony jajnik jest piękny ale na drugim nie pękł pęcherzyk, najprawdopodobniej ze stresu.... icon_evil.gif a to się wkurzyłam! Na razie doktor kazał czekać do okresu, może się wchłonie a jak nie to się będziemy martwić.

Słoneczko, pierwszy szok jest najgorszy ale trzeba walczyć. Ja po wynikach moich i męża naprawdę miałam dać spokój ale lekarz mnie zmotywował a za ciekawie nie jest. Trzymaj się i napisz coś więcej.

Olu, zapomniałam całkiem o aktualizacji: OM 19.02 - 11 cykl. Lada dzień pewnie podam Ci kolejny termin niestety.

Ola81
Joka to rewelacja. Mam nadzieje że działaliście.
Dziewczynki póxniej każdej odpisze- prawdopodobnie wieczorem- bo zaraz ja spadam na podejrzenie mojego pęcherzyka. Oj jak bym chciała żeby pękł... No zobaczymy...
buniaaa
Olu pisz jak tam Twój pęcherzyk...

Za wszystkie testujÄ…ce niebawek mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
gravida
Mocno trzymam kciuki za wszystkie pecherzyki &&&&
Cathee
To ja też dołączam się do kciuków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& pęcherzyki pękajcie 04.gif
Hania-17
Tylko się przywitam, i lecę robić wiosenne porządki, choć za oknem zima w pełni icon_sad.gif

Joko no to super, teraz czekamy na plusik i dwie grube krechy na teście

anula ale jest jden dominujący pęcherzyk, to dziłajcie.

bobi super że wyniki masz dobre

milutka za twoje testowanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&

słoneczko182 tak mi przykro. Ale trzeba walczyć, zawsze jakaś nadzieja jest.
klekotka
Ola i jak pęcherzyk? Mam nadzieję, że pękł.
I dzieki za wysyłkę 02.gif

matylda315
Cześć dziewczyny !!!!!!!!!!!

nie wierzę : za oknem jest słońce brawo_bis.gif ...w końcu , bo icon_eek.gif zwariować można 29.gif

Otóż ...za radą Oli zakupiłam termometr elektroniczny i będę mierzyć tempkę. 43.gif . mam 19dc . Powiedzcie proszę czy mam zacząć od jutra , czy od nowego cyklu ? Bo nie wiem...w ogóle muszę sobie co nieco przypomnieć , bo ostatni raz pomiary robiłam w ogólniaku 02.gif

A teraz :

Milutka odliczam razem z tobÄ… i trzymam&&&&&&&&&&&&&&

Joka to super, obyś szybko zmykała na ciężaróweczki 06.gif

anula do dzieła!!!!!

bobi &&&&&&&&&&&&&&

SÅ‚oneczko182 przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Ola jak pęcherzyk???? 43.gif


Hania17 ty może poczekaj z tymi porządkami... ja w zeszłym tygodniu miałam takie nadchnienie, narobiłam się a potem......spadł śnieg 21.gif



milutka
CYTAT(Joka @ Mon, 15 Mar 2010 - 20:58) *
Milutka - tak, norprolac kosztuje tyle. Niestety. Dawkę mam zmniejszoną do pół tabletki co wieczór.


To wiesz co Ci powiem szkoda kasy, bo takie samo działanie ma bromocorn i bromergon a kosztują mniej, ja za bromocorn płacę 3 zł.

Profesor kiedyś mi przepisał norprolac, bo myślałam, że skoro taki drogi to będę się lepiej czuła po nim, ależ było moje rozczarowanie jak okazało się, że tak samo reaguję na niego jak i na te tanie. Ale biorę bromocorn, bo troszkę lepiej po nim się czuję.

I fajnie że pęcherzyk pękł, to teraz czekamy na efekty icon_smile.gif

Słoneczko napisz nam jakie wyniki masz złe, może nie ejst tak tragicznie jak Ci się wydaje? przytul.gif

Dziewczyny Ola jeszcze czeka pod gabinetem, jak wyjdzie to da znać a ja Wam przekażę co tam u naszej Oli icon_smile.gif

Matylda zacznij mierzyć od pierwszego dc icon_wink.gif a mnie elektroniczny wkurza, najlepsze są rtęciowe, ale ja nie mam, a z aptek są wycofane icon_sad.gif
milutka
Oli pęcherzyk ma 23mm, trzymajmy teraz kciuki aby pękł icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
agnieszka 1108
milutka - jak tam Twoja ciepliwość

Ola - za pękający pęcherzyk &&&&&&&&&&
klekotka
No to trzymam kciuki za Olkowy pęcherzyk - oby pękł skubany icon_lol.gif

Matylda najbardziej wiarygodny pomiar będziesz miała zaczynając mierzenie od nowego cyklu. Jednak nie zaszkodzi mierzyć juz teraz - tak dla "wprawy" i systematyczności 08.gif

Dziewczyny - tak z innej beczki - przymierzam się do kupna toyoty corolli hatchback. Ma ktoś? Zależy mi na opiniach o tym autku, bo strasznie się na nie napaliłam icon_razz.gif
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 16 Mar 2010 - 13:04) *
milutka - jak tam Twoja ciepliwość


Oj strasznie jestem niespokojna , już bym chciała czwartek żeby był icon_wink.gif

Klekotka nigdy nie miałam toyoty, ale wizualnie mi się podobają corolle icon_wink.gif

Anula współczuję, ciężko tak wrócić do pracy po tylu dniach wolnego co nie icon_wink.gif
Mijka
CYTAT(Joka @ Mon, 15 Mar 2010 - 17:51) *
tsh - 3,75 uIU/ml.(wcześniej 3,47).
Dawka norprolacu napewno do skorygowania, bo prolaktyna spadła dość drastycznie.
Martwi mnie to tsh, w internecie czytam, że optymalnie tsh powinno wynosić do 2 przy staraniach o dziecko, a pani endokrynolog dała mi tylko jod i stwierdziła, że niedoczynnosci nie mam, bo norma jest do 4,2.


Joka ja mam niedoczynność i udało mi się zajść przt tsh poniżej 2, najlepiej żeby było w granicach 1-2 wg mojego gina. Spytaj może na wizycie u gina o swoje tsh. Warto jeszcze zbadać adndrostenion (tak jak tsh z krwi)
Dirty Diana
CYTAT(milutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 16:40) *
Oj strasznie jestem niespokojna , już bym chciała czwartek żeby był icon_wink.gif


Teraz będzie dobrze, zobaczysz!
Trzymam mocno kciuki, Milutko!
Ola81
Dziewczynki jestem na chwile bo mi net szwankuje. dzięki za kciuki. Jutro się odezwe.
Joka
CYTAT(milutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 11:56) *
To wiesz co Ci powiem szkoda kasy, bo takie samo działanie ma bromocorn i bromergon a kosztują mniej, ja za bromocorn płacę 3 zł.

Profesor kiedyś mi przepisał norprolac, bo myślałam, że skoro taki drogi to będę się lepiej czuła po nim, ależ było moje rozczarowanie jak okazało się, że tak samo reaguję na niego jak i na te tanie. Ale biorę bromocorn, bo troszkę lepiej po nim się czuję.

I fajnie że pęcherzyk pękł, to teraz czekamy na efekty icon_smile.gif

Milutka - norprolac przepisała mi endokrynolog, teraz mój ginekolog przepisał mi bromergon. Spróbuję i zobaczymy co dalej. Fakt jest taki, że po norprolacu miałam bóle brzucha, nudności, zawroty głowy, a podobno właśnie nie miał mieć tylu ubocznych skutków. Różnica cenowa w każdym razie jest kolosalna.
Trzymam kciuki za Ciebie. Jeszcze tylko do czwartku.... i będziemy świętować

Ola- za Twój pęcherzyk też trzymam kciuki, może do tej godziny już pękł. Idziesz jeszcze na podglądanie jutro lub pojutrze?

Mijka - no właśnie mój ginekolog jest tego samego zdania co endokrynolog, moje tsh jest według nich w normie. I dlatego mam mętlik i nie wiem, czy szukać kolejnej opinii u kolejnego lekarza
~anula~
Oj dziewczyny, to chyb nie jest dominujący pęcherzyk, bo to już 25 dzień cyklu. Chyba,że aż tak by mi się przesunął cykl po laparce? Hmmmm.... Ale ze słów gina wprost zrozumiałam, że to już torbielka choć malutka więc nie ma co sobie nadziei robić.

milutka
CYTAT(Joka @ Tue, 16 Mar 2010 - 20:46) *
Milutka - norprolac przepisała mi endokrynolog, teraz mój ginekolog przepisał mi bromergon. Spróbuję i zobaczymy co dalej. Fakt jest taki, że po norprolacu miałam bóle brzucha, nudności, zawroty głowy, a podobno właśnie nie miał mieć tylu ubocznych skutków. Różnica cenowa w każdym razie jest kolosalna.


Też wykupiłam go z nadzieją, że lepiej będę się czuć skoro taki drogi, ale okazało się że guzik, jest taki sam jak te tanie.

Ale ja lepiej toleruję bromocorn niż bromergon, mam po bromocornie mniejsze skutki uboczne icon_wink.gif
Ola81
Witam dziewczynki,
bobi dziś środa , jak tam Twoja tempka?? Mam nadzieję że nie spada &&&&&&&&&&

matylda według mnie żebys miała jakis obraz spadku i wzrostu tempki zacznij mierzyc od nowego cyklu.. Ale lepiej żeby Ci sie juz nie przydał ten termometr icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

klekotka co do toyoty Ci nie pomogę. Choć są bardzo elegancko wyglądające. My kiedys się przymierzalismy do toyoty Avensis , ale kupiliśmy Audi hehe icon_smile.gif

~anula~ jestes dopiero po laparce, nie usunęli Ci żadnych torbieli??? Podejrzewam że zrobili to. Więc nie załamuj się. Bo po laparce owulka się często przesuwa. Tak samo @ może się przesunąć. Jeszcze słońce nie panikujmy icon_smile.gif Poczekaj i zobaczymy co to jest.

gravida a Ty gdzie jesteś??? Jak się czujesz??? Objawy ciążowo-fasolkowe już są ????

U mnie tak jak milutka pisała. Pęcherzyk miał byc już do peknięcia. I mam nadzieję że to zrobił. icon_smile.gif icon_smile.gif Jutro jadę sprawdzić co z nim sie stało. jeżeli nie pękł, to od następnego cyklu w którym będzie owulka z prawego jajnika , będę kuta zastrzykami żeby pekł icon_smile.gif


Wszystkie Was pozdrawiam i życzę miłego dnia.
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Olu mocno trzymam zaciśnięte kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&
Wiesz, że ja czekam na Ciebie z tą liną?

Milutka; Gosia i wszystkie niebawem testujące cały czas zaciskam &&&

Ja jutro mam wizytę u gina, ciekawe jak tam moja fasolka. Znowu jestem strasznie przeziębiona icon_sad.gif ta zima mnie wykończy i te zarazki z przedszkola co młody przynosi też icon_sad.gif

Przesyłam fluidki
Basik82
Witajcie wave.gif

buniaaa dzięki za &&&&&&&. Zdrowiej szybciutko. Wiosna tuż, tuż. Jest nadzieja. przytul.gif

Ola81 Mocno ściskam&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pęcherzyk. 06.gif

Gosia za nasze testowanie &&&&&&&&&&&&&& 03.gif choć ja pewnie nie doczekam 29.gif

Milutka To już tylko jeden dzień &&&&&&&&&&&&& kciuk mi się wykrzywił 06.gif

LButterfly nie ma Cie już tyle czasu. odezwij sie przytul.gif

matylda powodzenia w pomiarach &&&&&&&&&&& żeby już nie były potrzebne 04.gif

bobi oby temperaturka już nie spadła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 43.gif

Joka, SÅ‚oneczko182,anula przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Hania-17oby te porządki coś za sobą przyniosły - wiosnę np albo bociana 43.gif

Klekotka co do toyoty też Ci nie doradzę, 03.gif

Mijka, gravida Piszcie jak siÄ™ czujecie Wy i wasze fasolki 03.gif

Czy ja dobrze pamiętam, że Antolka dziś jedzie do kliniki. Trzymam mocno&&&&&&&&&&&& za efekty.

Jeśli o kimś zapomniałam przepraszam przytulam Was mocno dziewczyny przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Agnieszka_82
Kochane przyszłam wam dać kopniaczka od mojej Martynki !

nóżka w 18 tyg icon_smile.gif Stópka gigant - 2,60 cm



a teraz pędem na Ciężarówki !
Trzymam z całych sił kciuki aby "Zając" przyniósł same Fasolki !!! Pęcherzyki pękajcie, żołnierzyki docierajcie do celu !!!
&&&&&&&&
klekotka
Agnieszka_82 łapię fluidki, bo moze sie przydadzą.... 08.gif Właśnie jestem w "fazie płodnej" i starania ida pełna parą 03.gif 04.gif więc a nóż widelec
PS. Stopka urocza. Całuje wirtualnie w te tycie paluszki

Ola No to kciuków nie puszczam. Oby obyło sie bez kłucia blagam.gif

Antolka za Ciebie również kciuki zaciskam i przywołuję, do zdaia relacji po wuzycie w klinice 02.gif

milutka za Twoje jutrzejsze testowanko &&&&&&&&&&&&&
Basik82
Agnieszka_82 Cudna stópka. Dużo zdrówka i spokoju Wam życzę 06.gif

klekotka no to kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&& i za 14 dni II tłuste krechy 03.gif
Ola81
klekotka to ja tu równiez za Ciebie mocne zacisnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agnieszka gili gili śliczna stópko... icon_smile.gif
milutka
Antolka dzisiaj o 15 ma wizytÄ™ w klinice, trzymajmy mocno kciuki icon_smile.gif

Klekotka no to owocnego przytulania życzę icon_wink.gif

Dziewczyny ja się już od rana nastawiłam, że jutrzejsza beta będzie ujemna, piersi już mniej bolą icon_sad.gif

No nic już pisałam do siostry czy lekarka przepisze mi Clo, no i jutro od razu zapiszę się do innego lekarza i tam od razu najpierw zapytam się, jak wygląda u niego IUI, czy często robi usg, teraz się nie dam.
gravida
Antolka, kciuki zacisniete, mam nadzieje, ze przyjdziesz pelna pozytywnej energii zdac relacje z wizyty.
Milutka, trzymam nadal kciuki &&&& Piersi bola jednego dnia, drugiego nie, wiec nie martw sie.
Olu i klekotko, to za pecherzyki i reszte &&&
Buniu, to za wizyte &&&&
Wszystkim pozostalym tez kibicuje icon_smile.gif

U mnie czekanie. Na poniedzialkowa pierwsza wizyte u ginekologa. Mam nadzieje, ze serduszko bedzie bilo, to bedzie 6 tydzien. Na razie czuje sie dobrze, poza tym, ze jestem wiecznie spiaca (drzemka po pracy niemal obowiazkowa), bola mnie piersi (nie zawsze i do zniesienia), boli mnie brzuch jak na okres (napadowo), miewam mdlosci (niewielkie) i sporadyczne zawroty glowy.
Ola81
milutka ja tam nie tracę nadzieji co do Ciebie i cały czas trzymam kciuki &&&&&&&&&&

gravida no to fajnie że fasolka daje o sobie znać. Jeszcze kilka dni i usłyszysz jej serduszko.
Joka
Witam.

Antolka - trzymam kciuki, zdaj relacjÄ™ po wizycie

Milutka - za Ciebie też nadal trzymam, proszę nie siać tu pesymizmu

Za mnie też możecie dziś potrzymać kciuki, a raczej za mojego męża. Na 18 ma badanie nasienia w Provicie
Hania-17
Witam na momencik.

Trzymam Å‚apki za wszystkie testujÄ…ce &&&&&&&&&&&&&

Agnieszka_82 super ta stópka, pogłaskaj brzusio od nas.

klekotka no to zyczÄ™ owocnych staranek &&&&&&&&&&&&&&&

A ja mam dziwny ten cykl jak diabli. To mój 15dc, tempka spadała w 11dc, 13 test owu pokazał +, 14dc tempka sie jeszcze ciut podniosła do 36.86 a dziś 15dc i tempka nieznacznie spadła 36.84. Jajniki bola jak cholera, sutki tak wrazliwe że nawet w staniku chodzic nie moge, śluz rozciagliwy i przezroczysty, albo podobny do białka kurzego. Ale jakoś za szybko mi się to wszystko wydaje.
milutka
Haniu wygląda to na owulację, działajcie jak najszybciej z mężem icon_wink.gif
gravida
Dokladnie, Haniu, dzialajcie. U mnie 'zadzialala' owulacje, ktora przyszla o 5 dni za wczesnie.
Basik82
Hania-17 Wszystkie znaki Ci to mówią. Może to właśnie ten cykl. 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.