To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
słoneczko182
Zuza dziękuje za aktualizację i trzymam &&&&&&&&& mocno za twoją jutrzejszą wizytę icon_smile.gif będzie dobrze icon_smile.gif
kasiaaa82
Madziara kciuki masz zapewnione
agulek oby cykl był owocny
agnieszka ciekawe co z tego wyjdzie, takie plamienia są denerwujące
iwonka, zuza &&&&&& za wizytę, no i dobre nastawienie
słoneczko faktycznie, koszt nie mały, najważniejsze żeby był efekt, to się przetrzyma koszt

dziewczyny, jak myślicie, czy jutro mogę zrobić test, czy będzie to bez sensu, pregnyl dostałam 29 maja, i kusi, ale...
słoneczko182
kasiaaa82 najszybciej byś mogła w 12dniu czyli 10.06 ale najpewniej by było w dniu spodziewanej @ trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&& icon_smile.gif
iwona987
kasiaaa82 poczekaj wiem że te dwa dni to wieczność, ale nie nakręcaj się, jak ma być to będzie. My kciuki trzymamy&&&&&&&&&&&&&
kasiaaa82
dzięki dziewczyny za odpowiedź, pomyliłam daty 29 pękł mi pęcherzyk, a 27 dostałam zastrzyk icon_redface.gif
Madziara.
CYTAT(agulek8 @ Tue, 08 Jun 2010 - 11:52) *

łudzę się,że może niebędę musiała brać CLO bo źle go znosiłam.....no albo chociaż,że tak szybko zaskoczę jak przy Matim....
pozdrawiam


A ile czasu brałaś CLO?
milutka
CYTAT(kasiaaa82 @ Tue, 08 Jun 2010 - 22:25) *
dzięki dziewczyny za odpowiedź, pomyliłam daty 29 pękł mi pęcherzyk, a 27 dostałam zastrzyk icon_redface.gif


Musisz odczekać 14 dni.
Wcześniej robienie testu nie ma sensu.
zuza1313
Hej , hej icon_smile.gif

witam środowo icon_smile.gif

kasiaaa82, lepiej jeszcze odczekaj, tak jak miilutka mówi: 14 dni, żebyś miała pewność, co do wiarygodności testu.

agulek
, zaciskam kciuki ,żebyś nie musiała brać clo icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&

słoneczko182, mam nadzieję ,ze ta IUI będzie owocna. Podobno dopiero 3-4 przynosi efekt. będę mocno trzymać kciuki &&&&&&&&&&&&& Ale ceny zastrzyków rzeczywiście masakryczne. Ja dostawałam gonal (130 zł jeden zastrzyk) bo mojemu poprzedniemu lekarzowi się wydawało ,ze nie reaguje na clo, jak się potem okazało nie był mi potrzebny.

Wczoraj oglądaliśmy kolejne mieszkanko, nawet nie zdawałam sobie sprawy ,ze można tak mieszkanie zapuścić, ble...
kasiaaa82
witajcie dziewczyny
macie rację, nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym, choć nie wiedzieć czemu, dziś mam takie nastawienie, że nie robię testu czekam na @, nie mam zamiaru się znowu rozczarować... 13.gif
agulek8
CYTAT(Madziara. @ Tue, 08 Jun 2010 - 21:32) *
A ile czasu brałaś CLO?


brałam od 5 dc do 9 dc przez dwa cykle....bo całe szczęście szybko zaskoczyliśmy...
ale źle zaczęlam juz sie czuć przy pierwszym cyklu...

i teraz troche się boję - bo trauma mi została....ale póki co żyję nadzieją, że może teraz się udało i może się obędzie 02.gif
jak na razie to wszystko wygląda na najlepszej drodze - tempka 36.9, piersi lekko powiększone itd....
ale niechcę się nakrecać...choć to trudne...

pozdrawiam wszystkie brawo_bis.gif

a za testujace trzymam kciuki
klekotka
Ja tez się witam środowo. Wczoraj nie miałam specjalnie weny do pisania, rano jeszcze mi facet w d.upę wjechał icon_evil.gif Spóźniłam się dożłobka,. do pracy i jeszcze ta fura roboty. Brrrrrr. Ale za to po pracy dostałam miła niespodzianką od M. - nowiusieńką Nokię N97 Mini icon_lol.gif

kasiaa dobrze, że juz Cie tak nie kusi ten test. poczekaj do terminu @ tak jak dziewczyny radziły

agulek, madziara zaciskam za was kciukasy&&&&&&&&&&

zuza daj znac po wizycie co i jak
Basik82
Witajcie.

Ojzuza nie wiem czy nie za szybko wpisałaś mnie na pierwszą stronkę. 41.gif
Byłam wczoraj na pierwszej wizycie.
Był pęcherzyk było ciałko żółte ale ciąży nie mogła Pani doktor stwierdzić ponieważ nie widziała serduszka.
Stwierdziła, że w ciążę zaszłam później niż świadczy o tym moja ostatnia @, że powinna być nie 16 kwietnia a na początku maja.
Wiem, że owu się przesunęła, ale max o tydzień, a nie o ponad dwa.
Test robiłam 17 maja, to też świadczy o tym, że owu nie była później niż 7 maja.
Bardzo się boję, że serduszko nie zacznie bić, że moja kruszynka przestała się rozwijać.
Następną wizytę mam dopiero we wtorek.
Przepraszam, że nie odniosę się do każdej z Was, nie mam teraz siły się skupić. Jednak cały czas myślę o Was, żeby się Wam udało i mocno zaciskam &&&&&.


agulek8
OLIbg trzymam kciukasy, żebyś we wtorek usłyszala same radosne wieści....
klekotka
olibq wiem, że trudno o tym nie - myśleć, ale postaraj się czyms zająć, jakos wypełnić czas. Trzymam kciuki, aby wszystko ułożyło się pomyślnie i abyś we wtorek usłyszała serduszko. Może faktycznie w ciążę zaszłaś później niż policzyłaś i za wcześnie aby serduszko było wykrywalne na USG
nulek27
Witam Kochane Staraczki ! Mam pytanko . jak wygląda ciałko żółte ! Przy ostatnim USG gin powiedziała ,że płyn po pęknięciu jest a ciałko żółte pomarszczone ,był to 19 dc . Co to oznacza ? icon_neutral.gif
milutka
Olibg trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&

Klekotko mocno Ci uszkodził samochód?

Słoneczko kurczę tak sobie myślę, że skoro masz podejrzenie endometriozy, to tylko szkoda kasy na IUI, że lepiej by było zrobić najpierw laparoskopię , ale oczywiście kciuki będę trzymać icon_smile.gif
słoneczko182
Olibg trzymam mocno za Ciebie &&&&&&&&&&
matylda315
OLIbg przytul.gif wszystko będzie dobrze &&&&&&&& Trzymam kciuki za Was : Ciebie i Fasolkę &&&&&&&&&&

Słoneczko kciukasy zaciśnięte &&&&&&&&&

Klekotko to dzień Ci się zaczął nieciekawie 32.gif

Kasia wytrzymaj do terminu @ - będzie pewniej...

A ja po HSG :prawy jajowód drożny ( ale nie mam prawego jajnika ), lewy jajowód niedrożny całkowicie ( lewy jajnik wzorowy ) 41.gif czekam na wizytę i decyzję gina.

Witam wszystkie nowe Staraczki - nie zasiedźcie się tu długo &&&&&&&&&&&&&&
Ola81
OliBg możliwe że owulacja się przesunęła więcej niż myślisz. Bądż dobrej myśli i nie poddawaj się. Ja trzymam kciuki.
nulek27
Matylda , trzeba mieć nadzieję gdyż ten drożny prawy jajowód jest w stanie wyłapać jajeczko ze zdrowego lewego jajnika !
OLIbg trzymam kciuki .
Słoneczko za Ciebie również .
Kasia lepiej poczekać i ujrzeć prawdziwe II kreseczki , czego Ci życzę .
kasiaaa82
OLIbg musi być dobrze, trzeba w to wierzyć, myślę o Was, czekam na dobre wieści we wtorek
agnieszka 1108
Witam
Ja tylko na chwilkę się przywitać.

Olibg - trzymam kciuki- musi być dobrze.

Kasiaaa82- wstrzymaj się z tym testowankiem, dobrze Ci radzę. Niedawno też przez to przechodziłam i wiem co mówię

Klekota - super że między Tobą a M już lepiej. 06.gif

A u mnie plamień ciąg dalszy 21.gif Zaczyna mnie to strasznie złościć. Dziś już 29 dc, dawno nie miałam takiego długiego cyklu.
nulek27
Witam Kochane Staraczki ! Mam pytanko . jak wygląda ciałko żółte ! Przy ostatnim USG gin powiedziała ,że płyn po pęknięciu jest a ciałko żółte pomarszczone ,był to 19 dc . Co to oznacza ?

Nikt nie ma pomysłów co to oznacza ? icon_question.gif
Pozdrawiam i życzę MIŁEGO DNIA !
zuza1313
OLIbg, współczuje tego co teraz przeżywasz przytul.gif , tez stres, jednak to ,ze jeszcze nie widać serduszka wcale nie musi oznaczać ,ze go nie ma, bo może faktycznie to jest zbyt wczesna ciąża. Bardzo mocno zaciskam kciuki zębyś zobaczyła serduszko na kolejnej wizycie &&&&&&&&&&&&&&&& Musi być wszystko dobrze, bede sie o to modlić, bo zbyt dużo ostatnio osób skreślałam z ciężaróweczek na pierwszej stronce... icon_sad.gif

nulek27, skoro było ciałko żółte ,to oznacza była owulacja, pęcherzyk pękł i jest pomarszczony. Przynajmniej tak to rozumiem, bo mi ginekolog tez po owulacji pokazywał pomarszczone pęcherzyki.

agnieszka 1108, a nie kusi Cie ,żeby zrobić test 06.gif ? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

matylda315, cieszę sie ,ze już masz HSG za sobą i ,ze jajowody drożne, ale powiedz bo nie rozumiem, dlaczego nie masz jednego jajnika, miałaś wycięty czy teraz to stwierdzili?


Dziewczyny, dzięki za kciuki za wizytę. Trochę sie wkurzyłam wizytą, bo gin poświęcił mi mało czasu, do tego jeszcze podniósł cenę i stwierdził ,ze nie będziemy monitorować cyklu. Zbadał mnie, mam jeszcze raz zrobić badanie poziomu prolaktyny i jakbym zaczęła plamić, krwawić, jak poprzednio, to dzwonić do niego natychmiast, bo on nie wie czemu tak się u mnie dzieje. I mam brać luteinę w II fazie. Jak sie nic nie będzie działo ,to przyjść na początku kolejnego cyklu.

Daje mi 2-3 cykle (w zależności od tego jak będę chciała) na naturalne zajście i potem inseminacja. Już dostałam receptę na pregnyl lub zamiennik, powiedział ,ze ciężko dostać i mam już szukać, a jak się okaże mi niepotrzebny to on go odkupi. Jak się nie uda inseminacja, to chce zrobić laparoskopię. Tylko nie powiedział po której inseminacji, a ja oczywiście nie pomyslałam ,żeby dopytać.
Madziara.
Witam wszystkie w czwartkowe duszne południe icon_biggrin.gif

OLIbg głowa do góry wszystko będzie dobrze przytul.gif trzymam kciuki, wiem że to duży stres sama przy pierwszej ciąży go przeżywałam miałam podobną sytuację, na usg nie było bicia serduszka kazali po 10 dniach przyjść do kontroli i znów to samo, przestraszyłam się nie na żarty leżałam na łóżku i płakałam. Gin chciał mnie zostawić w szpitalu ale po chwili zdecydował bym przyszła na wizytę do jego prywatnego gabinetu i zobaczymy na jego usg i okazało się że wszystko jest ok. Po dzień dzisiejszy nie wiem czy ten szpitalny sprzęt taki kiczowaty czy to była zagrywka gin by pozyskać pacjenta prywatnie. Tak więc głowa do góry.

nulek27 mi też pokazywała płyn po pęknięciu, dwa ciałka żółte ale nawet się nie zastanawiałam nad tym co, coś ginka napomknęła że endo mogłoby być grubsze...
Zapytałam tylko czy skoro oba pęcherzyki pękły czy to oznacza, że mogą być bliźnięta, ginka potwierdziła i opowiedziała mi jak to pacjentka obraziła się na nią bo właśnie od CLO miała bliźniaki a chciała tylko jedno dziecko icon_eek.gif

Czy biorąc CLO miałyście każdy jeden cykl monitorowany? Bo ja dalej dwa kolejne cykle jeśli będzie @ mam brać ale na monitoring nie kazała mi przychodzić. I tak się zastanawiam nawet jeśli chodzi się na monitoring i wynika z niego że jest tych dojrzałych pęcherzyków więcej niż dwa to co lekarz może w takim wypadku zrobić icon_question.gif

MIłogo dzionka życzę i trzymam za nas wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
nulek27
Dzięki Zuza icon_biggrin.gif
Mandziara Ja miałam monitorowany mój pierwszy cykl z CLO i kilka poprzednich naturalnych ! Dzięki za odpowiedz !
icon_cool.gif Bużka dla Wszystkich !
nulek27
Rosa Ja nie przypominam sobie aby gin mi mówiła ale oczywiście byłam świadoma bo poczytałam o tym leku , jak byłam na USG to nawet byłam rozczarowana że tylko jedno jajeczko rośnie bo w moim przypadku (nie mam dzieci ) to była by wspaniała wiadomość , ale całkowicie się z Tobą zgadzam że nie dla każdego ! icon_lol.gif
matylda315
Zuza ja jestem po operacji jajników . Oba zostały okrojone. Prawego w zasadzie nie ma ( szczątkowy ) . Ironia losu ? Czy co ? 41.gif

Nulek widzisz , ja mam 34 lata i nie mam czasu , żeby czekać aż stanie się cud 32.gif . Czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Chyba żadnej z nas nie jest. Ja muszę działać. Czekam na wizytę. Jeżeli gin zaleci laparkę i ona się uda to super. Jeżeli nie, to będziemy musieli pomyśleć o in vitro. A do tego nie jesteśmy przygotowani w ogóle. Na razie.
klekotka
CYTAT(milutka @ Wed, 09 Jun 2010 - 15:57) *
Klekotko mocno Ci uszkodził samochód?

Na "szczęście" tylko tylni zderzak. Przynajmniej będzie okazja do jego naprawy/wymiany bo i tak był troche przerysowany 08.gif icon_lol.gif

matylda kurka wodna nieciekawie z tymi twoimi jajnikami. Nie wiem co Ci powiedzieć

zuza a jakieś chociaz podejrzenia ten Twój lekarz ma - od czego te krwawienia? Bo wiesz ta sytuyacja jz się zaczęła u Ciebie powtarzać - nie był to jednorazowy wybryk matki natury. Żadnych dodatkowych badań nie zlecił?

agnieszka1108 ja bym tam się pokusiła o test na Twoim miejscu icon_cool.gif
agulek8
CYTAT(Madziara. @ Thu, 10 Jun 2010 - 10:49) *
Czy biorąc CLO miałyście każdy jeden cykl monitorowany? Bo ja dalej dwa kolejne cykle jeśli będzie @ mam brać ale na monitoring nie kazała mi przychodzić. I tak się zastanawiam nawet jeśli chodzi się na monitoring i wynika z niego że jest tych dojrzałych pęcherzyków więcej niż dwa to co lekarz może w takim wypadku zrobić icon_question.gif


ja przy pierwszej ciąży brałam CLO i teraz od następnego cyklu (jesli będzie) mam brac CLO....i niemialam monitorowanego cyklu...

i też mam nadzieję,że bedzie jedna dzidzia bo na bliźniaki 37.gif niemam najzwyczajniej warunków w domu....

pozdrawiam
agnieszka 1108
Witam wszystkie staraczki

Tak dziewczynki, chciałam dzisiaj zatestować ale kiedy rano wstałam okazało się że nawiedziła mnie @. Strasznie bolesna i obfita. Przy tym upale to jakaś tragedia.
Zuza - proszę o aktualizację - ostatnia @ 10.06 . Ta lista na pierwszej stronce zaczyna mnie przerażać - ta rosnąca liczba cykli 41.gif .
Mam tylko nadzieję że uda mi się wtym cyklu zrobić HSG.
słoneczko182
Iwonka jak po wizycie???
Agnieszka 1108 przykro mi że Ciebie nawiedziła @ nowy cykl nowe możliwości icon_smile.gif
słoneczko182
A u mnie właśnie się skończyła @ jeszcze nigdy nie miałam tak krótkiej@(tylko 4 dni) ale może to wina Clo i Menopur
Pozdrawiam was dziewczyny icon_smile.gif
iwona987
witam jestem po wizycie Na usg widać było kilka malutkich pęcherzyków największy miał 10mm <dodam dziś mam 7dc> lekarz zapisał dwie ampułki gonal <80zł szt> no i na środę wizyta na IUI miał być wtorek ale nie pasuje mi <praca>. W środę mam 13dc w poprzednim cyklu pęcherzyki pękły na przełomie 13-14dnia więc chyba trafimy w termin. Nie jestem tak podekscytowana jak wcześniej. Ale pozytywnie myślę i to chyba jest ważne
POZDRAWIAM
nulek27
Matylda przykro mi i będę podwójnie za Ciebie trzymać kciuki. przytul.gif
klekotka
iwona to trzymam kciuki za środę&&&&&&&&&&
nulek27
Miłego słonecznego piątku icon_cool.gif
Romcia
Dzień dobry! 06.gif
OLIbg na pewno wszystko będzie dobrze! Wiem, że to trudne, ale postaraj się za bardzo nie stresować, bo możesz zaszkodzić swojej Kruszynce...
wiolka272 bardzo Ci współczuję przytul.gif
Za wszystkie Was dziewczyny trzymam mocno kciuki &&&&, żeby w końcu się udało icon_smile.gif
A ja zaczęłam oficjalnie drugi cykl starań 03.gif

Miłego dnia icon_biggrin.gif
agulek8
agnieszka1108 przytul.gif

iwona - trzymam kciukasy,żeby sie udało...

a ja coraz bliżej @ lub testowania..........łapię cykora

miłego weekendu dziewuszki...
Basik82
Witajcie!

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Jest bardzo ważne i nieocenione.

agulek8Bardzo mocno zaciskam &&& za testowanie.

Romcia Oby drugi cykl był tym właściwym &&&&.

iwona987Mocno Ciebie przytul.gif , że poprzednim razem się nie udało i trzymam mocno &&&& za środę.

słoneczko182 Za następny cykl&&&&&. A @ może lepiej, że się skróciła. icon_smile.gif

agnieszka 1108 Przykro mi, że @ przyszła. Nowy cykl to nowa szansa, więc za kolejny cykl &&&.

klekotka Współczuję stresu spowodowanego stłuczką.

milutka trzymam już &&&& za 23 czerwca i za rok 2010 oczywiście &&&&&&&.

matylda Za Twoją laparakę, oby udała i przyniosła efekty&&&&&.

zuza szkoda, że lekarz nie monitorował Cię, ale macie już jakiś ustalony plan. To dobrze. To za efekty i oby udało Wam się szybciutko i naturalnie&&&&&&.

Madziara Powinnaś mieć cykle monitorowane. Nie wiem czy jest ktoś kto potrafiłby się cieszyć mając pięcio- sześcioraczki. Ja bardzo pragnę mieć bliźnięta, ale wiem że trójeczka maluszków to duże wyzwanie i nawet z pomocą najbliższych mogłabym sobie nie poradzić. Lekarka nie jest wstanie stwierdzić bez monitoringu czy jajeczek nie ma za dużo.

Nulek27 Jeśli dobrze pamiętam to pomarszczone ciałko żółte oznacza, że jest już po owu, ale skoro jest to tak jak pisze zuza to dobrze.

kasiaaa Za Twoje testowanie, za II kreseczki &&&&&.
kasiaaa82
witam dziewczyny
agnieszka szkoda, miejmy nadzieję że następnym razem się uda przytul.gif
iwonka &&&&&&&&& za następną wizytę i efekt po niej 43.gif
Romcia to za owocny drugi cykl 08.gif
OLIbg &&&&&&& przytul.gif
agulek, jak ja Ciebie rozumiem, niby się nie przejmuję ale miejsca nie mogę sobie znaleźć, do mnie @ powinna przyjść jutro ( mam nadzieję że nie przyjdzie), a wtedy test w niedzielę... wytrzymam jak radziły dziewczyny,
a dziwi mnie jeszcze to, że od zawsze bolały mnie piersi przed, a w tym miesiącu nie, podbrzusze tylko czasami zakuje i nie wiedzieć czemu( i czy ma to związek z lekami albo @ albo ...) ale strasznie puchną mi kostki u nóg i dłonie, a może to tylko od gorączek ????
Madziara.
Witam w piątkowe duszne i wietrzne południe, chyba u nas dzisiaj burza zawita.

agnieszka 1108 przykro mi i &&&&&&&&&&&& za kolejny cykl i żeby udało się zrobić HSG
Jak pytałam gin czy nie można by zrobić HSG w kolejnym cyklu gdyby przyszła @ to odpowiedziała, że można ale wówczas już ten cykl będzie trzeba spisać na stracony bo nie wolno się przed badaniem przytulać...

iwona987 trzymam kciuki za środę icon_biggrin.gif

romcia za owocny cykl starań&&&&&&&&&&&&

agulek8 a kiedy testujesz? Trzemam kciuki za dwie kreseczki icon_smile.gif

OLIbg nie chciałabym mnogiej ciąży bliźniaki to jeszcze nawet fajnie choć wolałabym jedno. Mam nadzieję, że więcej nie będzie CLO potrzebny i że @ nie przyjdzie.

kasiaaa82 za pozytywne testowanie &&&&&

A jako ciekawostkę powiem wam że jeszcze kilka miesięcy przed stosowaniem CLO gdy nawet nie miałam pojęcia o istnieniu takiego leku dwie różne wróżki wywróżyły mi bliźniaki, sceptycznie do tego podchodzę, ale jak zaczęłam udzielać się na forum i szukać różnych informacji o CLO to się lekko zdziwiłam i tak w gdzieś w podświadomości powoli się nastawiam psychicznie na bliźnięta icon_biggrin.gif
wiolka272
witam

zaglądam do Was codziennie by wiedzieć co słychać

agnieszka przytul.gif mocno i trzymam kciuki za następny cykl

OLIbg wiem ,że nie jest łatwo,ale wszystko na pewno jest wporządku

Romcia oby drugi cykl był owocny

ivonka trzymam mocno kciuki za środę

agulek,kasiaa trzymam kciuki za II kreski

słoneczko przytul.gif następny cykl będzie Wasz,bardzo mocno Ci tego życzę

za resztę staraczek bardzo mocno trzymam kciuki obyście szybko zobaczyły II kreseczki

u mnie tak sobie,czekam na wizytę u gin jeszcze nie wiem kiedy,muszę odebrać wyniki
tak coraz bardziej myślę o ciązy,okropnie się boję,ale trzeba jakoś ten strach przegnać i spróbowac,ale to jeszcze troszkę czasu...

pozdrawiam
słoneczko182
No to Iwonka za &&&&&&&&&
Agnieszka 1108 przytul.gif uda się następnym razem
Romcia oby ten drugi cykl był owocny icon_smile.gif
Agulek, Kasiaa Trzymam &&&&& za II kreseczki 02.gif

My IUI będziemy mieć najprawdopodobniej w sobotę ale ostatecznie okaże się w czwartek dr przepisał mi Pregnyl więc muszę go znaleźć na wizytę mam go ze sobą zabrać ...

Pozdrawiam
zuza1313
hej, hej icon_smile.gif

Klekotka, on nie wie, skłania sie do tego ,ze to moze być prolaktyna, i teraz mam zwiększoną dawkę leku i mam robić badania za jakiś czas, a jak pojawi sie krwawienie, to mam dzwonić ,żeby mógł w tym czasie mnie zbadać.

Agnieszka, przytul.gif mam nadzieję ,ze uda Ci się teraz zrobić HSG, może właśnie po zabiegu zobaczysz II kreseczki icon_smile.gif Bardzo Ci kibicuję i mam nadzieję, ze przeniesiesz sie wkrótce do ciężarówek icon_smile.gif

kasiaaa82, trzymam kciuki icon_smile.gif kiedy chcesz robić test?

wiolka, przytul.gif na pewno potrzebujesz czasu żeby się pozbierać, teraz powinnaś odpocząć i spróbować skupić się na przyjemnych rzeczach. Fajnie ,ze do nas zaglądasz icon_smile.gif

Słoneczko, to już trzecia IUI? trzymam mocno kciuki, żeby się udało. Ty masz w sobotę inseminację, a ja przewiduję na weekend dni płodne, więc pewnie będziemy testować w podobnym czasie icon_smile.gif

Romcia, no pierwszy był na rozgrzewkę 06.gif to moze drugi bedzie owocny icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&

Madziara., ja kiedyś marzyłam o blizniętach, właśnie wtedy kiedy brałam clo, ale jak sobie wszystko przemyślałam i poobserwowałam kobitki z blizniakami, to jednak doszłam do wniosku, ze na początek jedno wystarczy icon_smile.gif

słoneczko182
Zuzia no proszę trzymam za ciebie Kochana &&&&&&&&&&&& oby się udało icon_smile.gif

Zapomniałam dzisiaj na nowo krwawie więc chyba za szybko się cieszyłam
Mikunia
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia, chciałabym do Was dołączyć, mam nadzieję, że się uda, że tym razem szczęśliwie donoszę ciąże. Mam tyle obaw, ale wierzę, że będzie dobrze, musi być.
Pzdr.
matylda315
Witaj Mikunia rozgość się , ale nie zasiedź 43.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
iriss
Witajcie icon_smile.gif

OLIbg - mocno trzymam kciuki &&&, żeby wszystko było dobrze, nie martw się na zapas, bo może faktycznie owulacja była trochę później niż myślisz. Przy pierwszej ciąży przeżywałam podobny stres...

klekotka - całe szczęście, że zderzenie nie było zbyt groźne, stresu pewnie się najadłaś, więc dobrze, że jest chociaż mały pozytyw z tego zdarzenia - wymiana zderzaka icon_wink.gif

agnieszko1108 - &&& za HSG w tym miesiącu

iwona987
- niech ta IUI zakończy się powodzeniem icon_smile.gif

Romcia
- i za Ciebie też kciuki za udany cykl icon_smile.gif

agulek8
- zazdroszczę, że u Ciebie tylko dwa dni icon_smile.gif za II kreseczki na teście! ja mam jeszcze cały tydzień do testowania...

Matylda
- za szybką realizację upragnionego celu, mam nadzieję, że Twój gin zaopiekuje się Tobą najlepiej jak to możliwe i powie co i jak

słoneczko - &&& za przyszłą sobotę, musi się udać! W końcu - do trzech razy sztuka icon_biggrin.gif

milutka - ani się obejrzysz a będzie 23.06 icon_smile.gif mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie pamiętna data i po niej będzie już wszystko tak jak sobie wymarzyłaś

kasiaaa82 - za Ciebie także trzymam kciuki, oby @ nie przylazła

wiolu272 - przytul.gif , na pewno potrzebujesz czasu, żeby dojść do siebie, ale wierzę, że następnym razem wszystko zakończy się dobrze i po Twojej myśli

zuza - plan macie, pozostaje popracować nad jego realizacją icon_biggrin.gif

Mikunia
- witaj icon_smile.gif i przenieś się jak najszybciej

***
U mnie tydzień przeleciał migiem. Upał mnie wykańcza, codziennie po pracy wychodziliśmy na spacery albo jechaliśmy na działkę. Do domu powrót po 20-ej i prawie padałam na twarz. Jutro po południu ma już zacząć padać - czekam z niecierpliwością, bo jest taki skwar, że nie ma czym oddychać.
Do testowania został mi jeszcze tydzień, ale jakoś wielkich nadziei sobie nie robię icon_smile.gif no cóż - jeśli nie tym razem to następnym. Temperatura póki co 37,0 więc nadzieja zawsze zostaje.

Dobranocka icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.