To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
zuza1313
Witajcie dziewczynki icon_smile.gif

ooo jak tu dziÅ› fluidkowo icon_smile.gif


Ola , Hania, M4R7U6H4% Å‚apiÄ™ ,Å‚apie i do wora icon20.gif

Asiu, nie właśnie jak tam u Ciebie? &&&&&&&&&&&&&

Olu, a jak Ty siÄ™ czujesz?

wiolka, spokojnie jeszcze nic nie jest przesÄ…dzone icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&
słoneczko182
Cześć dziewczyny!!!
Ola , Hania, M4R7U6H4% łapię ,łapie i do wora by nie uciekły icon_lol.gif
ja mam dzisiaj 8dzień cyklu i już nie mogę się doczekać kiedy będę u lekarza kazał przyjechać ok 9dnia cyklu szkoda że jutro nie przyjmuję więc muszę w sobotę do niego się pofatygować oby były dobre wieści icon_smile.gif
pozdrawiam
agnieszka 1108
Witam
Dzięki dziewczynki za kciuki dla córci. Jutro robimy badania.
Rosa ma rację mononukleoza o dzieci nie jest tak tragiczna no chyba że dochodzi do powikłań. Niestety tak liczne powięszone węzły chłonne mogą wskazywać na wiele różnych chorób, mogą również okazać się zwykłą infekcją wirusową i oby właśnie tak było. Czeka nas teraz szereg badań i wszystko się okaże, jestem dobrej myśli. Nie wiem tylko jak Michasia przejdzie przez te badania, stasznie tego nie lubi.

Zapisałam się już do lekarza - tego z Polnej co przyjmuje w również Kaliszu na 30 kwietnia.
Ola81
zuza dziekuję, czuje się bardzo dobrze. Mdłości sa ale wymiotów nie icon_smile.gif NO i cały dzień bym spała hehe.
słoneczko182
agnieszka 1108 mogła bym poznać nazwisko twojego lekarza który przyjmuje na polnej??
Dziękuje
agnieszka 1108
CYTAT(słoneczko182 @ Thu, 15 Apr 2010 - 12:20) *
agnieszka 1108 mogła bym poznać nazwisko twojego lekarza który przyjmuje na polnej??
Dziękuje


Oczywiście - wysłałam na prv
Basik82
Witam siÄ™ i ja w czwartek.

Przytulam wszystkie staraczki do których @ przylazła.

Trzymam mocno &&&&&&&&&&&& za dobre wyniki i za wszystkie testujÄ…ce.

Przepraszam, że nie odniosę się do każdej z Was ale dopadła nas grypa - mam takie zaległości, że choć wszystkie stronki przeczytałam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć.
Do testowania zostały tylko 2 dni
Hania-17
OLIbg życzę zdrówka i przede wszystkim powodzenia w testowaniu &&&&&&&&&&&&&&&&&
bobi
Witam. Jestem po drugiej wizycie i wreszcie widziałam bijące seruszko i zarodek ma 1,64cm.
Przesyłam fluidki od mojej fasolki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


I jeszcze, żeby te żołnierzyki dały radę wam wszystkim
wiolka272
czesc dziewczynki


nie wytrzymałam do soboty,a to dlatego ze dzisiaj przyszly testy

pierwszy o 10.00


i drugi 13.20


a samopoczucie jak na @
agnieszka 1108
CYTAT(wiolka272 @ Thu, 15 Apr 2010 - 15:06) *
czesc dziewczynki
nie wytrzymałam do soboty,a to dlatego ze dzisiaj przyszly testy


a samopoczucie jak na @


Ten drugi to już całkiem wyraźny! 06.gif
Powtórz test z porannego moczu a ja myślę że pocichutku możemy już Ci gratulować.
kasiaaa82
wiolka przytul.gif 43.gif 37.gif

dajesz mi iskierkę nadzieji, bo coś ostatnio doła złapałam rycze.gif
Ola81
wiolka druga krecha jak nic jest:-) Gratulujęicon_smile.gif
wiolka272
CYTAT(kasiaaa82 @ Thu, 15 Apr 2010 - 15:18) *
wiolka przytul.gif 43.gif 37.gif

dajesz mi iskierkę nadzieji, bo coś ostatnio doła złapałam rycze.gif



kochana nie załama[użytkownik x] sie napewno doczekasz sie upragnionych dwóch kreseczek

ja jeszcze jestem w szoku i nie wiem co mam myslec
Anecznik
Cześć dziewczyny

To już kolejna odsłona, rety jak ten czas leci...

Przede wszystkim przepraszam...ostatni miesiąc bardzo Was zaniedbałam. Trochę szlajałam sie po lekarzach, leżałam dwa dni w szpitalu na badaniach, potem święta...aczkolwiek nic mnie nie usprawiedliwia...


Dla wszystkich dziewczyn, które zaciążyły w poprzednim wątku serdeczne gratulacje. Olu, Haniu dla Was w szczególności, bardzo się cieszę i życzę Wam wspaniałych 9 miesięcy 06.gif

A dla starających się jeszcze o maluszka życzę dużo nadziei i wewnętrznej siły. Nie poddawajcie się, weźcie przykład z dziewczyn, które wywalczyły to co dla nich było tak bardzo ważne.
Przesyłam Wam od mojego Ktosia serdeczne fluidki. A tak na marginesie Ktosiek jest chłopcem tylko z imieniem będzie ciężko icon_wink.gif.


asiaaa
witajcie icon_smile.gif
wiolka po cichu gratulujÄ™ icon_smile.gif

ja tak z doskoku, bo wyleguję się w łóżeczku i na maxa leniuchuję.
Od wczoraj mam dwa maluszki w brzuszki icon_smile.gif dużo z nimi rozmawiam i dotykam brzusio, co by czuły, że mamusia i tatuś je kochają i modlą się, aby zostały w brzusiu na 9 miesięcy icon_smile.gif

Transfer był wczoraj rano i od powrotu do domu leniuchuję. A co icon_smile.gif Dzieciaczki niech widzą, że mamusia jest wypoczęta i zrelaksowana i nie tyra w pracy jak dziki osioł. Mężuś naprzynosił mi książki, więc sobie czytam i oglądam tv na zmianę. Myślę tak poleżeć jeszcze jutro, a od soboty normalnie żyć, tylko oczywiscie "lajtowo", bez żadnego wysiłku, dźwigania, szarpania się itd.

Zalecenie z kliniki by betę zrobić w 12dpt. To będzie 26.04. Jej, czy ja wytrzymam???
wiolka272
CYTAT(asiaaa @ Thu, 15 Apr 2010 - 17:34) *
witajcie icon_smile.gif
wiolka po cichu gratulujÄ™ icon_smile.gif

ja tak z doskoku, bo wyleguję się w łóżeczku i na maxa leniuchuję.
Od wczoraj mam dwa maluszki w brzuszki icon_smile.gif dużo z nimi rozmawiam i dotykam brzusio, co by czuły, że mamusia i tatuś je kochają i modlą się, aby zostały w brzusiu na 9 miesięcy icon_smile.gif

Transfer był wczoraj rano i od powrotu do domu leniuchuję. A co icon_smile.gif Dzieciaczki niech widzą, że mamusia jest wypoczęta i zrelaksowana i nie tyra w pracy jak dziki osioł. Mężuś naprzynosił mi książki, więc sobie czytam i oglądam tv na zmianę. Myślę tak poleżeć jeszcze jutro, a od soboty normalnie żyć, tylko oczywiscie "lajtowo", bez żadnego wysiłku, dźwigania, szarpania się itd.

Zalecenie z kliniki by betę zrobić w 12dpt. To będzie 26.04. Jej, czy ja wytrzymam???


kochana wytrzymasz na pewno,trzymam mocno kciuki
Ola81
ASIUUU BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI&&&&&&&&&&&&&& JEJKU JAK FAJNIE ŻE JESTEŚ JUZ PO icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
agnieszka 1108
CYTAT(asiaaa @ Thu, 15 Apr 2010 - 17:34) *
witajcie icon_smile.gif
wiolka po cichu gratulujÄ™ icon_smile.gif

ja tak z doskoku, bo wyleguję się w łóżeczku i na maxa leniuchuję.
Od wczoraj mam dwa maluszki w brzuszki icon_smile.gif dużo z nimi rozmawiam i dotykam brzusio, co by czuły, że mamusia i tatuś je kochają i modlą się, aby zostały w brzusiu na 9 miesięcy icon_smile.gif

Transfer był wczoraj rano i od powrotu do domu leniuchuję. A co icon_smile.gif Dzieciaczki niech widzą, że mamusia jest wypoczęta i zrelaksowana i nie tyra w pracy jak dziki osioł. Mężuś naprzynosił mi książki, więc sobie czytam i oglądam tv na zmianę. Myślę tak poleżeć jeszcze jutro, a od soboty normalnie żyć, tylko oczywiscie "lajtowo", bez żadnego wysiłku, dźwigania, szarpania się itd.

Zalecenie z kliniki by betę zrobić w 12dpt. To będzie 26.04. Jej, czy ja wytrzymam???

Asiu - super wieści i trzymam kciuki żeby maluszki zadomowiły się na dobre. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Agnieszka_82
Asiu, kciuki w pogotowiu ! &&& Maluszki zostańcie u Mamusi !!!
iza1982
Asia cudownie się czyta takie wieści!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście jesteśmy z Toba &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Olibg Twoje testowanko tuż tuż, więc &&&&&&&&&&& ak się czujesz

wiolka272 tam JEST RUGA KRECHA!!!!!!!!!!!!! to już styczeń icon_smile.gif?

a ja jestem po konsultacji zginem. Po zobaczeniu wyniku usg stwierdził, ze poczekamy jeszcze 2 cykle z luteiną i znów zobaczymy, co z polipami... mam mieszane uczucia. Myslalam, ze albo skieruje mnie na jakis zabieg, albo przynajmniej da jakies konkretne leki na te jajniki... A on stwierdził, że poczekamy jeszcze 2 cykle, bo może uda mi się zajść w ciążę, a skoro nie rodziłam jeszcze, to zabieg usuniecia polipow moze byc dla mnie ryzykiem. Moze mial na mysli powiklania, które uniemożliwią mi w ogole zajscie. NIe wiem, nie zapytałam... Bałabym sie takiego zabiegu, ale z drugiej strony, ile mozna czekac na to, ze "moze zajde w ciążę"... Czy któraś z Was miała taki zabieg i jak on sie nazywa? Lekarz coś mówił o łyżeczkowaniu, ale to chyba jakieś przestażałe? Czy to jest ta histeroskopia?
iza1982
Asiaaa ja sobie to właśnie uświadomiłam! One już tam są!!!!!! Pod Twoim sercem!!!!!!!!! Niech Bóg nad Wami czuwa &&&&&&&&&
wiolka272
CYTAT(iza1982 @ Thu, 15 Apr 2010 - 21:56) *
Asia cudownie się czyta takie wieści!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście jesteśmy z Toba &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Olibg Twoje testowanko tuż tuż, więc &&&&&&&&&&& ak się czujesz

wiolka272 tam JEST RUGA KRECHA!!!!!!!!!!!!! to już styczeń icon_smile.gif?

a ja jestem po konsultacji zginem. Po zobaczeniu wyniku usg stwierdził, ze poczekamy jeszcze 2 cykle z luteiną i znów zobaczymy, co z polipami... mam mieszane uczucia. Myslalam, ze albo skieruje mnie na jakis zabieg, albo przynajmniej da jakies konkretne leki na te jajniki... A on stwierdził, że poczekamy jeszcze 2 cykle, bo może uda mi się zajść w ciążę, a skoro nie rodziłam jeszcze, to zabieg usuniecia polipow moze byc dla mnie ryzykiem. Moze mial na mysli powiklania, które uniemożliwią mi w ogole zajscie. NIe wiem, nie zapytałam... Bałabym sie takiego zabiegu, ale z drugiej strony, ile mozna czekac na to, ze "moze zajde w ciążę"... Czy któraś z Was miała taki zabieg i jak on sie nazywa? Lekarz coś mówił o łyżeczkowaniu, ale to chyba jakieś przestażałe? Czy to jest ta histeroskopia?


za dwa dni zrobie jeszcze jeden i zobaczymy,jak cos Å‚apie sie na grudzien z_choinka.gif
słoneczko182
Asiu trzymam mocno &&&&& niech zostanÄ… z wami
Wiola moje szczere gratulacjÄ™...

U mnie dzisiaj jakiś dziwny krwotok czy coś takiego 8 dzień cyklu powinno być spokojnie a tutaj jak bym miała drugi dzień @ nie wiem co mam myśleć na ten temat troszkę się zdenerwowałam w sobotę jadę do lekarza to mu o tym powiem
słoneczko182
Asiu trzymam mocno &&&&& niech zostanÄ… z wami
Wiola moje szczere gratulacjÄ™...

U mnie dzisiaj jakiś dziwny krwotok czy coś takiego 8 dzień cyklu powinno być spokojnie a tutaj jak bym miała drugi dzień @ nie wiem co mam myśleć na ten temat troszkę się zdenerwowałam w sobotę jadę do lekarza to mu o tym powiem
iza1982
sloneczko jak to krwotok? to brzmi dramatycznie, jakby Cie nagle krew zalała... może opisz dokładniej jak obfite to było... bo brzmi to niepokojąco. tak czy siak koniecznie zgłoś to lekarzowi. Mam nadzieję, że jednak nie krwotok mialas na mysli... Trzymaj się kochana!
klekotka
Witam siÄ™ czwartkowo wave.gif
Troszke Was ostatnio zaniedbałam icon_redface.gif Wczoraj latałam po Starostwie (przerejestrowywałam samochód), a dzisiaj od 4.30 na Nogach, bo jechałam na szkolenie do Wrocławia. Nadula śpi u dziadków, a u mnie dziś (chyba) owu, więc liczę na przyjemny wieczorek z M. icon_lol.gif 08.gif

PS. Jutro odniose siÄ™ do Waszych wypowiedzi
słoneczko182
Powiem szczerze że nie wiem co to było miałam obfite krwawienie takie jak przy drugim może trzecim dniu @ ale ja przecież dzisiaj mam już 8 dzień cyklu wiec nie wiem o co chodzi icon_sad.gif Aż mnie głowa rozbolała
zuza1313
Witajcie wieczorkiem icon_smile.gif


Wiolka gratulacje!!! ja tam krechę widzę jak nic 06.gif Daj znać jak będziesz gotowa na 1 stronkę icon_smile.gif

Asiaa, trzymam mocno kciuki, ze maluszki dały radę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Tyle czekałaś wiec musi się teraz udać icon_smile.gif

Dzięki dziewczyny za podesłanie fluidków, ja je skrupulatnie zbieram icon_smile.gif

Olu, to widzę ,ze i Ty na brak dolegliwości ciążowych nie narzekasz icon_smile.gif Wypoczywaj, wypoczywaj, żebyś najmniej miała nieprzyjemności przez te 9 miesięcy icon_smile.gif

Anecznik, ale super, ze się w pojawiłaś , skrobnij czasem więcej co u Ciebie icon_smile.gif

Słoneczko, a bierzesz jakieś hormony? może to reakcja, u mnie tak była jak zaczęłam brać clo i dostinex. Jak Ci do jutra nie przejdzie to koniecznie jedz do szpitala, albo jak się nasili ten krwotok to jedź nawet dziś.

Iza, może po tym zabiegu mogłyby się zrobić zrosty, wiec woli jeszcze poczekać. Myślę ,ze powinnaś to skonsultować jeszcze z innym lekarzem.

Klekotka, no to życzę stosunkowo udanego wieczoru i przede wszystkim owocnego 06.gif &&&&&&&&&&&&&&&&


Wiecie co, ta infekcja mi chyba nie przechodzi, zaczęło mnie piec i swędzieć, ale to może reakcja na tabletki. Dzwoniłam już do mojego lekarza i powiedziałam, że odwołałam HSG i dlaczego i stwierdził ,ze dobrze zrobiłam. Umówiłam się na następny tydzień na wizytę, zobaczymy czy mi przejdzie do tego czasu. Trochę jestem zła, ze ten cykl idzie na marne, bo może być tak ,ze nawet staranek , nie będzie jeżeli nie wyleczę tego co mi się przyplątało.
milutka
CYTAT(asiaaa @ Thu, 15 Apr 2010 - 17:34) *
witajcie icon_smile.gif
wiolka po cichu gratulujÄ™ icon_smile.gif

ja tak z doskoku, bo wyleguję się w łóżeczku i na maxa leniuchuję.
Od wczoraj mam dwa maluszki w brzuszki icon_smile.gif dużo z nimi rozmawiam i dotykam brzusio, co by czuły, że mamusia i tatuś je kochają i modlą się, aby zostały w brzusiu na 9 miesięcy icon_smile.gif

Transfer był wczoraj rano i od powrotu do domu leniuchuję. A co icon_smile.gif Dzieciaczki niech widzą, że mamusia jest wypoczęta i zrelaksowana i nie tyra w pracy jak dziki osioł. Mężuś naprzynosił mi książki, więc sobie czytam i oglądam tv na zmianę. Myślę tak poleżeć jeszcze jutro, a od soboty normalnie żyć, tylko oczywiscie "lajtowo", bez żadnego wysiłku, dźwigania, szarpania się itd.

Zalecenie z kliniki by betę zrobić w 12dpt. To będzie 26.04. Jej, czy ja wytrzymam???


Dlaczego w 12, powinno robić się w 14 raczej , do 26 szybko zleci icon_wink.gif trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wiolka ja tez widzę dwie krechy, trzymam kciuki aby @ nie przylazła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agnieszka duzo zdrówka dla Michalinki .
buniaaa
wiolka GRATULACJE !



klekotka mam nadzieję, że wieczór udany 29.gif 43.gif

Przesyłam fluidki dla testujących co by wspomogły drugą kreseczkę na teściku lub podniosły betkę

truska
Dzisiaj dostałam @ po 41 dniach 21.gif zuzu1313 proszę o aktualizację

Przy tak długich cyklach to nawet nie wiem czy na staranka styczniowe się załapię 37.gif
słoneczko182
buniaaa Å‚apie fluidy i pakujÄ™ do wora 08.gif tym razem nam siÄ™ uda blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Umnie dzisiaj jak na razie spokojnie i oby tak już pozostało
Pozdrawiam
Joka
Asiaaa- super, że już jesteś po transferze, teraz pozostaje tylko czekać, trzymam kciuki i oczekuje na pozytywne wieści 26 kwietnia
Hania-17
wiolka272 wiedziałam że ci sie uda, wiedziałam. GRATULUJĘ CI ZAFASOLKOWANIA!!
CZyli jeszcze jesteś grudniówka?

asiaaa oby te dwa maluszki zostały w tobie już do samego porodu!!!!
Leż kochana i odpoczywaj!!!!


klekotka no to powodzenia, i oby to był szczęśliwy traf!!!!

truska kochana strasznie mi przykro. A cykle reczywiście masz długie. Może idx do gina niech ci przpisze tabletki na wyregulowanie?

inka-24
CYTAT(milutka @ Thu, 15 Apr 2010 - 22:22) *
Dlaczego w 12, powinno robić się w 14 raczej , do 26 szybko zleci icon_wink.gif trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&


Milutka przy IVF robi sie bete 12 dni po transferze.
Nie jak po IUI - 14 dni.

Asiu, trzymam kciuki żeby maluszki zostały z wami.
Staraj się żyć normalnie tylko bez większego wysiłku.
słoneczko182
Coś mnie pobolewa prawa strona nie wiem czy to jajnik a może wyrostek??
Ogólnie to nie najlepiej się czuję głowa boli na 450[1].gif mi się ma a do pracy nie długo trzeba iść...
Miłego dnia życzę
zuza1313
Witajcie dziewczyny icon_smile.gif

Truska, icon_sad.gif przykro mi przytul.gif , ale rzeczywiście coś za długie masz te cykle, lekarz dawał Ci coś na wyregulowanie?

Słoneczko, pewnie te Twoje złe samopoczucie i bóle są spowodowane tymi wczorajszymi krwawieniami, a jak dziś z tymi krwawieniami? przeszło?
Basik82
Witam siÄ™ i ja weekendowo.

Niestety testowanka jutro nie będzie @ dziś przylazła po 24 dc. Zuzka proszę o aktualizację - 6 cykl starań.

No nic. Jutro idziemy na wesele kuzynki mojego M. to siÄ™ wyluzujÄ™.

Dziś zdałam sobie sprawę z jednej rzeczy. Dzięki Wam staraczkom, temu tematowi na forum dziś nie przeżywałam tak bardzo tego, że @ przylazła. przytul.gif Was dziewczyny. Wiem, że i mi się uda. Ale widać to nie jest jeszcze ten czas.

wiolka WIELKIE GRATULACJE

Truska przytul.gif . Mogła nie przyleźć

zuzka, słoneczko zdrowiejcie szybko

bobi super, że widziałaś serduszko, dużo zdrówka Wam życzę

asiaaa mocno zaciskam &&&&&&&& za efekty. Oby się udało.

iza szkoda, ale nie bardzo Ci podpowiem na temat polipów. Jednak pamiętam jak byłam w ciąży z Oli to lekarz też podejrzewał u mnie torbiel lub polip ale twierdził, że one w większości w ciąży się wchłaniają. Później tego lekarza zmieniłam, bo okazał się kono.............. .
zuza1313
OLIbg przytul.gif , a jednak przylazła icon_sad.gif Cieszę się tylko ,ze się tym nie załamujesz.

LidkaM
CYTAT(inka-24 @ Fri, 16 Apr 2010 - 11:45) *
Milutka przy IVF robi sie bete 12 dni po transferze.
Nie jak po IUI - 14 dni.

Asiu, trzymam kciuki żeby maluszki zostały z wami.
Staraj się żyć normalnie tylko bez większego wysiłku.


W Novum zalecają w 14 dpt. Ważne, żeby nie testować prędzej niż 10 dni po podaniu gonadotropin (to ten zastrzyk na pęknięcie - Pregnyl bądź podobne), bo mogą się utrzymywać w organizmie do 10 dni po podaniu i zafałszować wynik testu.
W każdym razie - trzymamy kciuki: ja i mój mały ktoś, kto już dawno przestał być ośmioblastomerową kulką.
wiolka272
Witam
Byłam na mieście i troszkę zmęczona jestem.
Test jutro rano zrobie i dam Wam znać jaki wynik

OLIbg przytul.gif mocno,dobre kochana jest pozytywne nastawienie,udanej zabawy,odstresuj siÄ™ troszke impreza.gif
zuza1313 jak będę pewna to wpiszesz mnie na pierwsza stronkę 02.gif
słoneczko182 może rzeczywiscie to po tych krwawieniach,przejdx sie do gina i niech Cię zbada
truska przytul.gif mocno,troszkę długie cykle,jeżeli masz cały czas takie to może warto iść do gin,może troszkę je podreguluje

pozdrawiam
słoneczko182
Zuza dzisiaj było już spokojnie 9dzień cyklu i tylko plamienia brązowego koloru jutro na 11 jadę do lekarza to się dowiem o co z tym wszystkim chodzi.Troszkę mnie boli prawy jajnik aż promieniuję na nogę...Oby było wszystko dobrze blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Wieczorkiem jutro się odezwę ponieważ po lekarzu zmykam do pracy.
pozdrawiam was serdecznie i trzymajcie za jutro &&&&&&&&&&
klekotka
SÅ‚oneczko182 trzymam za ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&&&

wiola po cichu gratuluję. Daj znać po jutrzejszym testowanku, choć myślę, że to tylko formalność

Asiaa strasznie Ci kibicuję i wierzę, że 2 fasolki zagoszą w Twoim M1 na dobre 9 miesięcy&&&&&&&&

agnieszka1108 zdrówka dla Michasi

truska te Twoje cykle faktycznie dziwnie długie. Chyba warto przejść się na "przegląd techniczny" do gina

A mój wieczór właściwie był wczoraj do jednej wielkiej dooooooopy. M był zmęczony podróżą (bo tez był za mną we Wrocku), do tego źle się czuł i nici z przytulanek. Jak zwykle. Wściekła byłam i jestem jak osa. Stwierdził, że coś go łapie, w nocy bolało go gardło, itp. Ostatnie przytulanki były w środę po południu i nie nastawiam się specjalnie na wiadomy efekt 32.gif
Jest mi źle i odnoszę wrażenie, że mój M. ostatno robi wszystko, aby fasolki nie było 41.gif :mam lzy w oczach rycze.gif 41.gif 41.gif 41.gif rycze.gif rycze.gif Już nawet przestałam mu mówić kiedy mam owu
Dzisiaj brzusio nawala mnie strasznie i rano tempka 36,6, więc może owu jest dopiero dziś. A z M. zobacze się dopiero w niedzielę, bo pojechał na działkę 21.gif 21.gif 29.gif I bądź tu człowieku mądry
słoneczko182
klekotka przytul.gif przytul.gif przytul.gif Tak to z nimi już jest 21.gif
Zjadłam troszkę zupy a teraz mam co chciałam 450[1].gif 450[1].gif co ze mną jest??Oprócz leku na prolaktynę i kwasu foliowego nie biorę nic ??? Temperatura rano 36,4może grypa jakaś bierze???
niunia23
klekotko przytul.gif nie wiem czy pamietasz mnie z grudniowek 2007

ale zobaczylam ze starasz sie o dzidzke wiec wpadlam bardzo nismiale i pierwsze fluidki z dedykacja specjalna dla Ciebie i weteranek wÄ…tku :
wiolka272
witam
nie mogę spać wiec zaglądam

a tu poranny teścik



pozdrawiam
milutka
Wiola no kreski dwie są icon_smile.gif a że ta jedna jasna, to dlatego, ż eto bardzo wczesna ciąża icon_smile.gif może jeszcze tak cichutko pogratuluję aby nie zapeszyć.

Dziewczyny nie bądźcie złe na Waszych mężów, pomyślcie że naprawdę oni czasami nie mają siły na seks, zwłaszcza jak na przykład Klekotka pisze, że mąż narzekał, że go coś bierze.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu icon_smile.gif i owocnego &&& icon_smile.gif
buniaaa
wiolka ja też widzę dwie kreseczki i tak jak milutka pisze jest jasna dlatego, że jest to wczesna ciąża. Ja miałam cały czas taką jasną a później już nie robiłam tylko gin potwierdziła ciąże icon_smile.gif
wiolka272
nie zwróciłam wczoraj uwagi i zamiast płytkowego kupiłam paskowy nigdy go nie robiłam,na żywo wygląda ta kreseczka na mocniejszą
w poniedziałek zadzwonię do gin i umówię sie na wizytę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.