To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tyskie mamy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Asik 75
Zaniosłam Kingę na chwilę teściowej, bo nie mogłam nic napisać, tak marudziła, myślałam, ze śpiąca, ale królewna chce sie nosić. W końcu jak ma znią zostać jak pójdę do pracy od września to niech się trochę zajmie, chociaż i tak strasznie się tego boję, bo Kinga jest u niej nie długo, a jak pójdę do pracy to będzie z nią ileś godzin. A teściowa jeszcze jej ani razu nie karmiła ani nie przewijała.

Jeśli chodzi o wagę to ja wróciłam do swojej sprzed ciąży- 53kg, trochę jeszcze tłuszczyku mam w tali i brzuszek. Ale ja mam taka dziwną budowę, ze brzuszek troche sterczy ma zawsze. Ale juz tak się nie przejmuję jak kiedyś, bo w końcu jestem matką dwójki dzieci. a schudłam tak szybko, bo jak karmiłam piersią nie mogłam jeść wielu rzeczy z powodu podejrzenia alergii i kolek Kingi.
A wogóle na płaski brzuszek ćwiczę z płyty.


do depilacji nóg też używam depilatora, ale tylko do kolan, powyżej już boli i golę golarką.


A Kindze chyba się poprawiło, dziś znów dobrze spała, miauczała tylko jak smok jej wypadła, rano zrobiła już ładną kupkę. Tak myślę, że te jej płacze to czasem fochy, bo chce się nosić, albo od ząbka, którego czuję pod palcem, ale nie może się wybić.

Kama, ja chrzciny mam już z głowy.

Bimij
Kama ja osobiście nie znam dwóch mam chrzestnych
Zosia była chrzczona jak miała 2 miesiące, Kuba zresztą też icon_smile.gif

Asik szczuplak kolejny icon_smile.gif same tyskie laski

CYTAT(Gosia82 @ pią, 10 sie 2007 - 09:01) *
Beatko no to nieźle się kamuflujesz z tą swoją wagą bo na fotce nie zauważyłam żebyś była pulchniutka 08.gif

bo mój aparat mnie kocha 04.gif oczywiscie miłość odwzajemniona icon_smile.gif
ale zapytaj Agi icon_smile.gif mała okrągła i w kropeczki icon_smile.gif wypisz wymaluj jak biedronka z emblematu 08.gif
i jeszcze czerwonowłosa aby pasowało 08.gif

dzięki za linka icon_smile.gif podesłałam mężowi icon_cool.gif może kupi mi icon_cool.gif

coś mnie dzisiaj głowa boli, takie ogólne rozbite samopoczucie,
myślałam że po kawie mi przejdzie, ale w końcu musiałam ratować się tabletką, bo jakby coraz gorzej
chyba darujemy sobie Papry, pójdziemy na osiedlowe zakupy i przy okazji spacer zaliczymy

Gosia82
Asiu ale ja jestem zakręcona. Próbowałm sobie przypomnieć kiedy chrzciłaś Kingę i jakoś w ogóle nie mogłam sobie przypomnieć czy aby napewno ją chrzciłaś icon_wink.gif Przed chwilką przypomniałam sobie tą żółtą sukieneczkę w kwiatuszki, którą Kingusia miała do chrztu i wszystko stało się dla mnie jasne jak słońce 04.gif
Kurcze, że też ja nie potrafię się zmusić do systematycznych ćwiczeń 13.gif Leń ze mnie i tyle wink.gif

Kama ja równiez nie znam przypadku dwóch matek chrzestnych. Skąd w ogóle taki pomysł? icon_rolleyes.gif
My Julkę chrzciliśmy jak miała 2,5 mies. 06.gif

Beatko cóż za podobieństwo do Biedronki 04.gif
Co do golareczki, to na prawdę polecam icon_biggrin.gif Tnie jak kosiarka 06.gif
Ja też coś kiepsko się czuję 13.gif Nie boli mnie głowa, ale jestem jakaś przybita.
Nic mi sie nie chce-chyba chwyciłam LENIA 08.gif
Gosia82
Hej laseczki 06.gif

Co tu tak pustawo icon_eek.gif
Weekend się zaczął to was wywiało wink.gif Nie ładnie, nie ładnie icon_wink.gif

Wczoraj byliśmy z Julką do kontroli. Pediatra odstawiła jej Cemastinum i syropek prawoślazowy. Dalej musi przyjmować Bactrim i Zyrtec, a we wtorek ponownie do kontroli.
Dzisiaj z Julką jest o wiele lepiej bo mniej kaszle(prawie wcale) i katarek ledwo się sączy z noska icon_biggrin.gif

Co za okropna pogoda 21.gif U nas zaczęło padać, brrr...... 21.gif

A jak wasze plany na dzisiejszy dzionek? wink.gif
mamusia_Pati
hello laski,
Gosiu pogoda popsuła mi plany bo miałam zamiar myć okna ale sama nie wiem-moze umyje choc ze 2 a balkonowe zostawię na pon 08.gif oj chyba nie umyję wogle bo włąsnie sie rozpadało 32.gif

zdecydowaliśmy ze łóżeczkiem turystycznym zastąpimy nasze drewniane, bo boimy sie o Pati, nie dosć ze wiercipięta to na dodatek łapie za szczebelki i próbuje wstać, a najgorsze ze odsłania ochraniacz i wkłada między szczebelki nóżki i rączki-to jest szatanica jedna 03.gif poza tym od 2 nocy przewraca sie w łóżeczku na brzuszek i drze sie ze jej niewygodnie i zauważyłam ze nie chce spać na plecach tylko po jakimś czasie układa sie na boczku- lepiej by nie robiła tego bo to ma wpływ na bioderka no ale nie upilnuje jej w nocy 13.gif
co sądzicie o tym łóżeczku: https://www.allegro.pl/item223818967_lozecz..._przewijak.html ???
podoba mi sie te niebieskie (pierwsze) albo takie: https://www.allegro.pl/item222309602_lozecz...cja_189_90.html i tez niebiesko-granatowe, fajne tez jest to: https://www.allegro.pl/item224368523_babyon...na_gwaran_.html

juz sama sie gubię, nie zalezy mi na firmie ale jednak zwróciłabym uwage na to czy materiał bardzo się gniecie, bo tego ie da sie nijak wyprostować potem, chyba ze sie myle to mnie uswiadomcie 08.gif


Bimij
hej hej sobotnio icon_smile.gif

o fajnie że już Julcia mniej kaszle icon_smile.gif
najgorzej jak dzieciaki chorują
Zosi chyba idą piątki, bo zaczęła dłubać palcami w buzi i te niespokojne noce też można by podciągnąć pod zęby

coś mnie rozkłada. I chyba nie leń raczej, ale jakieś wirusisko 21.gif , na razie gripex w użyciu
ale to nie pzreszkodziło jechać rano do 5-10-15 ( b. lubię ten sklep icon_biggrin.gif ), kupić bluzkę w Orsay-u a później prosto do Lędzin na basen
wygrzałam się w saunie, ogólnie super było 03.gif


co do łóżeczka - wg mnie najlepiej Reniu zobaczyć na żywo i dopiero decydować o zakupie przez allegro icon_smile.gif
jeden ze sprzedajacych z linków jest z Tychów to może u niego obejrzyj icon_smile.gif

a tak w ogóle to Kuba spał i Zosia do tej pory śpi w drewnianym i jakoś krzywdy sobie nie zrobili 08.gif
a do spokojnych nie należą i różne pozycje zaliczali 04.gif
turystyczne jest wygodne jak się często wyjeżdża icon_smile.gif
ale właśnie o turystycznego siatkę Kubek obdarł cały nos jak bylismy nad morzem - tylko że o zewnętrzną część, potknął się i przejechał noskiem


Idę szykować się na wyjazd na urodzinki do Karolinki icon_smile.gif chrześnica męża - 29 lipca skończyła 2 latka
ale będzie ekipa dzieciakowa na urodzinkach icon_smile.gif 3x 6letnie i 3x rocznikowo 2letnie ( solenizantka + Zosia wrześniowa + Dorotka grudniowa )
a jutro odpust icon_smile.gif i właściwie rodzinny dzień bez konkretnych planów - wszystko zależy od pogody.

Mile spędzonego wieczoru i niedzieli icon_smile.gif
zajrzę w wolnej chwili icon_smile.gif



Gosia82
Reniu mi najbardziej podobają się 2-wa ostatnie łóżeczka. Te które ja mam z Eurobaby jest bez przewijaka i bez pałąka z zabawkami(mam tylko daszek z misiami) a co do materiału to się nie gniecie bo ten akurat jest sztywny. Acha ale ten daszek z misiami jest z cienkiego materiału i on był bardzo zgnieciony. Później troszke się wyprostował jak był naciągnięty na łóżeczko Co do innych łóżeczek to nie jestem pewna ale materiał mogą się lekko gnieść. Reniu decyzja należy do ciebie.

Beatko oj współczuję Zosi wychodzących ząboli(te ostatnie podobno mogą boleć 32.gif )

Zaliczyliśmy dzisiaj rodzinny spacerek tylko ja, Julka i mężuś. Było fajnie icon_biggrin.gif Julka goniła się z tatą a mama wesoło kibicowała 06.gif
Musimy częściej robić sobie takie rodzinne spacerki, toż to sama frajda wink.gif
Myśleliśmy też o basenie ale zrezygnowaliśmy bo Jula jeszcze troszkę pokaszluje, może w przyszłym tygodniu icon_rolleyes.gif

Współczuję Ci choróbska 13.gif Wykuruj się dobrze przed spaniem to może ci przejdzie icon_rolleyes.gif

Czy możesz mnie oświecić gdzie w Tychach jest sklep 5-10-15 i Orsay??? To dziwne, ale wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi icon_confused.gif

Życzę udanej dżamprezki. Bawcie się dobrze 06.gif



Mykam do mężusia, mamy dzisiaj w planie wspólny seansik filmowy wink.gif
Kama :)
Reniu moje dzicko też długo spało w łóżeczku i też sobie krzywdy nie zrobilo, a turystyczne to chyba dobre jak sie wyjeżdża.

Beatko współczuje choroby i Zosi wychodzących ząbków.

A my dzisiaj mielismy 6 rocznice ślubu i pojechalismy sobie do Pizzy Hut, może to mało romantyczne, ale dawno nie byliśmy i stwierdzilismy że taki wyjazd dobrze nam zrobi. Ja wynalazłam kilka fajnych ciuchów, niestety nic nie kupiłam bo jak zwykle sie nie umiałam zdecydować.
Bimij
Kama to dużo dużo miłości z okazji rocznicy icon_smile.gif

A spacerki rodzinne to ja też lubię icon_smile.gif tylko niestety nie są tak częste jakbym chciała


CYTAT(Gosia82 @ sob, 11 sie 2007 - 21:14) *
Czy możesz mnie oświecić gdzie w Tychach jest sklep 5-10-15 i Orsay??? To dziwne, ale wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi icon_confused.gif

niestety nie ma icon_sad.gif byliśmy w Mikołowie w Auchen

a urodzinki udane icon_smile.gif jak znajdę jutro chwilę to wkleję fotkę Zosi w cudnej spódniczce z 5-10-15 icon_smile.gif
bardzo mi się spodobała icon_smile.gif szczególnie cena 14,99 06.gif

uciekam do męża icon_smile.gif
Gosia82
No i po seansiku 32.gif
Oglądaliśmy "Zupełnie jak miłość". Fajny filmik(taka pościelówa 06.gif )typowe romansidło z happy endem 06.gif
Kilka razy puściłam łezkę 41.gif ale tak żeby mąż nie widział wink.gif

Beatko w takim razie czekamy na fotki wink.gif

Kama ja również dołączam się do życzeń rocznicowych icon_mrgreen.gif Oby kolejne latka upływały wam we wzajemnej miłości przytul.gif
My swoją rocznicę ślubu obchodzić będziemy za 2 tyg. 06.gif Ciekawa jestem co tym razem mężulek wymyśli wink.gif

Muszę zmykać bo właśnie mnie popędza icon_confused.gif

Do juterka przytul.gif
Asik 75
Hej !

Kama, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
My też niedługo obchodzimy swoją 7 rocznicę -30 września.

Chciałam więcej napisać, ale Kinga ryczy, wpadnę później.
Asik 75
Uwaga! Odsłaniam swoja twarz, Kingusia nie bardzo była chetna do pozowania:

mamusia_Pati
witam wszystkich w brzydkie niedzielne południe...
wczorajszy dzien zaliczam do bardzo udanych-wkońcu gdzies się ruszyliśmy z dzieckiem, wieczorem poszliśmy na gofry bo mi sie zachciało, miał iść M sam i przynieść do domu ale Patrycja marudziła więc stwierdziłam ze pójdziemy razem to i ona bedzie grzeczna bo na powietrzu i tak poszliśmy. Po drodze wpadliśmy na pomysł by wyciągnąć z domu kuzyna M-naszego bliskiego przyjaciela, na którego zawsze mozemy liczyc- i poszliśmy posiedziec w ogródkach przy knajpce...początkowo Pati marudziła bo siedzieliśmy w miejscu ale wkońcu zaczął sie ruch autokarowy obok-jakieś wyjazdy zagraniczne i ona z zaciekawieniem patrzyła na ludzi i autobus, potem usneła i spała az przyszłam do domu, bo niestety mój M miał jeszcze piwo a Pati troche sie w wózku kręciła i wiedziałam ze domaga sie swego rytuału nocnego-kąpieli butli i lulu w łóżeczku, tak więc mamusia niestety musiała iść a tatuś jeszcze siedział. Ale przyleciał do domu szybko, akurat Patrycja usneła, była 21. Dostałam pysznego szaszłyka jeszcze ciepłego ( to tak wynagradzając mi mus pójścia do domu). Wiecie jak mi było miło skosztowałam tylko bo wcale głodna nie byłam, wrecz przeciwnie coś mnie muliło, i schowałam na dziś mniami
Mieliśmy upojną noc i Patrycja obudziła sie dopiero o 5 ale jak sie obudziła to po mleku koniec spania, zachciało się jej figli i tak nas meczyła do 6 i padła, a my ....no cóż nie kładziemy sie bo już nie ma sensu jak sie rozbudziliśmy na max...Mimo tej pobudki i tak czuje sie wspaniale, bo miałam naprawde udany dzien i udaną noc szkoda ze ta pogoda dołująca, ale od jutra ma byc ponoc lepiej.

Ale wywód wam strzeliłam....chciałam sie tym podzielić bo taka czuje sie radosna i szczesliwa ze musze to swiatu obwieścić. Po ciezkim miesiącu samej z dzieckiem wkońcu jest ze mną M który mi pomaga i rozluźnia również moją psychikę i ciało...tak mi było tego brak Będzie z nami do 28 sierpnia-szkoda ze tylko tyle ale to i tak wiele jak na nazą sytuacje potem to juz szczepienie, mój podpis w PUPie i chyba jade na miesiąc do rodziców.
Udąło mi sie już wyrobić dow. rejestracyjny-brat sie zmobilizował i postanowił mi pomóc, ale mysle ze mama mu nagadała i pojechał mi załatwić dokumenty z tamtejszego wydziału komunikacji-trwało to raptem 1h. Tak więc jakoś mi sie to ułożyło.
hehe zajrzałam do sypialni a M chrapie hehe zmęczony po nocy czy co? pewnie ma lekkiego kaca bo dawno nie pił hehe

a maleństwo nam marudzi od 7,nic ja nie interesuje na dłuzje niż 5 min, nawet przejażdżka autem nie poprawiła jej humoru...co jej sie nagle stało? moze pogoda tak na nią wpłyneła bo jest paskudna brrr
popołudniu mamy iść do teściów na kawe i ciacho i ciekawe czy szybciej nie bedziemy wracać niz tam dotrzemy bo jak sie mała rozedrze to nici w wychodnego 21.gif

dziękuje Wam za rady dot łóżeczka turystycznego, często wyjezdzamy-ja z córcią do rodziców no i za rok pewnie na wakacje pojedziemy więc zdecydowaliśmy ze jak ma spać w im to na stałe by sie przyzwyczaiła i nie było z nią problemów gdziekolwiek pojedziemy...jak byłam u rodziców miesiąc temu to nie mogła przywyknać ze spi ze mną na jakimś innym łóżku, zanim sie przestawiła to wracałysmy do domu, a takie częste zmiany miejsca spania spowodowałyby zakłócenia spania i wole jakoś to złagodzić, bowiem zdaje sobie sprawe ze każde nowe miejsce bedzie powodowało u niej chwiejność z chodzeniem soać ale troche mniejszy bedzie to dla niej stre kiedy bedzie spała w swoim łóżeczku tu czy gdzieś tam.

KAMA samych wspaniałych chwil z mezem by kolejne lata były cudowne i obfite w radość i harmonię

ASIK wkońcu sie ujawniłaś, sliczna fotka, jakaś ty szczupła, ja też za rok taka bede 08.gif
Bimij
ja tylko na moment, bo znowu zmiana planów ( ale od tego są aby je zmieniać 04.gif )
pakuję się właśnie, bo dzisiaj M nas zawiezie do rodziców 06.gif
i przyjedzie we wtorek, abyśmy mogli jechać na zakupy i przy okazji zostanie na środę 03.gif

Asik fajnie Cię zobaczyć icon_smile.gif niezły ten rocznik 75 03.gif

I super że Reniu miałaś taki udany dzień icon_smile.gif i noc icon_cool.gif

i obiecane fotki icon_smile.gif spódniczka na 92, ale fason taki że długoooooooo Zosia ją ponosi icon_mrgreen.gif



uciekam i do zobaczenia za tydzień, bo u rodziców nie mam dostępu do netu 41.gif
ale jak uda mi się u znajomych to zajrzę icon_smile.gif

trzymajcie się zdrowo przede wszystkim icon_smile.gif papa
Asik 75
Bimij, ale śliczna ta twoja blonyneczka, a spódniczka ładnie jej pasuje.

Reniu, ale ci zazdroszcze takich miłych chwil z mężem, u mnie niestety zdarzają się bardzo rzadko, niestety.

Kinga mi dziś zrobiła pobudke o 5:30, a mleka wypiła tylko ok.30ml, ostatnio zostawia dużo samego mleka, posmakowała lepszych rzeczy to okropny nutramigen jej nie smakuje. Będę musiała jej do butelki coś dosypywać do smaku, a dziś zrobiłam próbę czy bedzie tolerowała sam sinlac. Podobno jest dobry po biegunkach, a niestety jej kupki są jeszcze różne, podejrzewam, że u niej to była albo rotawirus w łagodniejszym przebiegu albo alergia na kleik. Chociaż to pierwsze jest bardziej prawdopodobne, bo poczytałam literaturę i po takiej infekcji dziecko może przez jakiś czas gorzej trawić i robić jeszcze gorsze stolce.

Asik 75
Ale tu pusto!
Pogoda dziś paskudna, popołudniu wybieram się z Dawidem do "hop-siup" w Tychach, chcę z nim spędzić trochę czasu. Moze ktoś ma ochotę na dotrzymanie towarzystwa i wypad?
Asik 75
Niestety siedzimy w domku, Dawida rozbolało uszko i wolałam nie wychodzić z nim na dwór. Już miał problemy z uszami więc wolę dmuchać na zimne.
Kama :)
Witajcie. Bardzo dziekuje za wszystkie życzenia.

Jade dzisiaj o 10 z chłopakami i z chrzesna Wiktorka do Hop Siupa icon_smile.gif Może jeszcze któraś sie wybierze, będziemy miały spotkanko icon_smile.gif
Pozdrawiam
Asik 75
Kama, ja może dziś z Dawidem skocze do hop-siup, ale popołudniu, uszko go nie boli.
Właśnie przyszliśmy ze spaceru, Kama byłam w twoich okolicach, na straganach kupiłam kalafior do obiadu. Dawid spotkał dwóch kolegów z przedszkola. Kinga była na spacerku w spacerówce.

Dziewczyny a co u was?
mamusia_Pati
hej dziewuszki...umilkłam ostatnio ale to dlatego ze męzuś w domu i ciągle mam jakieś zajecie wieczorem...znaczy sie nim 08.gif
jak na razie miło spędzamy czas, jest super, dziś mieliśmy gości z Niemiec wiec tez było co robic bo dzieci na plac zabaw chcieli a koło mnie, znaczy koło os N jest aż 3 place wiec odwiedzaliśmy je po kolei, dzieciaki miały frajde a my się odpręzyliśmy wieczorem na powietrzu. Pati była grzeczna i całuski jej za to ze nam wstydu nie przyniosła bo ona potrafi być złosliwa akurat wtedy kiedy nam zalezy na tym by była grzeczna...odezwe sie niebawem kochane..tesknie za Wami ale chce sie teraz nacieszyc chwilami z mezusiem bo za 2 tyg nas opuści 32.gif trzymajcie sie i do usłyszenia 06.gif buziaczki
Gosia82
Hej laseczki 06.gif

My dzisiaj byliśmy u teściowej na kawce. Przyjechała szwagierka i chciała sie z nami zobaczyć. Było super, kolejne spotkanie w październiku bo wtedy dopiero przyjeżdża icon_biggrin.gif

W końcu kupiłam sobie sukienkę na wesele(złoto-brązową) jeszcze tylko szpilki, torebka i gotowe icon_mrgreen.gif

Jutro dzień wolny ale nie mamy żadnych planów-może jakiś rodzinny spacerek icon_rolleyes.gif No, zobaczymy 02.gif

Bimij Zosia wygląga jak cukiereczek w tej spódniczce 06.gif Jest na prawdę śliczniutka icon_mrgreen.gif
Ciekawa jestem jak sie udały zakupy ubraniowe icon_rolleyes.gif

Kama i co byliście w Hop-siup? Ciekawa jestem jak wrażenia wink.gif A jak chłopaki-zdrowe? icon_rolleyes.gif

Asiu świetnie wyszłaś na fotce(jak zwykle laska pierwsza klasa icon_mrgreen.gif )
Jak wasze wrażenia po Hop-siup icon_wink.gif Dawidek zadowolony? icon_wink.gif

Reniu nami sie nie przejmuj wink.gif Przecież wiadomo kto jest teraz najważniejszy 02.gif
Życzę mile spędzonych chwil z mężusiem i Patrycją rzecz jasna icon_mrgreen.gif
Wpadaj do nas jak tylko znajdziesz chwilkę przytul.gif

Późno się zrobiło, mykam wink.gif
Kama :)
Bylismy wczoraj w Hop siupie, Wiktor sie wyszalał aż był mokry, bardzo mu sie podobało. Dzisiaj mieliśmy jechać do znajomych do Bielska ale chyba nic z tego nie wyjdzie icon_sad.gif
Asik 75
Dawid podobnie jak Wiktor szalał w Hop-siup, jak wychodziliśmy był cały mokry. Musimy częściej tam wpadać. Ale myślałam, że to jest lepsze. Najważniejsze, że dzieciom się podoba.

Dziś jedziemy do Istebnej.
Kama :)
Asiu nastepnym razem umówimy sie razem do Hop siupa icon_smile.gif
Zazdroszcze Asik tego wyjazdu, my pewnie dzień spedzimy w domu icon_sad.gif wczorajsza sprzeczka z mężem plany nam pokrzyżowała icon_sad.gif
Asik 75
Kama, nie widzę problemu, aby umówić się z dzieciakami w hop-siupie.

W wczorajszy wypad, był bardzo fajny, Kingusia całą drogę była grzeczna, pomimo tego, że staliśmy też w korkach. Na miejscu oprócz chwil zmierzłości (chyba będzie się wyrzynać druga trójka) też była grzeczna. Dawid z koleżanka się wyszalał, popluskał w baseniku i potoczku. Przed wyjazdem jedliśmy pyszności z grilla.
Kama :)
Witajcie, co tu tak cicho?
Dzisiaj mamay zamiar gdzies wybyc z domku nad wode, pogoda moze nie najfajniejsza, ale zawsze to lepsze niż siedzenie w domu. Myslimy na Łysina, wiem że któras tam była, fajnie jest?
Asik 75
No, strasznie tu cicho. Właśnie mąż z Dawidem pojechał po moją babcie, która zostanie u nas na kilka dni. Popołudniu przyjadą moi rodzice na kawkę.

A pogoda zrobiła się całkiem znośna. Zaraz trochę idę pospacerować z Kingą przed dom, póki jestem jeszcze sama. Skorzystam z pogody chociaż na troszkę.
Asik 75
Kama, miło było was spotkać. Dotychczas znałyśmy się tylko z widzenia. Fajnie mi się z tobą rozmawiało, Dawid zadowolony, że pobiegał z Wiktorkiem. Jutro popołudniu babcia jedzie do domu to możemy się później w któryś dzień umówić na spacerek.
Do przedszkola dzisiaj nie doszłam, aby zobaczyć listy, bo po drodze zboczyliśmy na lody, ale jutro jak nie będzie lało to się przejdziemy.

Mamuśki, gdzie was wywiało?
mamusia_Pati
melduje sie 06.gif
czas leci jak szalony, za tydzień zostaniemy z Pati same 32.gif . Milusio spedzamy czas z mężem, ciagle jakieś wypady, załatwianie spraw, zakupy. Pogoda jest super wiec i nam się dobrze układają plany.

dzisiaj jak wstalismy to zabrałam sie za łapanie siuśków Pati do badania i poszło to nam w 5 min hehe i pojechałyśmy na pobranie krwi i oddać kubeczki do badania. Jutro z tym idziemy do pediatry-ciekawe jakie będą wyniki. Mała dostała skierowanie bo ciagle się drapie po główce i w krocze i mamy robić morfologię z wymazem, kał i mocz. Dał jej jakiś syrop i krem do smarowania i znikoma poprawa-bynajmniej się nie pogorszyło. POtrafiła się tak w nocy podrapać ze rano była we krwi na buzi i główce, no i budziła się w nocy czesto z powodu swądu...???? ciekawe co to? jutro sie dowiemy

Wkleję kilka nowych fotek:
tu Patrycja próbowała jak smakuje ketchup-jak jadłam to głową kręciła w kierunku moich ust i wyciagała raczki jak gryzłam zapiekanke ( cos nas z M naszło na zapiekanki wiec sobie zrobilismy w domku)



tu wczoraj Patrycja piła herbatke którą jej tatuś przygotował icon_smile.gif


chcesz się napić? podziele się z Tobą bash_


widze ze sie spotykacie...mam nadzieje ze pewnego dnia i ja dołącze do tych spotkań 08.gif
czytałam tu ze chodzicie do Hop-Siup...zdradźcie mi co to za miejsce i gdzie sie znajduje, czy z Patrycja wogóle moge się tam wybrac zeby sie nie nudziła, ona lubi ruch i jak coś się dzieje, a najbardziej jak bawią się dzieci 03.gif
dzisiaj ide do dentysty....brrrr pierwsza wizyta po porodzie-mus bo czuje ze mam jakies dziurki do borowania...ale to się okaze.

Gosia82
Hej laski 06.gif

No, wreszcie coś się zaczyna dziać 08.gif

Asiu, Kama fajnie że mogłyście się w końcu spotkać icon_mrgreen.gif Takie nieprzewidziane spotkania z regóły są najlepsze 02.gif
Może za jakiś czas zrobimy sobie wszystkie małe spotkanko wink.gif

Reniu widzę że nie tylko Patrycji apetyt dopisuje wink.gif (my też bardzo lubimy zapiekanki i pizze domowej roboty icon_biggrin.gif )
Córcia rośnie wam jak na drożdżach(to pewnie po tych zapiekankach icon_mrgreen.gif)
Ciekawe co dolega twojej Pati icon_rolleyes.gif Nigdy nie słyszałam o czymś takim. Jak tylko bedziesz wiedziała coś więcej to napisz.
Kama :)
Asiu mnie też było bardzo miło Cie poznac osobiscie. Co do spotkania to jak najbardziej jestem za, Wiktorkowi brakuje kolegów a z Dawidkiem mógłby sie wyszaeć, a my bysmy sobie spokojnie porozmawiały. Dzisiaj byłam u koleżanki, która ma półroczna córeczkę, było fajnie tylko Wiktorek troche sie nudził.
Bimij
hej hej wróciłam w niedzielę wieczorem, ale ciągle brakuje mi czasu icon_eek.gif
rozleniwiłam się 04.gif
postaram się jutro rano doczytać co tam u Was się działo przez ten tydzień i napisać icon_smile.gif

spokojnej nocy icon_smile.gif
Asik 75
Kama, właśnie byłam pod przedszkolem, nie ma jeszcze list.

Reniu, bardzo ładne zdjęcia.

Dziś pojechała do domu moja babcia, która spędziła u nas kilka dni. Szkoda, bo bardzo mi pomagała.
Gosia82
A my juz po szczepieniu icon_smile.gif Jak zwykle bez płaczu się nie obeszło ale jakoś przeżyłyśmy to obie wink.gif

Bimij witaj ponownie na pokładzie 08.gif

Asiu może teraz babcia będzie u was częstszym gościem niz dotychczas wink.gif Z pewnością wszystkim to wyjdzie na dobre icon_mrgreen.gif

Bimij
Pogodowo nie za ciekawie dzisiaj, ale spacer w deszczu w odpowiednim stroju zaliczyliśmy 03.gif
przy okazji przeczytałam na liscie w przedszkolu, że Kubuś w tym roku będzie Tygryskiem icon_biggrin.gif
natomiast pań nie znam, inne prowadziły jego grupę rok temu.
Ale teraz to już zerówka, jak to zleciało.

Za wiele do czytania nie miałam icon_smile.gif obijałyście się przez ten tydzień 08.gif
dzieki za miłe słowa o Zoo icon_smile.gif mama puchnie z dumy 03.gif

spotkanie w Hopsiupie zaliczyłyście icon_smile.gif super ! jeśli są fotki to poproszę icon_smile.gif

Asia, Renia śliczne mamusie jesteście icon_smile.gif zresztą jakie mamy takie córy icon_biggrin.gif fajne zdjęcia

Renia poduszkę z foką tez mamy ( nawet dwie 08.gif ), ale niebieską, nie było rok tem różowych icon_biggrin.gif
Jak po wizycie u dentysty ?
a wyniki już masz Patrycji ? wiesz coś ?

CYTAT(Gosia82 @ wto, 14 sie 2007 - 22:25) *
Ciekawa jestem jak sie udały zakupy ubraniowe icon_rolleyes.gif


mąż kupił ciemny garnitur, 3 koszule, krawat i jasne spodnie sportowe
a ja garsonkę koloru coś jak kość słoniowa i brązowy top
dokupiliśmy też już buty całej czwórce icon_smile.gif
Zosi w poniedziałek różowe balerinki w ccc - jak je włożyła to już w nich wyszła ze sklepu icon_lol.gif i pojechała na basen
Kubusiowi zamszowe półsportowe ciemno brązowe na rzepy,
moje całe na obcasie brązowe a mąż standardowo czarne
przydałaby mi się jeszcze brązowa torebka i coś z biżuterii
i w piątek pójdę zamówić bukiecik, aby Zosia wręczyła icon_smile.gif

Uciekam do kuchni, bo lada moment Zoo wstanie i koniec laby icon_wink.gif

pisać pisać laski icon_biggrin.gif
Asik 75
Hej!
Nie chce mi się dziś gotować obiadu to chyba zamówimy sobie pizze, albo jak ta pogoda się utrzyma i nie zacznie lać to przejedziemy się na pizzę do Oświęcimia.

Reniu napisz co w wynikach małej, podobnie jak dziewczyny jestem ciekawa co to jest.

Bimij
my już poobiadkowi, tzn. oprócz męża, bo jego jeszcze niet

Asik skąd zamawiasz pizzę ?
my najczęściej z telepizzy, a ostatnio z powodu braku netu i ulotki skusiliśmy się z jedynej znalezionej w domu ulotki na maxiPizzę
i była całkiem całkiem. A ten rozmiar 23.gif faktycznie duża. i Kubuś zjadł kawałek icon_smile.gif a z telepizzy nie tknie

a gdzie jeździcie do Oswięcimia na pizzę ?
mamusia_Pati
BIMIJ dziękuje za komplementasa 06.gif

wizytę u lekarza zaliczymy jutro, wyników nie odebrałam jeszcze, przed wizyta to zrobię, a wiec jutro, jutro napisze co mi powiedział pediatra, sama jestem ciekawa 43.gif

a wizyta u dentysty...no cóz nie pocieszył mnie ze mam 6 zębów do roboty, jednego juz mi zrobił-prywatnie, drugiego w sobote ( to te powazniejsze na juz), reszte mniejszych zrobie na NFZ, juz sie zapisałam na 5 wrzesnia. Najgorsze ze bede wyrywac 2 ósemki bo sie psują już a nie mam sensu ich leczyc bo dentysta stwierdził ze one za jakiś czas znów beda do roboty bo taka ich uroda wiec lepiej je usunąć bo i tak są daleko osadzone i szczoteczka do nich nie dochodzi stad ubytki.
Tak więc usunę je ze znieczuleniem i juz. W sumie nie było tak źle.

kupilismy juz łóżeczko turystyczne, zdecydowalismy sie na łózeczko Eurobaby-fajne fajne fajne

JESTEM ZA TYM BYSMY SIE SPOTKAŁY WSZYSTKIE KTÓREGOS DNIA

Kama :)
Bimij witaj powrócona icon_smile.gif
Ja zamawiam pizze z Casablanki z Oswiecimia, jest całkiem fajna.
Dzisiaj pogoda niezbyt fajna była, wiec przedpołudnie spedzilismy w domu, ale za to po południu poszlismy na działke, mały sie wybawił z babcia w piaskownicy icon_smile.gif
Asik 75
Kama, właśnie byliśmy w Casablence w Oświęcimiu. Dawid lubi tam jeździć , bo ogląda jak jeżdżą pociągi i na powietrzu pizza lepiej mu smakuje. Nam też. A do domu zamawiamy z Jaromina, albo z jakiejś nowej pizzerii w Bijasowicach.

Jak na razie pogoda zapowoda się całkiem całkiem to niedługo pójdziemy na spacer.
Dziś Kinga dostanie troszkę Danonka waniliowego w formie prowokacji mlekim, jestem ciekawa jak to przyjmie.
Bimij
hej hej
Zosia zasypia z "mamą" na ustach ( muszę być obok ), w nocy kilkakrotnie mamuje i budzi się tak samo.
Cyc cyc cyc
wczoraj byliśmy po ostatnie zakupy na targu przed weselem ( typu torebka, pasek do spodni dla Kuby ... czyli same drobiazgi )
to musiała byc non stop obok, nie mogłam nigdzie wejść sama, a najlepiej to już gdybym nosiła ją na rękach
u M wręcz się darła "mama" ... troche nas ten nasz różowy darciuszek umeczył 10.gif
a po powrocie poszłyśmy jeszcze we dwie na spacer po osiedlu ( Kuba wolał zostać z kolegą pod blokiem - dorasta mi syn czy co 08.gif )
i jak nie ta sama, uśmiechnieta, zadowolona, cud miód malina

oj czarno widzę noc weselną, nie wiem czy zostanie z moją babcią icon_sad.gif
i boję się że jakby się przebudziła to wpadnie w histerię jak mnie nie będzie icon_sad.gif

Asiu my zaczynaliśmy od serka Bielucha, ewentualnie Danio
danonki wg producenta są od 3 roku życia ze względu na ilość wapnia nieodpowiednią dla mniejszych dzieci
Zosia nie je danonków, no czasem ewentualnie łyżeczką jak zobaczy że Kuba je i ona też MUSI

Renia ja też chętnie poznałabym dziewczyny na żywo icon_smile.gif także jak będziecie planowały wypad do Hop siup to dajcie znać icon_smile.gif
a najlepiej na gg, bo to stale włączone icon_smile.gif
albo może spotkanie na Paprocanach na placu zabaw ? ( dla mnie niezmotoryzowanej wygodnie 08.gif )

Gosia chetnei zobaczyłabym Twoją sukienkę 06.gif
a masz jakieś wieści od Agi ? jak się bawią nad morzem z Olą ?


Zoo biega bez pampka i bez majtek, uczymy się drugi tydzień sikać, ale opornie nam to idzie 37.gif
sikaczu małe 02.gif
Agulka jak u Was z sikaniem ??


miłego dnia icon_smile.gif


aaaaa gdzie oprócz targu mogłabym w Tychach kupic krawat dla Kuby ?????
potrzebuję coś od brązu, bo mamy z różem i nie za bardzo nam do kupionych spodni pasuje :nie nie!
Asik 75
Bimij, Danonki poleciła nam pediatra, ale tylko na czas próby. Ogólnie zaleca się dawać danonki po 11 m-cu. Jeśli przez 3 tyg, danonki się sprawdzą to przejdę na mleko modyfik. Nan Active lub nan HA i nie będę dawać jej danonków, ale specjalne deserki dla niemowląt w jej wieku. Jak na razie to dziś Kinga dostała 1 małą łyżeczkę danonka.
Dawid zaczął jeść danonki po 1 r.ż i wyszła mu skaza białkowa, a na bebiku nie miał objawów.

No a co do spotkania to jestem za , ale bardziej by mi odpowiadały np. Papry niż Hop siup. Na papry zabrałabym oboje dzieci , a do hop-siup z niemowlakami to nie ma się co pchać, tam jest też duszno.

Bimij
mój skazowiec zaczął jeść danonki po 3 roku życia, kiedy skaza ustąpiła
ale i tak wolę aby zjadł inny serek, chociaż dodawane gratisy go kuszą i kupuję mu

trzymam kciuki aby test przeszedł pomyślnie i nie musiała mała jeść tych preparatów mlekozastęczych !

Paprocany jak najbardziej 06.gif 06.gif 06.gif
kiedy kiedy ??
Agulka 75
CYTAT(Bimij @ czw, 23 sie 2007 - 08:19) *
Agulka jak u Was z sikaniem ??

U nas też ciężko 21.gif
Ostatnio Bartek kilka razy zlał sie w majty , posikał kanapę , a wczoraj zrobił kupę na wykładzinę 29.gif
Więc jak widać , totalna porażka.

My próbę mleka krowiego zaczynaliśmy od serków Danio - przyjęły się i Bartek je te serki do dziś , nie ma dni bez Danio.
O danonkach też słyszałam że dla małych dzieci są szkodliwe - był nawet kiedyś program w TV na ten temat.
U nas sprawdzone jest Danio i Bakoma zarówno serki jak i jogurty.
Od kilku dni pozwalam Bartkowi jeść lody i jak na razie nie widzę żeby coś było nie tak.
Kama :)
Co do spotkanka to jestem jak najbardiej za i tez mi pasuja Papry.
Bimij
stworki nie śpią od po 6 21.gif
pewnie zaczną dłużej sypiać jak trzeba będzie chodzić rano do przedszkola

Renia co u pediatry ??


Agulka no to mamy podobnie icon_smile.gif Zosia sika wszędzie tylko nie na nocnik i bynajmniej mokre majty jej nie przeszkadzają
ale będąc u rodziców pampka miała tylko na noc i ewentualny spacer, a ja prałam prałam prałam i tłumaczyłam i prosiłam i kazałam
chciałam aby poczuła jak to fajnie jest bez tego balastu między nóżkami, ale na noc sama dźwigała nóżki aby założyć
tylko wydaje mi się że biegając bez pampka wstrzymuje qpe icon_sad.gif
i przez dzienną drzemkę - czyli ok. 2,5 godziny ani razu się nie zsikała, czyli też długo wytrzymuje ( choć czasami w ciągu godziny 3 kałuże zaliczałyśmy )
rano chętnie sika normalnie w wc na muszlę, a na nocnik protestuje

dałam na luz, nie zamierzam ani jej ani siebie stresować
Asik 75
Beatko, niestety ja też sie nie wysypiam. Kinga budzi ok.6, a Dawid ok.7. Jak pójdzie do przedszkola to będzie mu ciężko zwlec się z łóżka.

U Dawida oduczanie sikania w pieluchy poszło mi dość szybko, tak jak oduczanie ssania smoka.
Kama :)
Ja tak samo jak Asia dośc szybko oduczyłam Wiktorka sikac w pieluchy i ssac smoka. Ja go posadziłam na nocnik jak miał skończone 9 miesięcy.
A dzisiaj Wiktor tak jak dzieci Beaty wstał o 6. A konradek jak wczoraj zasnął o 19.30 to wstał o 2.30 a potem o 5,30. Ide na zakupy.
Bimij
Asiu mnie już nawet nie chodzi o wysypianie, bo chyba się przyzwyczaiłam to chodzonych nocy 04.gif
ale rano miałam ten czas tylko dla siebie, cisza spokój icon_smile.gif
i więcej mogę zrobić bez czepiających się dzieciaków icon_smile.gif
na pewno dobrze mnie rozumiesz icon_biggrin.gif

nieraz jak wstały to miałam już obiad podszykowany, posprzątane i przygotowane wszystko na spacer icon_smile.gif
ale ostatnio coś się rozregulowałam icon_lol.gif
tylko że od września wróci do normy, bo Kubka zapisałam nieżywieniowo i przed 13-tą będę go odbierała na obiad.
Czyli albo dzień wcześniej albo rano przed wyjsciem coś będę musiała gotować, aby po zaprowadzeniu go móc iść spokojnie z Zoo na spacer i wracać bezpośrednio na obiad. Przesunie się też drzemka Zosi o godzinę.


Dziewczyny a co powiecie na wtorek na Paprach icon_question.gif

przedpołudnie czy popołudnie ?
może z konkretnym terminem łatwiej będzie się dogadać icon_smile.gif
Bimij
ale cichosza 08.gif


za godzinę wyjeżdżamy do moich rodziców, chcę aby tam Zoo się przespała przed imprezą weselną icon_smile.gif
pewnie zajrzę dopiero w poniedziałek, no ewentualnie późnym wieczorem w niedzielę - o ile włączę kompa po powrocie.


A na Paprach szantowy weekend icon_sad.gif bardzo żałuję że nie będziemy w tym roku.

Udanego weekendu dziewczyny icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.