To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Madziara.
butek przytul.gif

A ja już powiedzmy wyspana icon_wink.gif kawka w ręku i za chwile ruszamy. Ciekawe ile mi trzeba będzie czekac icon_confused.gif
Równe trzy godz spałam i tempka skoczyła, to nie pierwszy pomiar po nocce ale pierwszy taki duży skok.
słoneczko82
deszczowa jednak dałaś się namówić na ten wątek icon_smile.gif Jak na razie to dr. powiedział że jak nie pęknie do poniedziałku to zrobi IUI ale wygląda że nie zdążymy...Jak nie teraz to za miesiąc icon_redface.gif stwierdziłam że trzeba sobie troszkę odpuścić bo zwariujemy :0 Jak ma być dzidzia to będzie nie ważne kiedy dobrze aby się pojawiła.Pryzmuję tą lekcję z pokorą uczę się cierpliwości bo tego mi brakuję...
butek który to już Twój dzień cyklu???Może rzeczywiście powinnaś zrobić betę-HCG rozwieję wszelkie wątpliwości jak na razie to trzymam mocno &&&&&&
matylda315aby miną czas oczekiwania na laparoskopię a potem z górki i II kreseczki na teście ujrzysz
Madziara. za dobre wieści &&&&&&&

Ja nie długo zbieram się do fryzjerka zmieniam fryzurkę oraz kolorek włosków...
Pozdrawiam i całuję
butek
Dziewczyny to 35 dzień cyklu , jak do tej pory to raczej wygląda na kończący się @@ a nie na początek i nad mienię że nie miałam żadnych objawów ( nawet cycuny mnie nie bolały nic ,, ) dlatego to bardzo dziwne jak dla mnie ..
Jak do poniedziałku nic się nie zmieni i @@@ się rozkręci to po tym cyklu , a w innym wypadku idę rano na betę bo to jedyny sposób na poznanie prawdy ,,,
Mikunia
CYTAT(butek @ Fri, 16 Jul 2010 - 17:37) *
Dziewczyny to 35 dzień cyklu , jak do tej pory to raczej wygląda na kończący się @@ a nie na początek i nad mienię że nie miałam żadnych objawów ( nawet cycuny mnie nie bolały nic ,, ) dlatego to bardzo dziwne jak dla mnie ..
Jak do poniedziałku nic się nie zmieni i @@@ się rozkręci to po tym cyklu , a w innym wypadku idę rano na betę bo to jedyny sposób na poznanie prawdy ,,,


A może zmierz sobie temperaturke, ja w ciąży mam cały czas podwyższoną:36,8 - 37-4, w zależności od pory dnia. Po południami zawsze przekracza 37, wieczorem jest zawsze niższa i z rana jest niższa. Jeśli to był okres powinna być niższa.
Mikunia
Milutka trzymam kciuki oby poniedziałek był szczęśliwym dniem&&&&&&&:)))

I za całą resztę trzymam&&&&&:)))

Ja w poniedziałek idę na usg, martwię się czy aby nie za wcześnie. W ostatniej ciąży, nie było słychać bicia serduszka dopiero w 8 tygodniu zaczęło bić, boję się, że teraz też tak będzie i wtedy złapę schizy, a już je mam.

Pzdr.
Mijka
CYTAT(Mikunia @ Fri, 16 Jul 2010 - 21:40) *
Milutka trzymam kciuki oby poniedziałek był szczęśliwym dniem&&&&&&&:)))

I za całą resztę trzymam&&&&&:)))

Ja w poniedziałek idę na usg, martwię się czy aby nie za wcześnie. W ostatniej ciąży, nie było słychać bicia serduszka dopiero w 8 tygodniu zaczęło bić, boję się, że teraz też tak będzie i wtedy złapę schizy, a już je mam.

Pzdr.


Mikuniu proszę nie martw się na zapas, wszystko musi być dobrze, wszystkie listopadówki trzymają mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i to podwójne 02.gif

Milutka za ciebie też &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i choć na ciężarówki icon_wink.gif

no i porcja fluidków od mojej córuni wiercipięty icon_smile.gif łapcie staraczki i zmykajcie piętro wyżej
tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
deszczowa
Dziekuje za przywitanie i icon_smile.gif jeszcze raz sie witam

Jestem dobrej mysli, i trzymam kciuki za wszystkich co sie staraja. Lapie tez fluidki jezeli mona, bardzo mi sie przydadza. Obecnie jestem 6 dni po IUI i nic nie czuje, 000. Po 1 IUI, miesiac temu mialam starszne bole brzucha.

Sloneczko, chyba mysle podobnie. Troche sie stresowalam, ze jak nie w tym miesiacu, to mnie kolejne urodziny zastana, ale tak jak napisalas, aby tylko ten cud sie zdazyl. A jak Twoja IUI sie nie odbedzie to nie odtulajcie sie od siebie wcale. W koncu weekend przed wami. A potem nogi wysoko w gore na pol godzinny.
Tusia8
Witam serdecznie miłe Panie icon_smile.gif

Czy można dołączyć? Postanowiliśmy z mężem zrezygnować z zabezpieczenia icon_wink.gif Zobaczymy, co przyniesie życie-ale bardzo chcielibyśmy, żeby przyniosło "nowego rodka" w okolicach kwiecień-wrzesień icon_lol.gif

Ja mam prawie 29 lat, dziecię starsze jak widać i instynkty się budzą. Starania o Emilkę trwały 3 miesiące, mam nadzieję, że teraz też w miarę szybko się uwiniemy icon_smile.gif

Pozdrawiam!
deszczowa
wczoraj doszlam do pewnych wnioskow i nie wiem czy ktoras z Wam dziewczyny mam podobnie
Otoz z usg wynika, ze co miesciac (ostatnie 3) mam pecherzyk po lewej stronie. Mysle, ze to dlatego bo zawsze spie na pawym boku i pecherzyk ma wiecej miejsca, przestrzeni po lewej. No i idac tym tropem doszlam, ze po przytulaniu tez spie na prawym boku. Czy te rzolniezyki kiedykolwiek mialy szanse dostac sie na lewo??? Jezeli podlegaja grawitacji, to chyba nie 13.gif
Justyś3107
witam wszystkie mamy te przyszłe, oczekujące i obecne
chciałabym do was dołączyć!
Niestety do dnia 03.07.2010 należałam do grona szczęśliwych lutówek... poroniłam, to był 7tc 32.gif
Mamy zamiar z mężem się nie poddawać, i za jakieś 3 miesiące znowu spróbujemy icon_wink.gif
Kochane, mam jedno pytanie,kiedy po łyżeczkowaniu można się już poprzytulać? Dodam, że od tygodnia już nie krwawię, jednak się trochę boję bo przecież chcemy mieć dzieci. A jak coś się stanie ?
Madziara.
Tusia8 witaj i szybko zmykaj na ciężaróweczki

mijkacja też poczęstuję się fluidkami 03.gif

mikunia nie zamartwiaj się na zapas bo to szkodzi maleństwu, wszystko będzie ok

słoneczko82 cieszę się z Twojego pozytywnego nastawienia, a i nowa fryzurka na pewno poprawi Ci humorek.

matylda ja również Tobie życzę aby czas oczekiwania na laparoskopię szybko upłynął i oby szybciutko ujrzała dwie kreseczki.

Justynka Szymlek przytul.gif witam i zaciskam &&& za Ciebie

A ja już po USG gin wypisał już skierowanie do szpitala, powiedział że @ może się troszkę spóźnić i jeli do 26-go nie przylezie to mam się u niego stawić w gabinecie celem ustalania powodu, a jak przylezie to zaraz po @ mam zadzwonić celem ustalenia terminu przyjęcia do szpitala.
Dodatkowo dowiedziałam się że nie miałam w tym cyklu w ogóle jajeczkowania, a na pytanie co z tym jego podejrzeniem policystycznych jajników odpowiedział że mam sobie tym nie zaprzątać głowy icon_eek.gif

Na skierowaniu mam napisane 21.gif ach te lekarskie pismo nie mogÄ™ tego rozszyfrowac
Madziara.
Umie która z was rozszyfrowac co jest na skierowaniu?
Dopiero w domu zauważyłam, że tam jest napisane cos o PCOS i teraz zwątpiłam



Uploaded with ImageShack.us
iwona987
witam ja tak na szybo madziara według mnie i mojego męża to na tym skierowaniu jest
1 wers szpital gabinet
2 wers struktura ses. PCOS
3 wers badanie HSG
nasz lekarz pisze podobnie ostatnio mieliśmy problem w aptece z recepta
Madziara.
CYTAT(iwona987 @ Sat, 17 Jul 2010 - 01:54) *
2 wers struktura ses. PCOS


A która z was wie na czym to polega i o co w tym chodzi?
słoneczko82
Mijka poczęstuję się fluidkami od Ciebie niech kiedyś przyniosą mi upragnioną fasolkę 43.gif
Madziara. może chodziło lekarzowi o podejrzenie POCS ?? Mi dr. zawsze tłumaczy jak wypisuję skierowanie i na czym będzie polegało badanie
Justyna Szymlek Witaj i nie za siedź się tutaj...Jeśli chodzi o przytulanki to ja po łyżeczkowaniu przytulałam się po 6tyg.Poczekaj do wizyty u lekarza na pewno powie kiedy możecie.
Tusia8 Witaj i szybko zmykaj na piętro wyżej...
deszczowa będzie wszystko dobrze nawet jeśli nic teraz nie wyjdzie to następnym razem się uda...Cały czas trzymam za Ciebie &&&&&&&&&
Mikunia nie zadręczaj się na zapas wszystko będzie dobrze
Milutka Trzymam za poniedziałek &&&&&&&
Iwonka a co u Ciebie???

A u mnie włoski podcięte i kolorek zrobiony platynowy blond Mężusiowi się podoba mi dzisiaj jakoś dziwnie czy humorek mi się poprawił również ciężko stwierdzić...Te upały mnie wykończą a zaraz śmigam do pracy...
Pozdrawiam



Mikunia
CYTAT(Justyna Szymlek @ Fri, 16 Jul 2010 - 23:57) *
[size=4][font=Book Antiqua][b]
Kochane, mam jedno pytanie,kiedy po łyżeczkowaniu można się już poprzytulać? Dodam, że od tygodnia już nie krwawię, jednak się trochę boję bo przecież chcemy mieć dzieci. A jak coś się stanie ?



Cześć Justynko, ja również straciłam swoje maleństwo w 12 tygodniu, wiem przez co przechodzisz. Ja jestem znów w ciąży. Staraliśmy się po okresie. Niestety nikt nie da Ci 100 % pewności, że wszystko będzie dobrze. Jeśli czujesz się gotowa starajcie się po pierwszym okresie, jeśli nie odczekaj.
Poczytaj tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...40&start=40
Mikunia
Dziękuję Wam wszystkim, nawet nie wiecie jak Wasze wsparcie jest mi potrzebne. Dziś nie czuję się najlepiej, brzuszek boli bardziej, to ok. 5 tydzień, może dzieje się tam coś ważnego, dlatego gorzej się czuję, albo ten upał mnie dobija.

Pzdr.

Tusia, trzymam &&& żeby szybciutko się udało:)
iwona987
[quote name='słoneczko82' date='Sat, 17 Jul 2010 - 12:27' post='8442430']

Iwonka a co u Ciebie???

odp. na pytanie: jestem po HSG -wszystko ok. W męża nasieniu wyszły bakterie - dostał antybiotyk który ma brać przez 10 dni a za miesiąc mamy iść na wizytę. Lekarz na ostatniej wizycie rozwinął wątek nasienia męża i powiedział że ma bardzo dużo leukocytów. Dr ma 3 tygodnie urlopu więc starania kontynuujemy a co będzie zobaczymy.....
Tusia8
Dziękuję za miłe przyjęcie. Już tu kiedyś pisałam, ale potem z różnych powodów odłożyliśmy starania. Mam nadzieję, że tym razem inaczej to się skończy icon_wink.gif

Mikuniu, ja za Ciebie też mocno trzymam kciuki. Z ciekawości, (jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj)-do którego gina chodzisz?
Madziara.
CYTAT(iwona987 @ Sat, 17 Jul 2010 - 14:49) *
odp. na pytanie: jestem po HSG -wszystko ok. W męża nasieniu wyszły bakterie - dostał antybiotyk który ma brać przez 10 dni a za miesiąc mamy iść na wizytę. Lekarz na ostatniej wizycie rozwinął wątek nasienia męża i powiedział że ma bardzo dużo leukocytów. Dr ma 3 tygodnie urlopu więc starania kontynuujemy a co będzie zobaczymy.....



hmm u nas też w badaniu nasienia wyszły liczne bakterie, pytałam gina co w ogóle mogę teraz brać to pozwolił tylko folik, pytałam też co ewentualnie dla narzeczonego to odpowiedział, że nic icon_confused.gif

A co do badań właśnie nic w sumie mi nie tłumaczył, prawdę powiedziawszy wiem co i jak właśnie z forum, jedyne co mi powiedział to że od dnia @ mamy się nie przytulac i spytał czy dam radę 10.gif

słoneczko82 cieszę się, że humorek lepszy, chyba będziesz musiała częściej wprowadzać zmiany w wyglądzie dla podtrzymania nastroju :szczerbaty uśmiech

A u nas w ogóle z rana przeszła burza, połamała gałęzie i drzewa, troszkę się ochłodziło więc pojechałam do przyszłej teciowej bić kurczaki, a tu po kilku godzinach od burzy z powrotem słoneczko przygrzało.
Wczoraj całe Żary obeszłam w poszukiwaniu wentylatora- wiatraka i nigdzie nie dostałam 21.gif w ostatnim sklepie sprzedawca powiedział, że znalezienie go graniczy z cudem i to nie tylko u nas 21.gif
słoneczko82
Witajcie Dziewczyny !!!
iwona987 to widzę że jesteście na tym samym poziomie co my... Teraz pauzujemy a później zaskoczymy inaczej nie może być 03.gif
Mikunia nie denerwuj się na zapas będzie dobrze brawo_bis.gif
Madziara. jeśli chodzi o wentylatory to wszędzie jest problem z dostaniem u nas również nie są dostępne...


Ja jutro popołudniu śmigam do swojego dr. i mam nadzieję że przedstawi nam nasz nowy plan działań. 43.gif
butek
WITAM WSZYSTKICH , U MNIE NADAL MOJA @@@ wygląda jak by się kończyła a nie zaczynała . a temperatura wacha się od 35,4 - do 35.6.. 7.
sama nie wiem co myśleć .
milutka
CYTAT(butek @ Sun, 18 Jul 2010 - 11:35) *
WITAM WSZYSTKICH , U MNIE NADAL MOJA @@@ wygląda jak by się kończyła a nie zaczynała . a temperatura wacha się od 35,4 - do 35.6.. 7.
sama nie wiem co myśleć .


TakÄ… masz zawsze niskÄ… tempkÄ™?

ja tak na szybko, bo szwagierka przyjechała


Dzisiaj jest 30dc , więc postanowiłam po moich obliczeniach, że będę testować dopiero w środę.
Robię tak jak lekarz kazał, no prawie , bo dzisiaj wzięłam ostatni dzień dupka, ale testować będę w środę a nie za 10 dni, jak kazał gin.
Do środy niedaleko, ale będę miała chociaż pewność , że w becie coś wyjdzie, bo do środy, jeśli ciąży nie ma, powinnam na bank dostać @.
A wolę testować po spodziewanym terminie @, bo ta ujemna beta strasznie boli.
gravida
Milutka, a ja pamietajac poprzednia date wpadlam trzymac kciuki. No to zaciskam az do srody icon_smile.gif
Tusia8
Dzień dobry icon_smile.gif

Milutka, również będę mocno zaciskać kciuki.

My się intensywnie staramy icon_wink.gif Bardzom ciekawa, co z tego będzie...
goralka
Milutka, no to dwa dni dłużej zaciska kciuki dwumiesięczny Adaś za malutkiego kolegę lub (a może "i") koleżankę 06.gif
&&&&&&&&&&&&
Fiefiora
Milutka - zaciskam nadal
agnieszka 1108
Cześć
Nareszcie troszkę chłodniej.

Milutka - trzymam kciuki nadal. Myślałam że już dzisiaj nam oświadczysz dobre wieści.

U nas staranka całą parą. Co prawda lekarz powiedział że najlepsze wyjście to insemka, ale co tam ja mam nadzieję że witaminki zadziałały 06.gif.
Justyś3107
Milutka zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&& mocno
Ja czekam na miesiÄ…czkÄ™ po, zabiegu.
A właśnie może któraś wie ile to trwa?
kasiaaa82
witam się tylko z Wami dziewczyny i jak poczytam zaległości to napiszę coś więcej
@ niestety przylazła, a właściwie już się skończyła, trwała 3 dni, ale przy tych temperaturach to koszmar, dziś 5 dc i zaczynam brać clo, może ten cykl będzie szczęśliwy
Mikunia
Byłam dziś na usg, jest jajeczko ale puste, nie wiem czy robić sobie nadzieję, czy to możliwe, żeby jeszcze nic nie było widać???Usg wychodzi, ze to 5w5d, pęcherzyk jest prawidłowy.

9 czerwca miałam okres
28 czerwca temperatura poszła do góry, dziś jest 22 dzień podwyższonej temperatury
5 lipiec test negatywny
10 lipiec mało widoczna kreseczka

Lekarz powiedział, że być może do zapłodnienia doszło później, że jest to bardzo wczesna ciąża, żeby się nie martwić.
Zrobiłam dziś bete, jutro wynik, powtórzę około czwartku, jak w ogóle wyjdzie.

Co sądzicie, tak boję się robić sobie nadzieje..
Tusia8
Mikuniu niestety ja nie pomogę-w poprzedniej ciąży byłam na usg w 7/8 tyg, więc wiele później...
Ale skoro temp podwyższona, to dobrze wróży. Kciuki wciąż zaciskam.
Fiefiora
Mikunia - bardzo wcześnie poszłaś na usg, więc może być i tak. Ja też po poronieniu jak zaszłam w ciąże prędko poszłam na usg i też zamartwiałam się bo jeszcze nic nie było widać. Zobaczysz jak beta dobrze przyrasta to znaczy, że jest ok. Czekaj do 8tyg z następnym usg.
Pozytywne nastawienie też jest bardzo ważne.

Justyna - ja po poronieniu miałam cykle 35 dniowe
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Justyś3107
A ja myślę, że dobrze zrobiłaś Mikunia że tak szybko poszłaś do lekarza, ja poroniłam w 7tc, a może gdybym poszła do lekarza szybciej to nadal bym się cieszyła z dziecka które nosiłam.
JEŚLI JEST DRUGA KRESKA BĄDŹ DOBREJ MYŚLI I UWAŻAJ NA SIEBIE.
Justyś3107
a i czeka m na wiadomość z bety icon_lol.gif
Mikunia
Dziękuję Wam, zobaczymy jutro jak beta pokaże, kolejną zrobię w środę. Staram się w ogóle nie myśleć, za wiele, bo wkręcam sobie różne scenariusze. Ściskam wszystkie do których przylazła @, i cały czas trzymam za całą resztę mooooooce kciuki:)

Butek, ja taką temperaturke, mam jak dostanę okres, mam ogólnie niższe temperatury, 36,2 z rana, a w dzień 35, 4 itp a potem jak skacze to 36,6 - 36,8. A teraz w ciągu dnia 37,0 - 37,4. Robiłaś ten test?
agulek8
witam

niestety w sobote przylazła @ 32.gif

pozdrawiam was i życzę samych plusików
butek
MIKUNIA - moja @ zwariowała, temperatura była zawsze normalna 36-7,4 zależy a teraz to sama nie wiem co myśleć . @ takie jak by go nie było samo plamienie najpierw jasnoróżowe i ze śluzem a potem tylko ciemne resztki . i dziś już koniec. test robiłam ale negatywny był w dniu tego krwawienia , a teraz to chyba nie ma sensu go już robić , nawet moje cycuny się nie powiększyły żadnej oznaki @@@ z ich strony . czuję się dobrze więc nie panikuję , jak coś to pójdę do lekarza .
milutka
CYTAT(Justyna Szymlek @ Mon, 19 Jul 2010 - 17:59) *
ja poroniłam w 7tc, a może gdybym poszła do lekarza szybciej to nadal bym się cieszyła z dziecka które nosiłam.



Justyna mam nadzieje, że nie zadręczasz się takim myśleniem, że to Twoja wina, bo nie poszłaś wcześniej do lekarza.

Zobacz jak ja miałam, trafiłam do szpitala w 6 tygodniu ciąży i leżałam tam do 11tc a i tak nie udało się uratować maleństwa, serduszko do samego końca biło, ale się zarodek nie rozwijał.

Mikunia spokojnie, na pewno za wcześnie było aby coś zobaczyć, pójdź za kilka tygodni a będzie serduszko pięknie biło icon_smile.gif


Dziewczyny wiem, że czekałyście na wieści z bety, ale musicie poczekać razem ze mną do środy, no chyba, że @ mnie wcześniej nawiedzi. Bo brzuch mnie boli jak na @ od paru dni, ale jeszcze nie przylazła. Według moich obliczeń powinna przyjść dzisiaj w nocy albo jutro.

Justyś3107
milutka może po prostu nie mogę się jeszcze pogodzić z myślą, że straciłam naszą fasolkę... 32.gif cały czas o niej myślę rycze.gif , w sumie to byłam też w miarę szybko u lekarza, ale nie było za bardzo widać i kazał mi przyjść za 2 tygodnie, nie zdążyłam... całą moją historie możesz przeczytać w dziale poronienia.
A za Ciebie trzymam kciuki oby@ nie przylazła!!!!!!

Agulek8 szkoda, trzymam kciuki a następnym razem nie będzie @. nienie.gif

butek twoje poprzednie @ też były takie słabe?
komunikacja


Uploaded with ImageShack.us

Przesyłam fluidki od mojego 20 tygodniowego maleństwa....wszystko dobrze ale nie chciał smerfik potwierdzic czy nadal jest chłopcem jak na wcześniejszym usg czy może jednak dziewczynką...
słoneczko82
LillAnn1 piękne maleństwo przy okazji poczęstuję się fluidami może w przyszłym cyklu zwiastują mi fasolkę...
milutka zaciśnięte &&&&&& cały czas...
Justyna Szymlek wiem jak jest ciężko sobie wszystko po układać i dalej żyć z tą świadomością ja jeszcze się z tym wszystkim nie pogodziłam 41.gif
butek ja nie potrafiła bym tak chyba jestem zbyt niecierpliwa już dawno bym była na becie 06.gif trzymam za Ciebie &&&&&&&
Mikunia spokojnie, na pewno za wcześnie było aby coś zobaczyć,będzie dobrze
Agnieszka 1108 co z tymi naszymi miesiączkami się stało ja również miałam bardzo krótką @l 3 dni

Byłam dzisiaj na wizycie i wyniki mam dobre Parlodel został odstawiony,chociaż się boję aby znowu prolaktyna nie podskoczyła.Pęcherzyka nie było więc dostałam zestaw leków Duphaston,luteinę,kwas foliowy 5mg
IUI w tym miesiącu nie miałam więc uważam ten cykl za stracony!!!

Pozdrawiam was gorÄ…co
Madziara.
Witam dziewczynki ja tak tylko na chwileczkÄ™

milutka &&& nadal mocno zaciśnięte

mikunia &&& żeby wszystko było ok, czasami faktycznie poczekac z usg, może jeszcze za szybko było zrobione

Lillann1 ja również poczęstuję się fluidkami moiże w przyszłym cyklu znajdę się w gronie tych szczęściar które od razu po HSG oglądają II kreseczki na teście 43.gif

słoneczko82, Justyna Szymlek przytul.gif

I za wszystkie starajÄ…ce zaciskam &&&

A u mnie 27 dc dzisiaj po nocce której znów nie odespałam nawet... Czekam na @ i mam nadzieję że niebawem będę miała za sobą HSG i wyjaśnione podejrzenia co do PCOS
Carrie
CYTAT(milutka @ Mon, 19 Jul 2010 - 22:03) *
Dziewczyny wiem, że czekałyście na wieści z bety, ale musicie poczekać razem ze mną do środy, no chyba, że @ mnie wcześniej nawiedzi. Bo brzuch mnie boli jak na @ od paru dni, ale jeszcze nie przylazła. Według moich obliczeń powinna przyjść dzisiaj w nocy albo jutro.

milutka - podkręcasz napięcie, jak rasowy scenarzysta 08.gif
no to trzymam dalej
Hania-17
milutko kochana czekam z niecierpliwością na twoje DOBRE wieści i przesyłam każdej z was mnóstwo fluidków



Macio
CYTAT(Carrie @ Tue, 20 Jul 2010 - 00:33) *
milutka - podkręcasz napięcie, jak rasowy scenarzysta 08.gif
no to trzymam dalej

No dobra jest...ja cały czas trzymam.
słoneczko82
Witajcie Kochane
!!!Hania-17 poczęstuję się nie śmiało fluidkami od Ciebie niech zwiastują mi niebawem Fasolinkę icon_smile.gif
agulek8 przykro mi że przylazła @ ale nowy cykl się rozpoczyna a za tym nowe możliwości icon_smile.gif

Ps.Czy ktoś wie albo pamięta kiedy wraca Zuza???
milutka
Deszczowa jak tam samopoczucie, kiedy testujesz? dzisiaj bodajże 10 dni po IUI?
Co do Twoich rozterek o prawy , lewy jajnik, to raczej nie ma to znaczenia na którym boku śpisz icon_wink.gif

Tusia8 witaj na wąteczku i życzę aby tym razem krócej trwały starania niż 3 miesiące icon_smile.gif

Justyna ja po drugim poronieniu zaraz przytulałam się z mężem, bo po miesiącu zaszłam w ciążę icon_wink.gif Co do @ to nie wiem kiedy przyszła.

Madziara. trzymam kciuki za HSG, a może nie będzie potrzebne icon_wink.gif &&&&&&& ja przed HSG tak się wystraszyłam, że w ciążę zaszłam icon_smile.gif
Co do bakterii w nasieniu to chyba są różne rodzaje, mojemu mężowi też zawsze wychodziły w nasieniu bakterie, ale tym razem miał jakieś poważne te bakterie, stąd musiał brać antybiotyk.

A jak tam, dostaliście wentylator? w Zielonej Górze widziałam w marketach.

Słoneczko dlaczego twierdzisz, że skoro nie było IUI to cykl stracony? a może naturalnie się udało &&&&&

Iwonka mój mąż też miał bakterie w nasieniu, ale szybko antybiotyk go wyleczył , cieszę się, że HSG wyszło dobrze.

Agnieszka trzymam kciuki za owocne przytulanka, oby witaminki zadziałały icon_smile.gif &&&&

Kasiaaa przykro mi, że @ Cię nawiedziła przytul.gif oby następny cykl był owocny &&&&&

Agulek przykro mi, że @ przylazła przytul.gif

LiliAnn przyzwyczaiłam się, że pokazujesz nasz usg w 4d hehe, ale fajnie widać kręgosłup dzidziusia , a czas leci, już połowę ciąży masz za sobą, jesteś już spokojniejsza?

Hania dziękuję za fluidki icon_smile.gif

SÅ‚oneczko ja nie wiem kiedy wraca Zuza.

A gdzie podziewa siÄ™ Klekotka ?



A ja kolejny dzień bez @, tak jak pisałam, jak jutro nie przyjdzie to jadę z rana na betę.

Wczoraj wieczorem tak mnie strasznie brzuch bolał, jak na @, że myślałam, że rano się z nią obudzę.
Niestety temperatura nie jest za wysoka, teraz trochę się podwyższyła, ale z rana jak mierzyłam była bardzo niska.







milutka
CYTAT(słoneczko82 @ Tue, 20 Jul 2010 - 11:04) *
Ps.Czy ktoś wie albo pamięta kiedy wraca Zuza???[/b]


Wystarczyło spojrzeć na ostatniego posta Zuzy 06.gif

Wraca pod koniec miesiÄ…ca icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.