To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Fiefiora
Asiaaa - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin zdrówia, szczęścia, spełnienia marzeń i spokojnej ciąży!
buniaaa
mała zuzi GRATULACJE!!!
Idź do gina koniecznie.

asiaaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN !!!

Podsyłam troszkę fluidków
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
CYTAT(LButterfly @ Sun, 02 May 2010 - 22:44) *
LilliAnn, tylko mam watpliwości, bo ja raczej mam regularne cykle, zwykle 30-31 dniowe. Jesienią miałam 2 krótsze, ale to było w okresie dużego stresu, więc mogło sie coś zmienić na chwilę. I teraz drugi cykl bez owu po kilku miesiącach. A tak zawsze 30-31 dni, @ niemal jak w zegarku. Nie wiem więc czy to CLO to nie będzie dla mnie za wcześnie, muszę wypytać lekarza. Po pierwsze - boję się bliźniaków po CLO 03.gif , a po drugie, boję się łykania hormonów w ogóle...



Powinnaś dostać lanie....to chcesz miec dziecko czy nie?jesli sa Ci przeznaczone bliźniaki to i tak nic nie zrobisz....Bedziesz kochać podwójnie 06.gif
zuza1313
Asiaaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN brawo_bis.gif
Hania-17
Asiaaa Wszystkiego dobrego

mała zuzi ogromne gratulacje, i daj nam znac po wizycie.
zuza1313
Cześć dziewczynki, witam Was z rana icon_smile.gif

Byłam właśnie zrobić sobie badanie poziomy prolaktyny i progesteronu, bo mnie już wkurzają plamienia. Dokładnie od połowy cyklu plamie, z rożnym natężeniem icon_sad.gif Mam tylko nadzieję ,że nie zrobiłam za późno tego progesteronu, ale bałam się ,ze będę tak odwlekać i odwlekać. Teraz czekam na @ i zapisuję się na HSG. Może po badaniu coś się ruszy.


Agnieszka1108
, daj znać, co u Ciebie. Jak badania?

Klekotka, odezwij się bo zaczynam się martwić.

Zmykam, bo mam dziś wyjazd służbowy

Milutka trzymam kciuki za twoje jutrzejsze badania icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&

Iwona, kciuki za jutrzejsze testowanie icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&

Słoneczko widzę Cie, pisz co u Ciebie icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
słoneczko182
część Zuzia nadrabiam jak na razie zaległości nie byłam tutaj dawno ponieważ miałam problem z netem....
Odezwę się wieczorkiem
Pozdrawiam was gorąco i łapie fluidy do wora aby przyniosły szczęście
wiolka272
witam

przesyłam troszkę fluidków od naszej kruszynki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


mala zuzi Ogromne gratulacje

trzymam mocno kciuki za wszystkie testujace i za te co maja miec badania oby wyniki były dobre
Ola81
Asiuu Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin.

Klekotko co się z Toba dzieje????????????/

Podsyłam fluidki od mojej Iskiereczki :
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agulek8
dawno mnie tu niebyło....
ale chetnie bym się znów tu zadomowiła...
właśnie postanowiliśmy z mężem,że czas najwyższy,żeby nasz synuś miał rodzeństwo....

można się przyłączyć?

pozdrawiam icon_razz.gif
hej

MoniZ
agulek8 czy mi sie zdaje ze kiedys bylas u nas na lipcowkach-ciezarowkach? pozdrawiam 06.gif
kasiaaa82
witaj agulek, miło że do nas dołączasz, ale nie zasiedź się tutaj 06.gif
zuza trzymam kciuki za badanka, oby do przodu z_choinka.gif
asia dołączam się do życzeń impreza.gif
mala zuzi GRA...TU...LA...CJE

a ja tak siedzę i się ciągle zastanawiam, dlaczego mój pęcherzyk zmalał, czy możliwe że właśnie wtedy miałam owulację, kusi mnie żeby zrobić progesteron, ale nie wiem czy przy duphastonie to ma sens ??????
Mijka
Dziewczyny przesyłam wam fluidki od mojej kruszynki
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
mała zuzi gratuluję i spokojnej ciąży icon_smile.gif
Aylin
agulek 06.gif 06.gif zaciskam qciuki icon_smile.gif i fluidki dla ciebie *********************


no i dla reszty staraczek *******************
agulek8
MoniZ zgadza się byłam najpierw na wątku starankowym, a potem wylądowałam na lipcówkach 2007 icon_biggrin.gif
Aylin dziękuję za fluidki...ja każdą ilość przyjmę 08.gif

to może powiem parę słów o sobie cobyście miały jakiś tam obraz mojej osoby 08.gif
mam pracę biurową...
mam synka, który dzisiaj kończy 2 lata i 10 miesięcy więc stawiam piwko:
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
kochany mój łobuz...nie potrafiłabym już bez niego żyć...

co do pracy to mam na czas określony tzn do sierpnia 2011r - i tu był mój dylemat czy już się starać- bo praca..
mąż mnie przekonał...dziś praca jest, a jutro niema...fakt..a latka też lecą....
ehh jakoś to będzie...damy radę....

tak po cichu to chciałabym córcie....
ale najważniejsze,żeby ciąża spokojniejsza od tej pierwszej była i dzieciątko żeby zdrowe było...

aha czekam na wyniki na antyciała kardiolipinowe...

buziaki brawo_bis.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
asiaaa
Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe icon_smile.gif przytul.gif
mała zuzi gratulacje!!!
klekotka gdzie jestes?
milutka
Asiu ja też Ci życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i szczęśliwej, bezproblemowej ciąży brawo_bis.gif

Kiedy masz wizytę, bo ja to mam krótką pamięć icon_redface.gif

A Klekotka to nas w napięciu trzyma, ciekawe o tam u niej .
mała zuzi
Witam Panie icon_smile.gif

Już jestem po wizycie i mam zalecone leżenie i luteinę podjęzykowo 3xdziennie. Jutro mam zrobic betę i progesteron i powtórzyć za 2 dni. W Na usg oczywiście znacznie za wcześnie bo to chyba prawdopodobnie dopiero początek 5 tygodnia. Dziś czułam sie rano super, pełna energii, więc posprzątałam i dosyć intensywnie spędziłam dzień - być może przez to mam dziś większe plamienia :/ Trochę się niepokoję...
milutka
CYTAT(mała zuzi @ Tue, 04 May 2010 - 23:44) *
Witam Panie icon_smile.gif

Już jestem po wizycie i mam zalecone leżenie i luteinę podjęzykowo 3xdziennie. Jutro mam zrobic betę i progesteron i powtórzyć za 2 dni. W Na usg oczywiście znacznie za wcześnie bo to chyba prawdopodobnie dopiero początek 5 tygodnia. Dziś czułam sie rano super, pełna energii, więc posprzątałam i dosyć intensywnie spędziłam dzień - być może przez to mam dziś większe plamienia :/ Trochę się niepokoję...


Kobieto chyba lanie chcesz dostać icon_wink.gif , Ty leż i nie patrz na to, że lepiej się czujesz to możesz sprzątać, leżenie to leżenie.
Trzymam kciuki za betę &&&

Agulek witaj na staraczkach icon_smile.gif
zuza1313
Cześć dziewczyny icon_smile.gif


Łapię szybko fluidki icon_smile.gif

mała zuzi, nie ryzykuj, tylko leż. Bierz grzecznie tabletki i sie nie wysilaj. Mam nadzieję ,ze szybciutko Ci miną te plamienia.

agulek8 Witaj, szybkiego zafasolkowania życzę icon_smile.gif

kasiaaa82, a może owu rzeczywiście już była.

choco. ,asia
, moge Was tez już wpisać na pierwszą stronkę?

Plamienia już się rozkręcają, temperatura spadła i czekam na @. Z jednej strony mam nadzieje, że to HSG coś pomoże, a z drugiej się boję. Miesiąc temu byłam jakoś lepiej psychicznie do tego nastawiona.
słoneczko182
Cześć Zuzia obiecałam że wczoraj się odezwę ale po pracy nie dałam rady.Przepraszam
Witam nowe dziewczyny i obyście szybko przeszły na wątek ciążowy:)

Już opowiadam o sobie miałam robione IUI 21.04 przez mojego lekarza po trzech dniach kazał nam przyjść na wizytę kontrolą czy powstało ciałko żółte.
Oczywiście pojechaliśmy do Dr. powiedział że wszytko jest w porządku a teraz czekamy dostałam receptę i miałam brać duphaston 3*1 luteinę 2*2 kwas foliowy 5mg3*1 ...
Za dziesięć dni miałam zrobić betę ... Od 01.05 zaczęłam plamic i kazał mi zwiększyć luteinę 3*3
Wczoraj byłam na becie i wynik 1,6 nie udało się
A teraz czekam na @
Pozdrawiam
Jagoda07
agulek8 Witaj! Pamiętam Cię ze staraczek icon_biggrin.gif Jestem ,,kwietniówką 2007". Też startuję ze staraniami od czerwca. Powodzenia!!!
Widzę w paseczku, że masz synka Mateusza - jeśli będzie chłopiec tak bym chciała nazwać mojego synka. icon_biggrin.gif
agulek8
witam środowo...
mała zuzi ja też musialam lezec podczas pierwszej ciązy i tez na początku (przez 3 miesiące) musialam brac luteinę, a potem mialam inne leki bo mały pchal sie od 6miesiaca na świat..proszę Cię jeśli masz przykaz leżenia to leż...ja wiem,że czasem kobiete roznosi i chętnie by coś porobiła bo "ile można leżeć' ale uwierz mi tak będzie dla Ciebie i maleństwa lepiej....
zyczę wytrwałości icon_cool.gif

Jagoda07 witaj 06.gif jak miło spotkać "starych' znajomych....ktorzy mają ten sam cel 29.gif
Hania-17
słoneczko182 szkoda że się nie udało icon_sad.gif choc nadal trzymam łapki.

mała zuzi a tobie kochana należy się wielkie lanie, jak leżec to leżec i koniec kropka.
wiolka272
witam dziewczynki

słoneczko182 szkoda że się nie udało
mała zuzi jeżeli lekarz nakazał lezeć to tak trzeba,odpoczywaj jak tylko można,to dla Twojego i maluszka dobra
agulek8 witaj serdecznie i zmykaj szybciutko na ciężarówki
Jagoda07 życze oby czerwiec był szczęśliwym dla Ciebie miesiące,szybkiego zafasolkowania
słoneczko182
Dziękuje Haniu może następnym razem się uda icon_rolleyes.gif
A u mnie chyba zaczyna się rozkręcać @ podbrzusze zaczyna boleć i plamienia bardziej się rozkręciły...
Dzięki dziewczyny za wsparcie jest one nie ocenione icon_razz.gif
kasiaaa82
słoneczko będzie dobrze, musi (nie teraz to za chwilę) przytul.gif
mala zuzi jak masz leżeć, to leż, życzę wytrwałości icon_biggrin.gif

i pozdrawiam wszystkie panie
milutka
Słoneczko przykro mi icon_sad.gif podchodzicie do kolejnej IUI?

A mnie jest smutno bo dowiedziałam się że 30 kwietnia zginął 21 letni chłopak w wypadku samochodowym, no i strasznie człowieka to boli, że media piszą, że skoro jechał bmw to jego wina i że skoro jechali dwoma BMW to ścigali się, a oni po prostu wracali ze zlotu do domu icon_sad.gif Biedny ponoć spalił się żywcem icon_sad.gif Walnął w nich samochód który wleciał na czerwonym na skrzyżowanie.
agulek8
milutka przytul.gif niestety to jest właśnie ludzka mentalność i stereotypy .....
słoneczko182
Milutka jeszcze nie wiem ...A Ty co mi radzisz??
zuza1313
Słoneczko, tak mi przykro,ze się nie udało icon_sad.gif ale się nie poddawaj, bo przecież rzadko się udaje pierwsza IUI. przytul.gif

Milutka
, bo to jest takie szufladkowanie i ocenianie ludzi bez szerszego kontekstu.
asiaaa
zuza mnie może jeszcze nie wpisuj na pierwszą stronkę icon_smile.gif narazie jestem pełna obaw o tą ciążę
jutro idziemy na pierwszą wizytę...
słoneczko przykro mi, ale teraz trzeba szybko wziąć się w garść i iść dalej do przodu przytul.gif
milutka przykra wiadomość i przykre te komentarze ludzi... mój kolega zginął 4 lata temu w wypadku... wracał ze zlotu motocyklistów... oczywiście komentarze takie, ze skoro jechał na motorze to pewnie szalał i dlatego się rozbił... a prawda była całkiem inna. Ale ludzie i tak swoje gadają...
iwona987
słoneczko182 strasznie mi przykro przytul.gif jutro dam znać jak jest u mnie. Dzisiaj nie testowałam ponieważ byłam po nocce i tak jakoś mi się nie chciało ale dziś mam wolne więc jutro z rana robię test <chyba że przyjdzie do tego czasu>
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mała zuzi
Hej dziewczyny, dzięki za wszystkie miłe słowa !
Chciałam tylko sprostować, że ten mój wczorajszy, aktywny dzień to był przed wizytą u gina i nawet nie pomyślałam, że powinnam leżeć. Dziś leżę i umieram z nudów...
Znam już wyniki badań i ginekolog potwierdził mi telefonicznie bardzo wczesną ciążę (jutro odbiorę i będę dokładnie znała wartość bety). Progesteron o dziwo mam w normie - zastanawiam się czy może mieć na to wpływ, że wczoraj wieczorem wzięłam już jedną tabletkę?
Plamienia nadal są- brązowe. Mam nadzieję, ze to minie - z tego co wyczytałam to jest to stosunkowo częste i nie zawsze groźne. Do gina pójdę chyba za 2 tygodnie, żeby coś zobaczyć już na usg.

A poza tym to cały czas trzymam za Was wszystkie baaaardzo mocno kciuki!

Słoneczko - przykro mi icon_sad.gif Mam nadzieję, ze już wkrótce Ci sie uda!
Ola81
Klekotko gdzie TY sie podziewasz????????????????????????????????????
Hania-17
mała zuzi Ja takie plamienia miałam z Daria ok 5 tyg ciąży, dostałam duphaston, poleżałam i wszystko było ok, ważne że to nie krew. Lez i odpoczywaj.

No właśnie gdzie Klekotka??
milutka
Asiaa trzymam kciuki mocno mocno za jutrzejszą wizytę &&&

Słoneczko ja bym radziła kolejną IUI, bo jak napisała Zuzia pierwsza mało kiedy się udaje, ale zapomniałam o tej Twojej macicy, Rosa teraz przypomniała, no właśnie co tam z nią? może masz po prostu małą macicę tak jak ja ponoć.

Klekotko no co tam z Tobą??


Dziewczyny ja po wizycie u kardiologa, niestety moja niedomykalność zastawki mitralnej skoczyła z drugiego stopnia na trzeci icon_sad.gif

Ale na szczęście pani kardiolog powiedziała, że spokojnie mogę mieć narkozę.
Cathee
Dziewczyny ja tylko na chwilkę chciałam przesłać wam moc fluidków od mojego dziś ujawnionego SYNKA rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Cały czas was podglądam i trzymam kciuki za wszystkie icon_smile.gif Gratulacje dla niedawno zafasolkowanych !!
milutka
CYTAT(Cathee @ Wed, 05 May 2010 - 23:59) *
Dziewczyny ja tylko na chwilkę chciałam przesłać wam moc fluidków od mojego dziś ujawnionego SYNKA rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

Cały czas was podglądam i trzymam kciuki za wszystkie icon_smile.gif Gratulacje dla niedawno zafasolkowanych !!



gratuluję synka icon_smile.gif
Hania-17
Cathe gratuluje synka.

Milutka oj szkoda że sie pogorszyło, ale dobrze że możesz mieć narkozę.
Agnieszka_82
Ja Was zarzucę 100dniówkowymi fluidkami od Martynki !
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie !
buniaaa
No to i ja podrzucę troszkę fluidków na szczęście

agulek8
witam środowo

dzięki dziewczyny za fluidki - chetnie się nimi poczęstuje icon_smile.gif niech bobaski zdrowo rosną w brzuszku....



a mnie już zaczyna pobolewać brzuszek....chyba w tym miesiącu się nieudalo.... icon_neutral.gif
zuza1313
Catheee, gratuluje synusia icon_smile.gif

Cathee, Buniaa, Agnieszka , łapię fluidki icon_smile.gif icon20.gif

milutka, ojej przykro mi ,ze z Twoim sercem troszkę gorzej, ale cieszę się, że mimo to możesz podejść do zabiegu.

agulek, z tego co wiem to ból brzucha nie koniecznie musi być oznaką nadchodzącej @ wiec &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

mała zuzi, super, że już lekarz to potwierdził icon_smile.gif Teraz leż i się nie przemęczaj, wolno Ci tylko wstawać do toalety i od czasu do czasu do komputera 03.gif

Klekotka, proszę daj znać co z Tobą.

Cały czas czekam ,żeby się @ rozkręciła, już się przyzwyczaiłam ,ze u mnie to zawsze trochę trwa, najpierw niby nic, a jak łupnie to jeden dzień mam wyjęty z życiorysu.
słoneczko182
Dziękuje Rosa za radę na pewno się o to wszystko wypytam przy następnej wizycie...
milutka, przykro mi , ale cieszę się, że mimo to możesz podejść do zabiegu.
Dziewczyny dzięki za fluidki wszystkie wrzucam do wora
Zuza u mnie jest tak samo jak u Ciebie z @ troszkę to zajmuje czasu aż się rozkręci na dobre...
Klekotka daj znać co z Tobą.
iwona987
witam czwartkowo na początek łapie fluidki od Naszych ciężarówek bo mogą mi się przydać w następnym cyklu Zrobiłam test i tylko jedna kreska się pojawiła 13.gif a miałam cichą nadzieję że będzie dobrze bo jeszcze wczoraj temperaturę miałam 36,9 <ale to może przez te nocki> dzisiaj już tylko 36,6. Jak na razie nic nie czuje aby miała nadejść @ ale czasami tak mam że mnie zaskakuje.
Zuza jednak ta 13 <13 cykl stań> nie okazała się do mnie szczęśliwa
kasiaaa82
cathee gratuluję synusia impreza.gif
agulek, iwona trzymam&&&&&&, do końca nic nie wiadomo 48.gif
milutka, słoneczko trzeba wierzyć że wszystko się dobrze ułoży icon_biggrin.gif
zuza przytul.gif
i pozdrawiam całą resztę
Jagoda07
Witajcie czwartkowo! icon_biggrin.gif

milutka dobrze, że jednak możesz mieć tą narkozę, szkoda tylko, że przeskoczyłaś na ten 3 stopień...

agulek8 może jeszcze nic straconego? Różnie to bywa z tym bólem...czasami zwiastuje właśnie fasolkę icon_wink.gif Tak czy inaczej trzymam kciuki&&&&&&&&&!

iwona987 przytul.gif

klekotka MELDUJ SIĘ!!!!

Hania-17
Gratuluję bliźniaków! Wyobrażam sobie w jakim musisz być szoku! icon_biggrin.gif Ja też bym była! 37.gif Będzie dobrze!

A u mnie @ w pełni rozkręcona, 2 dzień zawsze najgorszy... jeszcze ta pogodaaaaa a na lepszą się nie zanosi w najbliższym czasie...
No i od następnego cyklu zaczynamy starania! 08.gif Ale zleciało!!! Folik łykam już od kilku miesięcy, teraz zaczęłam olej z wiesiołka, no i mężowi profilaktycznie witaminki na wzmocnienie organizmu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.