To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
bobi
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 09 Apr 2010 - 11:35) *
cytowany post usunięto

Święta prawda, ja z pierwszym dzieckiem nie zaszłam w pierwszym cyklu starań tylko właśnie w czwartym, a teraz jak się starałam o drugie to właściwie do roku nic z tym nie robiłam, bo wiem że lekarze zaczynają dopiero coś działać jak para nie może zajść między rokiem a dwa, więc po co się stresować.
klekotka
Witam siÄ™ piÄ…tkowo.
Mam dzisiaj mały sajgon w pracy, więc wpadłam tylko na chwilkę...

Zuza oczywiście popieram zdanie przedmówczyń. Dajemy Ci "zielone światło" do prowadzenia wątku icon_mrgreen.gif
Hania-17
SÅ‚oneczko zgadzam siÄ™ z dziewczynami, rok to taki standard u zdrowej pary!
Już sie powtarzak któryś raz z kolei z Darią staraliśmy się 22 miesiące a teraz 12 miesięcy.
Węc przyjdzie jeszcze czas na ciebie, 4 miesiące to krótki okres!
Dorotka25
Ja tylko tak nieśmiało wtrącę, że Słoneczko ma za sobą jedną stratę (ciąża w 11 tyg.), stąd chyba takie podejście? I te 4 cykle, jak rozumiem, są od straty, a nie od samego początku...?
Już nie przeszkadzam, cały czas kibicuję każdej z Was.
słoneczko182
ostatnim razem starałam się 28miesięcy zaszłam w ciąże szczęście trwało tylko 11 tyg.
jestem pod opieką lekarzy i wiem że nie uda man się tak szybko zajść mam rozwiniętą macicę jak 5 letnia dziewczynka oraz endometriozę a mój mąż ma słabe plemniki lekarz stara się abyśmy zaszli naturalnie w ciąże ale wolał by abyśmy się zdecydowali na inseminację może się komuś wydawać że to dopiero 4cykl starań ale dla mnie aż 4 miesiąc...
Pa,pa
słoneczko182
dziękuje Dorotko25 chociaż jedna mnie rozumie
Dorotka25
Słoneczko przytul.gif będziesz mamą, zobaczysz!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiaaa82
słoneczko trzymam za Ciebie kciuki, trzeba wierzyć że bedzie dobrze przytul.gif
iwona987
ja podkradam te fluidki które zostały wysłane:)
słoneczko teraz woja historia jest jaśniejsza i nie łam się przytul.gif przyjdzie czas na Ciebie, ale chyba Rosa ma rację powinnaś iść do specjalisty
zuza1313
Witajcie dziewczyny prawieweekendowo icon_smile.gif


Dziękuję za poparcie icon_smile.gif Przyznam się że mam stres bo Ola prowadziła świetnie. Ale liczę na wyrozumiałość. Dopiero wróciłam z pracy więc jak uporam się z domowymi obowiązkami, to zabiorę się za nową odsłonę.

Pozdrawiam ciepło icon_smile.gif
zuza1313
Dziewczyny, zapraszam na nową odsłonę icon_smile.gif

Olu, kochana, byłaś świetną gospodynią i szczerze mówiąc to jest mi dziwnie otwierać wątek staraczek, bo wszyscy już się przyzwyczaili, ze to Ty tu nad wszystkim czuwasz, ale cieszę się ,ze możesz prowadzić nowy, inny wątek 06.gif
Ola81
Zuza napisz do administratora z prośba o zamknięcie tego wąteczku.

Dziekuję i wierzę że Ty będziesz wspaniałą gospodynią.
zuza1313
Dzięki OLu
komunikacja
Co tu takie pustki?Od 2 dni nikogo nie było.....
bobi
LillAnn1 już jest nowa odsłona staraczek https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=70772
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.