To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Tigerek
Hej dziewczyny, ja boleśnie rozpoczynam właśnie nowy cykl. Żeby nie było, że was tez osieracam icon_wink.gif
skierka
Moriah po wpuszczeniu kontrastu lekarz stwierdzil zatkane obydwa jajowdy. Po chwili.zmienil tylko koncowke na wieksza i pod cisnieniem zaczał przepychac jajowody.to bylo podczas badania w sumie. Ale przedemna miala przetykame jajowody dziewczyna ktora miesiac wczesniej mials robione to badanie i jej tylko sprawdzili droznosc a nie przetkali.wkec chyba od lekarza zalezy.
Ksiwik
Witaj skierka

Jaka koszmarna noc była. Cały czas burza, teraz w pracy ledwo co żyje.
Przyszłam was poczytać i napisać że u mnie wszystko ok icon_smile.gif

Miłego dnia Dziewczyny.
Moriah
A mi nadal nie przychodzÄ… powiadomienia... :/

hogata A wyniki wczorajszej bety znasz? SÄ… odpowiednie dla obecnego tc?

Tigerek Nie smutkaj! Jeszcze kilka nas tu zostało, także ma kto cię wspierać w nadchodzącym cyklu...

Skierka Dzięki za info, przekażę sąsiadce, może się jednak zapyta o możliwość udrożnienia, chociaż to na pewno kwestia indywidualna i wszystko zależy od danego "przypadku."
Aha - zaraz ciÄ™ wciÄ…gnÄ™ na naszÄ… listÄ™ icon_smile.gif

ksiwik U nas też była burza, ciemne chmury i silne opady deszczu - na szczęście wszystko późnym popołudniem i dość krótkotrwale. Noc chłodniejsza, przez co nawet Młodemu lepiej się spało.


U nas nic nowego... 23dc, mój cykl robi sobie górki i dołki... nic na nim nie widać, ale może właśnie dzięki temu przytulamy się co kilka dni kiedy mamy na to ochotę zamiast czatować na owu i urządzać maraton.


annad
Moja wczorajasza beta 5139, mlU/ml icon_smile.gif Przedział na piaty tydzień wynosi od 217 do 7138. Jutro ide na powtórkę i liczę, że beta odpowiednio wzrośnie.
hogata61
Moriah- ja nie mam po co iść na betę icon_razz.gif a myślałam,że nie mierzysz w tym cyklu. Ja trzymam się tego co powiedziałam i nie mierzę. Dziś 12dc , oczywiście zalewa mnie śluz płodny, przytulanki są ale jakoś straciłam wszelkie nadzieję,że się uda. W drugiej połowie czerwca jadę nad morze i jak wtedy nie wyjdzie to pójdę chyba na tę histeroskopię i zobaczymy co tam się dzieje.

Annad- wynik super, trzymam kciuki z całych sił za jutrzejszy wynik!!!

Moriah
annad Czyli wszystko wydaje się być w najlepszym porządku, jesteś bliżej górnego przedziału niż dolnego, ale jak sama widzisz normy sa bardzo szerokie, więc głowa do góry i się nie martw icon_biggrin.gif

Hogata - oj, pewnie, że miałam na myśli annad icon_redface.gif Mam zamiar nie mierzyć od następnego - ten już zaczęłam i chcę dokończyć. A że miałam @ 16 dniową to pewnie i cykl będzie przedziwny.
ana84
annad ja cały czas trzymam kciuki icon_smile.gif
annad
Moriah tak myślałam, że pomyliłaś mnie z Hogatą icon_smile.gif Życzę Wam pozytywnego zakończenia cykli! Nawet nie wiecie jak bardzo trzymam za Was kciuki!
Hogata nie mów, że nie wyjdzie...bo jak sam tak założysz to będziesz do tego dążyć. Brawo za nie mierzenie tempki...skoro śluz płody to do dzieła!
ana84 dziękuję przytul.gif
Ksiwik
annad To super wiadomoś nam tu napisałaś icon_biggrin.gif cieszę się razem z Tobą :*
annad
Mam nadzieje, że jutrzejsza beta wzrośnie odpowiednio a 10.06 na wizycie będę słyszała pozytywne wieści.

Panienki mam do Was pytanie...czy możecie polecić fajny fotel poza granicami naszego kraju? Myślimy o Bułgarii ale opinie na temat hoteli są straszne. Wolelibyśmy Europę ale jeśli macie godne polecenia hotele np. w Egipcie to tez poproszę icon_smile.gif
perelka00007
Annad no to dobre wieści i trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!!!
No i oczywiście za was wszystkie:-)

Ja do końca tygodnia jeszcze leniuchuję w domku a od poniedziałku do pracy.....
annad
Moriah ja będę rodzić (mam nadzieję, że tak będzie) w 2014 a na pierwszej stronce jest 2013 icon_wink.gif
Moriah
annad Dobrze, że mi zwróciłaś na to uwagę, coś zakręcona od rana jestem dzisiaj icon_wink.gif


CYTAT("annad")
czy możecie polecić fajny fotel poza granicami naszego kraju?

Trzy razy czytałam to zdanie, nadal nic nie rozumiejąc, aż postanowiłam przejść dalej z nadzieją na więcej informacji icon_wink.gif

My kilkukrotnie wizytowaliśmy Tunezję, Egipt i Turcję, byliśmy też raz na Krecie - ze wszystkich hoteli byliśmy zadowoleni, ale oczywiście wszystko zależy od tego jakie kto ma fundusze i czego oczekuje po hotelu, bo "fajny" nie dla każdego będzie oznaczał to samo.
Daj więcej szczegółów.

hogata61
Pisałam posta i mi wcięło 21.gif

Annad
- na pewno tak będzie!!! trzymam kciuki za jutrzejszą betę, daj znać jak tylko będziesz znała wynik! ja za granicę nigdzie nie jeżdżę, więc niestety nie pomogę.

Ksiwik- chciałam spytać bo nic nie pisałaś czy mąż i przytulanki były w weekend? 02.gif Mam nadzieję,że będą owocne icon_smile.gif

Moriah- ja śluz płodny mam jeszcze pod koniec okresu i zanim brałam luteinę to miałam go praktycznie do następnej @, tylko trochę mniej. A teraz początek taki sam tylko z luteiną go nie ma. Przytulanki w tym cyklu zaczęły się bardzo wcześnie i są z wyjątkowej przyjemności, co dzień 37.gif Zobaczymy czy to coś pomoże icon_smile.gif No ciekawa jestem jak u Ciebie się ten cykl potoczy, bardzo ciekawa, może akutrat takie zaburzenia wpłyną pozytywnie 02.gif
annad
Moriah oczywiście chodzi o hotel choć może w hotelach są fajne fotele icon_wink.gif Wiesz co kwotowo to tak do 7000tys., za dwie dorosłe osoby i dziecko.
skierka
Moriah mam już jednodziecko, Emilkę, która w listopadzie skończy 6 lat. To tak do wrzucenia na pierwszą stronkę. 06.gif

Annad dobra ta beta, oby następna była jeszcze lepsza. Trzymam kciuki
Ksiwik
CYTAT(hogata61 @ Tue, 21 May 2013 - 19:31) *
Ksiwik- chciałam spytać bo nic nie pisałaś czy mąż i przytulanki były w weekend? 02.gif Mam nadzieję,że będą owocne icon_smile.gif


Były 06.gif .
Ale napisze wam tak szczerze że ten cykl traktujemy zupełnie inaczej, nie ma testów owulacyjnych , mierzenia tem, nie poszłam do gin na monitorowanie jajeczka, ani rozmów. Jest totalny luz pod wzgledem " My chcemy dziecko".
annad
ksiwik i tak trzymać...zaraz tym luzem inne staraczki bo jest to sztuka wrzucić na luz.

Ja byłam rano na becie, jutro wyniki do odbioru...stres jest.
Ksiwik
annad Ja Ci się zaraz postresuje nu nu nu. Kobietko będzie wszytsko git icon_smile.gif
annad
ksiwik staram się nie myśleć póki co. Jak wczoraj odbierałam poniedziałkową bete to przyznam, że wchodząc do laboratorium serce mocniej biło a jak zobaczyłam wynik to miałam ochotę każdemu kogo mijam mówić icon_smile.gif Mam nadzieję, że jutro tez tak będzie.
Moriah
skierka Nie masz żadnego paseczka, dlatego nie znając cię jeszcze, wpisałam, że to pierwsze. Ale poprawię na pierwszej.

ksiwik Jak zobaczyłam, że napisałaś "były" to od razu mi serce podskoczyło, że kolejna z nas zaskoczyła icon_smile.gif Dopiero z dalszej części wypowiedzi doczytałam, że to w kontekście, że przytulanki były, a nie o owocności, chociaż z końcem cyklu również tego nie można wykluczyć icon_biggrin.gif

annad Będzie dobrze, nie zamartwiać mi się tutaj, słyszysz?

dorsim
CYTAT(annad @ Wed, 22 May 2013 - 13:51) *
ksiwik staram się nie myśleć póki co. Jak wczoraj odbierałam poniedziałkową bete to przyznam, że wchodząc do laboratorium serce mocniej biło a jak zobaczyłam wynik to miałam ochotę każdemu kogo mijam mówić icon_smile.gif Mam nadzieję, że jutro tez tak będzie.


Na pewno tak będzie, cały czas mocno trzymam kciuki &&&& i czekam na wieści.
kasiula_poznan
Annad &&&&&&&&&&&&&&&&
annad
Jak tylko wrócę z wynikami rano to dam znać. Macie dobre, sprawdzone sposoby na ból łydek...bo wychodzę z siebie.
Moriah
annad Ból czy skurcze? Na ból (z przemęczenia, np. od zbyt długiego stania) dobra jest maść/żel z kasztanowcem. Poprawia krążenie krwi i działa kojąco na zmęczone nogi. A jeśli to skurcze to trzeba uzupełnić niedobory magnezu w organiźmie.

I jeszcze w kwestii urlopu (żeby nie było, że podjęłam temat i umilkłam), sprawdzę w jakich kwotach plasują się obecnie hotele w których byliśmy, ale obawiam się, że mogą przekraczać wasz budżet. Z tego co kojarzę my płaciliśmy właśnie coś koło 6-7k, ale raz, że to było odpowiednio rok-dwa-trzy temu, to jeszcze Eryk był dotąd infantem.
Moriah
Nie napisałaś jeszcze w jakim mniej więcej terminie planujecie wyjazd i na jak długo a to ma duży wpływa na cenę.
Napiszę ci co my braliśmy pod uwagę przy wyborze: wyjazd we wrześniu, dwa tygodnie, hotel koniecznie z AI, przy samej plaży (piach), atrakcje dla dzieci (mini club, mini disco) i dorosłych (animacje), baseny (w tym brodziki) ze słodką wodą, niezbyt daleko od lotniska (transfery), lokalizacja hotelu nie w "szczerym polu".

Z tego co widzę, to przy dwóch tygodniach żaden hotel by się nie łapał, ale przy tygodniu już tak.
Zatem czekam na więcej szczegółów icon_wink.gif
hogata61
Annad- czekam na wieści, daj znać od razu jak wrócisz!!!

Moriah- jak tam Twoje górki i dolinki?
Moriah
hogata Mój wykres na razie przypomina jakieś wstrząsy sejsmiczne icon_wink.gif Moriah - wykres na 28dni.pl ale wreszcie przytulamy się z potrzeby bliskości a nie "na żądanie".

annad Czekamy na wieści z labu!
perelka00007
Annad i jak tam wynik bety???
annad
Właśnie wróciłam z lab i jeszcze kierowca nie dojechał z wynikami.... 21.gif myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok....mam przyjść koło 10 wtedy mają już być na 100%. We wtorek jak odbierałam poniedziałkowe to przed 8 już miałam a teraz jak potrzebuje je na już bo stres mnie zżera to nie ma...ehhhhh.


Hogata a u Ciebie, który dc?
Moriah napisałaś dokładnie nasze kryteria wyjazdowe icon_smile.gif
hogata61
Annad- no to bardzo nieładnie nienie.gif wstrętne laboratorium a raczej kierowca! ja mam dzis 14dc akurat i sama nie wiem czy owulka już była, jest czy będzie, ale piersi bolą mnie coraz mocniej od dwóch dni i brzuch też także coś się dzieje. Przytulanki są dla przyjemności tylko i wyłącznie i bardzo często także zobaczymy icon_smile.gif
hogata61
Moriah- no wykres tragiczny, naprawdę. Pokazałam koleżance, która trochę się na tym zna to powiedziała,że powinnaś iść do lekarza bo to może być jakieś zapalenie. Ale ile w tym sensu to nie mam pojęcia bo ja nie znam się w ogóle. Ja nie mierzę. U mnie i tak skok jest ok 2-3 dni po owulce więc wtedy już biorę luteinę i mierzenie jest nie miarodajne w ogóle, także i tak nie było sensu. Czuje,że owulka jest i to chyba z obu jajników, bo zawsze czułam tylko jeden a teraz oba także jest ok. Co ma być to będzie icon_smile.gif
Moriah
hogata Zapalenie raczej nie, byłam w 11dc u gina, miałam monitoring, więc gdyby coś się działo z podwoziem pewnie by coś zauważył. Poza tym nie mam żadnych bóli, żadnego niepokojącego śluzu itp a gdyby coś się działo to chyba organizm by mi dawał jakoś znać?
Inaczej kobiety nie próbujące zajść lub nie mierzące dla samych obserwacji nie wiedziały by że coś niewłaściwego dzieje się z organizmem.

annad A nie możesz zadzwonić do labu po wyniki? Nie podadzą ci przez telefon?
hogata61
Annad- byłaś, pisałaś ale nic nie wysłałaś? co się dzieję??
skierka
Moriah nic sie nie stało, tak tylko pisałam, bo zauważyłam na pierwszej stronce.

Annad czekamy na dobre wieści.

Ja czekam na @,i będziemy się starać.Dzisiaj dopiero 20dc. Jednak ja mam cykle w porywach 26 dniowe, więc i tak juz niedługo. Piersi już mnie bolą od paru dni.
hogata61
Skierka- piersi mnie np bolą od owulacji do dwóch dni przed @. Jeśli czekasz i już chcesz to oczywiście bardzo Ci życzę!

Annad-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MartwiÄ™ siÄ™ strasznie 41.gif
annad
10422,2 mlU/ml icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(annad @ Thu, 23 May 2013 - 12:21) *
10422,2 mlU/ml icon_smile.gif


to jako pierwsza śpieszę z gratulacjami icon_smile.gif
spokojnej ciąży!!!
hogata61
No to piękny przyrost!!! ale się cieszę!!! ale stracha narobiłaś mi niezłego nienie.gif
skierka
Annad to chyba superowo, jakby powiedziało moje dziecię .
Gratki
perelka00007
Annad to gratulacje!!!!!Spokojnych 9 miesięcy:-)i śmiało pisz u nas na ciążowym!
annad
20.05.2013 - 5139,2 mlU/ml ( 5tc i 7d )

22.05.2013 - 10422,2 mlU/ml (6tc i 1d )
annad
Hogata wybacz kochana ale pisałam a tu mi prąd wyłączyli icon_sad.gif jak tylko się pojawił to zaraz wskoczyłam na forum icon_smile.gif
hogata61
Akurat w takim momencie prąd wyłączyli, no co za zbieg okoliczności icon_smile.gif Ważne,że już wiemy co i jak, przeżyję już te moje pół godziny mega strachu icon_razz.gif
skierka
Dziewczyny, bo dostane szału. Co muszę wdusić żeby pokazały mi się w końcu suwaczki. Utworzone mam w prywatnych komunikatach umieściłam, ale ich w postach nie widać
Sierota jestem
perelka00007
w panelu kontrolnym (w pasku u góry tam gdzie jest twój login po prawej stronie) wybierasz zakładkę edytuj sygnaturę, tam kopiujesz link suwaczka utworzonego na wybranej stronie potwierdzasz i gotowe.
Moriah
annad No to śliczny przyrost - gratulacje po raz kolejny przyszłą mamusiu icon_biggrin.gif

skierka Odpisałam ci na prv, mam nadzieję, że w miarę zrozumiale. Z resztą perełka też widzę, że już ci wszystko napisała.
kasiula_poznan
Annad hurrrra! Gratki raz jeszcze!
annad
Moje Panie czy oglądacie tv...wrzucam temat, który może Was zmusi do odzywania się icon_smile.gif
Czy któraś ogląda Top Model...jeśli tak to jak myślicie która wygra...ja stawiam na Marcele, jakoś tak sympatyczna w moich oczach. Ta co wczoraj odpadła to miała prawdziwe, kobiece , sexi kształty no ale wiadomo świat modelingu ma rozmiar zero.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.