To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Hania-17
Witam poweekendowo.

Buniaaa ale wam zazdroszcze tego morza. Nigdy jeszcze nie byłam nad morzem zimą.

Cathe juz niedługo ci się skończą mdłości. Może jeszcze jakieś 2 tyg i koniec. Potem motylki w brzuszku będą fruwać a po motylkach przyjdzie czas na kopanie i boksowanie. Karate murowane. Jeszcze powiesz że byś chciała mdłości jak dostaniesz kopniaka w żebra. 04.gif

U mnie jak na razie brak @ 43.gif, tempka ciut podskoczyła do góry. ale bardzo mało.
iriss
Witajcie Dziewczyny icon_smile.gif
Podczytuję Was od dość dawna i wszystkim kibicuję. Nie udzielam się póki co, bo starania planujemy zacząć od czerwca, więc zostało jeszcze trochę czasu.
Mam nadzieję, że już niedługo zobaczycie upragnione II na teście!

Cathee pocieszę Cię, że w pierwszej ciąży przez ponad 3 tygodnie (od 7-10tc) męczyły mnie tak potworne mdłości, że myślałam, że zwariuję. Nie mogłam jeść, pić - bo wymiotowałam nawet po szklance wody. Schudłam 5kg, dzień w dzień ryczałam, że już dłużej nie wytrzymam. A potem powoli zaczęło odpuszczać i życie znowu stało się piękne icon_smile.gif . Poranne wymioty męczyły mnie do 16 tygodnia, ale było już znacznie lepiej.
Mi pomogła herbata imbirowa - piłam kilka razy dziennie i dzięki temu byłam w stanie funkcjonować. Polecam z Herbapolu (jest imbirowa z żurawiną, łagodna) albo z Dilmah (ta jest ostra, ale pomagała mi na dłużej). Głowa do góry - będzie lepiej, a nagroda jest wspaniała icon_mrgreen.gif

klekotka
Ola juz się przywołałam do porządku 06.gif jestem, jestem.
Jakoś w weekendy staram się poświęcać czas rodzinie i choć M. wrócił dopiero w sobotę wieczorem, to w piątek padłam po 18 37.gif

Zuza jejku, mnie też nakręciłaś tym swoim pierwszym testem. Oby to było TO. kiedy teraz testujesz?

Hania-17 a może jednak?
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki.
Na wstępie powiem Wam że jesteście wspaniałe. Miło wiedzieć że jest ktoś kto cały czas trzyma za mnie kciuki i nie zapomina.

Wybaczcie ale nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów. Tyle naskrobałyście.
Trzymam kciuki za wszystkie testujÄ…ce.

Olu - za Ciebie trzymam kciuki szczególnie. Dobrze że wszystko się układa i tym razem @ się "spisała na medal".
Proszę Cię również o aktualizację ostatnia @ 23.02.2010.

Ja czuję się już dużo lepiej. Wielka zasługa mojego ślubnego. Stanoł na wysokości zadania i nie pozwolił mi rozpaczać zbyt długo. Jest jeden wielki plus całej tej sytuacji - wyluzowałam zupełnie. Nie mierzę tempki nie sprawdzam śluzu nawet specjalnie nie liczę kolejnych dni cyklu. Przytulanki wyłącznie dla przyjemności. W ty miesiącu odpuściłam również wizyty u gina i nie biorę żadnych leków. Oczywiście nadal będziemy starać się o dzidziusia ale trochę bardziej na luzie.
Mam jeszcze dwie ampułki pregnylu ale w tym miesiącu nie biorę zastrzyku, może dopiero w następnym.
Jeszcze raz dziękuje Wam za wsparcie. Nigdy dotąt nie sądziłam że w necie można znależć tylu przyjaciół.
klekotka
agnieszka1108 cieszę się, że dochodzisz do siebie i odezwałaś się do nas.
Cieszy mnie również, że miałaś oparcie w swoim mężu w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Zobaczysz wszystko sie poukłada i niewbawem przeniesiesz się na wątek ciążowy icon_wink.gif
Jagoda07
Witajcie poniedziałkowo dziewczyny!!!

Mama pojechała wczoraj, szkoda. Fajnie mieć pomoc tak na co dzień... Niby tylko 200 km nas dzieli ale jakoś tak smutno... Za to tata na pewno się ucieszył, że już wróciła icon_biggrin.gif Wybieramy się do nich na święta, czyli jeszcze miesiąc. Powiem wam, że bardzo mnie ciągnie ostatnio w moje rodzinne strony.

zuza1313
trzymam kciuki abyś zobaczyła II tłuste krechy i nie miała żadnych wątpliwości &&&&&&&&&&&&&& Kiedy powtarzasz test???

bobi
życzę owocnych staranek!!!! &&&&&&&

Hania-17 do 6 marca już niedługo! Trzymam kciuki za II!!!

iriss witaj!!!! Ja też planuję zacząć starania od czerwca icon_biggrin.gif Na razie kibicuję dziewczynom 06.gif

agnieszka 1108 przytul.gif Dobrze, że wyluzowałaś. Takie przytulanka dla przyjemności na pewno zaowocują II. Tego ci życzę z całego serca! Trzymam kciuki!!!!
Ola81
Jagoda wiem co to znaczy mieć mame daleko. Moja też ode mnie mieszka 250 km. A takie odwiedziny sa bardzo miłe...

klekotko no to weekendzik rodzinny minął i wróć na nasze łono hehe....

Agnieszka1108 Bardzo sie cieszę że doszłaś do siebie i podchodzisz teraz do tego na lajta.Tak najlepiej chociaż to ciężkie przedsiewzięcie.Wiem cos o tym icon_smile.gif I duże brawa dla męża brawo_bis.gif to bardzo dużo jeżeli masz w nim oparcie...
asiaaa
Dziewczynki witam z nowym tygodniu. Niech będzie dla Was pogodny i szczęśliwy icon_smile.gif
a ja wpadłam się zaktualizować.
Zatem Olu proszÄ™ o wpisik @ 28.02.
A ja się niezmiernie cieszę z tego małpiszona icon_smile.gif Nawet przyszedł dzień przed terminem i brawa mu za to. Tak więc wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę anty, a dziś umówiłam się do kliniki na 15.03. Więc za dwa tygodnie będzie ważna dla nas wizyta. (już zaczynam odliczanie: 14....) Jak wszystko będzie ok to ruszamy z procedurą icon_razz.gif modlić się tylko, żeby nie było jakiś przeciwskazań i wszystko pójdzie bezproblemowo.
Tak sobie myślę... to nasze pierwsze in vitro, jest do dla nas przeogromna nadzieja, ze wreszcie się uda... nawet nie chcę myśleć, że mogłoby się nie udać. Faktem jest, że jest cała masa dziewczyn, którym i to się nie udaje nawet w kilku podejściach, ale jakbyśmy nie mieli tej wiary, że się uda to w ogole nie podejmowalibyśmy takiego kroku.

Agnieszka_82
Dziewczynki ! witam siÄ™ 1 marca - z nowym miesiÄ…cem nowe nadzieje i nowe fluidki !
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
U mnie w miarę OK. Mam jakieś skurcze, kłucia i nakaz leżenia icon_sad.gif
Więc leżę, odpoczywam, lenię się .... choć nie powim, taka ładna pogoda, wyskoczyło by się na jakiś spacerek ale co zrobić. icon_smile.gif
Mam nadzieję że się "Mała" uspokoi i wszystko będzie dobrze !
pozdrawiam Was, trzymam kciuki !!!! i będę systematycznie rzucać fluidkami !!!
asiaaa
Agnieszka82 Nie wiedziałam, że będzie MARTYNKA? Ale fajniście!!!
A co do leżenia to przynajmniej łap słoneczko za oknem. Odpoczywaj jak najwięcej i jakieś twórcze zajęcie sobie znajdź, żeby czas szybko leciał icon_smile.gif
klekotka
asiaa brawo za podejście do temtu brawo_bis.gif zgoda.gif

agnieszka_82 fajnie że do nas zajrzalaś. Dość szybko lekarz ustalil u Was płeć

Ola obiecujÄ™ poprawÄ™ icon_biggrin.gif
Agnieszka_82
Asia, Klekotko lekarka już na usg genetycznym w 12 tyg powiedziala że jej wygląda dziecię na dziewczynkę icon_smile.gif i teraz w 15 też powiedziała że niby dalej Królewna icon_smile.gif
więc na tym bazuję icon_smile.gif
Jagoda07
Widzę, że optymizm zagościł na wątku! icon_biggrin.gif Zobaczycie ten marzec będzie przełomowy, tylko patrzeć jak posypią się II 06.gif
Zanim ja zacznę się starać w czerwcu, żadnej z was tu nie będzie bo wszystkie na ciążowym wątku wylądujecie 03.gif

Ola81
Asiuu myśl tylko o tym że musi sie wam udać. A ja z całych sił trzymam za was &&&&&&.

klekotko trzymam za słowo icon_smile.gif
zuza1313
Witajcie kochane siostry staraczki icon_smile.gif

Od razu przepraszam ,ze nie mogę odnieść sie do każdej ale mam bardzo mało czasu ostatnio.

Buniu, Cathee, Aga
oby wam się dzidziole zdrowiutko w brzuchu chowały icon_smile.gif a mamy ,żeby mie mialy wielu dolegliwości icon_smile.gif

Haniu trzymam mocno kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&& i za inne testujące również, tylko nie pamiętam kto jeszcze, za co mocno przepraszam &&&&&&&&&&&&&&&&&&

[b]OLu [/b]kciuki za laparkÄ™ icon_smile.gif

i jeszcze kciukasy za starające się właśnie icon_smile.gif

Odbiło mi całkiem i znów zatestowałam zamiast cierpliwie czekać, znów cień kreski, widać było go od razu. Wariuje i głupieję i nie umiem cierpliwie czekać. Plamień na razie nie ma. Tempka mi spadła o jedną krechę, ale być może dlatego ,ze całą noc nie mogłam spać. Dalej czekam...
Dziękuję za kciukasy i pozdrawiam wszystkie i lecę do pracy, papa
goralka
Dziewczynki, super że u Was pozytywne nastroje. Żeby humorki podtrzymać - przesyłam pozdrowionka od dzisiejszego słonecznego Adasia

(80 dni do porodu 37.gif )

Asia, Ola - Was ściskam szczególnie!
buniaaa
agnieszka1108 Bardzo fajnie że już doszłaś do siebie i masz super męża że podtrzymuje Cie na duchu icon_smile.gif
trzymam za ten lajcikowy cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

asiaaa&&&&&&&&&&&&& za szybkie wykonanie planu icon_smile.gif

zuza1313 no to ja nadal &&& cień kreski to cień nadzieji 43.gif

goralka śliczny brzuszek icon_smile.gif a słoneczko tak mocno u Ciebie świeciło że chyba promienie do Adasia dotarły icon_wink.gif
asiaaa
Dziewczyny, dziękuję Wam za to, że jesteście.
Nie zawsze mam czas czytać na bieżąco, nie mówiąc już o odpisywaniu.
Ale zawsze wiem, że tu jesteście icon_smile.gif Takie siostry forumkowe przytul.gif

Jagoda nawet jak w czerwcu nas tu nie będzie formalnie to będziemy wpadać i fluidkami zarzucać icon_smile.gif
Olu dziękuję icon_smile.gif a ja obiecuję swoje kciuki na laparce i za szybkie zafasolkowanie po niej icon_smile.gif
zuza teraz to Tobie kibicujemy najbardziej &&&&&&&&&&&&&&&& za cień..., żeby wkrótce cieniem już nie był icon_smile.gif
goralka również wielkie dzięki przytul.gif a brzusio rozświetla nam tu nasze starania icon_smile.gif Z pomocą takich fluidków to chyba faktycznie szybko stąd uciekniemy icon_smile.gif
agnieszka1108 dobrze czytać od Ciebie takie posty powiewające optymizmem. Z takim podejściem musi być dobrze. I powtórzę za większością, że dobrze, że mąż stanął na wysokości zadania. Dobrze mieć takie wsparcie icon_smile.gif
pipistrellus
asiaaa gratuluję zrzuconych kilogramów i trzymam kciuki za in vitro. Owszem, niektórym się nie udaje, ale wielu udaje się za pierwszym razem icon_smile.gif. I tej wersji warto się trzymać!! Trzymam kciuki z całych sił!!

zuza dwa razy cień kreski daje naprawdę duuuużą nadzieję. Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła. Kiedy ma planowo przyjść??

Olu Trzymam kciuki za laparkę i badanie drożności. Oby przyniosło efekty!

Agnieszka1108 gratuluję męża icon_smile.gif I dalej życzę powodzenia!

Ja byłam w czwartek u mojej gin. Wszystko dobrze icon_smile.gif Widziałam pęcherzyk ciążowy i jak bije serduszko. Następna wizyta za 3 tygodnie, powinno je już być słychać. Nie mogę się doczekać icon_smile.gif I wciąż trudno mi uwierzyć, że się udało, zwłaszcza ze słabymi plemniczkami. Z jednej strony wiem, że dużo pomógł bromergon i euthoryx u mnie, ale tak naprawdę to wierzę, że to wszystko dzięki Św. Kindze, do której codziennie modliłam się o wstawiennictwo i nadal się modlę. Modlą się też mniszki ze starosądeckiego klasztoru. Dlatego wierzę, że wszystko będzie dobrze i w październiku zostaniemy rodzicami icon_smile.gif A wszystkim wam bardzo, z całego serca, dziękuję za wsparcie. Wierzę, że wszystkim się uda!!
matylda315
Witam wszystkich serdecznie !

dziękuję Wam za wsparcie przytul.gif @ się rozkręciła. co prawda przebiega z pewnymi odchyleniami od "normy ", ale nie będę się czepiać...

Jutro piąty dzień cyklu i zaczynam brać clo. , trochę mam stracha , bo kiepsko go znosiłam. Na pewno nie odpuszczę mojej gince i wybiorę się do niej na monitoring. ona mi nie kazała, ale rozumiecie : to jest konieczne. Powiem też , żeby podpowiedziała gdzie M. może zrobić badanie żołnierzyków. Wszystko trzeba sprawdzić ( dużo wiem dzięki Wam kochane ) i muszę wziąć sprawy w swoje ręce. macie rację : nowy cykl i nowe nadzieje...

Pozdrawiam serdecznie

Ola81 czy ja też mogę prosić o aktualizację ? @ - 26lutego 2010
Jagoda07
asiaaa przyjmę każdą ilość fluidków w czerwcu 03.gif I może to dziwnie zabrzmi ale będę się cieszyła jak was tu nie będzie do tego czasu icon_biggrin.gif no i będę podczytywała wątki ciążowe icon_biggrin.gif 15 marca kciuki zapewnione na wizycie! icon_wink.gif

zuza1313 kciuki mocno zacisnięte!!! Musi się udać! &&&&&&&&&&&&&&&&&&

pipistrellus cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze! Oby tak dalej!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

matylda315
nie odpuszczaj kochana! Masz rację, zróbcie wszystkie badania i monitoring też nie zaszkodzi, mam nadzieję, że dobrze zniesiesz clo. Będę trzymała kciuki! Zobaczysz, że się uda!!!! Najważniejsze to dobre nastawienie!
Mijka
Witam was dziewczyny,
dawno nie zaglądałam na forum, nawet na 1 stronce nieaktualne są moje dane, ostatnia @28.01
A teraz najważniejsze, dzisiaj robiłam test i ujrzałam II grube krechy brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif , co najważniejsze poleciałam od razu do lekarza i stwierdził ogólnym badaniem wczesną ciążę impreza.gif
bobi
Słoneczko a z jakiego powodu masz mieć Histeroskopię robioną, bo nie wiem czy już pisałas, bo nie moge nadążyć z czytaniem?
Zuza ja cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Asiu życzę powodzenia, musi się udać, nie ma innej opcji &&&&&&&&&&&&&&&&
Matylda i tak trzymać, niekiedy tak jest, że musimy być mądrzejsze od lekarzy, ale w sumie dobrze mieć wiedzę na temat który nas dotyczy, bo nas tak szybko nie zbyją byle czym.
Olu trzymam za laparkÄ™ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A u mnie jakoś temp. cały czas niska, nic nie czuję by pękał pęcherzyk i trochę kiepsko, bo wczoraj powinien pęknąć, a tu nic nawet dziś nie odczuwam. Nie wiem czy po tych wszystkich badaniach to się przesuwa. Czy po HSG lub tej Histeoskopii się owulka przesuwa czy może tam nie ma co pękać, bo przecież HSG mi nie powinno zaszkodzić, bo ja miałam pod USG robione a nie pod RTG, sama już nie wiem, bo wczoraj jednak było jakoś miło, mój się postarał, ale nie wiem co dalej, bo tak codziennie się starać to i jemu się odechce. 29.gif, choć zawsze to było jakoś co dwa dni, ale jakby miał mi jakiś dzień umknąć i potem lipa to też kiepsko, po prostu już mi się nie chce po ponad 1,5 roku mam już powoli dosyć, ale nie, nie podaje się, co to, to nie, jeszcze taka stara nie jestem żeby rezygnować. 08.gif
bobi
Mijka super, nie pojawiałaś się, a teraz jakie nowiny. WIELKIE GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Mijka
Bobi odpoczynałam od wszystkiego w tym od forum, w tym miesiącu mieliśmy iść na badania i IUI, a tu bach...
Jestem strasznie szczęśliwa, mam nadzieję, że wszystko będzie ok
Życzę wam wszystkim tych II kresek, to jest najszczęśliwszy dzień w życiu (jak dotąd)
matylda315
Dzięki Jagoda 07 i bobi

Mijka ogromne gratulacje

zuza &&&&&&&&&&&&&& przytul.gif

moko.
CYTAT(Mijka @ Mon, 01 Mar 2010 - 18:53) *
Witam was dziewczyny,
dawno nie zaglądałam na forum, nawet na 1 stronce nieaktualne są moje dane, ostatnia @28.01
A teraz najważniejsze, dzisiaj robiłam test i ujrzałam II grube krechy brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif , co najważniejsze poleciałam od razu do lekarza i stwierdził ogólnym badaniem wczesną ciążę impreza.gif

MIJKO serdecznie gratutulujÄ™ icon_biggrin.gif

Pamiętasz jak kiedys mówiłyśmy, ze razem będziemy w ciąży ?
no i patrz - jesteśmy icon_biggrin.gif
Ojej ale siÄ™ cieszÄ™ !
Fiefiora
Mijka - i tu serdecznie Ci gratuluje! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Moko - to można powiedzieć że pałeczke oddałaś i to prosze w jak dobre ręce icon_smile.gif to tera idz już rodzić, bo ciekawa jestem Twojego maluszka
buniaaa
Mijka GRATULACJE !!!
Mijka
Dziękuję dziewczynki, ale spokojna będę jak za jakieś 2 tygodnie zobaczę serduszko, badania jutro cały komplet idę zrobić, mój m popłakał się z radości icon_smile.gif
Moko kochana jesteśmy razem wciąży icon_smile.gif
pipistrellus
Mijka ogromne GRATULACJE!!!
Agnieszka_82
Mijka - GRATULACJE !!! icon_smile.gif
iwonadancer
Mijko SERDECZNE GRATULACJE icon_smile.gif Wspaniałe wieści icon_smile.gif
Hania-17
Mijka ogromne gratulacje !!!!

Zuziu 1313 &&&&&&&&&&& ja wierzę że wam sie udało!

agnieszka dobrze że wyluzowałaś trochę i że miałaś wsparcie męża, brawa dla chłopa
zuza1313
Mijka ogromne gratulacje!!!!!11


Dziewczynki ,bardzo dziękuje Wam za wsparcie icon_smile.gif Ciągle oglądam te testy i na jednym tym dzisiejszym ten cień jest bardzo wyraźny. Boję się ,ze jednak zbyt to wyolbrzymiam, bo miesiąc temu też widziałam cień, jednak ten różni się od tamtego, hmm...

Teraz pracuje praktycznie cały dzień i mam problem z czasem, ale będę się wkradać na neta, żeby Wam powiedzieć czy coś wiadomo i na czym stoję. Jutro powinna przyjść @ , żeby tylko nie przyszła... akysz!

pozdrawiam icon_smile.gif
gravida
Mijka, ale super wiesci, serdeczne gratulacje i mam nadzieje, ze juz niedlugo ladnie bijace serduszko zupelnie Cie uspokoi icon_smile.gif


Iriss i Jagoda
, ja tez tu sie 'szwedalam' od listopada, a starac sie tak naprawde zaczelismy dopiero w tym cyklu. Juz sie przygotowujecie i myslicie o staraniach, wiec kciuki juz trzymam icon_smile.gif
Zuza, &&&&&& za to, zeby cien zamienil sie w pelnoprawna kreche icon_biggrin.gif blagam.gif blagam.gif
Agnieszka1108, ciesze sie, ze powoli dajesz sobie z tym rade i ze maz tak fajnie Cie wspiera. Trzymam kciuki za kolejne cykle.
Ola81
Witam się dziewczynki. I cóż za cudowne wiadomości czytam icon_smile.gif

zuza1313 ja tu trzymam mocno kciuki żeby ta druga kreska zmieniła się w bardzo gruba kreseczkę...

goralka pięknie rozświetlony Adaś.... I dziekuję...

pipistrellus bardzo sie cieszę że jest wszystko dobrze. Teraz pozostało Ci się napajać tym wspaniałym stanem jaką jest ciążą- mdłościami, zmęczeniem , sennością hehe- ale niejedna z nas będzie Ci tego zazdrościła icon_smile.gif w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

matylda podstawą przy braniu CLO według mojej pani doktor jest obserwacja cyklu. I jak reagujemy na ten specyfik. I jak działac to na całego , tak jak Ty zaczynasz - świetnie że i o swoim m pomyslałaś i tez chce sie przebadać. Napisz mi tylko który to cykl starań u Ciebie żebym mogła uzupełnić dane na pierwszej stronce icon_smile.gif


[b]MIjka
WIELKIE GRATULACJE!!!!! SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!!![/b]


bobi mozliwe że po tych badaniach cos sie rozregulowało. I tak jak piszesz nie poddawaj się- walczcie- a zobaczycie jaka wspaniała nagrodę zdobędziecie -UŚMIECH SWOJEGO DZIECIĄTKA !!!!

gravida jeszcze kilka dni i zaczniemy u Ciebie oczywiście icon_wink.gif (nie)wyglądać wrednego małpiszona ....

milutko z Toba będę myslami 4 marca....

Dziewczynki ja mam do Was prośbę: z Racji tego że jutro rano jade do szpitala prosiłabym o wszytskie aktualizacje na PRIVA wysłać. Bo jak wrócę to nie wiem czy będę w stanie WAs nadrobić.
Za wszystkie testujące będę tam na tym stole trzymała kciukasy &&&&&& icon_smile.gif A te do których małpiszon zawita , niech nie traca nadzieji i się nie smutają- z pomocą medycyny bądź bez napewno im sie w końcu uda. icon_smile.gif
gravida
Ola, juz dzis zaczynam trzymac kciuki. zeby poszlo gladko, rekonwalescencja przebiegla szybko, a Ty byla niedlugo w ciazy icon_smile.gif i na porod do szpitala szla.
matylda315
Ola81 trzymam kciuki za jutro. wiesz, że będziemy z Tobą ! a to mój drugi cykl wspomagany .

goralka piękny , świetlisty Adaś ! 06.gif

pipistrellus super ,że wszystko ok.&&&&&&&&&&&& mdłości szybko miną i ... będzie cię bolał kręgosłup , nogi , będziesz grubiutka i to wszystko jest super ! tak powoli się dąży do celu. tego upragnionego 04.gif

zuza1313 wierzę , że ci się udało blagam.gif blagam.gif blagam.gif &&&&&&&&&&&

Agnieszka1108 przytul.gif
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

Olu moćno ściskam &&&&&&&&&&&&&&&& i cały czas będe myślała o Tobie, jak tylko wrócisz ze szpitala i będziesz na siłach to skrobnij coś nam...

zuza1313 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Miłego dnia
goralka
Olu, trzymam kciuki. Żeby pomogło przytul.gif
&&&&&&&&&&&&
Hania-17
Witam!

Olu a ja poprosze o aktualizację @ przyszła dziś rani 13.gif 2.03.2010 12cykl starań

Zuziu1313 no to teraz jeszcze bardziej zaciskam Å‚apunie za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&
buniaaa
Hania-17 41.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl
i fluidki dla Ciebie od mojej fasolinki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Macio
Mijka tak siÄ™ cieszÄ™!
zuza1313
Olu, mocno ,mocno zaciskam kciuki, żeby wszystko poszło gładko i następnym krokiem były II kreski icon_smile.gif

Haniu, kochana ach i znowu przylazła icon_sad.gif przytul.gif , następny cykl musi być szczęśliwy &&&&&&&&&&&&

Dziewczynki dziękuję za kciuki, tempka jak wczoraj delikatnie spadła tak dziś się trzyma, nie spada, nie rośnie (?) Test znowu zrobiłam bo już wytrzymać nie mogę i znowu to samo, co wczoraj. Skończyły mi się testy z allegro i kupiłam jeden, wiec pewnie nie wytrzymam i jutro znowu zrobię. Ale już więcej nie kupuję, poczekam do czwartku pójdę na betę, jak do tego czasu się nie wyjaśni. Poszłabym dziś jeszcze przed pracą, ale nie chcę bezsensu kasę wydawać.

Zmykam, pozdrowionka i miłego dnia icon_smile.gif
Hania-17
Buniaaa strasznie mi smutno, bo mimo że gin twierdził że nic z tego nie bedzie to ja byłam przekonana że nam się udało.
Widac wszystkie objawy sobie uroiłam, i dlatego jestem tak zła na siebie że wmawiam sobie ciażę.
Hania-17
Zuzia &&&&&&&&&&&&&&&
buniaaa
Haniu Ja co miesiąc wyszukiwałam i wydawało mi się że mam objawy ciążowe, co miesiąc miałam nadzieję. Jestem osobą niecierpliwą i w dodatku nie umiem trzymać siebie na wodzy, co miesiąc przed terminem robiłam test bo nie mogłam wyczekać ale się doczekałam... I tego z całego serduszka mojego i fasolki Tobie życzę icon_smile.gif
Głowa do góry kochana. Masz Darię i będziesz miała drugiego dzidziusia zobaczysz.
Może spróbuj pójść do innego gina - jak będziesz miała zamiar się wybrać...
Trzymam mocno za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hania-17
Mam iść teraz 15tego marca ale odpuszczę to sobie i nigdzie nie idę, olewam wszystko, i nie będę chodziła do żadnego gina tak jak przed ciążą Darii. Co ma być to bedzie!
Cathee
Haniu następnym razem się uda, te wykresy są naprawdę bardzo pomocne icon_wink.gif przytul.gif

Zuziu ja jednak myślę że się udało icon_smile.gif ja też przez kilka dni robiłam testy i były słabiutkie kreseczki dopiero w terminie okresu było konkretniej. Jeśli jest dzidziuś to beta wyjdzie już na pewno.

Olu oby zabieg szybko minął i oby Cię nie bolało. Jesteś bardzo dzielna icon_smile.gif

Dziewczyny dziękuję za wsparcie. Dziś rano nieco lepiej. Mam pytanie do mam czy was też zaczął pobolewać brzuszek ok 10 tygodnia? Zaczęły mi się takie pobolewania od czasu do czasu, czasem czuje w nocy. Myślicie że to normalne?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.