To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Ola81
asiaaa WIELKIE GRATULACJE brawo_bis.gif balety.gif impreza.gif Swietne wiadomości!!!!
wiolka272
asiaaa ogromne gratulacje...dalej będę trzymać kciuki
Fiefiora
CYTAT(asiaaa @ Mon, 26 Apr 2010 - 14:46) *
Witam, witam, pędzę oświadczyć, że moja dzisiejsza beta to 336!!!!
JESTEM W CIĄŻY icon_smile.gif
Ale ze skakaniem z radości poczekam. Narazie po prostu cicho się z mężem cieszymy icon_smile.gif
Do lekarza idziemy 6 maja. Mam nadzieję, zobaczyć pęcherzyk ciążowy (albo dwa, bo beta wysoka icon_wink.gif bo na serduszko to troche wcześnie.
Póki co staraczką nie jestem, ale oficjalnie na ciężarówki się jeszcze nie przenoszę. Jakoś nie mam odwagi.

Asia bardzo się ciesze i trzymam kciuki by ta ciąża była spokojna i radosna!
milutka
Asiu świetna wiadomość icon_smile.gif gratuluje jeszcze raz icon_smile.gif a macie też mrozaczki ? trzymam cały czas kciuki aby beta już cały czas ładnie się utrzymywała &&& icon_smile.gif

Ja już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty, tylko szkoda, że z 17 przełożyli nam na 19:40, no to gdzieś o północy wrócimy dopiero do domu, ale damy radę, w końcu słuszny cel.
Jestem ciekawa czy Profesor będzie chciał mi wykonać jeszcze jakieś IUI czy od razu in vitro zaproponuje. Mój mąż mówi że do in vitro jeszcze daleka droga, mimo, że w sumie na to in vitro mamy uzbierane.


Dziewczyny wzięłam od gina, tego co robił mi IUI ksero mojej karty i tam jest napisane takie coś: "II A.Obraz prawidłowy 9/10 nieznaczny, nieswoisty odczyn zapalny" . Czy to jest wynik cytologi?
moko.
Asiaa gratulujÄ™! i trzymam kciuki za dzieciaczka(i)
Milutka za Twoją jutrzejsza wizytę - niech będzie udana !
Jagoda07
Hej dziewczyny!

asiu Ogromne gratulacje!!!! Niech ciąża mija ci spokojnie i bezproblemowo! Super, że się udało!!! brawo_bis.gif

milutka cały czas trzymam kciuki! &&&&&&& Szkoda, że wizyta jest przesunięta, ale oby była po waszej myśli.

Agnieszka 1108 nie znam się na pieskach...ale szczeniaczki na pewno słodkie! icon_biggrin.gif

Choco. jak egzamin??? Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać, bo fajnie czyta się twoje posty icon_biggrin.gif

klekotka
kiedy testujesz? Coś ostatnio byłaś śpiąca... 43.gif więc... 06.gif ??? Trzymam kciuki! &&&&&&
Jagoda07

Aggatt
witaj! icon_biggrin.gif i nie zasiedź się tu za długo, tylko zmykaj ,,piętro niżej" icon_biggrin.gif Życzę ci aby poszło tak szybko jak wtedy gdy staraliście się o pierwsze dziecko! Nam tez poszło dość szybko bo w 3 cyklu, choć nastawiałam się na dłużej, może pomógł wyjazd i totalne wyluzowanie... nie wiem... no ciekawe jak to będzie tym razem... nastawiam się na dłużej... zobaczymy. Fajnie by było do końca roku zostać ,,ciężaróweczką" icon_wink.gif
milutka
CYTAT(Aggatt @ Mon, 26 Apr 2010 - 16:44) *
Chcialabym sie przywitac cieplutko ze wszystkimi icon_smile.gif Choc myslalam, ze to nigdy nie nastapi icon_wink.gif postanowilismy sie razem z mezem starac o siostrzyczke lub braciszka dla naszego synka icon_smile.gif To dopiero pierwszy tydzien staran, wiec jestesmy na poczatku drogi. Z Danielem udalo sie bardzo szybko (jeszcze przed wyznaczonym terminem rozpoczecia staran lol) wiec mam nadzieje, ze teraz tez uda sie szybciutko, ale jak wiadomo, nie zawsze tak jest.

Pozdrawiam wszystkie Staraczki!



Witam , tak się ucieszyłam z ciąży Asi, że zapomniałam Cię przywitać icon_smile.gif

Życzę abyś i tym razem szybciutko zaszła w ciążę icon_smile.gif
kasiaaa82
witajcie dziewczyny

asia &&&&&&&& 48.gif
milutka trzymam kciuki za wizytÄ™ 48.gif
agnieszka to Ci się rodzinka powiększyła 06.gif , a innych gadaniem to się nie przejmuj
klekotka to kiedy testujesz, już mam trzymać kciuki icon_question.gif
aggatt witam Cię serdecznie, ale również ciepło pożegnam, chyba że razem odejdziemy na styczniówki 06.gif - oczywiście
goralka
Asieńko brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Cudownie! cały czas niezmiennie zaciskam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&
Aggatt
Asia - ogromne gratulacje!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif

I dziekuje bardzo za cieple powitanie icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
banyk
Asia WIELKIE GRATULACJE!!! Kciuki oczywiście będę dalej trzymać ale jestem pewna że będzie dobrze icon_smile.gif

Milutka kciuki za wizytÄ™ &&&&&&&&&&&
iwona987
Asia wielkie gratulacje impreza.gif Życzę miłych i bezproblemowych 9-ciu miesięcy!
Basik82
AsiaOGROMNE GRATULACJE

Aggatt Witaj!


Czy tylko mi się wydaje, czy może nasz temat:" Odpowiadanie na Staramy się o dziedziusia icon_smile.gif Odsłona XXII" zmienił się na "zlinczujmy agnieszkę". nienie.gif
Gdyby agnieszka chciała zapytać się, czy słusznie zrobiła to założyłaby nowy wątek......
użytkownik usunięty
[post usunięty]
klekotka
CYTAT(kasiaaa82 @ Mon, 26 Apr 2010 - 20:38) *
klekotka to kiedy testujesz, już mam trzymać kciuki icon_question.gif

Pewnie najwcześniej w piątek - o ile @ nie przylezie

Asiaa przeogromne gratulacje. Trzymam kciuki abyście w maju ujrzeli 2 zarodki&&&&&&&&&&&&&&&&& Normalnie az mi sie łezka w oku zakręciła...

CYTAT(OLIbg @ Tue, 27 Apr 2010 - 09:12) *
[Czy tylko mi się wydaje, czy może nasz temat:" Odpowiadanie na Staramy się o dziedziusia icon_smile.gif Odsłona XXII" zmienił się na "zlinczujmy agnieszkę". nienie.gif
Gdyby agnieszka chciała zapytać się, czy słusznie zrobiła to założyłaby nowy wątek......

Nie, nie tylko Tobie sie tak wydaje. Zdaję sobie sprawę, że rozmnażanie psów nierodowodowych nie znajduje poparcia w ówczesnym społeczeństwie, ale zamiarem agnieszki1108 (co sama z reszta napisała) nie była sprzedaż tych psiaków. Postawiła sprawę jasno co się stanie ze szczeniakami, wyjaśniła, że nie zaniedba szczeniąt i tyle w temacie. W mojej ocenie wypiła piwo, którego naważyła. Nie jest to forum hodowlane, na którym jedni z drugimi "koty drą", bo tam to agnieszka1108 juz dawno zostałaby "zjedzona".

Aggatt witaj na staraczkach i życze szybkiego zafasolkowania

milutka trzymam kciuki za dzisiejsza wizytkÄ™&&&&&&&&&&&&&
Basik82
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 27 Apr 2010 - 10:18) *
cytowany post usunięto


Komentarz przemilczÄ™, bo jest nakierowany na : Ja zawsze mam racjÄ™.

A co takiego się stało. Skoro agnieszka napisała, że sprawdziła psy, że jest świadoma tego co robi, to nie należy jej oceniać, tak od razu bo się uważa inaczej.

A i jeszcze jedno, ja sobie nie życzę tego typu kpin i uszczypliwości pod moim adresem tylko dlatego, że nie podobają mi się komentarze z poprzednich stron ( przypominam, że komentarze Twoje Rosa i [użytkownik x] nie poparte były żadnymi dowodami, żadnymi odpowiedziami agnieszki).
"lejÄ™ moje dzieci pasem" mocne. .................... wallbash.gif
komunikacja
Witam dziewczyny i przesyłam fluidki od mojego 9 tygodniowego okruszka rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif
Jakis czas nie odwiedzałam tego wątku a tu takie zmiany i Asia zostanie mamusią-gratulacje Asieńko aby wszystko dobrze się rozwijało:*
a ja mam do Was pytanie:otóż biore teraz witaminy które zawierają kwas foliowy oraz dwa razy dziennie luteine pod język,ale lekarz mi nie powiedział do kiedy mam brac kwas foliowy i ta luteine a nastepna wizyte mam dopiero 1 czerwca więc to już będzie 13 tydzień ciąży-początek 4 miesiąca notabene i niewiem teraz czy w 4 miesiącu jeszcze wolno brac te oba składniki..
Podpowiedzcie mi bo nie wiem czy nie zaszkodze dziecku tÄ… luteinÄ… potem i kwasem foliowym....
klekotka
CYTAT(LillAnn1 @ Tue, 27 Apr 2010 - 09:48) *
Witam dziewczyny i przesyłam fluidki od mojego 9 tygodniowego okruszka rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif
Jakis czas nie odwiedzałam tego wątku a tu takie zmiany i Asia zostanie mamusią-gratulacje Asieńko aby wszystko dobrze się rozwijało:*
a ja mam do Was pytanie:otóż biore teraz witaminy które zawierają kwas foliowy oraz dwa razy dziennie luteine pod język,ale lekarz mi nie powiedział do kiedy mam brac kwas foliowy i ta luteine a nastepna wizyte mam dopiero 1 czerwca więc to już będzie 13 tydzień ciąży-początek 4 miesiąca notabene i niewiem teraz czy w 4 miesiącu jeszcze wolno brac te oba składniki..
Podpowiedzcie mi bo nie wiem czy nie zaszkodze dziecku tÄ… luteinÄ… potem i kwasem foliowym....

Kwas foliowy birze się przez pierwszy trymestr. Natomiast luteinę w ciąży z Nadią brałam jakoś do 13 tc
milutka
CYTAT(OLIbg @ Tue, 27 Apr 2010 - 10:36) *
Komentarz przemilczÄ™, bo jest nakierowany na : Ja zawsze mam racjÄ™.

A co takiego się stało. Skoro agnieszka napisała, że sprawdziła psy, że jest świadoma tego co robi, to nie należy jej oceniać, tak od razu bo się uważa inaczej.


Mam od niedawna owczarka niemieckiego i poczytałam forum owczarkowe, że jednak te psy często chorują na dysplazję, no ale ja tez mam szczeniaka z pseudo hodowli , bez rodowodu i póki co jest zdrowa, no ale moja niunia będzie wysterylizowana.

Agnieszko, niech pieski znajdÄ… dobre kochajÄ…ce domy icon_smile.gif

LiliAnn ja niestety nie wiem, ale wydaje mi się, że kwas foliowy chyba bierze się do 3 miesiąca? ale to tylko moje gdybanie, nie chcę Cię zmylić.

Klekotka to trzymam kciuki, szybko zleci do piÄ…tku &&&&

Dziewczyny dzięki za kciuki icon_smile.gif zaraz idę szykować moje badania do Profesora.

A możecie mi coś podpowiedzieć, mam tych badań sporo, układać je według dat, czy na przykład wyniki prolaktyny razem, wyniki hormonów razem itd
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Basik82
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 27 Apr 2010 - 11:10) *
cytowany post usunięto


1. Nie Olu, - nie wiem czemu użyłaś tego określenia, może też doświadczeniem życiowym, a może na podstawie intuicji i przeczucia. Musze teraz biec do urzędu, bo pewnie przez czyjąś niewiedzę lub głupotę wrodzoną wpisano mi złe imię w dowodzie.
2. Nie będę komentować Twojej wypowiedzi ponieważ uważam, że dyskusja, na ten temat i w tym tonie jest głupotą.
3. Natomiast świadoma jestem tego, że charakter Twoich wypowiedzi udowodni tylko brak etyki i kultury, jednak nie będzie to dotyczyć mojej osoby.
Będę się powtarzać Rosa nie życzę sobie byś mnie obrażała. Dziwię się, że skoro uważasz się za osobę na tak wysokim poziomie, nie rozumiesz prostego zdania.
Możesz kontynuować swoje wypowiedzi, w tym temacie jednak będę je lekceważyć, bo właśnie moja kultura nie pozwala mi na dalszą dyskusję.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agnieszka 1108
Witam
Na początek strasznie chcę przeprosić wszystkie staraczki, że temat moich psiaków stał się tematem nr 1 na tym forum 32.gif

Rosa - jeżeli choć trochę Cię to uspokoi to zapewniam, że nie podjełabym próby rozmnożenia mojej suki gdybym nie była gotowa ponieść konsekwencji tego czynu. Pieski są jak najbardziej rasowe i na pewno nie trafią do schroniska ani na allegro i już dziś mogę zapewnić że będzie im dobrze w przyszłych domach, bo już w pierwszej dobie swojego życia znalazły nowych właścicieli 06.gif . Rosa bardzo cenię Twoje rady i obecność na tym forum, ale zrobiło mi się strasznie przykro kiedy Ty i [użytkownik x] od razu założyłyście że pozwoliłam na wylęg kundli po to tylko żeby oddać je do schroniska itp. Nie nie taki miałam zamiar.
agnieszka 1108
Przepraszam dziewczyny ale wycofuję się z tąd na jakiś czas, bo zrobiło się tu nie przyjemnie i mam wrażenie że przezemnie 41.gif

Wybaczcie
Pa
użytkownik usunięty
[post usunięty]
komunikacja
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 27 Apr 2010 - 10:12) *
cytowany post usunięto


Dzięki Rosa a powiedz mi jeszcze do którego maksymalnie miesiąca można zażywac te "leki"?
Może to pytanie trywialne ale jakos mam obawy,ogólnie nie szkodza one ale wiadomo,że co za dużo to nie zdrowo....Moja szwagierka po pierwszym poronieniu-w drugiej ciąży brała luteinę przez pierwsze 4 miesiace ciąży..
Basik82
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 27 Apr 2010 - 11:40) *
cytowany post usunięto


Widzę, że jednak muszę odpowiedzieć.
Tu nie chodzi o Twoja charakterystykÄ™ Rosa, ani o styl dyskusyjny.
Napisałam, że nie podobają mi się komentarze dotyczące decyzji agnieszki. Twoje doświadczenie związane z wolontariatem w schronisku nie daje Ci prawa do oceny konkretnej osoby.
Tak na marginesie: zastanów się Rosa czy to właśnie nie Twój styl dyskusyjny obraża innych.......
Zrozum wreszcie, że ja nie mam ochoty na tę dyskusje z Tobą - dlatego nie odpowiadam na Twoje argumenty merytoryczne.
komunikacja
O joj...jak tu smutno się zrobiło-jakieś spięcia..... 32.gif
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 27 Apr 2010 - 11:43) *
Przepraszam dziewczyny ale wycofuję się z tąd na jakiś czas, bo zrobiło się tu nie przyjemnie i mam wrażenie że przezemnie 41.gif

Wybaczcie
Pa


Agnieszko Ty siÄ™ nie wycofuj icon_wink.gif

Ty niczemu nie jesteś winna, nie wiedziałaś, że to bzdura z tym "przynajmniej raz urodzić", bo w końcu wet Ci tak powiedział .

Niestety psy, które nie są z rodowodem, to są kundle, ja mam dwa w domu kundle, które wyglądają jak rasowy foksterier i rasowy owczarek niemiecki.

A teraz może powróćmy do tematu icon_smile.gif
Choco.
Witajcie!
Widzę, że wątek wyjątkowo gorący, wciąż wrze. Ja osobiście nie mam z tym problemu, przeciwnie- dyskusje lubię choć rozumiem, że niektórym osobom może być przykro. Mam nadzieję, że Agnieszko- jednak nie opuścisz wątku.
Asiu- gratuluję Ci serdecznie i życzę aby ciąża była dla Ciebie wspaniałym okresem!
Jagoda- dziękuję za pamięć. Egzamin zdany na 5 icon_smile.gif Teoria zaliczona więc biorę się za praktykę icon_smile.gif
Aggatt- witaj wśród staraczek i dołączam się do życzeń poprzedniczek, aby Twój pobyt tutaj był krótki ale owocny. Powodzenia!

U mnie żadnych oznak ewentualnej ciąży. Czekam na @ w piątek i zaczynam faszerowanie castangusem oraz wiesiołkiem. Czekam też nadal na poród mojej przyjaciółki, bo ona już siedzi jak na szpilkach, po terminie a jej synek jakoś nie bardzo pcha się na świat. Michał też się nie spieszył więc rozumiem jej zniecierpliwienie.
Jestem na L4 bo oboje z Miśkiem jesteśmy chorzy a pojutrze jadę na wycieczkę do Karpacza z moimi uczniami więc muszę się podkurować.
Zastanawiam się dlaczego akurat teraz poczułam taką ogromną ochotę na dziecko. Być może, po części to wina podyplomówki- nic tylko ciąże, porody itp. a z drugiej strony chyba dojrzałam do tego, żeby dzielić czas na dwoje dzieci. Do niedawna miałam obawy o to, jak sobie poradzę- teraz znikają. Za to pojawia się zniecierpliwienie. Odliczam już dni do następnej owulacji i starań, bo czuję, że muszę...inaczej się uduszę icon_smile.gif

Pozdrawiam.
milutka
Choco. widzÄ™ CiÄ™ icon_smile.gif jak tam egzamin?

Edit: o napisałaś, no prosze 5, gratuluję ! icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 27 Apr 2010 - 09:40) *
Witam
Na początek strasznie chcę przeprosić wszystkie staraczki, że temat moich psiaków stał się tematem nr 1 na tym forum 32.gif

Rosa - jeżeli choć trochę Cię to uspokoi to zapewniam, że nie podjełabym próby rozmnożenia mojej suki gdybym nie była gotowa ponieść konsekwencji tego czynu. Pieski są jak najbardziej rasowe i na pewno nie trafią do schroniska ani na allegro i już dziś mogę zapewnić że będzie im dobrze w przyszłych domach, bo już w pierwszej dobie swojego życia znalazły nowych właścicieli 06.gif . Rosa bardzo cenię Twoje rady i obecność na tym forum, ale zrobiło mi się strasznie przykro kiedy Ty i [użytkownik x] od razu założyłyście że pozwoliłam na wylęg kundli po to tylko żeby oddać je do schroniska itp. Nie nie taki miałam zamiar.


Nie Agnieszko, Twoje pieski NIE są pieskami rasowymi. Używając Twojego nazewnictwa - są kundelkami w pełnym tego słowa znaczeniu. Tak samo, jak samochód złożony przez zapalonego majsterkowicza NIE będzie mercedesem, nawet jeśli na przedniej masce zamieści wyrzeźbiony własnoręcznie znaczeg tegoż. A to z tego prostego powodu, że pies rasowy to pies posiadający UDOKUMENTOWANE pochodzenie. A więc... pies, którego rodzice, dziadkowie, pradziadkowie i prapradziadkowie też - byli przedstawicielami konkretnej rasy, co potwierdziło PRZYNAJMNIEJ 3 sędziów na wystawach. Wszystkie te psy przeszly również badania wymagane dla rasy i zostały ocenione pod kątem psychiki. Twoje psy nie spełniają żadnego z tych wymagań, są - w co wierzę - ukochanymi, ale mieszańcami.

Wiesza, ja napatrzyłam się już tyle na krzywdę zwierząt, że nie potrafię przejść obojętnie wobec bezmyślnemu mnożeniu zwierząt. Bo ono jest Agnieszko bezmyślne, choć ja naprawdę wierzę w Twoje dobre intencje.
milutka
[użytkownik x] z całym szacunkiem do Twojej osoby, zgadzam się po części z Tobą i Rosą, ale proszę daj sobie już na luz icon_wink.gif to jest wątek nie o szczeniaczkach icon_wink.gif



A TY Michaśkowa Mamo mi tutaj siedź i nigdzie się nie ruszaj, bo kto nam zda relację z wizyty co? icon_wink.gif
Basik82
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 27 Apr 2010 - 11:43) *
Przepraszam dziewczyny ale wycofuję się z tąd na jakiś czas, bo zrobiło się tu nie przyjemnie i mam wrażenie że przezemnie 41.gif

Wybaczcie
Pa


Nie odchodź z wątku. To nie Twoja wina. Absolutnie.
Jeśli ktoś powinien odejść to prędzej ja to zrobię. 32.gif
milutka
CYTAT(OLIbg @ Tue, 27 Apr 2010 - 12:17) *
Nie odchodź z wątku. To nie Twoja wina. Absolutnie.
Jeśli ktoś powinien odejść to prędzej ja to zrobię. 32.gif


Nie no której najpierw mam nakopać? 06.gif

Dziewczyny spokojnie, wyluzujcie no icon_wink.gif

I dajcie sobie już spokój z psami , ja tu czekam na odpowiedź na moje pytanie i doczekać się nie mogę, się obrażę zaraz 29.gif

Więc ponawiam, jak mam układać te badania? ale chyba zrobię tak jak Moko. mi napisała, datami.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Choco.
CYTAT(milutka @ Mon, 26 Apr 2010 - 17:43) *
Dziewczyny wzięłam od gina, tego co robił mi IUI ksero mojej karty i tam jest napisane takie coś: "II A.Obraz prawidłowy 9/10 nieznaczny, nieswoisty odczyn zapalny" . Czy to jest wynik cytologi?


Wydaje mi się, że tak. Znalazłam np. taką informację :"II grupa jest najczęściej spotykana, zwłaszcza u kobiet, które prowadzą życie seksualne. Taki rozmaz uznaje się za &niepodejrzany&. Obok komórek obecnych w grupie I są tu także komórki zapalne. Nie widać jednak komórek nieprawidłowych, charakterystycznych dla stanu przedrakowego. Taki wynik często mają kobiety, u których pojawiła się nadżerka. Nadżerkę musisz wyleczyć i powtórzyć cytologię. Jeśli lekarz podejrzewa stan zapalny, przepisze ci środki przeciwzapalne i ginekologiczną kontrolę po leczeniu. Cytologię powtórz za 1-2 lata."
źródło: https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/...ogia_34269.html

Właśnie zjadłam trzecie jabłko z masłem orzechowym. Siedzenie w domu na L4 zdecydowanie mi nie służy icon_smile.gif

A odnośnie kwasu foliowego, to Rosa ma rację. Nie jest szkodliwy na żadnym etapie ciąży. Co do luteiny, to nie mam niestety wiedzy na ten temat.
Basik82
CYTAT(użytkownik usunięty @ Tue, 27 Apr 2010 - 12:28) *
cytowany post usunięto


Na tę konkretną dyskusje, z Tobą, bo nikt inny już nie dyskutuje.
Basik82
CYTAT(milutka @ Mon, 26 Apr 2010 - 17:43) *
Dziewczyny wzięłam od gina, tego co robił mi IUI ksero mojej karty i tam jest napisane takie coś: "II A.Obraz prawidłowy 9/10 nieznaczny, nieswoisty odczyn zapalny" . Czy to jest wynik cytologi?


milutka Ja miałam II grupę wpisaną w wyniku cytologi. Było to po ciąży, stwierdzono nadżerkę - tak jak pisze Choco.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, zastanawia mnie ten stan zapalny i dlaczego gin wykonał mi IUI mimo stanu zapalnego, ehh tak to jest w tych zwykłych gabinetach.
Co do nadżerki to miałam kilka lat temu wymrażaną i teraz mam oki szyjkę icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Choco.
Dokładnie- II grupa to raczej norma więc bez obaw. Ja zwykle mam II. Zasypiam na stojąco, niestety Michał ani myśli uciąć sobie drzemki icon_sad.gif
wenua
Choco a co ty tu robisz? 03.gif Czyzby powrot weteranek? Anek juz rozpoczela Styczniowki 2011 icon_smile.gif
milutka
Dziewczyny ja wiem, że druga grupa to oki(chociaż rok temu miałam I ) ale chodzi mi o to, że tam napisał "odczyn zapalny" i tego nie rozumiem o co mu biega icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.