To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
milutka
CYTAT(OLIbg @ Thu, 01 Jul 2010 - 19:51) *
Witajcie.

Przepraszam, że nie odniosę się do każdej z Was. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.

Ja niestety ostatnio bardzo źle się czułam a w poniedziałek straciłam swoje maleństwo. rycze.gif
Zuza proszę wykreśl mnie z pierwszej stronki.


Jejku, strasznie mi przykro icon_sad.gif dlaczego tak się dzieje icon_sad.gif przytul.gif
Mikunia
OLIbg, tak mi przykro, ja też niedawno to przeżyłam, trzymaj się, wiem jak to jest trudne..
Mikunia
CYTAT(butek @ Thu, 01 Jul 2010 - 14:05) *
Dziękuję bardzo , ale jakoś muszę ci powiedzieć nie mam żadnych , objawów ani na @@@ , ani na fasolkę .chociaż zadziwiło mnie ostatnio , bo zjadłam chińską zupkę której nie znoszę ????



Ja w pierwszej ciąży zajadałam się chińskimi zupkami, wiem, wiem, że nie zdrowe:)
kasiaaa82
OLibg kochana, świat jest okropny, trzymaj się kochana, tak mi przykro

milutka to co się dzieje u Ciebie wygląda obiecująco, oby to był TEN cykl, bardzo Ci kibicuję
Arbus
OLIbg przytul.gif
Milutka piąstki zaciśnięte, że aż bolą. Udać się musi!

Hmmm, a u mnie..
Dzieści cykli już z pewnością minęło, kiedy miałam nadzieję, że @ się nie pojawi, ileś, choć z pewnością mniej, sikaczy zrobionych (czas dać sobie spokój z ich kupnem przed @, obiecanka noworoczna złożona w połowie roku icon_wink.gif więcej testów nie kupuję za poprzednie żałuję - taki czerstwy dowcip icon_wink.gif) i myślę sobie, żeby zacząć starania "od nowa". Dziwnie brzmi, już tłumaczę.
Otóż, Mąż Mój, Mr Arbus, wiecznie zapracowany, czasu nie miał, czy sił na starania, więc jeśli testy kłamały (co mówi mi lekarz, że testy różnie wychodzą - to Ci ciekawostka), to może zwyczajnie nie trafialiśmy w owulację? Hmmm. Chyba zaczynam bajki pisać, żeby samą siebie uspokoić, nie wiem, czas pokaże, aleeee co dwa dni, wg szkoły karkonoskiej załóżmy, staramy się o potomka. Soł, pierwszy cykl jestem z Wami, więc jeśli mogę prosić, na poprawę nastroju, czy na nowy początek o wpisanie mnie na listę staraczek, że niby 1 cykl starań zaczęłam z Mr Arbusem icon_wink.gif Z góry dziękuję.

Moja owulacja jest ruchoma jak co niektóre święta w kalendarzu, zatem jeśli nie byłam na monitoringu, nie wiem tak do końca kiedy przypada. Raz 10 dc, innym razem 17, a cykle mam 24-27 dniowe.

Jak myślicie zatem, Drogie Panie, do którego dnia cyklu się starać w takim przypadku? Pewnie nie jest to najwyższych lotów zapytanie, muszę więcej poczytać Waszych postów, będę formułować mniej głupkowate zdania z zapytajnikiem na ich końcu.
milutka
Arbus rymujesz , czujesz? 06.gif

A może znów zacząc chodzić na monitoring, a le pierwsza sprawa proponuję zrobić hormony a mąż badanie nasienia, bo jednak trochę tych cykli za Wami icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arbus
Milutka icon_smile.gif taaaaaak, jakoś mi się wierszowo-kiepskiej-jakości to napisało icon_biggrin.gif nic to icon_smile.gif
Badania nasienia zrobione - gin mówi, że ok, ja robiłam wielokrotnie prl (mega wysoka wyszła, stąd bromergon), progesteron, FT4, FT3, TSH, LH. wszystko to poza prl było zawsze ok.
Trochę miałam dość mojego gina, który wciąż powtarzał, żeby dać sobie szanse i o wyluzowaniu rozprawiał, toteż odechciało mi się słuchania tego i zrobiłam chwilowe spocznij.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arbus
Rosa, dzia - jak mawiała moja Chrześnica icon_smile.gif (że niby to znaczy dziękuję, choć wiem, że wiesz i bez tłumaczenia icon_smile.gif)
Hsg nie było, ale laparoskopia a i owszem. Co ciekawe wszystko było w porządku, choć dowiedziałam się o tym od asystnta lekarza asystującego asystentowi mojego lekarza 29.gif jakoś tak icon_wink.gif a że dowiedziałam się o tym tak pokątną drogą, to babeczka z sali powiedziała mi, że NA PEWNO COŚ JEST NIE TAK, hehe. Panikara znaczy, choć nie powiem, sama panikowałam wtedy jak moja babcia na myśl o tym, że złodziej mógłby zabrać jej stare obrusy i takie tam, więc śpi z kijem pod poduszką 29.gif wiem, ze średnio śmieszne, ale staramy się podchodzić do tego z uśmiechem, zamiast z użalaniem się nad sobą i nad Szanowną Babcią.
Jasne, że i paranoja przychodziła. Babcia, o której wyżej urodziła niby w 8 miesiącu, choć dziecko było rozwinięte na 9 m-czne, a co za tym idzie? Mój supernadziejowy tok rozumowania, że a nuż okres wcale nie oznacza braku ciąży, toteż i test zdarzało mi się zrobić po okresie. (Jezusku, co ja plotę, przestraszyć się można!)
Ech, tak czy inaczej te kilka lat starań, tak jak piszesz, dodupiaste było bo takie starania, staraniami wstyd nazywać.
Ojoj, dużo by jeszcze pisać, więc na dziś zakończę, ale obiecuję napisać ponownie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
gozar
CYTAT(Arbus @ Thu, 01 Jul 2010 - 23:26) *
Rosa, dzia - jak mawiała moja Chrześnica icon_smile.gif (że niby to znaczy dziękuję, choć wiem, że wiesz i bez tłumaczenia icon_smile.gif)
Hsg nie było, ale laparoskopia a i owszem. Co ciekawe wszystko było w porządku, choć dowiedziałam się o tym od asystnta lekarza asystującego asystentowi mojego lekarza 29.gif jakoś tak icon_wink.gif a że dowiedziałam się o tym tak pokątną drogą, to babeczka z sali powiedziała mi, że NA PEWNO COŚ JEST NIE TAK, hehe. Panikara znaczy, choć nie powiem, sama panikowałam wtedy jak moja babcia na myśl o tym, że złodziej mógłby zabrać jej stare obrusy i takie tam, więc śpi z kijem pod poduszką 29.gif wiem, ze średnio śmieszne, ale staramy się podchodzić do tego z uśmiechem, zamiast z użalaniem się nad sobą i nad Szanowną Babcią.
Jasne, że i paranoja przychodziła. Babcia, o której wyżej urodziła niby w 8 miesiącu, choć dziecko było rozwinięte na 9 m-czne, a co za tym idzie? Mój supernadziejowy tok rozumowania, że a nuż okres wcale nie oznacza braku ciąży, toteż i test zdarzało mi się zrobić po okresie. (Jezusku, co ja plotę, przestraszyć się można!)
Ech, tak czy inaczej te kilka lat starań, tak jak piszesz, dodupiaste było bo takie starania, staraniami wstyd nazywać.
Ojoj, dużo by jeszcze pisać, więc na dziś zakończę, ale obiecuję napisać ponownie icon_smile.gif

PIsz , bo chyba będę fanką Twoich postów icon_lol.gif

podczytywaczka.
Arbus
Oj, fugit fugit 21.gif
Badania były robione w labach, ale i w klinice (np. nasienie i raz moje wyniki). Jakoś nie spodobał mi się lekarz, choć to nie jedyny, jak wiadomo. Chyba się zraziłam i miałam dość poszukiwań kolejnego. Mr Arbus niestety był przeciwny inseminacji, powiedzmy że Go przekonałam, ale tylko w teorii, bo do czynów nie doszło. Myślę jednak, że coś się zmieni w tym temacie bo mam już potąd (pokąd oczywiście wiem tylko ja icon_wink.gif) czekania na cud, więc po urlopie (żeby nie przekładać flajtu) biorę się za sprawę poważnie, bez odkładania "a nuż się uda", bo już wiem, że to nie działa.
P.S. No i nie skończyłam jednak na dziś na poprzednim poście, ups.
P.S. kolejne. gozar, aż mi serce przyśpieszyło z radości. Co najgorsze to nie żartuję icon_eek.gif Narcyzm. Narcyzm!
matylda315
Witam moje Panie icon_smile.gif

Jak widzę dużo się dzieje...

Milutka trzymam kciuki kochana &&&&&&&&& z całych sił 43.gif

Arbus fantastyczna zdolność do pisania rzeczy ważnych w lajcikowy, wesoły i "dziarski " ( Rosa -wybacz...zapożyczyłam sobie określenie 06.gif trafne bardzo icon_smile.gif ) sposób... masz we mnie kolejnego fana (fankę de facto 06.gif , żeby było jasne... )

Nawiązując do zdania po powitaniu... LillAnn dziwnie zabrzmiały Twoje słowa... Ja jestem w związku z M. przeszło 6 lat. Po ślubie... patrz sygnaturka. M. po przejściach prawie tak ekstremalnych , jak Twój partner. Ale rozumowanie, działania , decyzje i priorytety z goła inne. Może chodzi o wiek panów ( nie wiem ile lat ma Twój mężczyzna... Wiem , że kiedy uda nam się zajść w ciążę to ja mogę być tak paskudna, marudna, zrzędliwa,itp. ile tylko zechcę i M. stanie na wysokości zadania . Bierze mnie taką , jaką jestem ...zawsze... ( jakkolwiek to zabrzmiało icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Rosa przedstawiła sprawę w zdrowy i logiczny sposób. i dobrze, że my tu DYSKUTUJEMY a nie tylko głaskamy , bo to byłoby bez sensu. Żadne konstruktywne działania i osądy nigdy nie zaistniałyby... Czasami trzeba wyjść ze skorupki i popatrzeć z boku na siebie. Trudna umiejętność , niemniej jednak bardzo cenna...

Ps. a ja czekam na kolejną @ , bo potem to wiecie...laparka i ciąża 06.gif 03.gif 02.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

OLIbg przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
milutka
CYTAT(matylda315 @ Fri, 02 Jul 2010 - 11:24) *
bo potem to wiecie...laparka i ciąża 06.gif 03.gif 02.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


No a jak by inaczej miało być 06.gif

Arbus ja też stałam się Twoją fanką 06.gif Życzę Tobie powodzenia icon_smile.gif
agulek8
Olibg przytul.gif trzymaj sie kochana ciepło przytul.gif

a mnie od wczoraj cos strasznie ciągnie i masakrycznie boli w podbrzuszu....momentami to az sie wymiotowac chce 32.gif
wczoraj aż nospe musialam brać bo niewytrzymywalam z bólu....

czy to możliwe,żeby az tak owulacja bolała?? jestem w 14dc...ale niewydaje mi się 32.gif


a z przyjemniejszych rzeczy to dzisiaj estem ostatni dzień w pracy - jupi....i dopiero zjawie się w pracy 2 .08.br..........tak sobie po cichu marze,że może juz w dwojkę przyje....ehh

pozdrawiam wszystkie
Ola81
klekotko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN. ZDROWIA , SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ.
butek
CYTAT(agulek8 @ Fri, 02 Jul 2010 - 12:47) *
Olibg przytul.gif trzymaj sie kochana ciepło przytul.gif

a mnie od wczoraj cos strasznie ciągnie i masakrycznie boli w podbrzuszu....momentami to az sie wymiotowac chce 32.gif
wczoraj aż nospe musialam brać bo niewytrzymywalam z bólu....

czy to możliwe,żeby az tak owulacja bolała?? jestem w 14dc...ale niewydaje mi się 32.gif
a z przyjemniejszych rzeczy to dzisiaj estem ostatni dzień w pracy - jupi....i dopiero zjawie się w pracy 2 .08.br..........tak sobie po cichu marze,że może juz w dwojkę przyje....ehh

pozdrawiam wszystkie


kochana życzę ci tej 222222... &&&&&&... zaciśnięte , puszczę na chwilkę jak będę sikać na kolejną stratę pieniędzy ( test oczywiście ,,, hihih )
agulek8
BUTEK to zycze II kresek na tescie.... 06.gif
Romcia
Witajcie wave.gif

Olibg bardzo bardzo współczuję przytul.gif

klekotko wszystkiego naj naj naj, a przede wszystkim II na teście! 06.gif
butek, Arbus witajcie i obyście jak najszybciej na wątek ciężaróweczkowy wskoczyły 02.gif
Arbus wymiatasz! 04.gif
matylda315 za efektywną realizację planu &&&&
agulek8 to obyś 2.08 była już w dwupaku &&&
milutka niech to będzie TEN cykl!
słoneczko82, LillAnn1 nie nerwujcie się, no nienie.gif peace & love 02.gif

A ja czekam, ale pewnikiem @ lada dzień przylizie... icon_rolleyes.gif
agulek8
Romcia to trzymam kciukasy żeby jednak niepojawila sie @ tylko II 06.gif

Klekotko wszystkiego naj naj brawo_bis.gif


a ja szczesliwie wytrwałam ostatni dzień w pracy .....urlop brawo_bis.gif ....

ide do sklepu , bo muszę kupic produkty na tort urodzinowy synka... 06.gif


milego dnia dziewczyny
słoneczko82
Olibg tak strasznie mi przykro 32.gif wiem jak się czujesz samo przez to przechodziłam przytul.gif przytul.gif przytul.gif
matylda315,milutka inaczej być nie może 08.gif
agulek8 życzę Tobie abyś z urlopu wróciła jako ciężarówka icon_wink.gif
Romcia aby nie @ przylazła &&&&&&
agulek8 Trzymam mocno za Ciebie &&&&&&&& i za inne dziewczyny starające się również icon_smile.gif

Klekotka Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin Zdrowia Szczęścia i Spełnienia Najskrytszych Marzeń twoje zdrówko impreza.gif


Ps. Dziękuje za miłe słowa Kasiu82
icon_redface.gif
słoneczko82
Iwonka a co u Ciebie Kochana??
iwona987
Zuza poproszę o aktualizację dzisiaj tj. 02.07 @ a w przyszłym tygodniu HSG i mam nadzieje że będą wyniki męża
Klekotka ja również życzę wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego impreza.gif twoje zdrówko
kasiaaa82
klekotka naj naj naj a w szczególności II kreseczek na teściku Tobie życzę z całego serducha przytul.gif
Madziara.
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 01 Jul 2010 - 16:40) *
cytowany post usunięto



Będziemy robić prywatnie badanie, nawet nie starałam się o skierowanie, chciałam tylko skierowanie na swoje badania na kasę chorych. Ogólnie w ogóle w większości chodzę prywatnie do gin bo na NFZ to jedna wielka nerwówka stanie w kolejkach...
Tylko teraz się zdziwiłam, że aż 150 zł i czy oby na pewno te same badanie chcę zrobić, bo u nas w jednym laboratorium pielęgniarka powiedziała, że kosztje to 40 zł a w drugim 50 zł.

klekotka Wszystkiego naj najlepszego impreza.gif



Olibg bardzo mi przykro przytul.gif

agulek8 miłego urlopu i przede wszystkim sukcesywnego, mnie w poprzednim cyklu też bardzo bolało przed owulko każdego dnia coraz mocniej, oby ten cykl zakończył się dla Ciebie II kreseczkami &&

iwona987 &&& za Twoje badanie HSG i za dobre wyniki męża &&&

romcia &&& żebyś miała miłą niespodziankę i żeby @ nie przylazła

Za wszystkie których nie wymieniłam oczywiście też trzymam &&&&

milutka
Iwonka trzymam kciuki w takim razie za kolejny cykl &&&&&&

Agulek no pewnie, że owulacja może tak boleć, trzeba się przytulać jak nic icon_wink.gif

Klekotko wszystkiego naj naj , spełnienia marzeń icon_smile.gif


Dzisiaj przyszedł do mnie wypis ze szpitala i rzeczywiście wszystko jest dobrze, wszystko drożne i prawidłowej budowy icon_smile.gif

Słoneczko jednak bez na nie można żyć co nie 08.gif 06.gif
milutka
CYTAT(Madziara. @ Fri, 02 Jul 2010 - 23:51) *
Tylko teraz się zdziwiłam, że aż 150 zł i czy oby na pewno te same badanie chcę zrobić, bo u nas w jednym laboratorium pielęgniarka powiedziała, że kosztje to 40 zł a w drugim 50 zł.


Bo te 40 i 50 zł to pewnie powiedziała Ci że tyle kosztuje zwykłe badanie nasienia.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sat, 03 Jul 2010 - 00:06) *
cytowany post usunięto


Tylko wtedy dojdzie jeszcze koszt dojazdu, bo u nas nie ma klinik a najbliższa to w Poznaniu albo we Wrocławiu. No chyba, że w Głogowie jest też klinika.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arbus
klekotko zapłon jak w moim czterokołowym staruszku (ale działa!), - NAJLEPSZEGO! icon_biggrin.gif
matylda315 kciukasy zaciśnięte!
butek - uśmiałam się z sikania na stratę pieniędzy icon_biggrin.gif Owocnego sikanka zatem icon_wink.gif
agulek8 - owocnego urlopu!
milutka cieszę się z wyników icon_smile.gif
Romcia - małpie mówimy a kysz! (mojej też nie chciałabym oglądać co najmniej rok 06.gif )

U mnie nihil novi.
słoneczko82
Iwonka przytul.gif Nowy cykl nowe możliwości impreza.gif za dobre wyniki mężna i oczywiście Twoje
milutka trzymam za Ciebie&&&&&&&&&

Ja cały czas plamię wczoraj był spokój a dzisiaj od nowa to samo 21.gif
butek
moje kochane ja zaglądam do was dziś ostatni raz przed wyjazdem ,,, WSZYSTKIM OWOCNYCH staranek życzę , kciuki zaciskam za testy ,,, i lecę się pakować ,,

P.S . nie naskrobcie przez tydzień masy ...
matylda315
W Głogowie nie ma kliniki a badania nie są miarodajne icon_sad.gif jeden wielki bur. del i pomocy żadnej tam się nie otrzyma. Wiem coś o tym. Straciłam tam 3 lata leczenia icon_sad.gif
milutka
Dziewczyny mam dylemat, pęcherzyk ma 17mm, endo 1.10 mm, jutro o 16 mam podać sobie ovitrelle i nie wiem co robić, czy próbować samemu czy podejść do inseminacji?
Jeśli samemu to od jutra już zacząć mam przytulanki do wtorku, a w środę na sprawdzenie czy pęcherzyk pękł, jeśli miałaby być insemka to coś gin wspominał o wtorku .
Nie wiem co robić, cały czas o tym myślę, inseminacja 400zł , no ale zawsze to zwiększa szanse, a może jednak naturalnie próbować icon_rolleyes.gif
Madziara.
milutka a nie można tak samemu a we wtorek iść na inseminację?
nie znam się jeszcze na tym wszystkim dopiero od dwóch miesięcy zapoznaję się i prawdę mówiąc nawet nie wiem kiedy są wskazania do wykonania inseminacji icon_redface.gif

A co do badań póki co zadowolę się naszym zwykłym laboratorium, bo właściwie te badanie jest mi potrzebne tylko by dostać skierowanie na HSG wydaje mi się, że skoro partner ma dziecko to jednak będzie u niego wszystko ok, a ja i o pierwszą ciążę musiałam się starać rok czasu a i po urodzeniu dziecka miałam założoną wkładkę jak się później okazało była źle założona i nie działała a ja mimo to nie zaszłam w ciążę więc bardziej doszukuję się winy u siebie.

milutka, matylda a słyszałyście może coś o tym że między Głogowem a Żarami ma powstać centrum ginekologiczne otwarte na NFZ, coś mi ostatnio siostra napomknęła, że jak była u gina mimochodem podsłuchała rozmowy, szukają ponoć odpowiedniej lokalizacji...
tylko że pewnie nim takie miejsce powstanie my juz dawno będziemy bawić dzieci 43.gif icon_rolleyes.gif
czego nam oczywiście wszystkim życzę w tych cyklach.
Mikunia
Powiedzcie mi kochane, czy mogę już zrobić test, mam 7 dzień wyższej temperatury?
matylda315
A który to dzień cyklu Mikunia ?

....I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Mikunia impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
milutka
Mikunia wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!

Co do powstania kliniki to nie słyszałam o tym, ale fajnie by było aby powstała icon_smile.gif

No właśnie który to dzień cyklu?

A ja jednak nie podchodzę do inseminacji, spróbujemy naturalnie.
słoneczko82
Mikunia Wszystkiego Najlepszego!!!

A u mnie po raz trzeci się nie powiodło rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Beta wynik0,1 rycze.gif
milutka
CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 04 Jul 2010 - 22:31) *
Mikunia Wszystkiego Najlepszego!!!

A u mnie po raz trzeci się nie powiodło rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Beta wynik0,1 rycze.gif


przykro mi przytul.gif
Mikunia
Dziękuję, za życzenia, nie wiem gdzie to widać, że mam urodziny:).

28 dzień cyklu, juz nie mogę wytrzymać..

Słoneczko kochane, ściskam cieplutko w myślach..tak mi smutno, ale nie wolno tracić wiary..
Madziara.
mikunie wszystkiego najlepszego

słoneczko82 przytul.gif

milutka zaciskam mocno &&& żeby się udało

A my jutro z ukochanym jedziemy zrobić badanka, wyniki odbiorę w środę tuż przed wizytą u gina, za kilka dni zaczynamy staranka i choć chciałaby żeby się udało jakoś nie daję sobie nadziei na ten cykl.
matylda315
Słoneczko przytul.gif przytul.gif przytul.gif


Mikunia uważam ,że możesz spokojnie robić sikańca icon_biggrin.gif . Ilu dniowe masz cykle ? i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
klekotka
Heloł babeczki

Na wstępie dziękuję serdecznie za życzonka urodzinowe. Mikunia Tobie ślę spóźnione, ale szczere 02.gif
No i witam wszystkie nowe staraczki - nie zasiedźcie się tutaj zbyt długo
Nietstey mam małą "lukę" w tym wątku, bo dość długo mnie na forum nie było (blisko tydzień) i nie bardzo mam czas nadrobić zaległości. W pracy mam galop (jak zwykle z początkiem m-ca), że nie ma czasu wejść na forum, a jesteśmy teraz na działce i nie mam tam netu. No, a od środy-czwartku - urlop, Więc pewnie dopiero pod koniec m-ca zajrzę do Was.
I najważniesze - zaczynają sie u mnie płodne, więc może też powróce w dwupaku 03.gif 04.gif

milutka cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. Czuję, że to będzie Twój cykl. Nie zapomnij potem sznura zarzucić

Olibq przytul.gif przytul.gif przytul.gif
agulek8
MIKUNIA wszystkiego najlepszego icon_smile.gif wczoraj mój synek też miał urodziny icon_smile.gif

SŁONECZKO przytul.gif

a ja ju sie byczę na urlopie...komórke wyłączyłam i pełny relax 04.gif
kasiaaa82
słoneczko, kochana wkońcu musi się udać, przytul.gif
Madziara co to za nastawienie, musi się udać, tak trzeba myśleć
klekotka, a więc &&&& za efekt starań
agulek tylko po zazdrościć relaxu, ja nawet w czasie urlopu (który zaczynam 12.07 - mam nadzieje) nie mogę wyłączyć telefonu, a może się zbuntuję?!?
mikunia wszystkiego naj, a w szczególności TEGO, a co do teściku, to można spróbować, ale jeszcze chyba z przymrużeniem oka
agnieszka 1108
CZeść dziewczynki
Nie mam ostatnio zbyt dużo czasu żeby tu do Was zaglądać, szkoda - ale muszę nadrobić trochę zaległości.

Olibg - przytul.gif trzymaj się słońce.
Milutka - trzymam kciuki, coś czuję że ten cykl należy do Ciebie.
Klekotka - miłego urlopu, pełen relaks sprzyja starankom.
Mikunia - spóźnione życzenia urodzinowe
Słoneczko - uszy do góry

A u mnie nic nowego, dziś 26 dc i zaczeły się plamienia. 9.07. wizyta u gina i trochę się martwię bo na pewno dostanę @, ale chociaż omówimy wyniki HSG i plan dalszego działania.
Trzymam kciuki za nas wszystkie.
Mikunia
Niestety, test wyszedł negatywnie:(..mam nadzieję, że jeszcze za wcześnie..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.