To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
kasiaaa82
agulek trzymam &&&&& za Ciebie, jeszcze troszkę
iriss za Ciebie też, oby się udało
Mikunia witam, mam nadzieję że nie na długo
słoneczko przytul.gif
zuzka &&&&& za przytulanki i efekt
wiolka dobrze że się odzywasz, jak nabierzesz sił to daj znać, będę trzymać kciuki
coś czuję że mi się nie udało, w pracy dziś bolał mnie brzuch typowo jak na @ i to dosyć mocno, a do tego zauważyłam przed chwilą różowawy śluz, więc zaczyna się jak miesiąc temu 13.gif rycze.gif
milutka
CYTAT(Mikunia @ Fri, 11 Jun 2010 - 22:42) *
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia, chciałabym do Was dołączyć, mam nadzieję, że się uda, że tym razem szczęśliwie donoszę ciąże. Mam tyle obaw, ale wierzę, że będzie dobrze, musi być.
Pzdr.


Witaj icon_smile.gif

Trzymam kciuki &&&&

Ps. mój chrzestny(mamy brat) mieszka w Skarżysku icon_wink.gif a mamy siostra mieszka w Stąporkowie icon_wink.gif


Dziewczyny ja taram się na bieżąco czytać i za wszystkie trzymam kciuki &&&

Ja po szczepieniu nr 5, mam nadzieję, że ostatni icon_smile.gif Pan Profesor powiedział, że czas najwyższy na laparoskopię, no i czeka na telefon jaki będzie wynik icon_smile.gif
niuniunia23
Milutka a ty co karte stałego pobytu tu masz icon_question.gif 06.gif 06.gif
Weź się w garść, pomolestu męża i na zaciążone zmykaj 06.gif
gravida
Milutka, laparoskopia juz tuz tuz, a potem bedzie jak u Oli81 icon_smile.gif
milutka
CYTAT(niuniunia22 @ Sat, 12 Jun 2010 - 07:42) *
Milutka a ty co karte stałego pobytu tu masz icon_question.gif 06.gif 06.gif
Weź się w garść, pomolestu męża i na zaciążone zmykaj 06.gif


Dziewczyny mnie tak tutaj uwielbiają, że nie chcą mnie stąd wypuścić 06.gif
zuza1313
Mikunia, witaj wśród nas icon_smile.gif no i oczywiście się nie zasiedź icon_smile.gif

milutka jeszcze trochę i po laparce, to nawet nasze uwielbienie Cie tu nie zatrzyma icon_smile.gif

agulek, kciuki cały czas zaciśnięte icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kasiu, ból brzucha jak na @ wiele dziewcząt na początku ciąży miało, wiec trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&

Słoneczko mi się chyba coś porypało, bo ja myślałam ,ze teraz masz IUI, a to na przyszłą sobotę. Jakaś zakręcona jestem.
komunikacja
Czesc dziewczyny.
Ja nie miałam neta 5 dni i odchodziłam od zmysłów.
Ale juz naprawili i nadrabiam....
Przesyłam fluidki od mojego prawie 15 tygodniowego maleństwa...Łapać,łapać icon_biggrin.gif
agulek8
witam niedzielnie....

fluidkami chętnie się poczęstuję.... ich nigdy nie za wiele

u mnie nadal tempka utrzymuje się na poziomie 36.8" ale testować będę w okolicach środy jeśli niedostane @...
bo w tamtym tygodniu wredota spóźniła mi się tydzień...
a bardziej boli widok jednej krechy niż przyjście @ ...
tak więc dziękuję za trzymane kciukasy...

miłego dnia
słoneczko182
LillAnn1 łapie,łapie do wora niech przyniosą mi szczęście w tym cyklu 43.gif
kasiaaa82
LillAnn łapie fluidki, dziękuję że nas wspierasz blagam.gif
agulek trzymam kciuki za dwie kreseczki icon_lol.gif
zuzka proszę o aktualizację @ 13.06.2010, spóźniona jeden dzień, ale przylazła.... 13.gif rycze.gif
iriss
kasiaaa82 przytul.gif

LillAnn - fluidki chętnie złapię, nie ma co marnować okazji icon_biggrin.gif

Milutka
- owszem, lubimy - ale można Cię lubić także piętro niżej icon_wink.gif

agulek8
- &&& testowanie coraz bliżej i niech się pokażą dwie kreski icon_smile.gif

***
A ja mam jeszcze 5 dni do testowania. No i tak w sumie zaczynam się zastanawiać, a nóż coś jednak z tego będzie 43.gif . Wczoraj miałam takie delikatne plamienie, tylko raz je zauważyłam, chyba nawet podobne do tego co w pierwszej ciąży... Temperatura nadal wysoka (i niech tak trzyma icon_biggrin.gif)... Wyjaśni się wszystko w ciągu kilku dni, strasznie będzie mi się ten tydzień dłużył. Co ma być to będzie, może ja już tak na siłę doszukuję się wszelkich symptomów...
słoneczko182
OLIbg trzymam kciuki za twoją środową wizytą abyś usłyszała pięknie bijące serduszko.Tego Ci życzę z całego mojego serca icon_smile.gif
agulek8 jeszcze kilka dni i się okaże &&& za II upragnione kreseczki icon_smile.gif
Milutka jeszcze tylko 10 dni i już będziesz miała za sobą laparoskopię a potem ekspresowo zobaczysz II kreseczki na teście &&&&&&&&
zuza1313 nic się nie stało każdemu może się zdarzyć drobna pomyłka ja nawet tego nie zauważyłam icon_biggrin.gif
kasiaaa82 przytul.gif

Ja odstawiłam leki w sobotę czyli clo i menopur od wczoraj popołudnia mnie boli podbrzusze oraz kuje mnie w jajnikach(tak jak bym miałam owulację dodam że mam dzisiaj 8dc) nie wiem czy to jest normalne zastanawiam się czy nie zadzwonić do lekarza ???

Pozdrawiam
słoneczko182
Iwonka &&&&&&&&& za środę icon_smile.gif
Romcia
Dzień dobry! icon_biggrin.gif

Mikunia witaj i obyś jak najszybciej mogła relacjonować przebieg ciąży w innym wątku 02.gif
OLIbg mocne kciuki trzymam za jutro &&&& musi być dobrze!
iriss, agulek8 za II kreseczki &&&&&
iwona987, słoneczko182 oby IUI zakończyły się teraz pełnym sukcesem. Inna opcja nie jest brana pod uwagę icon_lol.gif
milutka na innym wątku też możemy Cię odwiedzać, ni ma problima 02.gif
kasiaaa82, agnieszka1108, matylda315 przytul.gif
LillAnn1 fluidkiem się poczęstuję 06.gif

A ja do przyszłego tygodnia czekam, by móc zacząć efektywnie działać 03.gif , wierzę w moc Waszych życzeń 06.gif


Miłego dnia!
nulek27
Witam w pochmurny poniedziałek !
LillAnn - Ja również łapie fluidki i mam nadzieje , że przyniosą mi szczęście !
Słoneczko widzę , że jesteś z wielkopolski , wiem że wielkopolska długa i szeroka ale proszę napisz gdzie się leczysz gdyż Ty dłużej walczysz i 'intensywniej' o dziecko i może polecisz mi dobrą klinikę tak na przyszłość . icon_smile.gif
Trzymam kciuki za wszystkie testujące w tym tygodniu i &&&&&& za II kreseczki impreza.gif
agulek8
witajcie Dziewczynki

ja tak tylko na chwileczke - przyszlam się pochwalić,że moje Maleństwo dostało sie do przedszkola brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif
tak więc mam juz oficjalnie PRZEDSZKOLAKA w domu 04.gif

a tempka dalej na poziomie 36.8 i dziwnie boli mnie troche niżej niż podbrzusze...ni to ciągnie ni to skurcz....dziwnie tak....

buziaki
zuza1313
Witam poniedziałkowo icon_smile.gif

Kasiu przytul.gif , kurcze myślałam ,ze jednak sie uda icon_sad.gif

iriss, agulek trzymam za Was mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara.
Witam poniedziałkowo icon_biggrin.gif


Mikunia witaj

LiiiAnn1 łapię fluidki mam nadzieję że pomogą jeszcze w tym cyklu

agulek8 iriss &&&&&&&&&&&&& za dwie kreseczki

Romcia &&&&&&&&&&&& za udany cykl

A ja za tydzień wracam do pracy po urlopie a za 9 dni testuje, ale jakieś mam przeczucia że się nie udało bo jakaś nerwowa chodzę tak jak to bywa na jakiś czas przed @ icon_sad.gif a dzisiaj to już w ogóle jakiegoś dołasa załapuję.





komunikacja
CYTAT(agulek8 @ Mon, 14 Jun 2010 - 09:47) *
witajcie Dziewczynki

ja tak tylko na chwileczke - przyszlam się pochwalić,że moje Maleństwo dostało sie do przedszkola brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif
tak więc mam juz oficjalnie PRZEDSZKOLAKA w domu 04.gif

a tempka dalej na poziomie 36.8 i dziwnie boli mnie troche niżej niż podbrzusze...ni to ciągnie ni to skurcz....dziwnie tak....

buziaki



Ło ho ho....agulek....ja tak miałam w ciąży i pytałam dziewczyn co to może być,ze mnie tak ciągnie w dół a jak sie potem okazało to moja macica sie powiekszała
bo zamieszkał tam maleńki smerfik:)
Życzę Ci tego samego.... 43.gif obym nie zapeszyła.
kasiaaa82
witajcie dziewczyny
nie mam dziś natchnienia na pisanie, więc wpadam Was tylko pozdrowić
bobi
Witam was. Przesyłam wam fluidki od mojej córeczki. Właśnie się dziś dowiedziałam, że będę mieć córeczkę, więc ogólnie będę mieć pareczkę.
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
agulek8
CYTAT(LillAnn1 @ Mon, 14 Jun 2010 - 15:25) *
Ło ho ho....agulek....ja tak miałam w ciąży i pytałam dziewczyn co to może być,ze mnie tak ciągnie w dół a jak sie potem okazało to moja macica sie powiekszała
bo zamieszkał tam maleńki smerfik:)
Życzę Ci tego samego.... 43.gif obym nie zapeszyła.


wiesz pomyślałam o tym samym 43.gif ale boje sie o tym myśleć....
podobnie miałam przy pierwszej ciąży...
ale niechce sie zbytnio nakrecać...

no i drugi wieczór jak męczy mnie zgaga 37.gif
agulek8


BOBI to ja bardzo chetnie poczestuje sie dziewczęcymi fluidkami 06.gif
słoneczko182
bobi ja również chętnie się poczęstuje fluidam od Twojej córeczki ...niech na ten cykl przyniosą mi one szczęście... 43.gif
komunikacja
CYTAT(agulek8 @ Mon, 14 Jun 2010 - 20:56) *
wiesz pomyślałam o tym samym 43.gif ale boje sie o tym myśleć....
podobnie miałam przy pierwszej ciąży...
ale niechce sie zbytnio nakrecać...

no i drugi wieczór jak męczy mnie zgaga 37.gif



Ocho....No to zaciskam kciuki icon_biggrin.gif
A kiedy testujesz?
agulek8
pewnie zatestuje ok środy/czwartku jeśli niedostane @
chybaże mężulka niebędzie to poczekam na niego do piątku/soboty...
chyba dam rade i nie sfiksuje 29.gif
Hania-17
Witam się moje kochane!
Ostatnio was zaniedbałam ale tylko w pisaniu icon_redface.gif bo podczytuje was cały czas!

Przesyłam fluidki od moich prawie 15to tygodniowych bąbelków

rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif
Ola81
Dziewczynki ja równiez czytam Was codziennie. Fluidki prześle po wizycie czwartkowej.
komunikacja
Ja również przesyłam fluidki od mojego maleństwa.
Dzisiaj ide do gina po zaświadczenie że jestem zdolna do pracy i zobaczymy czy przy okazji mnie zbada.
Chciałabym znów zobaczyć mojego niuniusia.
Tak się zastanawiam...skoro jestem w 15 tygodniu ciąży to który to miesiąć wychodzi?
Mi jakos wyszło,ze to 3 tydzień 4 miesiąca ale chyba coś pokićkałam 29.gif
klekotka
Ja tez się witam słonecznie.
Jak pogoda dopisuje to i humorek mam jakis lepszy icon_biggrin.gif

agulek no, no - objawy całkiem, całkiem. No i ta zgaga 43.gif

bobi super, że będziesz mieć pareczkę. Ja przyznam szczerze, że jednak chyba wolałabnym drugą dziewczynkę, ale nie ma co gdybać - jeśli będzie drugie, to byleby było zdrowe

Trzymam kciuki za wszystkie testujące na dniach i serdecznie przytulam te, które nawiedziła @. Może wakacyjne wojaże będą sprzyjały zaciążeniu 02.gif

No, a u mnie standardowo - czyli nic ciekawego. @ ma przyleźć jakoś koło przyszłej środy i jakoś tez się specjalnie nie nastawiam na ten cykl. Może zacznę siać panikę, jak nie przylezie w terminie.
Cały ubiegły tydzien siedzieliśmy sobie na działeczce, ale do pracy i do żłobka stamtąd dojeżdżaliśmy. Nawet nie było tak tragicznie mimo, że musiałam przejechać całe miasto do pracy + dołożyć 20 km do samego Poznania. A za m-c urlop brawo_bis.gif
agulek8
witam wtorkowo

dzisiaj idę podpisać umowę z przedszkolem brawo_bis.gif 06.gif

co do samopoczucia to czuję się kiepskawo z tendencja do źle….
boje się,że te wszystkie objawy to wyszukuję na siłę, że tak naprawdę to skończy się jak zwykle…
boję się robić test bo jedna krecha bardzo boli…

miłego dnia


aaaaaa jeszcze zlepię fluidki bo coś za dużo ich się tu peta bez opieki 29.gif
komunikacja
czy nikit nie umie mi odpowiedzieć na pytanie?czy też nie wiecie tak jak i ja? 32.gif
Madziara.
Witam w ciepły wtorek.

LillAnn1 ja też bym to policzyła tak jak TY ale nie wiem czy takie wyliczanie jest prawidłowe.

agulek8 w jakiej dzielnicy Wrocławia mieszkasz?

A fluidkami też bardzo chętnie się poczęstuję icon_smile.gif
agnieszka 1108
Witam

Ja również chętnie poczęstuję się fluidkami.

Bobi - gratuluję córeczki.
agulek - trzymam kciuki.

A mi w końcu udało się załatwić HSG - jadę w poniedziałek 21.06 do Poznania, trochę mam cykora, ale cieszę się że wkońcu będę miała to z głowy.
zuza1313
Łapię fluidki, co by nie pouciekały icon_smile.gif icon20.gif

agulek, objawy obiecujące icon_smile.gif liczę na jutrzejszy Twój test,lub pojutrzejszy, albo jeszcze popojutrzejszy, bo wygląda na to ,ze .... 43.gif ale lepiej się nie nakręcać na wszelki wypadek.... w każdym razie czekamy z niecierpliwością 06.gif

klekotka, oj jak Ci zazdroszcze działeczki, my z M juz nie możemy sie doczekać końca roku szkolnego, żeby wyjechać. Co prawda ja już mam urlop, ale co z tego jak M ma później.

bobi, gratuluję córeczki icon_smile.gif

A u nasz staranka na całego, mą sie nakręcił i nie daje spokoju 06.gif

pozdrowionka dla wszystkich icon_smile.gif
klekotka
CYTAT(zuza1313 @ Tue, 15 Jun 2010 - 10:12) *
A u nasz staranka na całego, mą sie nakręcił i nie daje spokoju 06.gif

I tak trzymać 08.gif

LillAnn1 Wg "W oczekiwaniu na dziecko":
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX
komunikacja
CYTAT(klekotka @ Tue, 15 Jun 2010 - 10:54) *
I tak trzymać 08.gif

LillAnn1 Wg "W oczekiwaniu na dziecko":
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX

Dzięki wiec wychodzi na to,ze jestem w pierwszej połowie 4 miesiaca...a miałam nadzieję,że ciut dalej ale....będzie i dalej icon_biggrin.gif
bobi
Dziwna ta wiliczanka miesięcy, bo miesiąc z reguły ma 4 tyg., ale ja tam się nie znam.

Dziękuję za gratulacje, choć za miesiąc przy następnej wizycie będę chciała oczywiście potwierdzenia czy na pewno dziewczynka, bo ja chciałam bardzo drugiego syna, ale ważne żeby było zdrowe.
milutka
CYTAT(agnieszka 1108 @ Tue, 15 Jun 2010 - 11:05) *
A mi w końcu udało się załatwić HSG - jadę w poniedziałek 21.06 do Poznania, trochę mam cykora, ale cieszę się że wkońcu będę miała to z głowy.


Bedziesz miała robione na polnej na oddziale KiER? no to się rozminiemy, bo ja będę tam 23 icon_wink.gif o ile w dobrym czasie @ przyjdzie, ale coś chyba czuję że nadchodzi i bardzo dobrze icon_smile.gif
nikita364
Życzę również wszystkim - ciężarówek. Super stronka. Trzymajmy kciuki za siebie mimo przeciwności losu. Nie poddawajmy się.
agnieszka 1108
CYTAT(milutka @ Tue, 15 Jun 2010 - 11:24) *
Bedziesz miała robione na polnej na oddziale KiER? no to się rozminiemy, bo ja będę tam 23 icon_wink.gif o ile w dobrym czasie @ przyjdzie, ale coś chyba czuję że nadchodzi i bardzo dobrze icon_smile.gif


Tak na polnej - no proszę tak niewiele brakowało a byśmy się spotkały.
Trzymam kciuki aby @ przyszła w czasie a najlepiej dopiero za jakieś 9 mcy. 06.gif
matylda315
Witam się wtorkowo icon_smile.gif

Agnieszka1108 trzymam &&&&&&& za Ciebie icon_smile.gif. Ja miałam HSG w zeszłym tygodniu...nie jest tak żle , jak mówią niektórzy...coś fajnego dają w żyłę i jest prawie sympatycznie 01.gif , montowanie ustrojstwa niekomfortowe, ale chwilkę a potem to już z górki 43.gif

agulek za dwie krechy &&&&&&&&

Zuza1313 za staranka &&&&&&&&&&&

Bobi gratuluję córeczki brawo_bis.gif

Milutka za nadchodzącą @ ( jakkolwiek to brzmi 08.gif ) i do przodu &&&&&&&&&&7

LillAnn wyliczanka dziwna, ąle tak to się chyba liczy...

A ja jutro o godz. 20.15 mam wizytę u gina z wynikami po HSG i już podejmiemy decyzję o laparo... MAM NADZIEJĘ 43.gif



słoneczko182
Witam!!!
Dziewczyny chętnie się poczęstuję fludkami chowam do wora... niech przyniosą szczęście w tym cyklu 43.gif
Zuza za owocne staranka
Olu, Haniu, LillAnn piękne te wasze brzuszki aż wam zazdroszczę icon_smile.gif
agulek8 &&&&&& za II krechy
Iwonka jak po wizycie??
Milutka, agnieszka 1108 &&&&&& za badanie
Basik82
Witajcie!

Matylda315Mam nadzieję, że jutro się wszystko wyjaśni. Trzymam mocno &&&&&&&&&& za efekty.

milutka, agnieszka1108 Za HSG i obyście szybciutko ujrzały II kreseczki &&&&&&&&&&&&&.

bobi gratuluję córci brawo_bis.gif

CYTAT(zuza1313 @ Tue, 15 Jun 2010 - 10:12) *
A u nasz staranka na całego, mą sie nakręcił i nie daje spokoju 06.gif


zuza1313 Byle tak dalej 06.gif

agulek8Obiecujące objawy. Za testowanie &&&&&&&&.

klekotka Jednak kciuki warto trzymać - żeby @ nie przyszła&&&&&&&&&&&&&&.

kasiaaa82Mocno Ciebie przytul.gif A już myślałam, że Ci się udało.

iriss za piątek i II kreseczki &&&&&&&&&&&&&.

Romcia, nulek27 Oby te cykle były wasze &&&&&&&&&&&&&.

Madziara Za przyszłą środę i II kreski &&&&&&&&&&.

wiolka272 przytul.gif Odpocznij. Nabierz sił. Mam nadzieję, że będziesz się cieszyć maluszkiem bardzo szybko.

MikuniaWitaj. Mam nadzieję, że tym razem się uda przytul.gif

słoneczko Za czwartek i kolejne IUI &&&&&&&&&&&&&
Basik82
Ja jestem po kolejnej wizycie.

Pęcherzyk urósł i było widać echo zarodka. Odetchnęłam.
Podczas badania trzęsłam się jak galareta.
Kartę ciąży, skierowania dostanę na następnej wizycie 1 lipca. PTP przesunie mi się pewnie o 2-3 tygodnie, będzie go trzeba określić na podstawie USG.
słoneczko182
OLIbg &&&&&&&&& tak mocno trzymam kciuki że aż sine paluszki mi się zrobią icon_smile.gif byłam w kościele i pomodliłam się za Ciebie oby wszystko było wporządku przytul.gif
Basik82
CYTAT(słoneczko182 @ Tue, 15 Jun 2010 - 17:39) *
OLIbg &&&&&&&&& tak mocno trzymam kciuki że aż sine paluszki mi się zrobią icon_smile.gif byłam w kościele i pomodliłam się za Ciebie oby wszystko było wporządku przytul.gif


Kochana jesteś przytul.gif

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie icon_mrgreen.gif
słoneczko182
OLIbg SUPER wieści wiedziałam że będzie dobrze aż mi kamień z serduszka spadł impreza.gif za wasze zdrówko
Romcia
Witajcie 06.gif

To i ja się sztachnę fluidkiem icon_mrgreen.gif

OLIbg super wieści, juuupiii! icon_biggrin.gif
no agulek8 cierpliwe z Ciebie dziewczę 06.gif , ale wiem rozumiem i dalej kciuki trzymam &&&&
oj zuza1313 to życzę efektywnych szaleństw 06.gif
matylda315 , agnieszka 1108 aby wszystkie badanka szły po Waszej myśli &&&&
bobi gratuluję córeczki. Niech rośnie zdrowo icon_biggrin.gif
klekotka jak dla mnie możesz siać panikę, a potem z wiadomych powodów, przez 9 miesięcy wariować ze szczęścia 08.gif
milutka oby jak najszybciej wyczekiwanych rezultatów icon_biggrin.gif
Madziara. aby przeczucie Cię myliło 43.gif

3majcie się Dziewuszki icon_biggrin.gif

zuza1313
OLIbg, no widzisz wszystko dobrze icon_smile.gif tak się cieszę, teraz można odetchnąć icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.