To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
słoneczko182
Iriss gratuluję spokojnych 9 miesięcy!!!!!!!!!!! Strasznie mocno się ciesze że Ci się udało icon_smile.gif
milutka pięknie udekorowałaś pokoik nie martw się jeszcze dzień się nie skończył albo będzie niespodzianka 43.gif
klekotka teraz ty Kiedy testujesz??? trzymam &&&&&&&&&

Ja dzisiaj miałam robioną IUI o godz 10 leżałam w nie wygodnej pozycji 40 min(czego się nie zrobi dla fasolki icon_smile.gif)
Pęcherzyki mi urosły po stymulacji prawy jajnik 19mm lewy 25mm,21mm jak wstałam z kozetki to chłopaki wypłynęły jak nigdy mam nadzieję że coś zostało w środku o 11:45 tak mnie bolał podbrzusze że dzwoniłam do lekarza(twierdził że pękło jajeczko o 25mm i dlatego mnie bolało tak mocno rycze.gif ) kazał mi zostać w domku więc do pracy nie poszłam...Po lekach zasnęłam i spałam 3,30min... Teraz czekamy w poniedziałek mam kontrolną wizytę u dr. zobaczymy czy wszystko poszło po naszej myśli 43.gif
Pozdrawiam
słoneczko182
agulek8 przykro mi że przylazła@ a już myślałam że się udało przytul.gif

A my za dwa dni mamy pierwszą rocznicę ślubu 06.gif
agulek8
słoneczko to trzymam mocno kciuki przytul.gif

komunikacja
CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 18 Jun 2010 - 20:19) *
Iriss gratuluję spokojnych 9 miesięcy!!!!!!!!!!! Strasznie mocno się ciesze że Ci się udało icon_smile.gif
milutka pięknie udekorowałaś pokoik nie martw się jeszcze dzień się nie skończył albo będzie niespodzianka 43.gif
klekotka teraz ty Kidy testujesz??? trzymam &&&&&&&&&

Ja dzisiaj miałam robioną IUI o godz 10 leżałam w nie wygodnej pozycji 40 min(czego się nie zrobi dla fasolki icon_smile.gif)
Pęcherzyki mi urosły po stymulacji prawy jajnik 19mm lewy 25mm,21mm jak wstałam z kozetki to chłopaki wypłynęły jak nigdy mam nadzieję że coś zostało w środku o 11:45 tak mnie bolał podbrzusze że dzwoniłam do lekarza(twierdził że pękło jajeczko o 25mm i dlatego mnie bolało tak mocno rycze.gif ) kazał mi zostać w domku więc do pracy nie poszłam...Po lekach zasnęłam i spałam 3,30min... Teraz czekamy w poniedziałek mam kontrolną wizytę u dr. zobaczymy czy wszystko poszło po naszej myśli 43.gif
Pozdrawiam


Słoneczko no to zagrzewamy kciuki aby sie udało.
Musi się udać a o chłopaków się nie bój....mi też prawie od razu wyleciały a jednak jakiś dostał sie do celu bo inaczej nie byłabym dzisiaj w ciąży icon_mrgreen.gif
Głowa do góry-tym razem się uda...najwazniejsze aby dostarczyc chłopaków jak najgłębiej aby mogły przetrwac w tym odpowiednim środowisku i dostac się do celu.
kasiaaa82
słoneczko trzymam kciuki i za tego wytrwałego, co dotrze do celu 43.gif (fajny prezencik może będzie 06.gif )
i pozdrawiam Was wszystkie, dzisiaj byłam cały dzień na działeczce i jestem padnięta, idę spać
dobrej nocy
milutka
Słoneczko trzymam kciuki , a często tak jest(ja miałam przy drugiej) że po IUI boli bardzo podbrzusze, to efekt podania nasienia.
Po nospie szybko przechodzi icon_wink.gif
zuza1313
Milutka, ale pięknie przygotowane icon_smile.gif Narzeczona kolegi, powinna być zachwycona, przynajmniej ja bym była icon_smile.gif

Słoneczko ,trzymam kciuki , żeby żołnierzyki dotarły gdzie trzeba icon_smile.gif

~anula~, no to może faktycznie mnie nie naciągał ten farmaceuta. Na razie i tak mam wszystko kupione, ale jak się skończy, to może kupię feminatal. A w ogóle, co u Ciebie? jak się czujesz?
Joka
Witam.
Jak ktoś mnie jeszcze pamięta, to chciałam się pochwalić icon_smile.gif
Pierwszy test pozytywny wyszedł we wtorek.
Kolejne 2 testy pokazały to samo.
Szok i radość ogromna
iriss
Dziękuję Wam bardzo za gratulacje icon_smile.gif Jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo tak się negatywnie nastawiłam, w ogóle nie zaobserwowałam płodnego śluzu w tym miesiącu, a tu proszę 23.gif ... Jedyne co mówiło mi, że może jednak to ta wysoka temperatura i plamienie tydzień temu, ale zaraz sobie dopowiadałam, że to za mało, no ale jednak icon_wink.gificon_smile.gificon_smile.gif Beta 203 icon20.gif

Rano zrobiłam jeden test, jak zobaczyłam dwie kreski - druga była słabsza, to nie wytrzymałam i wykorzystałam także drugi - też był pozytywny icon_smile.gif
Cieszę się bardzo, ale jednocześnie trochę boję. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

iriss
Joka gratulacje!!! balety.gif Bardzo się cieszę

agulek8 przytul.gif

zuza1313
- nic nie wiem na ten temat, żeby tylko feminatal się wchłaniał w 100%, ja biorę póki co zwykły folik... Jak pójdę do lekarza na wizytę do popytam co i jak.

milutka - pięknie urządzony pokój, wybranka kolegi nie mogła powiedzieć nie 01.gif

słoneczko182 &&& za poniedziałek i dobre wieści icon_smile.gif i udanej rocznicy ślubu icon_mrgreen.gif


Miłego dzionka wszystkim życzę icon_biggrin.gif





Aylin
Joka Gratuluję icon_smile.gif Kolejna weteranka melduje się na ciężarówki icon_smile.gif

Agulek przykro mi, że się nie udało. 3mam mocno qciuki za ciebie i ślę moc fluidków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Za resztę 3mam qciuki. Zwłaszcza za te, które długo czekają na maluszka. ja na moje pierwsze dziecko dlugo się naczekałam, ale było warto. Nie traćcie nadziei icon_smile.gif
słoneczko182
Joka gratulacje!!! Spokojnych 9 miesięcy!!!! przytul.gif
Basik82
joka, irissGRATULUJE WAM MOCNO Spokoju i nudy przez najbliższe 9 miesięcy wam życzę.

CYTAT(słoneczko182 @ Fri, 18 Jun 2010 - 20:19) *
Ja dzisiaj miałam robioną IUI o godz 10 leżałam w nie wygodnej pozycji 40 min(czego się nie zrobi dla fasolki icon_smile.gif)
Pęcherzyki mi urosły po stymulacji prawy jajnik 19mm lewy 25mm,21mm jak wstałam z kozetki to chłopaki wypłynęły jak nigdy mam nadzieję że coś zostało w środku o 11:45 tak mnie bolał podbrzusze że dzwoniłam do lekarza(twierdził że pękło jajeczko o 25mm i dlatego mnie bolało tak mocno rycze.gif ) kazał mi zostać w domku więc do pracy nie poszłam...Po lekach zasnęłam i spałam 3,30min... Teraz czekamy w poniedziałek mam kontrolną wizytę u dr. zobaczymy czy wszystko poszło po naszej myśli 43.gif
Pozdrawiam


słoneczko182 Za efekty &&&&&&&&&&&&&&.

klekotka za Twoje II krechy &&&&&&&&&&&&.

Madziara. oby @ nie przylazła &&&&&&&

zuza1313 Warto się starać i działać w każdy dniu z objawami owu. W moim cyklu wysokie temperatury od 21 dnia(przy cyklach 26 dniowych jawdrop.gif . Więc Trzymam &&&&&&&&& za szybki skok i utrzymanie się wysokiej tempki.
Ja biorę Prenatal Classic. W aptece twierdzą, ze jest to to samo co Feminatal(brałam go 3 lata temu). Prenatal za 30 tab(1 raz dziennie) to cena u mnie 19 zł.

Matylda mam nadzieję, że 2.08 wszystko się uda &&&&&&&&.

milutka świetna robota. Pokoik cudo. &&&&&&&&&&-sy za środę.

agulek 8 przytul.gif . Przykro mi, że @ przylazła.

iwonka Mam nadzieję, że wizyta udana.

kasiaaa,Romcia Za Wasze cykle&&&&&&&&&&.

A teraz fluidki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif :

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif :

tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
zuza1313
Joka GRATULACJE!!!!!!!!!!! tak sie cieszę ,ze w koncu zobzczyłaś II kreseczki icon_smile.gif to co lutówka bedziesz 06.gif

iriss SUPERANCKO PIĘKNA BETA icon_smile.gif niech dalej pięknie przyrasta icon_smile.gif

OLIbg Łapię fluidki icon_smile.gif do wora, w końcu kiedys muszą zadziałać icon_smile.gif
buniaaa
Iriss GRATULACJE I SPOKOJNYCH 9M-CY

słoneczko182 mocno trzymam &&& za pozytywne załatwienie sprawy przez chłopaków icon_wink.gif
oby się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Joka SUPER!!! GRATULACJE !!!

I podsyłam fluidki dla staraczek


goralka
Nie wiem, czy urodzone bobaski też mogą słać fluidki, ale w sumie - czemu nie?

Ogromniaste kciuki za Was, dziewczyny. Szczególnie dla Słoneczka i Milutkiej &&&&&
Romciu, no i oczywiście za Ciebie, kochana! Kibicuję Ci całym sercem!

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Romcia
Joka, iriss - ciesze się razem z Wami icon20.gif balety.gif
goralka, OLIbg i reszta dziewczyn - dzięki, z takim wsparciem musi się udać 06.gif
No i fliudkami się częstuję 02.gif
Łał! milutka masz talenta icon_biggrin.gif Cudnie to zorganizowałaś...
słoneczko182, iwona987 dla Was szczególnie mocne, ogromniaste i pełne nadziei kciuki &&&&&&&
agulek8 przytul.gif

Wszystkie Was Dziewczyny serdecznie pozdrawiam wave.gif
Mikunia
Dziękuję kochane za miłe przyjęcie:)
Mam nadzieję, że się nie zasiedzę, a jeśli jednak spróbuje wgryźć się w wątek.

Ściskam cieplutko i trzymam za Was wszystkie kciuki, baaaardzo pozytywne:)

Ps. Milutka, jaki ten świat mały:)
milutka
Dziewczyny cieszę się, że Wam się podoba urządzony przeze mnie pokoik, oczywiście kolega usłyszał TAK icon_smile.gif

Goralka jeny, ale wstyd, ja przegapiłam kiedy Ty urodziłaś icon_redface.gif icon_eek.gif ale mi głupio, serdecznie gratuluję, kurczę to już miesiąc minął icon_smile.gif

Dziękuję za fluidki icon_smile.gif

Do mnie dzisiaj przyszła @, więc jesli laparoskopię będę miała dzień po przyjęciu do szpitala to super, to będzie zgodnie z planem icon_smile.gif
bobi
Joka, Iriss WIELKIE GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
wiolka272
Iriss,Joka Ogromne gratulacje,spokojnej ciąży

słoneczko182
buniaaa, goralka, OLIbg - łapie fuidy i niech w tym cyklu mi przyniosą szczęście 43.gif
klekotka jak twój teścik??? Za Twoje II krechy &&&&&&&&&&
milutka żeby wszytko poszło po Twojej myśli icon_smile.gif

U mnie kolejny dzień boli podbrzusze nigdy tak po inseminacji nie maiłam,jestem na No-spa Forte więc staranek po IUI nie było icon_sad.gif
Jutro jadę do dr .zobaczymy co on na to wszystko nam powie...

Pozdrawiam
Hania-17
Witam kochane!

Widzę dziewczyny że się rozkręcacie!! Tylkot tak dalej!! GRATULUJĘ zaciążonym dziewczynom!!!

Przytulam te do których przylazła @

Podsyłam moje podwójne fluidki:

rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif

Milutka szczęke zbieram z podłogi, PIĘKNIE. Jak ja bym chciała miec takie zareczyny , wzdycham
słoneczko182
Widzę że pierwsza załapię się na fluidy od hani17 więc łapie fuidy chowam do wora i niech przyniosą mi szczęście w tym cyklu 43.gif
asiaaa
iriss, Joka Gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif
przepraszam, ze jeszcze nie sypię fluidkami, ale jestem przed badaniem prenatalnym (we wtorek...) i okaze sie co u maluszków słychac.
iriss
Jeszcze raz bardzo dziękuję za gratulacje.

milutka - dobrze, że @ się pojawiła
słoneczko - może to dobry zwiastun? icon_smile.gif
słoneczko182
Cześć dziewczyny dzisiaj mam wizytę u dr. na godz.16.Proszę trzymajcie kciuki za dobre wieści ,coś nerwowa dzisiaj jestem 37.gif
Romcia
Witam poniedziałkowo!

słoneczko182 oczywiście duże &&&&&& za dobre wieści i myślę, że właśnie takowe będą 02.gif
Rajuśku goralka Twoje dziecię ma już miesiąc?! 23.gif A wydaje się jakbym wczoraj gratulowała Ci ciąży... Ależ ten czas pędzi 37.gif Wszystkiego dobrego, niech Maluszek zdrowo rośnie icon_biggrin.gif
wiolka272 co tam u Ciebie, jak się czujesz? przytul.gif
milutka niech wszystko idzie zgodnie z planem &&&&&

Zagarniam trochę fluidków dla siebie icon_lol.gif

Radosnego początku tygodnia, Dziewuszki 06.gif

Ola81
Dziewczynki na początek tygodnia fluidki od mojego synusia :

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
klekotka
CYTAT(Ola81 @ Mon, 21 Jun 2010 - 09:34) *
Dziewczynki na początek tygodnia fluidki od mojego synusia :

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

To ja zgarniam chociaz jednego 08.gif

słoneczko taestuję dopiero w środę. Mam nadzieję, że jeśli mi sie uda, to pociągnę Cie ze sobą icon_wink.gif

milutka pięknie wszystko urządziłaś. Brawo

Joka pewne, że Cie pamiętam. Spokojnej ciąży życzę. I co najważniejsze - bezproblemowej

Asiaa &&&&&&&&&&&&&&&&&& za badanie bąbelków
goralka
Kochane, to jeszcze fluidki od Adasia-czyścioszka przesyłam 06.gif


iwona987
Asia śliczny synuś
słoneczko &&&&& zaciśnięte
klekotka mam nadzieję że dobrą wiadomość nam przekażesz w środę &&&&

moje nastawienie jest nijakie lekarz nawet na kontrole po IUI nie kazał nam przyjechać, malutką nadzieje mam ale ogólnie to....... 32.gif pozwólcie że poczęstuję się fluidkami
klekotka
iwona czasem nawet lepiej z takim nastawieniem, ale miło sie rozczarować icon_biggrin.gif

goralka śliczności z tego Twojego Synusia
słoneczko182
Ola81 Gratuluję synusia brawo_bis.gif poczęstuję się fluidkami niech przyniosą mi szczęście w tym cyklu 43.gif
klekotka czekam z niecierpliwością na twoje testowanko &&&&&&&&&& ale fajnie by było i Iwonkę zabierzemy ze sobą.... 48.gif
goralka jaki śliczny synuś
Iwonka nie trać nadziei będzie dobrze przytul.gif
słoneczko182
Wczoraj mnie bolał prawy jajnik dzisiaj lewy nie wiem o co chodzi... nie przypominam sobie żebym kiedyś tak miała...
zuza1313
cześć dziewczynki,

wybaczcie ,ze nie odniosę sie do kazdej z osobna, ale jakoś mam doła i nie mam siły sie wczytać. Oczywiście mocno trzymam za wszystki kciuki zwłaszcza za testujące niebawem: klekotkę ,iwonkę, słoneczko i nie wiem kto jeszcze.... i za laparkę milutki

a dziś sie zdołowałam, bo temka coś jest niska 36,64, a to 3 dfl wiec powinno być więcej, jeszcze dostałam plamień, słabych, ale jednak icon_sad.gif a nie mamy kasy ,zeby iść do lekarza, bo musieliśmy odłożyć na operacje dla męża icon_sad.gif
klekotka
zuza przytul.gif
komunikacja
CYTAT(słoneczko182 @ Mon, 21 Jun 2010 - 07:25) *
Cześć dziewczyny dzisiaj mam wizytę u dr. na godz.16.Proszę trzymajcie kciuki za dobre wieści ,coś nerwowa dzisiaj jestem 37.gif




Słoneczko.....daj znac jak tylko wrócisz bo kciuki mnie juz palą.....
dla wszystkich dziewczyn przesyłam fluidki od mojego 16 tygodniowego syneczka,który dzisiaj po raz pierwszy zaczął kopac swoją mamusię....
robił to tak mocno,ze chyba w pęcherz mnie kopał bo momentalnie musiałam siusiu.
Bardzo mocno kopie i sama się dziwię,ze tak wcześnie,spodziewałam się takich typowych,mocnych kopnięć za około 2-3 tygodnie.
A lekarz mi wyliczył,ze 1sze ruchy powinnam poczuc 15 lipca to ponad 3 tygodnie wczesniej i dobrze.
iriss
słoneczko czekamy na wieści

zuza
przytul.gif nie trać wiary

iwona987
- nawet odrobina nadziei jest ważna

klekotka
&&& za środę icon_smile.gif
słoneczko182
LillAnn1poczęstuję się fluidkami niech przyniosą mi szczęście w tym cyklu 43.gif
Jestem po wizycie nasienie męża było słabe 41.gif Teraz zostało nam czekanie 48.gif
Dr. chce mi laparoskopie zrobić dopiero we wrześniu a miała być lipiec\sierpień rycze.gif
milutka
Słoneczko wrzesień jest obok sierpnia, zobaczysz że zleci, a może nie będzie potrzebna laparoskopia icon_wink.gif

A miałaś robioną histeroskopię?

Dowiedziałam się dzisiaj, że do szpitala w środę mnie przyjmują, ale laparoskopię i histeroskopię będę miała w czwartek, niestety lewatywa mnie nie ominie 37.gif
Dzisiaj odebrałam wyniki krwi, no i mam lekką anemię icon_sad.gif
agulek8
czesc kochane

wszystkie przytul.gif

u mnie dzisiaj pierwszy dzień z CLO...no i lapie stresa jak ja będe to znosiła icon_rolleyes.gif bo ostatnim razem było źle....ale dla Maluszka zniose wiele wiec....
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki

Iriss, Joka - co za wiadomości - gratulacje z całego serca.
milutka - trzymam kciuki za badania.
Słoneczko - za to aby ta inseminacja była owocna.

A ja byłam wczoraj na HSG. Było okropnie. Samo badanie bolało bardzo, może dlatego że prawy jajowód niestety częściowo niedrożny 32.gif . Oprócz tego duże zrosty na macicy. Na kontrolnej wizycie u lekarza zdecycujemy czy będziemy robić laparoskopie. M był również zbadać nasienie i tu niestety też klapa. Od ostatnich wyników bardzo się pogorszyło. Co prawda brał ostatnio trochę leków bo chorował i może dlatego parametry nasienia tak spadły. Ale ogólnie jestem zdołowana wszystko pod górkę.
Romcia
Dzień dobry!

milutka za czwartek &&&& i oby lewatywka nie dała się za bardzo we znaki 08.gif
słoneczko182 ja wierzę, że będzie szczęśliwy finał tego czekania 06.gif i nadal trzymam kciuki &&&&
goralka ależ z Twojego synka Słodziak nieprzeciętny! No chłopak, cud miód malyna 06.gif A jaka ma zabójczą fryzurkę... icon_biggrin.gif Wszystkiego dobrego jeszcze raz i zagarniam fluidki 02.gif
klekotka napięcie rośnie... tup_tup.gif
iriss, OLIbg, Joka jak się czujecie?
iwona987 przytul.gif

A my już po starankach, teraz trza czekać na efekty... 06.gif

Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna wave.gif
Romcia
agnieszka 1108 oby już teraz wszystko było z górki &&&& przytul.gif
agulek8 żeby tym razem CLO nie wywoływało skutków ubocznych... przytul.gif , ale żeby efektywnie pomógł w starankach &&&&
klekotka
U mnie tez pod górkę - dziś tempka 36,77, więc spadła o blisko 3 kreski 32.gif A już myślałam, że się udało.... Teraz czekam na @
nulek27
Witam.
Pozdrawiam wszystkie !
U mnie tragedia jak zawsze 33 d.c i nadeszła @ rycze.gif
Proszę mnie wpisać na listę @22.06- 32cykl
agulek8
agnieszka1108 przytul.gif
klekotka hmm mimo lekkiego spadku to nadal masz wysoka tempkę...może jednak niebędzie @? może tempka sie jeszcze podniesie?
tego Ci życzę przytul.gif

nulek przytul.gif oby następny cykl był udany przytul.gif


a ja już zaczynam odczuwać CLO....tzn.lekkie nudności, lekki bol w podbrzuszu...i mam uderzenia gorąca-wprost mnie rozwala...
aż boję sie mysleć co będzie przy 5 tabl... 32.gif

szczerze mówiąc to zastanawiam się czy nieskrocic sobei CLO do 3 dni - jak juz naprawdę bede źle to znosiła??????????????????? 37.gif
klekotka
CYTAT(agulek8 @ Tue, 22 Jun 2010 - 12:47) *
klekotka hmm mimo lekkiego spadku to nadal masz wysoka tempkę...może jednak niebędzie @? może tempka sie jeszcze podniesie?
tego Ci życzę przytul.gif

Dzięki za pocieszenie, ale u mnie przy takiej tempce zazwyczaj @ przyłazi. Dla pewności jutro też tempke zmierzę, ale przestałam się juz łudzić aby cokolwiek dobrego wyniknęło w tym cyklu

Co do CLO to sie nie wypowiem, bo nigdy nie stosowałam i nie zgłębiałam tematu
Mikunia
Witam kochane icon_smile.gif
Na początku przesyłam Wam dużop pozytywnych fluidów. Powolutku wgryzam się w tematy, widzę, że niektórym z Was się udało, gratuluje serdecznie, a za reszte mam trzymam kciuki.
Ja obserwuje mój cykl, też mierzę temperature i są juz wysokie, czekam więc jak wiekszość z Was z nadzieją. Czuje się dziwnie, ale może tylko sobie wmawiam, że już sie udało. Mam lekki ból w podbrzuszu, senna jestem, siusiam często, no kto wie, może to będzie taki strzałicon_smile.gif, fajnie by było i tego też Wam życzę i ściskam gorąco.
Narazie mierzę temperature, a ok 4 lipca, w moje urodzinki zrobie teścik, o ile wcześniej nie dostanę@

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.