To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
gravida
Milutka, kciuki mocno zacisniete &&&&

Olu, swietnie, ze zabieg juz za Toba. Zycze szybkiej rekonwalescencji.

Powtorzylam testy. Na 'paskowym' znowu cien cienia, ale nawet maz go widzi, wiec chyba nie mamy przywidzen. 'Elektroniczny' znowu przemowil:


Nie moge w to uwierzyc, tak po prostu przy pierwszej probie... 10.gif 43.gif balety.gif
buniaaa
Dzień dobry wave.gif

mała zuzi przytul.gif przytul.gif przytul.gif dobrze robisz, że wybierasz się do gina, rozwieje Twoje wątpliwości i mam nadzieję, że da ci to kopa w starankach icon_smile.gif

LButterfly no to &&& za wtorek 29.gif i za wizytę u gina &&&

milutka ze szczepionką rewelacja, że tylko jedna jest potrzebna icon_smile.gif no bardzo bardzo bardzo mocno ściskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
aż mi się palce powykrzywiały icon_wink.gif Wypoczywaj kochana wypoczywaj icon_smile.gif

Olu Dobrze, że już po zabiegu 06.gif Kiedy do nas wrócisz?

Gabiszczu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN !!!


No i na deser Gravida po cichutku GRATULUJĘ !!! idź może na betkę co?
Hania-17
Witam prawie weekendowo.

Gabiszczy Wszystkiego NAJ NAJ NAJ...

milutka zaciskam kciuki, zaciążaj jk najszybciej i zabieraj nas ze sobą &&&&&&&&&&&&&&&

gravida no to ja już ci pogratuluję i zyczę spokojnych 9 miesięcy. Ale ci dobrze za pierwszym razem, SUPER! Teraz to juz pójdziemy za toba w ślady &&&&&&&&&&&&&&&
Cathee
milutka dziękuję za radę spróbuję. Trzymam kciuki za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& odpoczywaj ile chcesz icon_wink.gif


Gravida gratulacje 04.gif swoją drogą fajny ten test elektroniczny. Czy on jest wielorazowego użytku?

Gabiszczu spełnienia marzeń!
gravida
Ja sie zwyczajnie boje cieszyc. Naczytalam sie o tych testach, ze czasem daja wynik 'falszywy pozytywny" i teraz nie wiem, czy mam w to wierzyc, czy nie. Co prawda cien cienia widzielismy oboje na innych testach, ale...
Poszlam na bete dzisiaj rano, ale wynik bedzie dopiero jutro. Nie chce sie zawiesc icon_sad.gif
Jesli tylko jestem w ciazy to mam nadzieje, ze za mna posypie sie lawina ciezarowek.

Cathee, jakie ladne zdjecie nam tu wkleilas icon_smile.gif Gratuluje. Ten test jest wielorazowy, tzn. wklada sie do niego pasek przed testowaniem, a reszta dziala, jak w zwyczajnym tescie. 

Gabiszczu, wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif
Cathee
milutka udało się kochana icon_smile.gif więc tak wygląda nasz maluszek icon_razz.gif
matylda315
Cathee piękne zdjęcie brawo_bis.gif

Gravida tak po cichu ci gratuluję.No to czekamy na betę 43.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gabiszczu spełnienia marzeń impreza.gif

milutka trzymam kciuki 43.gif

mała zuzi przytul.gif przytul.gif przytul.gif

olu wracaj szybciutko 06.gif

A u mnie clo zaczyna dawać się we znaki 21.gif . Wściekam się, pobolewa brzuch a głowa pęka.
Gabiszczu
dziękuję kochane za życzenia icon_smile.gif

Gravida - Gratuluję icon_smile.gif

pozdrawiam Was cieplutko i przesyłam filudki icon_smile.gif

**************************************
niuniunia23
miluta ja co prawda w ciąży już nie jestem ale specjalnie dla ciebie od mojej Zuzanki troche fluidków
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
PS Gabiszczu najlepsze życzenia urodzinowe I RÓWNIEŻ GRATULACJE
Gravita a tobie GRATULACJE icon_smile.gif
Agnieszka_82
Gravida icon_smile.gif gratulacje ogromne ! icon_smile.gif balety.gif impreza.gif
klekotka
Gabiszczu dolączam sie do życzonek dla Ciebie. I skrobnij pare słów - jak sie czujesz?

gravida No, no, no. Ja tam od razu czułam, że Ci sie udało. Serdecznie gratuluję. A swoją dorgą, gdzie takie fajowe testy można dostać, bo pierwszy raz się z taki spotykam? icon_rolleyes.gif

milutka zaciskania kciuków ciąg dalszy&&&&&&&&&

mała zuzi przykro mi, że to jednak @

Cathee śliczne maleństwo. Wirtualnie głaszczę po brzuszku
Hania-17
Dokładnie, dołączam się do pytania klekotki, gdzie można zakupić. Szukałam w necie ale ja tylko znalazłam test ciążowy na USB icon_eek.gif
https://www.wiadomosci24.pl/artykul/test_ci..._usb_96852.html
Hania-17
Cathe jaki słodki ten twój dzidziuś!!!

I łapie fluidki od fasolinki.
milutka
Cathe no widzisz udało się icon_smile.gif a zdjęcie dzidzi jest rewelacyjne, jak ładnie ją już widać icon_smile.gif

Gravida ja wierzę, że Ci się udało i że testy nie kłamią, a pokazują słabą drugą kreskę, bo to bardzo wczesna ciąża icon_wink.gif

I ja też dołączam się do pytania o ten test elektroniczny icon_wink.gif

LButterfly trzymam kciuki aby pęcherzyki ładnie urosły &&&

Iriss witaj w naszym gronie , bo chyba Cię jeszcze nie witałam icon_wink.gif

[bBuniaaa][/b] no ja też się cieszę, że tylko jedna szczepionka, bo zapłaciłam 300zł a za trzy bym musiała 1000zł icon_sad.gif

Gabiszczu wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Matyldo nic dziwnego, ż esię tak czujesz, jak bierzesz aż tyle tego clo przytul.gif , ale to w słusznej sprawie to wytrzymasz no nie icon_smile.gif

Niuniunia bardzo dziękuję za fluidki od Zuzi, łapię ile się da icon_smile.gif

Klekotka a co tam u Ciebie? icon_smile.gif
klekotka
milutka u mnie nic ciekawego. Aktualnie czekam na @, która miała przyjść wczoraj ale na razie cicho sza. Nie nastawiam się jednak, bo tak jak pisałam wcześniej ten cykl sobie odpuściłam, nie przytulaliśmy się w TE dni, więc szanse lipne.
Ola81
Witam dziewczynki. Już wróciłam . Odezwe się później.
kamixx
fajny ten gadżet w postaci testu ciążowego USB, ale i tak trzeba paski pewnie też nie są tanie i będzie problem z ich kupieniem
milutka
CYTAT(Ola81 @ Fri, 05 Mar 2010 - 11:54) *
Witam dziewczynki. Już wróciłam . Odezwe się później.


Witaj Olu w domu 06.gif

Odpocznij i później skrobnij coś do nas icon_smile.gif

Wiecie co Wam napiszę, Ola wczoraj po narkozie miała jeszcze siłę pisać do mnie smsy i mnie podnosić na duchu icon_biggrin.gif icon_eek.gif

No niesamowita jest ta nasza Ola brawo_bis.gif

Klekotka to aby nie zapeszać, to ja napiszę tak: na pewno ta @ przyjdzie, nie ma na co liczyć skoro nie było przytulanek .....
A tak malutkimi literkami : wiesz, czasami wystarczy tylko raz i zajdzie się w ciążę i nawet myśląc że nie przytulało się w odpowiedni dzień icon_wink.gif
Jagoda07
Witajcie dziewczyny!!!!

Podczytuję, ale jakoś nie mam weny do pisania... pogoda taka, że mój organizm wariuje, deszcz za chwilę słońce później śnieg i tak wkoło... jestem chyba meteopatką bo żle się czuję w taka pogodę, poza tym z moim niskim ciśnieniem to nic dziwnego 29.gif Nie wspomnę, że czuję już nadchodzącą @ 37.gif

Ola81 Super, że już jesteś w domku! Zdaj relację jak troszkę odpoczniesz!

Gravida gratuluję po cichutku!!!! Beta to tylko formalność 03.gif (chyba nick przyniósł ci szczęście - gravidanza - to ciąż po włosku prawda?Chyba celowo taki wybrałaś 03.gif


Dziewczyny do których przylazła nieproszona @ przytul.gif mocnoooo! Trzymam kciuki za następny cykl!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jagoda07
kamixx widzę po paseczku, że nasze córki to imienniczki 06.gif
gravida
Dziewczyny, ja nie mieszkam w Polsce, stad taki 'dziki' test, ale z tego co wygooglalam, to ta firma: NAVO PGD zajmuje sie dystrybucja w Polsce.
Jagoda, faktycznie celowo wybralam taki nick. Po lacinie znaczy 'ciaza', termin ten jest zreszta do dzis stosowany w krajach angielskojezycznych przez lekarzy do okreslenia ile razy dana kobieta byla w ciazy icon_smile.gif

Olu, super, ze jestes. Zdrowiej nam szybko. Milutka nam to super rzeczy o Tobie pisze icon_smile.gif
Anecznik
CYTAT(milutka @ Fri, 05 Mar 2010 - 12:07) *
Klekotka to aby nie zapeszać, to ja napiszę tak: na pewno ta @ przyjdzie, nie ma na co liczyć skoro nie było przytulanek .....
A tak malutkimi literkami : wiesz, czasami wystarczy tylko raz i zajdzie się w ciążę i nawet myśląc że nie przytulało się w odpowiedni dzień icon_wink.gif


I tu się zgadzam z milutką...moja droga Klekotko

Gravida ogromne gratulacje i uwierz...JESTES W CIAZY 06.gif !

Cathee dzidzol superaśny...strasznie mnie takie zdjęcia usg rozczulają 06.gif

Gabiszczu STO LAT! Spełnienia wszystkich marzeń.

Olu witaj w domu. Jak będziesz się czułą na siłach to daj znać jak Twoje samopoczucie icon_wink.gif

I witam wszystkie nowe staraczki, trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&

PS A ja mam niską hemoglobinę i hematokryt...pewnie anemia, stała te bóle głowy, omdlenia...itp, ech, życie...
klekotka
Anecznik a żelazo Ci lekarz zalecił? ja w ciązy z Nadią tez miałam niską hemoglobinę, ale o anemii nikt nic nie wpomniał icon_rolleyes.gif
buniaaa
Anecznik no to mnie zmartwiłaś. Dał lekarz jakieś witaminki na poprawę wyników?

Olu jak fajnie, że już w domku icon_smile.gif odpoczywaj i nabieraj siły aby zdać nam tu relację, swoją drogą kochana jesteś, że w ważnym dla Ciebie momencie myślisz o koleżance icon_smile.gif super icon_smile.gif

Anecznik
Lekarz jeszcze o niczym nie wie bo na kolejną wizytę idę dopiero w przyszły czwartek, także na pewno wyniki pokażę. Może tylko wystarczy wzbogacić dietę o żelazo, już od dzisiaj sie staram, ale to dość trudne jest więc wolałabym suplement. Zobaczymy co gin postanowi.
buniaaa
Anecznik no to trzymam kciuki za wizytę w czwartek i żeby wyniki nie okazały się takie złe.
Ola81
Zaczynam od:
Gravida PO cichu juz Ci gratuluję impreza.gif A mówiłam że fajnie by było jakby Ci się odrazu udało. I prosze prawdopodobnie tak się stało ... 02.gif 02.gif

Olibg witam Cie serdecznie. I zapraszam do grona wspaniałych dziewczyn. Bardzo mi przykro z powodu siostrzeńca.

Mijka betka sliczna.... Jak będziesz gotowa to bardzo chciałabym Cie wpisac na Nasza pierwszą stronkę....Potzreba nam Tu takich iskierek nadzieji jak Ty 03.gif

iza1982 trzymam kciukaski żeby jajnik zaczął pracować i endometrium się złuszczyło. W wynikach męża oczywiście nie pomogę, przykro mi icon_sad.gif

słoneczko ztego co ja sioe orientuje to badanie drożności jajowodów robi się w pierwszej fazie. WIęc mnie dziwi że ty masz mieć ją robioną w 19 d.c. Dla mnie dziwne.

milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

goralka ja oczywiście łapię te fluidki od Adasia...icon_smile.gif

Cathee cudowne wiadomośći... Niech gumiś rośnie i da mamusi poczuć że jest u niej pod serduszkiem icon_smile.gif

zuza jeżeli masz możliwość to zrobienie HSG nie zaszkodzi a byc może że pomoże....

LButterfly witaj u Nas i jak najszybciej przeprowadzaj się na ciężaróweczki....

Gabiszczu NAJLEPSZE ŻYCZONKA URODZINOWE impreza.gif

KLEKOTKO skoro było przytulanko to szanse zawsze jakies są. Nie spisuj go na straty. Moje kciukaski masz&&&&&& Dzięle je miedzy Ciebie i Milutką.

I dziękuje Wam wszystkim ze kciuki i miłe słowa. Jesteście wspaniałe...
Basik82
Witajcie wave.gif

Witaj Olu. Ciesze się, że wszystko się udało. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żebyś II kreski zobaczyła jeszcze w marcu.
Klekotko milutka ma racje. Ja do tej pory nie wiem dlaczego 3 lata temu zobaczyłam 2 kreski. Podczas owulacji byłam chora. Więc przytul.gif były przed i po owu. I ja też wtedy myślałam, że to stracony cykl. A tu proszę moje cudko właśnie buszuje mi w kwiatkach.
GravidaGratulacje ciaza.gif
CatheePiękna dzidzia
AnecznikTrzymam &&&&&&&&&&&&&& za poprawę wyników
GabiszczuWszystkiego najlepszego
HaniuA jak Twój nastrój. Lepiej?
Haniuzuza1313 oby ten cykl był owocny &&&&&&&&&&&&&&&&&
MatyldoPrzykro mi, że tak źle się czujesz. Na pewno dasz radę &&&&&&&&&&& za efekty.
Jagoda07 Ja też ciągle senna jestem. Podobno za tydzień już koniec zimy. Może będzie wysyp&&&&&&& 01.gif
MilutkaJak Ty się czujesz. Trzymam &&&&&&&&&&& za efekty.

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&& za Was dziewczyny. Palce już mnie bolą ale to nic.
A teraz już chyba się położę bo paskudztwo się rozwija i już nie tylko ciężko mi się oddycha ale i myśli a do owu chce wyzdrowieć icon_redface.gif
Basik82
Olu oczywiście proszę o wpisanie mnie na listę staraczek: 4 cykl ostatnia@25 luty. icon_smile.gif
słoneczko182
Olu jak wspaniale że już jesteś !!!!!!!!!!!!!
Jeśli chodzi o to badanie Hsg to będzie robione przy okazji...
gapiszczu Wszystkiego Najlepszego
Cathee Przepiękna dzidzia..
Witam wszystkie nowe koleżanki aby jak najszybciej zobaczyły II cudowne kreseczki

ja tam się średnio czuje ciągle chce mi się spać może ta pogoda no i podbrzusze mnie cały czas pobolewa...
Pozdrawiam
iza1982
Oleńka super, że juz jesteś po, czekamy na szersze relacje icon_smile.gif

gravida szczęściaro, udało się za pierwszym razem!!!!!! gratulacje!!!!!!

Cathee pięęęęękna mała dzidziunia, nie wiem czemu, ale myślę o niej jak o dziewczynce icon_smile.gif tak jak u iwonki wiedziałam, że będzie chłopak icon_smile.gif

milutka palce mi zsiniały, nieustające &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

OLIbg kochana kuruj się kuruj, każda owulka jest bezcenna icon_smile.gif

U mnie niewiele się dzieje, juz piąty dzień po odstawieniu luteiny i nie ma @, martwie się, bo nie było przytulanek, więc czemu jej nie ma i czy ta luteina nie zaszkodziła...

LButterfly
Gravida, Wielkie Gratulacje ! przytul.gif

iza1982, no to oby @ szybko przyszła i zaczęła nowy cykl

OLIbg, polecam herbatkę z sokiem malinowym i do łóżeczka pod kołderkę od razu przytul.gif

Anecznik, oby następne wyniki były lepsze a hemoglobina szybko poszła do góry

Ależ piszecie Dziewczyny, no nie nadążam, a jeszcze nie zdążyłam Was poznać i trudno mi póki co odpisywać każdej z Was, a tak bym chciała 13.gif . Dajcie mi trochę czasu, please 2pliz.gif

Byłam dzisiaj na podglądanku, mam jeden pęcherzyk 16,3mm, powinien pęknąć w niedzielę lub poniedziałek (zdaniem doktorka).
Ale tak jakoś przy wyjściu rzuciłam z uśmiechem tekst, że nie ufam tej lewej stronie, na co gin odpowiedział, że ja w ogóle mam jakies nietypowe kształty jajników, szczególnie prawego, pęcherzyk też jakiś nie taki i otoczkę jakąś tam ma nie taką, a to może skutkować nieregularnymi cyklami i w ogóle czymś tam 32.gif
Ciekawe czego jeszcze sie o sobie dowiem, a teraz niezłe pocieszenie na chwilę przed owu, nie ?
Wkurzyłam się trochę, ale chyba muszę sobie odpuścić nerwy, bo w tym roku będę miała dwie 3 na liczniku wiosenek, jedno dziecko już mam, nigdy żaden lekarz mi takich rewelacji nie przekazał, pierwszy raz słyszę o czymś takim.
To nie był mój lekarz, ot po prostu zapisałam sie na monitoring cyklu do przychodni prywatnej.
Zobaczymy co z tej owu wyjdzie, nie daję sobie specjalnie szans, bo jak już pisałam nie ufam tej lewej stronie, ale zobaczymy

Trzymam za Was kciuki,
a te, które powitały @ przytulam
gravida
Olu, super ze juz jestes icon_biggrin.gif Mam nadzieje, ze dochodzisz juz do siebie i trzymam mocno kciuki za nastepny cykl. &&&
Anecznik, to oby do czwartku. Pewnie dostaniesz jakis suplement i miejmy nadzieje, ze na tym sie skonczy. Tzn., ze pomoze. 
OLlbg, zdrowka!
sloneczko, a moze badanie nie bedzie potrzebne? icon_smile.gif &&&& Skoro jestes spiaca...
Klekotko, mimo wszystko trzymam kciuki, a jak nie teraz, to w nastepnym cyklu icon_smile.gif &&
Haniu, zuzo, kciuki za Was tez trzymam. &&&


A u mnie... wynik bety z wzcoraj (12 dpo) 31.6. JESTEM W CIĄŻY i do tego mega fuksiara, zeby tak za pierwszym podejsciem. To chyba nagroda za cierpliwe czekanie ze staraniami icon_wink.gif 
Dziewczyny, oczywiscie (jak tu wszystkie przede mna) uspokoje sie w pelni, jak zobacze na usg, a na to za wczesnie (ze te testy wykrywaly tak niska bete, to szok). ale rzucam line i teraz prosze za mna icon_smile.gif
buniaaa
gravida no to teraz napiszę dużymi literami GRATULACJE I BEZPROBLEMOWYCH 9M-CY !!!
milutka
Graida to jeszcze raz gratulacje, a będziesz betę powtarzać?
gravida
Pewnie powtorze we torek, bo wtedy mam wizyte u mojego lekarza (mam cukrzyce i musze najpierw do niego biec, zanim w ogole pojde do ginekologa). Chcialabym wiedziec, jak przyrasta, bo jestem w grupie podwyzszonego ryzyka.
takaja
Dziewczynki przesyłam fluidki od mojego Adasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Anecznik
Dzięki dziewczyny za kciuki i trzymajcie do czwartku bo naprawdę zdenerwowałam się trochę tymi wynikami. Martwię się o Ktośka i nie darowałabym sobie gdyby przez moją niekompletną dietę dzidziol źle się rozwijał. Głupie myśli chodzą mi po głowie...ech 48.gif Dobra już nie biadolę....przepraszam.

Gravida super, bardzo się cieszę Twoim szczęściem 06.gif
iwonadancer
Hej dziewczynki wywołana do tablicy przez Izę wpadłam podesłać troszkę fluidków i zdjęcia mojego obecnego brzusia / sprzed 2 tygodni/
Jestem już po USG połówkowym mój brzdąc ma się dobrze ja zresztą też. Lekarz potwierdził płeć będziemy mieli Franka icon_smile.gif Teraz namiętnie kompletuję wyprawkę żeby zdążyć do lipca icon_smile.gif A jest tego że hoho Mam nadzieję że wkrótce wszystkie bedziecie miały takie słodkie wydatki jak ja icon_smile.gif Oczywiscie cały czas Wam kibicuje i podczytuje na bieżąco icon_smile.gif Usciski i buziaczki dla Was wszystkich icon_smile.gif Ogromne gratki dla zaciążonych i kciukasy za przyszłe mamy icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Ola81
Gravida WIELKIE GŁOŚNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! A TERAZ NAPISZĘ "A NIE MÓWIŁAM icon_smile.gif " ŚWIETNIE!!!!! SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!!!!!!
Ola81
Dziewczynki a więc miałam Wam napisać: ja miałam jeden jajowód niedrożny całkowicie a drugi częściowo. Zrosty zostały usunięte i teraz zobaczymy co się będzie działo. Jak nic to następny mój krok to klinika. No i oczywiście torbiel usunięta hehe...
goralka
Ola, to super, że się zdecydowałaś. A w tym cyklu już możecie zacząć się starać? czy trzeba czekać do następnego? (w sensie kiedy fluidki potrzbne 06.gif )
gravida
Olu, ciesze sie, ze przy okazji udroznili Ci jajowody. Wierze, ze to Wam pomoze i obejdzie sie bez kliniki icon_smile.gif

Iwonko, wygladasz rewelacyjnie icon_smile.gif Usmiechnieta, piekny brzuch i do tego ladny pies icon_smile.gif Same plusy icon_smile.gif Milego gromadzenia wyprawki.
iza1982
iwonka super brzusio, moge się ciągle gapić icon_smile.gif a tak poza tym Twoja psinka też jest jzu duża, super parka icon_smile.gif

Ola, ja też jestem pewna, że juz niedługo będziesz się cieszyć!!!! I też jestem ciekawa, czy odrazu możesz się starać?
Ola81
Powiem Wam tak, nie wiem czy możemy już w tym cyklu bo zapomniałam się spytać. Ale za tydzień dopiero maja mi szwy zdjąć, do tego jeszcze mnie boli tak że w tym cyklu nie wiem czy nam sie uda postarać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zobaczymy , ale w nastepnym to już pełna parą lecimy..... 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif icon_twisted.gif icon_redface.gif A fluidki Wasze juz od dziś będe zbierała. Jestem pełna wiary i nadzieji że i mi sie juz uda icon_smile.gif icon_smile.gif
Gosia2406
Witam się weekendowo,

I na wstępie SERDECZNE GRATULACJE dla WSZYSTKICH nowych CIĘŻARÓWECZEK!!! Bardzo miło się czyta, że wysyp się rozkręca icon_wink.gif
Troszku się pogubiłam kto teraz się stara, a kto już testuje ale za Was wszystkie mocno trzymam cały czas i nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Olu super, że już masz badanie za sobą teraz to już nic nie powinno Ci przeszkodzić w zostaniu szczęśliwą mamusią czego Ci zyczę z całego serca! I myślę, że w przyszłym cyklu ... 43.gif Mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Iwonko masz śliczny brzusio, pozazdrościć! Widać, że ciąża Ci służy rollbaby.gif rollbaby.gif .

Ja Was cały czas poczytują i kibicuję. Ale nie piszę, bo nie chcę przesyłać złych fluidków i zamartwiać. Coś mam 'ciężki czas' wątpię, że kiedykolwiek mi się uda. Ustaliliśmy z mężulkiem, że jak tym razem się nie uda to w nastepnym cyklu idziemy na IUI. W środę byłam na monitoringu i okazało sie, że mam ładny, okrąglutki pęcherzyk (14mm). Na wizycie przedstawiłam swojemy gin co ustaliłam z m. a on że jak tak to możemy już w tym cyklu spróbować w najbliższą niedzelę, bo wtedy powinien pęknąć, torszkę mnie zaskoczyła ale się ucieszyłam!
Niestety w piątek okazało się, że pęcherzyk nic nie urósł i ma nadal 14mm więc raczej nici 32.gif . W niedzielę mam kolejny monitoring, ale już wiem że nic z tego nie będzie bo nic nie czuję aby coś się działo. I takie to .... 41.gif
antolka
ja tylko na moment! bo zaraz mam gości-odwiedziny teściów icon_smile.gif)

gravida ogromne gratulacje i muszę przyznać że jakoś czułam że się uda!!!! super wieści!! szczęściarze z Was icon_smile.gif i oby wszystko było ok icon_smile.gif

Olu dobrze że Jesteś już... myślę że do czasu owulacji już będzie mniej bolało:) więc o ile lekarz nie zabroni-to dlaczego nie spróbować jeszcze w tym cyklu?

zmykam...mam nadzieję że zaglądnę później!
Basik82
Hej dziewczyny przytul.gif

Kuruję się, kuruję....

Gosia2406 głowa do góry. Zawsze jest nadzieja. Trzymam &&&&&&&&&&&&&& za niedzielę

gravida jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE.

Ola81 Super, że wszystko tak się udało. Oby klinika już nie była potrzebna&&&&&&&&&&&&&&&

iwonadancer śliczne brzusio icon_wink.gif

Anecznik Nie martw się tak. To też szkodzi i Tobie i dzidzi. Wszystko można nadrobić. A może po prostu dzidzia wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze i dla mamy brakuje. Stąd ten wynik. Przesilenie też źle wpływa na nasze zdrowie. Trzymam &&&&&&&&&&& za poprawę wyników przytul.gif

takaja Łapie fluidki, łapię.................





Cathee
Olu czyli zabieg był niezbędny i dobrze że podjęłaś tę decyzję icon_smile.gif Teraz powinno się już udać to tylko kwestia czasu 06.gif Jeszcze tylko pozytywne nastawienie i do pracy.

iwonadancer fantastycznie ci w tej ciąży, widać że kwitniesz icon_smile.gif Już się nie mogę takiego brzuszka doczekać 06.gif

Gosia2406 przytul.gif jeśli pęcherzyk nadal nie urośnie może popytaj lekarkę o jakieś badania?

Ja odpukać od dwóch dni czuję się dużo lepiej icon_smile.gif mdłości trochę odpuściły i zaczęłam normalnie jeść. Oby to oznaczało wejście w drugi trymestr 03.gif
iza1982
Gosieńka nie dawaj się smutkom i zcarnym myślom, mnie też długo dręczyły obawy, że nigdy mi się nie uda... Ale dopóki nie skorzystasz ze wsystich możliwości, zeby pomóc Wam zajść w ciążę, poprostu działaj! Nie ma na co czekać, jest IUI, są inne możliwości i nie możemy się poddawać, muśimy wierzyć. Ja wierzę, od niedawna tak szczerze, może dlatego, że wiem w czym problem i jak moge sobie pomóc. I Tobie też zyczę nieustającej chęci do działania! Jest wiele osób, które przeszły dłuższą drogę do rodzicielstwa, ale doszły do celu i my też dojdziemy!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.