To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
komunikacja
CYTAT(kasiaaa82 @ Sat, 15 May 2010 - 20:41) *
iwonka i zapomniałam zapytać, szukałam tej apteki w necie, czy to jest ul. Polanka?
pozdrawiam
LilAnn piękny masz brzusio, podkradnę też trochę fluidków, ok
pozdrawiam



Dzieki.
Nie musisz podkradac....daje Ci ich ile tylko mogęicon_smile.gif
iwona987
tak Kasia to jest przy ul. Polanka dokładnie
Agnieszka_82
Dziewczyny - dziś wkroczyłam w III trymestr i z tej okazji zasypuję Was fluidkami od Martynki !!!
Oby "piękny deszczowy" maj okazał się dla Was tym szczęśliwym miesiącem !!!

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
słoneczko182
Witajcie!!!
szkoda że przed wizytą miałam same dobre myśli okazało się że ten cykl jest stracony brak pęcherzyka dominującego a mam dzisiaj 10dzień cyklu... rycze.gif

Łapie wszystkie fluidy i do wora może pomogą...
matylda315
Cześć dziewczyny 06.gif

no trochę mnie nie było , ale podczytywałam regularnie


Wszystkim zafasolkowanym składam serdeczne gratulacje !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Piękne brzucholki macie 06.gif
Słoneczko182 wiesz,że musimy mieć siłę 43.gif w końcu i nam się trafią te "trafione" cykle &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agnieszka_82 już niedługo będziesz się cieszyć Małym Wielkim Szczęściem brawo_bis.gif

Łapię tyle fluidków ile tylko się da .... ponieważ u nas pomału do przodu. Badanie żołnierzyków bardzo dobre. W środę 19.05. mam wizytę u gina (nowego) i już wiem od niego, że dostanę skierowanie na HSG.
Trzymajcie proszę kciuki - bardzo będą mi potrzebne blagam.gif blagam.gif blagam.gif
iwona987
słoneczko182 a dostałaś coś na stymulacje czy tak po prostu samo się naprawić? Trzymaj się nadzieja umiera ostatnia. Kiedy idziesz na wizytę?
słoneczko182
Iwona kazał mi przyjechać w poniedziałek nic nie dostałam żadnej stymulacji chyba zmienię lekarza... całą noc przepłakałam ledwo widzę na oczy rycze.gif
Właśnie dostałam telefon że babuni się pogorszyło... rycze.gif Wszystko mi się wali...
zuza1313
Witam niedzielnie icon_smile.gif

Taką miałam nadzieję ,ze jak dziś usiądę, to będą dobre wiadomości, a tu tak smutno się zrobiło.


Kaisuuu, Agulek
icon_sad.gif przykro mi ,ze jednak wredoty po przyłaziły przytul.gif mam nadzieję, że kolejny cykl będzie dla Was szczęśliwszy.

,Iwona, Słoneczko czasami pęcherzyk dominujący pojawia się później i ten niby bezowulacyjny cykl jest właśnie tym najszczęśliwszym. Tak było u Agnieszki82, która teraz nas zarzuca fluidkami icon_smile.gif

Oligb, może na test za wcześnie. Trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&

Klekotka, tylko czasami od nas nie uciekaj, bo będzie Ciebie brakowało przytul.gif

matylda315, super ,ze Twoje leczeni idzie do przodu, będę mocno trzymać kciuki za HSG icon_smile.gif

Agnieszka, gratuluje !!! Trzeba to opić soczkiem icon_smile.gif pijak.gif

A mi tak trochę ciężko pogodzić się z tym ,że nie możemy się teraz strać i czekam z niecierpliwością na nowy cykl.
Wczoraj nawet nie miała czasu zajrzeć na maluchy, bo pichciliśmy z moim M. rożne smakołyki na jego imprezę urodzinową. A po tym gotowaniu jubilat był tak zmęczony, że po 23 poszedł spać, a ja zostałam z gośćmi. I teraz on lata wypoczęty, a ja tylko patrze, żeby się kimnąć icon_smile.gif
kasiaaa82
słoneczko ja w poprzednim cyklu też nie miałam dominującego 10dc, ale robiąc usg 17dc to był, więc jest nadzieja, napisz tylko czy jest jakiś wogóle przytul.gif
zuza ten cykl szybko przeleci, a może miesiąc przerwy i odpoczynek fizyczny i psychiczny tylko wyjdzie wam na dobre
matylda trzymam &&&&& za wizytę, oby przyniosła szybkie efekty
zafasolkowanym dziękuję za fluidki
pozdrawiam wszystkie
słoneczko182
Witajcie!!!
Od popołudnia strasznie mnie boli podbrzusze tak przy jajnikach z obu stron icon_sad.gif
Klekotka ja jestem otwarta na propozycję fajnie by było się spotkać i pogadać, ostatnio czuję się wypalona icon_sad.gif
kasiaaa82 jutro jadę do lekarza zobaczyć czy coś się zmieniło.Jak będę wiedziała naskrobię icon_smile.gif
Już nie mogę wytrzymać tak mnie boli nie wiem czy dzwonić do dr.???
iwona987
słoneczko182 to chyba dobrze że boli bo może pęcherzyk rośnie <nadrabia zaległości> i Cię zaskoczy w poniedziałek trzymam &&&&& oby tak było. Mnie też tak bardzo bolały jajniki w tym tygodniu. Trzymaj się pamiętaj że nie jesteś sama!!!! Jesteśmy z Tobą!!!
kasiaaa82
kochana jak tak Cię boli to dzwoń i się nie zastanawiaj, wkońcu od tego ich mamy przytul.gif
słoneczko182
Iwna987 oby to była prawda dzisiaj już mniej mnie boli ale cały czas coś mnie kuję icon_sad.gif
dziękuje za wasze wsparcie jest bezcenne
klekotka
słoneczko daj znac po wizycie

zuza zaglądac do Was będę, bo to działa jak... narkotyk? Ale nie mam ostatnio weny do pisania 13.gif 32.gif
słoneczko182
klekotka chyba ta pogoda tak na nas działa...
Na pewno dam znać co i jak...
zuza1313
Słoneczko może umów sie na wizytę, bo może rzeczywiście, pęcherzyk się obudził i rośnie, więc warto by było wychwycić owu icon_smile.gif

Klekotka, no właśnie jak narkotyk, mój mąż też stwierdził, że jestem uzależniona.

agnieszka 1108
Cześć dziewczynki
Pamiętacie mnie jeszcze 06.gif
Cały czas Was podglądam i dzisiaj postanowiłam coś napisać ponownie. Mam nadzieję że jeszcze mogę. 06.gif

Klekotka - to dzięki Tobie tutaj dziś piszę. Problemy małżeńskie znów Cię dopadły. Nie napiszę Ci tu cudownyc rad bo takich nie ma. Każdy związek jest inny. Nie istnieje cudowne lekarstwo na uzdrowienie relacji między małżonkami. Wiem jednak jedno, trzeba walczyć. Przecież kiedyś połączyła Was miłość, a to uczucie nie wygasa od tak. Przechodziłam wiele chwil załamania relacji między mną a moim mężem, nie raz mówiłam dość ja już nie będę walczyć niech teraz on się stara. Lecz teraz już wiem, że nie warto czekać aż druga strona coś zrobi. Kochasz swojego męża i chcesz dalej z nim być to działaj i nie czakaj na nic - szkoda czasu.
Teraz napiszę jeszcze coś brutalnego, ale życie jest brutalne niestety - jeżeli oboje doszliście do wniosku że już nie jest Wam razem dobrze, że już się nie kochacie to czas podjąć decyzję o rozstaniu, bo taki toksyczny związek powoduje tylko że oboje jesteście nieszczęśliwi.
Osobiście życzę Wam abyście zrozumieli jak głębokie uczucie Was łączy i doszli do porozumienia. Powodzenia..

przytul.gif wszystkie których nawiedziła @
kropeczka
Witajcie wszystkie !!! jestem tu zupełnie nowa i od ostatniego cyklu staram się z mężem o dzidziusia icon_smile.gif Mamy już synka- 3 letniego Jasia i zdecydowaliśmy że czas na siostrzyczke icon_smile.gif Zyczę powodzenia wszystkim i trzymam kciuki.
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Mon, 17 May 2010 - 15:11) *
Cześć dziewczynki
Pamiętacie mnie jeszcze 06.gif


Yyyy nie bardzo, kim Pani jest? icon_eek.gif




Żartuję Misiowa mamuśko icon_wink.gif fajnie że do nas tutaj napisałaś icon_smile.gif

Wracasz już do nas na stałe ? icon_smile.gif

Kropeczka witaj u nas i życzę powodzenia, obyć nie musiała długo tutaj siedzieć icon_smile.gif

A mnie boli żuchwa, tzn ten "zawias" po prawej stronie, myślałam, że przejdzie ale boli coraz bardziej i aż policzek mi drętwieje, jutro idę do rodzinnego, bo mama mnie nastraszyła, że może to być półpasiec.
Albo może jak siostra mi mówi, że ósemka wychodzi icon_rolleyes.gif
Basik82
Hey dziewczyny!

Witaj agnieszka 1108 Nareszcie wróciłaś. Mam nadzieję, na dobre, yyyyyyyy to znaczy do zobaczenia II kreseczek

Cześć kropeczka. Witaj wśród staraczek i nie zasiedź się.

milutka Ja tak miałam z ósemką, zwłaszcza z prawą. Boli jak diabli. Dopóki nie wyszła ból wracał ci jakiś czas. I mam nadzieję, że u Ciebie, jeśli to ząb oczywiście, wyjdzie szybko.

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& za Wasze pęcherzyki.

A ja dziś nie wytrzymałam. Miałam jeszcze jeden test Amil i w południe zobaczyłam I grubą i I bladą kreseczkę.
Jutro rano zrobię Pre-test.
Pozdrawiam Was dziewczynki i ściskam mocno przytul.gif
Ola81
Olibg oby to było TO . Trzymam kciuki za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kasiaaa82
OLIbg wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam.... ogromnie się cieszę, aż mi zaczęły ręce się część impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Agnieszko witam ponownie i już nas nie opuszczaj, chyba że na wątek ciężaróweczek przytul.gif
kropeczka witaj, oby było Tobie z nami dobrze, aczkolwiek życzę szybkiego zafasolkowania 08.gif
klekotka, zuza ja chyba też jestem uzależniona, ale co to za uzależnienie...czy wsparcie życzliwych osób to uzależnienie, oby tylko takowe były
słoneczko daj znać co u Ciebie słychać...
asiaaa
Cześć dziewczyny icon_smile.gif
jesteśmy po wizycie icon_smile.gif Nasze dwa kochane bąbelki się pokazały i dały nam posłuchać swoich serduszek. Słyszałam, ze jest to piękne przeżycie, ale jednak usłyszeć serca własnych dzieci to niesamowicie wzruszające. Oboje z mężem patrzyliśmy w monitor z niedowierzaniem. takie dwa małe cudy są we mnie, żyją i rozwijają się. Modlę się by zostały z nami na długie miesiące w brzuszku...
No to teraz czas spadać z wątku staraczkowego.
Kochane, dziękuję, że byłyście ze mną, zawsze wspierałyście dobrym słowem, myślami, czy choćby tym, ze po prostu byłyście i zawsze wiedziałam, ze mogę wejść i napisać o swoich chwilach zwątpienia w tych trudnych staraniach.
Życzę Wam wszystkim dużo spokoju i cierpliwości w dążeniu do upragnionego celu no o szybkiego doczekania się tych wymarzonych dwóch kreseczek i wypasionych wyników bet przytul.gif
Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Jak nabiorę trochę odwagi to będę podsyłać fluidki, jak nasze zaawansowane ciężarówki icon_smile.gif
Fiefiora
Asiaaa - bardzo mnie cieszą takie wieści i tylko takie chce żebyś mówila. Ciesz się spokojną ciążą i dbaj o Was.
Czekam na zdjęcia maluchów

Olibg icon_smile.gif ciesze się bardzo to jutro życze wyrażnych II

Kropeczko witaj! Przenos się jak najprędzej na ciężarówki!

Ta pogoda jest straszna. Wszystko u Was ok? Nikogo nie zalewa?
zuza1313
OLIbg, zaciskam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& i już bym chciała gratulować, ale jeszcze wstrzymam się do jutra icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&

Agnieszka, tak się cieszę ,ze napisałaś, mam nadzieję ,ze będziesz się już częściej odzywać icon_smile.gif przytul.gif

kropeczka
, witaj na forum icon_smile.gif i życzę szybkiego zafasolkowania icon_smile.gif

asiuuu, cieszę się ,ze spotkała Cie taka nagroda za tyle czasu wyczekiwań na dwie kreseczki i starań. Mam nadzieje, że miesiące ciąży przebiegną spokojnie. Nie uciekaj tak całkiem, tylko zaglądaj do nas i opowiadaj co się dzieje z maluchami icon_smile.gif no i oczywiście przesyłaj fluidki icon_smile.gif
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Mon, 17 May 2010 - 16:16) *
Hey dziewczyny!

Witaj agnieszka 1108 Nareszcie wróciłaś. Mam nadzieję, na dobre, yyyyyyyy to znaczy do zobaczenia II kreseczek

Cześć kropeczka. Witaj wśród staraczek i nie zasiedź się.

milutka Ja tak miałam z ósemką, zwłaszcza z prawą. Boli jak diabli. Dopóki nie wyszła ból wracał ci jakiś czas. I mam nadzieję, że u Ciebie, jeśli to ząb oczywiście, wyjdzie szybko.

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& za Wasze pęcherzyki.

A ja dziś nie wytrzymałam. Miałam jeszcze jeden test Amil i w południe zobaczyłam I grubą i I bladą kreseczkę.
Jutro rano zrobię Pre-test.
Pozdrawiam Was dziewczynki i ściskam mocno przytul.gif



No to czekamy rano na zdjęcie i zarazem potwierdzenie...trzymam kciukasy i wysyłam fluidki-tak dla potwierdzenia mocy....
kasiaaa82
asiaaa nie zapominaj o nas, czekamy na fluidki, dużo fluidków przytul.gif
Fiefiora, a co tam u Ciebie, a jesień tej wiosny mogłaby się skończyć, nie icon_biggrin.gif
milutka
Asiu cudownie, że maluchy się rozwijają icon_smile.gif życzę spokojnej i szczęśliwej ciąży z dwoma bąblami icon_smile.gif
No i nie opuszczaj nas tak całkowicie, tylko pisz co tam u Was słychać , jak maluchy się rozwijają icon_smile.gif

Olibg ja już po cichu się cieszę i czekam na jutrzejszy test, ale dwie kreski to dwie kreski, jedno tylko oznaczają icon_wink.gif
Hania-17
OLIbg no to super kochana, jeszcze dzis czekamy na potwierdzenie i bedziemy świętować juz oficjalnie.

asiaaa super wieści, ale sie cieszę.
Basik82
Witajcie!

No więc nieśmiało potwierdzam II kreski. Dziś teścik zrobiony, choć druga kreseczka dalej delikatna. Nie wiem nawet czy zdjęcie uda mi się zrobić. Jednak, że planuję zrobić jeszcze raz test za dwa lub trzy dni to wtedy wkleję na pewno
Mam nadzieję, że słaba kreska to wynik spóźnionej owu. Jeśli dobrze liczę to by był 16/17 dpo.
Sądziłam, że owu była 28 kwietnia-pierwszy ból jajnika, ale przyjrzałam się wykresowi i raczej była 2/3 maj-drugi ból jajnika, dlatego w sobotę test nie wyszedł.
Nie sądziłam, że mam takie skoki, na szczęście na wszelki wypadek działaliśmy 2 maja 06.gif

Dziękuję Wam za &&&&&&&&&. Bardzo pomagają.

Trzymam za Was dziewczyny mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&.
klekotka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Mon, 17 May 2010 - 14:11) *
Klekotka - to dzięki Tobie tutaj dziś piszę.

A właśnie wczoraj o Tobie Agnieszko myślałam. Chyba Cie telepatycznie przywołałam 06.gif 03.gif Dziekuję za Twoje słowa - mam podobne przemyślenia. Czas pokaże co z nich wyniknie icon_rolleyes.gif

Asiaa ogromnie sie cieszę, że przynosisz nam tak cudowne nowiny. Oby maluszki jak nadłużej mieszkały w tym (niedługo ciasnym 08.gif ) M1

Olibq nooooo Kochana. Zaszalałaś, choć ja podejrzewałam, ze to będzie Twój cykl. Gratuluję serdecznie i spokojnej, bezproblemowej ciąży Ci życzę

kropeczka witaj i nie zasiedź się tutaj zbyt długo
zuza1313
OLIbg, GRATULACJE!!!! Tak się cieszę!!! To teraz czekamy na zdjęcie testu icon_smile.gif
agnieszka 1108
Olibg - gratuluje z całego serca
Klekotka - musi być dobrze, wszystko się ułoży. przytul.gif
Asiaa - super wiadomości, strasznie się cieszę.
kropeczka - witaj wśród staraczek i szybciutko zmieniaj wątek na ciążowy.

A ja dziś ok 12 dowiem się kiedy mam HSG
komunikacja
OLIbg ja tez miałam ta druga słaba kreseczke i dziewczyn sie dopytywałam czy tylko ja ja widze czy ona na pewno tam jest icon_rolleyes.gif
Po 2 dniach powtórzyłam test i wyszły ogromnie grube krechy ale ja robiłam test około tygodnia po spodziewanej miesiączce bo nie chciałam sie nakręcać i chciałam test zrobić dopiero jak bede miała typowe objawy-do dzisiaj ich nie mam hehe to bym długo czekała.....
Ale dziewczyny od razu widziały tam druga kreske i mi potwierdziły:)
Tak że wklejaj na razie ten test bo chcemy zobaczyc to samo co Ty dziś rano.... 06.gif
komunikacja
Ach no i zapomniałam z tego wszystkiego o najważniejszym-O FLUIDKACH DLA POZOSTAŁYCH DZIEWCZYNEK....DUUUUŻO.......DO WORA PAKOWAĆ 08.gif
asiaaa
OLIbg GRATULACJE brawo_bis.gif spokojnej ciąży życzę icon_smile.gif

a ja na styczniówkach wkleiłam link do zdjęć icon_smile.gif
Hania-17
OLIbg W takim razie teraz oficjalnie ci pogratuluję. SPOKOJNYCH MIESIĘCY!!
słoneczko182
Witajcie!!!
kropeczka witaj wśród staraczek i szybciutko zmieniaj wątek na ciążowy.
Olibg - gratuluje
Asiaa super wiadomości


Teraz troszkę o mojej wczorajszej wizycie u dr. pracuję mój prawy jajnik pęcherzyk był słaby wczoraj wielkości 13\14mm więc coś się pojawiło.Rozmawialiśmy i podjął decyzję za nas że spróbujemy przeprowadzić drugą IUI w środę zastrzyk a w czwartek 20.05 IUI (pęcherzyk powinien mieć ok 18mm). Sama już nie wiem czy robimy dobrze że próbujemy jak jest taki słaby cykl. Jak nam nic nie wyjdzie w ciągu dwóch miesięcy będę miała przeprowadzoną laparoskopię(to jego As w rękawie)
komunikacja
CYTAT(słoneczko182 @ Tue, 18 May 2010 - 11:40) *
Witajcie!!!
kropeczka witaj wśród staraczek i szybciutko zmieniaj wątek na ciążowy.
Olibg - gratuluje
Asiaa super wiadomości
Teraz troszkę o mojej wczorajszej wizycie u dr. pracuję mój prawy jajnik pęcherzyk był słaby wczoraj wielkości 13\14mm więc coś się pojawiło.Rozmawialiśmy i podjął decyzję za nas że spróbujemy przeprowadzić drugą IUI w środę zastrzyk a w czwartek 20.05 IUI (pęcherzyk powinien mieć ok 18mm). Sama już nie wiem czy robimy dobrze że próbujemy jak jest taki słaby cykl. Jak nam nic nie wyjdzie w ciągu dwóch miesięcy będę miała przeprowadzoną laparoskopię(to jego As w rękawie)



Działajcie kochani,działajcie-wszystko co tylko trzeba a jak jest nadzieja to trzeba działać a zobaczycie,że w końcu Wam się uda i będziecie mięli śliczne i zdrowe bejbe:)
Ja trzymam za Was kciuki...
słoneczko182
Dziękuje bardzo się przydadzą ciepłe słowa icon_smile.gif
zapomniałam fluidy pakuję do wora oby były szczęśliwe 43.gif
Ola81
OliBg gratulacje. I jeżeli sobie przypominasz to moja druga krecha była mega blada.
Fiefiora
Olibg - gratuluje już oficjalnie i spokojnej ciąży życzę i zdrowego bobasa!
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Słoneczko - ważne że działacie i nie stoicie w miejscu.
Będe mocno zaciskać kciuki za IVI

Asiaaa - widziałam maluchy. Cudowny widok, ale na tym pierwszym zdjęciu to ja nie wiem czy ich jest 2 czy 3 37.gif
Ale to pewnie tak jak pisałaś że jedno ładnie pozuje a 2 się chowa icon_smile.gif

My trochę chorowaliśmy ja miałam zapalenie krtani, a Olek straszny katar, bałam się, że wróci mu zapalenie ucha, które dopiero co przechodził.
Na szczęście wczoraj było już ok i dziś też nic mu się z nosa nie leje. Popołudniu chyba wybiorę się z nim do bawialni, bo od siedzenia w domu można oszaleć.
W niedziele idziemy na komunie dalszej kuzynki Olka. Kawaler już ma przygotowany strój odpowiedni.
Ja nie lubię maluchów w garniturach, więć Olek wystąpi w jeansach, do tego ma koszule białą z niebieskimi przeszyciami, błękitną muchę i kaszkiet.
Oczywiście trochę inny stój mamy na przebranie, bo Olek nie wytrzyma czysty zbyt długo.
A ja musze rozchodzić moje nowe sandałki tylko nie wiem co ubiorę jak nadal taka pogoda będzie.
Nie wiem co zrobimy też z Olkiem, bo miałam zamiar spacerować z nim pod kościołem, bo on w miejscu 5 minut nie wytrzyma, więc do kościoła się nie nadaje, bo by głośne przedstawienie robił, a nie wypada psuć dzieciakom tak ważnej uroczystości.
Czy nie może pogoda się poprawić blagam.gif
W Krakowie sytuacja powodziowa coraz gorsza. Koło pracy K już są podtopienia. u niego w pracy piwnica zalana. Też wokół bloku mojej koleżanki ulice zamknięta bo zalane.
Jak oglądam zdjęcia z terenów zalanych to coraz bardziej złości mnie ż,e nic nie nauczyły nas poprzednie lata, znów dzieją się tragedie.
Basik82
Dziękuję dziewczyny. Kochane jesteście! przytul.gif
Myślałam, że się nie doczekam. Tylko mi tak strasznie słabo....

CYTAT(Ola81 @ Tue, 18 May 2010 - 12:00) *
OliBg gratulacje. I jeżeli sobie przypominasz to moja druga krecha była mega blada.


Olu faktycznie, poszukałam w 21 odsłonie. Mój jest jak kopia Twojego.

Tylko czy mój aparat to uchwyci?...hee,hee
No nic po pracy spróbuję.
agulek8
OLIbg gratuluje brawo_bis.gif brawo_bis.gif

a ja po mału szykuje sie do następnego cyklu 29.gif
bobi
OLIbg WIELKIE GRATULACJE. brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Słaba kreska to wynik wczesnej ciąży, też taką miałam i nie byłam pewna czy to napewno to, a jednak.
zuza1313
słoneczko182, mam nadzieję ,ze Twój pęcherzyk będzie wystarczający, nie chcę mieszać Ci w głowie, ale mój gin uważa ,ze dopiero taki od 20mm jest odpowiedni. Żeby nie było tak, że Twój lekarz wyciąga kasę od Was. Ale wierz, co lekarz to metoda. W każdym razie ,jak się zdecydujesz na IUI ,to będę mocno trzymać kciuki.


Fiefiora
, kurcze naprawdę macie straszną sytuację. A ty nie wskazuję ,żeby miało się coś zmienić. Mam nadzieję ,ze do Cibie nie dosięgnie.

OLIbg, to czekamy na zdjęcie icon_smile.gif

Wróciłam właśnie od lekarza. Całą noc nie mogłam spać, nawet się ruszyć nie mogłam i się okazało ,ze mam zapalenia mięśni mostkowo-żebrowych. Dostałam jakieś leki przeciw zapalnie i zwolnienie do końca tygodnia.
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Tue, 18 May 2010 - 12:35) *
Dziękuję dziewczyny. Kochane jesteście! przytul.gif
Myślałam, że się nie doczekam. Tylko mi tak strasznie słabo....
Olu faktycznie, poszukałam w 21 odsłonie. Mój jest jak kopia Twojego.

Tylko czy mój aparat to uchwyci?...hee,hee
No nic po pracy spróbuję.



ależ Ty nas trzymasz w niepewności.....
rób to zdjęcie czym kolwiek i dawaj nam tu:D
Gabiszczu

Witam i przesyłam fluidki od mojej kruszynki rollbaby.gif rollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gif
ja czuje się dobrze maluszek kopie jak szalony icon_smile.gif szczególnie jak ja chcę zasnąć ...

gratuluje OLIbg



i jeszcze mieszkanko kruszynki


kropeczka
Witajcie icon_smile.gif Bardzo Wam wszystkim dziękuję za przemiłe przyjęcie mnie w swoim gronie icon_smile.gif
OLIbg ogromne gratulacje!!! Mój pierwszy test kiedy miałam w brzuszku mojego Jasia wyszedł tak że pomyślałam że tylko ja widze tą kreseczke! Na dodatek zrobiłam badanie krwi które wskazywało że raczej w ciąży nie jestem. A byłam icon_smile.gif zrobiłam potem jeszcze ze 3 testy żeby mieć na potwierdzenie bo dalej nie mogłam uwierzyć hehe
Gabiszczu piękne mieszkanko dla kruszynki icon_smile.gif
zuza1313 wracaj do zdrowia
Fiefiora cały czas oglądam telewizje i przypomina mi sie rok 97..mam nadzieje że tamto się nie powtórzy i że w końcu przestanie padać!
No i musze kończyć bo wyłączyli mi prąd a bateria pada.Mam nadzieje że szybko go włącząicon_smile.gif Trzymam kciuki za Was wszystkie icon_smile.gif
milutka
CYTAT(zuza1313 @ Tue, 18 May 2010 - 15:06) *
słoneczko182, mam nadzieję ,ze Twój pęcherzyk będzie wystarczający, nie chcę mieszać Ci w głowie, ale mój gin uważa ,ze dopiero taki od 20mm jest odpowiedni. Żeby nie było tak, że Twój lekarz wyciąga kasę od Was. Ale wierz, co lekarz to metoda. W każdym razie ,jak się zdecydujesz na IUI ,to będę mocno trzymać kciuki.



Właśnie miałam pisać do Słoneczka czy tą IUI robią prywatnie czy na NFZ, jesli na NFZ to warto zaryzykować, ale jeśli prywatnie, to uważam, że szkoda kasy, z tego co wiem pęcherzyk pęka jak ma około 21/22 mm, 18 to według mnie zdecydowanie za mało.

[bZuza][/b] zdrówka życzę &&&

Olibg GRATULUJĘ !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

A ja czekam na @, dzisiaj albo jutro przyjdzie bo już ją czuję, oby przyszła jak najszybciej, bo nie chcę aby mi się przesunął cykl, bo inaczej ta druga @ wypadnie mi w dzień lap/hist.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.