To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Basik82
Witajcie dziewczyny!

Wklejam zdjęcie. Trochę mało wyraźne, w realu druga kreska jest bardziej widoczna. Robiłam zdjęcie Pre-testu ale moim aparatem było mało widoczne. To jest zdjęcie QUICK VUE robiony dziś o 15 specjalnie dla Was. 06.gif



Ola81
Olibg przeciez tam tę krechę widac jak byk... Bez dwóch zdań...
Basik82
milutka a ja tam trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby @ wcale nie przylazła.

Gabiszczu śliczene brzusio.

zuza1313 współczuję. Dużo zdrówka.

agulek8, kasiaaa82, iwona987, kropeczka Za wasze kolejne cykle &&&&&&&&&,iwona987 za IUI.

Fiefiora oj to dobrze, że już zdrowi jesteście. A te deszcze to tragedia. Ja mam mnóstwo rodziny na południu i też co roku drżymy czy u nich ok.

słoneczko182 mam nadzieję, że w czwartek wszystko się uda. Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&!

agnieszka1108 za szybkie HSG i późniejsze efekty &&&&&&&&&&&&&

klekotka oj zaszalałam, ważne że skutecznie 03.gif przytul.gif

asiaaa Piękne zdjęcia.

A ja teraz pewnie zacznę martwić się czy będzie wszystko dobrze, co powie lekarz. Jednak jestem dobrej myśli.
Trudno mi sobie wyobrazić przeniesienie na styczniówki.
Basik82
CYTAT(Ola81 @ Tue, 18 May 2010 - 17:19) *
Olibg przeciez tam tę krechę widac jak byk... Bez dwóch zdań...


Oluś Wiem. Tylko trudno w to uwierzyć. 37.gif
Basik82
06.gif
podwoiłam
kasiaaa82
OLIbg to teraz mogę puścić kciuki, troszkę mi się sine łapki już zrobiły, ale najważniejsze jest !!!!!! bardzo się cieszę, jeszcze raz gratuluję, czekam na fluidki przytul.gif
milutka ja też mam nadzieje, że @ już do Ciebie nie przylezie, ale puki co 48.gif
zuza za szybki powrót do zdrówka, a L4 żebyś brała z innego powodu przytul.gif
słoneczko trzymam kciuki za efekt, a co do wielkości pęcherzyka to każdy lekarz ma swoją teorie, a natura zrobi co chce... 08.gif
asiaaa zdjęcie cudne, nie można się napatrzeć icon_eek.gif
gabiszczu kobieta w ciąży pięknieje icon_biggrin.gif
komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Tue, 18 May 2010 - 17:45) *
06.gif
podwoiłam



No dziewczyno,ja miałam chyba takie same krechy i nadal pytałam się dziewczyn czy ja aby dobrze widzę? 04.gif
Tak mocno trzymałam kciuki,że nie wiem:)ale podziałało hehe,szkoda,że nie dołączysz do grudniówek ale najwazniejsze,że się udało.
Teraz dbaj o siebie,idź do lekarza i pisz,pisz i pisz,zobacz-my zaciążyłysmy z Ola czy Hania a nie potrafimy stąd odejść i ciągle tu tkwimy 02.gif
wiolka272
witam kreseczki

przesyłam troszkę fluidków rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

OLIbgogromne gratulacje i spokojnych 9 miesięcy kochana te II kreseczki sa bardzo dobrze widoczne,nie wiem czy pamietasz,jak wygladał mój pierwszy test,ta druga kreska była bardzo słabiutka....

pozdrawiam
zuza1313
gabiszczu, piękne M1 icon_smile.gif


OLIbg, krecha jak nic icon_smile.gif zacznij w to wierzyć icon_smile.gif

milutka, to ja zaciskam ,żeby @ nie przylazła w ogóle icon_smile.gif wtedy laparo i histero nie będzie potrzebne icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&

A i łapię fluidki, bo się coś ostatnio zgapiłam icon_smile.gif
icon20.gif
Basik82
CYTAT(LillAnn1 @ Tue, 18 May 2010 - 19:44) *
No dziewczyno,ja miałam chyba takie same krechy i nadal pytałam się dziewczyn czy ja aby dobrze widzę? 04.gif
Tak mocno trzymałam kciuki,że nie wiem:)ale podziałało hehe,szkoda,że nie dołączysz do grudniówek ale najwazniejsze,że się udało.
Teraz dbaj o siebie,idź do lekarza i pisz,pisz i pisz,zobacz-my zaciążyłysmy z Ola czy Hania a nie potrafimy stąd odejść i ciągle tu tkwimy 02.gif


Nie, nie ja stąd nie uciekam, a podwoiłam nie kreski tylko post icon_redface.gif

Dziękuję dziewczyny i mocno za Was &&&&&&&&&&&&&& zaciskam.
bobi
OLIbg krecha piękna, widoczna. Super kochana. Jeszcze raz życzę spokojnej ciąży.
iwona987
witam w ten deszczowy wieczór
Na początek to się muszę poużalać jechałam dzisiaj 2 godz przez Poznań żeby dojechać do lekarza - masakra takie korki
ale teraz trochę lepsze wiadomości urosły mi dwa duże równe pęcherzyki jeden obok drugiego icon_smile.gif miały po 18-19mm lekarz zrobił IUI i kazał przyjechać w czwartek jeśli któryś pęcherzyk zostanie to powtórzymy IUI za połowę ceny. Słoneczko widać że 18mm to w miarę dobry pęcherzyk mój lekarz nawet nie zastanawiał się aby na jutro przełożyć IUI. Łapię fluidki aby mieć dużo mocy

OLIbg wielkie GRATULACJE i spokojnej ciąży
kasiaaa82
iwona więc zaciskam kciuki za efekt i puszczę dopiero jak oznajmisz II kreseczki, no i widzę że masz spoko lekarza, pozdrawiam
Basik82
CYTAT(iwona987 @ Tue, 18 May 2010 - 21:46) *
witam w ten deszczowy wieczór
Na początek to się muszę poużalać jechałam dzisiaj 2 godz przez Poznań żeby dojechać do lekarza - masakra takie korki
ale teraz trochę lepsze wiadomości urosły mi dwa duże równe pęcherzyki jeden obok drugiego icon_smile.gif miały po 18-19mm lekarz zrobił IUI i kazał przyjechać w czwartek jeśli któryś pęcherzyk zostanie to powtórzymy IUI za połowę ceny. Słoneczko widać że 18mm to w miarę dobry pęcherzyk mój lekarz nawet nie zastanawiał się aby na jutro przełożyć IUI. Łapię fluidki aby mieć dużo mocy

OLIbg wielkie GRATULACJE i spokojnej ciąży


Iwonko super wiadomości. To ja mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& i do czwartku nie puszczam. 06.gif, no a potem za II kreski oczywiście.
zuza1313
iwona987, zaciskam kciuki za efekty icon_smile.gif A może Ty też będziesz miała bliźniaki icon_smile.gif
~anula~
Witam dziewczyny
Za jakiś czas mam nadzieję ponownie do Was dołączyć ale jak na dziś bardzo Cię zuza proszę, wykreśl mnie z pierwszej stronki...
Żegnam się na kilka miesięcy i uciekać mi stąd wszystkie, bo jak wrócę, wszystkie "staruszki" staraczki mają pogonić na wątki ciążowe! No!
zuza1313
anulka, tak mi przykro przytul.gif Mam nadzieję ,ze szybko nabierzesz sil na ponowne starania icon_sad.gif
Fiefiora
Olibg - pięknie widać II icon_smile.gif
Przepiękny widok!
Na kiedy wychodzi Ci termin?

Iwona - trzymam bardzo mocno kciuki!

Anula przytul.gif
słoneczko182
~anula~ tak mi strasznie przykro i smutno z Twojego powodu przytul.gif teraz musisz się trzymać mocno i regenerować siły trzymam za Ciebie&&&&&
Iwona - trzymam bardzo mocno kciuki&&&&&&&&&&&Aby tym razem się powiodła 43.gif
gabiszczu, przepiękne M1 03.gif
Jeśli chodzi o mnie to tym razem podchodzę do tego spokojnie mam mały pęcherzyk i wiem że są małe szanse na powodzenie (sam lekarz powiedział że możemy spróbować) jak na razie to zbieram się na zastrzyk jak ja Tego nie lubię.Laparoskopia mnie chyba nie minie...
zuza1313
słoneczko182, trzymam mocno kciuki, żeby inseminacja się udała. &&&&&&&&&&&&&&&&

Fiefiora, a jak sytuacja u Ciebie nie zalało Cie?
milutka
Anula tak mi przykro icon_sad.gif wiem co czujesz , trzymaj się, wypłacz bo to pomaga i jak będziesz miała już siłę to wracaj do nas przytul.gif

Iwonka to trzymam kciuki za udaną IUI &&&

A ja nadal bez @,dziś 32dc a cykle mam między 29 a 34, kurczę no, przez to przesunięcie wyjdzie mi że laparo nie będę miała w ustalonym terminie 21.gif

A w ciąży nie jestem, bo robiłam testy i jedna krecha, no i żadnych objawów ciążowych, nawet temperatury nie mam a brzuch boli tak jak w pierwszym dniu @ 21.gif

Słoneczko to za Twoją IUI też trzymam kciuki &&&
klekotka
słoneczko trzymam kciuki za IUI za Iwonkę również&&&&&&&&&&

Olibq i Ty sie zastanawiasz, cze widać II? Widac jak byk - ślepy by zauważył 03.gif 04.gif

zuza lepiej w tym cyklu (który i tak jest stracowny), niż w następnym. Mimo wszystko - zdrówka życzę

anula przytul.gif Wiem jak to boli, gdynyś miała ochotę pogadać możesz smialo pisać na PW

A teraz lece popodgladać dzieciaczki Asii
słoneczko182
A gdzie można zobaczyć dzieciaczki Asi??
Dziękuje dziewczyny bardzo się przydadzą wasze kciuki...
Iwonka oby nam się tym razem udało icon_smile.gif
klekotka
CYTAT(słoneczko182 @ Wed, 19 May 2010 - 13:26) *
A gdzie można zobaczyć dzieciaczki Asi??

Na styczniówkach 2010 - wątek niżej (chyba przedostatnia strona)
zuza1313
milutka, ja i tak trzymam kciuki, bo może właśnie jest niespodzianka, żadnych objawów, a tu.... 43.gif &&&&&&&&&&&

asiuuu, też sobie podejrzałam dzieciaczki, fajnie się patrzy na takie dwa baloniki icon_smile.gif Haniu, a gdzie Twoje zdjęcie bliźniaków icon_smile.gif ?

Klekotka, no właśnie też sie cieszę ,ze w tym cyklu a nie w następnym, bo my z mężem jesteśmy wyłączeni na jakiś czas z przytulanek. M. dostał bolesny zastrzyk w kolano (już kolejny), po którym nie może chodzić,a ni robić innych bardziej skomplikowanych rzeczy poza siedzeniem icon_wink.gif, a ja byłam prawie unieruchomiona od pasa w górę, ale już po zażyciu leków jest lepiej. Poza tym te lekarstwa na pewno miałyby zły wpływ na ewentualną młodą ciążę.

LButterfly, a jak u Ciebie?
Basik82
Witam się!

~anula~ ogromnie mi przykro. przytul.gif życzę Ci dużo siły.

Fiefiora Wg kalendarza to 23 styczeń. icon_razz.gif

słoneczko182 mimo wszystko ja zaciskam &&&&&&&&&&&&&. Zawsze jest szansa 06.gif

milutka Dobrze by było jakby @ nie przyszła, ale jak ma przyjść to niech przyjdzie jeszcze dziś ta wredota i planów Ci nie psuje. Ja już rozgrzewam paluszki na Twoją laparo. 03.gif

klekotka Bo wiesz z tym testem to tak trochę dziwnie wyszło. Rano robiłam Pre-test i wyszedł bardzo słabo, jak u Oli, kupiłam sobie Quick żeby go powtórzyć za dwa dni. Obiecałam Wam zdjęcie a że nie mam teraz aparatu tylko telefon-bleeee, robiłam zdjęcie jedno, drugie, trzecie i nic na nim nie było widać. Więc pomyślałam zrobię Quicka są czułe, w końcu dla Was i wyszedł - o 15.00!- ku mojemu zdziwieniu wyraźny. Heeehee

zuza1313 No właśnie jak chorować to w straconym cyklu. &&&&&&&&& za kolejny.

Ja planuję wizytę 1 czerwca. Pierwszy raz muszę iść prywatnie. U nas obecne wolne terminy są na sierpień icon_eek.gif
Obecnie jestem zmęczona i chwilami zjadłabym "konia z kopytami".

A tak dla rozrywki napiszę Wam definicję ciąży wg prawie 2,5 latki. Jakiś miesiąc temu Oliwia usłyszała w telewizji, że Pani jest w ciąży i zasypała mnie pytaniami. Próbowałam jej to wytłumaczyć i co z tego wyszło.
"Pani zjadła duzioooo ziupki i miała wieelki bziuch i pojechała do spitala i tam zlobili caly-maly pik i wyskocył dzidziuś"

Tak więc dziewczyny jedzcie dużo zupek 06.gif

ściskam was mocno przytul.gif
Basik82
Matko kochana zapomniałam.

Iwonka Za jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!
milutka
Będziemy jadać duziooooo ziupyyyyyyyy 06.gif
Dzieciaczki z tymi swoimi opowieściami są niesamowite icon_smile.gif
słoneczko182
Iwonka za jutro &&&&&&&&&&&&
komunikacja
Dziewczynki,powiedzcie mi jak to jest,że większość dziewczyn straciło swoje aniołki właśnie w 11 tygodniu ciąży.
Co takiego jest w tym 11 tyg?
Ja jestem teraz w 11 tyg i panicznie się boję.
Staram się nie myslec o tym i tłumacze sobie,że co ma byc to będzie ale jeśli moge w miarę możliwości jakoś temu zaradzić...
Pocieszcie mnie dziewczynki bo umre z niepokoju i stresu rycze.gif
kropeczka
Witajcie:)Pogoda dziś jakby lepsza ale to co sie dzieje na południu kraju to straszne.
Dziewczyny napiszcie cos o sobie żebym mogła chociaz troszke was poznać? Jak długo staracie się o swoje maluszki?
Ja mam na imię Iwona i dopiero pierwszy cykl staram się o dzidzie.Mam już w domku 3 letniego urwisa. Mam 26 lat i siedze sobie w domku pilnując Jasia.Mieszkam w Warszawie i kiedy tylko mogę pakuję się z rodzinką i jadę na wieś.
1 maja zdecydowaliśmy się z mężem że czas powiększyć rodzinkę i działamy :)Bardzo chciałabym miec córcie! Macie sposoby na dziewczynkę?
kasiaaa82
kropeczko, ja dzieci jeszcze nie mam, a latek już we wrześniu 27, bardzo chciałabym zajść w ciążę, ale muszę czekać na swoją kolejkę 08.gif przytul.gif
LillAnn dzieciątko w sobie masz cudowne i nie martw się na zapas, trzeba myśleć pozytywnie, nie łamać się, wszystko będzie dobrze, pozdrawiam kochana przytul.gif
iwona jutro będzie ważny dzień, trzymam kciuki i czekam na wieści przytul.gif
Olibg "przepis" rewelacja, fajnie fakty skojarzyła sobie maluda, jakie te dzieciaczki są kochane 06.gif
anula nie wiem co napisać, trzymaj się kochana, wszystko się poukłada przytul.gif
milutka ja za Ciebie kciuki też trzymam i nie puszczam, jak chciałabym żeby się Tobie wszystko poukładało przytul.gif
zuza za zdrówko pijak.gif
a mine jedno dziwi w moim organizmie, nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, że mi żyłki powychodziły na piersiach przed @ i do tej pory wcale mi nie zeszły, są nadal bardzo wyraźne, ciekawe od czego, może się domyślacie?, ja 25 idę do gina, mam nadzieję, że nie zapomnę go o to zapytać
iwona987
bardzo dziękuje za kciuki - nawet nie wiecie jaki to ważne icon_smile.gif ja za Was wszystkie też mocno trzymam!!!
dzięki temu forum jak widzę kobietę w ciąży nie jest mi żal samej siebie tylko się uśmiecham
milutka
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 19 May 2010 - 21:09) *
Dziewczynki,powiedzcie mi jak to jest,że większość dziewczyn straciło swoje aniołki właśnie w 11 tygodniu ciąży.
Co takiego jest w tym 11 tyg?
Ja jestem teraz w 11 tyg i panicznie się boję.
Staram się nie myslec o tym i tłumacze sobie,że co ma byc to będzie ale jeśli moge w miarę możliwości jakoś temu zaradzić...
Pocieszcie mnie dziewczynki bo umre z niepokoju i stresu rycze.gif


Nie zamartwiaj się, dzieci traciłyśmy w różnym wieku, 6, 8 czy 11 tygodniu, na to nie ma niestety reguły, nie myśl o tym, myśl po prostu pozytywnie.
Dzidzia na pewno ma się dobrze przytul.gif
Ola81
Dziewczynki ja Was czytam cały czas. Fluidków narazie nie podsyłam. Jutro mam wizytę i jak wszystko z dzidzia będzie dobrze, to obiecuje was nimi zasypywać.

Za wszystkie Was trzymam kciuki.

Klekotka , milutka i Agnieszka1108 za Was w szczególności &&&&&&&&&&&
Basik82
kasiaaa A jakieś inne objawy masz, bo może mieścisz się w tym procencie kobiet, do których @ przyszła a już nie powinna 03.gif. Temperatura też nie jest regułą.

LillAnn1 Nie zamartwiaj się proszę. Pamiętam, że jak byłam w pierwszej ciąży to bałam się I trymestru, 16, 26 tygodnia a odetchnęłam dopiero po 30. Bo właśnie w tych tygodniach bliskie mi kobiety traciły dzieciątka. Tak już jest niestety, że czasem nie jest nam dane przytulić dzieciątka i mamy aniołka. Ale jeśli czujesz się dobrze, ufasz swojemu lekarzowi to wyrzuć te czarne myśli z głowy i ciesz się każdym tygodniem ciąży. przytul.gif

iwonka &&&&&&&&&&&&&&&&

kropeczka są różne sposoby, ale nie zawsze skuteczne. Powodzenia &&&&&&&&&&&

Hania-17
Sloneczko trzeba walczyć nawet jak jest minimalna szansa. Napewno warty.

Iwona no to trzymam teraz łapki za was &&&&&&&&&&

Olibg dwie kreski jak byk, super
buniaaa
Witam wave.gif

Podrzucam troszkę fluidków od mojego ktosia

klekotka
Iwonka kciukasy zaciśniete &&&&&&&&&&&&&&

LButterfly tak jak milutka napisała - nie ma reguły. Generalnie I trymestr jest najbardziej narażony na poronienia, dopiero wykształca się cea nerwowa. Nie bez przyczyny w okolicach 12 tc robi sie USG genetyczne, aby wykluczyc ewentualne wady rozowjowe plodu. Nie zadręczaj się, tylko dużo odpoczywaj, unikaj przemęczenia i przeciążania. zobaczysz, że urodzisz zdrowego bąbla icon_wink.gif

zuza odpisałam na priv

Ola81 trzymam kciuki za wizytkę i dziękuję za Twoje. Jednak ten cykl na pewno nie będzie należal do mnie 29.gif
agnieszka 1108
CYTAT(Ola81 @ Thu, 20 May 2010 - 09:38) *
Dziewczynki ja Was czytam cały czas. Fluidków narazie nie podsyłam. Jutro mam wizytę i jak wszystko z dzidzia będzie dobrze, to obiecuje was nimi zasypywać.

Za wszystkie Was trzymam kciuki.

Klekotka , milutka i Agnieszka1108 za Was w szczególności &&&&&&&&&&&


&&&&&&&& za Twoją wizytę
Dziękuje za kciuki.
Fiefiora
Cześć!

Iwonka &&&&

Ola - trzymam kciuki za same dobre widomości z wizyty.

Zuzka - u mnie ok, bo mieszkam daleko od Wisły, ale koleżanka i kuzynka musiały się ewakuować.
U mojej mamy i nie teściów przeciekaja dachy. Już dawno na ten rok mieli ustalone naprawy dachu, tylko teraz niewiadomo jaki termin bedzie dobry, bo prognozy pogody na lato są nieciekawe.

Olibg - to ciekawe czy załapiesz się z porodem na styczeń czy już na luty.
Świetny przepis na ciąże ma Twoja córa. Mi spodobało się najbardziej rodzenie wg Oliwii.

Lillann - jak bardzo się denerwujesz przyspiesz wizyte, bo nerwy nie wskazane są w ciąży.

komunikacja
CYTAT(OLIbg @ Thu, 20 May 2010 - 08:44) *
kasiaaa A jakieś inne objawy masz, bo może mieścisz się w tym procencie kobiet, do których @ przyszła a już nie powinna 03.gif. Temperatura też nie jest regułą.

LillAnn1 Nie zamartwiaj się proszę. Pamiętam, że jak byłam w pierwszej ciąży to bałam się I trymestru, 16, 26 tygodnia a odetchnęłam dopiero po 30. Bo właśnie w tych tygodniach bliskie mi kobiety traciły dzieciątka. Tak już jest niestety, że czasem nie jest nam dane przytulić dzieciątka i mamy aniołka. Ale jeśli czujesz się dobrze, ufasz swojemu lekarzowi to wyrzuć te czarne myśli z głowy i ciesz się każdym tygodniem ciąży. przytul.gif

iwonka &&&&&&&&&&&&&&&&

kropeczka są różne sposoby, ale nie zawsze skuteczne. Powodzenia &&&&&&&&&&&



Dzieki Oli...
Naprawde pocieszenie innych kobiet potrafi zdziałac cuda przytul.gif
teraz nie będę sie martwić juz tak bardzo...Najgorsze jest to,że od poniedziałku wracam do pracy.
Będę wstawac o 3:15 w nocy,nie wime jak dam rade 1:40 w autobusie bez postoju na toalete.
Musze iść do pracy bo nie mam ciąży zagrożonej i mogę dostać wezwanie na komisję do ZUSu a nie potrzebne mi dodatkowe stresy...
Nie mam wcale ochoty tam iśc i nie chodzi o wstawanie ale bardziej o to,że nie dali mnie na lżejsze stanowisko mimo iż mam to napisane na zaswiadczeniu o ciąży....
Nie raz muszę coś dźwignąć i mam styczność z alkoholem etylowym,którym myjemy pewne podzespoły do telewizorów LCD podczas kontroli ich.
Nie chce sie z nimi kłócić o inne stanowisko bo mam umowe tylko na 2 lata a juz pół roku pracuję.nie chcę aby mnie zwolnili bo jestem nie wydajna czy konfliktowa itp.
Romcia
Witam:). Czy mogę się podłączyć do Waszego grona? 06.gif
klekotka
CYTAT(LillAnn1 @ Thu, 20 May 2010 - 12:03) *
Dzieki Oli...
Naprawde pocieszenie innych kobiet potrafi zdziałac cuda przytul.gif
teraz nie będę sie martwić juz tak bardzo...Najgorsze jest to,że od poniedziałku wracam do pracy.
Będę wstawac o 3:15 w nocy,nie wime jak dam rade 1:40 w autobusie bez postoju na toalete.
Musze iść do pracy bo nie mam ciąży zagrożonej i mogę dostać wezwanie na komisję do ZUSu a nie potrzebne mi dodatkowe stresy...
Nie mam wcale ochoty tam iśc i nie chodzi o wstawanie ale bardziej o to,że nie dali mnie na lżejsze stanowisko mimo iż mam to napisane na zaswiadczeniu o ciąży....
Nie raz muszę coś dźwignąć i mam styczność z alkoholem etylowym,którym myjemy pewne podzespoły do telewizorów LCD podczas kontroli ich.
Nie chce sie z nimi kłócić o inne stanowisko bo mam umowe tylko na 2 lata a juz pół roku pracuję.nie chcę aby mnie zwolnili bo jestem nie wydajna czy konfliktowa itp.

w ciąży Cie nikt zwolnic nie może tylko dlatego, że odmawiasz pracy w warunkach uciążliwych mimo, że w ciąży nie powinnas w takich pracować (masz to - jak pisałaś w zaświadczeniu o ciązy)
klekotka
Romcia witaj - napisz pare słów o sobie
słoneczko182
Cześć dziewczyny dzisiaj miałam II IUI w sobotę idę na kontrole czy wszystko poszło po naszej myśli icon_smile.gif
Romcia witaj
Iwonka i jak tam po wizycie??
Bunia łapię i wszystkie do wora żeby nie uciekły:)
zuza1313
CYTAT(kropeczka @ Wed, 19 May 2010 - 21:27) *
Witajcie:)Pogoda dziś jakby lepsza ale to co sie dzieje na południu kraju to straszne.
Dziewczyny napiszcie cos o sobie żebym mogła chociaz troszke was poznać? Jak długo staracie się o swoje maluszki?
Ja mam na imię Iwona i dopiero pierwszy cykl staram się o dzidzie.Mam już w domku 3 letniego urwisa. Mam 26 lat i siedze sobie w domku pilnując Jasia.Mieszkam w Warszawie i kiedy tylko mogę pakuję się z rodzinką i jadę na wieś.
1 maja zdecydowaliśmy się z mężem że czas powiększyć rodzinkę i działamy :)Bardzo chciałabym miec córcie! Macie sposoby na dziewczynkę?


Kropeczka, ja się staram już od ponad 3 lat , a od września się leczę. Dzieci na razie nie mam i zaczynam się już denerwować , bo niebawem 30 23.gif A na dziewczynkę ,t oczytałam ,ze przed owu trzeba się starać icon_smile.gif

milutka, jak tam sytuacje z Twoją @?

Romcia, witaj icon_smile.gif i zmykaj szybko na ciężarówki icon_smile.gif

LillAnn1, nie panikuj, tak jak dziewczyny pisały nie ma reguły. Co ma być to będzie, ale czemu od razu zakładać najgorsze? Nie stresuj się niepotrzebnie.

Ola, czekamy na wieści z wizyty icon_smile.gif i na fluidki 06.gif

kasiaaa82
OLIbg objawów żadnych nie mam, nadziei że się wtedy udało też nie bo @ to były prawie same skrzepy (jak nigdy), a poza tym od wtorku łykam sobie Clo i 25 zobaczymy jak zadziałało... 06.gif
milutka kciuki trzymam i 48.gif
Romcia miło Ciebie poznać, ale nie zasiedź się tutaj za długo przytul.gif
Olka daj znać co po wizycie, trzymam &&&&
Słoneczko teraz to już II kreseczki muszą być... 08.gif
LillAnn, kochana Ty walcz o L4, pracujesz w warunkach szkodliwych, wstajesz o nieludzkiej godzinie, teraz najważniejsze jest zdrowie Twoje i Maleństwa, a o problemach z ZUSem z powodu ciążowego L4 nie słyszałam, bez względu na to czy ciąża jest zagrożona, czy nie przytul.gif
buniaaa dzięki za fluidki 06.gif
bobi
CYTAT(LillAnn1 @ Thu, 20 May 2010 - 12:03) *
Dzieki Oli...
Naprawde pocieszenie innych kobiet potrafi zdziałac cuda przytul.gif
teraz nie będę sie martwić juz tak bardzo...Najgorsze jest to,że od poniedziałku wracam do pracy.
Będę wstawac o 3:15 w nocy,nie wime jak dam rade 1:40 w autobusie bez postoju na toalete.
Musze iść do pracy bo nie mam ciąży zagrożonej i mogę dostać wezwanie na komisję do ZUSu a nie potrzebne mi dodatkowe stresy...
Nie mam wcale ochoty tam iśc i nie chodzi o wstawanie ale bardziej o to,że nie dali mnie na lżejsze stanowisko mimo iż mam to napisane na zaswiadczeniu o ciąży....
Nie raz muszę coś dźwignąć i mam styczność z alkoholem etylowym,którym myjemy pewne podzespoły do telewizorów LCD podczas kontroli ich.
Nie chce sie z nimi kłócić o inne stanowisko bo mam umowe tylko na 2 lata a juz pół roku pracuję.nie chcę aby mnie zwolnili bo jestem nie wydajna czy konfliktowa itp.

Nie bardzo rozumiem, że nie możesz iść na zwolnienie, a lekarz ci nie proponował, bo ja jestem na zwolnieniu od początku, od pierwszej wizyty u gina, a to był wtedy chyba 6tc jak pamiętam. Tobie w nocy nie wolno pracować i nadgodzin, a jeśli masz pracę ciężką, fizyczną to tym bardziej powinnaś być na L4. Mnie jak mój gin dawał zwolnienie na początku to własnie powiedział, że to najważniejszy okres i że powinnam mieć wolne, a że pracuje fizycznie, bo szyję na maszynie, to dał mi zwolnienie i z tego co widzę, bo cały czas mi daje L4 to już do pracy nie wrócę do porodu. A pytałaś lekarza o zwolnienie? A co jeszcze, bo widzę, że masz umowę podobną do mojej, nie martw się, bo zwolnić cię nie mogą i u mnie tak się składa, że też przepracowałam pół roku i byłam dobrym pracownikiem, ale dziecko jest dla mnie ważniejsze.
Fiefiora
Słoneczko to zaciskam mocno kciuki!

Roma witaj! I prędko przenoś się na wątek ciążowy!

LillAnn- na następnej wizycie poproś lekarza o L4 i powiedz w jakich warunkach pracujesz. Musisz dbać o siebie i dziecko skoro w firmie o Ciebie nie dbają,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.