To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
kasiaaa82
OLIbg, kamień z serca mi spadł, bardzo się cieszę, że wszystko jest ok. icon_biggrin.gif
Milutka trzymam &&&&, aby wszystko się potoczyło, tak jak chcesz
bobi za córcię, impreza.gif
zuzka za owocny .... 08.gif
agulek, a jak tam się trzymasz, bo ja cały czas za Ciebie trzymam icon_biggrin.gif
matylda &&&&& za wiesz co .... 06.gif
słoneczko oby w czwartek poszło po Twojej myśli
iryss do piątku nie daleko trzymam &&&&&&
i dziękuję z fluidki
a u mnie już po, @ trwała tylko 2 dni, a mój gin kiedyś mówił, że tak jest przy cyklach bezowulacyjnych, a u mnie przecież w poprzednim cyklu stwierdził owulkę i endo przecież było grube, to powinno mieć się co złuszczać, niby powinnam się cieszyć, że już mam spokój, ale....
a poz tym, tak sobie myślę, że ostatni cykl zrobię z clo, pregnylem i duphastonem, a jak nie wyjdzie to odpuszczę na jakiś czas, bo mam dosyć rozczarowań i chodzącego męża, który ciągle powtarza: "a może jednak jesteś..."

pozdrawiam
słoneczko182
kasiaaa82 coś wiem na ten temat jest mi szkoda mojego męża bo widzę że naprawdę się stara chodzi na badania łyka witaminy chodzi oddać chłopaków i nici ...
Ja biorę leki zastrzyki itp...
Nic nie wychodzi biorę winę na siebie może bozia nie chce abym miała (urodziła)dzieciątko??? 41.gif 41.gif 41.gif
...ja już chyba nie liczę nawet na cud...
Zaczynam się poważnie zastanawiać nad adopcją ale mój mąż twierdzi że na pewno nam się uda. ...tylko kiedy to będzie...

Przepraszam was dziewczyny ale dzisiaj mam jakiegoś doła może dlatego że zbliża się data kiedy miałam urodzić miała to być szczęśliwa data 07.07.2010...dlaczego Bozia wzięła mój skarb do siebie... 41.gif rycze.gif
W czwartek wizyta u dr. i zobaczymy jak będzie wiem tylko tyle że to nasze ostatnie podejście do IUI i będzie przerwa.
Jeszcze raz was wszystkie przepraszam
iwona987
kasia słoneczko wiem co wam chodzi po głowie też tak mam od jakiegoś czasu, dla mnie IUI to tydzień może nawet 1,5 wyrwane z życiorysu kombinowanie w pracy, wyjazd z domu na pół dnia no i koszty <które nie są takie małe> ale czego się nie robi aby zostać rodzicami?? Tylko że ta motywacja już nie wystarcza! To już ponad rok! Dlatego ja nie mówię że skończę po tej IUI bo nie wiem kiedy tak naprawdę pękniemy z mężem i to rzucimy. Teraz tłumaczymy sobie że jeśli teraz jest problem to później może być jeszcze większy. Jutro wizyta.....
za testujące i starające trzymam mocno &&&&&&&&&&&
OLIbg super że koniec tej niepewności i wszystko się wyjaśniło teraz dbaj o WAS
kasiaaa82
słoneczko, iwona przytul.gif
dobrze, że jesteście, człowiekowi jakoś łatwiej iść przez to wszystko, DZIĘKUJĘ

ps. ja też za mojego dzisiejszego doła przepraszam
słoneczko182
iwona987 &&&&&&&&&& za jutro to chyba też twoje III IUI będzie dobrze
iriss
OLIbg fantastyczne wieści brawo_bis.gif Na pewno odetchnęłaś z ulgą - teraz masz czas, żeby wypocząć po tym stresującym tygodniu.

Słoneczko
- czwartek będzie należał do Ciebie. IUI musi się udać. Wiem, że łatwo się pisze 'nie łam się, nie poddawaj się', ale spróbuj... Ta data w lipcu nie będzie dla Ciebie łatwa, ale przetrwasz. Masz wsparcie w mężu, zawsze też możesz liczyć na nas. Wierzę w to co masz napisane w sygnaturce "...dzieci nie odchodzą na zawsze, tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat..." I tak na pewno będzie przytul.gif

iwonka987 - &&& za jutrzejszą wizytę, za udane IUI - Wam obu musi się udać i oby to było teraz

LillAnn1 - dla mnie te miesiące zawsze były mylące, pozostawałam przy tygodniach icon_wink.gif

bobi
- gratulacje córci

zuza1313 - to dobrze, że mąż panuje nad wszystkim 29.gif

agnieszka, milutka - &&& za Wasze HSG w przyszłym tygodniu -> a potem żeby już faktycznie było z górki icon_biggrin.gif

matylda
- pomyślnych wieści jutro u lekarza

***
Czekam z niecierpliwością do piątku. Co jakiś czas brzuch mnie pobolewa jak na @, temp póki co nie spada. W test zaopatrzę się tylko jeśli temperatura utrzyma się na wysokim poziomie do czwartku, wtedy jakby co w piątek rano...
Trzymajcie się Wszystkie cieplutko icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
matylda315
słoneczko182 i Kasia82 nie macie za co przepraszać. Wszystkie mamy takie momenty i potrzebujemy wtedy wsparcia, dobrego słowa, przytulenia ( wirtualnego też ) i potrzebujemy , żeby ktoś nas zagrzał do dalszej walki... bo my walczymy...cały czas...i wiecie , że trzeba się podnieść , otrząsnąć , bo gdzieś tam czekają na nas Nasze Dzieci.

Iriss trzymam kciuki za Twoje testowanko &&&&&&&&&&&&

OLIbg brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif super wieści !!! Dbaj o Was !!!
słoneczko182
iriss chciała bym w to wierzyć....
Trzymam &&&&&&&&&&&& za piątkowe testowanie icon_smile.gif
klekotka
słoneczko, kasiaa82 nie macie za co przepraszać. Znam doskonale to uczucie bezsilności w staraniach o dziecko. O Nadię walczyliśmy ponad 2 i pół roku. Tez widziałam, że M. sie stara, tez chodził na badania, łykał witaminy, mieliśmy IUI. Niestety przy intensywnych staraniach i braku spodziewanego efektu takie rozgoryczenie dopada chyba każdego i jest to dla mnie w pełni zrozumiałe. Zobaczycie, że i was Bóg obdarzy dzieciątkiem - wszystko w swoim czasie

iwona trzymam kciuki za IUI&&&&&&&&&&&&&&&

iriss za Twoje testowanko tez zaciskam piąstki&&&&&&&&& Oby to byl ten cykl

A mnie w ubiegłym tygodniu bolało gardło, a teraz to już chyba krtań mnie boli 21.gif Efekt siedzenia w klimatyzowanym pomieszczeniu i robieniu przeciągów, gdy klima nie wydalała w upały..... Ulge na szczęście przynosi mi ciepła herbatka z miodem i cytryną, ale nie na długo.
Do tego od kilku dni leci mi krew z nosa - nie wiem, czy to kruche naczynka (a chyba mam), czy efekt zmęczenia, upałów czy jeszce czegos innego 08.gif
Do tego czuję się jakaś dziwnie napuchnięta i apetyt mam jak .... chyba w ciąży z Nadią 43.gif
Miałam w planie poprasować wczoraj, ale zasnęłam ok 22 tuż po położeniu Nadii spać 37.gif Obudziłam się po północy, wykąpałam i z powrotem "w kimono". icon_redface.gif
Madziara.
bobi gratuluję córeczki impreza.gif

zuza 1313 &&&&&&&&&&&& za udane staranka

OLIbg super wieści icon_smile.gif teraz dbajcie o siebie.

matylda315 &&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejszą wizytę u gina, oby zostały podjęte słuszne decyzje

kasiaaa82 nie poddawaj się &&&&&&&&&&& za obecny cykl oby był ostatnim i przyniósł upragnioną dzidzię

słoneczko182 &&&&&&&&&& za czwartek oby się udało i zostały wynagrodzone wszystkie starania, nie trać nadziei musi być dobrze przytul.gif

iwonka987 &&&&&& za dzisiejszą wizytę i udaną IUI

Iriss &&&& za pątkowe testowanie oby były 2 kreseczki

A ja dzisiaj zrobiłam sobie teścik i wyszedł negatywnie, nie wiem co mnie podkusiło może fakt, że po prostu taki miałam w domku bo dostałam w gratisie z testami owulacyjnymi. W instrukcji było napisane że wykrywa 6 dniową ciążę i można go zrobić 3 dni przed spodziewaną @, mam taką maleńką nadzieję, że jeszcze jednak za wcześnie by wyszedł pozytywny bo do @ zostało 4, 5 dni. Ale nie odczuwam żadnych objawów ciąży a wręcz odwrotnie wypryszczyło mnie już jak na @ 32.gif







klekotka
No zapomniałabym - Olibq bardzo się cieszę, że z dzidzią ok. Jednak forumowe ciotki miały rację... 08.gif
Ola81
Klekotko zeby to były objawy ciązy trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
buniaaa
klekotka &&&

I podsyłam troszkę fluidków od mojego ktosia
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
słoneczko182
buniaaa łapie fludki i do wora icon_smile.gif niech przyniosą mi szczęście w tym cyklu 43.gif
Klekotka &&&&&&&&&& trzymam za Ciebie
agulek8
CYTAT(Madziara. @ Tue, 15 Jun 2010 - 08:50) *
agulek8 w jakiej dzielnicy Wrocławia mieszkasz?


ano Krzyki 06.gif
a Ty też mieszkasz we Wrocku??

i tradycyjnie łapam trochę fluidków 29.gif
nulek27
Witam Kochane Staraczki !
Łapię fluidki od wszystkich szczęściarek , które już ujrzały II kreseczki i trzymam kciuki za testujące oby też mogły przesyłać świrze dostawy fluidów icon_razz.gif
bobi Gratulacje
iwonka987 &&&& za IUI
Mandziara Mam nadzieję , że za wcześnie zrobiłaś teścik i oby @ nieprzyszła !
Madziara.
klekotka ja też trzymam &&&&&&&&&&&

agulaek8 mieszkałam kiedyś dwa lata we Wrocku blisko wzgórza Andersa a po za tym mam rodzinkę na Biskupinie icon_smile.gif

A fluidkami też się poczęstuję, może jednak @ nie przylezie 43.gif

komunikacja
Dziewczyny....nie wiem co powiedzieć....Mi się wydawało całkiem nie dawno,że ja też nie będę miała dziecka a mój problem tkwi głębiej choć starałam się tylko 3 miesiące.
wielkim zaskoczeniem była dla mnie obecna ciąża....szokiem poprostu... ale z całego serduszka i od mojego maleństwa życzę wszystkim dziewczynom aby w końcu sie udało....Aby przytuliły do piersi swojego okruszka i patrzyły jak rośnie....
Ja mimo iz każdego dnia drżę o moje maleństwo i modlę się aby doczekać go i aby był zdrowy i aby móc je wychować na dobrego człowieka to tak bardzo chciałabym każdej z osobna przesłać te same wibracje,fluidki które ja łapałam,życzyć sama już nie wiem czego aby tylko sie udało....gdyby mozna było oddałabym rok lub wiecej z zycia aby rozdzielić to na każdą dziewczyne aby w zaman ktos spełnił ich życzenie..... rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Madziara.
LillAnn1 kochana jesteś łapię fluidki i dziękuję że nas tak wspierasz, a Twoje obawy marzenia i rozterki chyba przeżywa każda kobieta nosząca pod serduszkiem ukochane, wyczekiwane maleństwo icon_smile.gif
kasiaaa82
LillAnn kochana, dobrze że Cię mamy i nas wspierasz blagam.gif DZIĘKUJĘ
milutka
LillAnn ja tez dziękuję za te słowa, jesteś na prawdę Kochana przytul.gif

Dziewczyny ja Was bardzo proszę pomóżcie mi przywołać do mnie @, aby przyszła do piątku, bo inaczej nici z laparoskopii icon_sad.gif a czekałam na nią dwa miesiące icon_sad.gif
A przyjść przyjdzie, bo w ciąży na pewno nie jestem, tylko, że ja mam zawsze @ w weekendy dopiero , a sobota to już za późno icon_sad.gif
iwona987
witam wszystkich czwartkowo
wczoraj nie miałam siły i natchnienia na pisanie.... IUI się odbyła pęcherzyk dominujący miał 21-22mm ale lekarz nas nie pocieszał i powiedział że nasienie jest słabe:( dał M. skierowanie na posiew i wstępnie zarezerwował termin na HSG, stwierdził że jeśli będzie ciąża <"co może się zdarzyć"> to odwoła HSG bo łatwiej odwołać niż później czekać miesiąc. Kciuki trzymajcie! A ja łapie fluidki żeby pomogły!
Milutka masz moje wsparcie &&&&& na wyczekującą @ Jeszcze dzisiaj się pojawi!
Romcia
Witajcie!

kasiaaa82, słoneczko182 jesteście prawdziwymi fighterkami! Niestety wcześniej czy później kryzys się pojawia. Ważne jest, żeby się wtedy nie poddawać i wierzyć, że w którymś momencie na pewno przyjdzie nagroda. Siły, dużej siły Wam życzę - nie poddawajcie się, bo macie o co walczyć przytul.gif
milutka oby @ przyszła już dziś &&&&
LillAnn1 niech maluszek rośnie zdrowo i jak najmniej stresów Ci życzę przytul.gif
Madziara., Klekotka oby za kilka dni na teście wyszły II krechy &&&&
agulek8, iriss czekamy na dobre wieści 06.gif
iwona987, żeby teraz jednak ciąża się "zdarzyła" 02.gif

Tak szczerze Wam napiszę, że ja też boję się rozczarować, bo po poronieniu mieliśmy już kilka prób zaciążenia... Teraz zrobiłam wszelkie potrzebne badania, które wyszły dobrze i zaczynamy staranka (mam nadzieję, że szczęśliwe). Wiem jednak jak to boli, kiedy @ przyłazi, a wydawać by się mogło, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że tym razem się udało 41.gif


Miłego czwartku Dziewczyneczki icon_smile.gif

zuza1313
Witajcie z rana icon_smile.gif

Milutka, to przywołujemy @ ,musi przyjść, za długo czekałaś ,żeby Ci teraz termin przepadła. Najgorsze jest ,ze zawsze trzeba się umawiać z takim wyprzedzeniem na te zabiegi, a organizm i tak rządzi sie swoimi prawami. kciuki za Twoją laparoskopię &&&&&&&&&&&&&&&&&

Madziara. ,Ty się tym testem nie przejmuj, zaczekaj do przynajmniej do dnia w którym powinna przyjść @. &&&&&&&&&&&&&&&

Kasiu, mój mąż też ostatnio też się nakręca, co z jednej strony jest miłe, aa z drugiej trochę dołujące. A jeszcze pół roku temu robił fochy,żeby iść na badania, bo się po prostu bał. Teraz łyka witaminy i się nie może doczekać pni płodnych, a jak wczoraj mi się zrobiło niedobrze, to zapytał: "cieszymy się?". Bardzo się cieszę z jego zmiany, ale jak się nie udaje to robi mi się wtedy podwójnie przykro.

Słoneczko, przytul.gif wiem ,ze trudny okres, kiedy zbliża się PTP twoje nie narodzonego dziecka, ale wiele z nas przez to przechodziło i doskonale Cie rozumiemy, więc nie musisz przepraszać, za to ,ze masz doła. przytul.gif

Iriss, no to jest dobrze, tempka wysoko i oby tak zostało icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&& A jutro proszę pokazać nam pozytywny test icon_smile.gif


Klekotka, ojoj wszpólczuję krwotoków i w ogóle złego samopoczucia, ale może winowajcą jest nie tylko klima icon_smile.gif może te Twoje osłabienie będzie zwiastunem czego innego .... 43.gif trzymam mocno kciuki , kiedy będziesz testować? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Iwonka, przykro mi , z powodu słabego nasienia icon_sad.gif Mam nadzieję, znajdzie się w tej armi jeden siłacz, który da radę wykonać misję &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas cały czas trwają staranka, i już trochę zła jestem, bo jajniki bolą i już myślałam ,ze owu była przedwczoraj, a wczoraj test owu pokazał dwie krechy i liczyłam ,ze tempka mi wzrośnie, a tu nic tego icon_sad.gif Mam tylko nadzieję ,ze to nie będzie cykl bezowulacyjny.
nulek27
LillAnn Dzięki za wsparcie . Cieszę się , że trafiłam na forum gdzie są taki wspaniałe osoby brawo_bis.gif
Milutka Ze wszystkich sił trzymam kciuki aby @ przyszła.
Iwonka ża Ciebie również kciukasy trzymam .
Moja wredna @ ma przyjść w poniedziałek ale zaczyna mnie boleć brzuch i plecy wiec ...
Ola81
milutka przywołuje twoja @ jak najszybciej. Chociaz wolałabym żeby nie przyszła z powodu maleństwa.

A tu fluidki od mojego synka:

Klekotko łap jak najwięcej: Fluidki + Magic testy może zdziałają cuda icon_wink.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
klekotka
Ojejklu dziewczyny ale mnie miło zaskoczyłyście swoimi kciukami i fluidkami icon_redface.gif icon_lol.gif Aż mi sie łezka w oku zakręciła ze wzruszenia. To miłe, kiedy ktoś (kogo nawet tak na prawdę realnie nie znamy) staje sie opoką

milutka zabrzmi to dziwnie, ale zaciskam&&&&&&& aby wredota wreszcie przylazła

ola dziękuję Ci Kochana ogromnie za pamięć i za fluidki przytul.gif I szczerze gratuluję Synusia

iriss i jak teścior?

zuza zatestuję najwcześniej w środę w przyszłym tygodniu.

Wczoraj byłam w aptece, bo musiałam wykupić dla NAdii recepty na leki przeciwalergiczne i były testy ciążowe za 3,90 zł jawdrop.gif Kupiłam jeden na prócę - może okaże się szczęśliwy w środę 02.gif
słoneczko182
Witajcie!!!
Milutka oby przyszła@ i nie po krzyżowała Tobie planów icon_smile.gif
LillAnn1, Ola łapię fluidy niech przyniosą szczęście w Tym cyklu 43.gif
iwona987 Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& na pewno się teraz uda...
przytul.gifnulek27
klekotka czekam z niecierpliwością na Twoje środowe testowanie &&&&

Ja dzisiaj byłam u lekarza podał mi Pregnyl i jutro będzie IUI bardzo proszę o Trzymanie &&&&&&&&&&& 43.gif

Pozdrawiam
Ola81
słoneczko masz moje kciuki jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&
kasiaaa82
milutka trzymam kciuki, żeby @ choć raz zrobiła to co my chcemy icon_smile.gif
iwona za tego wytrwałego, oby nawywijał 43.gif
Romcia, dzięki za te słowa, niby się wie...ale przytul.gif
iryss, agulek czekam, tylko na dobre wieści 48.gif
zuza trzymam &&&&& za efekt, no i dobrze że nasi chłopcy nas wspierają i że same nie przeżywamy tych rozczarowań, szkoda tylko że trwają one tak długo przytul.gif
nulek a może nie przyjdzie ????
klekotka czyżby magic testy zadziałały, oj tak bym chciała, trzymam &&&&&&
słoneczko trzymam, trzymam i puszcze po oznajmieniu dobrej wiadomości przytul.gif
matylda315
Milutka wzywam ˇmaŁpe do pełnej gotowości !!!!!!

słoneczko182 masz moje kciuki, wsparcie i duchową pomoc 06.gif


.... a ja po wizycie - 30.07 przyjecie do szpitala a 2.08 laparo i HSG w trakcie...musze potwierdzic te terminy )nie pisze mi klawiatura 32.gif
iriss
słoneczko - jutro zaciskam mocno kciuki za Ciebie &&& uda się!!!

klekotka - jak już jesteś zaopatrzona w potrzebny sprzęt to oby się przydał w przyszłym tygodniu &&& icon_smile.gif swoją drogą - no taniocha te testy 02.gif

od Oli łapię całą masę fluidków icon_biggrin.gif

nulek2
7 - a może jednak nie przyjdzie..

zuza1313 - może temperatura wzrośnie jutro? ja też tak mierzyłam i nie mogłam doczekać się skoku - a był dwa dni po moich 'obliczeniach' icon_wink.gif

Romcia
- trzeba wierzyć, że się uda - owocnych staranek!

iwona987 - przytul.gif

milutka
- to zaklinam i przywołuję @ niech się nie wygłupia i przyłazi raz dwa icon_smile.gif

agulek8 - a co z Twoim testem?? robiłaś?

Madziara
- 3 dni przed to jednak dużo, poczekaj do daty @ i wtedy zrób icon_smile.gif może będzie inny wynik &&

klekotka - hmm 48.gif tylko trzymam kciuki && 03.gif

***

Kupiłam dzisiaj 2 testy, jeden zrobię jutro rano. Czuję się kiepsko, od 2 dni muli mnie popołudniami, głowa boli, w pracy nie mogę wytrzymać, bo duszno (a wieczny problem z klimatyzacją - jedni chcą włączoną, innym zimno - błędne koło), śpiąca się robię... Mój mąż 'ekspert' oczywiście stwierdził, że to na pewno ciąża icon_biggrin.gif Z tą sennością kto wie, ale z mdłościami to chyba za szybko.
Tak czy inaczej rano zatestuję i dam znać. W pracy dostępu do netu praktycznie nie mam, jedynie 'wybrane' strony wśród których maluchów niet 08.gif
No to zmykam powoli do spania, żeby już było rano i żebym wiedziała co i jak icon_biggrin.gif
milutka
Wiem, jestem teraz samolubna, ale przeczytałam tylko skierowane do mnie słowa, dlatego, że jestem wykończona dzisiejszym dniem i jutro czeka mnie też ciężki dzień i stresujący, nie dość że czekam na @, to jeszcze....ale o tym Wam napiszę jutro, bo boję się że ta osoba może przypadkiem być na tym forum i nie wypali to w czym pomagam icon_wink.gif ,dziękuję Wam bardzo za wsparcie i myślę o każdej bardzo cieplutko i trzymam kciuki &&&&
Madziara.
Witam późną wieczorną porą icon_smile.gif

iwona987 && żeby jednak była ciążą

milutka &&& żeby @ przylazła dzisiaj a jak nie przylezie to &&& żeby dwie kreseczki na teście były icon_smile.gif

romcia &&& za staranka aby szczęśliwie zakończyły się dwiema kreseczkami na teście

zuza1313 &&& za szczęśliwie zakończone dwiema kreseczkami na teście staranka, mnie też bolały jajniki już tydzień przed owulką test wyszedł pozytywnie w niedzielę a w poniedziałek na wizycie dowiedziałam się że owulka już była, tempki akurat sobie nie mierzę więc z tym nie mam doświadczenia, ale bądź dobrej myśli icon_smile.gif

nulek27 &&& żeby @ nie przylazła.

klekotka &&& za szczęśliwe II kreseczki.

słoneczko182 &&&&&&&&&&& masz zapewnione

iriss oby te objawy potwierdziły ciążę &&&&&&&&&


Dzisiaj, 18 Jun 2010 - 01:27
a u mnie wszędzie jest 00:27 10.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Ola81
iriss jak Twój test wyszedl???
iriss
jawdrop.gif II kreski

Lecę do pracy, po drodze jeszcze betę zrobię icon_smile.gif
Romcia
Juuuupiii!!! iriss ale cudne wieści z rana!!! 06.gif Gratuluję z całego serca! 06.gif
agulek8 czekamy na wieści od Ciebie! No i oczywiście na pozostałe testujące w najbliższym czasie 03.gif Niech będą na teście II krechy jak w mordę strzelił 02.gif

A poza tym, a może przede wszystkim, dziękuję Wam dziewczyny za Wasze kciuki i dobre słowo - jesteście koffane 02.gif

Miłego dzionka i samych dobrych newsów sobie i Wam życzę 06.gif
Ola81
Iriss Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!1 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agulek8
Iriss gratuluję i spokojnej ciąży życzę brawo_bis.gif


A u mnie niestety nie tak wesoło, wczoraj wieczorem zaczął się pojawiać brunatnawy śluz, a rano tempka poleciala w dół....
wczoraj poplakałam sobie trochę,bo naprawdę myślalam,że się udało... 41.gif
dzisiaj dalej mam kaca moralnego jednak z nowa nadzieją,że może z lekką stymulacją CLO i Luteiny uda się zaskoczyć….
komunikacja
CYTAT(agulek8 @ Fri, 18 Jun 2010 - 08:54) *
Iriss gratuluję i spokojnej ciąży życzę brawo_bis.gif
A u mnie niestety nie tak wesoło, wczoraj wieczorem zaczął się pojawiać brunatnawy śluz, a rano tempka poleciala w dół....
wczoraj poplakałam sobie trochę,bo naprawdę myślalam,że się udało... 41.gif
dzisiaj dalej mam kaca moralnego jednak z nowa nadzieją,że może z lekką stymulacją CLO i Luteiny uda się zaskoczyć….


agulek8-nie martw się.
Ja po clo i luteinie zaskoczyłam za drugim podejściem więc głowa do góry......i lekarz mi powiedział,ze leczenie potrwa kilka miesięcy,
bo mojej jajniki słabiej pracują i musi potrwac trochę czasu zanim dojrzeje w nich jajeczko odpowiednie.
W 1szym cyklu z clo były 3 jajeczka ale małe i się nie udało.
w 2gim już było 14mm(12dc)i lekarz kazał działć dwa dni później i udało się icon_biggrin.gif
Także głowa do góry-uda się.
klekotka
iriss ale nispodzianka icon_eek.gif icon_eek.gif Najszczersze gratki i spokojnych 9 miesięcy

słoneczko zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsza IUI

agulek przytul.gif Ja tez myślałam, że Ci sie udało. Kontrolnie mierz jeszcze tempkę. A nóż okaże się że to plamienie implantacyjne...
Pamiętam jak moko ,jeszcze będąc na staraczkach, dokładnie tak miała a teraz lula juz 3-miesięcznego brzdąca

milutka myślami jestem z Tobą. Jak wypali Twoja pomoc to sie pochwal 08.gif

A mi jakoś niespieczno do testowania icon_rolleyes.gif Może z takim nastawieniem czas mi szybciej zleci i w razie czego się będe tak przeżywać rozczarowania...
agulek8
LINNANN wiem,że po CLO może byc szybciej...miałam tak przy pierwszej ciąży,że pierwszy cykl z clo nic, ale w drugim juz nam sie udalo...dlatego mam nadzieję,że tym razem też tak szybko nam się uda...

KLEKOTKO niestety tempka za dużo spadla...i @ sie rozkręca więc niestety .... ale dziekuję za pocieszenie....
kasiaaa82
iriss ogromne gratulacje ,
bardzo się cieszę, może przerwiesz złą passę i pociągniesz nas za sobą brawo_bis.gif impreza.gif
milutka
Iriss gratuluję serdecznie icon_smile.gif

No i małpa do mnie nie przylazła , pewnie w weekend przylezie 21.gif
iwona987
iriss super wieść!!! GRATULACJE klekotka może Ty będziesz kolejna?
milutka dzień się jeszcze nie skończył "nadzieja umiera ostatnia" więc poczekaj
słoneczko powodzenia na IUI
zuza1313
Iriss , gratulacje ogromne !!!!!!!!!! czekamy teraz na piękny wynik bety i jeszcze nie puszczam kciuków icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&

Słoneczko, mam nadzieję ,ze ta IUI będzie w końcu tą szczęśliwą icon_smile.gif &&&&&&&&&&&

milutka, cały czas przywołuję Twoją @ , musimy ją ściągnąć, żebyś nie musiała czekać dłużej.

agulek, przytul.gif kurcze przykro mi ,ze spadła tempka, ale może nie jest to jakiś wielki skok i jeszcze jest szansa &&&&&&&&&&&&&&&

Klekotka, tak bardzo bym chciała , żeby ten teścik w środę wypadł na plus, w końcu masz magic testy i musisz szybciutko mi odesłać 29.gif Trzymam kciuki za środę &&&&&&&&&&&&&&&&


Chciałam dziś kupić zwykły folik, a facet w aptece usilnie mnie przekonywał, że powinnam kupić Feminatal, bo zwykły kwas foliowy może się nie wchłaniać i teraz jest wymyślony specjalnie dla ciężarnych i strających się lek ,który wchłania sie na 100%. Kosztuje 35 zł i oczywiście go nie wzięłam, bo mu nie uwierzyłam, stwierdziłam ,ze próbuje mnie naciągnąć. Ja i tak biorę magnez, b6 i b1. Słyszałyście o tym może od swoich lekarzy, ze tylko feminatal się na 100% wchłania? Muszę spytać swojego lekarza co o tym sądzi. Bo on mi raczej przepisuje leki ,które nie sa drogie, więc nie sadzę, żeby mi ściemniał.
milutka
CYTAT(klekotka @ Fri, 18 Jun 2010 - 11:56) *
Jak wypali Twoja pomoc to sie pochwal 08.gif


A więc zorganizowałam w hotelowym pokoju zaręczyny dla mojego kolegi(kolega z forum motoryzacyjnego ) To znaczy pomogłam mu zrobić niespodziankę i urządziłam mu pokój aby mógł zaręczyć się z dziewczyną. Poszli na obiad a ja w tym czasie z siostrzenicami działałam icon_smile.gif
O to efekt icon_smile.gif




A jaki nastrój był jak świece się paliły, super, ale już nie było czasu na zdjęcia , bo musiałyśmy w biegu uciekac z pokoju i się chować icon_wink.gif
~anula~
CYTAT(zuza1313 @ Fri, 18 Jun 2010 - 18:52) *
Chciałam dziś kupić zwykły folik, a facet w aptece usilnie mnie przekonywał, że powinnam kupić Feminatal, bo zwykły kwas foliowy może się nie wchłaniać i teraz jest wymyślony specjalnie dla ciężarnych i strających się lek ,który wchłania sie na 100%. Kosztuje 35 zł i oczywiście go nie wzięłam, bo mu nie uwierzyłam, stwierdziłam ,ze próbuje mnie naciągnąć. Ja i tak biorę magnez, b6 i b1. Słyszałyście o tym może od swoich lekarzy, ze tylko feminatal się na 100% wchłania? Muszę spytać swojego lekarza co o tym sądzi. Bo on mi raczej przepisuje leki ,które nie sa drogie, więc nie sadzę, żeby mi ściemniał.


Zuza, mi też mój polecał Feminatal Metafolin, mówił, że tylko kwas z tego związku wchłania się w 100% a co do zwykłego foliku powiedział, że w przypadku większości kobiet wchłania się prawidłowo ale niektóre mają jakieśtam enzymy, które go neutralizują - tak to w każdym razie zapamiętałam, mam nadzieję ze nic nie pokręciłam.


Madziara.
Iriss gratuluję brawo_bis.gif i życzę spokojnych 9 m-cy ciąży

milutka pięknie na pewno kolega będzie bardzo wdzięczny a o jego wybrance serca to już nie wspomnę

zuza mi gin przy pierwszej ciąży gdy się staraliśmy kazał brać zwykły folik a jak już byłam wciąży to już kazał brać feminatal, na dzień dzisiejszy wiem że są aż 3 rodzaje, dla starających się, jakiś od 13 tyg ciąży....

agulek przytul.gif i oby następny cykl zaowocował II kreseczkami na teście &&&&&&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.