To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
nulek27
LillAnn icon_lol.gif Super to Twoja dzidzia !!
Cześć Kobetki !
Własnie jestem po wizycie u gin , usg - 14 dc , JP 16 mm , JL 10mm , E 7.6 mm. Szkoda ,że teraz następna wizyta dopiero w poniedziałek ale zawsze są testy owulacyjne 08.gif
Co o tym myślicie ?
komunikacja
ten prawy zapowiada się super.....
mój tez był w prawym jajniku i tez miał 16mm a dwa dni potem już był duży i wpuścił plemniczka icon_biggrin.gif
kasiaaa82
LillAnn super dzieciaczek 04.gif łapie fluidków ile sie da
nulek faktycznie prawy ok i endo, kochana pozostaje tylko działać 06.gif
iwona, dla mnie jak @ma przyjść to przyjdzie, u Ciebie jednak mam nadzieje, że test był za szybko zrobiony
milutka dobrze że się odezwałaś, już tęskniłam
słoneczko, oby to plamienie oznaczało coś innego &&&&&&&&&&
u mnie kolejne 2 dni minęły a podbrzusze "lubi"nadal sobie zakuć (albo już mam urojenia)
Madziara.
agulek8 trzymam kciuki, aby te objawy potwierdziły ciążę &&&&&&&&&&&&

słoneczko82, iwona987 &&&&&&&&&&&&&&&&&&za pozytywne testowanie

OLibaggratuluję i czekamy na fluidki

agnieszka1108 oby te bociany przyniosły II kreseczki na teście icon_smile.gif

nulek27 witam i życzę szybkiego zafasolkowania

Lillann gratuluję

zuza prosiłabym o dopisanie mnie do listy @ 21.05.2010r


Staram się w miarę wolnego czasu śledzic forum, nie bardzo rozumiem co to jest te endo icon_redface.gif
Chciałam was również zapytac co jest wskazaniem do przeprowadzenia badania HSG i czy jeżeli pojawiają się pęcherzyki to może okazac się, że jednak jajowody są niedrożne icon_question.gif

Ja byłam dzisiaj u gin bo od kilku dni mam bóle w lewej stronie. Lekarz stwierdził zapalenie lewego przydatka nie wypisał żadnych leków i kazał zrobic USG i z tym badaniem wrócic do niego i wtedy zacząc leczenie, a termin badania wyznaczono mi dopiero na 1-go lipca 41.gif
W końcu udało mi się dostac dzisiaj prywatnie do ginki która zrobiła mi te USG, nie powiedziałam, że brałam CLO, dopiero gdy usłyszałam, że to nie zapalenie przydatków tylko torbiel zapytałam czy powodem jej powstania mógł byc CLO na to pani dr zapytała dlaczego nie powiedziałam, że jestem po tym leku i że to zmienia postaczy.
Z lewego jajnika na USG były widoczne dwa pęcherzyki jeden 1,74 cm a drugi 3,01 cm, ten drugi pani dr wzięła za torbiel ale po moim przyznaniu się do brania CLO powiedziała, że w takim razie to będzie pęcherzyk od symulacji CLO.
Przepisała mi duphaston i kazała wziąśc w 16 dc. W poniedziałek 17 dc mam iśc na monitoring i sprawdzimy czy pęcherzyki pękły.

Nie rozumiem właśnie o co kaman bo wy podajecie rozmiar pęcherzyków w mm a mi gina mówiła o cm icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Jeszcze wytłum,aczyła, że pęcherzyk rośnie po 2mm dziennie i ten mniejszy powinien pęknąc za dwa dni, nie rozumiem w takim razie dlaczego ten większy jeszcze nie pękł skoro jest taki duży.





































































































































































Madziara.
Nie wiem co zrobiłam, że ten post wyszedł taki długii, tzn ta luka icon_redface.gif i nie wiem jak to edytowac icon_question.gif
słoneczko182
Cześć dziewczyny robiłam dzisiaj test to 13dzień po IUI i wyszedł negatywny jak na razie plamię rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Nie wiem czy będę podchodzić do kolejnej IUI jak na razie jestem negatywnie nastawiona...
Iwonka może Tobie się udało???? &&&&&&&
Madziara.
słoneczko182 może głupie te moje pytanie ale co to jest IUI icon_question.gif śledzę forum, ale jeszcze nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe icon_redface.gif
Madziara.
Wczoraj w końcu trafiłam do w miarę dobrej gin (tak bynajmniej mi się wydaje po wczorajszej wizycie) jakoś konkretnie podchodzi do tematu, ma cierpliwość w tłumaczeniu wszystkiego, ale mimo to jeszcze nie wszystko ogarniam. Jakoś wcześniej nie czułam potrzeby poznawania swojego cyklu itp
a dzięki temu że trafiłam na forum dowiaduję się wielu pożytecznych rzeczy które mam nadzieję pomogą w szybkim zafasolkowaniu.
Madziara.
Sorki za pytanie już udało mi się dowiedzieć co oznacza ten skrót IUI icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiaaa82
słoneczko przytul.gif
Madziara endo to skrót od endometrium, czyli błony śluzowej macicy, potrzebna jest do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki, musi też mieć odpowiednią grubość, żeby się do tego nadawała i jak nie dojdzie do zapłodnienia to się złuszcza i jest @, a mm i cm zawsze możesz sobie przeliczyć, choć pierwszy raz spotkałam się z cm, no i pęcherzyki czasami nie pękają (na 4 monitorowane cykle dopiero pierwszy raz mi pękł)
i pytaj kochana po to tu jesteśmy, ja tez często pytam i dziewczyny pomagają, razem łatwiej 06.gif
Basik82
Ja tak szybciutko.

We wtorek nie byłam na wizycie bo Pani doktor wzięła urlop i idę w następny wtorek. Będzie to 7,5 tyg. więc jeszcze w normie.

Obiecałam fluidki więc pierwsza porcja dla Was dziewczyny

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

słoneczko, iwonka Ja tam dalej za Was &&&&&&&&&& trzymam, może na test było za wcześnie, jak u mnie.
nulek27
Wpadłam się przywitać icon_lol.gif
Iwona987 Na własnym przykładzie mogę powiedzieć że podczas brania Luteiny dostaje się @ , od czasu kiedy biorę luteine cykl mi się trochę wydłużył ale @ nadchodzi ! Bardzo nie lubię robić testów ciążowych bo strasznie mnie dołuje wynik negatywny jakoś wolę poczekać na @ , a że zawsze wcześniej boli mnie brzuch i plecy więc domyślam się ze nadchodzi ta wredna i złośliwa @ 31.gif
wiolka272
witam

Zuza możesz mnie skreślić z pierwszej stronki,niestety gin na USG nie stwierdziła akcji serduszka:ryczę rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif
wczoraj wróciłam ze szpitala,jestem po zabiegu 32.gif rycze.gif

życzę Wam szybkiego zafasolkowania
tym co się udało ogromnie gratuluję

pozdrawiam serdecznie
kasiaaa82
wiolka nie wiem co napisać, tak mi przykro, czasami świat jest niezrozumiały, trzymaj się kochana
Madziara.
Rosa kasiaaa82 bardzo dziękuję za informację icon_smile.gif

Prawdę mówiąc (wiem, że bardzo źle zrobiłam) ale CLO nie przepisał mi lekarz tylko dostałam go od koleżanki a do lekarza tylko zadzwoniłam aby zapytać czy mogę go wsiąść bez monitoringu icon_redface.gif całe szczęście o dobrym czasie trafiłam do gin i jednak monitoring został zachowany 02.gif
Muszę zapytać swojej gin dlaczego mi podaje w cm a nie mm rozmiar pęchęrzyka 21.gif

wiolka272 bardzo mi przykro trzymaj się i nie trać wiary przytul.gif
matylda315
Witajcie icon_smile.gif

HSG - 7.06.2010 godz.8.45 w Lesznie...


boję się jak diabli... trzymajcie kciuki blagam.gif blagam.gif blagam.gif


i pozdrawiam wszystkich serdecznie 06.gif

Wiolka bardzo mi przykro... przytul.gif wiem co czujesz...
słoneczko182
wiolka272 Tak bardzo mi przykro przytul.gif to samo przeżyłam i to w tym samym tyg. ciąży aż się rycze.gif
Trzymaj się cieplutko przytul.gif przytul.gif przytul.gif
słoneczko182
Dziewczyny mam pytanie do was jak biorę duphaston i luteinę mogę dostać @ czy dostaje się po odstawieniu???
Wiem ze to głupie pytanie ale chce mieć pewność...
Rano(8:00) plamiłam kolor brunatny zrobiłam test negatywny, a teraz zero plamień brzuszek zaczyna mnie boleć więc chyba się @ rozkręca
Basik82
wiolka272 przytul.gif Ogromnie mi przykro. Nie wiem co napisać........ 41.gif

Trzymam za Was &&&&&&&&&& dziewczyny żeby @ nie przyszły.
słoneczko Mnie brzuch okropnie bolał i w I i w II ciąży w dniach @, które nie przyszły, a tym razem nawet no-spę musiałam brać, czego raczej nie robię.

matylda315 za poniedziałek &&&&&&&&&&&&&&



słoneczko182
matylda315 Trzymam mocno &&&&&&&&&& za badanie icon_smile.gif Będzie dobrze icon_smile.gif
Madziara.
matylda315 ja również trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje badanie

Też dostałam duphaston mam brać go od 16 dc po dwie tabletki przez 10 dni i po nim gin coś napomknęła, że powinien zacząć się @ a to by było 6 dni przed planowaną @ czy ten lek skraca cykl icon_confused.gif
Chyba na poniedziałek przygotuję sobie listę pytań do ginki icon_biggrin.gif
Basik82
Witam się i przesyłam kolejną porcję fluidków:
ciaza.gif rollbaby.gif tup_tup.gif ciaza.gif rollbaby.gif tup_tup.gif rollbaby.gif ciaza.gif tup_tup.gif ciaza.gif rollbaby.gif tup_tup.gif ciaza.gif tup_tup.gif ciaza.gif rollbaby.gif tup_tup.gif
słoneczko182
OLIbg łapie,łapie i do wora...przydadzą się....
Iwonka i jak tam???
Basik82
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 04 Jun 2010 - 11:58) *
OLIbg łapie,łapie i do wora...przydadzą się....
Iwonka i jak tam???


słoneczko, a jak @ rozkręciła się? Czytam, że II IUI nieudane?...
kasiaaa82
OLIbg dziękuję za kolejną porcję fluidków 06.gif
Słoneczko przytul.gif , w końcu musi się udać, trzeba w to wierzyć
Matylda &&&&&&&&& za poniedziałek
Iwonka, co tam u Ciebie?????
milutka
Wiolka strasznie mi przykro przytul.gif 41.gif ehh to życie jest niesprawiedliwe icon_sad.gif

Madziara z której części lubuskiego jesteś? icon_smile.gif

A co gonki ż epodaje Ci w cm to nie ma różnicy, przecież 1,70cm to inaczej 17 mm, łatwo przeliczyć icon_smile.gif a co do tego pęcherzyka 30mm to nawet po CLO jets on za duży, z niego już nic nie będzie, oby się wchłonął i torbiel nie powstała.
słoneczko182
OLIbg robiłam test i zobaczyłam I kreskę 41.gif dlatego napisałam nieudane.
Od rana plamię wiec cały czas czekam aż się rozkręci@
Brzuszek mnie boli plecki również to tylko kwestia czasu...
inka-24
CYTAT(słoneczko182 @ Thu, 03 Jun 2010 - 19:11) *
Dziewczyny mam pytanie do was jak biorę duphaston i luteinę mogę dostać @ czy dostaje się po odstawieniu???
Wiem ze to głupie pytanie ale chce mieć pewność...
Rano(8:00) plamiłam kolor brunatny zrobiłam test negatywny, a teraz zero plamień brzuszek zaczyna mnie boleć więc chyba się @ rozkręca


Jeżeli ciąży nie będzie dostaniesz @.
Może być opóźniona 1-2 dni, ale napewno nie zatrzyma się pod wpływem tych leków.
Basik82
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 04 Jun 2010 - 12:54) *
OLIbg robiłam test i zobaczyłam I kreskę 41.gif dlatego napisałam nieudane.
Od rana plamię wiec cały czas czekam aż się rozkręci@
Brzuszek mnie boli plecki również to tylko kwestia czasu...


słoneczko182 przytul.gif przytul.gif
słoneczko182
Dzisiaj rano pojechałam na betę tak jak kazał dr. wynik będzie po 15 ale wiem że i tym razem nic nie wyszło 41.gif
nulek27
Wiola bardzo mi przykro !
Słoneczko ja dostałam @ biorąc luteinę rano wzięłam a w południe już plamiłam do wieczora się rozkręciło ! Tobie życzę innej sytuacji !
Madziara.
Madziara z której części lubuskiego jesteś? icon_smile.gif

Żary icon_biggrin.gif

matylda315
Madziara a ja prawie z Głogowa 02.gif
Madziara.
CYTAT(milutka @ Fri, 04 Jun 2010 - 13:45) *
... a co do tego pęcherzyka 30mm to nawet po CLO jets on za duży, z niego już nic nie będzie, oby się wchłonął i torbiel nie powstała.


Jak byłam u gin najpierw stwierdziła że to torbiel i chciała wypisać antybiotyk, który miałam zacząć brać w dzień @ (pytałam czy mogę w tym cyklu dalej się starać a wiadomo, że antybiotyków nie można w czasie ciąży), a gdy przyznałam że jestem po CLO uznała, że to jednak jajeczko wy stymulowane od leku i skreśliła wszystkie lekarska a zapisała duphaston. Jeszcze gdy pytałam czy w tym cyklu mogę się starać powiedziała, że ten lek sprzyja ciąży, to miało być coś na pęknięcie torbieli a teraz to już nic nie rozumiem.
A mam do was pytanie bo doczytałam się że jajeczko pęka średnio 21 - 26 mm i wg tłumaczenia gin w poniedziałek powinno mieć 27 mm a w poniedziałek mam wizytę i teraz nie wiem czy możemy przed wizytą przytulać czy raczej powinnam się wstrzymać, bo gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że nie powinno się przed wizytą u gin przytulać, a nie chciałabym tracić tego dnia bo może bć jeszcze owocny.
Madziara.
CYTAT(matylda315 @ Fri, 04 Jun 2010 - 19:02) *
Madziara a ja prawie z Głogowa 02.gif



To całkiem blisko icon_biggrin.gif od 7 lat wybieram się do waszej dyskoteki Protector, ale jakoś nie mogę dotrzeć icon_confused.gif
Ola81
słoneczko odebrałas betę?? Jaki wynik?
słoneczko182
Mam już wynik 0,1 rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Basik82
słoneczko182 Bardzo mocno Cię przytul.gif . Nie poddawaj się. Dasz radę. Trzymam &&&&&&&& cały czas za Ciebie i specjalnie dla Ciebie ciaza.gif tup_tup.gif rollbaby.gif trochę fluidków.
słoneczko182
OLIbg łapię,łapię i do wora...Przydadzą się na następny cykl...
słoneczko182
Wiecie co z Iwonką??
komunikacja
https://img202.imageshack.us/img202/7064/synek1.jpg


Byłam dzisiaj u tego drugiego lekarza..
Wychodzi synek(tak strasznie pragnę mieć synka)

Przesyłam fluidki od mojego maleńkiego skarbka......SŁONECZKO......dla Ciebie milionową ilość....
słoneczko182
Łapię wszystkie fludy i do wora na szczęście icon_smile.gif

Dziewczyny cudne jesteście !!!
słoneczko182
LillAnn1 piękne zdjęcie !!!
Życzę Tobie aby twoje marzenie się spełniło i żeby był synek icon_smile.gif
milutka
Słoneczko przykro mi przytul.gif

Madziara mój tata od wielu lat pracuje w Żarach, sprzedaje hurtowo warzywka i owoce na giełdzie koło lotniska icon_wink.gif

Ja mieszkam tak jakby w dzielnicy Zielonej Góry icon_smile.gif

A gdzie chodzisz do gina, w Żarach?
milutka
Słoneczko pamiętasz jak Rosa Ci pisała

CYTAT
ja nie Milutka, ale mam wciaz w pamieci Twoj post o "macicy wielkosci narzadu wlasciwego czterolatce" i jesli to jest prawda (a nie licentia poetica albo przesada albo whatever) to prawde mowiac inseminacja nie ma tu zadnego znaczenia, bo przy takim niedorozwoju macicy ciaza nie zostanie donoszona.
Lekarz widzial te macice? Zna problem? Jaka ona ma tak naprawde wielkosc? Ktos to zweryfikowal?
Jesli wyjasnilas juz te sprawe i wszystko jest ok to podchodzilabym dalej do inseminacji.
Jesli sprawa wyjasniona nie jest- powiedziec o tym lekarzowi i wykonac skany, trzeba to koniecznie wyjasnic przed dalszymi ruchami.


Myślę, że powinnaś jej rady posłuchać .

A miałaś wykonywaną histeroskopię?

Widze, ż emasz w podpisie laparoskopię, może warto aby Ci zrobili za jednym zamachem histeroskopię.
Madziara.
CYTAT(milutka @ Fri, 04 Jun 2010 - 22:42) *
Madziara mój tata od wielu lat pracuje w Żarach, sprzedaje hurtowo warzywka i owoce na giełdzie koło lotniska icon_wink.gif

Ja mieszkam tak jakby w dzielnicy Zielonej Góry icon_smile.gif

A gdzie chodzisz do gina, w Żarach?



Czekałam na wizytę u ordynatora szpitala w Żarach Kaczmarka, ale trafiłam do Piwowarskiej i chyba już u niej zostanę, a na NFZ chodziłam do Jackiewicza on w sumie z Zielonej Góry ale dwa razy w tygodniu przyjmuje w Żarach.
słoneczko182
Milutka miałam robioną histeroskopię i dr.stwierdził że mam małą macicę ale nie mam się tym przejmować bo w czasie ciąży się rozciąga...Sama już nic nie wiem chce teraz mi zrobić laparoskopię a ja się coraz bardziej zastanawiam nad zmianą lekarza...Wszystko jest bez sensu.
Przed staraniem o dzidziusia chodziłam do ginekologa do pani dr. i nic nie stwierdziła" wszystko w środku z panią w porządku" takie słowa słyszałam od niej...Jak mówiłam po 1,5 roku starań o jakiś badaniach to mi powiedziała że jestem niecierpliwa i trzeba czekać.Ja należne do osób upartych więc wysłałam M na badanie nasienia.Jak zobaczyliśmy jego wyniki to przez tydz. płakałam poszłam na odczyt wyniku u mojej gin. odpowiedź nie ma szans na dzidziusia po jakimś czasie zobaczyłam II kreseczki ale szczęście nie trwało długo tylko 11 tyg.
Tak trafiłam na mojego obecnego lekarza i w sumie jestem z niego zadowolona robi mi wszystkie badania nie mogę narzekać w sumie to chyba jestem zmęczona tym wszystkim zbyt długo to wszystko już trwa...
Przepraszam was za mój dzisiejszy nastrój.
wiolka272
witam

słoneczko182 przytul.gif Cię mocno i trzymam dalej kciuki za następny cykl

LillAnn1 trzymam mocno kciuki za synka,foteczka śliczna

pozdrawiam wszystkie serdecznie
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.