To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
zuza1313
Słoneczko ja biorę dostinex 1/2 raz w tygodniu i po zmniejszeniu dawki zaczęły się właśnie plamienia i dziwne cykle. Jeszcze raz muszę zrobić badanie , żeby zobaczyć czy obecna dawka jest wystarczająca.

kropeczka, współczuję przeżyć związanych ze szpitalem. Ale wiesz kolejna ciąża i poród mogą być zupełnie inne. Nie myśl o tych nieprzyjemnościach tylko o tym jak się czułaś kiedy zobaczyłaś swoje maleństwo icon_smile.gif

agulek8, trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze i żeby mdłości zapowiadały fasolkę icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ola, ale super ,ze nas zarzucasz fluidkami icon_smile.gif A mam jeszcze pytanie, bo Ty jesteś specjalistą w tej dziedzinie icon_smile.gif, jak mam edytować temat wątku, bo muszę poprawić błąd?

A u mnie chyba się rozkręca @ dziś znowu z rana krwawienie, ale pózniej już tylko plamienia jak wczoraj. Dziwne to takie, temperatura trochę spadła, ale nie tak jak zazwyczaj. No nic czekam, co z tego wyjdzie bo to dopiero 9 dzień po skoku.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ola81
zuza pod swoim postem masz ikonkę zmień rozwinie Ci się jak na nią klikniesz , następnie w pełna edycja klikasz.
matylda315
Dzięki Zuza za pamięć 06.gif

mnie też możesz zaktualizować @ 27.05.2010

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Staraczki i nowe i te ze stażem 06.gif

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym brawo_bis.gif


a ja 31 maja będę wiedziała kiedy moje HSG. (najprawdopodobniej 7 czerwca )... sorrki ...wkradł się błąd

Pozdrawiam serdecznie...
kasiaaa82
kropeczka myślę że nie ma co się martwić na zapas, każda ciąża jest inna, każdy poród, wiec trzymam kciuki za kolejnego maluszka 06.gif
agulek a może 48.gif
słoneczko czekam na zdjęcie, pewnie to słodziak 06.gif
iwona, zuza przytul.gif
matylda za szybki termin &&&&&&&&

byłam dziś na usg i pierwszy raz od czterech miesięcy, jak mam monitorowane cykle, doszło do owulacji, impreza.gif bardzo się cieszę, było ciałko żółte i endo 9mm, a od jutra duphaston, zobaczymy co z tego wyjdzie 43.gif
a więc proszę o trzymanie kciuków dalej blagam.gif
Hania-17
kasiaaa82 w takim razie życzę powodzenia &&&&&&&&&&&&
Basik82
Witam dziewczyny!

kasiaaa82 Super. No to trzymam &&&&&&&&&&& za efekty.

matylda315 Oby po HSG nie trzeba było długo czekać na efekty &&&&&&&&&.

zuza1313 Za kolejny cykl &&&&&&&&&. Oby @ szybko się skończyła.

słoneczko182,iwona987 Wy chyba niedługo testujecie, prawda? Za II kreseczki &&&&&&&&&&&.

agulek8 Oby Twoje objawy były też takie za dwa tygodnie &&&&&&&&&&&&&.

Joka Za udany zabieg męża &&&&&&&&&&&&&&&&.

kropeczka życzę Ci abyś szybciutko zobaczyła II kreseczki i tym razem by ciąża była bezproblemowa.

zuza1313 W zasadzie czekałam do wtorku, do pierwszej wizyty. Ale myślę, że możesz wpisać mnie na listę ciężaróweczek, W Dzień Matki zafundowałam sobie paseczek ciążowy i jestem dobrej myśli. Tak więc przewidywany termin to 23 styczeń. We wtorek pierwsza porcja fluidków.
zuza1313
Rosa,Ola ,dzięki już zmieniłam

matylda przytul.gif Trzymam kciuki za Twoje HSG icon_smile.gif

Kasia, no to teraz mocno trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&

OLIbg pijak.gif to trzeba to soczkiem uczcić icon_smile.gif

Słuchajcie moja @ się nie rozkręciła a raczej skończyła. Dziś zamiast krwawienia było delikatne plamienie i wzrost temperatury (?) Właściwie to @ wyglądała tak ,ze przez 2 dni tylko rano miałam krwawienia i to słabe(a temperatura spadła tylko niewiele). Kurcze, nie wiem co o tym mysleć.
kasiaaa82
dziewczyny puki co nie dziękuje za kciuki przytul.gif
zuza dziwne te twoje ostatnie dni ???????, bierzesz pod uwagę ciążę??, albo miałaś cykl bezowulacyjny, ja też często tak miałam i w tedy @ jeden, półtora dnia i bardzo skompiutka
OLIbg czekamy na fluidki, zasypuj nas nimi 08.gif
ja mam dzisiaj rewelacyjny humor, właśnie rozpoczęłam urlop, co prawda tylko tydzień, ale czuje, że go potrzebuje 06.gif
iriss
kasiaaa82 trzymam mocno kciuki i owocnego tygodnia 02.gif

zuza
- faktycznie trochę to dziwne. Może ma to związek z Twoim hsg w tym cyklu? Albo ciąża i krwawienie implantacyjne? Ale chyba pisałaś, że w tym cyklu nie będziecie się starać...

OLIbg - i słusznie, trzeba być dobrej myśli icon_biggrin.gif I czekamy na wieści we wtorek.

Kropeczko - ja też mam nienajlepsze wspomnienia z porodu, jeszcze gorsze z połogu. Ale bardzo chcemy mieć drugie dziecko, więc póki co nie myślę nawet o porodzie. Koncentruję się na staraniach i testowaniu 29.gif

&&&&&&& dla wszystkich testujących w najbliższym czasie icon_smile.gif
Miłego tygodnia, czas spać bo rano do pracy...
iwona987
OLIbg jeszcze raz wielkie gratulacje i szybko fluidki przesyłaj Dobrze myślisz ja i słoneczko w tym tygodniu testujemy, nie wiem czy któraś jeszcze?
Sama nie wiem co myśleć ponieważ żadnych dolegliwości ciążowych nie mam i nic nie czuję? Temperatury nie mierzze ponieważ od tygodnia jestem przeziębiona i miałąm nawet ponad 37 więz zrezygnowałam. testuje w środę lub czwartek
Słoneczko odpocznij na urlopie i może będzie niespodzianka 48.gif
agnieszka 1108
Witam w kolejny deszczowy dzień.
kasiaaa82 - trzymam kciuki
kropeczka - teraz powinnaś myśleć tylko ile szczęścia dał Ci Twój synek. Ja też nie miałam łatwego porodu 24h, który i tak skończył się cc. Ale kiedy zobaczyłam moją kruszynkę, byłam tak szczęśliwa, że bardzo szybko zapomiałam o bólu i nie miałam wątpliwości że będę chciała mieć jeszcze jedno dziecko.

A ja siedzę sobie w domku i spoglądam przez dachowe okno jak gromadzą się chmury a tu nagle dwa olbrzymie bociany przelatują nad domem, tak blisko że wyglądało jakby zaglądały mi w okno.A może to jakiś znak ? ........ 43.gif
kasiaaa82
iwonka, to trzymam kciuki, bardzo Ci kibicuje 06.gif nie mogę doczekać się środy i dwóch kreseczek 43.gif
agnieszka a może bociany Ci coś podrzucą .... 37.gif
nulek27
Cześć mam na imię Ania mam 27 lat od 2,5 roku staramy się z mężem o dziecko .Bardzo ciężko było znależć gin który miał ochotę coś robić w kierunku poznania przyczyny braku ciąży!Badania drożności jajowodów już były (wyszło O.K ) , nasienie męża też nie jest pzeszkodą , hormony w normie , cykle 28-32 dni , Usg stwierdza cyle owulacyjne. Obecnie pierwszy cykl biorę Clo i 3 cykl Luteine po owulacji, jestem pod stałym monitoringiem cyklu I JUŻ BRAK MI SIŁ dlatego postanowiłam poszukać wsparcia tutaj , ponoć razem rażniej icon_smile.gif
nulek27
Widoki na przyszłość 12 dc jajnik p.13 mm , jajnik l 10 mm , E 7 mm Co o tym myślicie ?
komunikacja
CYTAT(nulek27 @ Mon, 31 May 2010 - 20:01) *
Widoki na przyszłość 12 dc jajnik p.13 mm , jajnik l 10 mm , E 7 mm Co o tym myślicie ?



Aniu...jeszcze kilka tygodni temu sama na tym forum radziłam się dziewczyn co zrobić i jak sobie poradzić....
Byłam również po stymulacji Clo i w pierwszym cyklu miałam 3 pęcherzyki ale żaden nie dość duży.
w drugim cyklu w prawym jajniku był pęcherzyk jeden i miał 16mm,lekarz kazał nam się przytulać 48 godzin później i udało się.
wystarczyły dwa cykle z Clo i Luteiną i teraz mija 13 tydzień jak nosze pod serduszkiem moje szczęście.


Także nie poddawaj się dziewczyno,głowa do góry i najwazniejsze,że macie konkretnego lekarza,który na pewno postara się Wam pomóc.
Jestem też przekonana,ze tutaj znajdziesz wsparcie i pomoc,które ja znalazłam i mimo iż przeniosłam się już na Grudniówki to i tak ciągle tu zaglądam.

zuza1313
kasiaaa82, iriss , no właśnie ciąża jest możliwa tylko wtedy gdyby owu moja była wcześniej niż mi się wydaje, bo kilka dni przed dużym skokiem był taki niewielki skok tempki, więc może owu była wcześniej. Bo inaczej nie ma szans na na ciążę, bo świadomie odpuściliśmy ten cykl, a na dodatek jeszcze byłam chora. Co prawda czuję sie zmęczona i ciągla boli mnie podbrzusze i jajniki, ale może owu nie było i teraz już organizm przygotowuję się do owulacji. Sama nie wiem. Czekam do końca tygodnia, bo wtedy planowo miałam dostać @ i zatestuję, jeżeli nic się nie zmieni i niezależnie od wyniku umówię sie na przyszły tydzień na wizytę.

nulek27 witaj i uciekaj szybciutko na iężarówki icon_smile.gif

agnieszka 1108 u dało Ci sie zrobić już HSG?

iwona987, trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&
agulek8

czesc dziewczynki

objawy nadal mam takie jakie miałam...
czasem nawet sobie marze,że... 48.gif
głaszcze po brzuchu i zastanawiam sie czy juz ktos tam mieszka.....ehh

na ziemie sprowadza mnie mąż, bo oi sie ze sie znów nakręcę i każdą jedna kreche bede bardzo emocjonalnie przezywac - tak jak 3 lata temu...
no cóż ma w sumie chłopina rację, ale co ja poradzę,że sobie lubie pomarzyć.... 06.gif

witam wszystkie nowe brawo_bis.gif

no i chetnie złowiłabym jakies fluidki.... 29.gif
kasiaaa82
nulek witaj, szybkiego zafasolkowania Ci życzę i myślę, że ten cykl nie jest stracony, może owulka troszkę się przesunęła, a endo masz super, trzymam kciuki za efekt
zuza w takim razie trzymam kciuki 43.gif
agulek, a u Ciebie kiedy @ powinna się pojawić, może u Ciebie to nie tylko marzenia 48.gif
i mam pytanie do dziewczyn, które dostały pregnyl, czy Was tez podbrzusze pobolewało, bo ja jestem 4 dni po(czwartek), 2 dni po owu - sobota,rano (sprawdzone) i nadal czuję pobolewanie ???????????? no i jeszcze jedno kiedy mogę testować, bo gin kazał mi brać duphaston przez 10 dni, potem odstawić, a jak @ nie przyjdzie to zrobić test, no i jakoś tak niepewnie podchodzę do tego odstawiania... icon_neutral.gif
nulek27
Dzięki za przywitanie i za wsparcie. Jutro wizyta u gin i usg więc zobaczymy co dalej będzie .
Kasiaaa82 - z tego co wiem po pregnylu teściku nie robi się wcześniej niż 10-12 dni po zastrzyku bo teścik wyjdzie fałszywie pozytywny . Z całego serca Ci życzę 2 kreseczek .
nulek27
LillAnn1 Dzięki za wsparcie , wiem że myślenie pozytywne to połowa sukcesu ale tyle razy jajeczko było ładnie wyrośnięte i przytulanki też niby w odpowiednim momencie a @ i tak nadchodziła !
Matylda315 Powodzenia na HSG trochę boli ale do się przeżyć , ja się naczytałam w internecie jakie to straszne i byłam pozytywnie zaskoczona ! Co prawda ja po tym nie zaszłam ale ponoć wiele dziewczyn po tym szybciutko zaskakują .
słoneczko182
Kasiaaa82 ja dostaje Pregnyl i za każdym razem jest tak samo boli mnie podbrzusze, również biorę duphaston a po sprawdzeniu jeszcze luteinę testować można najwcześniej po 12 dniach podania wcześniej może wyjść wynik nie wiarygodny.
Matylda za udane badanie&&&&&&&&
Nulek 27 Witaj!!!
Iwonka i Ja testujemy razem... W środę tak myślałam aby zrobić test ciążowy(ale nie wiem czy to zrobię) a mój dr. chce poznać wynik bety kazał mi ją zrobić w czwartek...
Oznak ciąży nie mam...

O to mój piesek Lacky
https://yfrog.com/b8dscf5689j
nulek27
Słoneczko182 a dlaczego bierzesz Duphaston i Luteine ? A to nie jest ten sam skład tylko inne dawki ?
słoneczko182
Nie wiem dokładnie ale lekarz powiedział że ja mam problem z zagnieżdżaniem zarodka ponieważ mało tego hormonu wytwarza mój organizm ...
Chce mnie zabezpieczyć bo już jedną ciąże straciłam icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
nulek27
Słoneczko182 Przykro mi że straciłaś swojego aniołka icon_sad.gif
nulek27
Rosa Mnie gin zapytała czy chce Luteine czy Duphaston to myślałam , że nie ma różnicy ! Ja wybrałam Luteine bo jest tańsza (3,20) niż Duphaston (45) . Zgłupiałam icon_eek.gif
kasiaaa82
słoneczko jaka słodziutka, ta Twoja psinka... 06.gif ,
a luteine bierzesz po duphastonie? bo ja mam obawy do odstawiania, a jak "coś" tam się dzieje to po odstawieniu przetrwa?
no i trzymam &&&&&&&&&&&& za Twój i Iwonki wynik testu, nie mogę się doczekać przytul.gif
klekotka
Helol babeczki,
witam wszystkie nowe dziewczyny i życze szybkiego zafasolkowania

kasiaa82 trzymam kciuki za owocne starania. obyś za 2 tygodnie wparowała tu z dobrymi nowinami

słoneczko za Ciebie tez trzymam kciuki. Na kawekę się na pewno wybierzemy, tylko cierpię na hroniczny brak czasu 11.gif

zuza faktycznie dziwne te Twoje cykle. Choc pamiętam, że buniaa właśnie w takim cyklu zaciążyła. Więc może, może.... 43.gif

milutka a co u Ciebie? Dawno sie nie odzywałaś

Przepraszam, że nie odniose sie do Was wszystkich, ale mam mały sajgon w pracy i niespecjalnie dużo czasu na podczytywanie...
słoneczko182
kasiaaa82 już ci piszę jak miałam teraz. Biorę duphaston od 22.05 3*1tab luteinę od 23.05 2*2tab jak odstawię leki to po 2dniach dostanę@
Jakie masz objawy odstawienia???
Klekotka trzymam Cię za słowo icon_smile.gif
Co z naszą Milutką??? Odezwij się...

Od wczoraj walczę z biegunką nie jest źle, a dzisiaj bardzo mnie bolało podbrzusze herbatka miętowa jest nie zawodna jak zwykle mi pomogła:)
klekotka
Aha - zuza prosze o aktualizację - ostatnia @ - 26.05.2010. Nie ma to jak prezent na Dzień Matki 21.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
buniaaa
CYTAT(zuza1313 @ Sun, 30 May 2010 - 21:37) *
Słuchajcie moja @ się nie rozkręciła a raczej skończyła. Dziś zamiast krwawienia było delikatne plamienie i wzrost temperatury (?) Właściwie to @ wyglądała tak ,ze przez 2 dni tylko rano miałam krwawienia i to słabe(a temperatura spadła tylko niewiele). Kurcze, nie wiem co o tym mysleć.

U mnie było tak w grudniu: miałam normalną @, ok. 10dni po niej znowu miałam plamienia, które trwały chyba z 6dni (niby plamienia okołoowulacyjne) gin powiedziała że jeśli nigdy tak nie miałam to poprostu jednorazowy wybryk organizmu, od tego plamienia robiłam testy owu ale wychodziły jasne kreski więc staraliśmy się cały czas 29.gif a w styczniu zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowym 06.gif
zuza i tego samego Tobie życzę podsyłając Wam wszystkim troszkę fluidków wspomagających

agulek8
słoneczko cudna ta twoja psinka.....
a co d tabsów to ja przy pierwszej ciąży, a raczej przed to też brałam najpierw dupaston, a pod koniec cyklu luteinę...a jak już okazalo sie ze jestem w ciąży to luteinę bralam do końca 3 miesiąca ciąży...

przed ciążą brałam jeszcze CLO....chyba w polowie cyklu-ale niejestem pewna i musialabym w notatki swoje zobaczyć icon_lol.gif


bunia dzięki za fluidki....chętnie się poczęstuję icon_cool.gif
Romcia
Witaj nulek27! Życzę Ci, aby Twoje starania jak najszybciej zaowocowały fasolkąicon_smile.gif
słoneczko182 urocza ta Twoja psinka:)

A mnie niestety dopadł wirus i se choruje:(.
Pozdrawiam Was Kobitki i miłego dzionka życzęicon_smile.gif
milutka
Jestem jestem icon_smile.gif

Podczytuję, ale jakoś nie mam weny do pisania icon_wink.gif

Ale cały czas Wam wszystkim kibicuję icon_smile.gif

A ja tak sobie czekam do tego 23 czerwca a międzyczasie się zamartwiam gdzie się podziejemy, bo tak się złożyło, że nasze dwa domy na raz sprzedajemy, chyba będziemy musieli naszym lokatorom w mieszkaniu podziękować.
Tylko gorzej że nasza Nelka rośnie i gdzie ja upcham dwa psy do małego mieszkanka plus 4 dorosłe osoby icon_rolleyes.gif
komunikacja
Witam się i ja.
Dzisiaj rano miałam wizytę,lekarz badał moje maleństwo,komory serca,kręgosłup,głowe i coś tam jeszcze.
Powiedział,ze nasze dziecko rozwija się prawidłowo.... icon_biggrin.gif
Normalnie tak sie popłakałam....bardzo bałam sie tego badania bo to w 13 tygodniu,miało dac odpowiedź czy dziecko nie ma zespołu downa itp.
Odetchnęłam z ulgą a w nagrode mój smerfus dostaje teraz duuuużą dawkę pozytywnych hormonków przez pępowinę bo mamusia chodzi jak w skowronkach z radośći.

teraz śmiało moge przesyłać mnóstwo fluidków dla wszystkich dziewczyn-i znikac mi wreszcie na ciężarówki.... 06.gif
klekotka
Oj milutka niefajnie, niefajnie. Przytulam wirtualnie i mam nadzieję, że problemy się rozwiążą i znajdziecie jakies dobre rozwiązanie

LillAnn gratuluję
nulek27
LillAnn1 Serdeczne gratulację icon_razz.gif
iriss
LillAnn1 - super wieści icon_biggrin.gif oby tak dalej

milutka kurcze, powodzenia w planowaniu logistycznym... A zamierzacie budować inny domek, że te 2 sprzedajecie?

Romcia
- dużo zdrówka ognisko.gif wygrzej się w domku

klekotka
przytul.gif w tym cyklu na pewno będzie lepiej

Iwonka & Słoneczko &&& za Wasze testowanie
Słoneczko - piesek cudny

nulek27
witaj i szybkiego zobaczenia II na teście icon_biggrin.gif

***

A u mnie chyba owulacja się zbliża (dzisiaj 12 dc), od wczoraj boli mnie lewy jajnik, niedawno odezwał się też prawy hmm... W zeszłym m-cu właśnie prawy bolał. Temperatura póki co na poziomie 36,6 zobaczymy jutro rano - a nóż będzie skok 01.gif . Dzisiaj odpuszczamy, bo tak boli, że ja nie dam rady, muszę zrobić przerwę.


Agnieszka_82
Dziewczynki kochane - przesyłam fluidki od mojej 30 tyg Martynki:*
Trzymam kciuki żebyście szybko wskoczyły na Ciężarówki :*
milutka
CYTAT(iriss @ Tue, 01 Jun 2010 - 22:11) *
milutka kurcze, powodzenia w planowaniu logistycznym... A zamierzacie budować inny domek, że te 2 sprzedajecie?


tak, będziemy budować obok taki sam co sprzedajemy icon_wink.gif ale już bez kredytu icon_smile.gif

Agnieszka ale super zdjęcie ma Martynka icon_smile.gif

Moja koleżanka ma takie zdjęcie i jej córeczka na nim się uśmiecha icon_smile.gif
słoneczko182
Agnieszka Śliczne zdjęcie icon_biggrin.gif
bunia dzięki za fluidki... i do wora 02.gif

A mnie bardzo boli brzuch tak na @ nawet mi się wydaje że zaczęłam plamić zobaczymy czy się rozkręci czy to tylko przewidzenia 41.gif
Jeśli chodzi o pieska to jest prawdziwą rozrabiaką ale kochaną budzi nas codziennie o 4:30 na zabawy co ja będę mówić jest go pełno icon_smile.gif

Pozdrawiam was 06.gif
komunikacja
fluidki od mojego ssącego kciuka maleństwa icon_biggrin.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


https://img15.imageshack.us/img15/8484/kruszynka1.png
słoneczko182
LillAnn1 Łapię fluidki i do wora icon_wink.gif
milutka
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 02 Jun 2010 - 10:39) *


Ale super dzidziol, a tak z ciekawości ile płacisz za wizytę, dostając takie zdjęcia 3D, czy to już chyba 4D?

No i jak tam, płeć rozpoznana? icon_smile.gif

Edit: Słoneczko trzymam kciuki aby @ się nie rozkręciła &&&&&
agulek8
witam środowo..

dziewczyny zdjęcia dzieciolków- SUPER..

no i ja lapie fluidki...

pozdrawiam
iwona987
mam pytanie czy jeśli nie przestane brać luteiny to nie dostane okresu? Lekarz kazał mi brać luteinę cały czas chyba że dostane okres???
Nie wiem sama co mam myśleć. Wczoraj męczyłam się do 3 w nocy z bólem jajników i nie wiem czy to nie przez luteinę może nie powinnam jej już brać? Dzisiaj mam 13 dc od IUI. Zrobiłam rano test i niestety jedna kreska icon_cry.gif
komunikacja
CYTAT(milutka @ Wed, 02 Jun 2010 - 12:37) *
Ale super dzidziol, a tak z ciekawości ile płacisz za wizytę, dostając takie zdjęcia 3D, czy to już chyba 4D?

No i jak tam, płeć rozpoznana? icon_smile.gif

Edit: Słoneczko trzymam kciuki aby @ się nie rozkręciła &&&&&



Nic nie płacę.....to na NFZ.Jeszcze mi na pendrivera zgrał,chociaż bardziej miałam nadzięję,że dostane nagrane ruchy dzieciątka czy bicie serduszka.
Ale poprosze o to drugiego lekarza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.