To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tyskie mamy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Kama :)
Dziewczyny, czy któraś ma paragon na coś z Margaret Astor z maja?
Potrzbyny bardzoooooo
Bimij
Kama niestety nie pomogÄ™ icon_sad.gif
a konkurs jakis ?
Agulka 75
Oj, coś krótki był ten zryw 04.gif

Może jakieś spotkanko po latach 06.gif
Kama :)
Beatko, kumpela wygrała zestaw kosmetyków smsem, ale potrzebny jest ten paragon, a ona niestety wywaliła, nie sądziła że może coś wygrać ;(
Aga78
A ja z innej beczki - Kama, czy byliscie moze na basenie na Woli w niedzielÄ™? Bo wydawalo mi sie, ze widzialam chlopczyka podobnego do Konradka, twojego meza nie znam wiec trudno mi zweryfikowac, a Ciebie nie widzialam icon_smile.gif
co do margaret astor niestety nie pomoge...
Kama :)
Aga, to nie byliśmy my:)
Agulka 75
Hej icon_smile.gif

Tak sobie myślę, że skoro znowu jest jakieś minimalne zainteresowanie tym wątkiem, to może uda nam się zacząć tu pisać na nowo - normalnie icon_smile.gif

Co Wy na to ???

No to może ja zacznę ...

Przez ostatnie 1,5 roku wiele się u mnie zmieniło - na lepsze , choć trudnych i ciężkich chwil również nie brakowało - jak to w życiu.
Takim przełomowym momentem był dla mnie i myślę że dla całej naszej trójki początek tego roku.
Po długim czasie leczenia bez efektów, skierowano mojego smyka do szpitala , tam badania za badaniami ...
W końcu stwierdzono podejrzenie groźnej i nieuleczalnej choroby - odesłano nas do Katowic , bo w naszych szpitalach dokładniejszych badań już wykonać nie mogli.
W Katowicach jak na razie byliśmy 2x i badania tam wykonane zupełnej pewności też nam nie dają .
W sierpniu czeka nas kolejna wizyta i pewnie kolejne badania...

W między czasie zaszczepiłam młodego na pneumokoki i od tego czasu jest o niebo lepiej icon_smile.gif , od kwietnia młody nie choruje .
Brak choroby przez 4 miesiące to u nas niemalże cud, bo wcześniej bywało tak że młody co miesiąc był na antybiotyku , a pod koniec ubiegłego roku to był czas że nawet co 2 tyg .

Obecnie jest OK, choć w głębi duszy pewnie nie zaznam spokoju dopóki wyniki badań jednoznacznie wszystkiego nie wyjaśnią wyjaśnią ...
Agulka 75
Piękna pogoda nie nastraja nikogo do stukania w klawiaturę ... icon_wink.gif
My też mykamy na spacer icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.