To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
hogata61
Zrobiłam go tylko po to popołudniu żeby zobaczyć jakie są, jak się zachowują i w ogóle, a teraz mam doła bo nie wiem icon_sad.gif nie widzę nic z boku, kompletnie nic także chyba jest jedna. Mówię że one chyba po prostu tak mają,. jeśli wyżłobioną kreskę widzę też na świeżym teście. Ale spoko mam ich jeszcze 9 także będziemy testować co dzień rano, a jak nie wyjdzie to kupimy następne i jak w końcu zajdę w ciążę to będę wiedzieć dokładnie w którym dc najwcześniej wyszedł mi test. Może to głupie ale tak już mam prawdziwy ścisły- chemiczny umysł- analiza, analiza i jeszcze raz analiza 06.gif
Moriah
ana Dzięki za pomysł icon_smile.gif Chyba faktycznie tak zrobię...

hogata Tym na tu bajek i wyżłobieniu nie opowiadaj... bo niezależnie czy kolor jest kremowy czy łososiowy jak cokolwiek wyszło w miejscu na drugą kreskę to musi być TO icon_smile.gif

Przejeżdżka tylko do sklepu i z powrotem... i wiecie co? Jak się jedzie do marketu samemu to i samemu trzeba zakupy do domu wtargać - nie da się wjechać autem na VI piętro icon_razz.gif
salamandra.79
hogata zobaczysz ze będziesz miała 2 kreski i to w tym cyklu....spokojnie.....
salamandra.79
hogata zrobila test a u nas się tłok zrobil....dziewczyny co się nie odzywacie...widze was!!!!!!!!
annad
Hogata nie smuć mi się tu...to Ty masz być moim wsparciem więc bez smutków! Rano zrobisz z porannego i będziesz lepiej widzieć kreseczki.

Ja próbowałam dzwonić do laboratorium ale tylko sekretarka się włącza 21.gif pozostaje mi czekać do poniedziałku. Ja dziś miałam/mam ostatni dzień opieki. Weekend niestety pracujący, w niedzielę mamy w Poznaniu półmaraton więc pewnie znów będą nadgodziny...ale od poniedziałku mam 5 dni urlopu jeszcze za zeszły rok. Nie będę miała czasu na rozmyslanie o poniedziałkowych wynikach:)
annad
Moriah ale jak fajnie się robi samemu zakupy, nawet kosztem ich wnoszenia. Ja mam z T zasadę, że zakupy zostawiam w aucie a on je wnosi 06.gif
okruszek
annad, hogata trzymam kciuki!
mam nadzieję że powiększycie grono zimowych dzieciaczków
annad
Okruszek ja mam nadzieję, że i Ty niebawem ogłosisz nam dobre wieści...z całego serca Ci tego życzę!
hogata61
Annad- no właśnie miałam pytać czy dzwoniłaś. Dziękuję za wiadomość, szkoda ale cóż zrobic icon_sad.gif Biedna w pracy będziesz siedzieć ale z drugiej strony mniej będziesz myśleć i szybciej czas na czekanie zleci. Ja też w weekend jadę do pracy na parę godzin zrobić analizy także będziemy razem icon_smile.gif

Moriah- ja też uwielbiam samotne zakupy i wiem jak to z noszeniem, jak nie ma MM to Wojtek sam siedzi w domu a ja biegam w tą i w tamtą po zakupy.

Mój M też mówi,że widzi tylko wyżłobienie lekko zabarwione więc to jednak chyba tylko to icon_smile.gif

Salamandra a Ciebie przed spodziewaną @ też mocno bolały jajniki? mnie aż skręca, 2 dni jeden teraz 2 dni drugi, ginek mówi,że to nie od luteiny to co?

salamandra.79
hogata mnie bardziej pobolewał brzuch jak na @

a teraz odczuwam jakbym połknęła balonik...no i krzyz mnie bobolewa jak za dużo stoję...ogólnie czułam się zle...piersi szczególnie sutki bolały ...teraz od czasu do czasu zaboli mnie cala piers, zwłaszcza lewa....

...kurdw wiecie co znow mam dziwne myśli wlasnie poszlam obejrzeć moje testy i się zastanawiam czy te slabe kreski to właśnie oznaka ciązy...ale mdli mnie rano, dziś miałam nawet zgage ... MYSLICIE ZE TAK PSYCHIKA NA NAS DZIALA?

boje się ze jak pojde do lekarza to powie ze sobie ciąze uroiłam albo ze jest puste jajo...JA CHYBA ZARAZ ZWARIUJE!!!!!
salamandra.79
ALE CZY BY AZ 3 TESTY KŁAMAŁY?

Kurde musze czekac jeszcze caly tydzień na wizyte u gina....mam nadzieje ze nie ciesze się bez powodu...bo chyba bym nie przezyla porażki....

annad
Hogata wprawdzie pytanie było do Salamandry ale ja przez ostatnie kilka dni czułam wyraźne kłucia/bóle jajników...co to oznacza to dowiem się w poniedziałek.
hogata61
salamandra- no mnie właśnie tak bolą jajniki na @, tylko że teraz dużo bardziej,aż mnie skręca dosłownie. Nie wiem może jednak ginek miał rację i to może być zapalenie jajników icon_sad.gif Ja myślę,że Ty sobie na pewno nic nie wkręcasz!!! ciąża jest jak byk. Jak czujesz się nie pewna to zadzwoń do ginki i idź już w poniedziałek!!!
annad
Salamandra spokojnie...testy zapewne nie kłamały...kreska to kreska, nie ważne że słaba, łososiowa czy kremowa - jak jest kreska to powinnaś się cieszyć! Zawsze możesz kupić sobie test i zrobić jutro...choć ja na Twoim miejscy już bym gnała po test aby sama siebie uspokoić. Zrób test i zobaczysz, że znów ujrzysz dwie kreski icon_smile.gif Twoje nerwy nie pomogą maluszkowi, chcesz aby Wasz Chrupek był znerwicowanym chłopcem icon_wink.gif
hogata61
No to annad mam nadzieję,że bolą nas z tego samego powodu. Ja nigdy tak nie miałam, nigdy, ale teraz pierwszy raz biorę luteinę więc myślałam że to stąd.
annad
Salamandra zawsze możesz podjechać na IP i zrobią Ci USG to się uspokoisz.
salamandra.79
hogata a mnie się wydaje ze ty jednak dołączysz do grudniówek i chyba czerwony dywan Ci rozłożę...
zresztą nie chyba tylko na pewno......oj grudniowe cuda pchają się nam ....
annad a Tobie wysypię płatki róz... ino się tylko skus a dzidzia niech się ruszy bo ja ciotka za uszy poruszy
annad
Hogata fajnie gdyby to było TO...ale byśmy rządziły na grudniówkach icon_wink.gif
salamandra.79
jeśli powiedziałaby małzowi ze jade na izbe to chyba by mnie wyśmiał on i tak uważa ze za bardzo bzikuje.... mój sprawia wrazenie twardego ze nic go niby nie rusza...
annad
Salamandra ja bym mogła i po rozżarzonych węglach przejść jakby się udało...ale nie nakręcam się...
salamandra.79
annad wiec trzymam cie za słowa... i w maju jak będę w Twojej okolicy to Ci węgielki podrzucę!!!!
hogata61
Annad, salamandra- ale byłby dym 02.gif staraczkowym wyjadaczkom nikt by nie podskoczył icon_smile.gif totalitaryzm, monopol i cokolwiek jeszcze icon_smile.gif tylko zabierzmy ze sobą koniecznie jeszcze Okruszka, Moriah, Pipi, tigerka, Kasię, martuchę i Xantium bo bez nich nie idę icon_smile.gif

Ach nie ma co marzyć ma być co będzie, czekajmy a się doczekamy icon_smile.gif

A i jeszcze dorsim, zapomniałam bo niegrzeczna dawno się nie odzywała!
annad
To ja dorzucę Kasieńkę, Xantium, TigereK i Martuchekluche icon_smile.gif

edit. lista edytowana już przez Hogatę icon_smile.gif
salamandra.79
ale byśmy roz*****ziuszke tam zrobili.....tyle grudniowych ciężarówek naładowanych hormonami... oj działo by się działo az by nam forum przerwało.....złacza by się przegrzały tak by grudniowe panny szalały!!!
annad
Zamknęli by grudniówki icon_wink.gif Ja zasiadam przed tv bo zaczyna się mecz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk...trzymać kciuki za Poznaniaków icon_smile.gif
hogata61
Annad- się rozumie icon_smile.gif ja też zasiadam do filmu. Słodkich snów i do jutra icon_smile.gif

Salamandra nie czuje jak się jej rymuje icon_smile.gif
dorsim
CYTAT(hogata61 @ Fri, 05 Apr 2013 - 21:35) *
A i jeszcze dorsim, zapomniałam bo niegrzeczna dawno się nie odzywała!


haha widziałaś mnie ze was podglądam ? icon_wink.gif Cały czas was podczytuję, ale u mnie nic ciekawego. Dzisiaj dostałam okres, więc teraz kilka dni luzu mam 29.gif Jakoś ostatnio troszkę odpuściłam sobie starania,mam sporo na głowie w pracy i ogólnie tak wszystkiego się nazbierało. No ale już teraz jak tylko @ się skończy to bierzemy się ostro do roboty icon_wink.gif Może uda załapać się na styczeń, tak jak w przypadku mojej Marysi.

Ja dziewczyny wszystkim bardzo wam kibicuję i mocno trzymam kciuki za każdą z was.

annad a to ty taka fanka piłkarska jesteś ?? Widzę że już 1-0 prowadzicie. U nas mecze lecą na okrągło, jak nie polska liga to angielska. Mój mąż gra w piłkę ale w niższej lidze.


pozdrawiam was serdecznie wszystkie.
annad
dorsim no wreszcie się odezwałaś nienie.gif u nas tez raz lepiej raz gorzej więc pisz z nami! Co do piłki nożnej to kiedyś za Lechem zjeździłam cała Polskę. Teraz już tylko kibicuję przed tv icon_smile.gif Tata zaraził mnie tym hobby...od kiedy pamiętam to tata jeździł na mecze i jak podrosłam to musiał mnie zabierać ze sobą i tak pokochałam ten sport icon_smile.gif Zresztą ja zawsze wolałam chodzić po drzewach niż bawić się lalkami...i Zosia chyba ma to po mnie icon_smile.gif
dorsim
Obiecuje poprawę i będę pisać więcej icon_smile.gif
To widzę że niezła z Ciebie kibicka. Ja swojego czasu też chodziłam na mecze , na Widzew, i to dobre 10 lat, a teraz mam tak jak ty i raczej oglądam przed tv Chociaż obiecałam Marysi że jak tylko się zrobi ciepło to zabierzemy ją na mecz na Widzew.

Ja idę już spać, ledwo żyję dzisiaj bo Marysia w nocy mi kiepsko spała a ja razem z nią.Najpierw się wierciła a później obudziła się o 4 w nocy i stwierdziła że spanie jest nudne 37.gif i tak nie spała ponad godzinę, No i jak rano zadzwonił budzik to wyłączyłam i przysnęłam dalej. No i do pracy się spóźniłam . A teraz ledwo już żyję. Mam cichą nadzieję że juto chociaż do 7-8 pośpimy icon_smile.gif

życzę udanego weekendu
Moriah
Ale z was gaduły..... kilka h mnie nie było i już dwie strony zapełniłyście....

Salamandra A ty nie robiłaś sobie bety? Zawsze możesz pojechać do szpitala na IP i zrobić. Ja tak ganiałam jak w piątek po południu zobaczyłam dwie krechy.... najpierw sobie wmawiałam, że doczekam do poniedziałku :> a potem zgarnęłam męża i kazałam się zawieźć do szpitala icon_biggrin.gif Rodzinę jeszcze z samochodu obdzwianiałam, bo nie mogłam doczekać do powrotu do domu...

Chętnie bym poszalała na jednym wątku z wami, ale ja nie chcę drugiego grudniowego 29.gif biedak ma mikołajki, urodziny i święta w jednym m-cu i potem musi czekać do maja (imieniny) i coś jeszcze na dzień dziecka wpadnie i znowu pół roku czekania na najbliższą okazję prezentową icon_rolleyes.gif

dorsim No wreszcie sobie o nas przypomniałaś.... jak tak będziesz często znikać to ani zauważysz jak tu 3/4 ekipy na wątku staraczkowym się wymieni.... Bo ja coś mam dobrą rękę... już dwie wygoniłam na ciężarówki, kolejne dwie na wylocie.... icon_biggrin.gif
pipistrellus
hogata wiesz, mi też trafiła się taka "zarysowana" partia testów ciążowych z allegro (dodane gratis do testów owu), ale jakoś żadna łososiowa/kremowa kreska mi się w tym miejscu nie zrobiła. Więc kciuki trzymam mocno zaciśnięte. Na pewno nie wytrzymasz dłuzej niż do rana, więc prosimy o informację po porannym siku icon_smile.gif
annad
Hogata i co zrobiłaś test...czekam i czekam ....
annad
dorsim Z OKAZJI TWEGO ŚWIĘTA NAJLEPSZE ŻYCZENIA...SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZEGO MARZENIA



Uploaded with ImageShack.us

kasienka33
Annad zrobilas test jeszcze raz? icon_smile.gif
Dorsim sto lat, oby ten rok byl jednym wielkim pasmem szczesc, zero zmutkow icon_smile.gif
Salamandra kreska to kreska, jestes w ciazy i tyle 06.gif
kasienka33
salamandra widze ze ty moj rocznik 06.gif
salamandra.79
witajcie!!!


a ja myslalam ze juz beda wiesci o testach porannych a tu nic cisza


Kasienka pewnie jestesmy najstarsze na tym forum...ale ja czuje sie mloda duchem!!!
Majka 82
CYTAT(hogata61 @ Fri, 05 Apr 2013 - 20:35) *
Te testy są do in vitro bo w stanach i innych daleko rozwiniętych krajach takie testy dostaje się za darmo po zabiegu. Wiadomo,że wykrywają ten sam hormon tylko,że może być w innym stężeniu. Dla mnie to jest dziwne,że nie piszą przy jakim.


Moze ja sprobuje to troche sprostowac. Testy na ktorych jest napisane, ze sluza do diagnostyki in vitro nie maja nic wspolnego z tym, w jaki sposob zostala poczeta ciaza.

"in vitro" oznacza po prostu "do uzytku zewnetrznego", czyli poza organizmem, bo uzycie tego testu, to nie ingerencja we wlasny organizm.

"uso interno" oznacza "do uzytku wewnetrznego", czyli po porstu cos co wprwadzamy do organizmu, jak np leki.


kasienka33
Salamandra pewnie najstarsze,ale ja tak tak ty ja mam ciagle osiemnascie i cwiartke 06.gif
salamandra.79
mialam dzis niezly sen...snilo mi sie ze byla u gina i okazalo sie ze bede miec czworaczki!!!!! oj wstałam wystraszona......moj m sie smieje...bo mowi ze najlepsze bedzie jak pojde do gina i sie okaze ze ciązy nie ma....az mi sie smutno zrobilo...
ana84
CYTAT(salamandra.79 @ Sat, 06 Apr 2013 - 12:40) *
mialam dzis niezly sen...snilo mi sie ze byla u gina i okazalo sie ze bede miec czworaczki!!!!! oj wstałam wystraszona......moj m sie smieje...bo mowi ze najlepsze bedzie jak pojde do gina i sie okaze ze ciązy nie ma....az mi sie smutno zrobilo...



salamandra Ty chyba przeżywasz te wczorajsze bliźniaki ;p




aja czekam i też się zastanawiam czy któraś z dziewczyn dołączy do naszego grona icon_smile.gif
salamandra.79
ana chyba tak i powiem ci ze im więcej o tym mysle tym bardziej się przekonuje ze damy sobie rade w razie podwójnego szczęścia...

znow mnie krzyz pobolewa ale ogolnie czuje się badzo dobrze...nawet piersi już mnie tak nie bolą


o widze hogata pisze i jak tam test??
hogata61
Sprawozdanie:
Z porannego siku- znów wyżłobienie lekko różowe bardzo cieniutkie - ja mówię,że nie, mąż twierdzi,że tak i się kłóci a ja jetem pewna,że to nie to
Potem z następnego siku zrobiłam taki test, który nie miał wyżłobienia i nic zupełnie nic na nim nie ma.

Będziemy sprawdzać dalej.

Miłego dnia Dziewczyny!!!

Majka- oczywiście masz rację.Sam termin to właśnie oznacza, tylko nie na wszystkich testach tego typu jest tak napisane! Inną drogą takie testy są po prostu rozdawane np. w Stanach, Kanadzie i dlatego można je kupić u nas po 1zł.
ana84
hogata no to sprawdzaj, może te pierwsze testy są bardziej czułe - taką mam nadzieję i tego Ci życzę icon_smile.gif
salamandra.79
hogata jeszcze nic stracone zreszta jak wiesz musi czasem to potrfac zanim 2 kreski się pojawią... ja jestem tego przykładem

trzymam kciuki!!!
Moriah
b]dorsim[/b] Wszystkie naj, naj, naj... a przede wszystkim spełnienia marzeń i dwóch kreseczkach icon_biggrin.gif

hogata Póki @ nie ma to nadal trzymam kciuki.....

Salamadra Wiesz co, jakoś tak mi się głupio zrobiło, a przecież to nie mój mąż wygłosił taki beznadziejny tekst... :/

Majka Zupełnie nie pomyślałam, że wyjaśnienie może być takie proste icon_wink.gif Jakoś moje myśli nie poszły tymi torami.


Xantium
Witajcie!

Ależ Wy produkujecie, nadążyć z czytaniem nie można.
U nas rodzinkowa wizyta u dentysty w porządku. Ola ma wszystkie ząbki zdrowe, ale jedziemy w przyszłą sobotę na lakierowanie, ja miałam 3 ubytki, jeden już zaleczony, a mąż 4 ubytki i już ten najgorszy w połowie zaleczony. W kolejną sobotę następny rodzinny wyjazd do dentysty, ja jeszcze w czwartek idę, żeby już mieć po tym tygodniu spokój. Normalnie, aż mnie dziwi moja determinacja icon_smile.gif
W poniedziałek USG dowcipne - i to będzie 14 dc 29.gif

hogata - oj hogatko hogatko, zaciążyłaś nam tu Kochana, a tak dziewczyny w samych kapciach w środku nocy po testy chciałaś ganiać icon_smile.gif

annad - miłego patrolowania jutro, mam nadzieję, że będzie cisza i spokój icon_smile.gif

Moriah - trzeba było zakupy w samochodzie zostawić i małża po nie pogonić, a co, niech się przyzwyczaja icon_smile.gif do dźwiganaia i pomagania żonce!

Co do mojej obecności na grudniowym wąteczku ciążowym, to ja rezygnuje, za to chętnie zapiszę się na lutowy icon_smile.gif zawsze mi się marzyło takie "walentynkowe" dziecie icon_smile.gif - ktoś zapisuje się ze mną? BTW dziewczyny, jakiej płci byście chciały dzieciątko (tak tak wiem, że żeby było tylko zdrowe, ale myślę, że każda z nas ma jakiś tam swój cichutki typ 06.gif ) Ja bym bardzo chciała drugą dziewczynkę, ale postanowiłam, że zrobię sobie niespodziankę i dowiem się dopiero przy porodzie. W razie czego imionka i dla chłopca i dla dzieczynki już mam obmyślone icon_smile.gif
hogata61
Dorsim- sto lat sto lat!!! Spełnienia wszelkich marzeń i powodzenia na każdej drodze życia pijak.gif

Xantium- cieszę się,że u dentysty ok. Determinacja wzorowa!!! icon_smile.gif Jeśli chcesz lutowy to ja go Ci serdecznie życzę!!! Ja generalnie zupełnie nie sądzę,że to jest ciąża. Będzie co ma być zobaczymy. Na pewno dowiecie się pierwsze icon_smile.gif A ja tak jak i w poprzedniej ciąży permanentnie marzę o dziewczynce, zdrowej oczywiście ale córce, tylko,że ze strony mojego męża jest zdecydowana przewaga chłopaków także szczerze nie sądzę aby było mi dane być mamą dziewczynki, gdyby tak było byłabym najszczęśliwsza na świecie icon_smile.gif A imiona wybrane od bardzo bardzo dawna, właściwie od czasu jak byłam w ciąży z Młodym.

Annad- jak tam dziś po służbie? bezproblemowo? test dziś rano robiłaś? 02.gif
salamandra.79
dorsim 100 lat 100 lat.... ale bym zjadla torcika !! podzruc mi kawałek!!!


Moriah
Xantium Super, że tylko ubytki nic większego do roboty nie było.

Co do typów, to ja zdecydowanie chcę dziewczynkę. W pierwszej ciąży też chciałam, nawet cieszyłam się "dziewczynka" przez jakieś 2 tygodnie icon_wink.gif póki inny gin an kolejnym USG nie stwierdził, ze to jednak chłopiec icon_smile.gif
Teraz bym chciała kobitkę do pary. Do chłopca już się przyzwyczaiłam, polubiłam spodnie moro, auta, kolejki i dźwigi, ale nie mogę odżałować ślicznych sukieneczek i warkoczyków 29.gif Za to wiem, że jak się uda, to na pewno będę się starała ograniczać różowości w naszym otoczeniu. 06.gif
dorsim
hej icon_smile.gif bardzo dziękuję za życzenia icon_smile.gif

hogata61 trzymam mocno kciuki że to jednak ciąża &&& życzę Ci tego szczerze.

Xantium ma racje, tak dużo piszecie że i ja nie nadążam czytać tego wszystkiego .\ icon_wink.gif
Moja Marysia jeszcze nigdy nie była u dentysty 37.gif Ale w przyszłym tygodniu idą całą grupą z przedszkola . Ciekawa jestem czy da sobie zbadać ząbki.





Dziewczyny może wy mi podpowiecie. Moja Marysia jedzie w poniedziałek z przedszkola autobusem do teatru. Czy obowiązkowo w autobusie muszą być pasy ? a jak nie ma to co ma nie jechać ? kurcze nie dopytałam się tego ??? i teraz nad tym myślę. To nie pierwszy wyjazd od nas z przedszkola , ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam. A moja Marysia jeszcze nigdy autobusem nie jechała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.