To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tyskie mamy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
mamusia_Pati
ja we wtorek nie moge bo mąz we wtorek wyjeżdża więc bedziemy zajęci pakowaniem itp, moge umówić się na spotkanko dopiero od srody...CO WY NA TO BY SPOTKAĆ SIĘ W SRODĘ NA PAPRACH? chyba ze macie inne propozycje..

Bimij udanej imprezki 06.gif
Kama :)
Dziewczyny mnie też nie bardzo pasuje wtorek, chyba że przed południem. Generalnie wole przedpołudniowe godziny.
Gosia82
Hej laseczki icon_biggrin.gif

Dzisiejszy dzionek spędziliśmy na działeczce. W sumie nie bardzo miałam ochote na nia jechać ale czego nie robi sie dla dziecka. Julka uwielbia tam jeździć bo ma swoją piaskownicę i dużą huśtawkę icon_biggrin.gif Dziecko się wyhasało to teraz śpi jak borsuk, w dodatku przytulone do misia icon_mrgreen.gif
Ostatnio byłysmy na szczepieniu. Julka źle zniosła samo szczepienie bo miała aż 3 kłucia a później była b.rozdrażniona, płaczliwa i gorączkowała. Nie obeszło się bez Nurofenu dla dzieci icon_sad.gif

Mi też wtorek odpada bo mamy rocznice ślubu 13.gif Ale środa na Paprach pasi icon_biggrin.gif

Bimij dziękuję za przepis przytul.gif -napewno w krótce z niego skorzystam 06.gif
Widzę że zakupki udały sie całkiem, całkiem icon_mrgreen.gif Po weselu czekam na fotki wink.gif
Co do kiecki to nie robiłam żadnych fotek 13.gif Fotki wkleję po weselu, wtedy będę w pełnej krasie icon_mrgreen.gif
Co do Agi to prawdopodobnie wraca z nad morza z niedzieli na poniedziałek. Z pewnością niedługo sie zobaczycie icon_wink.gif
Miłego weekendu icon_biggrin.gif

Reniu jak czuje się Patrycja? Masz już wyniki badań? A jak się sprawdza nowe łóżeczko? wink.gif

Kama, Asiu wasze dzieci to ranne ptaszki a moja Jula od kilku dni budzi się w nocy z ogromnym płaczem rycze.gif Stawia wszystkich domowników na równe nogi a ją samą ciężko jest uspokoić icon_sad.gif Ciekawe co jej dolega icon_rolleyes.gif

Agulka fajnie że Bartuś może jeść juz lody icon_biggrin.gif Ja też chętnie dałabym liznąć małej loda ale boję się żeby jej nic nie było-ostatnio jak ją chwyta to właśnie gardło(same anginy albo krtań icon_sad.gif )

U nas nauka załatwiania sie do nocniczka spełzła na niczym icon_sad.gif Julka nie zrobi siku do nocnika a tym bardziej kupki icon_sad.gif Dzisiaj np.zdjełam jej papmpersa żeby zrobiła siku do nocniczka a po chwili wstała sama z tronu i uciekła do kuchni. Za jakąś chwilkę zsikała się na środku kuchni-jakież było jej zdziwienie że po nogach "coś" jej leci icon_eek.gif Nie płakała tylko się bardzo wystraszyła icon_sad.gif A kupki robi za zasłoną albo za firanką. Po fakcie przychodzi do mnie i szczerzy zęby-wtedy już wiem że w pampku jest niespodzianka icon_confused.gif

A pizze zawsze zamawiamy w Santo-jest przepyszna 06.gif (zwłaszcza na cienkim cieście)
Tutaj jest link https://tychy.santo.pl/ My zawsze zamawiamy 1-dną dużą a drugą mamy za 50%. Smakuje tak dobrze jak z telepizzy. Dawniej tylko tam kupowaliśmy pizze a teraz tylko z Santo icon_biggrin.gif Polecam pizze Imprezową-z salami(ale zamiast cebuli biorę paprykę) a mąż wcina tylko pizze piątkową(z tuńczykiem i podwójnym serem) wink.gif
Asik 75
Mnie środa też by pasowała, ale wolałabym popołudniu.
Kama, a ty jeźdźisz autem sama z dzieciaczkami?
Gosia82
Mi też bardziej odpowiadają godziny popołudniowe, bo przedpołudniem Julka ma jeszcze swoją drzemkę.
Kama :)
Dziewczyny ja sie dostosuje, a co do jazdy autem, to jeżdże zawsze z kims, ale mały szybko zasypia, wiec pewnie mgłabym jechac z nimi sama
mamusia_Pati
hej hej,

moje maleństwo złapało biegunke, mam nadzieje ze juz ustąpi, zaczeło się w sobote wieczorem, z sob na niedz jeszcze noc nawet nawet-jedna kupka o 3 rano a potem rano juz taka wodnista dosyc i ze sluzem a dzień to juz porażka-co 1,5h puszczała jakieś wodniste kupeczki 13.gif dzis rano po nocnym dopajaniu herbatką z dodatkiem Smecty i mlekiem z Lakcidem kupka bardziej zwarta, ale 10 min potem jakieś resztki i to wodniste pusciła...nie wiem czy iść do pediatry czy czekać do jutra, bo moze smecta i lakcid dzis pomoga na dobre?

widze że sroda bardziej wszystkim pasuje, co powiecie na godz 14?

GOSIU łózeczko sprawdza sie w 100% nie problemow ze spaniem a wczoraj patrycja zauwazyła ze przez siatke widac pokoik i zerka lezac w nim 03.gif wyniki wyszły dobrze, zadnego pasozyta, krew w normie, nie ma anemii, mocz super ale lekarz stwierdził ze jest drazniacy na srom i stad swedzenie w kroczu. Główka sie zagoiła i mała juz ja nie drapie 06.gif
Asik 75
Kama, ja wczoraj zaryzykowałam i jak jechaliśmy do Katowic do Ikei pierwszy raz jechałam z przodu, a dzieci z tyłu. Dawid ładnie zają ł się małą, podawał smoczka itp. Kindze mnie nie brakowało. Więc już mogę jeźdźić z dziećmi sama i nie muszę być uzależniona od męża.

A jak reszcie pasuje ta godzina? Ciekawe czy pogoda dopisze?

Reniu, Kinga niedawno też miał ten problem z kupkami (luźne ze śluzem), trwało to ok. 2 tygodni, podejrzewam, ze to był rotawirus, a pediatra mówiła, ze to przez ząbkowanie. Ale jak podawałam jej Lacidofil i gęsty kleik to się skończyło.
mamusia_Pati
ASIK ja tez dzis pomyślałam ze to przez zabkowanie bo od kilku dni a zwłaszcza od 2 dni strasznie trze dziąsełka tetrą lub jakimkolwiek materiałem, nawet masowanie palcem przynosi jej ulge a dziąsełka jakby rozpulchnione 41.gif w sumie to moze dam jej kleik jak wstanie bo poszła spać 30 min temu no i bede jej dawać lakcid do mleka i zobaczymy jutro jaka będzie reakcja. Nawet nie dała sobie pomasować brzuszka więc chyba ją boli 41.gif
Gosia82
A czy mogłybyśmy się spotkać troszke później ok 16:00?
Julka o 14:00 jeszcze śpi a zanim zje obiadek i dotrzemy na miejsce to troszkę czasu minie 13.gif

Reniu fajnie że z Patrycją wszystko jest OK, bardzo się cieszę icon_biggrin.gif
Asik 75
A na środę zapowiadają nieciekawa pogode . Mnie też odpowiada 16.
Bimij
tak na chwilę - 16 może być icon_smile.gif o 14 nie dam rady, bo przeważnie Zoo jeszcze śpi

zajrzę wieczorem i wrzucę kilka fotek weselnych icon_smile.gif tzn. postaram się 08.gif
Kama :)
Dziewczyny mnie też godzina 16 bardziej pasuje.
Konrad robi luxne kupki ze sluzm, kurcze od czego to moze być?
mamusia_Pati
mi 16 tez pasuje i mam nadzieje ze pogoda bedzie ok bo jak bedzie zimno to nie ma co się wybierac.

a moja ma biegunke od 3 dni i lekarz mówi ze to na ząbki a ona i my się meczymy juz tymi kupkami

Kama luźne kupki ze sluzem to jakby na alergie-sa zielone?
Gosia82
My już po zakupkach ubraniowych na wesele icon_biggrin.gif
Razem z mężem mamy już prawie wszystko więc nareszcie odetchnęłam z ulgą 06.gif

Dzisiaj wróciliśmy po weekendzie do Tychów. Byliśmy u moich rodziców w Lędzinach-było fajnie ale wszystko co dobre szybko się kończy icon_sad.gif

Jutro nasza 3 rocznica ślubu-ciekawe jaką niespodziankę przygotował mężuś icon_rolleyes.gif (mówił że jakąś ma icon_mrgreen.gif )

Bimij ciekawa jestem jak sie bawiliście na weselu 02.gif Czekamy na obiecane foty wink.gif

Reniu współczuję małej i wam tej biegunki 32.gif Jakiś czas temu też to przerabiałam i wiem jak to smakuje icon_sad.gif

Kama spróbuj podać Konradkowi Lacidofil. Julce on zawsze pomaga jeśli chodzi o sprawy brzuszkowo-kupkowe icon_biggrin.gif Luźne kupki rzeczywiście moga być spowodowane alergią pokarmową icon_sad.gif

Asiu a jak Kingusia? Lepiej je obiadki z łyżeczki? icon_rolleyes.gif

Jeśli w środę będzie brzydka pogoda to nie ma sensu się spotykać. Przeniesiemy wtedy spotkanie na inny dzień a co do godziny to fajnie że wszystkim pasuje 16 icon_biggrin.gif Przynajmniej w tej kwestii jesteśmy zgodne icon_mrgreen.gif

Buźka przytul.gif
Bimij
hej hej porankiem icon_smile.gif

Gosiu z okazji rocznicy ślubu dużo dużo miłości i szczęścia
i spełnienia wszystkich wspólnych marzeń i planów
przytul.gif


Córa mnie uśpiła wieczorem 03.gif
a jak wstałam to już nie chciałam klikać śpiącemu Kubkowi nad głową
- oj wielki minus że komp u niego w pokoju, ale plus to wędrujące po nocy dziecię 08.gif i rano wolny dostęp do kompa icon_smile.gif

Biedne dzieciaczki z tymi luźnymi qpkami icon_sad.gif
U Kubusia alergia na białka objawiała się właśnie biegunkami icon_sad.gif zresztą nie tylko na białka
Zosia ( tfu tfu abym nie wywołała wilka z lasu ) ani razu nie miała biegunki

Co do jazdy w samochodzie - jeżdżę wyłącznie z przodu, ponieważ nie mogę z tyłu - od razu jest mi wymiotnie, boli głowa itp.
również nie mogę czegokolwiek czytać w samochodzie, bo to samo się dzieje jak tylko opuszczę głowę
z dzieciakami sama jeszcze nigdy nie jechałam, ale to dlatego że dopiero od czerwca sytuacja zmusiła mnie do prowadzenia i przeważnie mąż siedzi obok
Ale ja należę do osób, które doskonale się czują jako pasażer 03.gif a prowadzenie mnie nie kręci,
choć muszę przyznać że bardzo ułatwia życie icon_smile.gif i tylko dlatego teraz jeżdżę tak często jak mąż dopuści do kierownicy 04.gif

co do wesela było bardzo fajnie, jedzenie super ( na końcu to już tylko oczy jadły, bo nie było gdzie zmieścić icon_lol.gif )
lokal bardzo przyjemny i ogromny plus to mnóstwo zielonego miejsca do biegania dla dzieciaków - z huśtawką, klatką z papugami i na końcu zagrodą z wietnamskimi świnkami icon_razz.gif
Zosia nie spała przez południe i przespała się w trakcie wesela w wózku na dworze i mała gwiazdka tańcowała, bawiła się cudnie, Kubuś też icon_smile.gif
odwiozłam dzieciaki dopiero przed 23-ą, wymęczone usnęły bez problemu icon_smile.gif

wstawiam obiecane fotki ... dużo 08.gif


...........................


mam nadzieję, że nie zamęczyłam icon_redface.gif


uciekam włosy suszyć, bo jak wstaną dzieciaki to idziemy na spacer icon_smile.gif

mam nadzieję że pogoda na środę dopisze !
Asik 75
Kama, u was te kupki to raczej nie ząbkowanie. Ale Kinga też miała śluz w kupkach spowodowanych niby ząbkowaniem i nie mogła to być alergia. Ale u twojego malucha może to być alergia. A może zjadłaś coś nowego? Ja Kindze dawałam Lacidofil już bardzo wcześnie i pomaga na luźne kupki.

Mnie się coś Kinga od wczoraj nie podoba, wczoraj dużo spała, odmawiała posiłków. Spać poszła po 21 bez jedzenia, darła się na widok butelki, także ostatni posiłek jadła o 17, a dziś je ładnie tylko teraz miała 36,9 st, niby to nie gorączka, ale ona wydaje mi się jakaś cieplutka. Może to też na ząbki?

Gosiu, Kinga je zupki łyżeczką, ale tylko pół słoiczka, będę musiała zacząć dawać jej obiadek na dwa razy.
Asik 75
Bimij, ale fajne fotki. Bardzo ładnie wyglądałaś i dzieciaki takie eleganckie.

Kingusia goraczki nie ma, ale jest jakaś niewyraźna. Myśle, że to może przez pogodę, bo mnie tez chce się spać. Oby mała sie nie pochorowała, bo chcę jutro z dzieciakami przyjechać na PaPry. Oby była ładna pogoda.

Gosiu, fajnie, że macie już wszystko na wesele. Prosimy o fotki po imprezie.

Kama, Reniu a jak dzisiaj wasze dzieci, dalej problemy z kupkami?

Chciałam dać Kindze pierwszą porcję zupki i nie zjadła dużo, bo w słoiczkach po 6 m-cu są grudki , a ona tego nie chce, smiesznie wysuwa je języczkiem, albo ja dźwiga. Wróce na razie do tych zupek gładkich, a potem po trochu zacznę znów te z grudkami.



Bimij
dzięki Asiu icon_smile.gif
oby Kingusia tylko przez pogodę była nieswoja !!

Zosia też długo nie jadła grudek. Już nie wspominając o ryżu czy kaszy

czytałam wczoraj nowy schemat żywienia niemowląt
i dzieciaki na cycu od 5 miesiąca mogą próbować gluten
a butelkowe od 6.
Zawsze butelkowe szybciej zaczynały poznawać nowe pokarmy a tu proszę jaka zmiana 08.gificon_smile.gif


zimno dzisiaj na paprach, brrrr wiatr zimny znad jeziora
jeszcze jak słońce świeciło to spoko, ale jak zaszło brrr
dzieciaki normalnie w dł spodniach i bluzach icon_rolleyes.gif
już tak jesienią zapachniało


śpiący dzień, zrobiłam kolejną kawę
Gosia82
Hej, hej icon_biggrin.gif

My też rano zaliczyliśmy już spacerek ale było bardzo zimno icon_sad.gif Teraz też jest nie lepiej icon_confused.gif
Jeśli jutro będzie podobna pogoda tzn.zimno, to co robimy?

Bimij normalnie napatrzeć sie na was nie mogłam-jacy wszyscy eleganccy 06.gif
Ślicznie wyglądałaś w tym kostiumie dwu częściowym a o Zosi i Kubusiu juz nie wspomnę-takie słodziaki 06.gif
Bardzo podobała mi się suknia Pni Młodej-jeszcze takiej nie widziałam icon_eek.gif Ja na swoim ślubie też nie miałam białej sukienki, moja była w kolorze ecri 02.gif

Dziękuję za życzonka z okazji rocznicy ślubu. Właśnie czekam na mężulka z obiadem, za chwilkę powinien pojawić się w domciu icon_biggrin.gif Dobrze że Julka jeszcze śpi, przynajmniej zjemy sobie obiadek w spokoju icon_biggrin.gif

Asiu jak Kingusia? Dalej taka niewyraźna? icon_rolleyes.gif Tylko nie zamartwiaj się na zapas, będzie dobrze przytul.gif
Bimij
Gosiu brawo_bis.gif
a co dobrego przygotowałaś na obiad ?

Jutro jeśli tylko nie będzie padało to do południa będę z dzieciakami na Paprach
to najwyżej po powrocie napiszę czy bardzo wieje znad jeziora
Asik 75
Kingusia, juz się rozkręciła i nic jej nie dolega. Za to ostatnio strasznie krzyczy i z Dawidem się przekrzykują. Ale ma radochę, że on tez tak robi.

Reniu Kama, a co z wami? Będziecie jutro, jeśli pogoda dopisze?

Jutro ma byc ok.21 st.

Bimij, o tym glutenie też czytałam, ale ja na razie Kindze go nie daję, obstaję przy kleikach ryżowych. Za parę dni chce spróbowac dać jej bananka, a potem pół żółtka. A gluten moze poczekać.
Kama :)
Witajcie.
Nie dałam rady wczesniej was poczytać. Byłam dzisiaj na masazu dla niemowlaków i antykolkowym. A co jutrzejszego spotkania to jestem jak najbardziej za. odezwe sie jutro teraz ide sie położyć bo jestem zmeczona.
mamusia_Pati
WITAM SIĘ I JA

MYSLE ZE JAK NIE BEDZIE BARDZO WIAŁO TO JA JESTEM ZA, BIMIJ NAPISZ JAK TAM NA PAPRACH JAK BEDZIECIE PO SPACERKU

JESLI CHODZI O KUPKI TO JAKOŚ ZACZEŁY BYĆ MNIEJ WODNISTE ALE JEDNAK SĄ CZESTE I MALUTKIE I CZASEM JAKBY ZA LUZNE. DAŁAM PATRYCJI ZUPKE Z KURCZAKIEM I DOROBIŁAM MARCHEWKI I KUPKE ZROBIŁA JUZ NORMALNA ALE STRASZNIE CIEMNĄ A NA WIECZÓR PO KAPIELI ZNÓW TAKĄ SAMĄ I BEZ SLUZU WIEC CHYBA SIE NORMUJE. PEDIATRA POWIEDZIAŁ ZE TO Z POWODU ZĄBKOWANIA I DAJE JEJ SMECTA ORAZ LACIDOFIL. CHCIAŁAM TEZ DAĆ MAŁEJ SAMĄ SŁODKĄ MARCHEW NA WIECZÓR OK 17 ALE JAK WCZESNIEJ ZROBIŁA FAJNĄ KUPKE TO SIĘ WSTRZYMAŁAM BY NIE MIAŁA ZNÓW NA ODWRÓT-ZAPARCIA.

POZA TYM TO MALEŃSKA NAS DZIS ZASKOCZYŁA U TEŚCIÓW (MIESZKAJĄ OS OBOK NA "M") BO PRZYJEŁA POZYCJE RACZKOWANIA TZN PUPA W GÓRE UGIĘTE NÓZKI W KOLANACH I PODPARŁA SIĘ RĄCZKAMI WYPROSTOWANYMI W ŁOKCIACH TYLKO NIE WIEDZIAŁA JAK NIMI MANIPULOWAĆ I JAK ZACZEŁA SIE NÓZKAMI ODPYCHAĆ TO UPADŁA NA PIERSI, ALE MIAŁA MINĘ A MAMUSIA JEJ KLASKAŁA WIEC PATRYCJA SIE CIESZYŁA STRASZNIE Z POSTĘPOW. TESCIOWA OCZYWISCIE ZASKOCZONA ZE TAK SZYBKO-NIE POWIEM ZE I JA Z MEZEM BYLISMY W SZOKU ZE JUZ I W DODATKU TAK NI STĄD NI Z OWĄD-TAK NAGLE ALE TO FAJNIE

BIMIJ FOTKI SA SUPEROWE!!!!!!
Gosia82
Wpadłam tylko na chwilkę.

Wieczorkiem zadzwonili moi rodzice i zapowiedzieli sie jutro z wizytą na 15. W sumie nie wypadało im odmówić więc się zgodziłam. W związku z tym mam problem ze spotkaniem 32.gif albo się na nie spóźnimy(dość konkretnie) albo będziemy zmuszone zrezygnować ze spotkanka 13.gif
Szkoda by było przegapić takie wydarzenie bo bardzo cieszyłam sie na to spotkanko 41.gif

Co do obiadku to nie było nic wymyślnego. Robert zażyczył sobie filet z piersi kurczaka(w złotej panierce), ziemniaczki i mizeryjka 06.gif Taki banalny obiad a ile miał radochy 08.gif

Acha, dostałam jeszcze długą, czerwoną różę a popołudniu poszliśmy do kina na Evana Wszechmogącego icon_biggrin.gif

Meldujcie jutro na bieżąco co robimy ze spotkaniem? icon_rolleyes.gif
Kama :)
Gosiu, możemy przełożyc przecież spotkanko icon_smile.gif tak żeby wszyscy byli icon_smile.gif
Bimij
spotkanko może być i w czwartek icon_smile.gif ale Gosia być musi !
Asik 75
Tylko nie przekładajcie na piątek, bo ja w piątek nie mogę.

Oby do jutra pogoda się nie zepsuła, bo dziś na razie nie jest źle i nie ma wiatru. A jak jutro będzie wiało to nie przyjadę. Zresztą dziś mogę dostać @, a jutro mnie moze zalewać i będę zdychać to też odpadne. Szkoda, bo Dawid bardzo się cieszył.
mamusia_Pati
w czwartek tez mozemy się spotkać ale ja moge troche sie spóźnic bo mamy na 15 badanie bioderek i szczerze mówiąc nie wiem o której wyjde ale ostatnio było szybciutko wiec byc moze na 16 zdazyłabym. W razie czego to zostawie tel do siebie i powiecie gdzie jesteście?
Bimij
Asik to przyjedź icon_smile.gif ja z dzieciakami będę icon_smile.gif
bo szkoda aby Dawidek się rozczarował,
jeśli już coś obiecam Kubkowi to staram się dotrzymywać słowa, choć czasem róznie wypada właśnie



czwartek pasuje mi również, ale w piątek już nie mogę
Asik 75
Jeśli chodzi o Dawida to do jutra poczeka, ale boję się, ze będzie wiało, a na Paprach jest zimno jak wieje. Wtedy z małą wypad odpada.
mamusia_Pati
Ja tez chetnie przyjade....Kama a ty?
Asik 75
Ja przyjadę dziś, a jutro jak będzie ładnie i będę się dobrze czuła to też będę. Skorzystam z ładnej pogody, a jutro może przy okazji wpadnę do rodziców na "W".
Gosia82
Dziewczyny nie przekładajcie spotkanka z mojego powodu!
To miłe że chcecie żebym się na nim pojawiła przytul.gif
Spotkajcie sie dzisiaj(tak jak planowałyśmy) a ja postaram się do was dotrzeć troszkę później icon_biggrin.gif
Jakby co to mam telefon do Asi-zadzwonię do niej jak będe wyjeżdżała z domu.
Mam tylko nadzieję że rodzice się nie zasiedzą bo wtedy będziecie musiały obejść się beze mnie, a ja bez was 32.gif

Pogoda robi się całkiem ładna 06.gif Rano byłyśmy juz na spacerku i jest znacznie cieplej niż wczoraj, więc dziewczyny pełna mobilizacja i spotkanko dzisiaj na Paprach o 16 icon_biggrin.gif

A gdzie dokładnie się spotkacie? Na placu zabaw? icon_rolleyes.gif
Asik 75
przed wejściem na papry koło piramidy umówiłam się już z Renią
Gosia82
No to GIT 06.gif

Asiu ja do ciebie zadzwonię więc komóre miej przy sobie icon_wink.gif
Asik 75
Beata, Kama? Będziecie?
Dawid zabierze trochę zabawek do piachu.
Bimij
Będę 06.gif
oczywiscie z całym osprzętem piaskowym 10.gif
bo Zosia w piasku ( ewentualnie na huśtawce ) = możliwość porozmawiania icon_smile.gif


a właśnie wróciliśmy z Paprów, ciepło i nie wiało
Kubek biegał w kr. rękawie i dł. spodniach, a Zoo miała cienkie body z dł. rękawem i ogrodniczki
ale bluzy też mieliśmy, bo na spacer szli w nich, tylko później się zrobiło tak fajnie
Asik 75
No tu super, właśnie się zstanawiałam jak ubrać Kingę. Oczywiście muszę zabrać sprzęt jedzeniowo-butelkowy, i ciuchy. Nasz cały ekwipunek.
Bimij
CYTAT(Asik 75 @ śro, 29 sie 2007 - 11:51) *
przed wejściem na papry koło piramidy umówiłam się już z Renią

umówiłyście się o 16-ej ??
to idźcie na plac zabaw oki ?
bo my albo tam już będziemy albo dojdziemy icon_smile.gif
myślę że jakoś się poznamy


cieszę się że się poznamy


a Aga się coś w wątku nie oddzywa, ale też się wybiera icon_biggrin.gif



Gosia82
Ale fajnie że wszystkie wyruszają na spotkanko 06.gif

Ciekawa jestem czy mi uda się do was dołączyć? icon_rolleyes.gif
Asik 75
Gosiu, będziemy na ciebie czekac!

Jeszcze Agulki brakuje.
Gosia82
Wiem z dobrego źródła że Agulka do nas dołączy 06.gif

Prawdopodobnie Agulka zabierze się ze mną icon_biggrin.gif
Napisała mi esa czy może się ze mną zabrać więc po nią podskoczę 06.gif

A więc laseczki czekajcie na nas i nie uciekajcie szybko do domu.
Może uda nam się do was dołączyć na 17 lub 17:30? icon_rolleyes.gif
Bimij
ja będę do 18.30 icon_smile.gif
Asik 75
Super, że będziecie. Niestety Kama nie może przyjechać. Szkoda.
Kama :)
Pewnie spotkanie było bardzo udane, żałuje że nie było mnie z Wami icon_sad.gif , może innym razem. Coś ostatnio za duzo problemów sie nawarstwiło icon_sad.gif czekam na zdjecia ze spotkania.
Bimij
Kama szkoda że nie mogłaś icon_sad.gif ale może następnym razem
szybkiego rozwiązania problemów przytul.gif


Dziewczyny bardzo miło było poznać Was osobiście !
Dziękuję za sympatyczne popołudnie w Waszym towarzystwie
brawo_bis.gif icon_mrgreen.gif


A teraz fotki 08.gif
w porządku chronologicznym i praktycznie wszystkie jakie zrobiłam 06.gif

skoro i tak jest problem z otwarciem i dostałyście na maila - usuwam stąd


za chwilę dalszy ciąg icon_smile.gif
Bimij
i reszta icon_smile.gif

skoro i tak jest problem z otwarciem i dostałyście na maila - usuwam stąd

koniec 06.gif


moje dzieciaki śpią a ja uciekam do męża 02.gif
Gosia82
Beatko, Reniu fajnie było was poznać, przynajmniej teraz wiem z kim tak namiętnie klikam 06.gif

Asiu, Agulko, Aguś super że przyszłyście na spotkanko. Bardzo się cieszę że poraz kolejny mogłyśmy się spotkać w komplecie icon_biggrin.gif
Mam taką nadzieję że teraz wszystkie będziemy spotykać się częściej i nasze dzieciaczki również wink.gif

Kama wielka szkoda że nie mogłaś do nas dołączyć icon_sad.gif Może następnym razem ci się uda icon_biggrin.gif

Beatko fotki są zajefajne icon_mrgreen.gif Zaraz zgram je sobie na kompa 06.gif

Ok, uciekam do wyrka.
Buźka przytul.gif
Agulka 75
Reniu , Beatko ja również bardzo się cieszę że miałam okazję was poznać icon_biggrin.gif - jesteście bardzo sympatyczne i otwarte - po prostu super babeczki 06.gif

Fotek jeszcze nie widziałam bo czekam aż się otworzą (trochę to trwa icon_rolleyes.gif )

Ja jestem za spotkaniami nawet częściej niż raz w miesiącu - wydaje mi się że 2x to minimum icon_mrgreen.gif
Asiu , Gosiu , Aguś , nasz skład Tyskich Mam powiększył się przez co myślę że będziemy tworzyły jeszcze bardziej zgraną paczkę icon_biggrin.gif

DZiewczyny jestem już dziś strasznie padnięta ale psychicznie po tym spotkaniu czuję sie jakby ktoś dodał mi skrzydeł icon_biggrin.gif i bynajmniej nie jest to Red Bul icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.