To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
salamandra.79
kasienka oj uwierz mi te nasze @ sa tak samo uparte jak my i lubia nam figle płatac....
martuchaklucha
hej wam jak dzień mija jak się mają nasze ciężarówki ? icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Ja jestem po płodnych więc mocno zaciskać kciukasy ! icon_biggrin.gif
annad
Martucha tylko nie mów głośno, który masz dc bo Hogata zaraz będzie Cię wyganiać w piżamie , w nocy w kapciach wysyłać po test 06.gif
salamandra.79
martuchaklucha zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xantium
Ja jak zwykle mówię Dobry wieczór!

Zaraz idę małą nakarmić, dać jej antybiotyk i położę spać. Strasznie mi mało dnia zostaje po powrocie z pracy icon_sad.gif, a jeszcze przez tą pogodę nie mam na nic ochoty, ciągle jestem zmęczona i spać mi się chce. Fatal normalnie.

Pipi - mam nadzieję, że Cię nie uraziłam 37.gif Moja bratowa urodziła 1 dziecko w wieku 34 lat a drugie w wieku 36 lat, najbliższa sąsiadka też urodziła 1 dziecko w wieku 36 lat. Także spokojnie. Mi ostatnio gin powiedział że wiek 30 - 32 to dobry czas na 2 pociechę. A wymaz zrób koniecznie. Mi w testach ostatnio wyszło, że chorowałam na cytomegalię, a w życiu bym się nie spodziewała, nawet nie wiem kiedy.

Moriah - to jeszcze dobry rocznik, ja mam z 2001 swoje, ale było sprowadzone jako 6 latek z Włoch. Pytałam się o stewię, bo też się nad nią zastanawiałam, ale ja mam kłopoty z cukrem (skoki glukozy).

annad - ja będę sztamę chyba z hogatą trzymała a propos tego testu.... coś mi się wydaje, że to to icon_smile.gif

Moriah, annad - jak tam odpieluchowywanie idzie u Zosi i Eryczka?
hogata61
Annad, martucha- jasne,że będę ganiać w nocy ale bez kapci 03.gif

Ja już wycziłam,że Kasia ma cykl razem ze mną bo w ten sam dzień miałyśmy okres, także Kasiu strzeż się icon_smile.gif

Annad- ja Cię naprawdę podziwiam,że umiesz tak wytrzymać. Mi dziś testy jeszcze nie przyszły bo gdyby były to jutro już walę sprawdzić icon_smile.gif

Xantium- wiem o czym mówisz, bidulka i Ty i Malutka! &&& aby szybko przeszło i żeby szybko więcej luzu było.

A mnie jajniki walą,że szkoda gadać. Ginek twierdzi,że to może być zapalenie jajników, oby to nie było to.
annad
Dziewczyny nie wiem czy ten cykl nie zakończy się @ a to dlatego, że ja nie mam żadnych objawów ciąży...piersi ni bolą, zero zgagi, zero mdłości...stąd moja niechęć do testowania bo wiem, jest duże prawdopodobieństwo 1 kreski. Nie powiem, że czekam na @ ale też tragedii nie będzie bo u mnie to 2 cykl staranek po łyżeczkowaniu.
Hogata jutro pewnie zrobię rano test obiecałam piątek to będzie piątek icon_smile.gif
ana84
annad, ale jesteś jeszcze przed spodziewaną @ a objawy ciąży przecież pojawiają się dopiero ok 6-7 tygodnia i tak naprawdę wiele kobiet dowiaduje się, że jest w ciąży właśnie dlatego, że nie ma @ icon_smile.gif

Ja w każdym razie trzymam za Ciebie mocno kciuki icon_smile.gif
hogata61
Annad- mi się zdaje,że na mdłości i zgagę to zdecydowanie za wcześnie. Piersi mogą boleć ale nie muszą. a to plamienie było bardzo dziwne. Miewasz tak co cykl??? bo u mnie np to normalne że w każdym cyklu ok 20dc plamię a ostatnio nawet od 22dc do miesiączki, ale to problem hormonów,a u Ciebie chyba tego nigdy nie było prawda?
No to ja mam niespokojną noc z czekaniem na rano 06.gif o której z wynikiem się zameldujesz? 02.gif
perelka00007
Annad,martucha trzymam mocno kciuki!!!!!
pipistrellus
Xantium a czym ty byś miała mnie urazić? icon_smile.gif

Ja chyba też po owulacji, bo dziś już płodny śluz zanika, a wczoraj czułam wyraźny ból lewego jajnika. Tak więc przez paskudne grypsko cykl stracony icon_sad.gif
Moriah
martuchaklucha Trzymam kciuki u rąk i nóg!

Xantium Odpieluchowanie na razie w lesie.... Przez święta odpuściłam, bo nie chciałam latać między gośćmi ze ścierą.... a po świętach się przeziębiłam i jestem zdechła, więc mi się nie chciało młodego ganiać ... więc na razie powrót do pieluch.

hogata Ty wyrodna forumko, na mróz i śnieg bez kapci? Pozwól im chociaż w skarpetach zostać icon_wink.gif

annad Ja nie miałam bolących piersi, zgagi czy mdłości.... W okolicach 60dc miałam jedynie uczucie zatrzymania w ody w organiźmie i namówiona zrobiłam test (tak długie były moje "normalne" bezowulacyjne cykle, stąd brak parcia na testowanie) i okazało się, że zaciążyłąm icon_smile.gif


A Eryk się mi rozchorował icon_sad.gif Zadzwonili dziś przed 15 ze żłobka, że po drzemce obudził się ciepły i wyszło 39,3 :/ Na szczęście ktoś zwolnił wizytę u dzieci chorych, więc od razu zaklepałam. Po obejrzeniu i osłuchaniu dowiedziałam się, że to zwykła infekcja wirusowa... Ale do końca tygodnia i tak siedzimy w domku. Gorzej, że byliśmy u jakiegoś innego pediatry a nie naszego prowadzącego i nie chciał mi dać zaocznie kartki do żłobka. A najbliższy termin na kontrolę u dzieci zdrowych to 17.04 icon_eek.gif
A 17.04 wyjeżdżamy na 5 dni do Zakopca icon_smile.gif MM ma szkolenie a na weekend do nas dojedzie. Już rok temu robiliśmy taki manewr, więc mamy obczajoną bazę w hotelu z domowym jedzonkiem i salą zabaw dla dzieci. Ale się cieszę icon_smile.gif
annad
Hogata pierwszy raz miałam plamienie przed @ ... zrobię test jak wstanę czyli koło 8, zrobię test a następnie szybciutko dam znać ... 06.gif ale pamiętaj obiecałaś pocieszenie jak będzie 1 kreska icon_smile.gif
Xantium u nas z czekamy na ciepłe dni aby Zosia zaczęła biegać w samych rajstopkach, liczę że szybko załapie sikanie na kibelek icon_smile.gif
Moriah zdrówka dla Eryka...wyjazdu do Zakopanego zazdroszczę. A jeśli można wiedzieć to co to za fajny hotel z tym pysznym jedzonkiem i salą zabaw?

Co do objawów to wspomniałam o ich braku bo wcześniej dziewczyny zauważyły u siebie takowe...Salamandra chyba bolesność piersi, wcześniej tez jedna z aktualnych ciężarówek pisała o objawach. Jutro rano idę też zrobić badanie krwi na tsh, morfologię no i zrobię bete...jeśli test wyjdzie negatywny to wynik bety konkretnie powie co i jak.
pipistrellus
annad no to kciuki mocno zaciśnięte za jutro!! Aż żałuję, że ja dopiero wieczorem tutaj zajrzę.
Moriah
annad W takim razie czekamy na wyniki.... niezależnie jakie będą również oferuję wsparcie duchowe icon_smile.gif

A hotel.... wiesz, to zależy kto czego oczekuje. Nam np. nie był potrzebny luksusowy obiekt AllInclusive przy samych Krupówkach z własnym SPA i butikami. Szukałam czegoś niedrogiego, ale przyjaznego rodzinom z dziećmi i tak trafiłam na https://www.start.zakopane.pl/]hotel "Start" Stoi nieco na uboczu (z widokiem na Giewont), spacerkiem z dzieckiem w wózku do Krupówek idzie się jakieś 7 minut. Mają tam domową kuchnię - śniadania w formie bufetu i trzydaniową obiadokolację (serwowaną). Pokoje są urządzone skromnie, ale funkcjonalnie. Jest własna łazienka, płaski TV, czajnik i szklanki. Wszystkie sprzęty w dobrym stanie, sprzątanie codziennie. Na terenie całego hoteliku dostępne jest darmowe WI-FI. Pokój zabaw to nic wypasionego, po prostu kolorowe pomieszczenie gdzie podejrzewam, że swoje miejsce znalazły zabawki z których wyrosły dzieci pracowników icon_wink.gif Ale są to inne zabawki niż ma się w domu, więc naszemu Erykowi nic więcej nie było potrzeba. Hotel ma też niewielki plac zabaw, ale w zeszłym roku jak byliśmy na początku marca był cały pod śniegiem. W tym pewnie też tak będzie icon_wink.gif
Tigerek
U mnie coraz więcej objawów przemawia za okresem. No trudno.

Pożarłam się w pracy... zdaniem jednego wychowawcy o układzie planu lekcji i o tym, kiedy ja mam uczyć jego klasę ma decydować nie dyrekcja... ale Sam Pan Wychowawca. A skorygowany przez w-ce dyrekcję rozładował się na mnie wychodząc z pokoju w połowie mojego wyjaśniania. Luz.

Czeka mnie weekend, w czasie którego powinnam się roztroić. Dosłownie. Bilokować się nie umiem nawet, ja nie o. Pio, a co tu mówić o trzech sztukach icon_biggrin.gif

Miłego weekendu dziewczyny icon_smile.gif
hogata61
Annad- ja tu czekam niecierpliwie 02.gif w razie jednej kreski oczywiscie że będzie pocieszenie icon_smile.gif

Moriah- nasza tereźniejsza założycielko Ciebie to kiedy będzie nadzieja,że jesteś w ciąży to choćby na golasa po test wygonie diabel.gif a tego wyjazdu to strasznie Ci zazdroszczę, weź nas ze sobą 41.gif

Tigerek
- przytul.gif nie przejmuj się, wyżył się i tyle niegrzeczny. a objawy,że przemawiają nic nie znaczy,może jednak nie przyjdzie. który dc? icon_smile.gif diabel.gif

Pipi- mogłaś telefon zostawić to smsa byś dostała z wieściami icon_smile.gif
hogata61
Annad- już 8:19 ja tu czekam jak na szpilkach!!! wstawać i sikać już!!! 08.gif

Cynia- często nas podglądasz, czyżbyś chciała do nas dołączyć??? czy jakiś sentyment? icon_smile.gif zapraszamy!
hogata61
Annad- widzÄ™ CiÄ™!!!
annad
Hogata i test negatywny...robiłam test za 1zł ale test to test. Byłam na becie ale wynik w poniedziałek 37.gif Pozostaje czekać jeszcze 3 dni.

A to mój wykres ... któraś mi coś może o nim powiedzieć

x
hogata61
Annad- wykres jest piękny. Może faktycznie było trochę za wcześnie na test, a to był taki z czułościa 10miu czy 25miu? Wynik z bety w poniedziałek??? co to za laboratorium??? przed 15 tam zadzwoń i zapytaj, na pewno będzie bo oni nie trzymają krwi tak długo no chyba że gdzieś muszą wysyłać? powiem Ci,że ja czuję,że będą te II kreski i tgo bardzo nie długo. Jakoś czuję,że to jest to tylko było za wcześnie icon_smile.gif
annad
Hogata czekam na pocieszenie icon_smile.gif a swoją drogą to nie jest mi smutno bo czułam, że tak będzie. Beta poniedziałkowa da jasną odpowiedź.
hogata61
Annad- pocieszenie moim zdaniem nie potrzebne bo @ nie ma!!!! mówię Ci że nie będzie!!! nie ma co się smucić tylko dzwonić do tego labu przed 15, obiecaj mi że to zrobisz?! a na taki mały smutek przytul.gif przytul.gif : przytul.gif przytul.gif : i już się rozchmurz proszę, bo będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuje to nie powiem w czym 06.gif a jak by przyszła to wyślę Ci światną książkę, właśnie kończę czytać a mi bardzo pomogła, na pewno Ci się spodoba i pocieszy icon_smile.gif tłumaczy problemy z zajściem w ciążę i poronienia, co prawda przeznaczona dla osób uznających metafizyczność ale naprawdę fajna.
annad
Hogata trzyma za słowo, że jak @ przyjdzie to Twoja książka na jakiś czas u mnie zagości icon_smile.gif Zadzwonię do laboratorium ale oni krew zawożą do głównej siedziby laboratorium...obiecałam to zadzwonię icon_smile.gif Ale poważnie nie mam zamiaru smucić bo to póki co, jak już pisałam, to dopiero 2 cykl staranek a do tego w przyszłym miesiącu mam wizytę u endokrynologa. Zrobiłam dzisiaj też tsh jestem ciekawa jaki będzie wynik. Dziękuję za pocieszenie, które mi obiecałaś przytul.gif
kasienka33
Annad cos mi sie zdaje , ze beta pokaze ze jestes w ciazy 06.gif 06.gif
Synek wczoraj urzedowal do 2 w nocy oczy mi sie dzis zamykaja a do tego piersi bola, krzyz boli, zawsze cos ...
Moriah
hogata Wykres jest obiecujący.... może to jeszcze za wcześnie na testowanie było? Te testy za 1zł miały czułość 10uml? Bo 25uml mogły tak wcześnie nie wyjść.... Takie plamienia jak u ciebie u wielu kobit zwiastują szczęśliwy koniec icon_smile.gif
annad
Moriah chyba mówisz o moim wykresie 06.gif Co do tych testów za 1zł to nie mam pojęcia jaka maja czułość bo nie ma na nich nic napisane 21.gif

Kasieńka, który masz dc ?
kasienka33
Annad 19 dzien bo w zeszlym mc mialam @ po 23 dniach zamiast po 25. Znajac moje szczescie to moj organizm znowu sie ze mna bawi i @przyjdzie 32.gif
salamandra.79
annad na pocieszenie i wiare ze cykl nie stracony powiem Ci ze mi dopiero kreska wyszla po 4 dniach od spodziewanej @ wiec spokojnie ...gdy ja już dalam sobie spokoj i czekałam na nowy cykl to dopiero mi wyszly 2 kreseczki...

dziewczyny czy to normalne ze pobolewa mnie krzyz ?.... zawsze tak miałam w dni kiedy powinnam mieć owulacje.....
annad
https://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacy...3120166013.html takiego użyłam testu...może wy zobaczycie jaką ma czułość ale ja nie widzę...może źle patrzę icon_smile.gif
hogata61
annad- tam nie na napisane,też na nie patrzyłam i jestem pewna że one będą miały 25miu bo jakby miały mniej to by się chwalili. Zawsze możesz do nich napisać lub zadzwonić i zapytać.

salamandra
- ja myślę,że zdecydowanie może tak być!
Moriah
annad Tak, pisałam o tobie. Wszystko przez to, że czytam i piszę jednocześnie drugą ręką bawiąc się z Erykiem icon_wink.gif

Na testach faktycznie nie jest nic napisane odnośnie czułości.... ale zdziwiło mnie, że to specjalne testy do użytku przy metodzie in vitro, hmmm

Salamandra Nie znam się na bólach krzyżowych, więc nie pomogę. Zawsze możesz skonsultować się z ginem.
salamandra.79
dodzwonilam się wlasnie do mojego gina i ide za tydzień w piątek na 17.00

WIECIE JA dalej nie mogę w to uwierzyć!!!!!

anad kiedy powinnas dostać @?
annad
Moriah ja dopiero teraz zauważyłam, że to testy do użytku przy in vitro ... tak to jest jak chce się kupić najtaniej 37.gif

Salamandra @ dopiero w poniedziałek więc jeszcze może się wiele wydarzyć. Ciesz się, że Chrupek rośnie icon_smile.gif
annad
Kasieńka nasze organizmy są jedną wielką zagadką więc może u Ciebie to nie ból na @ ...
kasienka33
Annad na pewno to na @ co miesiac inne bole, inne objawy a @ i tak przychodzi
annad
Kasiu znasz lepiej swój organizm icon_smile.gif Jeśli to ból rzeczywiście na @ to niech już przyjdzie i zaczniesz nowy, być może owocny cykl icon_smile.gif
kasienka33
Annad to jest wlasnie najdziwniejsze,ze jest inny bol, bo glownie mnie boli krzyz i piersi , ale jak mowilam wczesniej na pewno moj organizm sie ze mna znowu bawi 21.gif . Niech juz @ przyjdzie.....
okruszek
CYTAT(annad @ Fri, 05 Apr 2013 - 16:56) *
Moriah ja dopiero teraz zauważyłam, że to testy do użytku przy in vitro ... tak to jest jak chce się kupić najtaniej 37.gif

też takich uzywam od tego samgo sprzedawcy, a to że jest na nich napisane in vitro to bez znaczenia, przecież hormon ciążowy jest taki sam....

trzymam kciuki bo wykres wygląda na ciażowy
Xantium
Witam popołudniowo...

I znowu dzisiaj padam nie powiem na co. 4 godziny rano grzebałam się w cyferkach za kogoś, bo koleżanka, która zastępuje szefa, powiedziała, że bardziej ufa mi niż temu komuś, no a później musiałam jeszcze mnóstwo swoich rzeczy zrobić, o 15.00 tak mi się skręcał żołądek z głodu, że dopiero wstałam do kibla i poszłam po obiad.

Jutro jedziemy całą rodzinką do stomatologa, dla Oli to pierwsza wizyta... aż mam ciary na grzbiecie jak będzie reagować. My z mężem mamy traume stomatologiczną, ale robimy dzielne miny do złej gry 37.gif

Przyszły dzisiaj testy owu, od niedzieli startuję z testowaniem 29.gif

Tigerek - czasami tak jest, że ktoś wyrzywa na kimś innym swoje frustracje, ale to tylko świadczy o jego braku wychowania. Nie przejmuj się!!!

Moriah - jak tam autko się sprawuje? A co do odpieluchowywania... też bez presji, zobaczysz, Eryk w pewnym momencie zaczai z dnia na dzień o co biega. A co do tych lekarzy, aż oczy wybałuszyłam, jak trudno się u Ciebie dostać do pediatry, u mnie czegoś takiego nie ma, jak idę z Olką nawet na tzw gapę, to zawsze mnie jakiś pediatra przyjmie w przychodni.

annad - może to rzeczywiście za wcześnie, w poniedziałek wyniki będą i będziesz miała klarowną sytuację icon_smile.gif
Moriah
okruszek No wiem, że ten sam, dlatego zrobiłam hmmm bo się zdziwiłam, że są specjalne testy których się używa po zabiegu in-vitro.

Xantium Nie wiem, bo od zakupu nie miałam okazji nim pojeździć icon_wink.gif Miałam w planach wczoraj pojechać po drugi fotelik do moich rodziców, żeby go wpiąć do nowego auta, ale ponieważ wczoraj odebrałam Eryka z gorączką, to już nigdzie nie pojechałam. Dziś też cały dzień siedzimy w domu we dwoje. Dobrze, że mąż niedługo wróci z pracy to mnie zmieni, będę mogła choć po zakupy pojechać, bo po świętach wszystko wyjedzone a w lodówce światło icon_wink.gif

Co do pediatrów to ja mam wrażenie, że w naszej przychodni jest jakiś wyjątkowo oblegany zespół lekarski. Bo w innych przechodniach w Wawie można się dostać z dnia na dzień, a u nas takie terminy icon_surprised.gif Póki co zapisałam nas na środę gdzie indziej, ale będę próbowała złapać coś na poniedziałek, może się zwolni. A jak nie to faktycznie pojedziemy z Erykiem i spróbuje się jakoś między pacjentami wbić bez, w końcu to tylko karteczka icon_rolleyes.gif
okruszek
może produnent zakłada że większość ciąż jest z in vitro icon_confused.gif
ana84
CYTAT(Moriah @ Fri, 05 Apr 2013 - 19:01) *
Co do pediatrów to ja mam wrażenie, że w naszej przychodni jest jakiś wyjątkowo oblegany zespół lekarski. Bo w innych przechodniach w Wawie można się dostać z dnia na dzień, a u nas takie terminy icon_surprised.gif Póki co zapisałam nas na środę gdzie indziej, ale będę próbowała złapać coś na poniedziałek, może się zwolni. A jak nie to faktycznie pojedziemy z Erykiem i spróbuje się jakoś między pacjentami wbić bez, w końcu to tylko karteczka icon_rolleyes.gif



a może zadzwoń wcześniej do swojego lekarza i powiedz jaka jest sytuacja. Wtedy karteczkę Ci wypisze a Ty po prostu pojedziesz i wejdziesz razem z innym pacjentem po tę kartkę icon_smile.gif

Ja tak robiłam kiedy jeszcze trzeba było te kartki zanosić do przedszkola icon_smile.gif
hogata61
Te testy są do in vitro bo w stanach i innych daleko rozwiniętych krajach takie testy dostaje się za darmo po zabiegu. Wiadomo,że wykrywają ten sam hormon tylko,że może być w innym stężeniu. Dla mnie to jest dziwne,że nie piszą przy jakim.

Do mnie dziś przyszły testy 10miu i zrobiłam sobie popołudniu i najlepsze jest to że druga kreska jest tylko nie różowa tylko kremowa lekko jakby wydrążenie w teście i nie wiem czy te testy tak mają (pierwszy raz je mam) czy to coś oznacza. 29.gif

Moriah- trzymam kciuki za przejażdżkę,daj znać koniecznie po. A z karteczką zrób tak jak dziewczyny mówią i tyle.

Xantium- trzymam kciuki za szybko pozytywny test owu a potem wiadomo jaki icon_smile.gif
annad
Hogata wrzuć fotkę testu...czy mamy już gratulować ? icon_smile.gif
salamandra.79
hogata ja miałam tez slabiutka wrzuc fotke zobaczymy
hogata61
na pewno nie ma co gratulować!!!!!!!!!!!!!! patrzę teraz na nowy i też ma tą kreskę tylko nie kremowo-łososiową ale biała, więc to chyba wyżłobienie w teście. Tak jak na płytce tlc chromatograficznej. Zrobię jutro rano albo w niedzielę. Myślę,że to na 99% nie to. A na zdjęciu na pewno nie będzie widać po ja to widzę tylko przy świetle!
salamandra.79
hogata a rozłóż te test na części pierwsze i wtedy spojrz z boku na dwie kreski czy widać faktycznie 2 czy tylko 1

hogata61
Dobra idę zobaczyć
annad
Hogata skoro jest kreska, nie ważne jakiego koloru to nie wymyślaj wyżłobienia itp. 06.gif Czekam na jutrzejszy test z porannego moczu i nie ma że nie...bo bez gatek w niedzielnym półmaratonie pobiegniesz 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.