To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
dorsim
CYTAT(okruszek @ Sun, 23 Jun 2013 - 08:56) *
cześc dziewczyny
wpadam z mała nowiną, dziś zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowym. strasznie się boję, ale też i cieszę. proszę o kciuki za jutrzejszą betę.


łał ale nowina !!!! icon_smile.gif
Mocno, bardzo mocno trzymam kciuku &&&&&&&&&&&
Tigerek
CYTAT(okruszek @ Sun, 23 Jun 2013 - 08:56) *
cześc dziewczyny
wpadam z mała nowiną, dziś zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowym. strasznie się boję, ale też i cieszę. proszę o kciuki za jutrzejszą betę.

JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPI icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(ksiwik @ Sun, 23 Jun 2013 - 11:13) *
poziomkaMam nadzieję że za rok, o ile wszystko dobrze pójdzie icon_smile.gif


A czemu ma nie pójśc? SUM to już w zasadzie formalnośc. Przynajmniej ja to tak odbierałam, pomimo że na SUM robiłam inny kierunek (z elementami tego, co miałam na lic) i musiałam sporo wiedzy uzupełnic. Dasz radę! Pomyśl, że to już tylko rok icon_smile.gif
Moriah
okruszek AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa chwilę mnie nie było a tu takie wieści!!!!! Oby beta wyszła ładna - czekamy na ciebie na ciężarówkowym icon_biggrin.gif


ksiwik Idziesz jak burza kobitko! icon_smile.gif

skierka Szkoda, że nie wyszło. No ale jest szansa, że kolejny cykl będzie jajeczko z lewego jajnika wtedy czeka was dużo "ciężkiej pracy" icon_razz.gif

Poziomka Oj ci faceci.... z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej.



annad
Okruszek czekałam na taką informację od Ciebie. Kciuki za jutrzejszą betę!
skierka
Okruszek czekamy na wyniki bety. Na razie super wiesci;)
okruszek
dziewczyny moja dzisiejsza beta to 246,5 a progesteron 25
annad
Okruszek to chyba 5 tc icon_smile.gif GRATULUJĘ brawo_bis.gif
Moriah
Okruszek No to cudowne oficjalne wieści icon_smile.gif Ogromnie się cieszę!!
zajÄ…c_Poziomka
Okruszek, gratulacje! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
perelka00007
brawo_bis.gif Okruszek GRATULACJE!!!
Moriah
Okruszku - wpisałam cię na listę, datę dałam marcową, ale jak już będziesz miała PTP to odpowiednio skoryguję.
salamandra.79
okruszek bardzo siÄ™ ciesze i gratuluje!!!!
pipistrellus
okruszek Suuuuuuper!! GratulujÄ™ bardzo, bardzo, bardzo!!
dorsim
okruszek moje gratulacje !!!!! 06.gif
Ksiwik
okruszekGratulacje!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Informacja dla pozostały nie zapłodnionych Dziewczyny bierzemy się ostro i namiętnie do roboty a tm bardziej że sezon urlopowy ku temu sprzyja , bo inaczej to zostaniemy tu same 03.gif
zajÄ…c_Poziomka
ej, nie zostawiajcie mnie tu samej 37.gif
Ksiwik
PoziomkaNie jesteś sama, tylko jestem w szoku że w przeciągu trzech miesięcy tak wiele z nas tutaj obecnych jest już w wersji 2w1 icon_smile.gif
dorsim
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Mon, 24 Jun 2013 - 18:12) *
ej, nie zostawiajcie mnie tu samej 37.gif


Nie martw się, ja jeszcze pewnie tutaj trochę posiedzę 29.gif , chociaż mało się odzywam to cały czas jestem i was podczytuję. Ja niestety ten miesiąc muszę sobie odpuścić bo biorę leki na zatoki. Zobaczę co powie lekarz w połowie lipca, i co dalej z moim leczeniem. Jak wszystko będzie dobrze to w sierpniu bierzemy się do roboty icon_wink.gif A na razie muszę czekać.

pozdrawiam
kasiula_poznan
No proszę, chwilę mnie nie było, a tu takie wiadomości!

Okruszek GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajÄ…c_Poziomka
Mój jajnik oszalał... Przedwczoraj kłuł jak oszalały, wczoraj kilka razy w ciągu dnia, dziś też. Już myślałam, że o mnie zapomniał, a tu znowu :/ Chyba trzeba będzie odwiedzic gina jak nie przejdzie icon_sad.gif

Dziewczyny, my też damy radę icon_smile.gif Tylko my sobie założymy jakiś wiosenny wątek, o! icon_smile.gif
Tigerek
zając_Poziomka - ja już 2 lata tutaj prawie siedzę i raczej szybko was nie opuszczę coś mi się zdaje więc spokojnie icon_razz.gif - samotność ci nie grozi icon_wink.gif
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(Tigerek @ Mon, 24 Jun 2013 - 22:14) *
zając_Poziomka - ja już 2 lata tutaj prawie siedzę i raczej szybko was nie opuszczę coś mi się zdaje więc spokojnie icon_razz.gif - samotność ci nie grozi icon_wink.gif


To takie moje szczęście w Twoim nieszczęściu icon_wink.gif

No i jeszcze mnie biegunka dogoniła icon_sad.gif cudownie po prostu icon_sad.gif Szkoda, że nie wymioty, bo bym się chociaż połudzic mogła icon_wink.gif
okruszek
dziewczyny nie poddawajcie się, ja tu siedziałam przeszło dwa lata, były wzloty i upadki, dziewczyny przychodziły i odchodziły a ja tu tkwiłam....
pipistrellus
okruszek wiem jak dlugo walczyłaś i jak ciężko było. Dlatego tym bardziej cieszy twoje szczęście teraz icon_smile.gif Ale ja sama czasem myślę, że nie wiem czy mi starczy sił, bo ciągle mam pod górkę. I do tego mieszkam na kompletnym odludziu, do sklepu mam daleko, a co dopiero do lekarza. Nie mówiąc już o porządnej klinice, bo wszędzie to min 1,5 godz. drogi samochodem, a ja najlepszym kierowcą nie jestem i strasznie się boję, że na takiej długiej trasie stanie się coś nad czym nie zapanuję. Do tego mieszkając na odludziu kompletnie nie mam wprawy w jeżdżeniu po mieście i wizja przebijania się przez Kraków lub Katowice, gdzie jeżdżą "straszne" autobusy i co gorsza tramwaje, po prostu mnie paraliżuje. Ale z drugiej strony wiem, że nie mogę się poddać, więc chyba trzeba się wziąć w garść i po urlopie zasiąść za kierownicą icon_smile.gif Teraz czekam na kontrolę po histeroskopii i zobaczymy co dalej.
Ksiwik
Moje miłe koleżanki oświadczam że rozpoczynam długo wyczekiwany sezon urlopowy icon_smile.gif
Młoda w piątek ma zakończeniu roku a dziś musiałam ją odebrać pilnie ze szkoły bo dostała wysokiej gorączki , wizyta u lekarza i diagnoza -angina. Oby do piątku jej przeszło i na odebraniu świadectwa była w miarę w formie.
Tak długo czekałam na urlop i jak dziś weszłam do domu, to pierwsze co zrobiłam to wzięłam się za generalnie porządki w szafkach he he , Odpoczywać będę jak wyjadę z Polski do Obrączkowego jak dobrze wszystko pójdzie to najpóźniej w poniedziałek powinnam ruszyć do De.
Moriah
Poziomka, dorsim, Tigerek Przykład Okruszka świetnie pokazuje, że nie można się poddawać i za wszelką cenę dążyć do upragnionego celu. Czasem tylko droga jest nieco dłuższa i bardziej wyboista.

ksiwik Na ciebie też przyjdzie kolej. Ja nadal jestem w szoku, że tym razem poszło nam tak szybko - zaledwie w czwartym cyklu. Poprzednio staraliśmy się równo rok.
No i super, że wreszcie doczekałaś się urlopu! Jak TM będzie zawsze pod ręką wasze szanse rosną icon_smile.gif

skierka
Okruszek moje gratulacje!

Ja już czwarty rok sie zmagam z problemem zajścia w ciażę juz tracę nadzieję. 32.gif
Mam nadzieję, że to już tylko kwestia czasu, bo sie wykańczam psychicznie. W sobotę siedziałam sama w domu i przeżywałam kryzys - wszystkiego - a przede wszystkim wiary. Coraz gorzej ze mną. Całe dorosłe życie marzę o dzieciach. Na szczęście udało mi sie mieć Emilkę, ale ja mrzę o dzieciach. Nie chcę mieć tylko jej. Od 18 r.ż. codsziennie myślę o ciąży. Ile można?Ech... To już ....13 lat? z krótką przerwą na młodą
okruszek
skierka nie wolno sie poddawać. Widzisz nasza Kinga też już ma skończone 5 lat i trochę to nam trwało.... niestety nie obyło się bez straty dzieciątka. Może powinnaś zmienić lekarza? zapisać się do kliniki specjalistycznej? po sobie wiem że oni potrafią pomóc. Na pierwszej wizycie byłam w zeszłym roku w lipcu, trochę to trwało diagnoza, leczenie i dopiero ponowne starnia... ale jestem dobrej myśłi teraz. Nie raz były łzy i rozczarowanie, miałam dosyć jeżdzenia dwa razy w tygodniu po 120km do kliniki i nie raz chciałm zrobić sobie przerwę bo byłam już tym zmęczona.
skierka
Okruszek no właśnie niedawno zmieniłam lekarza i w końcu zaczął mnie diagnozować. Miałam badane hormony i potem drozność jajowodów, które okazały sie być zatkane. Teraz jeden mam całkowicie drożny , a drugi cieniował sie śladowo, wiec tam jest gorzej. Teraz był dopiero pierwszy cykl starań po hsg także w sumie zaczynamy od zera. A na specjalistyczną klinikę mnie nie stać podejrzewam i na dojeżdżanie też. Jeżeli to by mnie ratowało to musze odpuścić, b finansowo już ledwo ledwo. Czytałam o waszym nieszczęścciu z dzieciątkiem. Tak sobie myślę, że już lepiej tak długo nie zachodzić, ale nie tracić dziecka, niz tak krótko się nim cieszyć. Może lepiej jak jest tak jak teraz. Tylko ja juz czasami nie daje rady psychicznie.
asas87
CYTAT(okruszek @ Sun, 23 Jun 2013 - 08:56) *
cześc dziewczyny
wpadam z mała nowiną, dziś zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowym. strasznie się boję, ale też i cieszę. proszę o kciuki za jutrzejszą betę.



Okruszku prawie codziennie tu wchodziłam i czekałam i czekałam i czekałam. Nawet przestałaś się zbytnio udzielać, ale wierzyłam że Ci się uda, że skoro mi się udało po takich przejściach to uda się i Tobie i stało się wchodzę paczam i paczam i napaczyc się nie mogę. Wiem ile Ci to czasu zajęło bo mi podobnie dlatego tak bardzo chciałam. Trzymam kciuki oby juz teraz wszystko było tylko lepiej impreza.gif
Tigerek
A u mnie klamka zapadłą w tym cyklu, tempka opadła i jutro okres. Ech.
Moriah
Skierka Na innym forum dziewczyny poleciły mojej przyjaciółce stronę WielkieChcenie - grupa wsparcia, warsztaty psychologiczne, indywidualne konsultacje - skierowane właśnie do osób długo starających się, po stracie lub w trakcie adopcji. Może ci się przyda.

Tigerek icon_sad.gif TulÄ™....
zajÄ…c_Poziomka
Zakładając cykl 26dnoiwy: w okolicach dni płodnych miałam płodny śluz, dziś powinnam dostac okres.
Zakładając cykl 30dniowy: w okolicach dni płodnych miałam kłucia jajnika, okres za tydzień.

I teraz sama już nie wiem co myślec icon_razz.gif
Tigerek
Nie myśleć icon_biggrin.gif

Ja od piÄ…tku nowy cykl.
Moriah
Poziomka Tigerek dobrze radzi - nie myśleć. Co ma być to będzie, teraz już nie masz na to wpływu. Czekamy co przyniesie najbliższy tydzień....
Ksiwik
My powoli się pakujemy do wyjazdu. We wtorek opuszczamy Polskę na jakieś 8-9 tygodni. Obraczkowy już po nas przyjechal i tylko z politowaniem na mnie patrzy a raczej na moje walizkowe dylematy " co ja ma ze sobą zabrać " icon_smile.gif. Odezwę się w środe.

Milej niedzieli.
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(Moriah @ Sun, 30 Jun 2013 - 17:24) *
Poziomka Tigerek dobrze radzi - nie myśleć. Co ma być to będzie, teraz już nie masz na to wpływu. Czekamy co przyniesie najbliższy tydzień....


Ale ja nie myślę o ciąży icon_razz.gif Ja myślę o @, że mnie głupia dopadnie w najbardziej zapracowany dzień icon_sad.gif Nie nastawiam się ani trochę. A mam już jej objawy, więc może nadejśc zarówno jutro jak i w piątek dopiero :/ Ale piersi to mnie tak masakrycznie bolą icon_sad.gif :/
zajÄ…c_Poziomka
Ja to jednak jestem świnia! Dopiero marudziłam, że mnie tu zostawicie samą... icon_wink.gif

Tigerek
GratulujÄ™ icon_smile.gif

Czyli zostajÄ™ ja...
hogata61
Poziomka- GratulujÄ™!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
zajÄ…c_Poziomka
Dziękuję icon_smile.gif Strasznie się cieszę. Miałam czekac na wyniki bety i powiedziec mężowi wieczorem, jak wróci z pracy, ale już mu wszystko wychlapałam przez mms icon_wink.gif

edit:
Tigerek, czekamy na Ciebie, wierzę, że szybko do nas dołączysz. Nie ma innej możliwosci!
Moriah

CYTAT(zajac_Poziomka)
Ale ja nie myślę o ciąży icon_razz.gif Ja myślę o @
Hmmm dzisiejszy test wyraźnie pokazuje, że chyba jednak będziesz musiała zacząć myśleć o ciąży icon_biggrin.gif

Ogromnie siÄ™ cieszÄ™ i gratulujÄ™!!!
Zaczynam wierzyć, że mam faktycznie jakąś dobrą rękę do zakładania udanych wątków icon_wink.gif
kasiula_poznan
ZajÄ…c Poziomka GRATYYYYYY!!!!!!! Spokojnych 9ciu miesiecy!



Tigerek nie bój nic ja też tu jestem. Ale spoko Kochana, oglaszam lipiec miesiacem dobrych wiadomości!
zajÄ…c_Poziomka
Dziękuję icon_smile.gif
Właśnie dostałam wynik bety: 165.1 mUI/ml
perelka00007
ZajÄ…c_poziomka gratulacje!!!!!:-)
zajÄ…c_Poziomka
Tigerek, hogata61, Moriah (zdecydowanie masz rękę icon_smile.gif ), kasiula_poznan, perelka00007, dziękuję icon_smile.gif

Ale mi się nudzi... odświeżam forum co minutę. Mąż jeszcze w pracy. Nie mogę pójśc spac (a chetnie bym poszła), bo jak przyjedzie to muszę jeszcze pojechac cos załatwic.... i się nuuuuuuuuuudzę przez to. Piszcie coś icon_smile.gif
skierka

ZajÄ…c poziomka moje gratki!!!!!

No i jeszcze ja zostałam. i moje "pozytywne" nastawienie.
Dzisiaj mój 10dc. Przy założeniu, że owulkę będeę miała ok 12dc (cykle 26 dni), przytulanie było wczoraj rano. Dziś lekkie plamienia. Ale niestety w najważniejsze dni męża brak. Zobaczymy sie dopiero w czwartek czyli na ostatni gwizdek. z moim szczęsciem, to już będzie za pozno. Zadziałać by musiało to wczorajsze. Ale to chyba za wcześnie. Jeszcze jest opcja, że będę miała krótszy cykl.
Ale namieszałam.

Moriah prowadz jeszcze ten wątek, cobyśmy wszystkie sie załapały icon_smile.gif
pipistrellus
Zając no i proszę, przez wątek staraczkowy przeszłaś jak burza icon_smile.gif Gratulacje!! Na ciążowym trochę dłużej zabawisz icon_smile.gif

Tigerek to co? Zaczynasz wakacje? TrochÄ™ odpoczynku na pewno ci siÄ™ przyda.

ksiwik trzymam kciuki za udany urlop icon_smile.gif
Tigerek
pipi - wakacje od 11go mam. Jakoś do połowy sierpnia.

I doła zdaje się hormonalnego przy @.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.