To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
agulek8
zuza1313,kaasia,jagoda oj chcialabym się mylic, chciala.... 06.gif

a mnie coś dziś wzięło na kakao icon_rolleyes.gif właśnie pije 4 wielki kubek pijak.gif
no i na słodkie mnie nosi....

wszystkie, które maja wlasnie @ tulam mocno, a oczekującym życzę żeby się niedoczekaly... 08.gif (bo wiadomo.... 06.gif )
milutka
Agnieszka gratuluje studniówki icon_smile.gif

Rzeczywiście Hania zaskoczyła nas icon_smile.gif zresztą sama zaskoczona icon_smile.gif
Jagoda07
Agnieszka1108 widziałam, że podczytujesz...odezwij się! Mam nadzieję, że będziesz dalej pisała z nami... Po całej tej ,,aferze z psiakami" chyba się nie odzywałaś... Pozdrawiam i wracaj do nas! przytul.gif
milutka
CYTAT(Jagoda07 @ Thu, 06 May 2010 - 17:17) *
Agnieszka1108 widziałam, że podczytujesz...odezwij się! Mam nadzieję, że będziesz dalej pisała z nami... Po całej tej ,,aferze z psiakami" chyba się nie odzywałaś... Pozdrawiam i wracaj do nas! przytul.gif


Myślę, że Agnieszka ochłonie i wróci do nas icon_smile.gif
asiaaa
Witajcie icon_smile.gif
my po wizycie i...
są dwa 13 mm pęcherzyki ciążowe icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
to dopiero 5t3d ciąży, więc za wcześnie na zobaczenie maluszków, ale mamy nadzieje je zobaczyć na następnej wizycie za 11 dni icon_smile.gif
Ciągle jeszcze jest strach i obawy, czy aby wszystko jest w porządku, ale staramy sie teraz cieszyc chwilą, żeby nie przeżywać niepotrzebnych stresów icon_smile.gif

Haniu pojedziemy zatem na jednym wózku icon_wink.gif gratuluję bliźniaków!!!!!
zuza a co mi tam, wpisz mnie jako ciężarówkę, odważnym trzeba być icon_wink.gif termin porodu 4.01.2011
Jagoda07
asiaaa to cudownie! Masz rację, nie zamartwiajcie się na zapas, jestem pewna, że wszytko będzie w jak najlepszym porządku i za niecałe 9 miesięcy powitacie na świecie DWOJE wspaniałych i zdrowych dzieciaczków! icon_biggrin.gif

Ale ta odsłona obfituje w bliźnięta! icon_biggrin.gif 10.gif 37.gif
kasiaaa82
asiaa ogromne, podwójne gratulacje, szczęśliwych i spokojnych kolejnych 8 miesięcy Ci życzę, cieszę się czytając takie posty, dalą one nadzieję.
zuza1313
Asiuuu, Haniu, bliźnięta!!! Gratulacje!!! super icon_smile.gif

Agnieszka82gratulacje z okazji stówki icon_smile.gif

Iwona póki nie ma @ to trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

Jagoda a może już od tego zacznijcie 06.gif

U mnie @ się rozkręciła, umówiłam się już na HSG i we wtorek mam się stawić do szpitala. Tego dnia też moja babcia będzie miała operację wiec będę podwójnie zestresowana.

Odebrałam wyniki badań. Progesteron mam w normie, nie jest bardzo wysoki (4.21 ng/ml) ale ciągle mieści się w widełkach fazy lutealnej, pewnie dlatego ,ze już był to koniec cyklu. Prolaktyna niestety zawysoka icon_sad.gif więc to jest pewnie przyczyna moich plamień.
wiolka272
witajcie

asiaaa ogromnie Ci gratuluję,trzeba wierzyc że będzie dobrze,życzę spokojnych już 8 miesięcy
Milutka ja zawsze też się tego bałam,bo też mam problemy z serduszkiem,ale u mnie nie jest najgorzej,dobrze że mozna ci podac narkozę
agulek8,iwona987 dopóki @ nie ma to jeszcze nic straconego,a ból może zmylić u mnie tak było,trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszła


a tu troszkę fluidków od mojej 7 tygodniowej fasolki rollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gif
Ola81
asiuu równiez gratuluję Ci podwójneg szczęścia. Będzie dobrze inaczej być nie może icon_smile.gif
milutka
O ja nie mogę kolejne bliźniaki, gratulacje Asiu ! icon_smile.gif ale super, trzymam kciuki za bezproblemową ciążę icon_smile.gif

Kiedy masz następną wizytę?
mała zuzi
Haniu i Asiu - reeety icon_smile.gif Bliźnięta! Przeogromne, podwójne gratulację!

Fiefiora
Witam!

Wszystkim dziewczynom które już zaszły w ciąże gratuluje i życze spokojnej ciąży.
Tym które się starają życze prędkiego zajścia w ciążę.

Ja tak po cichutku zgłaszam się na staraczki, ale jeszcze chwile poczekamy jak to K. powiedział "jak Łobuz zacznie chodzić" icon_smile.gif
milutka
CYTAT(Fiefiora @ Thu, 06 May 2010 - 21:27) *
Witam!

Wszystkim dziewczynom które już zaszły w ciąże gratuluje i życze spokojnej ciąży.
Tym które się starają życze prędkiego zajścia w ciążę.

Ja tak po cichutku zgłaszam się na staraczki, ale jeszcze chwile poczekamy jak to K. powiedział "jak Łobuz zacznie chodzić" icon_smile.gif


Jak zobaczyłam Twój nick na staraczkach, to weszłam tu z zamiarem zapytania się kiedy zaczniesz starania o drugie icon_wink.gif a tu proszzz Fiefiorka mnie wyprzedziła icon_smile.gif
ATeFKa
CYTAT(Fiefiora @ Thu, 06 May 2010 - 19:27) *
Witam!


Ja tak po cichutku zgłaszam się na staraczki, ale jeszcze chwile poczekamy jak to K. powiedział "jak Łobuz zacznie chodzić" icon_smile.gif


To ja cię tu muszę wyśledzić żeby się takich rzeczy dowiedzieć? icon_eek.gif No to tak zaczynam trzymać kciuki o rychłe chodzenie Łobuza 06.gif
goralka
Asieńko, GRATULACJE OGROMNE!!!

Teraz odpoczywaj i ciesz się maluchami. Niech się zdrowo rozwijają brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
asiaaa
dziewczyny, bardzo dziękuję za gratulację icon_smile.gif

Fief kochana jak superaśnie, że zaczniecie staranka o rodzeństwo dla Olka. Niech tylko szybko zacznie biegać icon_smile.gif
milutka
CYTAT(goralka @ Thu, 06 May 2010 - 21:55) *
Asieńko, GRATULACJE OGROMNE!!!

Teraz odpoczywaj i ciesz się maluchami. Niech się zdrowo rozwijają brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


A Ty kochana to już na wylocie jesteś 06.gif
Hania-17
Asiu przeogromne gatulacje bliźniat. No to mam nadzieje że bedziemy się wspierać na wzajem.

Ja podsyłam dziewczyny podwójne fluidki od moich fasolinek rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif

Na razie próbuje sie otrząsnąć, ale nie mogę sobie wyobrazić dwóch dzidziusi i Darie koło nich. Mam nadzieję że jakos to przetrwamy a na razie boje się juz na kolejną wizytę co mi gin nie powie że widzi kolejnego brzdąca.
kasiaaa82
CYTAT(Fiefiora @ Thu, 06 May 2010 - 19:27) *
Ja tak po cichutku zgłaszam się na staraczki, ale jeszcze chwile poczekamy jak to K. powiedział "jak Łobuz zacznie chodzić" icon_smile.gif

witam Ciebie im nas więcej tym weselej, choć oczywiście życzę Tobie abyś się tu za długo nie zasiedziała i "trafiła" za pierwszym razem, gdy mały zacznie chodzić
Basik82
Puuk, puuk
Agnieszka_82
Asiu również bardzo mocno gratuluję i cieszę się przeogromnie icon_smile.gif (miałam taką cichą nadzieję że będzie u Ciebie podwójna niespodzianka) !! icon_smile.gif brawo_bis.gif
buniaaa
asiaaa gratuluje podwójnie icon_smile.gif super i trzymam kciuki za spokojną ciążę icon_smile.gif
kasiaaa82
witamy OLIbg
goralka
CYTAT(milutka @ Thu, 06 May 2010 - 22:07) *
A Ty kochana to już na wylocie jesteś 06.gif

Milutka, ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 06.gif
Mnie się cały czas ciąża podoba, nic mi nie ciąży, choć nikt mi nie wierzy 04.gif Mogę jeszcze z Adasiem pochodzić.

No właśnie, jak już o synku mowa, to prześle Wam porcję fluidków, a co! 06.gif

ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif
iwona987
Haniu Asiu super GRATULUJE podwójne szczęście i obowiązek ja zawsze chciałam mieć bliźniaki dopiero jak uświadomiłam sobie ile jest obowiązków przy takich dzieciach zmieniłam zdania, a teraz to będę się cieszyła jak w ogólne będę miała dziecko 32.gif ale z Waszego szczęścia się cieszę
Zuza proszą o aktualizację @ 6.05
kasiaaa82
Iwonka szkoda że wrednota przyszła, ale następny cykl Twój, wierzę w to i trzymam kciuki.
milutka
CYTAT(goralka @ Thu, 06 May 2010 - 23:02) *
Milutka, ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 06.gif
Mnie się cały czas ciąża podoba, nic mi nie ciąży, choć nikt mi nie wierzy 04.gif Mogę jeszcze z Adasiem pochodzić.

No właśnie, jak już o synku mowa, to prześle Wam porcję fluidków, a co! 06.gif

ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif


łapiemy łapiemy 06.gif


Haniu to ja potrzymam kciuki aby dwójka została, no chyba, że piszesz się na trojaczki icon_wink.gif
Fiefiora
Dziękuje za miłe przyjęcie.

To może coś o mnie; Mam na imie Dorota mam 32 lata (zegar tyka, więc dlatego o rodzeństwo postanowiliśmy się prędko postarać)
W pierwsze ciąży poroniłam, kilka mc po tym zaczeliśmy starania i udało się. Jesteśmy z K. rodzicami "małego"- Łobuza czyli Olka icon_smile.gif
Łobuz rozrabia tak bardzo (i w ciąży i od urodzenia), że tata przez pewien czas mówił o jedynaku, naszczęście zmienił zdanie icon_smile.gif
zuza1313
Fiefiora Witaj na staraczkach icon_smile.gif życzę żeby mały szybko ruszył do przodu icon_smile.gif

Iwonka
icon_sad.gif przytul.gif

OLIbg jesteś icon_smile.gif bardzo sie cieszę. Co u Ciebie ?
słoneczko182
Zuzia poproszę o aktualizację 06.05@ 5 cykl starań...
Milutka będziemy mieli drugie IUI
Haniu co za wieści Gratuluję
banyk
Cześć Dziewczyny!
Asiaa OGROMNE GRATULACJE!!! Teraz już musi być wszystko dobrze! Strasznie się cieszę!

Haniu Tobie też gratuluje Bliźniaków! No na pewno będzie troche zamieszania z dwójką maluchów ale też podwójne szczęście icon_smile.gif

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i przesyłam fluidki od mojego dzidziola. To już połowa ciąży, ale ten czas mi ucieka!
ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif
Joka
Ale wiadomosci.

Asiaa, Hania - gratuluję podwójnego szczęścia. Dziewczyny trzymam za Was kciuki i za Wasze "bąbelki"
Ptasia
Co za wysyp podwójnego szczęścia 03.gif Hania, Asiaaa serdeczne gratulacje i oby w spokoju i szczęśliwie do końca.
MoniZ
haniu gratuluje podwojnie brawo_bis.gif
asiaaa tobie tez gratuluje podwojnie brawo_bis.gif
fiefiora no super staranka sa super 08.gif zycze szybkiego zafasolkowanie icon_biggrin.gif

klekotka gdzie jestes!!!!
agulek8
witajcie piątkowo....jeszcze kilka godzin i weekend brawo_bis.gif

wszystkim, którym udało się zaciążyć gratuluję...spokojnej ciąży
a tym co dostały @ przytul.gif
tym co czekają na wyjaśnienie sprawy.... blagam.gif

pozdrawiam


aaaaaaaa i witam Wszystkie nowe 06.gif
Basik82
Witam się.
Wracam odstresowana i wypoczęta 02.gif
U mnie koniec cyklu, czekam na @. Temperaturka w tym cyklu nijaka. Nie było żadnego skoku. 13.gif
No nic będziemy próbować dalej.

asiaa, Hania gratuluję podwójnego szczęścia!

Witam nowe staraczki.

milutka Przykro mi, że serduszko słabsze,ale cieszę się że mimo wszystko narkoza jest możliwa. Już zaciskam mocno &&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko się udało. icon_smile.gif

Wszystkie dziewczyny, których przyszła @ mocno przytul.gif . Nowy cykl to nowa nadzieja. A nadzieja to jest to co daje nam siłę.

zuza Za wtorek &&&&&&&&&&&&&&&&&

bobi
Haniu, Asiu co za podwójne szczęście, gratulacje brawo_bis.gif
Mijka
Asiu, Haniu wielkie gratulacje icon_smile.gif bliźniaki wow...spokojnej ciąży icon_smile.gif
słoneczko182
klekotka Kochana daj znać co się dzieje z Tobą .... Martwimy się 32.gif
Basik82
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 07 May 2010 - 13:25) *
klekotka Kochana daj znać co się dzieje z Tobą .... Martwimy się 32.gif


To prawda. Klekotko długo się nie odzywałaś.
Hania-17
Dzięki dziewczyny.

Trzymam łapki za wszystkie testujące, &&&&&&

Klekotka gdzie ty sie podziewasz??
milutka
Sprawdziłam, że Klekotka była ostatni raz na forum 30 kwietnia, może net jej nawalił icon_rolleyes.gif
zuza1313
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

Słoneczko przytul.gif

OLIbg dziękuję icon_smile.gif

CYTAT
milutka Napisano Dzisiaj, 07 May 2010 - 16:54
Sprawdziłam, że Klekotka była ostatni raz na forum 30 kwietnia, może net jej nawalił icon_rolleyes.gif


A może Klekotka chce po prostu trochę odpocząć od nas.
milutka
CYTAT(zuza1313 @ Fri, 07 May 2010 - 18:52) *
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

Słoneczko przytul.gif

OLIbg dziękuję icon_smile.gif
A może Klekotka chce po prostu trochę odpocząć od nas.



Zuzia raczej nie, to ostatni post Klekotki, to znaczy jego część icon_wink.gif
CYTAT
Hola, hola. Ja się stąd nigdzie nie wybieram No, chyba że piętro niżej


zuza1313
CYTAT(milutka @ Fri, 07 May 2010 - 21:04) *
Zuzia raczej nie, to ostatni post Klekotki, to znaczy jego część icon_wink.gif



Jejku,icon_sad.gif więc mam nadzieję ,ze to tylko awaria internetu czy komputera.
Basik82
Też mam taką nadzieję. I Agnieszka 1108 mogłaby wrócić 13.gif
Jagoda07
Witajcie dziewczyny!

Oj zuza1313 kuszisz kusisz 06.gif Kto wie... choć ten czerwiec tak sobie wbiłam do głowy no i jeszcze wizyta przeglądowa u dentysty mnie czeka...
Trzymam kciuki za wtorkowe HSG &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, zobaczysz wszystko będzie dobrze! Ale człowiek zawsze się stresuje, wiadomo... no i za Twoja babcię &&&&&&&&&&&&&


OLibg
myślałam wczoraj o Tobie, cieszę się, że do nas wróciłaś! icon_biggrin.gif

iwona987 przytul.gif na pewno się doczekasz swojego bobaska! Nie trać wiary!


Fiefiora Witaj! wiem coś o tykającym zegarze bo ten sam rocznik jesteśmy! icon_biggrin.gif Tylko ja ze stycznia, też wodnik icon_wink.gif Powodzenia w staraniach!

słoneczko 182 przytul.gif Już teraz trzymam mocnooooo kciuki za IUI! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Fiefiora
Witam!

Jagoda - dziękuje!

Wczoraj Olek trzymając mnie za ręce przeszedł kilka razy po calutkim domu, cieszy go to niesamowicie, a rodziców jeszcze bardziej icon_smile.gif
Szkoda tylko, że boi się stać sam, jak się gdzieś zapatrzy to stoi, ale jak zauważy co się dzieje to z krzykiem siada na pupie.
Dziś nareszcie wyszło słońce, więc wybieramy się na spacer.

Miłego weekendu!
Owocnych starań!
kasiaaa82
witajcie dziewczyny sobotnio,
pogoda coś nie dopisuje 13.gif , szkoda bo by można coś w ogrodzie porobić, trawa aż się prosi o ścięcie, a przy takim widoku za oknem człowiek by tylko spał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.