To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
kasiaaaaa
matylda dziękuję Ci za życzenia. icon_smile.gif
No i oczywiście trzymam kciuki za badanie. przytul.gif Będą Ci jeszcze robić jakieś dodatkowe badania, że przyjmują Cię 3 dni przed badaniem?
Ola81
Dziewczynki ja tylko chce Wam napisac że jeżeli nie załozycie same nowej odsłony to zrobi to za Was moderator bez pięknej jedyneczki icon_smile.gif icon_smile.gif

I fluidki od mojego synusia :

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agnieszka 1108
No już która chętna na poprowadzenie wątku, bo nie zdążymy.


Kasiaaaa - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.
kasiaaaaa
Agnieszka dziękuję bardzo. icon_smile.gif
kasiaaa82
Kasiu ja też życzę Tobie spełnienia marzeń, a najbardziej tego najważniejszego !!!!!!!
kasiaaaaa
Kasieńko dziękuję! I oby się spełniło. icon_wink.gif
kasiaaa82
dziewczyny a co wy na to, abym spróbowała założyć nową odsłonę ? icon_redface.gif
deszczowa
Dziewczyny przytulam się bardzo mocno do każdej, przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Słoneczko nie mam już tyle nadziei, nie mam siły ani czasu. To były tylko złudne marzenia, że IUI przy chłopakach mojego M ma jakiś sens. Poczekam na wyniki beta, załatwię wolne w pracy, bezpłatne, no i rachunki, rachunki. Niby 50% pokryte, ale i tak nie mogę się połapać.

Madziara jak ja Ci zazdroszczÄ™ tego braku@@@@@ icon_wink.gif

kasiaaaaa
CYTAT(kasiaaa82 @ Mon, 26 Jul 2010 - 17:21) *
dziewczyny a co wy na to, abym spróbowała założyć nową odsłonę ? icon_redface.gif

No Kasia ja jak najbardziej jestem za!
Kasia! Kasia! Kasia! 06.gif
matylda315
Ja też za Kasiąąą82 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

...i myślę , że już trzeba zakładać nową odsłonę ...
kasiaaaaa
CYTAT(matylda315 @ Mon, 26 Jul 2010 - 17:49) *
...i myślę , że już trzeba zakładać nową odsłonę ...

Kasiu? 02.gif
komunikacja
A dlaczego trzeba zakładać nową odsłonę? cos jest nie tak?
kasiaaaaa
CYTAT(LillAnn1 @ Mon, 26 Jul 2010 - 18:32) *
A dlaczego trzeba zakładać nową odsłonę? cos jest nie tak?

Regulamin dopuszcza 100 stron danego wÄ…tku.
kasiaaa82
zapraszam na nową odsłonę (choć jeszcze muszę troszkę nad nią popracować)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=0#entry8448069
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.