To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
agnieszka 1108
Witam w pochmurną i wietrzną środę.

Klekotka - doskonale Cię rozumiem mnie też dopadło to straszne pranienie. Zawsze mówię sobie przecież mamy Michasię, wyluzuj, co ma być to będzie - ale nic to nie daje, chcę mieć drugie dziecko i już. I to nie tylko dla siebie, ale również dla Michalinki ona tak bardzo chce rodzeństwa. Codziennie mi powtarza że ja mam urodzić braciszka a ona urodzi jeszcze sistrzyczkę 06.gif . Kiedy pragnie się czegoś tak bardzo a los nie zawsze sprzyja trudno jest się wyluzować - niestety.

U mnie @ już sobie poszła, więc zaczynamy kolejne staranka, a w piątek 30.04 wizyta u lekarza. Oby klinika na Polnej okazała się dla mnie szczęśliwa.
Choco.
Oczywiście, macie rację że pragnienie jest ogromne. Wcale nie mniejsze niż pierwszym razem- jestem nawet chyba dojrzalsza w tym pragnieniu, i nie zupełnie lightowo podchodzę do sprawy. Tyle, że ,my prowadzimy specyficzny tryb życia, ja na dwóch etatach - drugi na nocki, w weekendy studia więc w tym cyklu dni możliwie płodne padły akurat na taki czas, że raz współżyliśmy (miałam nocki, w dzień drugą pracę i zero sił) i to sporo przed owulacją więc nie nastawiam się na cud. Ja jestem na początku starań, Wy już dłużej i pewnie gdy będę na tym etapie co Wy też już będzie mnie nosiło:) Póki co za tydzień przyjdzie @ a potem kupię wiesiołek i jedziemy dalej ze staraniami:)

Truska- właśnie czytałam o tych twoich długich cyklach- nie zazdroszczę. A robiłaś badania hormonalne? Bo ja przy Miśku miałam takie długie i wyszły problemy z hormonami, przy drugim cyklu z duphastonem się udało.

Co do trzeciego dziecka. to ja jeszcze drugiego nie mam a już na trzecie mam ochotę icon_smile.gif Ja to dopiero mam jazdęicon_smile.gif A jeszcze niedawno wmawiałam sobie, że będę mamą jedynaka- tak to jest:)
wiolka272
jak to sie mówi apetyt wzrasta w czasie jedzenia 06.gif


truska
CYTAT(wiolka272 @ Wed, 21 Apr 2010 - 11:56) *
jak to sie mówi apetyt wzrasta w czasie jedzenia 06.gif


dokładnie

Choco mialam wkładke i prawdopodobnie po niej mam tak dłygie nieregularne cykle
byłam u ginekologa i robił mi badanie usg dwa razy i mówił ze wszystko ok,
ze tak mam , ale fakt bylam na fundusz
poporsiłam o badanie hormonów tarczycy powiedział ze nie ma potrzeby
teraz jak mi się skonczy @
pojdę do ginekologa
ale innego
i chyba faktycznie zakupie sobie wiesiołek
Po za tym u mnei tez jest taki problem ze Michał wyjezdza do pracy na kilka dni
i jak sobie policzyłam
to z reguły był po za kielcacmi jak ja miała dni płodne 37.gif
klekotka
CYTAT(truska @ Wed, 21 Apr 2010 - 13:01) *
dokładnie

Choco mialam wkładke i prawdopodobnie po niej mam tak dłygie nieregularne cykle
byłam u ginekologa i robił mi badanie usg dwa razy i mówił ze wszystko ok,
ze tak mam , ale fakt bylam na fundusz
poporsiłam o badanie hormonów tarczycy powiedział ze nie ma potrzeby
teraz jak mi się skonczy @
pojdę do ginekologa
ale innego
i chyba faktycznie zakupie sobie wiesiołek
Po za tym u mnei tez jest taki problem ze Michał wyjezdza do pracy na kilka dni
i jak sobie policzyłam
to z reguły był po za kielcacmi jak ja miała dni płodne 37.gif

Ale hormonmów przeciez nie zbada "naocznie" za pomoca USG. Kilka postów wcześniej agnieszka1108 pisała, że udało jej się uzyskac skierowanie na jakies badania hornmonalne od zwykłego rodzinnego lekarza. Może w ten sposób spróbujesz ( o ile wiesz konkretnie co zbadać), albo faktycznie poprosić innego gina o skierowanie lub zrobić prywatnie, choć może trochę zabolec po kieszeni.
PS. Czasem mam wrażenie, że niektórzy ginekolodzy traktuja nas jakbysmy z Ciemnogrodu były 37.gif icon_rolleyes.gif
Jagoda07
Witajcie dziewczynki!
Sporo mnie nie było.. Od czerwca zaczynamy już konkretne starania o drugiego dzidziusia więc postanowiłam się zameldować icon_biggrin.gif Mam trochę obaw jak sobie poradzę itp. ale chęć posiadania 2 dziecka jest większa, nie tylko 2 dziecka ale rodzeństwa dla Jagody! Sama nie wyobrażam sobie życia bez siostry więc decyzja podjęta! icon_biggrin.gif

Folik biorę już od jakiegoś czasu, w staraniach o 1 dziecko wspomagałam się też wiesiołkiem, ale jest tyle różnych w aptece i nie wiem który wybrać... może coś doradzicie??? Jakiej firmy najlepiej?

Choco. Witaj!!!

Za wszystkie testujące i oczekujące trzymam kciukasy!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
truska
klekotka tez mam czasem takie wrażenie
tez tak zrobie wezme badania od zwykłego lekarza
a z wynikami juz pojde do ginekologa
milutka
Choco. witaj na staraczkach i powodzenia życzę icon_smile.gif

Jagoda ja nie pamiętam jakiej firmy mam wiesiołek, tzn olej z wiesiołka, ale brałam jak najtańszy.Tylko pamiętaj , że go się bierze tylko do owulacji.

Agnieszka Ty 30 masz wizytę a ja 28 , może okaże się że nas razem na oddział wyślą icon_wink.gif

tissaia
Choco. - tak dobrze nam się "razem " starało icon_wink.gif przy pierwszych dzieciach, że nie wiem, czy decyzji o potomstwie nie przyśpieszę.. Bo póki co zapadła ale starania od drugiej połowy roku... no to co to są te 2-3 miesiące, nie?

Trzymam kciuki!

A.... czy preferencje co do imienia dla dziewczynki masz nadal te same...?
agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Wed, 21 Apr 2010 - 15:18) *
Agnieszka Ty 30 masz wizytę a ja 28 , może okaże się że nas razem na oddział wyślą icon_wink.gif


Ale byłoby super - jakbyśmy razem przechodziły przez badania. 06.gif
Choco.
CYTAT(tissaia @ Wed, 21 Apr 2010 - 15:49) *
Choco. - tak dobrze nam się "razem " starało icon_wink.gif przy pierwszych dzieciach, że nie wiem, czy decyzji o potomstwie nie przyśpieszę.. Bo póki co zapadła ale starania od drugiej połowy roku... no to co to są te 2-3 miesiące, nie?

Trzymam kciuki!

A.... czy preferencje co do imienia dla dziewczynki masz nadal te same...?

Tiss- no ba:) Nie ma czasu do stracenia, zaciągaj M. do sypialni! Byłoby miło znów starać się i przechodzić przez uroki ciążowo-porodowe razem.
Co do imion, to żeńskimi typami są : Lena, Daria, Zosia a męskimi Bartosz i....tu mamy dylemat:)

Trusko- Widzisz, tak to jest z tymi płodnymi dniami, że nie zawsze przypadają wtedy, kiedy trzeba a na niepokalane poczęcie jakoś ciężko liczyć. Wiesz, że moja kuzynka po zastrzykach anty miała później takie długie cykle i długie krwawienia ale w ciążę zaszła, po około roku po ostatnim zastrzyku więc nadzieję trzeba mieć.

Wiesiołek- ja łykałam Oeparol (chyba taka nazwa), ciemniaczka jestem bo nawet nie wiedziałam,że są różne. Czas się dokształcić.

Jeszcze raz dziękuję za powitanie! I ja trzymam za Was kciuki!
kasiaaa82
witajcie dziewczyny
pozdrawiam Was wszystkie, i te "stare" i te nowe, bo widzę że się troszkę tutaj zameldowało 06.gif
tissaia
CYTAT(Choco. @ Wed, 21 Apr 2010 - 15:41) *
Tiss- no ba:) Nie ma czasu do stracenia, zaciągaj M. do sypialni! Byłoby miło znów starać się i przechodzić przez uroki ciążowo-porodowe razem.
Co do imion, to żeńskimi typami są : Lena, Daria, Zosia a męskimi Bartosz i....tu mamy dylemat:)

Truśko- Widzisz, tak to jest z tymi płodnymi dniami, że nie zawsze przypadają wtedy, kiedy trzeba a na niepokalane poczęcie jakoś ciężko liczyć. Wiesz, że moja kuzynka po zastrzykach anty miała później takie długie cykle i długie krwawienia ale w ciążę zaszła, po około roku po ostatnim zastrzyku więc nadzieję trzeba mieć.

Wiesiołek- ja łykałam Oeparol (chyba taka nazwa), ciemniaczka jestem bo nawet nie wiedziałam,że są różne. Czas się dokształcić.

Jeszcze raz dziękuję za powitanie! I ja trzymam za Was kciuki!


Darie fajne są icon_wink.gif
U nas Bartosz i Michał lub dla dziewczynki - Irenka

Muszę przypuścić atak frontalny na M.... icon_wink.gif
zuza1313
Witajcie środowo icon_smile.gif

Właśnie wróciłam od lekarza i okazało się ,ze wczoraj była owulacja, pęcherzyk pękł, a my się nie staraliśmy przed badaniem, bo chciałam ,żeby lekarz zobaczył czy nie ma infekcji. Cholerka, tak czułam ,ze powinniśmy wczoraj, a dziś mój M. wróci po 12 godzinach pracy do domu i nie sądzę ,żebym coś z niego wykrzesała icon_sad.gif poza tym i tak może być za późno.
truska
zuzu1313 próbujcie a nóz widelec się uda
a jak nie będziesz się nastawiała na udany cykl
moze akurat będzie udany 06.gif

Choco tak apropo jestem Truska bo Truśka kto ktos inny na forum 29.gif
kasiaaa82
zuza, szl..k może człowieka trafić, choć spróbować jeszcze można, choćby dla samej przyjemności przytul.gif
iza1982
zuza jak będzie iskierka ochoty to działajcie, a jak nie to wiesz... nic na siłę... przytulam:-)

witam nowe staraczki, tissia nie ma na co czekaC icon_smile.gif

oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze, że już macie dzieci, możecie je tulic i patrzeć jak rosną... żebytak i mi Bóg dał choć jedno...
iza1982
asiaa jak zajrzysz, to napisz, co u Ciebie, jak się czujesz... jeszcze tylko kilka dni &&&&&&&&&&&&&77
Choco.
Truska- racja, racja- pamiętam; tylko tak jakoś mechanicznie zwykle piszę. Wybacz, będę się pilnowaćicon_smile.gif
Tiss- ja za to mogę zarekomendować Michała-niesamowite jest to, że wszystkie znane mi mamy Michałów zawsze ciepło mówią o swoich synach. Atakuj...ja trzymam kciukasy!
Mnie podoba się jeszcze Olaf, ale w zestawieniu z naszym nazwiskiem fatalnie się wymawia.
Zuza- a może warto spróbować, ja bym nie odpuściła:) A pozatym to przyjemność jest zawsze.
iza1982- fakt, dziecko to ogromna radość, dla mnie (i pewnie wielu z nas) życiowe szczęście ale wierz mi, kiedy pragnie się drugiego to jest tak samo, jak za pierwszym razem więc łączę się w tym oczekiwaniu z Tobą.
kasiaaa82
CYTAT(iza1982 @ Wed, 21 Apr 2010 - 19:02) *
oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze, że już macie dzieci, możecie je tulic i patrzeć jak rosną... żebytak i mi Bóg dał choć jedno...


izka jak to ładnie napisałaś, a czas nam leci, bo chyba jesteśmy w jednym wieku icon_question.gif , a dzieciątka nie mamy.... a jak sobie pomyślę, że kiedyś nie chciałam rycze.gif , oj głupia byłam
Choco.
CYTAT(kasiaaa82 @ Wed, 21 Apr 2010 - 20:17) *
izka jak to ładnie napisałaś, a czas nam leci, bo chyba jesteśmy w jednym wieku icon_question.gif , a dzieciątka nie mamy.... a jak sobie pomyślę, że kiedyś nie chciałam rycze.gif , oj głupia byłam


Nie byłaś Kasiu, nie byłaś. Ja też nie od zawsze chciałam być mamą, ba na drugie dziecko wzięło mnie ledwie ze 3 tygodnie temu, jeszcze 2 miesiące temu na myśl o drugim dziecku miałam gęsią skórkę. Sam wiek nie świadczy o niczym- jednak osoba poczucie pragnienie macierzyństwa w wieku 20 lat, druga 40 i nie ma w tym przypadku żadnych norm. Było, co było i tak miało być a teraz jest teraz. Nie miej wyrzutów. Wcześniej nie chciałaś, teraz chcesz a "teraz" jest najważniejsze. Powodzenia!
iwona987
witam nowe staraczki
moje nowe wieści to wczoraj miałam IUI icon_smile.gif pęcherzyki ładnie podrosły największy miał 21mm, wszystko było ok wczoraj wieczorem odbyła się IUI a dzisiaj w południe miałam owukle. Mam nadziej że żołnierzyki działają i atakują icon_biggrin.gif Strasznie boli mnie jajnik w którym był dominujący pęcherzyk. W piątek jadę na ocenę czy wszystko zadziałało tak jak miało być i później oczekiwanie..... Trzymajcie kciuki, tak jak ja trzymam za Was
krolewienka
cześć dziewczyny icon_smile.gif

trochę mi doliniarski nastrój minął, więc też zabierzemy się z P. do starań icon_wink.gif

u nas jak już się uda i będzie chłopiec to będzie Witek albo Michał, a jeśli druga kobitka - to Michalinka, albo może Marianna. typy oczywiście od dawna obstawione icon_wink.gif

z imieniem Zuzi było tak, że P. jako młodzieniec ( icon_wink.gif ) wymarzył sobie Zuzannę i nie mogło być inaczej po prostu icon_smile.gif

iwona987 - trzymam &&&&
kasiaaa82
Choco dzięki przytul.gif

iwonka dołączam się do &&&&&&&& 08.gif
Jagoda07
iwona987 kciuki masz zapewnione &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Musi być dobrze! Żołnierzyki atakujcie!!!!! icon_biggrin.gif

kasiaaaa82 czas jak najbardziej odpowiedni, nie zamartwiaj się! Młoda dziewczyna z Ciebie, doczekasz się już niedługo swojego maluszka!

królewienka
witaj! Im nas więcej tym raźniej! icon_biggrin.gif
Hania-17
Za nowe stareczki impreza.gif

I życzę powodzenia!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
iriss
Dziewczyny, ja póki co trzymam kciuki za wszystkie starające się icon_smile.gif
Mam nadzieję, że do czasu kiedy tu zagoszczę na stałe chociaż kilka z Was przeniesie się styczniówki icon_wink.gif

My starania zaczynamy w czerwcu, mam jeszcze do łyknięcie 30kilka tabletek foliku a potem do roboty 03.gif
Bardzo chcemy mieć drugie dziecko a i synkowi rodzeństwo się przyda.

iwona987 kciuki zaciśnięte!!
kasiaaa82 dziewczyny dobrze piszą, na każdą przychodzi odpowiednia pora i wiek nie ma tu znaczenia icon_smile.gif

O imionach dla drugiego bobasa nawet nie myślę, będzie duży kłopot.
Dla chłopca to już w ogóle...
A typy dla dziewczynki zbyt często się zmieniają, więc nie ma na razie o czym mówić
Choco.
Roso- dziękuję Ci. Przywykłam, że po wieloma Twoimi postami to ja pisałam takie słowa:)
Krolewienko- a ja właśnie Michała sobie wymarzyłam nim jeszcze myślałam o jego pojawieniu się na świecie. To dziwne, było mi wszystko jedno jeśli chodzi o płeć, ale wiedziałam (przeczucie) że to będzie facet i właśnie Michał.
Iwono- na kciuki zawsze możesz liczyć! Zaciskam!

Mój problem...bezsenność. O 22-ej padłam a przed drugą byłam już rześka i nie mogłam zasnąć mimo starań. Więc wykąpałam się, pouczyłam się do egzaminu a teraz siedzę...maskara. Takie uroki pracy na nockach, potem nawet jak ma się wolne to nie można spać. Gdyby tylko nie relacje w pracy to dawno bym ją rzuciła, jednak żal mi tego miejsca, tych ludzi.

Miłego czwartku, mój będzie pracowity.
Młody się przebudził, lecę.
Zuzka80
Choco masz zaciśnięte kciuki od całej naszej czwórki! Owocnych starań!
truska
tiss no to witaj wsród staraczek

Jesli chodzi o typy imion to mi bardzo podoba się : Michalina
i chciałam aby Weronika miała takie imie
ale mój michal myslał chyba ze to zart
a pozniej okazalo się ze co drugio jego kolega ma córkę Michaline
i zrozumiał ze sobie nie zartowałam
Ale moze tak mialo byc i w przyszlosci jeszcze będziemy miec mała Michalinkę
jesli byłby chlopczyk to ja nie mam zadnego pomysłu
Podoba mi się od zawsze imię Benjamin
ale Michalowi nie za bardzo ,
no wiec póki co nie wiem
Musimy najpierw zadzialac a pozniej będziemy imiona wybierac 04.gif
wiolka272
witam czwartkowo

Zuza warto spróbować,nigdy nic nie wiadomo
iwona987 bardzo mocno kciuki zaciskam ,żołniezyki do dzieła
krolewienka grunt to pozytywne nastawienie,trzymam kciuki oby szybko sie udalo
kasiaaaa82 kochana na pewno doczekasz się fasolinki

pozdrawiam
zuza1313
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

Ale się zrobił ruch na forum, dobrze bo ostatnio zastój był.

tisaja i iriss witajcie, może jak trochę z nami poprzebywacie to szybciej zaczniecie się starać icon_smile.gif

Iza, kasiaaa82, ja tez czekam na swoje pierwsze maleństwo, a wkrótce 30 mi stuknie. Eh...

iwona987 Trzymam mocno kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Choco.
, mi się wydaje z,e z takim dopingiem ,to Ty długo z nami nie posiedzisz 06.gif

krolewienka, super, ze masz lepszy nastrój icon_smile.gif

asiaa, a jak Ty się czujesz? Kiedy robisz betę ?


Jestem pełna podziwu dla mojego męża, wrócił zmęczony ale w dobrym nastroju i wieczór był bardzo udany wub.gif
zuza1313
wiolka, a Ty jak sie czujesz?
truska
trzymam kciuki za wszytskie staraczki
ja pewnie dni płodne będę miała min za jakies 10 dni
więc sobie jeszcze poczekam
póki co drugi dzien łykam wiesiolek
moze przy okazji bedę miała piękne włoski i paznokcie 04.gif
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki
Zimno zrobiło się strasznie brrrrr. Ja już wyglądałam wiosny a tu znowu zima.

Widzę że rośnie zapotrzebowanie na Michalinki, popieram to jest śliczne imię 06.gif .

Iwona987 - trzymam kciuki za jajeczko i żołnierzyki
asiaa - czekamy na wieści

zuza1313 - za owocny wieczór &&&&&&&&&&&&

Co do wiesiołka to ja również łykam "oeparol".
klekotka
iwonka kciuki mam cay czas zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby IUI okazala się skuteczna

asiaa kochana a co u Ciebie? Mam nadzieję, że za chwile wparujesz tu z dobrymi nowinami 02.gif icon_wink.gif

zuza poprzytulac się zawsze możecie. Niby 3 dni przed owu i (chyba) tez 3 po owu należą do dni zwiększających prawdopodobieństow zajścia w ciążę, więc jeszcze nic straconego.

truska mi po wiesiołku zdecydowanie poprawiła się cera, bo mam strasznie suchą

A u mnie jakies cuda z temperaturą 23.gif Owu była najprawdopodobniej w sobotę/niedzielę (chyba jjednak w niedzielę), bo w poniedziałek tempka była już blisko 37 stopni. Wczoraj 36,64, dzisiaj 36,73. Zwariowałam icon_rolleyes.gif
zuza1313
Ja też łykam wiesiołek z Oeparolu icon_smile.gif chyba wychodzi najtaniej. A po skoku używam olej lniany. Teraz po raz pierwszy zaczęłam brać catangus, dzięki naszej Hani icon_smile.gif
Ola81
Kochane podsyłam fluidki. Łapcie ...
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
truska
Ja też łykam wiesiołek z Oeparolu 04.gif 03.gif

klekotka o to dobrze bo ja własnie mam super sucha cerę 21.gif
moze teraz wkońcu mi sie poprawi 06.gif

Ola łapię fluidki
emce
Choco i Tiss - szczerze kibicuję! icon_smile.gif
Tiss no to jak - skusisz się jednak "już" czy odczekujesz te kilka miesięcy? Bo nie wiem z jaka intensywnoscią kciuki trzymać icon_wink.gif
agabr
O jak fajnie , jaki "stary" sklad. Mcda icon_smile.gifi Ty tu .b
wiolka272
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 22 Apr 2010 - 10:59) *
wiolka, a Ty jak sie czujesz?


na razie dobrze

od mojej kruszynki również fluidki
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


emce
CYTAT(agabr @ Thu, 22 Apr 2010 - 10:24) *
O jak fajnie , jaki "stary" sklad. Mcda icon_smile.gifi Ty tu .b


O nie nie!!!! ja tu TYLKO goscinnie 04.gif Zresztą (będąc ze "starego" składu) czuję się już za stara zdecydowanie.
A TY nie idziesz za ciosem? 29.gif
zuza1313
Klekotka, no nic zobaczymy, moze sie uda, moze nie , nie nastawiam się. Przygotowuję sie do HSG

Ola, wiolka łapię fluidki icon_smile.gif icon20.gif
klekotka
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 22 Apr 2010 - 10:47) *
b]Ola, wiolka[/b] łapię fluidki icon_smile.gif icon20.gif

Ja też łapię - choć pewnie zachomnikuje je na kolejne cykle 08.gif
Basik82
Witam się i ja czwartkowo.

Witam nowe (i ponowne) staraczki.

Trzymam mocno &&&&&&& za wszystkie testujące.

wiolkaJESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJE

A u mnie 7 dc. Temperaturka bardzo nisko, ale pomału rozkręcimy się.
Zrelaksowałam się nieco, wesele kuzynki udane. Tylko odespać ciężko.

Łapię fluidki i chowam do worka 06.gif
iwona987
Ola i Wiola ja też łapię fluidki <cap> mogą się przydać
klekotka
CYTAT(klekotka @ Thu, 22 Apr 2010 - 10:12) *
A u mnie jakies cuda z temperaturą 23.gif Owu była najprawdopodobniej w sobotę/niedzielę (chyba jjednak w niedzielę), bo w poniedziałek tempka była już blisko 37 stopni. Wczoraj 36,64, dzisiaj 36,73. Zwariowałam icon_rolleyes.gif

Dziewczyny zacytowałam ponownie, bo mnie to troche martwi. Co jest grane? Co to może być?
Hania-17
32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.