To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się dziewczyny, staramy.Część XXI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Ola81







[/size]








XXI CZĘŚĆ WĄTKU DLA WSZYSTKICH STARAJĄCYCH SIĘ SIĘ O DZIECIĘ !!!!

ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM ABY TA ODSŁONA BYŁA JESZCZE BARDZIEJ OWOCNA NIŻ POPRZEDNIA , ŻEBYŚMY WSZYSTKIE ZOBACZYŁY TE UPRAGNIONE II KRESECZKI!!!!!


[/color]







menka (+)
Odeszła na zawsze 28 kwietnia, we śnie, nagle, niespodziewanie... Marzenko zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Wieczny odpoczynek...










Normy FSH i LH :[b]( Hormony te powinny być badane w 2-3 d.c.)

LH
jednostki w mlU/ml
faza folikularna 1,1 � 11,6 owulacja 17 � 77
faza lutealna 0 � 14,7
menopauza 11,3 � 39,8

FSH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 2,8 � 11,3 owulacja 5,8 � 21,0
faza lutealna 1,2 � 9,0
menopauza 21,7 - 153

bardzo ważne!
Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki.
Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową.
Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna.
Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe







GABISZCZU PTP - 12.10.2010 r.

ANIAIM - PTP 05.10.2010 r.

84LELA
- PTP

PIPISTRELLUS - PTP

MIJKA - PTP - 04.11.2010

GRAVIDA - PTP -

BOBI - PTP - 20.11.2010 r.

HANIA-17 - PTP - 10.12.2010 r

OLA81 - PTP - 07.12.2010 r.

LILLANN1 - PTP - 06.12.2010 r.

ANDZIA79 - PTP - 12.12.2010 r.





















NASZE STARACZKI





Milutka 38 cykl starań - @ 21.02.2009

Gosia2406 - 22 cykl starań - @ 19.01.2010

Agnieszka 1108 - 16 cykl starań - @ 20.03.2010

asiaaa - 14 cykl starań - @ 28.02.2010 - cykle 31-34 dni

~anula~ - 11 cykl starań - @ 19.02.2009 - cykl 28 dni

kasiaaa82 - 10 cykl starań - @ 11.03.2010

agnieszzka -10 cykl starań - @08.03.2010 - cykl 31 dni

czarna2402 - 9 cykl starań - @ 26.01.2010 - cykl 27-28 dni

Joka - 10 cykl starań - @ 26.03.2010

iza1982 - 10 cykl starań - @ 03.04.2010

zuza1313 - 9 cykl starań - @ 07.04.2010

antolka - 8 cykl starań - @ 09.03.2010

klekotka - 7 cykl starań - @ 02.04.2010

LButterfly 5 cykl starań - @ 22.02.2010

Galadriela - 5 cykl starań - @ 08.12.2009

truska - 5 cykl starań - @ 06.03.2010

OLIbg - 5 cykl starań - @ 23.03.2010

słoneczko182 - 4 cykl starań - @ 09.04.2010

matylda315 - 3 cykl starań - @ 31.03.2010














Czekamy na aktualizację:

samozwajka
Nika82

Inka-24 - 35 cykl starań - @ 25.06.2009 - cykl 30 - odpoczywa icon_smile.gif
CZARNA863 - 24 cykl starań - @ 20.05.2009 - CHWILOWO PAUZUJE W STARANICH




Wszystkie prośby i aktualizację proszę wysyłać na PRIV :
banyk
Witam wszystkie staraczki w nowej odsłonie i życzę szybkich efektów icon_smile.gif
Olu śliczna pierwsza stronka!
słoneczko182
OLU jaka piękna pierwsza strona.Masz talent!!!!!
Oby ta osłona staraczków była ostania dla nas wszystkich 43.gif
Dirty Diana
Olu, życzę Ci, żeby to była ostatnia odsłona, którą założyłaś. Niech następny wątek, który założysz, będzie ciążowym.

Pozostałym staraczkom życzę szybkiego ujrzenia II i przesyłam fluidy od mojego 5-tygodniowego synka. Też TU byłam.
zuza1313
Melduje się na nowej odsłonie icon_smile.gif

Olu, jak zwykle pięknie icon_smile.gif niech ta odsłona będzie dla Ciebie szczęśliwa icon_smile.gif

Dziewczyny, Wam tez życzę ,żebyś tu długo nie gościły icon_smile.gif
antolka
cudowna!!!
wiążę z 21 odsłoną wielkie nadzieje! i wszystkim wam Dziewczynki starające się życzę byśmy się niebawem spotkały na ciężarówkach! Tobie Olu szczególnie! icon_smile.gif

przyjrzałam się 1 stronce...wczoraj odebrałam badania FSH mam 2,90-więc poniżej 3 icon_sad.gif hmmm niewydolność przysadki.... troszkę się zmartwiłam
ale plan "klinika" realizujemy już w tym miesiącu-i tam mam nadzieję nam pomogą icon_smile.gif
alona24
no to dla Was dziewczynki na nową odsłonę fluidki od mojego KTOSIA...oby dla Was wszystkich była to ostatnia odsłona...

no szybciej łapać linę i na ciężaróweczki icon_wink.gif
antolka
oj łapię jednego dla siebie icon_smile.gif
asiaaa
melduję się i ja na nowej odsłonie icon_smile.gif Olu piękna ta pierwsza stronka jak zwykle icon_smile.gif Ale co tu dużo mówić, życzę Ci, żeby to była ostatnia odsłona przez Ciebie zakładana! Życzę, żebyś zamykała ten wątek już jako ciężarówka, a my wszystkie razem z Tobą abyśmy znalazły się na pierwszej stronce, jako te, którym się udało icon_smile.gif
Gabiszczu
witam dziewczynki icon_smile.gif
olu aby ta odsłona była dla ciebie szczęśliwa... i dla nas wszystkich icon_smile.gif

owocnych staranniej kochane icon_smile.gif
84lela
Ja rowniez witam w nowej odslonie. Zycze Wszystkim naszym staraczkom abysmy wszystkie zobaczyly dwie tluste krechy szybciej niz myslimy.


Olu - Jestes wspaniala gospodynia.
Antolka nie martw sie , grunt to dobry plan.Ola tez go ma wiec powodzenia dziewczynki icon_smile.gif
Alona 24 , Kaelsa - dziekuje za fluidki i lapie.

Na biezacoa Was podczytuje kochane. Jednak ten tydzien mam nocna zmiane i ciezko mi siedziedz przed kompem.
Zmotywowalam sie i we wtorek zrobilam wszystkie wyniki.Jeden wynik juz mam .Jest to hemoglobina i odrobine mam za niska.A reszta okaze sie w piatek.
słoneczko182
Alona 24 Łapie jeden sznur dla siebie i nikomu nie oddam 06.gif
Antolka tak mi przykro ale musisz się jakoś trzymać tak jak ty wiąże z tą osłoną wielkie nadzieje wierze w to że nam tym razem się uda....MUSI UDAĆ SIĘ W KOŃCU przytul.gif
bobi
Również witam na nowej odsłonie i niech już w końcu to będzie nasza ostatnia. 02.gif
antolka
dzięki dziewczynki icon_smile.gif
wiara moja jest ogromna!
tak teraz siedzę i przeglądam wyniki badań, porównuję z poprzednimi...i szczerze nic już z tego nie rozumiem icon_sad.gif
Agnieszka_82
Kochane życzę Wam żeby to była ostatnia odsłona ! Przenoście się migiem na ciężarówki !!!
a to fluidki od mojej kruszynki ! Łapcie !


Hania-17
Witam w kolejnej odsłonie, i tak jakoś czuję że to moja ostatnia odsłona. Obym się nie myliła.

Czego zycze równiez wszystkim super stareczkom
Hania-17
Ale gapa ze mnie!!!

łapię fluidki od wszystkich zaciążonych i nie tylko icon_biggrin.gif
Gosia2406
Olu ależ tu ŚLICZNIE! Coś czuję, że ta XXI to będzie Twoje Oczko icon_wink.gif

Na XX była piękna lista "ciężaróweczek" na tej odsłonie musi nas być przynajmniej dwa razy więcej, a najlepiej Wszystkie wub.gif !
Więc teraz Wszytkiem łapiemy za sznur!
Hania-17
Łapiemy , łapiemy i się bujamy na ciężarówki.

Jakoś ta odsłona optymistycznie na mnie działa
Ola81
Bo to będzie Wszystkich nas szczęśliwe oczko...
Hania-17
No to BIBA NA CAŁEGO



buniaaa
Olu Jak tu ślicznie 06.gif dobra robota Pamiętaj Olu, że ja na Ciebie tutaj czekam i nie wyjdę bez Ciebie...

antolka &&& oby klinika pomogła Wam szybciutko i równie szybko nosiła pod serduchem fasolcie

84lela &&& za wyniki

Hania-17 Który to Twój dc?

zuza1313
Łapię i linę i fluidki icon_smile.gif

Wróciłam od gina i potwierdził, że wyniki męża są super i on sam by takie chciał icon_smile.gif W jajnikach nic nie zalega, więc mam od jutra brać clo. Jak teraz się nie uda, to w następnym cyklu HSG , ewentualnie laparoskopia jeśli będzie trzeba.
Ola81
Agnieszka1108 a Ty słońce gdzie sie podziewasz??? Tak ostro działacie że nie masz czasu sie u nas zameldować?? ciaza.gif 23.gif 08.gif . Jak Twoje pęcherzyki mam nadzieję że pękły...

Zuza no widzisz jedno już do przodu. icon_smile.gif Obyś nie musiała robić HSG &&&&. Ale jeżeli będzie trzeba to myśl o tym że dzięki temu badaniu może uda się zajśc w ciąże. JA tak podeszłam do tego badania i prawie wcale stracha nie miałam. Chciałam juz je mieć za sobą.
zuza1313
Olu, dzięki icon_smile.gif a Ty już miałaś jedno HSG robione?
Ola81
zuza własnie teraz miałam mieć robione i się na nie nastrajałam. Ale tak jak pisałam z racji tego że będzie laparo to sprawdzą mi drożność przy tym. I mnie ominęło HSG.
zuza1313
Olu, tak ja wiem ,ze teraz masz mieć przy laparo, tylko myślałam ,ze miałaś już robione przed ciążą. trochę poczytałam i coś czuję, ze u mnie chyba sie to przesunie na jeszcze kolejny cykl, bo akurat w marcu, do połowy mamy bardzo intensywny okres w pracy i nie bede sie w stanie wyrwać na dwa dni do szpitala.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Gabiszczu
Witam środowo

Kochane robiłam test dwa dni przed planowaną @ iiiiiii


JEST II


02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif
agnieszka 1108
Gabiszczu - wchodzę sobie na forum aby nadobić zaległości a tu takie piękne dwie kreski.Moje gratulacje kochana. Cieszę się razem z Tobą. Ale ekstra wieści
agnieszka 1108
CYTAT(Ola81 @ Wed, 03 Feb 2010 - 22:07) *
Agnieszka1108 a Ty słońce gdzie sie podziewasz??? Tak ostro działacie że nie masz czasu sie u nas zameldować?? ciaza.gif 23.gif 08.gif . Jak Twoje pęcherzyki mam nadzieję że pękły...

Jestem jestem, wróciłam do domu bardzo późno więc nie zdążyłąm już do Was zajrzeć.
Pęcherzyk ładnie pękł 06.gif , wszystko było dokładnie widać na ekranie Usg bo musiał pęknąć nie długo przed wejciem do gina. Widać było taki jakby mały sflaczały balonik i dużo płyno dookoła niego. Ból brzucha nagle ustąpił i jak powiedział lekarz wtedy najprawdopodbniej doszło do owulacji. Kazał mi wypić 2 łyżki syropu który podobno rozrzedza śluz a co zatym idzie ułatwia drogę żołnierzykom. Wieczorkiem oczywiście staranko 02.gif a teraz pozostaje już tylko czekać.
agnieszka 1108
Gabiszczu - zdjęcie testu poprosimy - bo to już tradycja
Agnieszka_82
Gabiszczu - moje gratulacje !!! Super się wątek rozpoczyna !:)
zuza1313
Gabi Jeeeeeeeeeest ,super, gratuluję !!!!! Tak się cieszę icon_smile.gif no ładnie się ta odsłona zaczyna icon_smile.gif Pobieram Agnieszkę, ja tez chce zobaczyć test icon_smile.gif

Rosa, dzięki , muszę się zorientować jak to u nas wygląda.
Gabiszczu
[/img]

przeprzaszam za jakość ale to robiłam komórką zaraz po zrobieniu testu icon_smile.gif
Gabiszczu
zuza1313
Gabiszczu, ale grubaśna krecha icon_smile.gif i to jeszcze przed @ , super icon_smile.gif
Ptasia
Witajcie
Kiedyś byłam staraczką z tego wątku mam Oliwię, teraz tylko cichutko was podczytywałam, ale dziś też zobaczyłam II. Więc wpadam zabrać stąd jak najwięcej dziewczyn na wątek październikowy 03.gif

Gabiszczu serdecznie gratuluję i mam nadziejje,że sie spotkamy na wątku ciążowym (który może ty założysz?)
zuza1313
Ptasia, Gratuluje icon_smile.gif A czemu tak nieśmiało icon_smile.gif ?
Ptasia
Niesmiało bo w sumie nie byłam straczka 03.gif udało się za pierwszym podejściem 03.gif
Ale kibicuję Wam bardzo śmiało 03.gif
zuza1313
Ptasia, najważniejsze ,ze się udało icon_smile.gif i to tak szybko ,bez większych stresów icon_smile.gif
agnieszka 1108
Gabiszczu - piękne dwie krechy, jesteś w ciąży, super. Dbaj teraz o siebie i maleństwo.

Ptasia - Tobie też składam serdeczne gratulacje i dziękuję za wsparcie.
rtonka
CYTAT(Ptasia @ Thu, 04 Feb 2010 - 10:44) *
Więc wpadam zabrać stąd jak najwięcej dziewczyn na wątek październikowy 03.gif

Gabiszczu serdecznie gratuluję i mam nadziejje,że sie spotkamy na wątku ciążowym (który może ty założysz?)



Ja czekam na pazdziernikowy watek, ale nikt nie zaklada....
Ptasia
CYTAT(rtonka @ Thu, 04 Feb 2010 - 13:07) *
Ja czekam na pazdziernikowy watek, ale nikt nie zaklada....

Każda czeka 06.gif może siękóraś skusi
antolka
a nie mówiłam że ta odsłona będzie czarodziejska!!!!!
37.gif jak tak się zaczęło-no to wróży nam cudowną przyszłość icon_smile.gif !!!!
OBY SIĘ WAM BRZUSZKI Gabiszczu I Ptasiu ZDROWO I PIĘKNIE ZAOKRĄGLAŁY!!!

ja oczywiście łapię cudowne fluidki od wszystkich które sympatycznie je rozdają icon_wink.gif i oby tak dalej!!!!
super dzień!!och...super!!!!
gravida
Rewelacja, Gabiszczu, wielkie gratulacje icon20.gif icon20.gif icon20.gif I to razem z siostra bedziecie przez ciaze szly icon_smile.gif

Ptasia, Tobie tez gratuluje icon_smile.gif

Piekne rozpoczecie tej odslony, teraz powinien zadzialac efekt domina icon_smile.gif
Gabiszczu
strasznie sie ciesze ...

boje sie że to zniknie icon_sad.gif powtórzę test za tydzień na 22 mam wizytę u gin.
rozan
Gabiszczu WIEEELKIE GRATULACJE icon_smile.gif

pięknie się Wam zaczął ten wątek icon_smile.gif
dla wszystkich fluidki przesyłam od prawie przeterminowanej lutówki icon_wink.gif
Anecznik
Gabiszczu ogromne gratulacje brawo_bis.gif !!! A tak na marginesie dopiero nam obwieściłaś fantastyczną wiadomość a już zaczynasz sie martwić. Ciesz się tą chwilą, będzie dobrze 06.gif przytul.gif

Ptasia dla Ciebie również gratulacje. Spokojnych 9 miesięcy dla Was dziewczyny

Skoro 21 wątek tak rewelacyjnie sie zaczął to an pewno będzie efekt domino...daje gwarancję. Która następna do testowania 06.gif ?

podsyłam Wam boćka i dzidziole....łapcie, dla wszystkich starczy. I biada jak wszystkie się z tego wątku w najbliższym czasie nie wyniesiecie 29.gif 21.gif





PS Dopiero pisałam, ze wszystko ok w sensie samopoczucie. Dzisiaj głowa boli jak cholerka (3 dzień już) lewe ucho boli i węzeł z lewej strony boli 37.gif .......czuję sie kiepsko/. Chyba jutro zaliczę lekarza jak sie nie polepszy...
zuza1313
Gabiszczu, to normalne ,ze się boisz, trzymam mocno kciuki ,żeby wszystko było dobrze icon_smile.gif

Rozan, dzięki za fluidki icon_smile.gif spokojnie lada chwila, dzidziuś będzie już z Wami icon_smile.gif &&&&&&&& oby jak najszybciej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.