To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Agnieszka_82
Fluidki od mojej dziewuszki icon_smile.gif

migiem na ciężarówki zmykać !
zuza1313
Jejku, chyba nie zdawałam sobie sprawy jakie to może być ważne, i chyba nie chciałam przyjąć do wiadomości jakie mogą być konsekwencje icon_sad.gif Macie racje, lepiej zaczekać, a ja jestem w gorącej wodzie kompana. Dziewczyny dziękuję ,ze mnie przestrzegłyście. Zadzwonię do szpitala i powiem, ze mam infekcję. A do lekarza się umówię po kuracji icon_sad.gif
zuza1313
Agnieszka, łapię fluidki na ten cykl icon_smile.gif
wiolka272
hej

u mnie ból brzuch jak na @ ale taki lekki i pojawiający sie od czasu do czasu.....mam tez takie lekkie kłucia...temperatura utrzymuje się na granicy 37,1....

Zuziu pewnie zelepiej najpier pozbyć się infekcji
Haniu teścik piekny,
Agnieszkozdjęcie słodkie
łapu capu troszkę dla siebie 03.gif

pozdrawiam wszystkie serdecznie
bobi
Zuza odłożenie HSG na za miesiąc to dobry pomysł, choć jeśli chodzi o globułki dopochwowe, to ja miałam takie 3-dniowe i sama w to nie wierzyłam, że mi pomogą po 3 dniach, bo miałam mocną infekcję, a u ciebie widać, że chyba nie tak mocna jeśli to zauważył lekarz a ty nie odczuwałaś. Ale mnie te globułki jednak pomogły po tych 3 dniach. A co do HSG, to jak ja miałam robione to oni odkażają pochwe i szyjkę macicy, żeby się nic nie przedostało. No ale ja miałam to HSG pod USG i podaną miałam sól fizjologiczną a nie kontrast, nie wiem czym to się różni, ale wiem że to moje chyba mniej szkodliwe, bo bez problemu mogliśmy się starać i jak widać są efekty.

Agnieszka_82 śliczne to twoje maleństwo icon_razz.gif
zuza1313
CYTAT(bobi @ Tue, 13 Apr 2010 - 13:36) *
Zuza odłożenie HSG na za miesiąc to dobry pomysł, choć jeśli chodzi o globułki dopochwowe, to ja miałam takie 3-dniowe i sama w to nie wierzyłam, że mi pomogą po 3 dniach, bo miałam mocną infekcję, a u ciebie widać, że chyba nie tak mocna jeśli to zauważył lekarz a ty nie odczuwałaś. Ale mnie te globułki jednak pomogły po tych 3 dniach. A co do HSG, to jak ja miałam robione to oni odkażają pochwe i szyjkę macicy, żeby się nic nie przedostało. No ale ja miałam to HSG pod USG i podaną miałam sól fizjologiczną a nie kontrast, nie wiem czym to się różni, ale wiem że to moje chyba mniej szkodliwe, bo bez problemu mogliśmy się starać i jak widać są efekty.

Agnieszka_82 śliczne to twoje maleństwo icon_razz.gif


A jakie miałaś tabletki? bo ja mam brać Gynalgin.
klekotka
Witam się wtorkowo,

zuza ja tam sie nie znam, bo nigdy żadnego stanu zapalnego zdiagnozowanego nie miałam, ale chyba bym jednak poczekała

Agnieszka82 łapię fluidki od Martynki icon_wink.gif Widzę, że Mała Dama coś nie bardzo miała ochote się "obfocić" 03.gif

A u mnie dziwnie z tempką icon_rolleyes.gif - dziś jest 12 dc tempka rano - 36,6, wczoraj 36,3 (obawiam się, że wczoraj mogła być owu a przytulanek nie było icon_sad.gif ) Choć zazwyczaj owu mam ok. 15 dc
zuza1313
Klekotka, to działaj dziś koniecznie icon_smile.gif w końcu masz "magic testy" icon_smile.gif wiec.... 43.gif
kasiaaa82
witajcie dziewczyny 06.gif

zuza ciężki masz orzech do zgryzienia, ja na twoim miejscu zadzwoniłabym do gina i się dokładnie wypytała, kto lepiej nie odpowie na to pytanie niż on, a skoro przed zabiegiem i tak wszystko dezynfekują, jak pisze bobi, a ty już będziesz po kuracji, czyli wyleczona ?, zawsze dzień przed zabiegiem możesz iść do kontroli, trzymam kciuki, bez względu na decyzje jaką podejmiesz przytul.gif
wiloka trzymam &&&&&, żeby @ ni przylazła, a za to pojawiły się dwie krech jak u Hanii 48.gif
agnieszka fluidki łapie, serdeczne dziękuję blagam.gif

a ja zadzwoniłam do gina i powiedział, że pierwszy dzień to dzień krwawienia, a nie plamienia, no i wątpliwości się rozwiały icon_wink.gif i umówiłam się na usg 20 kwietnia.
wiolka272
Kasiu fajnie że wątpliwości się rozwiały
Klekotko to trzeba się poprzytulać
Hania-17
icon_sad.gif
bobi
Zuza ja miałam Pinafucin czy jakoś tak, bo wyrzuciłam już opakowanie, a z tego co gin napisał to tak potrafię odczytać, bo ja je teraz dostałam jak już w ciąży byłam. Ja też nie chcę ci doradzać co masz zrobić, czy iść czy nie na to badanie, ale najlepiej zapytaj lekarza i idz przed na kontrol czy jesteś wyleczona, bo z infekcją nie ma żartów.
kasiaaa82
Hania przytul.gif , pamiętaj, że jesteśmy z Tobą, dolegliwości przeją, a dzidzia będzie najwspanialszą nagrodą za to co teraz przechodzisz.
wiolka272
CYTAT(Hania-17 @ Tue, 13 Apr 2010 - 15:00) *
A ja ledwo funkcjonuję, mdłości straszne przez cały dzień!


to kochana odpoczywaj jak tylko możesz
komunikacja
CYTAT(Hania-17 @ Tue, 13 Apr 2010 - 14:00) *
A ja ledwo funkcjonuję, mdłości straszne przez cały dzień!

Oddaj mi chociaz jeden dzień tych dolegliwości,wiecej nie chcęicon_razz.gif ale jeden raz mogłabym poczuc jakie sa te typowe objawy ciąży bo mi nic nie dolega..jedynie jestem ciążgle zmęczona i senna,
w pracy jeszcze jakos daje rade ale w autobusie i w domu nie daje już rady.....M chciał pierogi-od 3 dni się zabieram za nie i ciągle obiecuję,ze dzisiaj zrobię,a jak przychodzi co co czego to padam na pysio......teraz tez się zdrzemnę z godzinkęicon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Hania-17
LillAnn1 kochana jeszcze bedzisz żałowała tych słów ha ha ha Ja tez mówiłam koleżankom z innego forum że chciałabym od nich trochę mdłości. Ptasia może potwierdzić. i co i teraz żałuję.

Jakiś objaw masz, jestes senna i śpiąca, pzysypiasz gdzie sie tylko da, ja tak miałam przy Darii i teraz też mam. Już padam na pysk, zaraz idę do wyrka. Nawet wstyd sie przyznać ale nie kąpię się wieczorem bo nie mam siły, tylko się umyję i w łóżko. rano za to porządny prysznic i trochę ogarnąć sie trzeba, ale szczerze byglądam jak chodzący trup. Blada jak ściana, oczy podkrążone, nic mi się nie chce, ale damy radę, będzie dobrze.
zuza1313
Haniu, widzę, że nieźle Cie dopadło. Odpoczywaj ile się da icon_smile.gif buziaki.

Dzięki dziewczyny za rady, mnie już od tego wszystkiego głowa rozbolała, ale rzeczywiście nie ma co ryzykować. skoro teraz udało mi się tak szybko umówić ,to w następnym miesiącu tez nie powinno być problemu.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Hania-17
zuziu1313 no tak z dnia na dzień ale to strasznie, będzie dobrze i tego sie trzymam.
Tylko przeraża mnie jeszcze ta myśl wypicia tej glukozy. Fujjj jakie to słodbie, już mnie mdli bleeee
Agnieszka_82
Ciekawe co u Asi .... jak jej komóreczki ... trzymam mocno kciuki &&&
słoneczko182
Agnieszka82 łapię fluidki od Martynki na ten szczęśliwy mój cykl brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
milutka
CYTAT(słoneczko182 @ Tue, 13 Apr 2010 - 12:37) *
Milutka mam pytanko do Ciebie. Wiesz ile kosztuje wizyta u profesora Pawelczyka??
Dziękuje


niestety jest drogi 300-400zł, ale później badania robi u siebie na oddziale na NFZ.

Haniu wiesz jak ja bym chciała mieć te mdłości i pewnie nie tylko ja, ale każda z nas co chce być w ciąży icon_wink.gif więc kochana ja nie będę ich Ci współczuć i wypicia glukozy też nie icon_wink.gif
Hania-17
milutka ha ha ha szcerość najważniejsza icon_wink.gif Spoko. Wiem co piszesz, ja też mówiłam tak że chciałabym mieć mdłości i objawy ciążowe icon_smile.gif
Wszystko przejdzie, wszystko trzeba przeżyć.
wiolka272
CYTAT(zuza1313 @ Tue, 13 Apr 2010 - 22:14) *
Haniu, widzę, że nieźle Cie dopadło. Odpoczywaj ile się da icon_smile.gif buziaki.

Dzięki dziewczyny za rady, mnie już od tego wszystkiego głowa rozbolała, ale rzeczywiście nie ma co ryzykować. skoro teraz udało mi się tak szybko umówić ,to w następnym miesiącu tez nie powinno być problemu.

Pozdrawiam icon_smile.gif


oj nic przyjemnego....ale dasz rade proponuje cytrynke wziasc po wypiciu glukozy

u mnie jak na razie żadnych poważnych oznak że @ się zbliza.....ale czekam sie okaze....

pozdrawiam
agnieszka 1108
Witam środowo

Wiecie co byłam wczoraj u mojego gina i trochę mnie skołował. Powiem tak niewypowiadał się zbyt pochlebnie o lekarzu do którego trafiłam Nie chcę się tu rozpisywać o co konkretnie chodziło, ale jednoznacznie zasugerował mi abym jednak pojechała do kliniki na Polnej w Poznaniu. Powiedział, że poza faktem że są tam świetni specjaliści to wszystkie potrzebne badania wykonują na NFZ. Powiedział nawet że załatwi mi wizytę jak się tylko zdecyduje. NIe wiem co teraz robić, może rzeczywiście spróbować z tą Polną.
Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.

Pomimo wszystko dostałam jeszcze kilka skierowań na badania i mam zamiar je zrobić w najbliższym czasie. Wczoraj wziełam ostatni dzień duphaston i teraz spokojnie czekam na @.
Hania-17
wiolka272 kochana trzymam łapki &&&&&&&&&&&&&&&

agnieszka 1108 szkoda że sprawa przybrała takiego obrotu, nie wiem co ci poradzić.
słoneczko182
Agnieszka lekarz ma rację jeśli chodzi o specjalistów na Polnej są rzeczywiście dobrzy już kilka krotnie tam byłam i wiem co mówię...
Jeśli chodzi o Ciebie to naprawdę nie wiem co poradzić zrobisz jak uważasz...
Ja najpierw miałam robione posiewy itp. następnie kontrola u lekarza dostałam leki i potem tamte badania.
Haniu jak ja bym chciała mieć takie dolegliwości chyba nawet ci ich zazdroszczę 08.gif
Milutka dzięki za odp. teraz wiem ile pieniążków mam uszykować icon_biggrin.gif
A u mnie troszkę dziwna sytuacja mam dzisiaj 7dzień cyklu jeszcze troszkę plamię miałam temp. 5 i 6 dnia cyklu 36,4 dzisiaj mi podskoczyła na 36,6 nie wiecie co może to oznaczać zazwyczaj przez 10 dni miałam temp.36,4 a następnie mi podskakiwała na 36,7 to był max tak było w poprzednich miesiącach
milutka
CYTAT(Hania-17 @ Wed, 14 Apr 2010 - 08:55) *
milutka ha ha ha szcerość najważniejsza icon_wink.gif


Oczywiście ja nie pisałam tego złośliwie, tylko tak z przymrużeniem oka icon_wink.gif


Agnieszka skoro załatwi Ci wizytę na polnej to jak najbardziej tam idź.
Najlepszy Pawelczyk, ale do niego trochę się czeka, ale fakt faktem, że badania wykonuje u siebie na oddziale.
zuza1313
Witajcie siostry staraczki icon_smile.gif

Słoneczko, u mnie w pierwszej fazie cyklu często pojawiają się takie skoki, a na drugi dzień spadek i często mam na wykresie zygzaczek, może wczoraj poszłaś późno spać, albo źle spałaś, albo wypiłaś jakieś piwko i stąd ten skoczek.

Agnieszka, Twój lekarz wygląda na rozsądnego, bardzo Ci pomógł i nie sadzę ,żeby chciał Ci zaszkodzić, może rzeczywiście klinika na Polnej jest lepsza. Zresztą trudno mi powiedzieć, bo z żadną nie miałam doczynienia.
słoneczko182
Zuza masz rację ale alkoholu nie piję oj ostatni raz to było moje wesele...
zresztą nawet bym nie mogła biorę leki...Zobaczymy jak będzie ...
Dzięki za odpowiedź brawo_bis.gif
Na polnej jest jeszcze dwóch dobrych lekarzy : Woźniak oraz Rzymski ich również polecam przytul.gif
Ola81
Dziewczynki przesyłam fuidki od mojej Okruszynki z bijącym pięknie serduszkiem icon_smile.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Wed, 14 Apr 2010 - 12:47) *
Oczywiście ja nie pisałam tego złośliwie, tylko tak z przymrużeniem oka icon_wink.gif
Agnieszka skoro załatwi Ci wizytę na polnej to jak najbardziej tam idź.
Najlepszy Pawelczyk, ale do niego trochę się czeka, ale fakt faktem, że badania wykonuje u siebie na oddziale.


Tak powiedział. Przedyskutuje dzisiaj jeszcze wszystko z mężem i wspólnie podejmiemy decyzję. Jest jeszcze jeden plus który przemawia za polną. Do Kalisz przyjeżdża lekarz raz w tygodniu właśnie z tej kliniki, by móc część badań i konsultacji wykonać właśnie tutaj. Na stałe jest tu jego "asystentka" która na przykład wykonuje monitoring cyklu, czyli nie musiałabym jeździć co drugi dzień do Poznania. Jednym słowem zgupiałam 06.gif



Ola - mam - do wora przydadzą się
Hania-17
CYTAT(milutka @ Wed, 14 Apr 2010 - 10:47) *
Oczywiście ja nie pisałam tego złośliwie, tylko tak z przymrużeniem oka icon_wink.gif
Agnieszka skoro załatwi Ci wizytę na polnej to jak najbardziej tam idź.
Najlepszy Pawelczyk, ale do niego trochę się czeka, ale fakt faktem, że badania wykonuje u siebie na oddziale.


Alez kochana ja o tym wiem, ja tez oczkiem przymrużyłam 06.gif
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Wed, 14 Apr 2010 - 13:09) *
Tak powiedział. Przedyskutuje dzisiaj jeszcze wszystko z mężem i wspólnie podejmiemy decyzję. Jest jeszcze jeden plus który przemawia za polną. Do Kalisz przyjeżdża lekarz raz w tygodniu właśnie z tej kliniki, by móc część badań i konsultacji wykonać właśnie tutaj. Na stałe jest tu jego "asystentka" która na przykład wykonuje monitoring cyklu, czyli nie musiałabym jeździć co drugi dzień do Poznania. Jednym słowem zgupiałam 06.gif
Ola - mam - do wora przydadzą się


To ja bym zmieniła na polną icon_wink.gif
bobi
Agnieszka1108 widzę, że wszystko u ciebie wskazuje na Polną no i jeszcze trzeba się liczyć z kosztami a na Polnej widać, że będą mniejsze i jak będziesz miała możliwość jeszcze co nieco w Kaliszu zrobić i twój gin ci poleca to ja bym się nie zastanawiała, bo niestety to dojeżdzanie to też niestety kosztuje i dzień wolny w pracy niekiedy trzeba wziąść, ale decyzja jest twoja. Życzę powodzenia.
agnieszka 1108
No tak decyzja zapadła - Polna

Ale teraz mam inny problem - wróciłam właśnie z córcią od lekarza, miała robione USG szyi z powodu powiększonych węzłów chłonnych. No i okazało że ten którego można wyczuć to tylko jeden z licznych powiększonych węzłów na szyjce. 32.gif Lekarze podejrzewają, że może to być mononukleoza. Ja nic nie wiem o tej chorobie i strasznie się boję. Mamy skierowanie na dalsze badania którę mają albo wykluczyć albo potwierdzić chorobę.
słoneczko182
Zuza biedactwo trzymam mocno kciuki aby wykluczyli tą chorobę 37.gif
Olu Łapię fluidy od twojego pięknego okruszka obym ja niebawem miała takie wielkie szczęście
zuza1313
Agnieszka1108, jejku nie dziwie się ,ze jesteś przerażona, co prawda nie znam tej choroby, ale mogę sobie jak się martwisz o córcie. Mam nadzieję ,ze jednak okaże się to coś innego.

Słoneczko, dzięki, no nic biorę tabletki dopochwowe i jak się skończą to pójdę do gina, żeby zrobić badania. Mam nadzieję, że w kolejnym cyklu będę mogła już podejść do HSG.
słoneczko182
Zuza Trzymam za to mocno &&&&&&&&&&&&&&
Razem będziemy ciężaróweczkami brawo_bis.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
iwona987
witam
byłam dzisiaj na wizycie i zdecydowaliśmy w tym cyklu IUI.... dzisiaj mam 7dc i pęcherzyk dominujący miał ok 10mm - chyba dobrze?? w przyszłym tygodniu będziemy działać icon_biggrin.gif dlatego łapie fluidki na szczęście!!! oby pomogły!!!
iwona987
zuza lekarz tez zapisał mi przed IUI Gynalgin a wcale nie mam stanu zapalnego jednak jak stwierdzi żeby oczyścić pochwę, więc może u Ciebie wcale nie ma stanu zapalnego tylko tak jak u mnie dostałaś tak profilaktycznie
milutka
CYTAT(iwona987 @ Wed, 14 Apr 2010 - 23:51) *
witam
byłam dzisiaj na wizycie i zdecydowaliśmy w tym cyklu IUI.... dzisiaj mam 7dc i pęcherzyk dominujący miał ok 10mm - chyba dobrze?? w przyszłym tygodniu będziemy działać icon_biggrin.gif dlatego łapie fluidki na szczęście!!! oby pomogły!!!


Myślę że dobrze, pęcherzyk rośnie na dobę średnio 2mm, trzymam kciuki za IUI &&&&&
zuza1313
Iwona, to w takim razie mocno zaciskam kciuki, żeby pęcherzyk dalej ładnie rósł i żeby IuI była udana icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&& Co do mojego przypadku, to może było profilaktycznie, ale śluz mu sie nie podobał, więc jednak postanowiłam przełożyć HSG na następny cykl i zrobić to tak jak powinno być.
Hania-17
agnieszka 1108 życzę zdrówka dla córeczki i oby choroba sie nie potwierdziła.

iwona987
no to życzę powodzenia i ślę fluidki od mojej kruszynki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
wiolka272
witam

u mnie 29 dc i tak po malu zapowiada sie ze bedzie @
mam takie lekkie kłucia jakby sie cos w srodku rozrywalo.....oj te domysly i wyszukiwanie....sale juz przestaje i czekam cierpliwie na @

Iwonko trzymam mocno kciuki za fasolinke
Agnieszka duzo zdrowka dla corki i oby to bylo co innego
Słoneczko na pewno sie doczekasz

pozdrawiam
Ola81
Dziewczynki ja również podsyłam fluidki.

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Asiuu co u Ciebie się dzieje???
Hania-17
wiolka272 oby jednak @ nie przylazła...
m4rusia
Ja też Wam przesyłam fluidki ciążowe
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
wiolka272
M4R7U6H4%,Ola81 łapie do wora
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.