To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
słoneczko82
milutka coś mi się wydaję że udało wam się 43.gif trzymam cały czas za was &&&&&&&
Dlatego tak uważam ponieważ wiem jakie nasienie ma mój M i nie dają nam wielkich szans nie chce się nie potrzebnie nakręcać zestaw tabletek dostałam wiec teraz czekamy...
W piątek pęcherzyk miał 20mm i endometrium 7mm mieliśmy się przytulać przez weekend (plan został prawie wykonany icon_redface.gif )
Wczoraj nie było śladu po pęcherzyku tylko był płyn (pękł pęcherzyk z soboty na niedziele lub w samą niedzielę)endometrium pan dr. powiedział że jest idealne do ciąży ale zapomniałam zapytać jakie grube jest...
Dr. wie że uważam ten cykl za stracony i że straciłam wszelkie nadzieję na ciążę.
Jak pytałam jaki jest plan na przyszły miesiąc to powiedział że teraz czekamy i prosi o tel. 02.08.2010 mam wtedy zrobić betę następnie powie co dalej...
Więc teraz czekamy...
agulek8
wyjeżdzam jutro na urlop w lubelskie bede za ok 10dni

trzymajcie się ciepło

buziaki
komunikacja
CYTAT(milutka @ Tue, 20 Jul 2010 - 10:11) *
Deszczowa jak tam samopoczucie, kiedy testujesz? dzisiaj bodajże 10 dni po IUI?
Co do Twoich rozterek o prawy , lewy jajnik, to raczej nie ma to znaczenia na którym boku śpisz icon_wink.gif

Tusia8 witaj na wąteczku i życzę aby tym razem krócej trwały starania niż 3 miesiące icon_smile.gif

Justyna ja po drugim poronieniu zaraz przytulałam się z mężem, bo po miesiącu zaszłam w ciążę icon_wink.gif Co do @ to nie wiem kiedy przyszła.

Madziara. trzymam kciuki za HSG, a może nie będzie potrzebne icon_wink.gif &&&&&&& ja przed HSG tak się wystraszyłam, że w ciążę zaszłam icon_smile.gif
Co do bakterii w nasieniu to chyba są różne rodzaje, mojemu mężowi też zawsze wychodziły w nasieniu bakterie, ale tym razem miał jakieś poważne te bakterie, stąd musiał brać antybiotyk.

A jak tam, dostaliście wentylator? w Zielonej Górze widziałam w marketach.

Słoneczko dlaczego twierdzisz, że skoro nie było IUI to cykl stracony? a może naturalnie się udało &&&&&

Iwonka mój mąż też miał bakterie w nasieniu, ale szybko antybiotyk go wyleczył , cieszę się, że HSG wyszło dobrze.

Agnieszka trzymam kciuki za owocne przytulanka, oby witaminki zadziałały icon_smile.gif &&&&

Kasiaaa przykro mi, że @ Cię nawiedziła przytul.gif oby następny cykl był owocny &&&&&

Agulek przykro mi, że @ przylazła przytul.gif

LiliAnn przyzwyczaiłam się, że pokazujesz nasz usg w 4d hehe, ale fajnie widać kręgosłup dzidziusia , a czas leci, już połowę ciąży masz za sobą, jesteś już spokojniejsza?

Hania dziękuję za fluidki icon_smile.gif

Słoneczko ja nie wiem kiedy wraca Zuza.

A gdzie podziewa się Klekotka ?
A ja kolejny dzień bez @, tak jak pisałam, jak jutro nie przyjdzie to jadę z rana na betę.

Wczoraj wieczorem tak mnie strasznie brzuch bolał, jak na @, że myślałam, że rano się z nią obudzę.
Niestety temperatura nie jest za wysoka, teraz trochę się podwyższyła, ale z rana jak mierzyłam była bardzo niska.



Jestem,jestem spokojniejsza....Na wizycie byłam z moim m i jego córcią(pierwszy raz mój m był na usg)pan doktor dokładnie im na ekranie pokazywał co gdzie ma dziudzius ale nie chciał potwierdzic płci bo malec zasłaniał się cały czas....byli zachwyceni.....mój m cały wieczór był w skowronkach i ciągle powtarzał,ze mnie kocha... 06.gif
W nocy nie bardzo moge spac bo kruszynka ma głowe pod moja wątrobą i straszliwie boli pod żebrami...ale licze,ze nie długo się przesunie.....

Jeszcze raz moc fluidków i z całego serducha życzę szybkiego i stałego na 9 mcy zafasolkowania....
butek
Witam się z ranka , moje poprzednie @@@ to wyglądały bardziej jak wodospad ,,, hihihi ,,, icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif a teraz to jakieś dziewne plamienie . dlatego się martwiłam troszkę , ale z czasem w człowieku cierpliwość sama się trenuje i dochodzi do perfekcji. dziś do rana jakoś dziwnie się czuję mdli mnie i boli mnie brzuch , sikam jak nigdy ,
matylda315
Dżisas Milutka ja już normalnie nie wytrzymuję tego napięcia 43.gif ...tak mnie mrowi na karku i coś czuję , że to TO 43.gif

Butek a moze beta ?


...a mi zostało 12 dni do laparki a 10 do przyjęcia do szpitala...
milutka
Słoneczko to czekamy u Ciebie na 2 sierpnia icon_smile.gif już trzymam kciuki &&&&&

Agulek miłego wypoczynku i owocnego icon_smile.gif &&

LiliAnn a To była pierwsza wizyta męża z Tobą? no to teraz będzie pewnie długo wspominał tę wizytę icon_smile.gif

Butek no właśnie, może betę być zrobiła? no chociaż ja też mam różne @, raz jest duża a raz tylko same plamienia.

Matylda te 10 dni szybko zleci tylko pamiętaj, że przed laparką nie pozwalają nic jeść, bo ja to sobie nabrałam pełno pyszności do szpitala a tam tylko wodę kazali pić i tylko miseczkę rosołku dali icon_wink.gif

Matylda ja też już nie wytrzymuję tego napięcia icon_wink.gif ale mąż dzisiaj nie pozwolił jechać na betę, powiedział, jak jutro to jutro icon_wink.gif
słoneczko82
LiliAnn to jeszcze raz poczęstuję się fluidami od Ciebie i niech zwiastują mi Fasolkę niebawem.Ciesze się że już jesteś spokojniejsza i wszystko się po układało z M.czasem również są złe dni...a po burzy przychodzi słońce icon_smile.gif
Butek biegnij na betę bo objawy są obiecujące...
matylda315 10 dni szybko minie a potem szybko ujrzysz upragnione II kreseczki icon_smile.gif
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki

Milutka - ty to umiesz trzymać w napięciu. Kciuki zaciśnięte.

Mikunia - i jak tam wyniki bety?

Liliann śliczne maleństwo

U mnie dziś trzynasty dzień cyklu, także staranek cią dalszy 06.gif Tylko od paru dni dziwnie boli mnie brzuch, właściwie tak jak na @ a czasami nawet mocniej. Trochę mnie to martwi, jak nie przejdzie mi w ciągu kilku dni to wybiorę się do lekarza.
butek
kochane staraczki ale mi żeście narobiły chęci na tą betę więc jutro rano bo u mnie tylko z rana i tylko do 9.30 zaciekawiło mnie to .?
Tusia8
Witajcie

milutka, dziękuję za przywitanie icon_smile.gif Co do starań, to raczej nie liczę na to, że uda się szybciej, bo 3 miesiące to i tak bardzo szybko. Choć teraz jestem bardziej świadoma tego, co dzieje się w moim organizmie, więc kto wie...Wtedy nie potrafiłam rozpoznać oznak np. dni płodnych, nie interesowała mnie temp. itd, itp. Teraz pod tym względem jest zupełnie inaczej.

Za Ciebie trzymam dalej kciuki, kibicuję bardzo mocno!

Dziewczyny, zanim zacznę Wam wszystkim odpisywać osobiście, muszę Was troszkę poznań, dlatego wybaczcie, na razie jeszcze jestem odrobinę niezorientowana icon_wink.gif

My wczoraj nie działaliśmy, bo dziecko chciało ciągle mamę i budziła się. Ale to nic, hyhy, gdyby się udało, będzie większa szansa na dziewczynkę icon_razz.gif

Oczywiście żartuję, to obojętne. Myślałam, że za drugim razem do starań podejdę zupełnie na luzie, a tu figa z makiem.. Bardzo to przeżywam i ciągle o tym myślę, co nie za bardzo mi się podoba...
Fiefiora
Milutka - Ty nawet nie wiesz z jaką niecierpliwością czekam na wieści icon_smile.gif I życze żebyś jutro ogłosiła wspaniałe wieści!

Tusia - chyba nie da się podchodzić zupełnie na luzie do starań.

Mikunia - wynik bety uspokoił Cię?
niuniunia23
milutka i jeszcze takie specjalne za jutrzejszy dzień icon_smile.gif
milutka
Niuniunia te kciuki z różowym smokiem są the best icon_smile.gif

Ja już sama nie mogę się doczekać, jutro jadę przed 8.
Mikunia
Beta 11519,98, jak dla mnie za duże, co sądzicie, czy mogę mieć jeszcze nadzieję?Powoli ją tracę..
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Madziara.
Mikunia ja niestety nie pomogę bo nie znam się na tym, ale zaciskam &&& żeby było ok

mikunia za Ciebie też ciągle &&& zaciśnięte, żebyś jutro przekazała nam bardzo dobre wieści.
Wiatraka nadal nie dostałam, jutro jadę do żar to zobaczę może gdzieś była jakaś dostawa.

butek a może ... 43.gif w każdym razie też zaciskam &&&

matylda żeby szybko te 12 dni zleciały i wyszły dobre wyniki, a ja odliczam już dni do HSG i myślę tak, że jakoś 02,08 będzie bo na weekend to raczej do szpitala nie biorą

agnieszka1108 &&& za owocne staranka, ja 2 cykle wcześniej miałam też takie silne bóle z lewej strony i okazało się że to na owul.

agulek8 miłego urlopu


A ja dzisiaj za niedługo idę na nockę, nie wiem co się zemną ostatnio dzieje, dzisiaj przespałam calusi dzień, wstałam o 12-ej bo narzeczony mnie obudził i chciał żeby coś podrzucić do pracy a jak wróciłam o 13-ej to spowrotem położyłam się i spałam do 17-ej 23.gif
Ostatnio uświadomiłam sobie, że faktycznie od czasu gdy podjęliśmy decyzję o starankach zanikł mi śluz, ale nie przywiązywałam do tego tak wielkiej uwagi. Teraz w ogóle jak się przytulamy to czasami w trakcie odczuwamy pieczenie. Wcześniej zanim poszłam do gina i odczuwałam jakieś dolegliwości fundowałam sobie i narzeczonemu kurację clotrimazolum, a teraz dziwi mnie troszkę że gin właśnie nic nie przepisał i jeszcze kazał nic nie brac.
A wczoraj moja przyszła teściowa w jakiejś rozmowie stwierdziła, że w dzisiejszych czasach to łatwiej o brzuszek niż o sukienkę ślubną icon_neutral.gif
Justyś3107
Przykładowe zmiany w poziomie beta-HCG :
Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki
Poziom beta-HCG ( mIU/ml

tc- beta
3, 5 - 50
4, 3 - 426
5, 19 - 7.340
6, 1.080 - 56.500
7-8, 7.650 - 229.000
9-10, 25.700 - 288.000
13-16, 13.300 - 254.000
17-24, 4.060 - 165.400
25-40, 3.640 - 117.000
Z tego co pisałaś MIKUNIA icon_biggrin.gif to jesteś na początku 6 tc więc 1080-56500 a masz 11519, i czym ty się przejmujesz bo ja bym się cieszyła i miała dobre nastawienie, to jest Ci teraz potrzebne OPTYMIZM !!!!!
matylda315
Mikunia ale czad !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Milutka przyjmą mnie w piątek (anestezjolog, kardiolog itp. ) to chyba jeszcze będę mogła jeśc, a operacja w poniedziałek - 02.08 ... a na sobotę i niedzielę mnie nie wypuszczą 21.gif

Madziara to ja trzymam kciuki za Ciebie 2.08 w ten sam dzień będziemy w szpitalu...

Niuniunia ja też poproszę o takie fantastyczne kciuki - one zdziałają cuda 06.gif

Ps. za chwilę zacznie się kolejna odsłona wątku ... oby szczęśliwa dla nas wszystkich &&&&&&&&&&&&&&&&&
Mikunia
Serio mówicie? Ja chciałam, żeby się okazało, że beta jest niższa. Lekarz miał naprawdę profesjonalny sprzęt, więc ja sądzę, że powinien coś zobaczyć, ale skoro tak piszecie, to postaram się wyluzować, może panikara ze mnie, ale to wszystko przez co przeszłam, spróbujcie zrozumieć.
kasiaaa82
Tusia8 witaj, no i mam nadzieję że staranka będą owocne
niuniunia po takich kciukach musi być efekt, bez dwóch zdań
milutka trzymam kciuki nada za odpowiednią betę, nie mogę się doczekać
Mikunia mnie się też wydaje, że troszkę szybko zrobiłaś te usg, ale swoją drogą też bym poleciała zrobić...
Justyna Ciebie też witam
matylda, madziara oby wizyta w szpitalu pomogła zobaczeniu II kreseczek
słoneczko będzie ok, może w najmniej spodziewanym momencie

a u mnie w 6dc wystąpiło coś dziwnego, zaczęło mi lecieć coś w rodzaju różowego, zważonego serka i troszkę swędzi, pewnie przez kąpiele w jeziorze, a gin wraca dopiero 3. 08 z urlopu, choć jak mi nie przejdzie pójdę do innego
milutka
Jutro beta zbędna, zaczyna mi się @ 21.gif
kasiaaa82
milutka przytul.gif , ale z Olą też myślałyśmy że dostaje, a tu..., milutka ja bym mogła jeszcze długo czekać, żeby tylko Tobie się udało icon_neutral.gif
słoneczko82
milutka tak mi przykro myślałam że ci się udało przytul.gif
Niuniunia ja również poproszę o takie fantastyczne kciuki, one zdziałają cuda ...
Mikunia wszystko jest dobrze nie ma co się martwić na zapas
kasiaaa82 z tym to by wypadało iść do lekarza, w jeziorach jest dużo bakterii może jakaś się dostała???
matylda315,Madziara.trzymam za was &&&&&&& za dobre wyniki...
Butek za twoją &&&&&&& dzisiejszą betę
Madziara.
milutka przytul.gif
niuniunia23
milutka przykro mi icon_sad.gif miałam nadzieje że już 41.gif
Chcecie to macie icon_wink.gif

a jak będzie icon_question.gif będzie tak
słoneczko82
niuniunia22 widzę że załapałam się jako pierwsza Łapie od was kciukasy niech mi zwiastują niebawem fasolinkę 43.gif
Tusia8
Dzień dobry


milutka, bardzo mi przykro 13.gif

U mnie dziś nic ciekawego. Pojutrze wyjeżdżam, więc będę miała ograniczony dostęp do netu.Ale będę zaglądać co jakiś czas.

butek, jak tam Twoja beta? Zrobiłaś już?
niuniunia, za fluidki dziękuję icon_smile.gif Mam nadzieję, że się przydadzą.
agnieszka 1108
niuniunia22 - faantastyczne te kciukasy, łapie do wora

milutka - przytul.gif , a może jeszcze nie wszystko stracone. Odezwij się i powiedz jak tam dzisiaj.

butek - jak tam beta

Zastanawia mnie tylko jedno dziewczyny, odstawiacie duphaston jeszcze przed testowaniem. A mi już dwóch lekarzy powiedziało najpierw test potem odstawiamy, a w przypadku ciąży bierzemy dalej. Już sama nie wiem jak to jest.

Mnie dzisiaj znów boli brzuch, i to nie jest ból po którejś stronie, więc nie jak na owulację, tylko całe podbrzusze, dosłownie jak na @, a to przecież 14 dc. dopiero.
słoneczko82
agnieszka 1108 mnie tak bardzo bolało w 10 dc. okazało się że pęcherzyk miał już 20mm i ból były tym spowodowany icon_smile.gif
Jeśli chodzi o duphaston to wpierw robisz betę jeśli potwierdza się to bierzesz go dalej jeśli się okazuję że nie wyszło odstawiasz w ciągu 2 do 3dni powinna się pojawić @. Przynajmniej ja tak mam...
agnieszka 1108
CYTAT(słoneczko82 @ Wed, 21 Jul 2010 - 09:46) *
agnieszka 1108 mnie tak bardzo bolało w 10 dc. okazało się że pęcherzyk miał już 20mm i ból były tym spowodowany icon_smile.gif
Jeśli chodzi o duphaston to wpierw robisz betę jeśli potwierdza się to bierzesz go dalej jeśli się okazuję że nie wyszło odstawiasz w ciągu 2 do 3dni powinna się pojawić @. Przynajmniej ja tak mam...

No tak tylko mnie tak boli już od paru dni, ale co tam co ma być to będzie. Staranka w dalszym ciągu 06.gif
Co do duphastonu, brałam dokładnie tak samo jak Ty.
milutka
Lekarz mi kazał dupka brać tylko do niedzieli, ale ja biorę dalej.

Nic się jak na razie u mnie nie rozkręciło, śluz dalej lekko zabarwiony a wczoraj wieczorem bardzo mnie kłuło w podbrzuszu, ale z prawej strony a pęcherzyk miałam z lewej.

Poszłam dla świętego spokoju na betę, wynik między 15 a 16.
madzix
Kochaniutkie... proszę poradzcie mi .. przytulałam się z mężem 9,10,11 lipca a owulację przeczuwam że miałam gdzieś 13-14 lipca.. poeiwdzcie kiedy mogę użyć testu żeby sprawdzić czy coś wyszło ?? :*
madzix
trzymam kciuki milutka :*
matylda315
Milutka trzymam kciuki a beta będzie piękna icon_smile.gif ale emocje... jesteśmy z Tobą i modlę się , żeby się udało. Dobrze , że się nie rozkręciło &&&&&&&&&&&&
Kasia i Słoneczko i wszystkim dziękuję za wsparcie ...musi się udać.

Ps. zapomniałam napisać , że w nocy nawiedziła mnie @ i wszystko będzie w terminie icon_biggrin.gif
milutka
CYTAT(madzix @ Wed, 21 Jul 2010 - 12:36) *
Kochaniutkie... proszę poradzcie mi .. przytulałam się z mężem 9,10,11 lipca a owulację przeczuwam że miałam gdzieś 13-14 lipca.. poeiwdzcie kiedy mogę użyć testu żeby sprawdzić czy coś wyszło ?? :*


Hmm możesz zrobić beta HCG gdzieś 28 lipca a test sikany to gdzieś dopiero najlepiej z dwa dni po terminie spodziewanej @ icon_wink.gif

Powodzenia icon_smile.gif
Ola81
milutka więc ja dalej trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&

Podsyłam Wam moje kochane fluidki od synusia:

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

klekotka coś bardzo długo się nie odzywałaś??????
Hania-17
milutka trzymam łapki za twoja betę
agnieszka 1108
milutka - a więc kciuki dalej zaciśnięte, ale napięcie
gravida
Milutka, trzymam kciuki icon_smile.gif Moze jednak?
milutka
A więc już nadziei nie ma , że się udało , beta <1,2 .
agnieszka 1108
milutka przytul.gif - jako stałe bywalczynie tego wątku i weteranki, musimy razem go opuścić, tak więc do dzieła i ruszamy razem na ciężaróweczki to już chyba będą kwietniówki 2011.
kasiaaa82
Milutka przytul.gif , ale plus tego wszystkiego jest taki, że zaczęło się u Ciebie dziać coś pozytywnego
Mikunia
Milutka przytul.gif , następnym razem na pewno się uda, nie wolno przestać wierzyć.
Ja jutro zadzwonię o wynik bety, zobaczymy co u mnie.

Pzdr.
matylda315
przytul.gifMilutka przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Justyś3107
Witam wszystkie Panie!!!!!!! brawo_bis.gif
Mikunia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za betę
milutka przykro mi przytul.gif
niuniunia22 świetne te kciukasy icon_mrgreen.gif
słoneczko82 dziękuje za wsparcie, zresztą wszystkim bardzo dziękuję impreza.gif
Kasiaaa82 ja Ciebie też witam, a Ty idź do lekarz to naprawdę może jakaś bakteria nienie.gif
butek i co z tą betą


A u mnie ,hmmm... miałam dziś rozmowę w sprawie pracy ... we wtorek odpowiedź. Jutro następna rozmowa kwalifikacyjna, zobaczymy co przyniesie????????
Nadal czekam na @... i się pewnie w końcu doczekam. W czwartek odbieram wyniki z histopatologi a w przyszłym tyg. w wtorek kontrola, ciekawe co powie mój dr. bo jeszcze nic nie wie o poronieniu i nawet o tym ze byłam w ciąży,był akurat na urlopie 21.gif
butek
witam kobitki moja beta < 4.76 ... więc starania nadal pełną parą
matylda315
Zuza widzę Cię 06.gif witaj po "wolnym " i bardzo proszę o aktualizację :@ 21.07.2010...
zuza1313
cześć dziewczyny:)

milutka icon_sad.gif tak mi przykro, liczyłam ,ze teraz już na pewno będzie plusik. przytul.gif Przytulam mocno.

Dorwałam się do neta gościnnie i nie mam szansy na nadrobienie postów. Jeszcze przez 2 tygodnie będę odcięta od neta. Mam więc prośbę, jeżeli któraś ma ochotę prowadzić kolejny wątek, to niech śmiało zakłada, bo ja się chyba nie wyrobię.

U mnie bez zmian. Mąż powoli wraca do formy po operacji kolana, więc nawet przytulanek nie było icon_sad.gif więc spokojnie czekam na kolejny cykl. Siedzimy sobie nad jeziorkiem i zbieramy siły na powrót do pracy.

Trzymam za Was kciuki i przesyłam dużo uścisków, pozdrawiam icon_smile.gif
asiaaa
oj... milutka a już chciałam gratulacje pisać... przykro mi, że się nie udało. Nie wiem, może pisałaś, ale nie kojarze jakie masz dalsze plany??? kolejna IUI czy już ivf ?

kochane staraczki, straszny zastój tu u Was icon_sad.gif podsyłam bliźniakowe fluidki dla rozruszania tej odsłony


Uploaded with ImageShack.us
Madziara.
asiaa tym razem ja pierwsza załapię się na fluidki, może pomogą w przyszłym cyklu 43.gif

Do planowanego @ zostały jeszcze 2 dni, a prawdę mówiąc wcale nie czuję się jakby miała @ nadejść.
Byłam dzisiaj w Żarach nic z zaplanowanych spraw nie załatwiłam icon_evil.gif wiatraka nadal nie dostałam.
Jakas wróżka przepowiedziała mi że we wrzeniu zajdę w ciążę i że w kwietniu urodzę, ale swego czasu gdy miałam manię pisania z wróżkami icon_redface.gif zapowiadały mi zafasolkowanie w lipcu bądź sierpniu a jak widać nie spełniło się.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.