To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
komunikacja
Wiem dziewczyny...Ale ja mam takiego dziwnego lekarza,że nie wiem czy da mi L4...
Do tej pory dostawałam od internistki ale aby mnie na komisje z ZUSu wzywali.
Nie mam ciąży jak na razie zagrożonej ale im może nie wystarczyć argument,ze mam dość niebezpieczną pracę jeśli chodzi o działania szkodliwe.
Następną wizytę mam dopiero 1 czerwca i wtedy go zapytam i mu powiem co i jak ale ona jednym uchem słucha a drugim wypuszcza,jednak to dzięki niemu jestem w ciąży i dlatego tak tam tkwię.
ale bardziej mnie martwi to,że ja naprawde rewelacyjnie się czuję....Jedynie w nocy bolą mnie piersi,a raczej jedynie sutki i to też nie zawsze,jak mnie nie bolą to sie martwię,ale od kilku dni mnie praktycznie nie boli brzuch(macica)jakby się nie rozciągała,wczesniej to mnie codziennie bolało chociaz raz i przez chwilke ale raz od kilku dni to chyba wcale...Nie wiem czy to normalne i zy tylko panikuje,jestem pierwszy raz w ciąży i ziolona jestem ogromnie.....
milutka
CYTAT(zuza1313 @ Thu, 20 May 2010 - 18:27) *
milutka, jak tam sytuacje z TwojÄ… @?

W nocy przylazła icon_wink.gif jestem wściekła, że tak późno, mam nadzieje, że ta druga będzie w miarę wcześnie, bo inaczej przepadnie mi laparo icon_sad.gif
kasiaaa82
milutka przytulam i oby Ci się poukładało kochana przytul.gif , szkoda bo już miałam nadzieję 13.gif
iwona987
byłam dzisiaj na wizycie i niestety albo stety oba pęcherzyki były tzn ten jeden zaczął pękać a ten drugi dopiero się zbierał na pęknięcie... lekarz zrobił IUI <za połowę ceny> no i teraz pozostało czekać. Najlepsze jest to że po wejściu na poczekalnie zaczęłam czuć ból w brzuchu trochę się wystraszyłam ale pomyślałam że może zaczyna pękać no i tak faktycznie było. Duże nadzieje pokładam w tym cyklu 43.gif
kasiaaa82
iwona z tego co piszesz to super utrafiliście, już od dziś trzymam kciuki &&&&&, ciesze się jak czytam takie pozytywy 06.gif
milutka
Iwonka to teraz czekamy 14 dni na testowanie icon_smile.gif &&&&&&&&&&

Kasiu ja wiedziałam, że wredota przyjdzie, bo nawet z mężem się nie przytulaliśmy w dni płodne icon_wink.gif

A teraz mój mąż na mnie obrażony, że mu nie powiedziałam, że jestem przed @ i że musi teraz te kilka dni czekać hehe
zuza1313
milutka, szkoda, że odpuściliście sobie cykl. Może ten przed laparo i histero będzie trafiony icon_smile.gif mam nadzieję , ze jeżeli jednak ma przyjść @ w tym cyklu to niech przyjdzie tak, żeby nie przepady zabiegi. Mam Cię aktualizować z dniem 19 czy 20?

Iwonka, trzymam mocno kciuki.

LillAnn1, może idź na wizytę do innego lekarza, w końcu zdrowie maleństwa najważniejsze.
milutka
CYTAT(zuza1313 @ Fri, 21 May 2010 - 01:07) *
milutka, szkoda, że odpuściliście sobie cykl. Może ten przed laparo i histero będzie trafiony icon_smile.gif mam nadzieję , ze jeżeli jednak ma przyjść @ w tym cyklu to niech przyjdzie tak, żeby nie przepady zabiegi. Mam Cię aktualizować z dniem 19 czy 20?


Zuzka 20 icon_wink.gif co do odpuszczenia to tak nie bardzo, że odpuściliśmy, po prostu nie zgraliśmy się w czasie icon_wink.gif
Romcia
Dziękuję Dziewczyny za miłe powitanie:).
Kilka słów o mnie: mam lat trzydzieści i jeden, prawie czteroletnią córeczkę i będziemy się teraz starać o trzecie maleństwo (drugą ciążę niestety poroniłam 41.gif ).
Mam nadzieję, że nie zasiedzę się tu długo - czego i Wam z całego serducha życzę 06.gif
LillAnn1 - moim zdaniem, jeśli nie chcesz iść na L4, to trzeba postawić sprawę jasno i poprosić o przeniesienie na inne stanowisko. Dzidziuś jest teraz najważniejszy przytul.gif
Basik82
iwonka, słoneczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Teraz wszystko w żołnie.......

fiefiora Oj żeby to się tak dało czary-mary pik, jakie my byśmy były szczęśliwe, heehee. A co do terminu to raczej, najpierw 1 czerwca wizyta. Wtedy będzie 6,5 tygodnia i mam nadzieję, że usłyszę serduszko i że wszystko jest ok. Tak więc przetrwać w niepewności jeszcze 12 dni. icon_eek.gif

Romcia Witaj i na ciężarówki szybko uciekaj.

LillAnn1 Jak ja brałam L4 to moja Pani doktor twierdziła, że wydaje się je również na życzenie pacjentki, jak jest nawet tylko zmęczona. A ty pracujesz w warunkach przy których L4 jest wymagane. U mnie w pracy dziewczyny, które pracują na stanowiskach gdzie coś dźwigają są wręcz wysyłane na L4 przez przełożonych. Tak więc nic się nie szczyp tylko odpoczywaj.

zuza, milutka, agnieszka1108, kasiaaa82, klekotka,kropeczkaza wasze kolejne cykle &&&&&&&&&&.
milutka mam nadzieję, że wszystko się w czasie pięknie ułoży.

Olu Pisz jak po wizycie.
wiolka272
witam

iwonka, słoneczko trzymam mocno kciuki

Romcia witaj i zmykaj szybciutko na ciężarówki

wszystkim tym co dostały @ trzymam kciuki za następny cykl

LillAnn1 rozumiem ,że masz obawy,każda je ma,ja na zwolnienie poszłam już w 10 tygodniu ciąży i moja ciąża nie była zagrożona,także zmień lekarza jak ten nie będzie chciał dać Ci zwolnienia

Milutka trzymam kciuki oby następna przyszła w odpowiednim czasie aby badania się udały

pozdrawiam
klekotka
Olibq dzięki za kciuki, ale ja tak jak milutka nie przytulałam sie z M. w dni płodne, więc na ciąże w tym cyklu nie ma szans. Poza tym, na razie zawieszam starania

milutka oby wszystko w czasie sie dobrze zgrało i nie poprzesuwało planowych zabiegów

Iwonka no, no bardzo obiecująco. Podobnie jak nasza forumowa iwonadancer, dla której własnie taki cykl był szczęśliwy icon_wink.gif

słoneczko w Tobie równiez pokładam nadzieje - oby to byl Wasz cykl

Ola mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku - nie trzymaj nas dłużej w niepewności blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif

LillAnn jeśli naprawde dobrze się czujesz i faktycznie nie chcesz iśc na L4 to jak najbardziej masz prawo domagac się przeniesienia na inne stanowisko w normalnych godzinach pracy (nie w porze nocnej), a pracodawca ma obowiązek dokonania przeniesienia bez dwóch zdań i to z zachowaniem dotychczasowego wynagrodzenia. Także nie szczyp się, tylko myśl o sobie i Maluszku
Basik82
Sorki klekotka icon_redface.gif Ale wiesz jak tak potrzymam &&&&&&&&&&&&&&& mocno, bardzo mocno to wszystko się może ułoży. To za to trzymam &&&&&&&&&&&&&.

A ja jestem tak zmęczona. Dziś znów mało brakowało a bym zasłabła w pracy i to podczas rozmowy z szefową. Czarno mi się dziś robi przed oczami. Ale byłby obciach. Jak ja bym chciała dostać L4, od dziś. A na wizytę mogłabym pójść jak nie 1 czerwca, to dopiero we wtorek.
komunikacja
Dzięki dziewczyny-co ja bym bez Was zrobiła 06.gif
Zapisałąm się do innego gina-prywatnie wprawdzie ale byłam już u niego za pierwszym razem i byłam zadowolona,wszystko wytłumaczył,dał od razu karte ciaży itp.Odpowiadał na każde pytanię.Zastanowię się jeszcze ale może zmienie lekarza-ten też przyjmuje na NFZ a jest tysiac razy lepszy i milszy.Tamten jak ma zły dzień to sie wydziera i traktuje pacjentki jak nawiedzone.
klekotka
CYTAT(LillAnn1 @ Fri, 21 May 2010 - 11:06) *
Dzięki dziewczyny-co ja bym bez Was zrobiła 06.gif
Zapisałąm się do innego gina-prywatnie wprawdzie ale byłam już u niego za pierwszym razem i byłam zadowolona,wszystko wytłumaczył,dał od razu karte ciaży itp.Odpowiadał na każde pytanię.Zastanowię się jeszcze ale może zmienie lekarza-ten też przyjmuje na NFZ a jest tysiac razy lepszy i milszy.Tamten jak ma zły dzień to sie wydziera i traktuje pacjentki jak nawiedzone.

icon_eek.gif icon_eek.gif 23.gif 23.gif W podzięce na odchodne chyba zrównałabym go z ziemią. Jak ja nie cierpię takich zadufanych w sobvie lekarzy, którzy myślą, że im wszystko wolno i traktują jak.... Ehhh. zawsze można jeszcze złożyc skargę do komisji lekarskiej na takie traktowanie pacjentek 08.gif

Olibq przytul.gif dziękuje Kochana.
bobi
LillAnn bardzo słusznie, że chcesz zmienić lekarza, bo wg to że czujesz się dobrze to nic nie znaczy, bo jeśli masz pracę szkodliwą i fizyczną, a dzwigać ci nie wolno to powinnaś mieć L4. Przeczytaj sobie ten artykuł, ale wejdz w powiększenie, bo tu się pewnie nie doczytasz

Uploaded with ImageShack.us
Ola81
Dziewczyny jestem po wizycie. Z dzidzią wszystko dobrze. Ruchliwa jak mamusia chyba icon_wink.gif Zdjęcia z USG sa na grudnióweczkach.

A teraz obiecane fluidki

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Fiefiora
Ola -ciesze się że wszystko ok! Smerfuś supr! Myślisz że to chlopak?

LillAnn - do kogo Ty chodziłaś? Masakra jak dla mnie zupełnie niedopuszczalne!
Jak tak Cie lekarz traktuje to zmieniaj go i nie ma co się zastanawiać!
Życze żebyś teraz dobrze trafiła.
kropeczka
Halo halo. Dzis do mnie przyszła @ , ale spodziewałam sie że sie pojawi.No nic staramy się dalej icon_smile.gif
Ola81 fajnie że z dzidzią ok icon_smile.gif oj fluidki sie przydadzą icon_smile.gif Mój Jas jak był jeszcze w brzuszku to sie strasznie krecił i tak mu zostało do dzis bo nawet obiad na stojąco je icon_smile.gif
LillAnn1 z tymi ginekologami to paranoja jakaÅ› ! ja do tej pory nie mam swojego dobrego normalnego lekarza.Nie wiem czy tacy jeszcze sÄ…
Romcia witaj I szybko zmykaj na zaciążone icon_smile.gif

wszystkim Wam życzę jak najszybszego zaciążenia !
komunikacja
Bobi-Stokrotne dzięki za ten artykuł..Naprawde uspokoiłam się bardzo.
Teraz wiem,że nie mogą mi nic zrobic,nie kradnę i nie kłąmie nie popełniam żadnych czynności do zwolnienia dyscyplinarnego więc mogą mi ....
To dzisiaj koniecznie mu powiem,że ma mi dac zwolnienie.Nawet jeśli będzie oponował to mu wykrzycze w twarz co robie w pracy i jak bardzo to moze mi zagrozić w ciąży.
A poza tym płace za to i to nie mało więc niech mnie nikt nie wkurza bo rozniose hehe(ponosi mnie czasem gniew w ciąży)...
Moze przynajmniej wizyty będe miec wcześniej i w kazdej chwili jak cos mnie będzie nurtowało to moge do niego nawet na komórkę zadzwonic.Tak zrobiłam wczesniej jak tylko mi wykrył ciażę i był miły.

Basik82
Olu Super zdjęcia! 06.gif
słoneczko182
Witajcie Å‚Ä…piÄ™ wszystkie fluidy i do wora;)
Dziękuje za trzymanie&&&&&&&&&&&&
Milutka przykro mi że przyszła icon_sad.gif
zuza1313
Cześć dziewczynki icon_smile.gif

kropeczka to trzymam kciuki ,żeby nie przyszła.

LillAnn1, bardzo dobrze zrobiłaś, ze poszłaś do innego lekarza.


Mimo ,ze jestem chora , to byłam dziś na rozmowie z szefową, u mnie w pracy trochę się pokręciło i obecnie moja ciąża by wiele skomplikowała icon_sad.gif poza tym dostałam też ciekawe propozycje na najbliższy rok pracy. Trochę mi to namieszało w głowie. Oczywiście szefowa nie wie ,ze staramy się o dziecko, co najwyżej może się domyślać, że mam już swoje lata i pewnie bym już chciała. Już sama nie wiem czy nie przełożyć starań o kilka miesięcy, ale z drugiej strony nie jest nam wcale łatwo zajść, więc nie chce zaprzepaścić tej całej walki, jaką podjęliśmy, bo potem może być jeszcze gorzej. Kurcze, muszę trochę ochłonąć, pogadać z mężem, przespać się z tym i jeszcze raz ustalić priorytety.
komunikacja
Dziewczyny jestem już po wizycie.Miałyście rację niebo a ziemia ci lekarze...
Ten jest jak na razie rewelka,spokojny,miły i wyrozumiały i da mi zwolnienie od poniedziałku bo dzisiaj za wcześnie na wypisanie.Zbadał dobrze i zdjęcia dał.Wszystko super,niepotrzebnie się denerwowałam i nakręcałam,maleństwo ruchliwe jak nie wiem-ciężko było mu zdjęcie zrobić.

A wiec przesyłam fluidki,za dwa tygodnie wizyta i bedzie już wiadomo co sie kryje między nóżkami bombelka.
https://img697.imageshack.us/img697/7665/smerfu2.jpg
a to mój maluszek
iwona987
dziewczyny dziękuję serdecznie za &&&&&&&&&&&&&& słoneczko182 musimy trzymać się razem icon_smile.gif
łapie świeże fludki
kasiaaa82
LillAnn to dobrze że znalazłaś normalnego lekarza, oszczędzisz sobie dużo nerwów 06.gif
słoneczko, iwona trzymam &&&&& 08.gif
zuza to teraz masz orzech do zgryzienia, wierzę że podejmiesz odpowiednią decyzję, a My będziemy Cię w nniej wspierać przytul.gif
kropeczka, milutka pijak.gif za nowy cykl, oby owocny
iriss
Witajcie dziewczyny icon_smile.gif
słoneczko182 iwona987 - &&&&&&& za udane IUI

LillAnn1 - na Twoim miejscu poprosiłabym lekarza o L4. A nad zmianą się nie zastanawiaj, jeśli tylko jest taka możliwość. To jego zawód i powinien do pacjentki zawsze podchodzić z życzliwością. Nie ważne, że on ma zły dzień - jeśli nawet to powinien to zdusić w sobie a nie wyładowywać się na pacjentkach.

Olu - obejrzałam fotki Twojego Maluszka icon_smile.gif Jest cudowny, cieszę się, że wszystko w porządku.

OLIbg - gratulacje!! i spokojnej ciąży impreza.gif
I chyba zacznę jadać zupy icon_wink.gif Nie lubię, ale cóż - trzeba się poświęcać icon_smile.gif

Romcia - witaj icon_smile.gif i obyś szybko przeniosła się niżej

milutka - &&& za wszystkie Wasza plany i zgranie w czasie icon_wink.gif

Kropeczko - powodzenia w tym cyklu icon_smile.gif

zuza1313 - zastanówcie się na spokojnie co jest teraz dla Was najważniejsze icon_smile.gif

***
Trochę mnie nie było, podczytywałam ale brakowało czasu na odpisywanie. Jesteśmy na etapie kupna większego mieszkania, załatwiamy formalności i końcem lipca przeprowadzamy się. Jednak nic nie może być łatwe i przyjemne, więc trochę komplikacji z tym wszystkim wychodziło. Przestanę się martwić jak podpiszemy akt notarialny, bo dotychczas to naprawdę... komedię by można o tym napisać.

Dzisiaj dostałam @ (o tydzień się przyspieszyła...) No ale tym samym od dzisiaj mogę się uznać za oficjalną staraczkę 03.gif Trzymam kciuki za nas wszystkie, oby udało się jak najszybciej.
Fiefiora
Zuza - życze podjęcia dobrej decyzji

Iriss - owocnego cylu

Iwona i sloneczko cały czas zaciskam kciuki!

LillAnn- ciesze się że jestes zadowolona z nowego lekarza.
Zdjęcie cudne!
Tylko z tym rozpoznawaniem płci w 13 tyg to tak bardziej jak z wróżeniem z fusów.
Rozpoznać można koło 20tyg a wcześniej to wszystko wygląda tak bardzo podobnie że chyba żaden szanujący się lekarz nie podejmuje prób zgadywania. Kilka dziewczyn niby dowiedziało się na tym etapie że np spodziewa się chłopca a za 2 mc okazywało się że chyba jednak córeczki.
milutka
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 21 May 2010 - 22:16) *
Zuza - życze podjęcia dobrej decyzji

Iriss - owocnego cylu

Iwona i sloneczko cały czas zaciskam kciuki!

LillAnn- ciesze się że jestes zadowolona z nowego lekarza.
Zdjęcie cudne!
Tylko z tym rozpoznawaniem płci w 13 tyg to tak bardziej jak z wróżeniem z fusów.
Rozpoznać można koło 20tyg a wcześniej to wszystko wygląda tak bardzo podobnie że chyba żaden szanujący się lekarz nie podejmuje prób zgadywania. Kilka dziewczyn niby dowiedziało się na tym etapie że np spodziewa się chłopca a za 2 mc okazywało się że chyba jednak córeczki.


Fiefiora, ale zobacz jaki sprzęt ma ten lekarz , jak wyraźnie widać dziecko, więc ja w to wierzę, że może zobaczyć co tam między nóżkami jest icon_wink.gif
Fiefiora
milutka - nie ważne, że ma super sprzęt (to chyba usg 3d jest), ale na tym etapie ciąży narządy płciowe wyglądają bardzo podobnie.
Dlatego powiedzenie że to chłopiec a to dziewczynka jest raczej zgadywaniem a nie odczytywaniem.
Zresztą ja usg w 13 tyg z Olkiem miałam u 2 co do najlepszych specjalistów od usg w Polsce i ona mi to samo powiedziała, że zaprasza na połówkowe usg wtedy mi powie czy spodziewam się chłopca czy dziewczynki, bo na tym etapie nie będzie zgadywać.
milutka
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 21 May 2010 - 22:44) *
milutka - nie ważne, że ma super sprzęt (to chyba usg 3d jest), ale na tym etapie ciąży narządy płciowe wyglądają bardzo podobnie.
Dlatego powiedzenie że to chłopiec a to dziewczynka jest raczej zgadywaniem a nie odczytywaniem.
Zresztą ja usg w 13 tyg z Olkiem miałam u 2 co do najlepszych specjalistów od usg w Polsce i ona mi to samo powiedziała, że zaprasza na połówkowe usg wtedy mi powie czy spodziewam się chłopca czy dziewczynki, bo na tym etapie nie będzie zgadywać.


Acha, no to teraz będę wiedziała icon_smile.gif
komunikacja
CYTAT(milutka @ Fri, 21 May 2010 - 21:36) *
Fiefiora, ale zobacz jaki sprzęt ma ten lekarz , jak wyraźnie widać dziecko, więc ja w to wierzę, że może zobaczyć co tam między nóżkami jest icon_wink.gif


ale wiecie co.w 11 i 12 tygodniu u chłopców bardzo intensywnie rozwijaja się narządy rodne,u dziewczynek chwilowo sie ten rozwój wstrzymuje-sam lekarz mi tak mówił,
dlatego jeśli dzieciątko odwróci się dobrze do"nas" to bedziemy w stanie zaobserwowac juz czy tam jest sisiorek i coś jeszcze czy nie ma nic-to oznaczać będzie dziewczynkę.
Teraz naprawdę technika idzie do przodu-jak telefonia komórkowa i z roku na rok maja lepsze sprzęty i lepiej widac dzidziusia.
Fiefiora
LillAnn - ja w to nie wierze. Poza tym w tych tygodniach to dla mnie było najważniejsze czy dziecko jest zdrowe.


A jak by komuś się przydało to polecam dr Agate Włoch
Fiefiora
błąd w rozpoznaniu płci

tu piszą o rozpoznawaniu płci w 13 i 14 tyg
Ja to jednak niedowiarkiem jestem.
niuniunia23
Fiefiora czyżbyś wróciła już na staraczki icon_question.gif 06.gif
Fiefiora
CYTAT(niuniunia22 @ Fri, 21 May 2010 - 21:51) *
Fiefiora czyżbyś wróciła już na staraczki icon_question.gif 06.gif

tak 06.gif , ale startujemy "dopiero: we wrześniu
niuniunia23
Fiefiora to &&&&&& żeby się udało kiedy będziecie chcieli 06.gif
słoneczko182
Witajcie!!!

Romcia obyś szybko przeniosła się niżej icon_wink.gif

milutka za wszystkie Wasza plany 03.gif

Kropeczko powodzenia w tym cyklu trzymam &&&&&&

zuza1313
zastanówcie się co jest dla Was najważniejsze,na pewno podejmiecie dobrą decyzję :)Jestem z wami

Iwonka dokładnie tak musimy trzymać się razem icon_smile.gif


Ja też całkiem nie dawno miałam zawirowania sytuację kupowaliśmy mieszkanie i tyle formalności jest potrzebne...Szoku doznałam (HIPOTEKA)
W końcu nam się udało...Teraz czekamy na kluczę a odbiór w listopadzie'2010 icon_smile.gif

Jeśli chodzi o tą IUI to nic nie poszło tak jak miało być.... 13.gif Od wczoraj mnie boli brzuszek ,ale to chyba z nerwów...

Wczoraj umarła moja kochana babcia już nie pozna swojego prawnuka rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Hania-17
Słoneczko współczuję bardzo! [*]

Mi się wydaje jednak że to trochę za szybko na rozpoznanie płci, ja tam do samego końca nie wierzyłam że będę miała córkę. Jak urodziłam to dopiero do mnie dotarło ;D

Przesyłam fluidki dla wszystkich stareczek rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif
iriss
Ja bym nawet nie pytała lekarza w 12-13 tygodniu czy jest w stanie określić płeć. Nie wierzę, żeby na tym etapie było to wiarygodne...
O, a dr Włoch to polecam jak najbardziej icon_smile.gificon_smile.gif Na pewno wybiorę się do niej na usg w 12tyg i na połówkowe.

Fiefiora - ani się obejrzysz a będzie wrzesień icon_wink.gif No i oby wtedy szybko poszło icon_biggrin.gif

Haniu-17 Å‚apiÄ™ fluidki 03.gif

SÅ‚oneczko, bardzo mi przykro icon_sad.gif
bobi
LillAnn ja bym nie liczyła, że teraz za 2 tyg. lekarz ci powie dokładnie płeć, ja teraz byłam na wizycie w 13tc i pytałam o płeć to mi powiedział, ze przy następnej wizycie, a mam ją za miesiąc i w to wierze, bo teraz jest za wcześnie. Zobacz sobie https://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html , a po co się nastawiać a potem rozczarować.
kasiaaa82
słoneczko przykro mi, ciężko na duszy gdy odchodzą ci, których kochamy, ale ja wierze, że gdzieś tam będą nad nami czuwać...
truska
zuzu1313 dzisiaj dostalam @ , proszÄ™ o aktualizacjÄ™
Ola81
Dziewczynki Å‚Ä…pcie kochane.

rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif
Madziara.
Witam wszystkie. Przyłączam się do waszego wątku starających się o dzidzię.
kasiaaa82
witaj Madziara i zmykaj szybciutko na ciężaróweczki 06.gif
truska przytul.gif
Romcia
słoneczko182 współczuję bardzo z powodu babci przytul.gif
Madziara. witaj i życzę szybkiego zafasolkowania! icon_smile.gif
Ola81 no to przygarnę trochę fluidków od Ciebie 02.gif
Miłego niedzielnego popołudnia Dziewczynki icon_smile.gif
zuza1313
Witajcie w niedzielne popołudnie!


Słoneczko, tak mi przykro z powodu śmierci babci przytul.gif [*] bardzo współczuję icon_sad.gif

truska, przytul.gif

iriss, witam Cie zatem oficjalnie jako staraczkę i umieściłam już Cię na liście icon_smile.gif

agulek, podaj mi, który cykl się staracie żebym mogła dopisać na 1 stronce icon_smile.gif

Madziara., witaj wśród nas i zmykaj szybciutko na ciężarówki icon_smile.gif

Ola, Å‚apiÄ™ fluidki icon_smile.gif

LillAnn widzisz jak dobrze zmienić lekarza, teraz możesz być spokojna o zdrowie maleństwa icon_smile.gif

Przemyśleliśmy, z mężem moja sytuacje zawodową i doszliśmy do wniosku, ze będziemy się nadal starać. Tylko troszkę plan działania się zmienił. Lekarz proponował, żeby w pierwszym cyklu po HSG próbować naturalnie, a jak się nie uda to w kolejnym inseminację. A my zdecydujemy się na inseminację dopiero we wrześniu. Jeżeli do września nie zajdę w ciąże , to zrealizuję dwa projekty zawodowe, a jeżeli zajdę to będziemy realizować inny projekt icon_smile.gif Jak już ochłonęłam, to stwierdziłam, że nie ma na co czekać.
kropeczka
Zuza myślę że podjełaś dobrą decyzję icon_smile.gif Trzeba normalnie funkcjonować, realizowac swoje marzenia icon_smile.gif rzycze ci z całego serca aby twoje marzenia sie spełniły icon_smile.gif
Romcia tobie tez miłej niedzieli icon_smile.gif
Madziara witaj icon_smile.gif
Ola dzięki!
LillAnn ja płeć swojego Jasia poznałam dopiero w 32 tygodniu, ponieważ cały czas chował siusiaka hihi, lekarz nieźle sie nagimnastykował żeby go zachęcić do pokazania co tam ma.ja leżałam na usg ok pół godziny! lekarz nawet zażartował że to dziewczynka a ja wpadłam w panike bo wiedziałam podświadomie że chłopak bedzie, nawet pokoik był przygotowany na chłopca i ubranka prawie wszystkie niebieskie.

Apropos znam taki przypadek gdzie do końca znajomej lekarze mówili że będzie dziewczynka, wszystko gotowe i... chłopiec się urodził icon_smile.gif

Słoneczko bardzo mi przykro! mi tez ostatnio zmarła babcia i strasznie to przezeżyłam mimo że wiedziałam że tak się skończy.Babcia miała raka:(

Dziewczynki mam nadzieje że Was nie zalewa! może któras z Was potrzebuje pomocy?

czy mogę prosić o dopisanie mnie do pierwszej stronki ? staramy się 1 cykl, ostatni@ 21 05
Madziara.
Dziękuję za miłe powitanie.
słoneczko182 mi również jest bardzo przykro z powodu Twojej babci przytul.gif
Może troszkę napiszę o sobie. Starania o dzidzię zaczęliśmy od lutego. Bardzo dawno już nie byłam u lekarza i nie robiłam żadnych badań, chciałam teraz wybrać się do polecanego ginekologa, ale niestety wybiera się na urlop. Od koleżanki dowiedziałam się o clo i zresztą od niej dostałam te tabletki bo ona nie zdążyła zacząć ich stosować icon_smile.gif
Chciałam w ciemno zastosować je, jednak zadzwoniłam do lekarza i zapytałam o jego opinię. Wytłumaczył jak je stosować, kazał przestrzegać dawki i absolutnie jej nie zwiększać ale zaznaczył, że nie dowiemy się czy podziałały na mnie czy nie.
Gdy jeszcze nie starałam sie o dzidzie wiedziałam kiedy mam dni płodne, głównie po śluzie, a odkąd podjęliśmy decyzję o staraniu zanikł icon_confused.gif
Zależy mi by jak najszybciej starania zaowocowały, bo chciałabym zdążyć jeszcze nim pracuję.
Z pierwszym dzieckiem również nie udało mi się tak od razu zajść w ciążę. Staraliśmy się ok roku czasu, ale nie miałam robionych żadnych badań. Lekarz zlecił najpierw badanie mężowi w sumie badań żadnych nie zrobiliśmy i gdy praktycznie pogodziłam się z myślą że nie zostanę mamusią zostałam mile zaskoczona icon_smile.gif
Tym razem zamierzam od razu wykonać wszystkie badania, ale niestety od kolejnego cyklu, a clo zdecydowałam wziąć, a może akurat pomoże i do lekarza pójdę nie robić badania a potwierdzić ciążę icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.